Viihde
Horoskooppi
Vaihtoautot
Blogit
Reseptit
Sanakirja
Tietovisat
TV-ohjelmat tänään
14
Pe 14.02.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
16.40
Yle uutiset Selkosuomeksi
00.30
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Akuutti: Reumalla ei ole ikärajaa
06.25
Ylen aamu
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Sydämen asialla
10.50
Yle Uutiset Uusimaa
10.51
Yle Uutiset Uusimaa
10.59
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.07
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.15
Yle Uutiset Häme
11.23
Yle Uutiset Pirkanmaa
11.31
Yle Uutiset Keski-Suomi ja Etelä-Savo
11.39
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.47
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.55
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
12.03
Yle Uutiset Lappi
12.11
Yle Oddasat
12.15
Oddasat
12.30
Totuuden taakka
13.15
SF-paraati
IMDb
5.7
14.40
Ikimuistoinen: Iskelmäklassikot
15.00
Ylen aamun parhaat
16.00
A-Talk
16.40
Yle uutiset Selkosuomeksi
16.45
Yle Oddasat
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.06
Yle Uutiset alueeltasi
17.10
Totuuden taakka
18.00
Yle Uutiset
18.21
Yle Uutiset alueeltasi
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Durrellin perhe
20.00
Marja Sannikka
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.05
Perjantai
21.45
Yle Uutiset
21.49
Urheiluruutu
21.53
Yle Uutiset Uutis-Suomi
22.00
Huonoa ainesta
22.45
Oddasat
23.00
Kaikki se mitä en muista
00.00
Puoli seitsemän
00.20
Uutisikkuna
00.29
Uutisikkuna
04.00
-07.00
Uutisikkuna
LIVE
2
00.30
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 14.2.
06.53
Kim ja Kai
07.00
Ruskea pikkukarhu
07.09
Killi ja Kiki
07.17
Kallen keittiö
07.29
Pikku Kakkosen posti
07.34
Tilda ja hänen ystävänsä
07.48
Kati ja Töppö: Ystävänpäivä
07.59
Jetron matkaan
08.14
Galaxi
08.15
Ville ja Lousku vauhdissa
08.26
Merten syvyyksissä
09.00
Holby Cityn sairaala
10.00
Uusi päivä
10.27
Uusi päivä
10.54
Uusi päivä
11.22
Uusi päivä
11.55
Daran ja Edin seikkailu Aasiassa
12.00
Rallin MM: Ruotsi, EK 4 - live
13.05
Casualty
13.55
Urheilu-Suomi
15.30
Ampumahiihdon MM: Naisten pikamatka
17.05
Pikku Kakkonen
18.05
Holby Cityn sairaala
19.05
Aikuiset
19.20
Yksittäistapaus: Shake!
19.30
YleXPop 2019: Ida ja Kalle
20.00
Rattikärpäset
20.30
Noin Viikon Studio
21.00
Sohvaperunat
21.50
Rallin MM: Ruotsi, päiväkooste
22.20
Painin EM
23.20
Doctor Who
00.10
Rouva varapresidentti
00.40
Uutisikkuna
04.00
-06.50
Uutisikkuna
LIVE
3
03.35
Metsästäjät
06.15
Aamusää
06.25
Uutisaamu
07.00
Uutisaamu
08.00
Uutisaamu
09.10
Kauniit ja rohkeat
09.35
Emmerdale
10.05
Kaappaus keittiössä
11.05
Neljän tähden illallinen
11.35
Hei me rakennetaan!
12.30
Ostoskanava Tvins.com
13.30
Rantabaari
14.00
Rantabaari
14.30
Mitä tänään syötäisiin? Perjantai
15.00
Neljän tähden illallinen
15.30
Salatut elämät
16.00
Kauniit ja rohkeat
16.30
Emmerdale
16.58
Uutiset
17.05
Viiden jälkeen
17.25
Uutiset
17.30
Viiden jälkeen
17.55
Uutiset
18.00
Viiden jälkeen
18.25
Esittelyssä: Villa Hintikka
18.30
Mitä tänään syötäisiin? Perjantai
19.00
Seitsemän uutiset
19.20
Päivän sää
19.25
Tulosruutu
19.30
Salatut elämät
20.00
Posse
21.30
Sunnuntailounas
22.00
Kymmenen uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.40
Jumper
IMDb
6.1
00.26
Rikospaikka
00.55
Hamilton
01.50
The Little Drummer Girl
02.45
Myytinmurtajat
03.40
-04.35
Hei me rakennetaan!
LIVE
4
03.05
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
Rusty Rivets
06.25
Littlest Pet Shop: Meidän oma maailma
06.40
Hatchimals
06.45
Bing
06.55
Disneyn esikoulu: Vampyrina
07.20
Disney esittää: Ultimate Spider-Man vs. Sinister 6
07.40
Transformers Cyberverse
07.55
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu
08.20
My Little Pony: Ystävyyden taikaa
08.45
LEGO Friends: Tyttöjen tärkeä tehtävä
09.00
Toisenlaiset äidit
10.00
Rempalla kaupaksi
11.00
LIVE: Onnenarpa
12.30
LIVE: Tiedä ja Voita
13.55
Toisenlaiset teiniäidit
14.55
Pientä pilaa
15.00
MasterChef Australia
16.50
Onnenarpa
16.55
Remppa vai muutto Vancouver
17.55
Tulossa: Mental Samurai Suomi
18.00
Kimpassa
19.00
Hauskat kotivideot
20.00
The Voice of Finland
21.25
Keno ja Synttärit
21.30
Nuija ja tosinuija
IMDb
7.3
23.45
The Expendables
IMDb
6.5
01.55
-05.00
Astral-TV
LIVE
5
08.00
Isien perintö
08.05
Isien perintö
09.00
Puutarhassa tuoksuu ruoka
09.30
Antiikkikaksintaistelu
10.00
Onnistuuko elämä maalla?
11.00
Efter Nio 2016
12.00
Beside Bowie: The Mick Ronson Story
13.44
Phantom Finn - kun isoisä mutkamäenlaskun Suomeen toi
13.49
Elävä arkisto esittää
13.50
Elävä arkisto esittää
13.51
Kaikki kerran talvilomalle
13.59
Phantom Finn - kun isoisä mutkamäenlaskun Suomeen toi
14.24
Hanki alla - vauhti päällä
15.00
Isä Matteon tutkimuksia
16.05
Milanon naisten paratiisi
16.45
Tanskalaisarkkitehtien koteja
17.25
Makuja saamelaisesta keittiöstä
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Egenland
19.00
Toinen kierros
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Marokko - rakkauden ja sodan aika
21.00
A Bigger Splash
IMDb
6.4
23.00
Yle Live: Henrik!
23.55
-00.50
Betty: They Say I'm Different
LIVE
6
03.30
The Guest Book
04.00
First Dates Hotel
05.00
Ninja Warrior
06.29
Vikke Viikinki
06.40
Vikke Viikinki
06.50
Muumilaakson tarinoita
07.15
Muumilaakson tarinoita
07.40
Paavo Pesusieni
08.05
Nuori Robin Hood
08.15
Alvin ja pikkuoravat
08.29
Chaplin
08.35
Mia ja minä
09.00
Last Man on Earth
09.30
Last Man on Earth
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Tvins.com
12.00
Emmerdale
12.30
Salatut elämät
13.00
Myytinmurtajat Juniori
14.00
Love Island UK
15.00
Nuori MacGyver
16.00
Simpsonit
16.30
Posse
18.00
Liigalive 360
18.25
Liiga: Kärpät - HIFK
21.00
Hohto
IMDb
8.4
23.25
Talent Suomi
00.55
Neljän tähden illallinen
01.25
Neljän tähden illallinen
01.55
Neljän tähden illallinen
02.25
Neljän tähden illallinen
02.55
Elämää Philadelphiassa
03.20
Elämää Philadelphiassa
03.50
-04.45
999: Mikä hätänä?
LIVE
7
03.10
Alastomat selviytyjät
04.15
Maailman hauskimmat kotivideot
05.10
Pernilla Wahlgrenin maailma
06.00
Asunnon metsästäjät
06.30
Asunnon metsästäjät maailmalla
07.00
Kiinteistöveljekset
08.00
Maailman hauskimmat kotivideot
09.00
TV Shop
10.00
Asunnon metsästäjät maailmalla
10.30
Asunnon metsästäjät maailmalla
11.00
Kiinteistöveljekset
12.00
Alastomat selviytyjät
13.00
Erakkoperhe erämaassa
14.00
Maailman hauskimmat kotivideot
15.00
Kreisit kotivideot
15.55
Alastomat selviytyjät
17.00
Mestaritekijä
18.00
Hengenvaarallisesti lihava
20.00
Richard Hammonds Big
21.00
Ottoman Lieutenant
IMDb
6.5
23.10
Ex on the Beach Ruotsi
00.10
Ex on the Beach Ruotsi
01.05
Ex on the Beach Ruotsi
02.05
Ex on the Beach Ruotsi
03.05
-05.00
Evan - taivaanlahja
IMDb
5.4
LIVE
8
03.00
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Sinkkuillallinen
09.55
Pientä pilaa
10.00
Brittien Huippumalli haussa
11.00
Häät sulhasen tapaan
12.00
Toisenlaiset teiniäidit Special
12.30
Sinkkuillallinen
13.30
Jaksa paremmin
14.00
Eläinsairaala
14.30
Pientä pilaa
14.35
Pientä pilaa
14.45
House Rules Australia
16.00
Rempalla kaupaksi
17.00
Häät sulhasen tapaan
18.00
Sinkkuillallinen
19.00
Remppa vai muutto Vancouver
20.00
Paasosen polttaritoimisto
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Lätkävaimot
22.00
Lätkävaimot
23.00
Sinkkuillallinen
00.00
Remppa vai muutto Vancouver
01.00
Häät sulhasen tapaan
02.00
Liv D: Skandaalista kuuluisaksi
03.00
-05.00
Astral-TV
LIVE
9
03.50
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Haapasalon Suomi
10.00
Rantavahdit
10.30
Rantavahdit
11.00
Leijonan luola Kanada
12.00
Panttilainaamon autospesialistit
12.30
Panttilainaamon autospesialistit
13.00
Talent USA
14.55
Tulossa: Mental Samurai Suomi
15.00
Haapasalo Goes America
16.00
Gordon Ramsay: Kuppilat kuntoon 24 tunnissa
17.00
Panttilainaamon autospesialistit
17.30
Panttilainaamon autospesialistit
18.00
Suomen huutokauppakeisari
19.00
Jone ja tähdet
20.00
Leijonan luola USA
21.00
Rillit huurussa
21.30
Rillit huurussa
22.00
Poliisit 2020
23.00
48 tuntia rikoksesta
00.00
Panttilainaamon autospesialistit
00.30
Panttilainaamon autospesialistit
01.00
Roast - Jeff Ross Amerikan rajalla
02.05
Arman Pohjantähden alla
03.00
Poliisit
03.30
Poliisit
04.00
-05.00
Astral-TV
LIVE
10
03.45
Ghost Adventures
04.50
Erakkoperhe erämaassa
06.00
Mahtavat miesluolat
06.25
Mahtavat miesluolat
06.50
Hiuskarvan varassa
07.55
Löytöretki tuntemattomaan
08.50
Gold Rush
09.50
Gold Rush
10.50
Gold Rush
11.55
Alastomat selviytyjät extreme
12.55
TV Shop
13.55
Alastomat selviytyjät extreme
14.55
Alaska: Viimeinen rintama
15.55
Gold Rush
16.55
Wheeler Dealers
18.00
Museoiden mysteerit
19.00
Alaskan rajamailla
20.00
Wheeler Dealers
21.00
Muumio: Lohikäärmekeisarin hauta
IMDb
5.2
23.15
Ritariässä 2000
IMDb
4.7
01.15
Fast n' Loud: Hauskat videot
02.20
Wheeler Dealers
03.20
-04.20
Ghost Adventures
LIVE
11
03.05
Kissakuiskaaja
04.05
Viestejä tuonpuoleisesta
05.05
Kakkukuningas
06.05
Tahdon morsiuspuvun Britannia
06.40
Tahdon morsiuspuvun Britannia
07.10
Tahdon morsiuspuvun Britannia
07.45
Tahdon morsiuspuvun Britannia
08.15
Tahdon morsiuspuvun Britannia
08.45
Tahdon morsiuspuvun Britannia
09.20
Tahdon morsiuspuvun Britannia
09.50
Tahdon morsiuspuvun Britannia
10.25
Tahdon morsiuspuvun Britannia
10.55
Tahdon morsiuspuvun Britannia
11.30
Tahdon morsiuspuvun Britannia
12.00
Tahdon morsiuspuvun Britannia
12.30
Tahdon morsiuspuvun Britannia
13.00
Tahdon morsiuspuvun Britannia
13.35
Tahdon morsiuspuvun Britannia
14.05
Tahdon morsiuspuvun Britannia
14.40
Tahdon morsiuspuvun Britannia
15.10
Tahdon morsiuspuvun Britannia
15.40
Tahdon morsiuspuvun Britannia
16.15
Tahdon morsiuspuvun Britannia
16.50
Tahdon morsiuspuvun Britannia
17.20
Tahdon morsiuspuvun Britannia
17.50
Tahdon morsiuspuvun Britannia
18.25
Tahdon morsiuspuvun Britannia
18.55
Say Yes to the Dress
19.25
Say Yes to the Dress
20.00
Tahdon morsiuspuvun Tanska
21.00
Tahdon morsiuspuvun Tanska
22.00
Jill & Jessa: Elämä jatkuu
23.00
Say Yes to the Dress
00.00
Tahdon morsiuspuvun: Britannia
00.30
Tahdon morsiuspuvun: Britannia
01.00
Tahdon morsiuspuvun: Britannia
01.35
Tahdon morsiuspuvun: Britannia
02.05
Jill & Jessa: Elämä jatkuu
03.05
-04.05
Kissakuiskaaja
12
03.10
Deep State
04.05
The Passage
04.50
Numb3rs
05.35
Family Guy
06.00
Villeimmät videot
06.20
Lystikkäät eläinveikkoset
06.45
Simpsonit
07.05
Simpsonit
07.30
Simpsonit
07.50
Moderni perhe
08.15
Lapin poliisit
08.40
Lystikkäät eläinveikkoset
09.00
Jättimäiset muuttokuormat
09.55
Simpsonit
10.20
Simpsonit
10.45
Family Guy
11.10
Family Guy
11.35
Miehen puolikkaat
12.00
Huutokaupan metsästäjät Suomi
12.30
Suuret pienet talot
13.00
Maisan ja Nikon luksusmatkat
14.00
Lapin poliisit
14.30
Australian rajalla
15.00
Australian rajalla
15.30
Miehen puolikkaat
16.00
Miehen puolikkaat
16.30
Simpsonit
17.00
Simpsonit
17.30
Family Guy
18.00
Family Guy
18.30
Simpsonit
19.00
Simpsonit
19.30
Simpsonit
20.00
Miehen puolikkaat
20.30
Miehen puolikkaat
21.00
CSI: Miami
22.00
CSI: Miami
23.00
Family Guy
23.30
Family Guy
00.00
Simpsonit
00.25
Simpsonit
00.50
Henry's Crime
IMDb
6.0
02.55
9-1-1: Lone Star
03.40
-04.25
Criminal Minds
LIVE
13
03.50
Love Island UK
04.25
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
07.05
Lemmen viemää
08.00
Ostoskanava Tvins.com
10.00
Rimakauhua ja rakkautta
10.55
Ex-Onnelliset
11.45
Ex-Onnelliset
12.40
Neljän tähden illallinen
13.10
The Real Housewives of Orange County
14.03
Tulossa: Masked Singer Suomi
14.05
Pilanpäiten
14.15
Esittelyssä: Villa Hintikka
14.20
Täydelliset naiset
15.10
Kotoisa
16.00
Lemmen viemää
17.00
Olet mitä syöt
17.50
Esittelyssä: Villa Hintikka
17.55
Tulossa: Masked Singer Suomi
18.00
Rantabaari
18.30
Rantabaari
19.00
Rantabaari
19.30
Moderni perhe
20.00
Moderni perhe
20.30
Moderni perhe
21.00
Frendit
21.30
Frendit
22.00
Frendit
22.30
Frendit
23.00
Frendit
23.30
Frendit
00.00
Frendit
00.25
Frendit
00.55
Remontilla rahoiksi
02.05
True crime: Hengenvaaralliset valheet
02.55
Love Island UK
03.45
-04.35
Love Island UK
LIVE
14
10.40
Junior MasterChef Suomi
11.25
Grillit huurussa
12.10
Grillit huurussa
12.55
Remppa vai muutto Australia
13.45
Remppa vai muutto Australia
14.35
Uusi elämä etelässä
15.25
Uusi elämä etelässä
16.15
Vieraissa
17.00
Olipa kerran
18.00
Olipa kerran
19.00
Hurmaava petturi
IMDb
6.2
21.05
Bad Moms
IMDb
6.2
23.05
Kyttäputki: Criminal Minds
00.00
Terrori-iskut ja kaappaukset
01.00
Paratiisihotelli Ruotsi
01.45
-02.30
Paratiisihotelli Ruotsi
LIVE
15
03.25
Kova laki: Erikoisyksikkö
04.20
Painajainen naapurissa
05.20
Kenet ihmeessä nain?
06.15
Lottovoittajan unelmakoti
06.45
Nuoret äidit
07.15
Nuoret äidit
07.50
Nuoret äidit
08.20
Nuoret äidit
08.55
Alaskan eläinlääkäri
09.50
Houstonin eläinpoliisit
10.55
Boisen remppamiehet
11.55
Lottovoittajan unelmakoti
12.25
Lottovoittajan unelmakoti
12.55
Lottovoittajan unelmakoti
13.25
Lottovoittajan unelmakoti
13.55
TV Shop
14.55
Lottovoittajan unelmakoti
15.30
Lottovoittajan unelmakoti
16.00
Remonttipari
17.00
Irwinin perheen eläintarha
18.00
Koteja lemmikkiperheille
19.00
Suuri yllätyskosinta
20.00
Kalliovuorten eläinlääkäri
21.00
Vaarallinen rakkaus
22.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
23.00
Tanskalainen tyttö
IMDb
7.1
01.25
Sarjamurhaaja: Paholainen sisälläni
02.25
Sarjamurhaaja: Paholainen sisälläni
03.25
-04.20
Kova laki: Erikoisyksikkö
17
20
03.45
Rajasota
04.30
Huumebisnes Oy
05.15
Vaarallisen valtatien pelastajat Kanada
06.00
Tabu
06.45
Vankilassa ulkomailla
07.35
Ihmeelliset ihmiset
08.15
Aivopelit
08.40
Aivopelit
09.05
Superautojen rakentajat
09.55
Albert Lin ja Raamatun haudatut salaisuudet
10.45
Yukonin jouksuilla
11.35
Pohjoisen valtatien pelastajat
12.30
Uskomaton eläinlääkäri Pol
13.25
Valkean suden valtakunta
14.20
Albert Lin ja Raamatun haudatut salaisuudet
15.15
Lyödään ällikällä
15.40
Lyödään ällikällä
16.10
Aivopelit
17.05
Lentoturmatutkinta
18.00
Autojen ensiapu
19.00
Pohjoisen valtatien pelastajat
20.00
Lentoturmatutkinta
21.00
Uskomaton eläinlääkäri Pol: parhaat palat
22.00
Koirat kuriin
23.00
Vankilassa ulkomailla
23.55
Alaskan poliisit
00.50
Uskomaton eläinlääkäri Pol: parhaat palat
01.45
Koirat kuriin
02.35
Science of Stupid
03.00
Turvatarkastus: Ensimmäinen luokka
03.45
-04.30
Huumebisnes Oy
SPONSOROITU
Hautalehto: Rakennus 31
Katseluennätyksiä rikkoneen sarjan koko kausi nyt katsottavissa.
MM-ralli Kenia
Suomalaiskuskit ajavat tällä viikolla eksoottisissa Kenian MM-rallin maisemissa.
Mr. Bates vs. The Post Office
Minisarja Britannian historian suurimmasta oikeusmurhasta.
The Valley
Ystävykset vaihtavat Hollywoodin glamourin uuteen ja rauhalliseen elämään Valleyssa.
Tervetuloa koko Suomen kokoiseen katsomoon!
Tutustu nyt
Näytä kaikki kanavat
Suomen näppärin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Kova laki: Rikollinen mieli
,
Lemmen viemää
,
Lähiöbotox: African Metal Tour
,
Tulossa: Veikkausliiga
,
The Lazarus Project
,
Unelma-asunto auringon alta
,
Rikoksen Anatomia
,
Pikku juttu
,
Kauniit ja rohkeat
,
Pienten perhe
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti