Vaihtoautot
Viihde
Reseptit
Blogit
Sanakirja
Horoskooppi
Tietovisat
TV-ohjelmat tänään
22
Su 22.11.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.40
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
07.00
Talot huokuvat historiaa
08.00
Yle Uutiset
08.05
Avara luonto: Mantereiden planeetta
09.00
Yle Uutiset
09.05
Flinkkilä & Kellomäki
09.55
Yle Uutiset
10.00
Jumalanpalvelus
10.45
Some deep story
11.00
Mikaela & Thomas
11.15
Itse asiassa kuultuna: Erkki Liikanen
12.20
Topi - nuoren miehen elämää
12.50
SuomiLOVE
13.50
Marja Sannikka
14.20
Perjantai
15.00
Hercule Poirot: Roger Ackroydin murha
IMDb
7.3
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Kuolema maalaa taulun
18.00
Yle Uutiset
18.10
Urheiluruutu
18.15
Eränkävijät
18.45
Arto Nyberg
19.30
Kettu
20.30
Yle Uutiset
20.45
Urheiluruutu
21.00
Pimeä historia: Ongelmanuori Mannerheim
21.30
White Wall
22.15
Tappajan kantapäillä
23.00
Ulkolinja: Kenen äänet USA:ssa lasketaan?
23.55
Ykkösaamu
00.35
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
01.00
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.40
Pikku Kakkonen
06.41
Nimipäiväonnittelu: 22.11.
06.43
Tik Tak
06.48
Jääkarhu Otto
06.59
Rytmimunashow
07.04
Petran poppoo
07.17
Herra Mäyränen ja rouva Repolainen
07.30
Stella ja Sami
07.42
Oktonautit
07.55
Ryhmä Hau
08.18
Salasaaren seikkailijat
08.49
Galaxi
08.50
Näin meillä
08.51
Galaxi
08.52
Näin meillä
09.02
Aliisa ja yksisarvinen
09.13
Mahti-Mopsi
09.21
Athleticus
09.23
Lasten tasavalta
09.50
Urheilustudio
09.55
Hiihdon Suomen cup: N 10 km (v)
11.00
Urheilustudio
11.10
Alppihiihdon MC: Levi
12.15
Urheilustudio
12.20
Hiihdon Suomen cup: M 15 km (v)
14.00
Urheilustudio
14.10
Alppihiihdon MC: Levi
15.10
Urheilustudio
15.20
Luontoretkellä
16.00
Ray Winstonen Sisilia
16.45
Urheilustudio
16.55
Mäkihypyn MC: Wisla
18.45
Ice Guardians
20.30
Naissotilaat 3
21.00
Rakkauslaulu Bobby Longille
IMDb
7.1
22.55
Ina Mikkolan Tilipäivä
23.40
Silicon Valley
00.10
Sotalaiva: Elämää merellä
00.55
Uutisikkuna
04.00
-06.50
Uutisikkuna
LIVE
3
03.30
Arrow
04.25
Arrow
06.55
Ostoskanava Tvins.com
07.55
Puuha-Pete
08.10
Puuha-Pete
08.20
Muumilaakson tarinoita
08.45
Muumilaakson tarinoita
09.10
Nuori Robin Hood
09.25
Nuori Robin Hood
09.40
Paavo Pesusieni
10.10
Ensitreffit alttarilla
11.05
MasterChef 2020
12.00
Olet mitä syöt
13.00
Kuutamolla
14.00
Tuttu Juttu Show
14.55
Esittelyssä: Kirppiksen Kingi
15.00
Yökylässä Maria Veitola
16.00
Tanssii Tähtien Kanssa
18.00
Penkinlämmittäjät
19.00
Seitsemän uutiset
19.10
Tulosruutu
19.20
Urheiluextra
19.30
Tanssii Tähtien Kanssa: täyden kympin tanssit
21.30
Täydellinen kesä
22.00
Kymmenen uutiset
22.15
Viikon sää
22.25
Tulosruutu
22.35
Teknavi
23.05
ESPN dokumentti: Ei selkeitä vastauksia: Allen Iversonin tapaus
01.00
Metsästäjät
02.00
Pietarin kapellimestari
02.55
Myytinmurtajat
04.00
-04.55
Aaveiden jäljillä
LIVE
4
03.35
Panttilainaamo
04.05
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
Vili Vilperin seikkailut
06.15
Vili Vilperin seikkailut
06.30
Ritariprinsessa Nella
06.55
My Little Pony: Pony Life
07.10
LEGO City Adventures
07.25
LEGO Ninjago
07.40
Disney esittää: Ducktales
08.05
Teini-ikäisten mutanttininjakilpikonnien nousu
08.30
Disney esittää: Avalorin Elena
08.55
HS Lasten uutiset
09.05
Et sä tiedä kuka mä oon?
10.00
Jaksa paremmin
10.30
Leijonan luola USA
11.25
Leijonan luola USA
12.25
Remppa vai muutto
13.25
Vaaleanpunainen pantteri
IMDb
5.7
15.15
Suurin pudottaja Suomi
16.15
Millerit
IMDb
7.0
18.30
All Together Now Suomi
20.00
Mental Samurai Suomi
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Big Brother Suomi
22.30
21 Jump Street
IMDb
7.2
00.50
Panttilainaamo
01.20
Panttilainaamo
01.50
Panttilainaamo
02.20
Panttilainaamo
02.50
-05.00
Astral-TV
LIVE
5
08.25
Jennifer Erica
08.30
BUU-klubben
09.00
Mannerheim Jörn Donnerin kertomana
10.00
Irina palaa kotiin
10.30
Paloautolla Oslosta Mongoliaan
11.00
Aika on meidän
12.00
Hurmio
IMDb
6.7
13.20
Tienraivaajat : Hedy Lamarr
13.25
Seksipommi: Hedy Lamarrin tarina
15.00
Pianisti Lucas Debargue
16.25
Valitut sanat: Runokuu esittää
17.05
21 kuvaa: Ville Andersson
17.25
Strömsö
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Aika on meidän
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.39
Sportnytt
19.48
Sportliv
20.00
Daniel Olin
20.30
Ystäväni, maailmanparantaja
21.00
Elinkautinen
21.50
Kaiku
IMDb
7.9
23.07
West of Liberty
23.50
West of Liberty
00.35
-01.30
Sisällä
LIVE
6
02.40
The Matrix Revolutions
IMDb
6.8
06.30
Simpsonit
07.00
Simpsonit
07.30
Simpsonit
08.00
Ostoskanava Tvins.com
09.00
Bob's Burgers
09.30
Bob's Burgers
10.00
Ostoskanava Tvins.com
11.00
Simpsonit
11.30
Simpsonit
12.00
Simpsonit
12.30
Pilanpäiten
12.45
UEFA Champions League: Viikkomakasiini
13.15
Baywatch
14.10
Baywatch
15.10
Baywatch
16.10
Baywatch
17.15
Rantabaari
17.45
Rantabaari
18.15
Rantabaari
18.45
Frendit
19.15
Frendit
19.45
Frendit
20.20
Frendit
21.00
Me kaksi ja Irene
IMDb
6.6
23.25
Eloonjääneet
00.25
Hävyttömät
01.30
Top Gear
02.35
Tilt Esports
02.40
Teknavi
03.10
-04.05
Masked Singer Suomi
LIVE
7
03.20
Unelmahäät
04.20
Kantti koetuksella
04.50
Pernilla Wahlgrenin maailma
06.00
Asunnon metsästäjät maailmalla
06.30
Rantataloa etsimässä
07.00
Rehevien rakastajat
08.00
Rehevien rakastajat
09.00
TV Shop
10.00
Asunnon metsästäjät maailmalla
10.25
Rantataloa etsimässä
10.55
Unelmakoti veden äärellä
11.50
Kantti koetuksella
12.20
Kantti koetuksella
12.50
Atlantin yli
13.50
90 päivää morsiamena
15.45
Kung Fu Panda 3
IMDb
7.1
17.30
Tennis: ATP-finaaliturnauksen nelinpeli
19.30
Maailman herkullisimmat ruoat
20.00
Murhamysteeri: Brittany Murphy
21.00
Fifty Shades Freed
IMDb
4.5
23.05
Phantom Thread
IMDb
7.4
01.35
Kova laki: Erikoisyksikkö
02.30
Kova laki: Erikoisyksikkö
03.20
-04.15
Ripleyn usko tai älä!
LIVE
8
03.00
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Remppa vai muutto Vancouver
10.00
Remppa vai muutto Vancouver
11.00
Remppa vai muutto Vancouver
12.00
Tuttu Tyylitaiturina by Metti Forssell
12.35
Sinkkuillallinen
13.35
Kiinteistöveljekset: Rempalla uuteen kotiin
14.35
Häät sulhasen tapaan
15.35
Häät sulhasen tapaan
16.35
Toisenlaiset teiniäidit
17.35
MasterChef Australia
18.45
MasterChef Australia
20.00
Huvila & Huussi Asuntomessuilla
20.30
Huvila & Huussi Asuntomessuilla
21.00
Kuppilat kuntoon, Hans Välimäki!
22.00
New Year's Eve
IMDb
5.4
00.25
Remppa vai muutto Vancouver
01.25
Remppa vai muutto Vancouver
02.25
-05.00
Astral-TV
LIVE
9
03.30
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Panttilainaamon autospesialistit
09.30
Panttilainaamon autospesialistit
10.00
Panttilainaamon autospesialistit
10.30
Australian rajalla
11.00
Australian rajalla
11.30
Australian rajalla
12.00
Hyvät ja huonot uutiset
13.00
Hyvät ja huonot uutiset
14.00
Burgerimies Euroopassa
15.00
Burgerimies Euroopassa
16.00
Burgerimies Euroopassa
17.00
Kummeli esittää: Kontio & Parmas
18.00
Kummeli esittää: Kontio & Parmas
19.00
Lisää löylyä, Hjallis ja Jethro!
20.00
Poliisit 2020
21.00
Rillit huurussa
21.30
Rillit huurussa
22.00
Rillit huurussa
22.30
Keihäsmatkat
23.30
Poliisit 2020
00.30
Vuorien sankarit
01.30
Vuorien sankarit
02.30
-05.00
Astral-TV
LIVE
10
03.50
Maistissa maailmalla
04.45
Ruokamatkalla USA:ssa
05.15
Ruokamatkalla USA:ssa
06.10
Huutokauppataisto
06.40
Huutokauppataisto
07.10
Valmistuksen salat
07.40
Valmistuksen salat
08.10
Valmistuksen salat
08.45
Gold Rush
10.05
Gold Rush: Spesiaali
11.05
Myytinmurtajat
12.05
Gold Rush: Unohdetut kaivokset
13.00
TV Shop
14.00
Amerikan rajavartijat: Meksiko
15.00
Arktiset vedet
15.35
Arktiset vedet
16.05
Amerikan pilvenpiirtäjät
17.00
NASAn salaiset kansiot
18.00
Bermudan kolmion kirous
19.00
Menneisyyden mysteerit
20.00
Wheeler Dealers: Unelma-autot
21.00
Snooker: Northern Ireland Open, finaalin 2. sessio
23.30
Valmistuksen salat
00.05
Fast n' Loud
01.05
Bitchin' Rides
02.05
Ghost Adventures
03.00
Ghost Adventures
03.55
-04.50
Maistissa maailmalla
LIVE
11
03.50
Upea lihava elämäni
04.50
Kate Plus 8
06.00
Say Yes To The Dress: Britannia
06.30
Kalliovuorten eläinlääkäri
07.25
Kalliovuorten eläinlääkäri
08.25
Sisustajat Nate ja Jeremiah
09.25
Sisustajat Nate ja Jeremiah
10.20
90 päivää morsiamena
11.20
90 päivää morsiamena
12.20
90 päivää morsiamena
13.20
90 päivää morsiamena
14.15
Äiti bestiksenä
15.10
90 päivää morsiamena: Maailmalla
16.10
90 päivää morsiamena: Maailmalla: Jälkipyykki
17.05
90 päivää morsiamena
19.00
Prameat kiertolaishäät
20.00
90 päivää morsiamena: Darcey & Stacey
21.00
Maailman pienin nainen
22.00
90 päivää morsiamena: Chantelin perhe
23.00
Häistä ensiapuun
00.00
90 päivää morsiamena
01.50
Tohtori jalkapaise
02.50
Apua! Tyttäreni on raskaana
03.45
-04.45
Upea lihava elämäni
12
03.35
Deep State
04.25
Deep State
05.15
Numb3rs
06.00
Tehtävä Lapissa
06.45
Lapin poliisit
07.05
Lapin poliisit
07.30
Pelastajat Lappi
07.50
Pelastajat Lappi
08.15
Pelastajat Lappi
08.40
Pelastajat Lappi
09.00
Kymppitonni
09.55
Moderni perhe
10.20
Moderni perhe
10.45
Moderni perhe
11.10
Moderni perhe
11.35
Simpsonit
12.00
Simpsonit
12.30
Simpsonit
13.00
Simpsonit
13.30
Simpsonit
14.00
Simpsonit
14.30
Simpsonit
15.00
Ihmemies MacGyver
16.00
Ihmemies MacGyver
17.00
Ihmemies MacGyver
18.00
Miehen puolikkaat
18.30
Miehen puolikkaat
19.00
Miehen puolikkaat
19.30
Miehen puolikkaat
20.00
Miehen puolikkaat
20.30
Miehen puolikkaat
21.00
X-Men
IMDb
7.4
23.00
CSI: Miami
00.00
CSI: Miami
00.50
CSI: Miami
01.40
CSI: Miami
02.30
Next
03.15
Proven Innocent
03.55
-04.35
Proven Innocent
LIVE
13
03.20
Kenen kotona?
04.15
Kenen kotona?
05.10
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Mitä tänään syötäisiin? Perjantai
10.00
Olet mitä syöt
11.00
The Last Resort
12.00
Los Angelesin luksuslukaalit
13.00
Los Angelesin luksuslukaalit
14.00
Agatha Christie: Kuolema lähettää viestin
IMDb
6.7
16.00
Body Fixers
17.00
The Real Housewives of New Jersey
18.00
Kardashianit
19.00
Masked Singer Suomi
20.00
Yökylässä Maria Veitola
21.00
Tyttö sinä olet tähti
IMDb
6.5
23.05
Tanssii Tähtien Kanssa: täyden kympin tanssit
01.05
Masked Singer Suomi
02.00
Kiinteistösota
02.55
Body Fixers
03.55
-04.55
Body Fixers
LIVE
14
09.55
Tähtikartta rakkauteen
IMDb
6.8
11.20
A Family Man
IMDb
6.5
13.10
Eat Pray Love
IMDb
5.8
15.30
The Runner
IMDb
4.7
17.00
Pientä pilaa
17.05
Pientä pilaa
17.15
The Cold Light of Day
IMDb
4.9
19.10
Grand Piano
IMDb
5.9
21.00
Rocky Balboa
IMDb
7.2
23.05
Goon
IMDb
6.8
00.55
Pientä pilaa
01.00
-01.45
Roast - Jeff Ross vankilassa
LIVE
15
03.50
Täydellinen murha
04.45
Rantataloa etsimässä
05.15
Rantataloa etsimässä
06.10
Kiinteistöhuutokauppa
06.45
Kotikulmat kuntoon
07.40
Eläinlääkärin elämää: Spesiaali
08.40
Ehdonalaisvangit koirankouluttajina
09.40
Ehdonalaisvangit koirankouluttajina
10.40
Kotieläinten pelastaja
11.35
Loving
IMDb
7.0
14.00
TV Shop
15.00
Tunnelbanan
15.55
Tunnelbanan
16.50
Petolliset perheenjäsenet
17.50
Metsästäjä ja talvinen taistelu
IMDb
6.1
20.00
Home Alone
21.00
Murha kotikaupungissa
22.00
FBI
23.00
Twisted Sisters
00.00
Murhaaja kotiovella
00.55
Vaaniva saalistaja
01.55
Intohimon uhrit
02.55
Mr Murha
03.50
-04.50
Täydellinen murha
17
20
03.45
Hetki ennen tuhoa
04.30
Alamaailma Oy
05.15
Saari ilman lakeja
06.00
Alamaailma Oy
06.45
Äärimmäinen selviytyjä
07.30
Uskomaton eläinlääkäri Pol
08.15
Hain hampaissa
09.00
Eurooppa ylhäältä päin
09.50
Egyptin kadonneet aarteet
10.40
Pohjoisen valtatien pelastajat
11.35
Lentoturmatutkinta erikoisraportti
12.30
Lentoturmatutkinta erikoisraportti
13.25
Viikinkien soturikuningattaret
14.20
Pohjolan villi luonto
15.15
Pohjolan villi luonto
16.10
Pohjolan villi luonto
17.05
Pohjolan villi luonto
18.00
Pohjolan villi luonto
19.00
Tonnikalan saalistajat: Pohjoinen vs Etelä
20.00
Lentoturmatutkinta erikoisraportti
21.00
Meret ilman vettä
22.00
Viruksen jäljillä
23.00
Kiven sisällä
23.55
Rajasota
00.55
Meret ilman vettä
01.50
Kiven sisällä
02.40
Australian rajalla
03.05
Lentoturmatutkinta
03.50
-04.10
Vaarahetkiä videolla
SPONSOROITU
MM-ralli Kenia
Suomalaiskuskit ajavat tällä viikolla eksoottisissa Kenian MM-rallin maisemissa.
Hautalehto: Rakennus 31
Katseluennätyksiä rikkoneen sarjan koko kausi nyt katsottavissa.
Mr. Bates vs. The Post Office
Minisarja Britannian historian suurimmasta oikeusmurhasta.
The Valley
Ystävykset vaihtavat Hollywoodin glamourin uuteen ja rauhalliseen elämään Valleyssa.
Tervetuloa koko Suomen kokoiseen katsomoon!
Tutustu nyt
Näytä kaikki kanavat
Suomen näppärin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Mahdoton tapaus
,
Chelsean etsivä
,
Frendit
,
Tulossa: Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
,
Lemmen viemää
,
Kauniit ja rohkeat
,
Taivaan tulet
,
La Promesa - Salaisuuksien kartano
,
Jarkko Tammisen maailma
,
Beledweynen etsivä
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti