Sanakirja
Tietovisat
Horoskooppi
Reseptit
Blogit
Vaihtoautot
Viihde
TV-ohjelmat tänään
22
La 22.09.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
01.25
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
08.00
Yle Uutiset
08.05
Kiehtova maailma: Billy Connollyn Amerikan seikkailu
09.00
Yle Uutiset
09.05
Ylen Aamu-tv
10.00
Yle Uutiset
10.05
Ykkösaamu
10.45
Murroksessa
11.00
Yle Uutiset
11.05
Yle Uutiset Uusimaa
11.12
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.19
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.26
Yle Uutiset Häme
11.33
Yle Uutiset Pirkanmaa
11.40
Yle Uutiset Keski-Suomi
11.47
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.54
Yle Uutiset Pohjanmaa
12.01
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
12.08
Yle Uutiset Lappi
12.15
Yle Oddasat
12.19
Oddasat
12.35
RSO Musiikkitalossa
13.35
Elävät puut: Suomen viisain puu
14.05
Prisma: Kasvun salaisuus
15.00
Yle Uutiset
15.05
Pisara
15.10
Elossa 24h
15.40
Rebellion - verellä ja sydämellä
16.35
Some Deep Story: Muutama risu
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Flinkkilä & Tastula
18.00
Yle Uutiset
18.10
Urheiluruutu
18.15
Strömsö
18.45
Avara luonto: Amerikan kansallispuistot
19.30
Shetlandsaarten murhat
20.30
Yle Uutiset
20.50
Urheiluruutu
21.15
Hyvät katsojat
22.00
Nuori Morse
23.30
Doctor Foster
00.30
Uutisikkuna
04.00
-08.00
Uutisikkuna
LIVE
2
02.30
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 22.9.
06.52
Hau Hau, Piip ja Veli
07.04
Dinojuna
07.27
Martta puhuu
07.51
Tilkkupeiton tarinoita
07.55
Nelli ja Noora
08.03
Tete ja Mama
08.10
Pikku Kakkonen: Seikkailukone
08.32
Petteri Kaniini
08.45
Retki-Roope
08.59
Galaxi
09.01
Otso ja sopulit
09.08
Peter Pan
09.30
Meidän luokka
09.55
Urheiluhullut
10.00
Yliopistollinen eläinsairaala: Koiraneidin kiusallinen vaiva
10.30
Marja Hintikka Live
11.20
Lasikatto
11.30
Ratsastuksen MM: Pararatsastus
13.00
Pyöräilyä: Pyöräilykauden päätös
14.45
Käsipallon SM-sarja: Naisten SM :Dicken - HIFK
16.30
Villi kortti
17.30
Lentopallon MM: Jatkosarja NED - FIN
20.00
Sohvaperunat
20.49
Viki, Köpi & Henkka - tieteen armoilla
21.00
CS:GO Major: Lontoo
23.00
CS:GO Major: Lontoo
01.00
Boy Machine
01.30
Uutisikkuna
04.00
-06.50
Uutisikkuna
LIVE
3
03.35
Kingi
07.00
Ostoskanava Tvins.com
08.00
Puuha-Pete
08.11
Puuha-Pete
08.20
Palomies Sami
08.30
Muumilaakson tarinoita
08.55
Muumilaakson tarinoita
09.20
Alvin ja pikkuoravat
09.35
Paavo Pesusieni
10.00
Ostoskanava Tvins.com
10.30
Salatut elämät
11.00
Salatut elämät
11.30
Salatut elämät
12.00
Salatut elämät
12.30
Salatut elämät
13.00
Winx - salaisuuksien linna
IMDb
5.2
14.50
PUTOUS: Nyt juhlitaan!
15.00
Upeat skandikodit
15.30
Pitääkö olla huolissaan?
16.30
Rakettitiedettä?
17.00
Jahti
18.00
Tanssii Tähtien Kanssa
19.00
Seitsemän Uutiset
19.10
Uutisextra
19.25
Tulosruutu
19.35
Fort Boyard Suomi
21.00
Rakettitiedettä?
21.30
Tuija tähtien kanssa
22.00
Kymmenen Uutiset
22.10
Lotto, Jokeri ja Lomatonni
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.35
Wallander: Peitenimi
IMDb
5.9
00.25
Rikospaikka
00.55
Ulosottomiehet
01.50
NCIS: New Orleans
02.45
Pop'n'Roll
03.40
-04.35
Aku ja 7 ihmettä
LIVE
4
02.55
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
Transformers Rescue Bots
06.25
Hisse Hoksausmaassa
06.40
LEGO City
06.45
Sonic Boom
07.00
Angry Birds Piggy Tales
07.05
Angry Birds Piggy Tales
07.10
Rusty Rivets
07.35
K3
07.50
Vili Vilperin seikkailut
08.05
Angry Birds Blues
08.10
Disney esittää: DuckTales
08.35
LEGO Jurassic World: Indominuksen pako
09.00
Vain elämää
10.50
MasterChef Australia
12.05
MasterChef Australia
13.35
Konttori
14.05
Konttori
14.35
Konttori
15.05
Konttori
15.35
Konttori
16.05
Konttori
16.35
Konttori
17.05
Konttori
17.35
Vain elämää
19.30
Gaala
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
The Wall Suomi
22.00
Haluatko miljonääriksi?
23.00
Tulossa: Keisari Aarnio Talk Show
23.05
Konttori
23.35
Bruce - taivaanlahja
IMDb
6.7
01.45
Tulossa: Arman ja viimeinen ristiretki
01.50
Kauhea kankkunen 3
IMDb
5.8
04.00
-05.00
Astral-TV
LIVE
5
08.50
Tiettömän taipaleen takana
09.30
Egenland
10.00
Obs debatt
10.30
Kuka, mitä, milloin?
11.00
Tanskan kuninkaiden perintö
11.30
Mysteerisaari
11.41
Pax maan kamaralla
11.55
Bon
12.00
Voguen sata vuotta
12.55
Isä Matteon tutkimuksia
13.55
Isä Matteon tutkimuksia
14.56
Isä Matteon tutkimuksia
16.00
Francon jälkeen - Alcantaran perhe
17.25
Sana on minun
17.40
Tämä tästä
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU: Superapulaiset
18.30
Kotikenttä
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.39
Sportnytt
19.48
Anjan matkassa
20.00
Teemalauantai esittää
20.01
Rockin klassikkolevyt: Amy Winehouse
21.01
Amy
23.03
Amy Winehouse: Live at Porchester Hall
23.55
I am Walker
00.19
-08.15
Prime time
LIVE
6
03.25
Body Fixers
04.20
Tilt Esports
04.25
Score: Games Com
04.55
Superior Donuts
05.25
Superior Donuts
06.15
Superior Donuts
06.40
Catfish - deittihuijarit
07.35
Lemmen viemää
08.00
Ostoskanava Tvins.com
09.00
Sääntö-Suomi
10.00
Ostoskanava Tvins.com
11.00
Pilanpäiten
11.15
Last Man on Earth
11.45
Simpsonit
12.15
Simpsonit
12.45
Simpsonit
13.15
Simpsonit
13.45
Simpsonit
14.15
Tilt Esports
14.20
Posse
16.15
Pränkkikämppä
17.20
Teknavi
17.50
Aku ja 7 ihmettä
18.50
Duudsonit tuli taloon
19.50
Myytinmurtajat
21.00
Titanic
IMDb
7.9
01.05
Supernatural
02.00
Supernatural
02.55
Tilt Esports
03.00
Superior Donuts
03.30
-04.20
Scorpion
LIVE
7
03.45
Asunnon metsästäjät
04.10
Sisustajat Nate ja Jeremiah
04.55
Sofian enkelit
06.20
Sofian enkelit
07.15
Remonttipainajainen
08.15
Seinfeld
08.45
Asunnon metsästäjät
09.10
TV Shop
10.10
Asunnon metsästäjät
10.35
Seinfeld
11.05
Seinfeld
11.30
TV Shop
12.30
Sisustajat Nate ja Jeremiah
13.30
Hups, mikä kotivideo!
14.30
Kreisit kotivideot
15.30
Myyntimies Jethro matkoilla 2017
16.30
Asunnon metsästäjät
17.00
Asunnon metsästäjät
17.30
Onnenpyörä
18.30
Jem And The Holograms
IMDb
4.1
21.00
Lucy
IMDb
6.4
22.45
Will & Grace
23.15
Will & Grace
23.50
Pahat pojat
IMDb
6.8
02.15
Liian kuumat vanhemmat
03.15
-04.15
Kreisit kotivideot
LIVE
8
02.30
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Huvila & Huussi
10.00
Huvila & Huussi
10.55
Tulossa: The Wall Suomi
11.00
Merinäköala haussa
11.30
Liv D: Lapsuus ilman rajoja
12.35
Rempalla kaupaksi
13.35
Rempalla kaupaksi
14.40
Sinkkuillallinen
15.40
Sinkkuillallinen
16.40
Tulossa: The Wall Suomi
16.45
Häät sulhasen tapaan
18.00
Naimakaupalla alttarille
18.55
Tulossa: Bachelorette Suomi
19.00
Napakymppi
20.00
Liv D: Ökyvaimojen salaisuudet
21.00
Tulossa: Keisari Aarnio Talk Show
21.05
Toisenlaiset teiniäidit
22.00
Neljät häät Suomi
23.00
Liv D: Miksi lapset tappavat?
00.00
Sinkkuillallinen
01.00
Sinkkuillallinen
02.00
-05.00
Astral-TV
LIVE
9
03.15
Astral-TV
05.00
Astral-TV
06.00
LIVE: Astral-TV
09.00
Grillit huurussa
10.00
Jaksa paremmin
10.30
Australian rajalla
11.00
Rikkaiden panttilainaamo
12.00
Ride with Norman Reedus
13.00
Ride with Norman Reedus
14.00
Leijonan luola Kanada
15.00
Leijonan luola Kanada
16.00
Säpinää kannen alla
17.05
Säpinää kannen alla
18.00
Uusi elämä etelässä
19.00
Uusi elämä etelässä
20.00
Tulossa: Keisari Aarnio Talk Show
20.05
Suomen huutokauppakeisari
21.00
Stand Up!
22.00
Kummeli esittää: Kontio & Parmas
23.00
Tulossa: Keisari Aarnio Talk Show
23.05
Poliisit
23.35
Poliisit
00.05
Poliisit
00.35
Poliisit
01.05
Alaskan vaaralliset sähköurakat
02.05
48 tuntia rikoksesta
03.00
Ride with Norman Reedus
04.00
-05.00
Ride with Norman Reedus
LIVE
10
03.30
Katujen kaaharit
04.25
Isojalan jäljillä
05.10
Tuhoutunut sekunneissa
05.35
Amerikkalaisia totuuksia
06.50
Löytöretki tuntemattomaan
07.40
Löytöretki tuntemattomaan
08.30
Löytöretki tuntemattomaan
09.20
Löytöretki tuntemattomaan
10.15
TV Shop
11.15
Tuhoutunut sekunneissa
11.45
Amerikkalaisia totuuksia
12.10
Devil's Canyon
13.05
TV Shop
14.05
Tuhoutunut sekunneissa
14.35
Amerikkalaisia totuuksia
15.05
Koodeja ja salaliittoteorioita
16.00
Junkyard Empire
17.00
Fast N' Loud
17.55
How to Build... Everything
18.30
Tiedejekut
19.00
Löytöretki tuntemattomaan
20.00
Maanalaiset salaisuudet
21.00
Ali G Indahouse
IMDb
6.2
22.55
Wheeler Dealers
23.55
Wheeler Dealers
01.00
Wheeler Dealers
02.00
Wheeler Dealers
03.00
Wheeler Dealers
04.00
-04.50
Wheeler Dealers
LIVE
11
03.15
Kakkukuningas: Paras leipuri
04.05
Kalliovuorten eläinlääkäri
06.50
Hotellit kuntoon
07.40
Asunnon metsästäjät
08.05
Pomo keittiössä
08.35
Pienten perhe
09.05
Kakkukuningas
09.30
Jotain lainattua, jotain uutta
10.00
Kalliovuorten eläinlääkäri
10.55
Kakkukuningas: Paras leipuri
12.10
Jotain lainattua, jotain uutta
12.35
Hääpukuja kurvikkaille
13.05
Tahdon morsiuspuvun!
13.35
Tahdon morsiuspuvun: XXL
14.05
Tahdon morsiuspuvun: XXL
14.35
Voittoa asuntokaupoilla
15.00
Tahdon morsiuspuvun
15.55
Tahdon morsiuspuvun: Kaasot
16.25
Jon ja Kate +8
16.55
Pienten perhe
17.25
Kakkukuningas
17.55
Pernilla Wahlgrenin maailma
18.55
Minä olen Jazz
19.55
Meet the Putmans
21.00
Hengenvaarallisesti lihava: Mitä heille kuuluu?
22.55
Ikärajaton rakkaus
23.55
Sisarvaimot
01.40
Pernilla Wahlgrenin maailma
02.30
Pienten perhe
03.05
Kakkukuningas: Paras leipuri
03.55
-04.46
Kalliovuorten eläinlääkäri
12
03.20
True Crime: Pahasta pelastuneet
04.15
Australian rajalla
04.45
Australian rajalla
05.20
Sky News
06.00
Sky News
06.45
FOX Kids: Teletapit
07.05
FOX Kids: Bing
07.20
FOX Kids: Pyjamasankarit
07.45
FOX Kids: Blaze ja monsterikoneet
08.10
FOX Kids: Sunny Day
08.30
FOX Kids: ZhuZhut
08.50
FOX Kids: Yo-kai Watch
09.15
FOX Kids: Teini-ikäiset mutanttininjakilpikonnat
09.35
FOX Kids: Bella and the Bulldogs
10.00
Lystikkäät eläinveikkoset
10.30
Lystikkäät eläinveikkoset
11.00
Lystikkäät eläinveikkoset
11.30
Lystikkäät eläinveikkoset
12.00
Lystikkäät eläinveikkoset
12.30
Australian rajalla
13.00
Australian rajalla
13.30
Australian rajalla
14.00
Australian rajalla
14.30
Australian rajalla
15.00
Family Guy
15.30
Family Guy
16.00
Family Guy
16.30
Family Guy
17.00
Moderni perhe
17.30
Moderni perhe
18.00
Moderni perhe
18.30
Moderni perhe
19.00
The Orville
20.00
Simpsonit
20.30
Simpsonit
21.00
Simpsonit
21.30
Simpsonit
22.00
Simpsonit
22.30
Simpsonit
23.00
Simpsonit
23.30
Ghosted
00.00
Laittomat
IMDb
7.2
02.10
The Walking Dead
03.10
The Walking Dead
04.00
-04.25
Villeimmät videot
LIVE
13
03.45
Midnight Sun
04.45
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Viettele vaatteilla
10.00
Tehtävä: täydellinen hääpuku
10.30
Illallinen äidille
11.30
Life of Kylie
12.00
Lapsivanhemmat
12.30
Lapsivanhemmat
13.00
Kesämökkiunelmia
13.30
Kesämökkiunelmia
14.00
New Yorkin luksuslukaalit
15.00
New Yorkin luksuslukaalit
16.00
Sweat Inc.
17.00
Australian kaunein koti
18.00
Tehtävä: täydellinen hääpuku
18.30
Viettele vaatteilla
19.00
Ensitreffit alttarilla
20.00
Kenen kotona?
21.00
27 Dresses - hääkuumetta
IMDb
6.1
23.15
Taken 2
IMDb
6.2
01.15
Tosielämän L-koodi: Los Angeles
02.25
Agatha Christie: Syyttäjän todistaja
03.25
-04.20
I Love You.. But I Lied
LIVE
14
09.50
Remppa vai muutto: Lomakodit
10.40
Remppa vai muutto: Lomakodit
11.30
Rempalla kaupaksi
12.20
Rempalla kaupaksi
13.10
Säpinää kannen alla
13.55
Säpinää kannen alla
14.40
Kaikki vastaan 1
15.50
Selviytyjät Suomi
17.00
Bachelor Suomi
18.00
Suomen hauskin tavis
19.00
Knight of Cups
IMDb
5.7
21.15
Venetsialainen
IMDb
5.7
23.00
Kyttäputki: Havaiji 5-0
00.00
Kyttäputki: Havaiji 5-0
01.00
Paratiisihotelli Ruotsi
01.40
-02.20
Paratiisihotelli Ruotsi
LIVE
15
03.00
Murha pikkukaupungissa
04.00
Murhamysteeri: Pamela Smart
04.45
Intohimon uhrit
07.35
Caribbean Life
08.05
Ravintolapainajainen
09.00
Kalliovuorten eläinlääkäri
09.55
Remonttikilpailu Teksasissa
10.40
Tv Shop
11.40
Remonttikilpailu Teksasissa
12.30
Kodin kunnostajat
13.30
Tv Shop
14.30
Asunnon metsästäjät
15.00
Caribbean Life
15.30
Kokkaushaaste
16.20
Maailman oudoimmat ruoat
17.10
For a Good Time, Call...
IMDb
6.0
19.00
Syön itseni kuoliaaksi
20.00
Suomurhat
21.00
Onnenpyörä
22.04
Murhamysteeri: Pamela Smart
23.00
Dante's Peak
IMDb
5.7
01.10
James Pattersonin murhamysteerit
02.15
Suomurhat
03.15
-04.10
1980: Murhaava vuosikymmen
17
20
03.00
Huumebisnes Oy
04.00
Yukonin kultamaat
05.00
Seksi - perisynti
06.00
Rajasota
07.00
Villi Mississippi
08.00
Ihminen vastaan tursas
09.00
Science of Stupid
09.30
Science of Stupid
10.00
Science of Stupid
10.30
Science of Stupid
11.00
Paljastava 2000-luku
12.00
Lentoturmatutkinta
13.00
Lentoturmatutkinta
14.00
Hirviökala
15.00
Hirviökala
16.00
Hirviökala
17.00
Autojen ensiapu
18.00
Science of Stupid
18.30
Science of Stupid
19.00
Villi Havaiji
20.00
Hurjat tonnikalat
21.00
Hain hampaissa
22.00
Meret ilman vettä
23.00
Huumebisnes Oy
00.00
Kiven sisällä
01.00
Meret ilman vettä
02.00
Muinaiset salaiset kansiot
03.00
Huumebisnes Oy
04.00
-05.00
Likaiset rikkaudet
SPONSOROITU
Hightown
Jerry Bruckheimerin tuottama Massachussettsiin sijoittuva rikosdraama.
Hautalehto: Rakennus 31
Katsojaennätyksiä rikkonut alkuperäissarja Hautalehto jatkuu 2. kaudella
Mainosmiesmurhaaja
Dokumenttisarja pureutuu vuonna 1994 kadonneen turkulaismiehen katoamiseen.
Liiga playoffs 2024
Keskiviikkona käynnistyy ensimmäiset puolivälieräottelut.
Tervetuloa koko Suomen kokoiseen katsomoon!
Tutustu nyt
Näytä kaikki kanavat
Suomen näppärin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Kolmiodraama
,
Mahdoton tapaus
,
Ivalo
,
Miehen puolikkaat
,
Unelmahäät
,
Emmerdale
,
La Promesa - Salaisuuksien kartano
,
Lemmen viemää
,
Unelma-asunto auringon alta
,
Gran Hotel
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti