Viihde
Vaihtoautot
Reseptit
Tietovisat
Blogit
Sanakirja
Horoskooppi
TV-ohjelmat tänään
17
La 17.11.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
01.30
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
07.00
Kiehtova maailma: Junamatka Amerikkaan
08.00
Yle Uutiset
08.05
Kiehtova maailma: Siperian rautateillä
09.00
Yle Uutiset
09.05
Ylen Aamu-tv
10.00
Yle Uutiset
10.05
Ykkösaamu
10.45
Eläinten ystävät
11.00
Yle Uutiset
11.05
Yle Uutiset Uusimaa
11.12
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.19
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.26
Yle Uutiset Häme
11.33
Yle Uutiset Pirkanmaa
11.40
Yle Uutiset Keski-Suomi
11.47
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.54
Yle Uutiset Pohjanmaa
12.01
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
12.08
Yle Uutiset Lappi
12.15
Yle Oddasat
12.19
Oddasat
12.35
RSO Musiikkitalossa
13.20
Syötävät sävelet: Madame Bénédictine
13.30
Eränkävijät
13.35
Eränkävijät
14.00
Prisma: Koirien salainen elämä
15.00
Yle Uutiset
15.05
Pisara
15.10
Akuutti: Olenko narsisti?
15.45
Poldark
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Flinkkilä & Tastula
18.00
Yle Uutiset
18.10
Urheiluruutu
18.15
Strömsö
18.45
Avara luonto: Kesytön Atlantti
19.45
Midsomerin murhat
20.30
Yle Uutiset
20.50
Urheiluruutu
21.15
Hyvät katsojat
22.00
Babylon Berlin
22.45
Capital - rahan mahti
23.45
Vaimo takaisin
00.15
Uutisikkuna
04.00
-07.00
Uutisikkuna
LIVE
2
01.00
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkkuna
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 17.11.
06.52
Hau Hau, Piip ja Veli
07.04
Dinojuna
07.29
Nelli ja Noora
07.36
Tilkkupeiton tarinoita
07.40
Oktonautit
08.02
Tete ja Mama
08.10
Pikku Kakkonen: Seikkailukone
08.33
Petteri Kaniini
08.45
Retki-Roope
08.59
Galaxi
09.02
Otso ja sopulit
09.08
Peter Pan
09.31
Meidän luokka
09.54
Urheiluhullut
10.00
Yliopistollinen eläinsairaala: Tullikoirien työterveystarkastus
10.30
Jenny+ : Yhteiskunnalla on syömishäiriö
11.00
Alppihiihdon MC: Levi
11.25
Gymnaestrada: Liike, joka soi
11.53
Alppihiihdon MC: Levi
13.10
Sohvaperunat
14.25
Alppihiihdon MC: Levi
15.15
Taitoluistelun GP: Miesten ja jäätanssin vapaaohjelmat
16.55
Mäkihypyn MC: Wisla
18.49
Viki, Köpi & Henkka - tieteen armoilla
19.00
Yle Uutiset
19.05
Urheiluruutu
19.10
Taitoluistelun GP: Parien vapaaohjelma
20.25
Käsipallon Mestarien liiga
21.50
Yle Uutiset
22.10
Taitoluistelun GP: Naisten vapaaohjelma
23.00
Villi kortti
23.50
Koukussa
00.40
Uutisikkuna
04.00
-06.50
Uutisikkkuna
LIVE
3
03.55
Versus
07.00
Ostoskanava Tvins.com
08.00
Puuha-Pete
08.15
Muumilaakson tarinoita
08.45
Muumilaakson tarinoita
09.10
Littlest Pet Shop
09.35
Winx-klubi
10.00
Ostoskanava Tvins.com
10.30
Salatut elämät
11.00
Salatut elämät
11.30
Salatut elämät
12.00
Salatut elämät
12.30
Salatut elämät
13.00
Space Chimps
IMDb
4.5
14.40
Vanhan talon uusi elämä
15.40
Tuija tähtien kanssa
16.10
Tanssii Tähtien Kanssa
18.00
Jahti
19.00
Seitsemän Uutiset
19.10
Uutisextra
19.25
Tulosruutu
19.30
Putous
21.00
Sunnuntailounas
21.30
Tuija tähtien kanssa
22.00
Kymmenen Uutiset
22.10
Lotto, Jokeri ja Lomatonni
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.35
Wallander: Varas
IMDb
6.3
00.20
Rikospaikka
00.55
Hävyttömät
02.05
Pop'n'Roll
02.55
-03.49
Tuubi
LIVE
4
03.20
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
Vili Vilperin seikkailut
06.15
Rusty Rivets
06.45
Sonic Boom
07.00
Ritariprinsessa Nella
07.25
K3
07.40
My Little Pony: Ystävyyden taikaa
08.05
Disney esittää: Avalorin Elena
08.30
Kung Fu Panda
09.00
Hauskat kotivideot
10.00
Remppa vai muutto
11.00
MasterChef Australia
13.00
MasterChef Australia
14.30
Leijonan luola USA
15.30
Leijonan luola USA
16.30
Planet's Got Talent
17.00
Hauskat kotivideot
18.00
Idols
20.00
Haluatko miljonääriksi?
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
The Wall Suomi
22.00
Gaala
23.30
Rendition poikkeuksellinen luovutus
IMDb
6.8
02.00
Hyytävä syleily
IMDb
4.3
04.00
-05.00
Astral-TV
LIVE
5
08.40
Luontoretkellä: Leikki
09.20
Luontoretkellä: Fysiikka
10.00
Hajbo Epic Night Battle 2018: E-urheilua viides- ja kuudesluokkalaisille
12.00
Jane Austen: Suljettujen ovien takana
13.00
La otra mirada - Toinen katse
13.54
La otra mirada - Toinen katse
15.00
Veriruusut: Vaieta ei voi
15.45
Amplifier
16.05
Francon jälkeen - Alcantaran perhe
17.25
Minun maisemani
17.40
Tämä tästä
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU: Superapulaiset
18.30
Kotikenttä
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.39
Sportnytt
19.49
Uudista minut
20.00
KOM-teatterin Veriruusut
22.10
Veriruusut: Vaieta ei voi
22.50
Laulumies
23.09
Kaikki kääntyy parhain päin
23.40
-00.40
Sgt. Pepper's Musical Revolution
LIVE
6
03.20
Joel vs. Heimot
04.15
Pitääkö olla huolissaan?
08.00
Ostoskanava Tvins.com
09.00
Olet mitä syöt
10.00
Ostoskanava Tvins.com
11.00
Kolme miestä ja tyttö
11.30
Simpsonit
12.00
Simpsonit
12.30
Simpsonit
13.00
Simpsonit
13.30
Simpsonit
14.00
Tilt Esports
14.05
Pilanpäiten
14.15
Posse
16.15
Teknavi
16.45
Myytinmurtajat
17.50
Sub.doc: Mainonnan uusi aika - Isoveli valvoo
19.00
Love Island Suomi
20.00
Diili
21.00
Rakettitiedettä?
21.30
Simpsonit
22.00
Love Island Suomi
23.00
Supernatural
00.00
Supernatural
00.55
Tilt Esports
01.00
Teknavi
01.30
BrainDead
02.25
Ina <3 porno
03.15
-04.10
BiisiBattle: Holiday
LIVE
7
03.30
Asunnon metsästäjät
04.00
Remonttipainajainen
04.45
Sofian enkelit
06.35
Sofian enkelit
07.30
Remonttipainajainen
08.20
Suloiset eläinvauvat
09.20
TV Shop
10.20
Asunnon metsästäjät
10.50
Asunnon metsästäjät
11.15
Rajaton rakkaus
11.40
Rajaton rakkaus
12.15
TV Shop
13.15
Remonttipari
14.05
Hups, mikä kotivideo!
15.00
Kreisit kotivideot
16.00
Amerikan suloisimmat lemmikit
17.00
Asunnon metsästäjät
17.30
Asunnon metsästäjät
18.00
Our Wild Life
19.00
Runaway Vacation
IMDb
5.5
21.00
Seventh Son
IMDb
5.5
23.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
00.00
Tanskalainen tyttö
IMDb
7.1
02.10
Kreisit kotivideot
03.15
-04.05
Remonttipari
LIVE
8
03.10
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Pikakurssi kodinostoon
09.30
Pikakurssi kodinostoon
10.00
Kadonneen jäljillä
11.00
Los Angelesin luksuslukaalit
12.00
Rempalla kaupaksi
13.05
Sinkkuillallinen
14.05
Häät sulhasen tapaan
15.05
Häät sulhasen tapaan
16.05
Vihollinen kodissani
17.00
Remppa vai muutto
18.00
Naimakaupalla alttarille
19.00
Napakymppi
20.00
Bachelorette Suomi
21.00
Toisenlaiset teiniäidit
22.00
Keisari Aarnio
23.00
Keisari Aarnio Talk Show
23.30
Kumman kaa
00.05
Kumman kaa
00.40
Sinkkuillallinen
01.40
Sinkkuillallinen
02.40
-05.00
Astral-TV
LIVE
9
03.55
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Myytinräjäyttäjät
10.00
Jaksa paremmin
10.30
Rikkaiden panttilainaamo
11.35
Uusi elämä etelässä
12.35
Uusi elämä etelässä
13.35
Leijonan luola Kanada
14.35
Leijonan luola Kanada
15.35
Anthony Bourdain maailmalla
16.30
Anthony Bourdain maailmalla
17.30
Selviytyjät Suomi
19.00
Suomen huutokauppakeisari
20.00
Suomen huutokauppakeisari
21.00
Stand Up!
22.00
Kummeli esittää: Kontio & Parmas
23.00
Poliisit 2017
23.30
Poliisit 2017
00.00
Poliisit 2017
00.30
Poliisit 2017
01.00
Arman ja viimeinen ristiretki
02.00
Ride with Norman Reedus
03.00
Ride with Norman Reedus
04.00
-05.00
Astral-TV
LIVE
10
03.05
Katujen kaaharit
04.00
Isojalan jäljillä
04.45
Ihmiskoe
05.10
Huutokaupan aarteet
06.55
Löytöretki tuntemattomaan
07.45
Löytöretki tuntemattomaan
08.35
Löytöretki tuntemattomaan
09.25
Löytöretki tuntemattomaan
10.15
TV Shop
11.15
Mielenhallinnan mestarit
11.45
Huutokaupan aarteet
12.10
Kultakuume: White Water
13.05
TV Shop
14.05
Mielenhallinnan mestarit
14.35
Huutokaupan aarteet
15.00
How to Build... Everything
15.30
How to Build... Everything
16.00
Romuraudan valtiaat
17.00
Fast N' Loud spesiaali
18.00
Uskomattomat rakennelmat
19.00
Arktiset vedet
20.00
Wheeler Dealers
21.00
Mama
IMDb
6.2
23.05
Wheeler Dealers
00.05
Wheeler Dealers
01.05
Wheeler Dealers
02.00
Wheeler Dealers
02.55
Wheeler Dealers
03.50
-04.40
Romuraudan valtiaat
LIVE
11
03.50
Kalliovuorten eläinlääkäri
04.40
Asunnon metsästäjät
07.40
Asunnon metsästäjät
08.10
Pomo keittiössä
08.40
Pienten perhe
09.05
Kakkukuningas
09.35
Jotain lainattua, jotain uutta
10.00
Kalliovuorten eläinlääkäri
10.55
Return to Amish
11.45
Pomo keittiössä
12.15
Jotain lainattua, jotain uutta
12.45
Tahdon morsiuspuvun Britannia
13.10
Kakkukuningas
13.40
Tahdon morsiuspuvun: XXL
14.10
Jon ja Kate +8
14.35
Voittoa asuntokaupoilla
15.05
Tahdon morsiuspuvun: XXL
15.35
Tahdon morsiuspuvun: XXL
16.05
Tahdon morsiuspuvun: XXL
16.30
Jon ja Kate +8
17.00
Pienten perhe
17.30
Kakkukuningas
18.00
Pernilla Wahlgrenin maailma
19.00
Kolme vaimoa, yksi aviomies
20.00
Jättiläisnaiset
21.00
Tuhatkiloinen perhe
22.00
Iso & pieni
23.00
Kaikki seksistä
23.35
Katie Pricen hullu elämä
00.05
Sisarvaimot
01.05
Pernilla Wahlgrenin maailma
02.00
Tahdon morsiuspuvun Britannia
02.30
Pienten perhe
03.00
Return to Amish
03.55
-04.40
Kalliovuorten eläinlääkäri
12
03.50
Australian rajalla
04.15
Sky News
06.00
Sky News
06.30
FOX Kids: Little Charmers - Lumoavat noitatytöt
06.55
FOX Kids: Dora ja ystävät
07.20
FOX Kids: Bing
07.40
FOX Kids: Blaze ja monsterikoneet
08.00
FOX Kids: Superlentokoneet
08.30
FOX Kids: Shimmer ja Shine
08.50
FOX Kids: Yo-kai Watch
09.15
FOX Kids: Teini-ikäiset mutanttininjakilpikonnat
09.35
FOX Kids: Teini-ikäiset mutanttininjakilpikonnat
10.00
Lystikkäät eläinveikkoset
10.30
Lystikkäät eläinveikkoset
11.00
Lystikkäät eläinveikkoset
11.30
Lystikkäät eläinveikkoset
12.00
Ari ja Kirsi: Kotirempat
12.30
Australian rajalla
13.00
Australian rajalla
13.30
Australian rajalla
14.00
Australian rajalla
14.30
Australian rajalla
15.00
Family Guy
15.30
Family Guy
16.00
Family Guy
16.30
Family Guy
17.00
Family Guy
17.30
Moderni perhe
18.00
Moderni perhe
18.30
ToosaTV
19.00
The Orville
20.00
Simpsonit
20.30
Simpsonit
21.00
Simpsonit
21.30
Simpsonit
22.00
Simpsonit
22.30
Simpsonit
23.00
Simpsonit
23.30
RoboCop 2
IMDb
5.7
01.40
The Gifted
02.30
-04.10
Lentokone vs. tulivuori
IMDb
2.6
LIVE
13
03.20
Supernanny kiertueella
04.16
Sinkkuelämää
04.50
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Jamie Oliverin helpot herkut
10.00
Tehtävä: täydellinen hääpuku
10.30
Fitness New York
11.30
Tehtävä: täydellinen hääpuku
12.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
13.00
Kesämökkiunelmia
13.30
Kesämökkiunelmia
14.00
Häikäilemättömät onnenonkijat
15.00
Häähullut
16.00
Häähullut
17.00
Fitistä fätiksi ja takaisin
18.00
Tehtävä: täydellinen hääpuku
18.30
Jamie Oliverin helpot herkut
19.00
Koko Suomi leipoo
20.00
Treffaa mun vanhemmat UK
21.00
Haikein terveisin
IMDb
6.3
23.15
Villi tusina
IMDb
5.9
01.25
Love Island Suomi
02.25
Body Fixers
03.25
Angel from Hell
03.50
-04.15
Angel from Hell
LIVE
14
03.45
Isänmaan toivot
07.15
Haapasalo ja kaverit
07.25
Haapasalo ja kaverit
08.10
Haapasalo ja kaverit
08.50
Rempalla kaupaksi
09.40
Rempalla kaupaksi
10.30
Kauppaneuvos Jethro
11.15
Kauppaneuvos Jethro
12.00
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
12.45
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
13.30
Mad Cook Show
14.15
Mad Cook Show
15.00
Selviytyjät Suomi
16.10
Wedding Town
16.35
Wedding Town
17.00
Bachelor Suomi
17.55
Ride with Norman Reedus
18.50
Million Dollar Baby
IMDb
8.1
21.20
Mr. Brooks
IMDb
7.3
23.40
Temptation Island Suomi 4
00.30
Temptation Island Suomi 4 Extra
01.00
Paratiisihotelli Ruotsi
01.45
Paratiisihotelli Ruotsi
02.30
Isänmaan toivot
03.00
-03.30
Isänmaan toivot
LIVE
15
03.55
Murder Calls
04.40
Haamutiimi
07.30
Grillimestari maailmalla
08.00
Kissa ja koira vastakkain
08.50
Ehdonalaisvangit koirankouluttajina
09.45
Kissa ja koira vastakkain
10.35
Tv Shop
11.35
Beachfront Bargain Hunt
12.05
Lakefront Bargain Hunt
12.35
Poikkeuksellinen raskaus
13.30
Tv Shop
14.30
Grillimestari maailmalla
15.00
Kodin kunnostajat
16.00
Maailman oudoimmat ruuat
16.55
American Dreamz
IMDb
5.4
19.00
Craft Wars
20.00
Murha pikkukaupungissa
21.00
Virtuaalivainoojat
22.00
Murder Calls
23.00
Jesse Stone: Benefit of The Doubt
IMDb
7.0
00.50
Täydellinen murha
01.45
Murha pikkukaupungissa
02.45
Dead North
03.40
-04.30
Ghosts Of Shepherdstown
17
20
03.30
Rajasota
04.20
Inside: Amerikan mafia
05.10
Laivanrakentajat
06.00
Aivopelit
06.25
Vankilassa ulkomailla
07.15
Tuohta tuhosta
07.40
Tuohta tuhosta
08.05
Alaskan kalasodat
08.55
Villi Florida
09.45
Science of Stupid
10.10
Science of Stupid
10.35
Science of Stupid
11.00
Science of Stupid
11.30
Paljastava 2000-luku
12.25
Lentoturmatutkinta
13.20
Lentoturmatutkinta
14.15
Ihmeellinen planeetta Maa
15.10
Ihmeellinen planeetta Maa
16.05
Ihmeellinen planeetta Maa
17.00
Autojen ensiapu
18.00
Science of Stupid
18.30
Science of Stupid
19.00
Villi Mississippi
20.00
Hurjat tonnikalat: Pohjoinen vs. etelä
21.00
Hirviökala
22.00
Meret ilman vettä: Atlantin aavelaivat
23.00
Huumebisnes Oy
00.00
Kiven sisällä
00.55
Meret ilman vettä: Atlantin aavelaivat
01.45
Ufojen perässä
02.40
Tabu
03.30
-04.20
Likaiset rikkaudet
SPONSOROITU
Mainosmiesmurhaaja
Dokumenttisarja pureutuu vuonna 1994 kadonneen turkulaismiehen katoamiseen.
Hightown
Jerry Bruckheimerin tuottama Massachussettsiin sijoittuva rikosdraama.
Liiga playoffs 2024
Keskiviikkona käynnistyy ensimmäiset puolivälieräottelut.
Hautalehto: Rakennus 31
Katsojaennätyksiä rikkonut alkuperäissarja Hautalehto jatkuu 2. kaudella
Tervetuloa koko Suomen kokoiseen katsomoon!
Tutustu nyt
Näytä kaikki kanavat
Suomen monipuolisin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
The Voice of Finland
,
Rillit huurussa
,
La Promesa - Salaisuuksien kartano
,
90 päivää morsiamena
,
Poliisikoira Rex
,
Lemmen viemää
,
Syyttäjä Imma Tataranni
,
Rikoksen Anatomia
,
Latelan Laurin hurja remontti
,
MasterChef Australia
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti