Sanakirja
Horoskooppi
Viihde
Vaihtoautot
Tietovisat
Reseptit
Blogit
TV-ohjelmat tänään
27
La 27.02.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
01.25
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
07.00
Historia: Ravensbrückin naiset
08.00
Yle Uutiset
08.05
Eränkävijät: Alpeilta Arktiselle
09.00
Yle Uutiset
09.05
Prisma: Testissä kosmeettiset hoidot
10.00
Yle Uutiset
10.05
Ykkösaamu
10.45
Viimeinen sana
11.00
Yle Uutiset Uusimaa
11.08
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.16
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.24
Yle Uutiset Häme
11.32
Yle Uutiset Pirkanmaa
11.40
Yle Uutiset Keski-Suomi ja Etelä-Savo
11.48
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.56
Yle Uutiset Pohjanmaa
12.04
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
12.12
Yle Uutiset Lappi
12.20
Yle Oddasat
12.24
Oddasat
12.40
Pisara
12.45
RSO Musiikkitalossa
13.50
Kulttuuricocktail Live
14.20
Noin viikon studio
14.50
Akuutti: Skitsofrenia - onko elämä totta?
15.20
Nuori Morse
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Flinkkilä & Kellomäki
18.00
Yle Uutiset
18.10
Urheiluruutu
18.15
Strömsö
18.45
Avara luonto: Apinoiden maailma
19.40
Scott & Bailey
20.30
Yle Uutiset
20.50
Urheiluruutu
21.10
Colette
IMDb
6.7
23.00
Melodifestivalen 2021: Osakilpailu 4
00.30
Uutisikkuna
04.00
-07.00
Uutisikkuna
LIVE
2
00.05
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 27.2.
06.52
Utelias Vili
07.15
Isot koneet
07.19
Pipsa Possu
07.24
Popi Kissa
07.36
Q Putti 5
07.47
Pikku Kakkonen: Seikkailukone
08.11
Auvo Raitanen
08.22
Onneli, Anneli ja Salaperäinen muukalainen
08.35
Ässäluokka
08.59
Galaxi
09.00
Minä, Elvis Riboldi
09.12
Romppu, Rasse ja Sikuriina
09.23
Eksynyt Ozissa
09.46
Salainen museo
10.00
Suurperheen maalaiselämää
10.05
Sportliv
10.15
Urheilustudio: MM-hiihdot
10.30
Rallin MM: Rovaniemi, live EK 4
10.55
Hiihdon MM: N yhdistetyn mäkiosuus
11.45
Rallin MM: Rovaniemi, EK 4
12.15
Urheilustudio: MM-hiihdot
12.40
Hiihdon MM: N yhdistelmäkilpailu
13.35
Urheilustudio: MM-hiihdot
14.25
Hiihdon MM: M yhdistelmäkilpailu
15.50
Urheilustudio: MM-hiihdot
16.25
Hiihdon MM: N yhdistetyn hiihto-osuus 5 km
16.50
Urheilustudio: MM-hiihdot
17.00
Rallin MM: Rovaniemi, live EK 7
17.25
Hiihdon MM: M mäkikilpailu HS 106, 1. kierros
18.25
Urheilustudio: MM-hiihdot
18.45
Hiihdon MM: M mäkikilpailu HS 106, 2. kierros
19.15
Urheilustudio: MM-hiihdot
19.45
Rallin MM: Rovaniemi, huippuhetket
20.15
Hiihdon MM: Palkintojenjako
21.00
Sim racing: Arctic eRX Invitational
21.45
Sohvaperunat
22.35
The Graham Norton Show
23.25
Maailma on valmis
00.11
Exit
00.43
Exit
01.20
Ketonen & Myllyrinne
01.46
Uutisikkuna
04.00
-06.50
Uutisikkuna
LIVE
3
03.55
Burgerimies
04.40
112
07.00
Ostoskanava Tvins.com
08.00
Chuggington
08.10
Muumilaakson tarinoita
08.35
Muumilaakson tarinoita
09.00
Mimmit musapatti
09.20
Viidakon veijarit
09.35
Paavo Pesusieni
10.00
Ostoskanava Tvins.com
10.30
Mitä tänään syötäisiin? Perjantai
11.00
Olet mitä syöt
12.00
Kaappaus keittiössä
13.00
Yksin kotona 4
IMDb
2.5
14.45
Pilanpäiten
15.00
Rakettitiedettä?
15.30
Super-Jahti
16.30
Hockey Night 360
17.00
Kuutamolla
18.00
Pitääkö olla huolissaan?
19.00
Seitsemän uutiset
19.10
Uutisextra
19.20
Tulosruutu
19.30
Putous
21.00
Kuutamolla
22.00
Kymmenen uutiset
22.10
Lotto, Jokeri ja Lomatonni
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.35
Wallander: Vuoto
IMDb
6.2
00.25
Poliisit UK: Ajojahti
01.25
Myytinmurtajat
02.25
Top Gear
03.15
Näytän eläkeläiseltä vaikka olen 20
04.00
-04.44
112
LIVE
4
03.25
Stand Up!
04.25
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
Ritariprinsessa Nella
06.25
Rusty Rivets
06.50
Disney esittää: Ducktales
07.15
My Little Pony: Pony Life
07.30
Sonic Boom
07.45
LEGO Ninjago
08.00
Pac-Manin aavemaiset seikkailut
08.25
Teini-ikäisten mutanttininjakilpikonnien nousu
08.50
Angry Birds Blues
08.55
Angry Birds Blues
09.00
Toisenlaiset teiniäidit
09.55
Tulossa: Selviytyjät Suomi
10.00
Kuppilat kuntoon, Hans Välimäki!
11.00
Kiinteistöveljekset: Rempalla uuteen kotiin
12.00
Kiinteistöveljekset: Rempalla uuteen kotiin
13.00
Kuppilat kuntoon, Hans Välimäki!
14.00
Spark
IMDb
4.5
15.45
Leijonan luola USA
16.45
Kunnon dinosaurus
IMDb
6.7
18.30
The Voice of Finland
20.00
Selviytyjät Suomi
22.00
Selviytyjät Suomi Extra
22.30
Keno ja Synttärit
22.35
Gravity
IMDb
7.7
00.25
Indiana Jones ja viimeinen ristiretki
IMDb
8.2
03.05
-04.05
Poliisit 2021
LIVE
5
08.00
URBI - artistiunelma
08.30
BUU-klubben
09.00
Taivastiellä
09.30
Puutarhakausi
10.30
Janne Josefsson
11.00
Tanskalainen maajussi
11.30
Ulos kuplasta
11.44
Tämä tästä
12.00
Kapellimestari
12.48
Kapellimestari
13.35
Kapellimestari
14.30
Miles Electric
16.10
Dijon juttu
16.20
Paris etc.
16.52
Paris etc.
17.25
Antiikkikaksintaistelu
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Pää pystyssä
19.00
Pummin päiväkirja
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.39
Sportnytt
19.48
Sportliv
20.00
The Go-Go's
21.41
Harry Dean Stanton: Partly Fiction
22.55
Paris, Texas
IMDb
8.1
01.15
Hänen päänsä
01.21
-01.40
Juck
LIVE
6
03.50
Baywatch
07.00
Simpsonit
07.30
Simpsonit
08.00
Ostoskanava Tvins.com
09.00
Neljän tähden illallinen
09.30
Neljän tähden illallinen
10.00
Ostoskanava Tvins.com
11.00
Paavo Pesusieni
11.30
Simpsonit
12.00
Simpsonit
12.30
Simpsonit
13.00
Simpsonit
13.30
Simpsonit
14.00
Pilanpäiten
14.08
Pilanpäiten
14.13
Karalahti - rehellinen dokumentti ex-jääkiekkoilijasta
14.15
Pitääkö olla huolissaan?
15.20
Talent Suomi
16.50
Top Gear
18.00
Masked Singer USA
19.00
Frendit
19.30
Frendit
20.00
Frendit
20.30
Frendit
21.00
Acts of Violence
IMDb
5.3
22.55
Tappajahai 2
IMDb
5.8
01.10
Die Hard 2
IMDb
7.2
03.20
-04.38
Putous
LIVE
7
03.40
Naimisiin ystävän kanssa?
04.40
Pernilla Wahlgrenin maailma
06.10
Brother Husbands - Kolmen kesken
07.20
Upea lihava elämäni
08.15
Asunnon metsästäjät maailmalla
08.50
Rantataloa etsimässä
09.20
TV Shop
10.20
Upeat minikodit
10.55
Upeat minikodit
11.25
Upeat minikodit
11.55
Upeat minikodit
12.25
Miksei minulle kerrottu?
13.25
Mikä ihmeen asunto?
14.20
Playa Del Sol
14.50
Playa Del Sol
15.20
Johnny English
IMDb
6.2
17.05
Will & Grace
17.35
Will & Grace
18.10
Apollo 13
IMDb
7.7
21.00
Johnny English - Uudestisyntynyt
IMDb
6.3
23.00
Oblivion
IMDb
7.0
01.30
Top Gear Special: From A to Z
02.35
Amerikan rajavartijat: Meksiko
03.40
-04.40
Amerikan rajavartijat: Meksiko
LIVE
8
03.30
Vieraissa USA
04.30
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Remppa vai muutto Vancouver
10.00
Remppa vai muutto Vancouver
11.00
Sinkkuillallinen
12.00
Sinkkuillallinen
13.00
Sinkkuillallinen
14.00
Tulossa: Selviytyjät Suomi
14.05
Tanssin superäidit
15.00
Tanssin superäidit
16.00
Tanssin superäidit
16.55
Tulossa: Selviytyjät Suomi
17.00
Vieraissa USA
18.00
Liv D: Ihana ökyelämä
19.00
Huvila & Huussi
20.00
Huvila & Huussi
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Temptation Island Suomi 9
22.00
Temptation Island Suomi 9
23.00
Temptation Island Suomi 9 Extra
23.30
Paratiisihotelli Ruotsi
00.30
Paratiisihotelli Ruotsi
01.30
Remppa vai muutto Vancouver
02.30
Remppa vai muutto Vancouver
03.30
-05.00
Astral-TV
LIVE
9
03.15
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
MM 95: Takaisin Leijonaksi
10.00
Jaksa paremmin
10.30
Leijonan luola USA
11.30
Leijonan luola USA
12.30
Wahlburgers
13.30
Amerikan rajavartijat
14.00
Amerikan rajavartijat
14.30
Amerikan rajavartijat
15.00
Amerikan rajavartijat
15.30
Amerikan rajavartijat
16.00
Amerikan rajavartijat
16.30
Amerikan rajavartijat
17.00
Arman Pohjantähden alla
17.55
Tulossa: Selviytyjät Suomi
18.00
Amerikan kovimmat keräilijät
19.00
Amerikan kovimmat keräilijät
20.00
Lisää löylyä, Hjallis ja Jethro!
21.00
Rillit huurussa
21.30
Diili
23.00
Stand Up!
00.00
Australian rajalla
00.30
Australian rajalla
01.00
Vuorien sankarit
01.55
Vuorien sankarit
02.50
Poliisit - kotihälytys
03.50
-05.00
Astral-TV
LIVE
10
03.25
Ghost Adventures
04.20
Ghost Adventures
05.20
Maailman herkullisimmat ruoat
06.05
Valmistuksen salat
06.40
Valmistuksen salat
07.10
Miten kaikki tehdään?
07.45
Miten kaikki tehdään?
08.15
Diesel Brothers
09.20
Diesel Brothers
10.20
Kaarojen kaksintaistelu
10.50
Kaarojen kaksintaistelu
11.25
Top Gear
12.50
TV Shop
13.50
Top Gear
15.10
Top Gear
16.35
Top Gear
18.00
Menneisyyden mysteerit
19.00
Salaisten kansioiden paljastukset
20.00
Wheeler Dealers 15c
21.00
Total Recall - unohda tai kuole
IMDb
7.5
23.20
Public Enemies
IMDb
7.0
02.05
American Chopper
03.15
-04.10
Ghost Adventures
LIVE
11
03.35
Sisarvaimot
04.30
Upea lihava elämäni
05.05
Upea lihava elämäni
06.10
Say Yes To The Dress: Britannia
06.50
Kalliovuorten eläinlääkäri
07.50
Sisustajat Nate ja Jeremiah
08.50
Sisustajat Nate ja Jeremiah
09.50
Say Yes to the Dress
10.50
Pienten perhe
11.55
Pienten perhe
12.55
Satakiloiset siskot
13.55
Say Yes to the Dress Amerikka
14.55
Say Yes to the Dress Amerikka
15.55
90 päivää morsiamena: Chantelin perhe
17.00
Rakastunut mammanpoikaan
18.00
Tervetuloa kuutoset
19.00
New Yorkin överein kynsisalonki
20.00
Hengenvaarallisesti lihava
22.00
Tohtori Paise
23.00
Paiseklinikka
00.00
Apua, mikä tauti!
01.00
Hengenvaarallisesti lihava
03.00
90 päivää morsiamena: Chantelin perhe jälkipyykki
03.55
-04.25
Upea lihava elämäni
12
03.55
Lavastus
04.35
Proven Innocent
05.15
Pelastajat Lappi
05.35
Pelastajat Lappi
06.00
Lapin poliisit
06.20
Simpsonit
06.45
Simpsonit
07.05
Simpsonit
07.30
Simpsonit
07.50
Simpsonit
08.10
Simpsonit
08.35
Simpsonit
08.55
Simpsonit
09.15
Simpsonit
09.40
Bless This Mess
10.05
Bless This Mess
10.30
Bless This Mess
10.55
Bless This Mess
11.20
Miehen puolikkaat
11.45
Miehen puolikkaat
12.10
Miehen puolikkaat
12.35
Miehen puolikkaat
13.00
Miehen puolikkaat
13.25
Miehen puolikkaat
13.50
Family Guy
14.15
Family Guy
14.45
Family Guy
15.10
Family Guy
15.40
Family Guy
16.05
Family Guy
16.35
Bless the Harts
17.00
Moderni perhe
17.30
Moderni perhe
18.00
Moderni perhe
18.30
Moderni perhe
19.00
Simpsonit
19.30
Simpsonit
20.00
Simpsonit
20.30
Simpsonit
21.00
Ihmemies MacGyver
22.00
Ihmemies MacGyver
23.00
Ihmemies MacGyver
00.00
Simpsonit
00.25
Simpsonit
00.50
Simpsonit
01.15
CSI: Miami
02.05
Family Guy
02.30
Family Guy
02.55
Family Guy
03.20
Family Guy
03.45
-04.30
Cold Courage
LIVE
13
03.35
Remontilla rahoiksi
04.40
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
10.05
Kirppiksen Kingi
11.00
Supernanny Suomi
11.05
Supernanny Suomi
12.00
Ensitreffit alttarilla USA
13.00
Talent Suomi
14.30
Home and Away
15.00
Home and Away
15.30
Home and Away
16.00
Home and Away
16.30
Home and Away
17.00
Kardashianit
18.00
Kardashianit
19.00
Los Angelesin luksuslukaalit
20.00
Los Angelesin luksuslukaalit
21.00
Kaikenkattava kauneus
IMDb
6.8
23.05
AVA Rikosputki Agatha Christie: Syyttömyyden taakka
00.10
C.S.I. Cyber
01.05
Supernanny Suomi
01.50
Remontilla rahoiksi
02.35
Ihmeelliset ihmiset
03.25
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
10.25
Neljän tähden talkoot
10.50
Neljän tähden talkoot
11.15
Neljän tähden talkoot
11.40
Neljän tähden talkoot
12.05
Remppa vai muutto: Jillian ja Justin
12.55
Remppa vai muutto: Jillian ja Justin
13.45
Ökyvaimojen salaisuudet
14.35
Lätkävaimot
15.20
Amerikan rajavartijat
15.45
Amerikan rajavartijat
16.10
Amerikan rajavartijat
16.35
Amerikan rajavartijat
17.00
Australian rajalla
17.35
Australian rajalla
18.05
Australian rajalla
18.40
Australian rajalla
19.15
The Runner
IMDb
4.7
21.10
Eat Pray Love
IMDb
5.6
00.00
Blue Bloods
01.00
Blue Bloods
01.45
Paratiisihotelli Ruotsi
02.30
-03.15
Paratiisihotelli Ruotsi
LIVE
15
03.00
Painajainen naapurissa
04.00
Kiero rakkaus
05.00
Asunnon metsästäjät maailmalla
05.30
Asunnon metsästäjät maailmalla
06.00
Caribbean Life
06.30
Kiinteistöhuutokauppa
07.05
Kiinteistöhuutokauppa
07.35
Asunnon metsästäjät maailmalla
08.05
Asunnon metsästäjät maailmalla
08.40
Asunnon metsästäjät
09.10
Asunnon metsästäjät
09.40
Mexico Life
10.15
San Diegon eläintarha
11.15
Ehdonalaisvangit koirankouluttajina erikoisjaksot
13.05
Ehdonalaisvangit koirankouluttajina: Kohokohdat
14.00
TV Shop
15.00
Koti New Orleansista
15.30
Koti New Orleansista
16.05
Mexico Life
16.35
Amy Schumer: Koomikko kokkikoulussa
17.40
The Dressmaker
IMDb
7.1
20.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
21.00
Tavallinen murhaaja
22.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
23.00
American Honey
IMDb
7.0
02.20
Pahin painajaisesi
03.25
-04.20
Uhkaava hiljaisuus
17
20
03.45
Vankilassa ulkomailla
04.30
Soturien haudoilla
05.15
Pohjoisen valtatien pelastajat: kaaosta valtateillä!
06.00
Inside: Kokaiinisodat
06.45
Pohjoisen valtatien pelastajat
07.30
Pohjoisen valtatien pelastajat
08.15
Uskomaton eläinlääkäri Pol
09.00
Uskomaton eläinlääkäri Pol
09.50
Hain hampaissa
10.40
Hai vs. saalistaja
11.30
Lentoturmatutkinta
12.25
Lentoturmatutkinta
13.20
Uskomattomat koneet
14.15
Uskomattomat koneet
15.10
Australian rajalla
15.35
Australian rajalla
16.05
Australian rajalla
16.30
Australian rajalla
17.00
Australian rajalla
17.30
Australian rajalla
18.00
Australian rajalla
18.30
Australian rajalla
19.00
Australian rajalla
19.30
Australian rajalla
20.00
Intia ylhäältä päin
21.00
Egyptin kadonneet aarteet
22.00
Vankilassa ulkomailla: Rikos ja rangaistus
23.00
Huumebisnes Oy
00.00
Salakaupan julmat kasvot
00.55
Egyptin kadonneet aarteet
01.45
Pelätyt SS-joukot
02.35
Australian rajalla
03.00
Vankilassa ulkomailla
03.45
-04.05
Kokeile tai kuole
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
01.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
11.00
Liiga: KalPa - HPK
13.00
La Liga World
13.30
La Liga Preview Show
14.00
Ravit: Tampere ja Romme
20.00
UEFA Europa League Draw
20.25
Liiga: KooKoo - Kärpät
22.25
Portugalin Liiga: FC Porto - Sporting
00.25
Formula 1: End of Season Summary
00.35
Motorsport Mundial
01.00
-06.00
MTV Uutiset Live
06.00
Pororo
06.10
Monchhichi
06.25
Antti piirtää
06.47
Mokon suuri maailma
07.00
44 Cats
07.13
44 Cats
07.26
44 Cats
07.40
Muumilaakson tarinoita
08.05
Chuggington
08.17
Chuggington
08.30
Mimmit musapatti
08.55
Maija Mehiläinen
09.09
Taikapuutarhan pikkuötökät
09.22
Chuggington
09.34
Chuggington
09.45
Mimmit musapatti
10.10
Muumilaakson tarinoita
10.35
Antti piirtää
11.00
Myyrän seikkailut
11.09
Myyrän parhaat ystävät 2
11.23
Viidakon veijarit
11.35
Viidakon veijarit
11.48
Puuha-Pete
12.00
Puuha-Pete
12.10
Alvin ja pikkuoravat
12.22
Alvin ja pikkuoravat
12.35
Taskuvaari
12.47
Taskuvaari
13.00
Nuori Robin Hood
13.13
Nuori Robin Hood
13.27
Heidi
13.50
Muumilaakson tarinoita
14.15
Aikamatkustajat
14.25
Aikamatkustajat
14.35
Aikamatkustajat
14.45
Aikamatkustajat
14.55
Aikamatkustajat
15.05
Alvin ja pikkuoravat
15.17
Alvin ja pikkuoravat
15.30
Kaarlo ja Perttu
15.45
Daltonit
16.10
Oggi ja torakat
16.35
Robottijengi
16.50
Ruohonjuuritasolla
16.55
Kaarlo ja Perttu
17.10
Kaarlo ja Perttu
17.25
Supernelikko
17.40
Ruohonjuuritasolla
17.44
Ruohonjuuritasolla
17.50
Zig & Sharko
17.58
Zig & Sharko
18.07
Paavo Pesusieni
18.31
Ötökät!
18.39
Ötökät!
18.46
Winx-klubi
19.10
Winx-klubi
19.36
Kuninkaallinen akatemia
03.05
Moonshiners
04.05
Diesel Brothers
05.05
How It's Made
05.30
How It's Made
06.00
How Do They Do It?
06.25
Lost Mines: Restored
07.10
Salvage Hunters
08.15
Salvage Hunters
09.15
Fast N' Loud
10.15
Fast N' Loud
11.20
Into Alaska
12.25
Into Alaska
13.30
Into Alaska
14.35
Into Alaska
15.40
Expedition Unknown
16.50
Expedition Unknown
18.00
Wheeler Dealers
19.00
Wheeler Dealers
20.00
Jeremy Wade's Dark Waters
21.00
Gold Rush
22.00
Alaska: The Last Frontier
23.00
Wheeler Dealers
00.00
Kindig Customs
01.05
Fast N' Loud
02.05
Fast N' Loud
03.05
-04.05
Moonshiners
02.31
Australian Avoimet
04.02
Tennis
04.36
Pyöräily: Maailmankiertue UAE Tour
05.37
Pyöräily: Cycling Show
06.09
Ampumahiihto: MM-kisat, Pokljuka
07.00
Australian Avoimet
08.54
Australian Avoimet
10.50
Alppihiihto: maailmancup, Bansko
12.00
Alppihiihto: maailmancup, Val di Fassa
13.28
Alppihiihto: maailmancup, Bansko
15.12
Maastohiihto: MM-kisat Oberstdorf
15.57
Maastohiihto: MM-kisat Oberstdorf
16.23
Yhdistetty: Hiihdon MM-kisat Oberstdorf
16.52
Ohjaskelkkailu: MM-kisat, Koenigsee
17.19
Mäkihyppy: Hiihdon MM-kisat Oberstdorf
19.20
Yleisurheilu: Perche Elite Tour
21.15
Snooker: The Players Championship
00.27
Australian Avoimet
02.29
-04.28
Australian Avoimet
03.40
Gronks, The
04.00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
04.20
Kid Vs. Kat
04.35
Space Chickens In Space
05.00
PJ Masks
05.25
Henry Hugglemonster
05.35
Art Attack
06.00
Raven's Home
06.25
The Owl House
06.50
The Owl House
07.15
The Owl House
07.40
101 Dalmatian Street
08.05
Ducktales
08.30
Hotel Transylvania
08.55
101 Dalmatian Street
09.10
Rapunzel’s Tangled Adventure
09.35
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
10.00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
10.25
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
10.50
The Owl House
11.15
The Owl House
11.40
The Owl House
12.05
Miraculous New York: United Heroez
13.20
Sydney To The Max
13.45
Sydney To The Max
14.10
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
14.35
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
15.00
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
15.25
K.C. Undercover
15.50
K.C. Undercover
16.15
Bunk'd
16.40
Bunk'd
17.05
Jessie
17.30
Jessie
17.55
Just Roll With It
18.20
Just Roll With It
18.45
Gabby Duran & The Unsittables
19.10
Gabby Duran & The Unsittables
19.35
Penny On M.A.R.S.
20.00
Disney Fam Jam S1
20.25
Sydney To The Max
20.50
Sydney To The Max
21.15
Stuck In The Middle
21.40
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
22.05
Miraculous Tales Of Ladybug & Cat Noir
22.25
Best Bugs Forever
22.45
Austin & Ally
23.10
Binny and the Ghost
23.35
Dog With A Blog
23.55
Disney The Lodge
00.20
-00.40
Alex & Co.
03.15
Wrinkles the Clown
04.30
Sliding Doors
IMDb
6.7
06.10
Pekka Töpöhäntä
IMDb
5.6
07.15
Aquaman
IMDb
6.8
09.35
Crazy Rich Asians
IMDb
6.9
11.35
Vili ja kissojen taikalaakso
IMDb
4.8
13.05
Harry Potter ja puoliverinen prinssi
IMDb
7.6
15.35
Tallipihan bilehileet
IMDb
5.6
17.05
Take the Ball, Pass the Ball
IMDb
8.0
18.55
Sliding Doors
IMDb
6.7
20.30
Instrument of war
IMDb
6.0
22.00
A Star Is Born
IMDb
7.6
00.15
Mary
IMDb
4.4
01.40
White Riot
03.05
-05.20
One Less God
IMDb
5.3
03.25
Ramy
04.05
Condor
04.55
Condor
05.45
Star File
05.55
Star File
06.05
Star File
06.15
The Office (US)
06.40
The Office (US)
07.00
The Office (US)
07.25
The Office (US)
07.45
The Office (US)
08.10
Robssonit (dubattu suomeksi)
08.30
Robssonit (dubattu suomeksi)
08.55
Hank Zipzer
09.20
Hank Zipzer
09.45
Hank Zipzer
10.10
Hank Zipzer
10.35
Tervetuloa Sjölyckaniin!
11.00
Tervetuloa Sjölyckaniin!
11.20
The Office (US)
11.45
The Office (US)
12.05
The Office (US)
12.25
The Office (US)
12.50
The Office (US)
13.10
Robssonit (dubattu suomeksi)
13.35
Robssonit (dubattu suomeksi)
14.00
Solsidan - onnea onkimassa
14.20
Solsidan - onnea onkimassa
14.45
Solsidan - onnea onkimassa
15.05
Rouvat ryöstäjinä
15.50
Rouvat ryöstäjinä
16.35
BH90210
17.20
The Office (US)
17.40
The Office (US)
18.05
The Office (US)
18.25
The Office (US)
18.50
The Office (US)
19.10
The Baker and the Beauty
19.55
The Baker and the Beauty
20.35
The Baker and the Beauty
21.15
The Baker and the Beauty
22.00
The First
22.45
The First
23.30
Cheat
00.15
Cheat
01.00
Devils
01.55
Devils
02.45
Devils
03.35
-04.30
Devils
01.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
09.00
Tennis: WTA All Access
09.30
WTA Tennis: Adelaide International
11.30
ESPN dokumentti: Vapaat sielut: Spirits of St. Louisin tarina
12.20
La Liga Chronicles
12.30
Hockey Night Extra
12.55
Liiga: SaiPa - Kärpät
14.55
La Liga: Eibar - Huesca
16.55
La Liga Chronicles
17.10
La Liga: Sevilla - Barcelona
19.15
La Liga Chronicles
19.25
La Liga: Alavés - Osasuna
21.30
PGA TOUR Golf: Puerto Rico Open
00.00
PGA TOUR Golf: Arnold Palmer Special
00.20
PGA TOUR Golf: How I Won 2
00.30
Tennis: WTA All Access
01.00
-06.00
MTV Uutiset Live
01.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
11.00
SHL: Örebro - Rögle
12.45
Alpeilla - Suomi ja Savo: Tahko
13.10
PGA TOUR Golf: Puerto Rico Open
16.10
SHL: Växjö - Luulaja
18.35
Liiga: Pelicans - KooKoo
20.35
AutoSpeed
21.00
PGA TOUR Golf: The CUT
21.25
UEFA Champions League: Viikkomakasiini
21.55
La Liga: Getafe - Valencia
00.00
La Liga Chronicles
00.10
UEFA Champions League: Huippuhetket 23.2.
00.35
UEFA Champions League: Huippuhetket 24.2.
01.00
-06.00
MTV Uutiset Live
00.00
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
14.00
Pga tour
17.00
Pga tour
20.00
WTA Tennis
22.00
Halliyleisurheilua
00.00
-05.59
MTV Uutiset Live
03.45
Bubble Guppies
04.10
Anni Taimen
04.20
Butterbean's Café
04.40
Sinä ja Sinin arvoitukset
05.05
Blaze ja monsterikoneet
05.25
Blaze ja monsterikoneet
05.45
Paw Patrol
06.00
Paw Patrol
06.10
Paw Patrol
06.35
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
06.55
Frankie ja Frank
07.00
Peppa Pig
07.05
Peppa Pig
07.10
Peppa Pig
07.15
Calvin ja Kaison Leikin voimaa
07.20
Calvin ja Kaison Leikin voimaa
07.25
Yy, kaa, tanssi
07.30
Sinä ja Sinin arvoitukset
07.55
Paw Patrol
08.15
Paw Patrol
08.40
Peurapartio
09.05
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
09.25
Ässäluokka
09.45
Blaze ja monsterikoneet
10.05
Blaze ja monsterikoneet
10.30
Rusty Rivets
10.50
Anni Taimen
11.15
Butterbean's Café
11.35
Bubble Guppies
12.00
Peppa Pig
12.05
Peppa Pig
12.10
Barbapapan perhe
12.35
Sinä ja Sinin arvoitukset
12.55
Frankie ja Frank
13.00
Blaze ja monsterikoneet
13.20
Blaze ja monsterikoneet
13.45
Paw Patrol
14.05
Paw Patrol
14.30
Peurapartio
14.50
Ässäluokka
15.15
Calvin ja Kaison Leikin voimaa
15.20
Calvin ja Kaison Leikin voimaa
15.25
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
15.45
Bubble Guppies
16.10
Anni Taimen
16.20
Butterbean's Café
16.40
Sinä ja Sinin arvoitukset
17.05
Blaze ja monsterikoneet
17.25
Blaze ja monsterikoneet
17.45
Paw Patrol
18.00
Paw Patrol
18.10
Paw Patrol
18.35
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
18.55
Frankie ja Frank
19.00
Peppa Pig
19.05
Peppa Pig
19.10
Barbapapan perhe
19.30
Sinä ja Sinin arvoitukset
19.55
PAW Patrol
20.15
PAW Patrol
20.40
Peurapartio
21.00
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
21.25
Ässäluokka
21.45
Blaze ja monsterikoneet
22.05
Blaze ja monsterikoneet
22.30
Rusty Rivets
22.50
Anni Taimen
23.15
Butterbean's Café
23.35
Bubble Guppies
00.00
Peppa Pig
00.05
Peppa Pig
00.10
Barbapapan perhe
00.35
Sinä ja Sinin arvoitukset
00.55
Blaze ja monsterikoneet
01.20
Blaze ja monsterikoneet
01.40
Frankie ja Frank
01.45
Paw Patrol
02.05
Paw Patrol
02.30
Peurapartio
02.50
Ässäluokka
03.15
Calvin ja Kaison Leikin voimaa
03.20
Calvin ja Kaison Leikin voimaa
03.25
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
03.45
-04.10
Bubble Guppies
02.05
NHL Minnesota Wild - Los Angeles Kings
09.00
Mobil 1 The Grid
09.30
NHL Minnesota Wild - Los Angeles Kings
11.30
Trans World Sport
12.30
Ligue 1 Rennes - Nice
14.25
EFL Championship Bournemouth - Watford
16.25
Bundesliiga Bayern München - Köln
18.30
Bundesliiga: Bundesliga Weekly
19.05
NASCAR Highlights O'Reilly Auto Parts 253 At Daytona
20.05
NHL New Jersey Devils - Washington Capitals
23.05
Trans World Sport
00.05
NHL Minnesota Wild - Los Angeles Kings
02.05
-05.05
NHL New York Islanders - Pittsburgh Penguins
02.05
NHL New York Rangers - Boston Bruins
11.00
NHL New York Rangers - Boston Bruins
13.00
KHL Jokerit - Amur
15.00
NHL On The Fly
15.55
KHL Lokomotiv - Salavat Julajev
18.30
NHL On The Fly
19.30
NHL New York Rangers - Boston Bruins
21.30
NHL-studio
22.05
NHL Nashville Predators - Columbus Blue Jackets
01.05
NHL On The Fly
02.05
-05.05
NHL Florida Panthers - Carolina Hurricanes
08.00
Ottelu avoin
09.55
Valioliiga: Premier League Preview
10.25
Valioliiga: Premier League Match Pack
10.55
Bundesliiga: Bundesliga Weekly
11.25
Bundesliiga Werder Bremen - Eintracht Frankfurt
13.20
Valioliiga: Premier League World
13.50
Valioliiga: Premier League Preview
14.20
Valioliiga Manchester City - West Ham
16.50
Valioliiga West Bromwich - Brighton
19.20
Valioliiga Leeds - Aston Villa
21.50
Valioliiga Newcastle - Wolverhampton
00.00
-02.00
Valioliiga Manchester City - West Ham
03.05
NHL Minnesota Wild - Los Angeles Kings
05.00
Ohjelma ilmoitetaan myöhemmin
14.00
Euroliiga Real Madrid - Zalgiris
16.05
Six Nations Italia - Irlanti
18.15
Ohjelma ilmoitetaan myöhemmin
18.35
Six Nations Wales - Englanti
21.00
Trans World Sports
22.05
NHL Nashville Predators - Columbus Blue Jackets
01.00
NHL On The Fly
02.05
-05.35
NHL Edmonton Oilers - Toronto Maple Leafs
02.05
NHL New York Rangers - Boston Bruins
09.00
NHL New York Rangers - Boston Bruins
11.00
NHL Minnesota Wild - Los Angeles Kings
13.00
NHL On The Fly
14.00
NHL Tampa Bay Lightning - Carolina Hurricanes
16.00
NHL New York Rangers - Boston Bruins
18.00
NHL Minnesota Wild - Los Angeles Kings
20.05
NHL New Jersey Devils - Washington Capitals
23.00
NHL On The Fly
00.00
NHL Vancouver Canucks - Edmonton Oilers
02.05
-05.05
NHL Tampa Bay Lightning - Dallas Stars
01.30
LPGA Tour Gainbridge LPGA - 2. kierros
10.00
European Tour WGC at The Concession - 2. kierros
15.00
Golf Central
15.30
School of Golf Chapter 3: Total Driving
16.00
LPGA Tour Gainbridge LPGA - 2. kierros
19.00
European Tour WGC at The Concession - 3. kierros
01.00
-04.05
LPGA Tour Gainbridge LPGA - 3. kierros
04.00
The Hunt
06.00
Kärsimys ja kunnia
08.00
Endings, Beginnings
10.00
Valley Girl
12.00
The Assistant
14.00
Late Night
16.00
A Beautiful Day In The Neighborhood
18.00
Emma.
20.05
Kärsimys ja kunnia
22.00
The Photograph
00.00
Night Hunter
02.00
Bad Boys For Life
04.00
-05.46
The Photograph
03.50
Toinen maailmansota väreissä
04.45
Taisteluiden top-0
05.40
Museon mysteerit
06.25
Kirotut sukujuuret
07.05
Wicked Inventions
07.35
Museoiden salaisuudet
08.30
Temppeliherrain salaisuudet
09.35
Kolmikymmenvuotinen sota - rautakausi
10.40
Eturintamat
11.45
Sotatehtaat
12.40
Sotatehtaat
13.35
Sotatehtaat
14.30
Sotatehtaat
15.25
Wien: Keisarikunta, dynastia ja unelma
16.25
Neoliittinen haamu
17.30
Sotatehtaat
18.25
Sotatehtaat
19.20
Sotatehtaat
20.15
Sotatehtaat
21.10
Elämää Hitlerin rinnalla
22.10
Elämäni Hitlerin Saksassa
23.15
Ratkaistut mysteerit
00.10
Aseet & sodankäynnin taide
01.10
Aseet & sodankäynnin taide
02.00
Sotatehtaat
02.50
Sotatehtaat
03.40
-04.20
Museon mysteerit
Näytä kaikki kanavat
Suomen näppärin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
La Promesa - Salaisuuksien kartano
,
Kova laki: Erikoisyksikkö
,
Lemmen viemää
,
Latelan Laurin hurja remontti
,
Salatut elämät
,
Emmerdale
,
Rikoksen Anatomia
,
Valta
,
Miehen puolikkaat
,
Sorjonen
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti