Tietovisat
Viihde
Blogit
Vaihtoautot
Reseptit
Sanakirja
Horoskooppi
TV-ohjelmat tänään
19
Pe 19.04.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.55
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
07.00
Akuutti: Bikinifitness - ihanaa itsekuria?
07.30
Puoli seitsemän
08.00
Yle Uutiset
08.05
Sydämen asialla
09.00
Yle Uutiset
09.05
Tihvinän ihmeet
09.50
Yle Uutiset
09.55
Jumalanpalvelus
11.00
Yle Uutiset
11.05
Yle Uutiset Uusimaa
11.13
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.21
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.29
Yle Uutiset Häme
11.37
Yle Uutiset Pirkanmaa
11.45
Yle Uutiset Keski-Suomi
11.53
Yle Uutiset Itä-Suomi
12.01
Yle Uutiset Pohjanmaa
12.09
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
12.17
Yle Uutiset Lappi
12.25
Yle Oddasat
12.30
Presidentti
13.15
Havukka-ahon ajattelija
IMDb
6.8
15.00
Yle Uutiset
15.05
Pisara
15.10
Tarunhohtoinen Viena -dokumentti
16.10
A-Talk
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Presidentti
18.00
Yle Uutiset
18.10
Viipurin henki
18.35
Hakekaa kätilö!
19.30
Timanttinen keikka
20.30
Yle Uutiset
20.45
Urheiluruutu
20.55
Itse asiassa kuultuna : Irja Askola
21.45
Yle Uutiset
21.49
Urheiluruutu
21.55
Hiljainen todistaja
22.50
Petos
23.50
Yle Live: Kaija Koo
00.50
Uutisikkuna
04.00
-07.10
Uutisikkuna
LIVE
2
00.15
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 19.4.
06.52
Timppa
07.03
Kim ja Kai
07.10
Ystäväni Ronja
07.21
Katinkontti
07.34
Emmi ja Kuru
07.45
Pikku Kakkosen posti
07.51
Jari ja Kari
08.04
Arvaa kuinka paljon sinua rakastan: Pääsiäisseikkailu
08.33
Galaxi
08.34
Kapteeni Kari
08.45
Merten syvyyksissä
09.07
Viljamin syntymäpäivä
09.30
Mahtuuko luudalle mukaan?
10.00
Rölli ja kaikkien aikojen salaisuus
11.15
Casualty
12.05
Uusi päivä
12.33
Uusi päivä
13.01
Uusi päivä
13.28
Uusi päivä
14.00
Futsal-liiga: Miesten 2. loppuottelu
16.15
Luottomies 2
16.35
Muumilaakso
17.00
Pikku Kakkonen
18.00
Jääkiekon Nordic cup: FIN - NOR
20.20
Jääkiekon U18 MM: BLR - FIN
22.40
Euroviisaat
23.20
Suden hetki
00.10
Aikuiset
00.35
Uutisikkuna
04.00
-06.50
Uutisikkuna
LIVE
3
03.20
Arrow
04.10
Arrow
06.01
Ostoskanava Tvins.com
07.15
Ostoskanava Tvins.com
07.30
Aamusää
08.00
Puuha-Pete
08.10
Muumilaakson tarinoita
08.35
Muumilaakson tarinoita
09.00
Koiralle koti
09.30
Kauniit ja rohkeat
10.05
Emmerdale
10.35
Häät sulhasen tapaan
11.30
Unelmarempat
12.30
Ostoskanava Tvins.com
13.30
Älä jäädy
14.00
Alasti-klubi
15.00
Pitääkö olla huolissaan?
16.00
Supernanny Suomi
17.00
Salatut elämät
17.30
Kauniit ja rohkeat
18.00
Emmerdale
18.30
Mitä tänään syötäisiin? Perjantai
19.00
Seitsemän uutiset
19.15
Päivän sää
19.20
Tulosruutu
19.30
Vedetään hatusta
20.00
Posse
21.30
Onnela
22.00
Kymmenen uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.35
Lord of War
IMDb
7.6
01.05
Rikospaikka
01.35
Salvation
02.30
Salvation
03.20
-04.15
Pränkkikämppä
LIVE
4
03.00
Poliisit - kotihälytys
04.00
Poliisit - kotihälytys
04.59
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
Disneyn esikoulu: Leijonakaarti
06.25
Rusty Rivets
06.50
Ritariprinsessa Nella
07.15
Littlest Pet Shop: Meidän oma maailma
07.35
LEGO Ninjago
08.00
LEGO Ninjago: Wun teepuoti
08.05
Angry Birds Blues
08.10
Disney esittää: DuckTales
08.35
Disney esittää: Avalorin Elena
09.00
Viidakkojengi
IMDb
5.7
10.55
Gamba: Sankarihiiren Seikkailut
IMDb
5.2
12.50
Marvel: Ultimate Avengers
IMDb
6.8
14.25
Remppa vai muutto UK
15.30
Tehoneliöt haussa
16.00
Suomen hauskin tavis
17.00
Asuntokaupat sokkona
18.00
Mitä lapsesi tekisi?
19.00
The Wall Suomi
20.00
The Voice of Finland
21.55
Keno ja Synttärit
22.00
Interstellar
IMDb
8.6
01.30
Menetetty maa
IMDb
8.1
04.00
-04.59
Poliisit - kotihälytys
LIVE
5
07.25
Unna Junná
07.30
Unna Junná
07.45
Erämaan armoilla
08.45
Gambämark: Kulissien takana KAJ
09.10
Gambämark: Gambämark - musikaali Pohjanmaalta
11.01
Efter Nio 2015
12.00
Jumalanpalvelus: Pitkäperjantai Närpiön kirkossa
13.00
Systrar - Kesä 1968
13.58
Systrar - Kesä 1968
14.57
Systrar - Kesä 1968
16.00
Isä Matteon tutkimuksia
17.00
Luonnonkaunis Ahvenanmaa: Päiväperhoset
17.15
Arkkitehtuurin helmiä
17.25
Päivä elämässä
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Euroviisaat
19.10
Vaalien varjoissa
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.39
Sportliv
20.00
Sorin Sirkus - Näin me sen teemme
20.40
Sorin Sirkus Show 2018
22.10
99 Homes
IMDb
7.1
00.00
Elämää benediktiiniluostarissa
01.00
Elämää benediktiiniluostarissa
02.00
-03.00
Elämää benediktiiniluostarissa
LIVE
6
03.45
Kauhukeittiö
04.35
BiisiBattle: Zoe Saldana Vs. Zachary Quinto
06.30
Chuggington
06.40
Chuggington
06.50
Muumilaakson tarinoita
07.15
Muumilaakson tarinoita
07.40
Paavo Pesusieni
08.05
Professori Balthazar
08.15
Professori Balthazar
08.20
Supernelikko
08.30
Viidakon veijarit
08.41
Tilt Esports
08.45
Ostoskanava Tvins.com
09.00
Kuin viimeistä päivää
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Tvins.com
12.00
Emmerdale
12.30
Salatut elämät
13.00
Vapaaksi veloista
14.00
Diili
15.00
Ihmemies MacGyver
16.00
Simpsonit uusi kausi
16.30
Putous
18.00
Simpsonit
18.30
Simpsonit
19.00
Neljän tähden illallinen
19.30
Neljän tähden illallinen
20.00
Neljän tähden illallinen
20.30
Neljän tähden illallinen
21.00
The Little Drummer Girl
22.00
The Little Drummer Girl
23.00
How to Be Single
01.15
Simpsonit
01.45
Simpsonit
02.15
Diili
03.10
-04.05
Ambulanssi
LIVE
7
03.30
Our Wild Life
04.30
Kiinteistöveljekset
06.10
Asunnon metsästäjät
06.50
Kiinteistöveljekset
07.50
Kokkaushaaste
08.45
Asunnon metsästäjät
09.20
TV Shop
10.20
Asunnon metsästäjät
10.55
Kiinteistöveljekset
11.55
Kadonneet
12.55
Alastomat selviytyjät
14.00
Alaskan erakot
15.00
70's show
15.30
70's show
16.00
Kadonneet
17.00
Alaskan erakot
18.05
Tuurin kyläkauppias ja kesäapulaiset
19.05
Hop
IMDb
5.4
21.00
Minions
IMDb
6.4
22.55
Kova laki: Erikoisyksikkö
23.55
Katastrofikytät
IMDb
6.7
02.15
Alastomat selviytyjät
03.20
-04.20
Alaskan erakot
LIVE
8
03.35
Sinkkuillallinen
04.35
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Sinkkuillallinen
10.00
Naimakaupalla alttarille
11.00
Remppa vai muutto
12.00
Tehoneliöt haussa
12.30
Sinkkuillallinen
13.30
Jaksa paremmin
14.00
Neljät häät Suomi
15.00
Tanssin superäidit
16.00
Liv D: Pullukoiden unelmaloma
17.00
Sinkkuillallinen
18.00
Huvila & Huussi
19.00
Maailman övereimmät ehtoollisasut
20.00
NCIS Rikostutkijat
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Syke
21.30
Syke
22.00
Syke
22.30
Syke
23.00
Toisenlaiset teiniäidit Special
23.30
Napakymppi
00.30
Sinkkuillallinen
01.30
Liv D: Murhasta kuuluisaksi
02.30
Neljät häät Kanadassa
03.30
-04.30
Sinkkuillallinen
LIVE
9
03.30
Poliisit
04.00
Australian rajalla
04.30
Australian rajalla
04.59
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Uusi elämä etelässä
10.00
Heikoin lenkki
11.00
Amerikan Gladiaattorit
12.00
Rikkaiden panttilainaamo
13.00
Kuokkavieras Kataja
14.00
Anthony Bourdain maailmalla
15.00
Heikoin lenkki
16.00
Uusi elämä etelässä
17.00
Amerikan rajavartijat
17.30
Roast - David Hasselhoff
19.00
Panttilainaamo
19.30
Panttilainaamo
20.00
Panttilainaamo
20.30
Panttilainaamo
21.00
Rillit huurussa
21.30
Rillit huurussa
22.00
Gordon Ramsay: Kuppilat kuntoon 24 tunnissa
23.00
Suomen huutokauppakeisari Epsanjassa
00.00
Stand Up!
01.00
Uusi elämä etelässä
02.00
Poliisit
02.30
Poliisit 2017
03.00
Poliisit 2017
03.30
Australian rajalla
04.00
-04.30
Australian rajalla
LIVE
10
03.15
Kultakuume
06.15
Ruokamatkalla USA:ssa
06.25
Ruokamatkalla USA:ssa
07.00
Ruokamatkalla USA:ssa
07.30
Ruokamatkalla USA:ssa
08.00
Remonttikilpailu Teksasissa
08.55
Kultakuume
09.55
Hengenvaarallinen saalis
10.55
Ed Stafford: Luonnon armoilla
11.55
Arvokaman etsijät
12.55
TV Shop
13.55
Wheeler Dealers
14.55
Hengenvaarallinen saalis
15.55
Kultakuume
16.55
Wheeler Dealers
18.00
Kultakuume
19.00
Alaska: Viimeinen rintama
20.00
Wheeler Dealers
21.00
Central Intelligence
IMDb
6.3
23.15
Blues Brothers 2000
IMDb
4.6
01.50
Alaska: Viimeinen rintama
02.45
Kultakuume
03.40
-04.40
Fast N' Loud
LIVE
11
03.40
Kakkukuningas: Paras leipuri
04.40
Tarjousten metsästäjät
06.00
Unelmien hääpuvut
06.30
Tahdon morsiuspuvun!
07.05
Tahdon morsiuspuvun!
07.40
90 päivää morsiamena: Ensitapaaminen
08.35
A Baby Story
09.05
A Baby Story
09.40
Sisarvaimot
10.40
Tahdon morsiuspuvun!
11.10
Tahdon morsiuspuvun!
11.45
Kokkaushaaste junior
12.40
90 päivää morsiamena: Ensitapaaminen
13.40
Kakkukuningas: Paras leipuri
14.45
Tarjousten metsästäjät
15.15
Tarjousten metsästäjät
15.45
Unelmien hääpuvut
16.20
Unelmien hääpuvut
16.50
Sisarvaimot
17.55
Kakkukuningas
18.25
Kakkukuningas
18.55
Tahdon morsiuspuvun!
19.30
Tahdon morsiuspuvun!
20.00
Upea lihava elämäni
21.00
90 päivää morsiamena
23.00
Apua, mikä tauti!
00.00
Hengenvaarallisesti lihava
01.00
Intohimon uhrit
02.00
90 päivää morsiamena
04.00
-05.00
Kakkukuningas: Paras leipuri
12
02.35
28 viikkoa myöhemmin
IMDb
7.0
04.25
CSI: Miami
05.10
True Crime: Murhien meediot
05.35
Villeimmät videot
06.00
Lystikkäät eläinveikkoset
06.25
Lystikkäät eläinveikkoset
06.45
Moderni perhe
07.10
Simpsonit
07.35
Simpsonit
08.00
Moderni perhe
08.20
Lapin poliisit
08.45
Ari ja Kirsi: Kotirempat
09.05
Ari ja Kirsi: Kotirempat
09.30
Lystikkäät eläinveikkoset
10.00
Simpsonit
10.30
Simpsonit
11.00
Family Guy
11.30
Family Guy
12.00
Huutokaupan metsästäjät: Teksas
12.30
Varastojen metsästäjät: Iso-Britannia
13.00
The Cool Kids
13.30
Single Parents
14.00
Lapin poliisit
14.30
Australian rajalla
15.00
Australian rajalla
15.30
Huutokaupan metsästäjät: Teksas
16.00
Varastojen metsästäjät: Iso-Britannia
16.30
Simpsonit
17.00
Simpsonit
17.30
Family Guy
18.00
Family Guy
18.30
Simpsonit
19.00
Simpsonit
19.30
Simpsonit
20.00
112 Hätäkeskus
21.00
CSI: Miami
22.00
9-1-1
23.00
Atlanta
23.30
Atlanta
00.00
Atlanta
00.30
Atlanta
01.00
Atlanta
01.30
Atlanta
02.05
Atlanta
02.35
Atlanta
03.05
Atlanta
03.35
Atlanta
04.00
-04.30
Atlanta
LIVE
13
03.35
Remontilla rahoiksi
04.35
Remontilla rahoiksi
05.40
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
07.05
Lemmen viemää
08.00
Ostoskanava Tvins.com
10.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
11.00
Kesämökkiunelmia
11.30
Kesämökkiunelmia
12.00
Eläintarhan salaisuudet
13.00
Koiralle koti
13.30
The Chefs' Line
14.00
Täydelliset naiset
15.00
Lemmen viemää
16.00
Treffaa mun vanhemmat
17.00
Häät sulhasen tapaan
18.00
Grand Designs - unelma-asunnot
19.00
Tehtävä: täydellinen hääpuku
19.30
Tehtävä: täydellinen hääpuku
20.00
Häät sulhasen tapaan
21.00
Kukkoilijat
IMDb
7.9
23.15
Johan Falk 2 - aseveljet
IMDb
6.6
01.15
Kova laki
02.15
Gåsmamman
03.15
Sinkkuelämää
03.45
-04.40
The Little Drummer Girl
LIVE
14
10.40
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
11.25
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
12.10
Et sä tiedä kuka mä oon?
12.55
Et sä tiedä kuka mä oon?
13.40
Kuppilat kuntoon, Jyrki Sukula!
14.25
Kuppilat kuntoon, Jyrki Sukula!
15.10
Kauneusleikkauksia Thaimaassa
16.05
Kauneusleikkauksia Thaimaassa
17.00
Grillit huurussa
18.00
Grillit huurussa
19.00
Leijonan luola Kanada
20.00
Leijonan luola Kanada
21.00
Olympos on valloitettu
IMDb
6.5
23.20
Stand Up!
00.10
24: Legacy
01.00
Paratiisihotelli Norja
02.05
Paratiisihotelli Norja
02.50
Paratiisihotelli Tanska
03.25
Paratiisihotelli Tanska
04.00
-04.35
Paratiisihotelli Tanska
LIVE
15
03.45
Hengenvaarallinen rakkaus
04.45
Kuolettava salaisuus
06.10
Viestejä tuonpuoleisesta
06.15
Viestejä tuonpuoleisesta
06.55
Viestejä tuonpuoleisesta
07.25
Nuoret äidit
07.55
Nuoret äidit
08.30
Kate +8
09.35
Philadelphian eläinpoliisit
10.30
Koiranpennut kilpasilla 2018
12.30
Tunnelbanan
13.30
TV Shop
14.30
Hulvattomat hautajaiset
15.00
90 päivää morsiamena
16.05
Turhuuden turuilla
IMDb
6.2
19.00
Eläinten auttaja
20.00
Koiranpennut kilpasilla 2019: Ennen peliä
21.00
Onnenpyörä
22.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
23.00
Tumbledown
IMDb
6.2
01.05
Murhaaja kotonani
02.05
Tappavat synnit
03.05
-04.05
Verisukulaisia
17
20
03.45
Likaiset rikkaudet
04.30
Science of Stupid
04.50
Science of Stupid
05.15
Huumebisnes Oy
06.00
Yliluonnollista
06.45
Vankilassa ulkomailla
07.30
Erakot
08.15
Science of Stupid
08.35
Science of Stupid
09.00
Autojen ensiapu
09.45
Maailman kovimmat korjaushankkeet
10.40
Villi Yellowstone
11.35
Vaarallisen valtatien pelastajat
12.30
Uskomaton eläinlääkäri Pol
13.25
Yukonin eläinlääkäri
14.20
Amazonin kadonneet kaupungit: legendat ovat totta
15.15
Rajasota
16.10
Maailmanlopun odottajat
17.05
Äärimmäinen selviytyjä
18.00
Hirviökala
19.00
Pohjoisen valtatien pelastajat
20.00
Meret ilman vettä
21.00
Uskomaton eläinlääkäri Pol
22.00
Tri Oakley: Eläinlääkäri Yukonissa
23.00
Inside: Kokaiinisodat
23.55
Toinen maailmansota: Pinnanalainen helvetti
00.50
Uskomaton eläinlääkäri Pol
01.40
Tri Oakley: Eläinlääkäri Yukonissa
02.30
Romut rahaksi
02.55
Sensuroimaton Michael Ware
03.40
-04.25
Tabu
SPONSOROITU
Hautalehto: Rakennus 31
Katsojaennätyksiä rikkonut alkuperäissarja Hautalehto jatkuu 2. kaudella
Liiga playoffs 2024
Keskiviikkona käynnistyy ensimmäiset puolivälieräottelut.
Hightown
Jerry Bruckheimerin tuottama Massachussettsiin sijoittuva rikosdraama.
Mainosmiesmurhaaja
Dokumenttisarja pureutuu vuonna 1994 kadonneen turkulaismiehen katoamiseen.
Tervetuloa koko Suomen kokoiseen katsomoon!
Tutustu nyt
Näytä kaikki kanavat
Suomen monipuolisin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Yökylässä Maria Veitola
,
Lemmen viemää
,
Alavilla mailla hallanvaara
,
Kolmiodraama
,
Rillit huurussa
,
Hudson & Rex
,
Simpsonit
,
La Promesa - Salaisuuksien kartano
,
Miehen puolikkaat
,
Naked Attraction Norja
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti