Blogit
Tietovisat
Viihde
Sanakirja
Reseptit
Vaihtoautot
Horoskooppi
TV-ohjelmat tänään
23
Su 23.02.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.40
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
07.00
Suuret ikäluokat: mitä meistä tuli?
08.00
Yle Uutiset
08.05
Avara luonto: Serengeti
09.00
Yle Uutiset
09.05
Flinkkilä & Tastula
09.55
Yle Uutiset
10.00
Jumalanpalvelus
10.45
Seniori työssä
11.00
Mikaela & Thomas
11.15
Unelma Oy: Espanja, Tallinna ja Ähtäri
11.45
Save and Quit?
12.45
Vaiheessa: Viimeinen kesä
13.10
SuomiLOVE
14.10
Marja Sannikka
14.40
Perjantai
15.20
Poldark
16.20
Ellan matkassa: roomalaisten jäljillä
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Isä Brown ja hänen laumansa
18.00
Yle Uutiset
18.10
Urheiluruutu
18.15
Veden valtakunta
18.45
Arto Nyberg
19.45
Jäljet päättyvät Berliiniin
20.30
Yle Uutiset
20.45
Urheiluruutu
21.05
Paratiisi
21.55
Heikolla jäällä
22.40
Karppi
23.25
Ulkolinja: Brittisotilaat tappajina
00.25
Ykkösaamu
01.05
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
01.10
Uutisikuna
04.00
Uutisikkuna
06.51
Pikku Kakkonen
06.52
Nimipäiväonnittelu: 23.2.
06.53
Jääkarhu Otto
07.03
Pikku perunat
07.06
Hertan maailma
07.09
Maikki ja pelottava Pontso
07.33
Nelli ja Iiro
07.41
Safari
07.54
Oktonautit
08.06
Enni ja Roi
08.18
Ryhmä Hau
08.42
Lelumesta
08.59
Galaxi
09.00
Näin meillä
09.01
Galaxi
09.02
Näin meillä
09.12
Aliisa ja yksisarvinen
09.23
Athleticus
09.26
Neljä ja puoli kaverusta
09.50
Athleticus
09.53
Råtta Booris
10.00
Syke
10.48
Urheilustudio
10.55
Yhdistetyn MC: Trondheim
11.50
Urheilustudio
12.10
Hiihdon maailmancup: Ski Tour, naisten 15 km
13.00
Urheilustudio
13.25
Ampumahiihdon MM: Naisten yhteislähtö
14.10
Urheilustudio
14.15
Hiihdon maailmancup: Ski Tour, miesten 30 km
15.30
Urheilustudio
16.05
Ampumahiihdon MM: Miesten yhteislähtö
16.45
Urheilustudio
16.55
Yhdistetyn MC: Trondheim
17.35
Urheilustudio
17.45
Romeshin epämukavuusmatkat
18.40
Kobe Bryant's Muse
20.05
Koripallon EM-karsinta: SUI - FIN
22.15
Eva
22.40
Top Gun - todelliset taistelulentäjät
23.30
Stacey Dooley: Itsemurhapommittajat
00.20
Uutisikuna
04.00
-06.50
Uutisikkuna
LIVE
3
03.40
112
07.00
Ostoskanava Tvins.com
08.00
Monchhichi
08.10
Palomies Sami
08.25
Muumilaakson tarinoita
08.45
Muumilaakson tarinoita
09.10
Karhuherra Paddingtonin seikkailut
09.35
Winx-klubi
10.00
Kaappaus keittiössä
11.00
Olet mitä syöt
12.00
Villa Hintikka
13.00
Supernanny Suomi
14.00
Kotoisa
15.00
Siipan saappaissa
16.00
Pitääkö olla huolissaan?
16.55
Onnela
17.25
Putous
19.00
Seitsemän uutiset
19.10
Tulosruutu
19.20
F1 Extra
19.30
Talent Suomi
21.00
Pitääkö olla huolissaan?
22.00
Kymmenen uutiset
22.15
Viikon sää
22.25
Tulosruutu
22.35
Rikostutkija Bergman
23.35
Posse
01.00
Top Gear
02.05
Viron surkein kuski
03.00
-03.53
112
LIVE
4
03.10
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
Rusty Rivets
06.25
Disneyn esikoulu: Mikki ja ralliryhmä
06.50
Bing
07.00
Hatchimals
07.05
Ritariprinsessa Nella
07.25
Littlest Pet Shop: Meidän oma maailma
07.40
My Little Pony: Ystävyyden taikaa
08.05
Teini-ikäisten mutanttininjakilpikon
08.25
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu
08.50
HS Lasten uutiset
09.00
Mitä lapsesi tekisi?
10.00
Jaksa paremmin
10.30
Australian rajalla
11.00
Kadonneen jäljillä
12.00
Remppa vai muutto Vancouver
13.00
Remppa vai muutto Vancouver
14.00
Kimpassa
15.00
Forrest Gump
IMDb
8.8
17.55
Tulossa: Huvila & Huussi
18.00
Suomen huutokauppakeisari
19.00
Mental Samurai Suomi
20.00
The Voice of Finland
21.25
Keno ja Synttärit
21.30
Mission Impossible - Rogue Nation
IMDb
7.4
00.10
Precious Cargo
IMDb
4.6
02.00
-05.00
Astral-TV
LIVE
5
08.00
Minä, Hugo Käld
08.05
Hittehatt
08.17
Hittehatt
08.30
BUU-klubben
09.00
Jalkapallounelmia
09.25
Leirille!
09.35
Musta kortti
09.48
Ruohonjuuritasolla
09.53
Kamppailu
10.00
Norjalaisia tarinoita
10.25
Melodifestivalen 2020 : Osakilpailu 4
12.00
Kausi Ranskassa
IMDb
6.2
13.40
Yle Live: Aretha!
15.05
Kiehtova Arvo Pärt
16.20
RSO Musiikkitalossa
17.00
Il capo
17.25
Strömsö
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
På spåret
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.39
Sportnytt
19.50
Sportliv
20.00
Maria ja kesäpuhujat
20.45
Ahdistuksen vankina
21.00
Lumiauramies
IMDb
7.2
22.50
-23.45
Assholes: A Theory
LIVE
6
03.50
Amazing Race
06.30
Simpsonit
06.35
Simpsonit
07.00
Simpsonit
07.30
Simpsonit
08.00
Ostoskanava Tvins.com
09.00
Neljän tähden illallinen
09.30
Neljän tähden illallinen
10.00
Ostoskanava Tvins.com
11.00
Fresh Off the Boat
11.30
Fresh Off the Boat
12.00
Simpsonit
12.30
Simpsonit
13.00
Simpsonit
13.30
Simpsonit
14.00
Simpsonit
14.30
UEFA Champions League: Viikkomakasiini
15.00
Moderni perhe
15.30
Moderni perhe
16.00
Moderni perhe
16.30
Rantabaari
17.00
Rantabaari
17.30
Rantabaari
18.00
Myytinmurtajat Juniori
19.00
Frendit
19.30
Frendit
20.00
Frendit
20.30
Frendit
21.00
Koston liekki
IMDb
7.7
23.55
Putous
01.20
112
02.15
Theroux ja katukoirat
03.30
-04.30
Myytinmurtajat
LIVE
7
03.35
Alastomat treffit
04.05
Alastomat treffit
04.40
Pernilla Wahlgrenin maailma
06.00
Asunnon metsästäjät maailmalla
06.30
Asunnon metsästäjät maailmalla
07.00
Kiinteistöveljekset
08.00
Alastomat selviytyjät
09.00
TV Shop
10.00
Asunnon metsästäjät maailmalla
10.30
Asunnon metsästäjät maailmalla
11.05
Maa aikojen alussa 14: Rohkeiden matka
IMDb
6.0
12.45
Kreisit kotivideot
13.45
Alastomat treffit
14.20
Alastomat treffit
14.50
Alastomat treffit
15.25
Maailman hauskimmat häävideot
15.55
Synnytä ja voita!
16.25
Hulvattomat hautajaiset
17.00
Richard Hammonds Big
18.00
Tikissä
19.00
Tohtori Paise
20.00
Mestaritekijä
21.00
Jurassic Park
IMDb
8.1
23.35
Ex on the Beach Ruotsi
00.35
Ex on the Beach Ruotsi
01.35
Ex on the Beach Ruotsi
02.30
Ex on the Beach Ruotsi
03.30
Alastomat treffit
04.00
-04.30
Alastomat treffit
LIVE
8
03.45
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Remppa vai muutto Vancouver
10.00
Remppa vai muutto Vancouver
11.00
Brittien Huippumalli haussa
12.00
Brittien Huippumalli haussa
13.00
Häät sulhasen tapaan
14.00
Häät sulhasen tapaan
15.00
Sinkkuillallinen
16.00
Sinkkuillallinen
17.00
Sinkkuillallinen
18.00
Neljät häät Amerikassa
19.00
Huvila & Huussi
20.00
Huvila & Huussi
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Paasosen polttaritoimisto
22.00
Kimpassa
23.00
Blindspot
00.00
Blindspot
01.00
Remppa vai muutto Vancouver
01.55
Remppa vai muutto Vancouver
02.45
Lätkävaimot
03.35
-05.00
Astral-TV
LIVE
9
03.20
48 tuntia rikoksesta
04.10
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Pallon ympäri
09.55
Pientä pilaa
10.00
Pientä pilaa
10.05
Panttilainaamon autospesialistit
10.35
Panttilainaamon autospesialistit
11.00
Panttilainaamon autospesialistit
11.30
Panttilainaamon autospesialistit
12.00
Australian rajalla
12.30
Australian rajalla
13.00
Australian rajalla
13.30
Australian rajalla
14.00
PlayOff: Haluatko jalkapallotähdeksi?
15.00
Kummeli esittää: Kontio & Parmas
16.00
Leijonan luola USA
17.00
Hyvät ja huonot uutiset
18.00
Hyvät ja huonot uutiset
19.00
Talent USA
20.00
Amerikan kovimmat keräilijät
21.00
Rillit huurussa
21.30
Rillit huurussa
22.00
Rillit huurussa
22.30
Arman ja Suomen rikosmysteerit
23.30
Poliisit 2020
00.30
Stand Up!
01.20
48 tuntia rikoksesta
02.10
48 tuntia rikoksesta
03.05
48 tuntia rikoksesta
03.55
-05.00
Astral-TV
LIVE
10
03.10
Ghost Adventures
04.10
Erakkoperhe erämaassa
05.05
Ihmeelliset eläimet
06.00
Mahtavat miesluolat
06.30
Mahtavat miesluolat
06.55
Museoiden mysteerit
07.55
Gold Rush spesiaali
08.55
Gold Rush
09.55
Gold Rush spesiaali
10.55
Myytinmurtajat
11.55
Löytöretki tuntemattomaan
12.55
TV Shop
13.55
Museoiden mysteerit
14.55
Uljas universumi
15.55
Hurjimmat minieläimet
16.25
Hurjimmat minieläimet
16.55
Menneisyyden mysteerit
18.00
Escobarin miljoonat
18.55
Vieraita avaruudesta
19.55
Wheeler Dealers
21.00
Snooker: Shoot-Out
01.00
Wheeler Dealers
02.00
American Chopper
03.00
Ghost Adventures
04.00
-05.00
Erakkoperhe erämaassa erikoisjaksot
LIVE
11
03.55
Ehdonalaisvangit koirankouluttajina
04.55
Kakkukuningas
05.25
Kakkukuningas
06.15
Pienten perhe
08.10
Pienten perhe
10.05
Pienten perhe
11.05
Sisarvaimot
12.10
Sisarvaimot
13.10
Sisarvaimot
15.05
Sisarvaimot
17.05
90 päivää morsiamena
18.55
90 päivää morsiamena: Maailmalla
20.00
90 päivää morsiamena: Maailmalla
21.00
90 päivää morsiamena: Jälkipyykki
22.00
Viestejä tuonpuoleisesta
23.00
Apua, mikä tauti!
00.00
Hengenvaarallisesti lihava: Mitä heille kuuluu?
02.00
Sisarvaimoa etsimässä
03.00
Kissakuiskaaja
03.55
-04.55
Ehdonalaisvangit koirankouluttajina
12
03.50
Australian rajalla
04.20
Australian rajalla
04.45
Australian rajalla
05.10
Australian rajalla
05.35
Australian rajalla
06.00
Australian rajalla
06.25
Lystikkäät eläinveikkoset
06.45
Lapin poliisit
07.10
Lapin poliisit
07.30
Lapin poliisit
07.55
Lapin poliisit
08.20
Lapin poliisit
08.45
Himavisa
09.30
Lystikkäät eläinveikkoset
09.55
Lystikkäät eläinveikkoset
10.20
Moderni perhe
10.45
Moderni perhe
11.10
Moderni perhe
11.35
Moderni perhe
12.00
Simpsonit
12.25
Simpsonit
12.50
Simpsonit
13.15
Simpsonit
13.45
Simpsonit
14.15
Simpsonit
14.45
Simpsonit
15.15
Simpsonit
15.45
Miehen puolikkaat
16.15
Miehen puolikkaat
16.40
Miehen puolikkaat
17.05
Miehen puolikkaat
17.35
Miehen puolikkaat
18.00
Miehen puolikkaat
18.30
Huutokaupan metsästäjät Suomi
19.00
Huutokaupan metsästäjät Suomi
19.30
Huutokaupan metsästäjät Suomi
20.00
Huutokaupan metsästäjät Suomi
20.30
Huutokaupan metsästäjät Suomi
21.00
Kova kuin kivi
IMDb
7.6
23.10
CSI: Miami
00.10
CSI: Miami
01.05
CSI: Miami
02.00
Criminal Minds
02.50
Criminal Minds
03.30
-04.10
Criminal Minds
LIVE
13
03.10
Häähullut
04.00
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Mitä tänään syötäisiin? Perjantai
10.00
Suomen kaunein koti
10.55
Suomen kaunein koti
11.50
Grand Designs Uusi-Seelanti
12.40
Siipan saappaissa
13.30
Tulossa: Masked Singer Suomi
13.35
Elastinen feat.
13.40
Life of Kylie
14.05
The Real Housewives of Orange County
15.00
The Real Housewives of Orange County
15.55
Supernanny Suomi
16.45
Esittelyssä: Villa Hintikka
16.50
MTV3:n tähdet - Musiikkivideo: Perhe
17.00
Neljän tähden illallinen
17.30
Neljän tähden illallinen
18.00
Neljän tähden illallinen
18.30
Neljän tähden illallinen
19.00
The Real Housewives of Orange County
20.00
The Real Housewives of Orange County
21.00
Vähät rakkaudesta
IMDb
6.2
23.00
Kardashianit
23.55
Kova laki
00.45
Kova laki
01.35
True crime: Takapihalle haudatut
02.25
Näe minut
03.15
Häähullut
04.00
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
09.40
Hachiko - Tarina uskollisuudesta
IMDb
8.1
11.10
Selviytyminen
IMDb
7.6
13.00
Big Eyes
IMDb
7.0
14.45
Race
IMDb
7.1
17.00
Liekeissä
IMDb
6.6
19.00
Fathers & Daughters
IMDb
7.1
21.15
Life of Crime
IMDb
5.8
23.15
Fatal Flip
IMDb
4.8
01.00
Siren
01.45
Terrori-iskut ja kaappaukset
02.35
-03.25
Terrori-iskut ja kaappaukset
LIVE
15
03.10
Kova laki: Erikoisyksikkö
04.05
Painajainen naapurissa
05.05
Näin minut murhattiin
06.00
Nuoret äidit
06.30
Nuoret äidit
07.00
Irwinin perheen eläintarha
08.00
Alaskan eläinlääkäri
09.00
Houstonin eläinpoliisit
10.00
Kalliovuorten eläinlääkäri
11.00
To Walk Invisible
IMDb
7.4
13.35
TV Shop
14.35
Suuri tyylimuutos
15.05
SOS Ruotsi
16.05
Lomakoteja miljonääreille
17.05
Hullut hautajaiset
IMDb
5.7
19.00
Valheellinen nettimaailma
20.00
Sittenkin syytön?
21.00
Poliisien matkassa
22.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
22.55
Maailman julmimmat sarjamurhaajat
23.55
Pahuus perheessä
00.55
Brittiläinen bordelli 2
02.00
Yksityisetsivä Wolfe
02.35
Yksityisetsivä Wolfe
03.05
Kova laki: Erikoisyksikkö
04.00
-05.00
Painajainen naapurissa
17
20
03.45
Inside: Kokaiinisodat
04.30
Meret ilman lakeja
05.15
Vaarallisen valtatien pelastajat
06.00
Huumebisnes Oy
06.45
Turvatarkastus: Ensimmäinen luokka
07.30
Uskomaton eläinlääkäri Pol
08.15
Laivanrakentajat
09.00
Aivopelit
09.50
Petra: Muinaisten rakentajien salaisuudet
10.40
Eurooppa ylhäältä päin
11.35
Running Wild With Bear Grylls
12.30
Lentoturmatutkinta
13.25
Lentoturmatutkinta
14.20
Lentoturmatutkinta
15.15
Lentoturmatutkinta
16.10
Lentoturmatutkinta
17.05
Lentoturmatutkinta
18.00
Lentoturmatutkinta
19.00
Turvatarkastus: Peru
20.00
Lentoturmatutkinta
21.00
Running Wild With Bear Grylls
22.00
Äärimmäiset pelastustarinat
23.00
Kiven sisällä
23.55
Rajasota
00.50
Running Wild With Bear Grylls
01.45
Äärimmäiset pelastustarinat
02.35
Science of Stupid
03.00
Lentoturmatutkinta
03.45
-04.30
Rajasota
SPONSOROITU
The Valley
Ystävykset vaihtavat Hollywoodin glamourin uuteen ja rauhalliseen elämään Valleyssa.
MM-ralli Kenia
Suomalaiskuskit ajavat tällä viikolla eksoottisissa Kenian MM-rallin maisemissa.
Mr. Bates vs. The Post Office
Minisarja Britannian historian suurimmasta oikeusmurhasta.
Hautalehto: Rakennus 31
Katseluennätyksiä rikkoneen sarjan koko kausi nyt katsottavissa.
Tervetuloa koko Suomen kokoiseen katsomoon!
Tutustu nyt
Näytä kaikki kanavat
Suomen näppärin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Rillit huurussa
,
Suuri seikkailu
,
Syyttäjä Imma Tataranni
,
La Promesa - Salaisuuksien kartano
,
Sorjonen
,
MM-ralli: Kenia, EK 1
,
Taivaan tulet
,
Lähiöbotox: African Metal Tour
,
The Lazarus Project
,
Simpsonit
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti