Horoskooppi
Reseptit
Sanakirja
Blogit
Tietovisat
Vaihtoautot
Viihde
TV-ohjelmat tänään
26
Pe 26.04.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
01.25
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Akuutti: Sokea näkee toisin
06.25
Ylen Aamu-tv
09.30
Puoli seitsemän: Eeva Kontu
10.00
Sydämen asialla
10.50
Yle Uutiset Uusimaa
10.59
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.07
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.15
Yle Uutiset Häme
11.23
Yle Uutiset Pirkanmaa
11.31
Yle Uutiset Keski-Suomi
11.39
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.47
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.55
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
12.03
Yle Uutiset Lappi
12.11
Yle Oddasat
12.15
Oddasat
12.30
Presidentti
13.15
Asessorin naishuolet
IMDb
4.5
14.40
Haurain siivin yli Pohjanmeren
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle Uutiset selkosuomeksi
15.10
Ylen Aamu-tv: Tänään otsikoissa
16.05
A-Talk
16.45
Yle Oddasat
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.06
Yle Uutiset alueeltasi
17.10
Presidentti
18.00
Yle Uutiset
18.21
Yle Uutiset alueeltasi
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Hakekaa kätilö!
20.00
Sannikka & Ukkola: Mitä tekee pudonnut, mitä haluaa uusi kansanedustaja?
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.05
Perjantai
21.45
Yle Uutiset
21.49
Urheiluruutu
21.53
Yle Uutiset Uutis-Suomi
22.00
Hiljainen todistaja
22.55
Oddasat
23.10
Petos
00.10
Puoli seitsemän
00.40
Uutisikkuna
04.00
-07.15
Uutisikkuna
LIVE
2
02.00
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 26.4.
06.52
Timppa
07.02
Kim ja Kai
07.10
Kotikisat
07.15
Katinkontti
07.30
Emmi ja Kuru
07.41
Pikku Kakkosen posti
07.47
Jari ja Kari
07.58
Anton Siilinen ratkaisee
08.13
Galaxi
08.14
Kapteeni Kari
08.26
Merten syvyyksissä
09.00
Casualty
09.50
Uusi päivä
10.18
Uusi päivä
10.46
Uusi päivä
11.14
Uusi päivä
11.45
Niklaksen keittiössä
12.15
Riistametsällä
13.00
Laivakokin matkassa
13.30
Luontoretkellä: Falketind pelasti minut
14.00
Dok: Sunnmøren kiipeilyperintö
14.55
Kulutustavaratarkastajat
15.25
Tatuoinnin varjopuolet
15.55
Mitä vain vuoksesi, lemmikkini
16.35
Muumilaakso
17.00
Pikku Kakkonen
18.00
Yliopistollinen eläinsairaala: Sallin ura ravihevosena vaarassa
18.28
Jääkiekon Nordic cup: FIN - SWE
21.00
Sohvaperunat
21.50
Euroviisaat
22.30
Rallin MM: Argentiina, päiväkooste
23.00
Suden hetki
23.50
Villi kortti
00.40
Aikuiset
01.05
Uutisikkuna
04.00
-06.50
Uutisikkuna
LIVE
3
03.55
Arrow
06.00
Ostoskanava Tvins.com
06.15
Aamusää
06.25
Huomenta Suomi
09.10
Huomenta Suomi Extra
09.36
Kauniit ja rohkeat
10.05
Emmerdale
10.35
Häät sulhasen tapaan
11.30
Unelmarempat
12.30
Ostoskanava Tvins.com
13.30
Huomenta Suomi Extra
14.00
Kokkisota
15.00
Pitääkö olla huolissaan?
16.00
Supernanny Suomi
17.00
Salatut elämät
17.30
Kauniit ja rohkeat
18.00
Emmerdale
18.30
Mitä tänään syötäisiin? Perjantai
19.00
Seitsemän uutiset
19.20
Päivän sää
19.25
Tulosruutu
19.30
Salatut elämät
20.00
Posse
21.30
Onnela
22.00
Kymmenen uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.35
F1 Extra
22.45
Titanic
02.35
Rikospaikka
03.10
Teknavi
03.35
-04.30
Salvation
LIVE
4
03.30
Panttilainaamo
04.00
Panttilainaamo
04.30
Panttilainaamo
04.59
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
Disneyn esikoulu: Leijonakaarti
06.25
Rusty Rivets
06.50
Ritariprinsessa Nella
07.15
Littlest Pet Shop: Meidän oma maailma
07.30
Angry Birds Piggy Tales
07.35
LEGO Ninjago: Wun teepuoti -kooste
08.00
LEGO Ninjago: Wun teepuoti
08.05
Angry Birds Blues
08.10
Disney esittää: DuckTales
08.35
Disney esittää: Avalorin Elena
09.00
Et sä tiedä kuka mä oon?
10.00
Neljät häät Kanadassa
11.00
LIVE: Onnenarpa
12.00
LIVE: Tiedä ja Voita
13.55
Haapasalon Suomi
14.55
Remppa vai muutto UK
15.55
Suomen hauskin tavis
16.55
Onnenarpa
17.00
Asuntokaupat sokkona
18.00
Mitä lapsesi tekisi?
19.00
The Wall Suomi
20.00
The Voice of Finland
21.55
Keno ja Synttärit
22.00
Man of Steel
IMDb
7.0
00.55
Pompeji
IMDb
5.5
03.10
Panttilainaamo
03.40
-04.10
Panttilainaamo
LIVE
5
07.45
Unna Junná
08.00
Erämaan armoilla
09.00
Iloa puutarhasta
09.30
Kysymyksiä kulutusvalinnoista
10.00
Kulutustavaratarkastajat
10.30
Elämäni eläimet: Eläinsairaalassa
11.00
Efter Nio 2015
12.00
Taikahuilu Etelä-Afrikasta
13.50
Historia: Patty Hearstin tarina
14.30
Arkistojen salat
15.00
Arkistomatka: Jasper Pääkkönen, kalamies
15.20
Prisma: Lohi - Joki
16.10
Isä Matteon tutkimuksia
17.15
Arkkitehtuurin helmiä
17.25
Päivä elämässä
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Euroviisaat
19.10
Vaalien varjoissa
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Sairaanhoito-opisto
20.45
Klik!
21.00
Hell or High Water
IMDb
7.6
22.40
-00.18
Jeff Beck: Live in Hollywood
LIVE
6
03.55
Diili
04.50
Kauhukeittiö
06.30
Chuggington
06.40
Chuggington
06.50
Muumilaakson tarinoita
07.15
Muumilaakson tarinoita
07.35
Paavo Pesusieni
08.00
Professori Balthazar
08.10
Professori Balthazar
08.15
Supernelikko
08.25
Viidakon veijarit
08.35
Tilt Esports
08.45
Ostoskanava Tvins.com
09.00
Kuin viimeistä päivää
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Tvins.com
12.00
Emmerdale
12.30
Salatut elämät
13.00
Vapaaksi veloista
14.00
Diili
15.00
Ihmemies MacGyver
16.00
Simpsonit uusi kausi
16.30
Putous
18.00
Simpsonit
18.30
Simpsonit
19.00
Ambulanssi
20.00
Simpsonit
20.30
Simpsonit
21.00
Telia Esports Series
22.30
Aaveiden jäljillä
23.30
Myytinmurtajat
00.30
112
01.25
Rysän päällä
02.20
Diili
03.10
-04.15
Top Gear
LIVE
7
03.50
Alaskan erakot
04.50
Kadonneet
06.10
Kiinteistöveljekset
07.15
Kokkaushaaste
08.10
Asunnon metsästäjät
08.40
Asunnon metsästäjät
09.20
TV Shop
10.20
Kiinteistöveljekset
11.25
Kadonneet
12.25
Alastomat selviytyjät
13.30
Alaskan erakot
14.25
70's show
15.00
70's show
15.30
Kadonneet
16.35
Alaskan erakot
17.35
Tuurin kyläkauppias ja kesäapulaiset
18.40
Paluu tulevaisuuteen
IMDb
8.5
21.00
Ride Along
IMDb
6.2
23.05
Kova laki: Erikoisyksikkö
00.05
Seventh Son
IMDb
5.5
02.05
-04.15
Everest
IMDb
7.1
LIVE
8
03.35
Sinkkuillallinen
04.35
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Sinkkuillallinen
10.00
Naimakaupalla alttarille
11.00
Liv D: Ökyrikkaiden lastenhoitokuviot
12.00
Tehoneliöt haussa
12.30
Sinkkuillallinen
13.30
Jaksa paremmin
14.00
Neljät häät Suomi
15.00
Tanssin superäidit
16.00
Toisenlaiset äidit
17.00
Sinkkuillallinen
18.00
Huvila & Huussi
19.00
Maailman övereimmät ehtoollisasut
20.00
NCIS Rikostutkijat
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Syke
21.30
Syke
22.00
Syke
22.30
Syke
23.00
Toisenlaiset teiniäidit Special
23.30
Napakymppi
00.30
Sinkkuillallinen
01.30
Liv D: Murhasta kuuluisaksi
02.30
Neljät häät Kanadassa
03.30
-04.30
Sinkkuillallinen
LIVE
9
03.30
Poliisit 2017
04.00
Poliisit 2017
04.30
Poliisit 2017
04.59
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Uusi elämä etelässä
10.00
Heikoin lenkki
11.00
Amerikan huikeimmat keksinnöt
12.00
Ride with Norman Reedus
13.00
Grillit huurussa
14.00
Anthony Bourdain maailmalla
15.00
Heikoin lenkki
16.00
Uusi elämä etelässä
17.00
Amerikan huikeimmat keksinnöt
17.30
Amerikan huikeimmat keksinnöt
18.30
Australian rajalla
19.00
Australian rajalla
19.30
Australian rajalla
20.00
Australian rajalla
20.30
Australian rajalla
21.00
Rillit huurussa
21.30
Rillit huurussa
22.00
Gordon Ramsay: Kuppilat kuntoon 24 tunnissa
23.00
Suomen huutokauppakeisari Epsanjassa
00.00
Stand Up!
01.00
Uusi elämä etelässä
02.00
Poliisit 2017
02.30
Poliisit 2017
03.00
Poliisit 2017
03.30
Australian rajalla
04.00
-04.30
Australian rajalla
LIVE
10
03.00
Bitchin' Rides
04.05
Alaska: Viimeinen rintama
05.05
Kullan sukeltajat
06.05
Ruokamatkalla USA:ssa
06.35
Ruokamatkalla USA:ssa
07.05
Ruokamatkalla USA:ssa
07.35
Ruokamatkalla USA:ssa
08.05
Remonttikilpailu Teksasissa
09.00
Kultakuume: erikoisjaksot
10.00
Hengenvaarallinen saalis
11.00
Ed Stafford: Matka tuntemattomaan
12.00
Arvokaman etsijät
13.00
TV Shop
14.00
Wheeler Dealers
15.00
Hengenvaarallinen saalis
16.00
Kultakuume
17.00
Wheeler Dealers
18.00
Kultakuume
19.00
Alaska: Viimeinen rintama
20.00
Wheeler Dealers
21.00
Puhdistuksen yö: Anarkia
IMDb
6.4
23.01
The Warrior's Way
IMDb
6.3
00.55
Alaska: Viimeinen rintama
01.55
Kultakuume
02.55
Fast n' Loud: Hauskat videot
03.55
-04.55
Wheeler Dealers
LIVE
11
03.35
Kakkukuningas: Paras leipuri
04.50
Kakkukuningas
05.25
Kakkukuningas
06.00
Tahdon morsiuspuvun!
06.15
Tahdon morsiuspuvun!
06.55
Tahdon morsiuspuvun!
07.25
90 päivää morsiamena: Ensitapaaminen
08.25
A Baby Story
09.00
A Baby Story
09.30
Sisarvaimot
10.00
Sisarvaimot
10.35
Hääpukuja kurvikkaille
11.05
Hääpukuja kurvikkaille
11.40
Kokkaushaaste junior
12.40
90 päivää morsiamena: Ensitapaaminen
13.40
Kakkukuningas: Paras leipuri
14.40
Buying Alaska
15.10
Buying Alaska
15.45
Jotain lainattua, jotain uutta
16.15
Jotain lainattua, jotain uutta
16.50
Sisarvaimot
17.50
Kakkukuningas
18.25
Kakkukuningas
18.55
Hääpukuja kurvikkaille
19.25
Hääpukuja kurvikkaille
20.00
Upea lihava elämäni
21.05
90 päivää morsiamena
22.55
Apua, mikä tauti!
23.55
Hengenvaarallisesti lihava
01.35
Intohimon uhrit
02.30
-04.10
90 päivää morsiamena
12
02.35
Henry's Crime
IMDb
6.0
04.30
CSI: Miami
05.10
True Crime: Murhien meediot
05.35
True Crime: Murhien meediot
06.00
Lystikkäät eläinveikkoset
06.20
Lystikkäät eläinveikkoset
06.45
Moderni perhe
07.05
Simpsonit
07.30
Simpsonit
07.50
Moderni perhe
08.10
Lapin poliisit
08.35
Ari ja Kirsi: Kotirempat
09.00
Ari ja Kirsi: Kotirempat
09.30
Lystikkäät eläinveikkoset
10.00
Simpsonit
10.30
Simpsonit
11.00
Family Guy
11.30
Family Guy
12.00
Huutokaupan metsästäjät: Teksas
12.30
Varastojen metsästäjät: Iso-Britannia
13.00
The Cool Kids
13.30
Single Parents
14.00
Lapin poliisit
14.30
Australian rajalla
15.00
Australian rajalla
15.30
Huutokaupan metsästäjät: Teksas
16.00
Varastojen metsästäjät: Iso-Britannia
16.30
Simpsonit
17.00
Simpsonit
17.30
Family Guy
18.00
Family Guy
18.30
Simpsonit
19.00
Simpsonit
19.30
Simpsonit
20.00
112 Hätäkeskus
21.00
CSI: Miami
22.00
9-1-1
23.00
Deep State
00.05
Deep State
01.05
Deep State
02.05
Deep State
03.00
-04.30
Haamuhai
LIVE
13
03.00
Miesnukeksi hinnalla millä hyvänsä
04.00
Remontilla rahoiksi
05.00
Sinkkuelämää
05.35
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
07.05
Lemmen viemää
08.00
Ostoskanava Tvins.com
10.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
11.00
Kesämökkiunelmia
11.30
Kesämökkiunelmia
12.00
Eläintarhan salaisuudet
13.00
The Real Housewives of Beverly Hills
14.00
Täydelliset naiset
15.00
Treffaa mun vanhemmat
16.00
Lemmen viemää
17.00
Häät sulhasen tapaan Special
18.00
Grand Designs - unelma-asunnot
19.00
Tehtävä: täydellinen hääpuku
19.30
Tehtävä: täydellinen hääpuku
20.00
AVAdoc: Transsukupuoliset lapset
21.00
Villi tusina
IMDb
5.9
23.10
Satavuotias, joka karkasi ikkunasta ja katosi
IMDb
7.1
01.25
Kova laki
02.25
Ina <3 porno
03.20
-04.20
Gåsmamman
LIVE
14
10.50
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
11.35
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
12.20
Suomen hauskin tavis
13.05
Suomen hauskin tavis
13.50
Et sä tiedä kuka mä oon?
14.35
Pallon ympäri
15.20
Kauneusleikkauksia Thaimaassa
16.10
Kauneusleikkauksia Thaimaassa
17.00
Grillit huurussa
18.00
Grillit huurussa
19.00
Pientä pilaa
19.05
Leijonan luola Kanada
20.05
Leijonan luola Kanada
21.10
Don Jon
IMDb
6.6
22.55
Stand Up!
23.55
24: Legacy
00.50
Pientä pilaa
01.00
Paratiisihotelli Norja
01.45
Paratiisihotelli Norja
02.30
Paratiisihotelli Tanska
03.05
-03.40
Paratiisihotelli Tanska
LIVE
15
03.25
Hengenvaarallinen rakkaus
04.25
Kuolettava salaisuus
05.25
Caribbean Life
06.15
Viestejä tuonpuoleisesta
06.30
Nuoret äidit
07.10
Nuoret äidit
07.45
Kate +8
08.50
Ehdonalaisvangit koirankouluttajina
09.50
Philadelphian eläinpoliisit
10.50
Tunnelbanan
11.45
Asunnon metsästäjät
12.20
Asunnon metsästäjät
12.50
Kiinteistökaupoilla rahoiksi
13.20
TV Shop
14.20
Kiinteistökaupoilla rahoiksi
14.55
Tahdon morsiuspuvun!
15.30
Tahdon morsiuspuvun!
16.00
90 päivää morsiamena
17.00
Koirat kilpasilla 2019
18.00
Onnenpyörä
19.00
Eläinten auttaja
20.00
Lahkon vankina
21.00
Aikuisviihdettä Miamissa
22.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
23.00
Frankie & Alice
IMDb
6.5
01.05
Murhaaja kotonani
02.05
Tappavat synnit
03.05
-04.05
Verisukulaisia
17
20
03.45
Likaiset rikkaudet
04.30
Science of Stupid
04.50
Science of Stupid
05.15
Huumebisnes Oy
06.00
Yliluonnollista
06.45
Vankilassa ulkomailla
07.30
Erakot
08.15
Science of Stupid
08.35
Science of Stupid
09.00
Autojen ensiapu
09.45
Maailman kovimmat korjaushankkeet
10.40
Monsuunisaaret
11.35
Vaarallisen valtatien pelastajat
12.30
Uskomaton eläinlääkäri Pol
13.25
Yukonin eläinlääkäri
14.20
Egyptin kadonneet aarteet
15.15
Rajasota
16.10
Maailmanlopun odottajat
17.05
Äärimmäinen selviytyjä
18.00
Hirviökala
19.00
Pohjoisen valtatien pelastajat
20.00
Meret ilman vettä
21.00
Uskomaton eläinlääkäri Pol
22.00
Buckeye Bottomsin seikkailut
23.00
Kaltereiden takana
23.55
Hitlerin viimeinen taistelu
00.50
Uskomaton eläinlääkäri Pol
01.40
Buckeye Bottomsin seikkailut
02.30
Romut rahaksi
02.55
Sensuroimaton Michael Ware
03.45
-04.30
Tabu
SPONSOROITU
Unelmia Italiassa
Ellen ja Jari elävät todeksi pitkäaikaista unelmaansa kakkoskodista Italiassa.
Race Across the World - Suomi
Kuusi kilpailijaa kokee elämänsä seikkailun läpi maan ja meren.
Mun maailma
Arman Alizad käsittelee kysymyksiä nuorten maailmasta ja antaa nuorten vastata itse.
Kolmiodraama
Sinkut valitsevat ulkonäön sijaan kumppaninsa pelkkien viestien perusteella.
MTV Katsomo sisältöjä missä ja milloin vain.
Katso maksutta
Näytä kaikki kanavat
Suomen nopein TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Poliisikoira Rex
,
Roy Grace
,
Gran Hotel
,
Latelan Laurin hurja remontti
,
Murdochin murhamysteerit
,
Lemmen viemää
,
Liigan Playoffs
,
Syyttäjä Imma Tataranni
,
SuomiLOVE
,
Suuri seikkailu
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset