Reseptit
Viihde
Tietovisat
Vaihtoautot
Blogit
Horoskooppi
Sanakirja
TV-ohjelmat tänään
22
La 22.02.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.25
Uutisikkuna
00.35
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
07.00
Ensimmäiset ruotsalaiset
08.00
Yle Uutiset
08.05
Historia: Amerikankiinalaisten tarina
09.00
Yle Uutiset
09.05
Ylen aamu
10.00
Yle Uutiset
10.05
Ykkösaamu
10.45
Perjantai-dokkari: Posteljooni Suvi
11.00
Yle Uutiset Uusimaa
11.08
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.16
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.24
Yle Uutiset Häme
11.32
Yle Uutiset Pirkanmaa
11.40
Yle Uutiset Keski-Suomi ja Etelä-Savo
11.48
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.56
Yle Uutiset Pohjanmaa
12.04
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
12.12
Yle Uutiset Lappi
12.20
Yle Oddasat
12.24
Oddasat
12.40
RSO Musiikkitalossa
13.50
Pisara
13.55
Prisma: Takaisin kuuhun
14.50
Veden valtakunta
15.35
Akuutti: Allergia - siedä vai siedätä?
16.05
Draken etsivätoimisto
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Flinkkilä & Tastula
18.00
Yle Uutiset
18.10
Urheiluruutu
18.15
Strömsö
18.45
Avara luonto: Serengeti
19.40
Wild Bill - katukyttä korvessa
20.30
Yle Uutiset
20.50
Urheiluruutu
21.15
SuomiLOVE
22.15
Melodifestivalen 2020 : Osakilpailu 4
23.45
Ruusun nimi
00.40
Uutisikkuna
04.00
-07.00
Uutisikkuna
LIVE
2
00.20
Uutisikuna
04.00
Uutisikkuna
06.51
Pikku Kakkonen
06.52
Nimipäiväonnittelu: 22.2.
06.53
Richard Scarry: Touhulan arvoituksia
07.16
Nipa ja Pete
07.21
Siiri ja Krokotiili
07.26
Franklin ja ystävät
07.38
Pikku Kakkonen: Seikkailukone
07.59
Kaarle
08.11
Ässäluokka
08.33
Yökyöpelit
08.43
Robottijunat
08.59
Galaxi
09.00
Patu-koira
09.01
Galaxi
09.02
Patu-koira
09.08
Jenni
09.33
Karvinen
09.45
Kaatuminen sallittu
10.05
Sportliv
10.15
Urheilustudio
10.25
Yhdistetyn MC: Trondheim
11.25
Alppihiihdon MC: Crans Montana
12.30
Urheilustudio
12.40
Ampumahiihdon MM: Naisten viesti
13.55
Hiihdon maailmancup: Ski Tour, sprintit
15.40
Ampumahiihdon MM: Miesten viesti
17.00
Urheilustudio
17.10
Yhdistetyn MC: Trondheim
17.45
Urheilustudio
18.00
Mäkihypyn MC: Rasnov
19.00
Rallin SM: Mikkeli
19.30
Kakarat
20.10
Sohvaperunat
21.00
Looper
IMDb
7.4
22.55
Assembly Winter 2020: CS:GO
00.25
Downshiftaajat
01.10
Uutisikuna
04.00
-06.51
Uutisikkuna
LIVE
3
03.50
Hei me rakennetaan!
07.00
Ostoskanava Tvins.com
08.00
Monchhichi
08.10
Puuha-Pete
08.25
Muumilaakson tarinoita
08.45
Muumilaakson tarinoita
09.10
Mimmit musapatti
09.35
Winx-klubi
10.00
Ostoskanava Tvins.com
10.35
Mitä tänään syötäisiin? Perjantai
11.05
Kotoisa
12.00
Rehtori
12.30
Rehtori
13.00
Bratz: The Movie
IMDb
2.6
15.00
Talent Suomi
16.30
Liigalive 360
17.00
Vedetään hatusta
17.30
Posse
19.00
Seitsemän uutiset
19.10
Uutisextra
19.20
Tulosruutu
19.30
Putous
21.00
Onnela
21.30
Onnela
22.00
Kymmenen uutiset
22.10
Lotto, Jokeri ja Lomatonni
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.40
Hamilton
23.40
Wallander: Kylähullu
IMDb
5.7
01.25
Theroux ja katukoirat
02.45
999: Mikä hätänä?
03.40
-04.34
112
LIVE
4
02.25
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
Rusty Rivets
06.25
Disneyn esikoulu: Mikki ja ralliryhmä
06.50
Bing
07.00
Hatchimals
07.05
Hatchimals
07.10
Ritariprinsessa Nella
07.30
Littlest Pet Shop: Meidän oma maailma
07.45
My Little Pony: Ystävyyden taikaa
08.10
LEGO Jurassic World: Isla Nublarin legenda
08.35
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu
09.00
Hauskat kotivideot
10.00
Suomen huutokauppakeisari
11.00
Kadonneen jäljillä
12.00
Kadonneen jäljillä
13.00
Tulossa: Mental Samurai Suomi
13.05
Juha Tapio - Pieniä taikoja studiolive
14.05
Remppa vai muutto Vancouver
15.05
Remppa vai muutto Vancouver
16.05
Remppa vai muutto Vancouver
17.05
Tulossa: Mental Samurai Suomi
17.10
Selviytyminen
IMDb
7.6
19.30
The Voice of Finland
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Mental Samurai Suomi
22.00
Vaarallinen tehtävä
IMDb
7.0
00.15
Paasosen polttaritoimisto
01.15
Cleaner
IMDb
6.1
03.10
-05.00
Astral-TV
LIVE
5
08.05
Superapulaiset
08.34
Koiramies kiertää Islantia
09.01
På spåret
10.01
Norjan prinsessa Ingrid
10.31
Spotlight : Romanssihuijaus
11.00
Tanskalainen maajussi
11.44
Tämä tästä
12.00
Ellan matkassa: roomalaisten jäljillä
12.30
Marokko - rakkauden ja sodan aika
13.25
Marokko - rakkauden ja sodan aika
14.18
Marokko - rakkauden ja sodan aika
15.15
Irving Berlin: Holiday Inn
17.25
Antiikkikaksintaistelu
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
Superapulaiset
18.30
Tämä tästä
18.45
Twin
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.39
Sportnytt
19.50
Egenlandin matkakohteet
20.00
Punk eilen tänään
21.00
Teemalauantai esittää
21.01
Miljardin dollarin aivot
IMDb
6.0
22.44
My Generation - Michael Caine
00.10
Full-Time Lady
00.18
-00.30
Käty - Kämppä tyhjänä
LIVE
6
03.30
Ina <3 Suomi
04.25
Ninja Warrior
06.30
Simpsonit
06.35
Simpsonit
07.00
Simpsonit
07.30
Simpsonit
08.00
Ostoskanava Tvins.com
09.00
Neljän tähden illallinen
09.30
Neljän tähden illallinen
10.00
Ostoskanava Tvins.com
11.00
Fresh Off the Boat
11.30
Fresh Off the Boat
12.00
Simpsonit
12.30
Simpsonit
13.00
Simpsonit
13.30
Simpsonit
14.00
Myytinmurtajat Juniori
15.00
Putous
16.30
Simpsonit
17.00
Pitääkö olla huolissaan?
18.00
Olet mitä syöt
19.00
Frendit
19.30
Frendit
20.00
Frendit
20.30
Frendit
21.00
The Island
IMDb
6.8
23.45
Top Gear
00.50
Deep Blue Sea
IMDb
5.9
02.55
Amazing Race
03.50
-04.46
Amazing Race
LIVE
7
03.35
FBI
04.25
Pernilla Wahlgrenin maailma
06.20
Asunnon metsästäjät maailmalla
06.55
Kiinteistöveljekset
07.55
Alastomat selviytyjät
08.55
Asunnon metsästäjät maailmalla
09.25
TV Shop
10.25
Asunnon metsästäjät maailmalla
11.00
Alastomat selviytyjät
12.00
Tohtori Paise
13.00
Tikissä
14.00
Alastomat treffit
14.30
Alastomat treffit
15.00
Kreisit kotivideot
16.00
K-9: P.I. - Kyttäkaksikko
IMDb
5.8
18.00
Unelmahäät
19.00
Maa aikojen alussa 14: Rohkeiden matka
IMDb
6.0
20.50
Everest
IMDb
7.1
23.10
Ex on the Beach Ruotsi
00.10
Ex on the Beach Ruotsi
01.05
Ex on the Beach Ruotsi
02.05
Ex on the Beach Ruotsi
03.05
Alastomat treffit
03.35
-04.05
Alastomat treffit
LIVE
8
02.05
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Remppa vai muutto Vancouver
10.00
Remppa vai muutto Vancouver
10.55
Tulossa: Mental Samurai Suomi
11.00
Tulossa: Huvila & Huussi
11.05
Brittien Huippumalli haussa
12.00
Brittien Huippumalli haussa
12.55
Tulossa: Mental Samurai Suomi
13.00
Häät sulhasen tapaan
14.00
Häät sulhasen tapaan
15.00
Häät sulhasen tapaan
16.00
Sinkkuillallinen
17.00
Sinkkuillallinen
18.00
Neljät häät Amerikassa
19.00
Huvila & Huussi
20.00
Huvila & Huussi
21.00
Kimpassa
22.00
Paratiisihotelli USA
23.00
Paratiisihotelli USA
00.00
Quantico
00.55
Quantico
01.50
Remppa vai muutto Vancouver
02.45
Lätkävaimot
03.45
-05.00
Astral-TV
LIVE
9
03.45
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Pallon ympäri
10.00
Jaksa paremmin
10.30
Panttilainaamon autospesialistit
11.00
Panttilainaamon autospesialistit
11.30
Panttilainaamon autospesialistit
12.00
Panttilainaamon autospesialistit
12.30
Australian rajalla
13.00
Australian rajalla
13.30
Australian rajalla
14.00
Tulossa: Mental Samurai Suomi
14.05
Leijonan luola USA
15.05
Leijonan luola USA
16.05
Hyvät ja huonot uutiset
17.00
Hyvät ja huonot uutiset
17.50
Tulossa: Mental Samurai Suomi
17.55
Tulossa: Huvila & Huussi
18.00
Talent USA
19.55
Tulossa: Mental Samurai Suomi
20.00
Amerikan kovimmat keräilijät
21.00
Rillit huurussa
21.30
Rillit huurussa
22.00
Rillit huurussa
22.30
Suomen huutokauppakeisari
23.30
Stand Up!
00.30
Stand Up!
01.30
PlayOff: Haluatko jalkapallotähdeksi?
02.25
48 tuntia rikoksesta
03.20
-04.10
48 tuntia rikoksesta
LIVE
10
03.00
Ghost Adventures
04.00
Erakkoperhe erämaassa
05.00
Kullan sukeltajat
06.00
Mahtavat miesluolat
06.25
Mahtavat miesluolat
06.55
Museoiden mysteerit
07.55
Hengenvaarallinen saalis
08.55
Hengenvaarallinen saalis
09.55
Hengenvaarallinen saalis
10.55
Formula E: Mexico City
11.55
100 tunnin haaste
13.00
TV Shop
14.00
Museoiden mysteerit
15.00
Museoiden mysteerit
16.00
Fast N' Loud
17.00
Wheeler Dealers
18.00
Richard Hammonds Big
19.00
Menneisyyden mysteerit
20.00
Wheeler Dealers
21.00
Snooker: Shoot-Out
01.00
Takers
IMDb
6.2
03.10
-04.10
Ghost Adventures
LIVE
11
03.00
Kissakuiskaaja
04.00
Viestejä tuonpuoleisesta
05.00
Kakkukuningas
05.30
Kakkukuningas
06.10
Hääpukuja kurvikkaille
06.45
Pieni pariskunta
07.45
Pieni pariskunta
08.45
Tervetuloa kuutoset
09.45
Kakkukuningas
10.15
Kakkukuningas
10.50
Kakkukuningas
11.20
Kakkukuningas
11.55
Kakkukuningas
12.25
Kakkukuningas
13.00
Say Yes to the Dress
14.00
Tahdon morsiuspuvun Tanska
15.00
Tahdon morsiuspuvun Tanska
15.55
Jill & Jessa: Elämä jatkuu
17.00
1+5 tytärtä
18.00
Pieni suuri perhe
19.00
Hengenvaarallisesti lihava
21.00
Tohtori Paise
22.00
Tohtori Paise
23.00
Paiseklinikka
00.00
Hengenvaarallisesti lihava: Mitä heille kuuluu?
01.55
Tuhatkiloinen perhe
03.00
Kissakuiskaaja
03.55
-04.55
Ehdonalaisvangit koirankouluttajina
12
03.20
Criminal Minds
04.00
CSI: Miami
04.45
Villeimmät videot
05.10
Villeimmät videot
05.35
Villeimmät videot
06.00
Simpsonit
06.25
Simpsonit
06.45
Simpsonit
07.10
Simpsonit
07.30
Simpsonit
07.55
Simpsonit
08.15
Himavisa
09.00
Lystikkäät eläinveikkoset
09.25
Villeimmät videot
09.55
Villeimmät videot
10.20
Villeimmät videot
10.45
Villeimmät videot
11.10
Villeimmät videot
11.35
Australian rajalla
12.00
Australian rajalla
12.30
Australian rajalla
13.00
Australian rajalla
13.30
Australian rajalla
14.00
Family Guy
14.30
Family Guy
15.00
Family Guy
15.30
Family Guy
16.00
Family Guy
16.30
Single Parents
17.00
Moderni perhe
17.30
Moderni perhe
18.00
Moderni perhe
18.30
Moderni perhe
19.00
Simpsonit
19.30
Simpsonit
20.00
Simpsonit
20.30
Simpsonit
21.00
CSI: Miami
22.00
Soul Men
IMDb
6.4
23.55
Simpsonit
00.20
Simpsonit
00.45
Simpsonit
01.10
CSI: Miami
02.00
Family Guy
02.25
Family Guy
02.50
Family Guy
03.10
Family Guy
03.35
Family Guy
03.50
-04.20
Australian rajalla
LIVE
13
02.45
Vain seksiä
IMDb
6.6
04.40
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
10.00
Kotoisa
10.50
Kaappaus keittiössä
11.40
Ruokaritarit Jamie ja Jimmy
12.30
Mitä tänään syötäisiin? Perjantai
12.55
Muodin huipulle
13.45
Elastinen feat.
13.50
Life of Kylie
14.15
Tulossa: Masked Singer Suomi
14.20
Younger
14.50
Younger
15.15
Younger
15.40
Younger
16.10
Younger
16.40
Kotoisa
17.35
Talent Suomi
19.00
Supernanny Suomi
20.00
Kardashianit
21.00
Vihollinen vuoteessani
IMDb
6.3
23.05
Putous
00.40
True crime: Takapihalle haudatut
01.30
C.S.I. Cyber
02.15
Näe minut
03.10
Häähullut
04.00
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
09.50
Junior MasterChef Suomi
10.35
Grillit huurussa
11.20
Grillit huurussa
12.05
Remppa vai muutto Australia
12.55
Remppa vai muutto Australia
13.45
Uusi elämä etelässä
14.35
Uusi elämä etelässä
15.25
Uusi elämä etelässä
16.15
Vieraissa
17.00
Olipa kerran
18.00
Olipa kerran
19.00
What If
IMDb
6.8
21.00
Tokarev
IMDb
5.0
23.00
Siren
00.00
Terrori-iskut ja kaappaukset
01.00
Ex on the Beach Ruotsi
01.45
-02.30
Ex on the Beach Ruotsi
LIVE
15
03.30
Kova laki: Erikoisyksikkö
04.25
Painajainen naapurissa
05.25
Näin minut murhattiin
06.15
Lottovoittajan unelmakoti
06.45
Nuoret äidit
07.20
Nuoret äidit
07.50
Koteja lemmikkiperheille
08.50
Alaskan eläinlääkäri
09.50
Houstonin eläinpoliisit
10.50
Irwinin perheen eläintarha
11.50
Vintage-kodit kuntoon
12.45
Vintage-kodit kuntoon
13.45
TV Shop
14.45
Suuri tyylimuutos
15.20
SOS Ruotsi
16.15
Brittiläinen bordelli 2
17.20
To Walk Invisible
IMDb
7.4
20.00
Talvimurhat
21.00
Fbi
22.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
22.55
Kohtalon valvojat
IMDb
7.0
01.05
Maailman julmimmat sarjamurhaajat
02.05
Yksityisetsivä Wolfe
02.35
Yksityisetsivä Wolfe
03.10
-04.05
Kova laki: Erikoisyksikkö
17
20
03.45
Huumebisnes Oy
04.30
Inside: Amerikan mafia
05.15
Vaarallisen valtatien pelastajat
06.00
Huumebisnes Oy
06.45
Alaskan poliisit
07.30
Latinalaisen Amerikan kuumat rajat
07.50
Latinalaisen Amerikan kuumat rajat
08.15
Äärimmäistä selviytymistä: toinen maailmasota
09.00
Aivopelit
09.25
Aivopelit
09.50
Aivopelit
10.15
Aivopelit
10.40
Meret ilman vettä
11.35
Kätketty kulta: Aarre
12.30
Lentoturmatutkinta
13.25
Lentoturmatutkinta
14.20
Autojen ensiapu
15.15
Autojen ensiapu
16.10
Autojen ensiapu
17.05
Turvatarkastus: Brasilia
18.00
Turvatarkastus: Brasilia
19.00
Eurooppa ylhäältä päin
20.00
Savannien valtiaat
21.00
Pääsiäissaaren kadonnut valtakunta
22.00
Aivopelit
23.00
Huumebisnes Oy
23.55
Alamaailma Oy
00.50
Pääsiäissaaren kadonnut valtakunta
01.45
Ufojen jäljillä Euroopassa
02.35
Science of Stupid
03.00
Huumebisnes Oy
03.45
-04.30
Inside: Kokaiinisodat
SPONSOROITU
Hightown
Jerry Bruckheimerin tuottama Massachussettsiin sijoittuva rikosdraama.
Hautalehto: Rakennus 31
Katsojaennätyksiä rikkonut alkuperäissarja Hautalehto jatkuu 2. kaudella
Mainosmiesmurhaaja
Dokumenttisarja pureutuu vuonna 1994 kadonneen turkulaismiehen katoamiseen.
Liiga
Tänään pelataan Lukko - TPS ja voittaja jatkaa kannujahtia puolivälieriin.
Tervetuloa koko Suomen kokoiseen katsomoon!
Tutustu nyt
Näytä kaikki kanavat
Suomen nopein TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Hudson & Rex
,
Taivaan tulet
,
Suuri seikkailu
,
Murdochin murhamysteerit
,
Murha paratiisissa
,
La Promesa - Salaisuuksien kartano
,
Poliisikoira Rex
,
Houkutus naapurissa
,
Rillit huurussa
,
Lemmen viemää
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti