Horoskooppi
Blogit
Viihde
Vaihtoautot
Sanakirja
Reseptit
Tietovisat
TV-ohjelmat tänään
2
Tiistai
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
06.25
Ylen aamu
09.30
Mot
10.00
Murdochin murhamysteerit
10.43
Lapland Dreaming
12.00
Laulava heimo
12.30
Mahdoton tapaus
13.00
Taas tapaamme Suomisen perheen
IMDb
5.2
14.35
Elävä arkisto: Sävelsointuja säilömässä
14.50
Sadan vuoden sankarit
15.12
V.O.I.T.K.A. - metsän veljet
16.35
Yle Uutiset selkosuomeksi
16.40
Yle Oddasat
16.45
Novosti Yle
16.50
Yle Uutiset viittomakielellä
16.55
Yle Uutiset alueeltasi
17.00
Yle Uutiset 17.00
17.10
Mahdoton tapaus
17.45
Luontoretkellä
18.00
Yle Uutiset 18.00
18.21
Puoli7 tänään
18.23
Yle Uutiset alueeltasi
18.30
Puoli seitsemän
18.59
Prisma: Loinen - ystävä vai vihollinen?
19.55
Akuutti Live: Suoraa puhetta lihavuudesta
20.30
Yle Uutiset 20.30
20.55
Urheiluruutu
21.00
A-studio
21.30
Pyykkitupa
21.45
Yle Uutiset
21.49
Urheiluruutu
21.53
Yle Uutiset Uutis-Suomi
22.01
Tukalat paikat
22.51
Oddasat
23.06
Paperittomat
23.55
-00.25
Puoli seitsemän
LIVE
2
06.50
Pikku Kakkonen
06.51
Nimipäiväonnittelu: 2.4.
06.53
Hei Taavi
07.00
Tulipop
07.07
Pikku Kakkonen
07.09
Nelli ja Noora
07.16
Onni-siili
07.23
Pikku Kakkonen
07.25
Pippa ja Popi
07.33
Kiri ja Lolo
07.38
Pikku Kakkonen viittomakielellä
07.40
Puu Fu Tom
08.01
Askarrellaan
08.07
Mimosa ja Lennu
08.18
Nimipäiväonnittelu: 2.4.
08.20
Pikku Kakkonen
08.21
Galaxi
08.22
Siivekkäät
08.25
Dronettajat
08.50
Jumppahetki: Vetreyttä selkään
09.00
Strömsö 2018
09.30
Unelmakoti Sisiliassa
10.00
Piilotetut kyvyt
10.45
Unelma Lapista
11.10
Tarinoita tuntureilta
11.15
Riistametsällä
11.45
Erämaan armoilla
12.25
Kuukkeli, metsän emäntä
12.51
Tarinoita metsästä: Hirvi
12.55
Tanskalainen maajussi
13.25
SuomiLOVE
14.25
Søren Vesterin puutarha
14.55
Minun maisemani
15.10
Sohvaperunat
16.00
Punkaharjun pojat
16.30
Yliopistollinen eläinsairaala: Pudonnut Minni-kissa hengenvaarassa
17.00
Pikku Kakkonen
18.00
SuomiLOVE
19.00
Siskonpeti
19.25
Kummeli
19.56
Siskonpeti: Aijai nelikymppinen
20.00
Maailman kauneimmat junareitit
20.45
YleX Otto
21.00
70 on vain numero
IMDb
6.1
22.40
Rikostutkijat
23.40
-00.00
Play Rape
LIVE
3
03.15
Tanssii Tähtien Kanssa
06.15
Aamusää
06.25
Huomenta Suomi
10.00
Emmerdale
10.30
Kauniit ja rohkeat
11.00
ARPA.FI
12.00
Neljän tähden illallinen
12.30
Ostoskanava Myori.fi
13.00
Ihanat siirtolapuutarhat
13.30
Love
15.00
Kolmiodraama
16.00
Salatut elämät
16.30
Kauniit ja rohkeat
16.58
Uutiset
17.04
Päivän sää
17.05
Viiden jälkeen
17.25
Uutiset
17.30
Viiden jälkeen
17.55
Uutiset
18.00
Päivän sää
18.05
Viiden jälkeen
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän uutiset
19.20
Päivän sää
19.25
Tulosruutu
19.30
Salatut elämät
20.00
MasterChef Suomi
21.00
Kolmiodraama
22.00
Kymmenen uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Tulosruutu
22.35
Love
00.05
Kotoisa
01.00
Suurmestari
01.55
Sanansaattajat
02.50
LEGO Masters Australia
04.00
-05.09
Suurmestari Ruotsi
LIVE
4
06.00
Bing
06.05
Sunny Bunnies
06.10
Tuire ja Sateenkaarimaa
06.35
Smurffit
06.45
Miraculous: Ladybugin ja Cat Noirin seikkailut
07.10
LEGO Friends: Tyttöjen tärkeä tehtävä
07.20
LEGO Jurassic World: Salainen näyttely
07.45
Tara Duncan
07.55
Angry Birds Blues
08.00
Korkeasaari
09.00
Koti koiralle UK
10.00
Annan herkulliset leivonnaiset
10.30
Jaksa paremmin
11.00
Haluatko miljonääriksi?
12.00
LIVE: Onnenarpa
13.55
Valitut Palat Collection
14.10
Valitut Palat Collection
14.25
Eläinvelho: lemmikit jaloilleen
15.00
Remppa vai muutto
16.00
100 Places to Be
16.05
Tulossa: Veikkausliiga
16.10
Onnenarpa
16.15
Poliisikoira Rex
17.15
Tulossa: Tähdet, tähdet
17.20
Diili
18.55
Tulossa: Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
19.00
Huvila & Huussi
20.00
Burgerimiehet Aasiassa
20.58
Keno ja Synttärit
21.00
Erikoisjoukot
22.00
Tulossa: Tähdet, tähdet
22.05
Ivalo
23.10
IS esittää: Sain sen videolle
23.20
Top Gear Suomi
00.50
Panttilainaamon autospesialistit
01.50
Leijonan luola Suomi
02.50
-03.50
Arman ja Suomen rikosmysteerit
LIVE
5
07.45
BUU-klubben
08.15
Teiden sankarit
08.55
Efter Nio
09.55
Hyvissä käsissä
10.25
Sportliv
10.35
Asuntoflippaajat
11.02
Carmen-kiharat
12.00
Kolme naista
12.45
Luonto, ihminen ja taide
13.45
Saman sateen alla
14.00
Talot huokuvat historiaa
15.00
La Promesa - Salaisuuksien kartano
16.00
Gran Hotel
16.45
Norjalaisarkkitehtien koteja
17.15
Suomen historia, uudella tavalla
17.25
Arkkitehdin vapaa-ajan asunto
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben
18.30
Tarinoita pikkukaupungista - Loviisa
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.54
Svenskfinland runt
20.00
Syyttäjä Imma Tataranni
21.00
Máhccan - Kotiinpaluu
22.17
Lidian autossa
22.48
-00.47
Kaivosmiehen tytär
IMDb
7.5
LIVE
6
03.10
Suurmestari Ruotsi
04.25
Baywatch
07.00
Monchhichi
07.10
Monchhichi
07.25
Monchhichi
07.35
Monchhichi
07.50
Monchhichi
08.00
Simpsonit
08.30
Simpsonit
09.00
Suurmestari UK
10.00
Moderni perhe
10.30
Käräytyskamera
11.00
Tähdet vs. google
11.15
Suurmestari Ruotsi
12.30
Salatut elämät
13.00
Simpsonit
13.30
Simpsonit
14.00
Jay Lenon autotalli
15.00
Poliisit UK: Ajojahti
16.00
Race Across The World Suomi
17.00
Simpsonit
17.30
Simpsonit
18.00
Poliisit UK: Ajojahti
19.00
Rekkakuskit jäällä
19.55
Frendit
20.25
Frendit
21.00
Burn After Reading
IMDb
7.0
23.00
Elämää Philadelphiassa
23.45
Suurmestari
00.25
Kolmiodraama
01.20
Alone - yksin erämaassa
02.15
Poliisit UK: Ajojahti
03.10
-04.25
Suurmestari Ruotsi
LIVE
7
01.55
Lomaterapiaa
IMDb
5.5
04.20
Naked Attraction Norja
05.20
Asunnon metsästäjät
06.20
Asunnon metsästäjät
06.40
Asunnon metsästäjät
07.05
Pääsiäisen suuri leivontakilpailu
07.50
Törkykodit puhtaaksi
08.40
Remonttipari
09.35
Asunnon metsästäjät
10.05
Asunnon metsästäjät
10.35
Rantatalon metsästäjät
11.05
Rantatalon metsästäjät
11.35
Supertähtien yllätysremontit
12.40
Kokkaushaaste
13.50
Spring Baking Championship
15.55
Atlantin yli
17.00
Lainvalvojat
17.35
Lainvalvojat
18.05
Arvokaman etsijät: Entisöijät
19.00
Ruotsin rajavartijat
19.55
Unelmahäät
21.00
Naked Attraction Norja
21.55
Father Figures
IMDb
5.5
00.05
Central Intelligence
IMDb
6.3
02.20
Maanteiden sankarit
03.25
-04.35
Supertähtien yllätysremontit
LIVE
8
09.00
Sinkkuillallinen
10.00
Suurin pudottaja Suomi
11.00
Uusi elämä etelässä
12.00
Remppa vai muutto UK
13.00
Puutarhan pelastajat
14.00
Sinkkuillallinen
15.00
Annan herkulliset leivonnaiset
15.30
Tähdet, tähdet 2020
17.00
Uusi elämä etelässä
18.00
Sinkkuillallinen
19.00
Remppa vai muutto UK
20.00
Koti koiralle
21.00
The Voice of Finland
22.30
Farmi Suomi
00.00
Sinkkuillallinen
01.00
Remppa vai muutto UK
02.00
Rikkaat ja rahattomat UK
03.00
-04.30
Mysteerilaulajat - I Can See Your Voice Suomi
LIVE
9
09.00
Uusi elämä etelässä
10.00
Alaskan jäälentokenttä
11.00
Kanadan rajalla
11.30
Kanadan rajalla
12.00
Raskaan kaluston pelastajat
13.00
Suomen huutokauppakeisari
14.00
Alaskan jäälentokenttä
15.00
Christoffer Strandberg Show
16.00
Raskaan kaluston pelastajat
17.00
Los Angelesin kuningas
17.30
Los Angelesin kuningas
18.00
Rekkakuskit Suomi
19.00
Duudsonit tuli taloon
20.00
Erikoisjoukot
21.00
Diili
22.30
Daniel Ahola: Poliisia ja rosvoa
23.05
Muinaiset avaruusoliot
00.05
Burgerimiehet Pohjois-Amerikassa
01.05
Raskaan kaluston pelastajat
02.05
Suomen huutokauppakeisari
03.05
Kanadan rajalla
03.35
-04.05
Kanadan rajalla
LIVE
10
03.50
Misfit Garage
04.55
The Osbournes Want To Believe
06.10
Museoiden mysteerit
06.55
Löytöretki tuntemattomaan
07.45
Misfit Garage
08.35
Custom Carolina
09.30
Autonrassaajat
10.00
Autonrassaajat
11.05
Maatilan pelastajat
12.10
Arvokaman metsästäjät USA
12.35
Arvokaman metsästäjät USA
13.10
Museoiden mysteerit
14.10
Pontikankeittäjät: Mestari tislaaja
15.15
Romuautot rahaksi
16.25
Top Gear
18.00
Löytöretki tuntemattomaan
19.00
Gold Rush: Kaivosten pelastajat
20.05
Wheeler Dealers
21.10
Top Gear
22.30
Top Gear
23.35
Kevin Hart ja muskeliautot
00.35
Gold Rush: Kaivosten pelastajat
01.50
Tunnelbanan
02.50
Maatilan pelastajat
03.50
-04.55
Misfit Garage
LIVE
11
02.15
90 päivää morsiamena: Maailmalla
04.15
Say Yes to the Dress
05.25
Tarjousten metsästäjät
06.00
Hääpukuja kurvikkaille
06.50
Kakkukuningas
07.10
Naimisiin ystävän kanssa?
08.00
Kakkukuningas
08.25
1+5 tytärtä
09.15
Äiti bestiksenä
10.25
90 päivää morsiamena: Ensitapaaminen
12.20
Apua! Tyttäreni on raskaana
13.30
Kakkukuningas
14.00
Kakkukuningas
14.30
Sisarvaimot
15.45
90 päivää morsiamena: Maailmalla
17.55
Kauneusoperaatio helvetistä
18.50
Outo riippuvuus
19.20
Saitureiden säästövinkit
19.50
Sisarvaimot
21.00
90 päivää morsiamena: Päiväkirjat
22.05
90 päivää morsiamena: Chantelin perhe
23.10
Milf Manor
00.00
Hengenvaarallisesti lihava
02.15
-04.15
90 päivää morsiamena: Maailmalla
12
03.45
Ensisilmäyksellä
04.05
Ensisilmäyksellä
04.25
Ensisilmäyksellä
04.50
Family Guy
05.10
Family Guy
05.35
Lapin poliisit
06.00
Ennätystehdas
06.40
Ensisilmäyksellä
07.00
Ensisilmäyksellä
07.25
Simpsonit
07.45
Simpsonit
08.10
Tuho-osasto
08.30
Miehen puolikkaat
08.55
Miehen puolikkaat
09.20
Moderni perhe
09.45
Moderni perhe
10.10
Silent Library Suomi
10.35
Silent Library Suomi
11.05
Family Guy
11.30
Family Guy
12.00
Simpsonit
12.30
Simpsonit
13.00
Ensisilmäyksellä
13.30
Ensisilmäyksellä
14.00
Miehen puolikkaat
14.30
Miehen puolikkaat
15.00
Moderni perhe
15.30
Moderni perhe
16.00
Rillit huurussa
16.30
Rillit huurussa
17.00
Family Guy
17.30
Family Guy
18.00
Simpsonit
18.30
Simpsonit
19.00
Miehen puolikkaat
19.30
Miehen puolikkaat
20.00
Rillit huurussa
20.30
Rillit huurussa
21.00
9-1-1: Lone Star
22.00
Miehen puolikkaat
22.30
Miehen puolikkaat
23.00
Pienin painajainen perheessä
IMDb
5.5
00.55
Family Guy
01.25
Family Guy
01.55
Simpsonit
02.25
Simpsonit
02.50
9-1-1: Lone Star
03.35
-04.15
Castle
LIVE
13
03.55
Unelma-asunto auringon alta
04.50
MTV Uutiset Live
06.00
MTV Uutiset Live
06.30
Tiny House Hunting
07.00
Lemmen viemää
08.00
Ostoskanava Myori.fi
08.30
Täydellinen kesä
09.00
Unelma-asunto auringon alta
10.00
Aarrepaja UK
11.00
Unelma-asunto auringon alta
12.00
Grand Designs Australia
13.00
Emmerdale
13.30
Tiny House Hunting
14.00
Grand Designs Suomi
15.00
Unelma-asunto auringon alta
16.00
Lemmen viemää
17.00
MasterChef Suomi
18.00
Kotoisa
19.00
Unelma-asunto auringon alta
20.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
21.00
MasterChef Suomi
22.00
Murha paratiisissa
23.00
Open House: The Great Sex Experiment
00.00
Pelastakaa ihoni!
00.55
The Teacher
01.50
Botched: Mokatut kauneusleikkaukset
02.45
Unelma-asunto auringon alta
03.40
-04.35
Unelma-asunto auringon alta
LIVE
14
13.30
Hurja painonpudotus Suomi
14.15
Uusi elämä etelässä
15.05
Toisenlaiset äidit
15.50
Farmi Suomi
17.00
Rikkaat ja rahattomat UK
18.00
Remppa vai muutto Suomi
19.00
Paratiisihotelli Ruotsi
19.55
Tulossa: Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
20.00
Blue Bloods
21.00
Uinu, uinu lemmikkini
IMDb
5.7
22.55
Tulossa: Veikkausliiga
23.00
Arman ja viimeinen ristiretki
00.00
-00.40
Paratiisihotelli Tanska
LIVE
15
03.40
Kova laki: Erikoisyksikkö
04.40
Kova laki: Erikoisyksikkö
06.05
Kiinteistökaupoilla rahoiksi
06.25
Kiinteistökaupoilla rahoiksi
06.50
Unelmaremontit Kaliforniassa
07.35
Vintage-kodit kuntoon
08.25
Vihdoin yhdessä
09.15
SOS Gotlanti
10.15
Kadonneet
11.20
Sittenkin syytön?
12.30
Kiinteistökaupoilla rahoiksi
13.00
Kiinteistökaupoilla rahoiksi
13.25
Koti ja perhe remonttiin
14.35
Vintage-kodit kuntoon
15.45
San Diegon eläintarha
16.55
Kova laki: Erikoisyksikkö
18.00
Unelmaremontit Kaliforniassa
18.55
Lottovoittajan unelmakoti
19.20
Asunnon metsästäjät maailmalla
19.50
Valheellinen nettimaailma
21.00
Rikoksen Anatomia
22.00
Kova laki: Erikoisyksikkö
23.05
Wonderland Murders
00.00
Tamron Hallin rikostutkimukset
01.10
1980: Murhaava vuosikymmen
02.25
Kenet ihmeessä nain?
03.30
-04.30
Kova laki: Erikoisyksikkö
17
08.30
LIVE: Astrologian tähdet
15.30
Somero
16.00
SInun treeni
16.30
Terveyssummit
17.00
Terveyssummit
17.30
Astrologian tähdet
18.00
Astrologian tähdet
18.30
Syntynyt kauppatavaraksi
19.00
Syntynyt kauppatavaraksi
19.30
Hole-in-One
20.00
Hole-in-One
20.30
Pieni Eläinklinikka
21.00
Hellapoliisi
21.30
Hellapoliisi
22.00
Missio
22.30
Harrikat minttiin
23.00
Astrologian tähdet
23.30
-00.00
Astrologian tähdet
20
03.45
Made In A Day
04.10
Made In A Day
04.30
Saari ilman lakeja
05.15
Vankilassa ulkomailla
06.00
Pohjoisen valtatien pelastajat
06.45
Hostile Planet
07.30
Elä vapaana tai kuole
08.15
Rooman kadonneet aarteet
08.30
Sydneyn lentokentällä
09.00
Salakuljettajat satimeen
10.00
Salakuljettajat satimeen
11.00
Yukonin eläinlääkäri
12.00
Lentoturmatutkinta
13.00
Lentoturmatutkinta
14.00
Tonnikalan saalistajat: Pohjoinen vs Etelä
15.00
Saari ilman lakeja
16.00
Autonraadot rahaksi
17.00
James Webb -teleskooppi: kuvia avaruudesta
18.00
Egyptin kadonneet aarteet
19.00
Lentoturmatutkinta
20.00
Mystiset muinaiskuolemat
21.00
Rewind the '90s
22.00
Tuhoisat suunnitteluvirheet
23.00
Uskomaton eläinlääkäri Pol
00.00
Egyptin kadonneet aarteet
01.00
Rewind the '90s
02.00
Tuhoisat suunnitteluvirheet
03.00
Lentoturmatutkinta
03.45
-04.30
Romuttamon superauto
03.00
Simon Kyreneläinen -musikaali
04.30
Israel-raportti Euroopan parlamentista
05.00
Via Crucis trilogia
05.25
Voimaa Sanasta
05.40
Ylistysliike
05.45
Signaali sydämiin
05.55
Rakas Jumala, minulla on ongelma
06.00
Come Home
06.30
Nathan Morris - Kaikkien kansojen kaipaus
07.00
Pyhä Henki tänään
07.30
Maailman tärkein tehtävä
08.00
Christian World News
08.30
Love Israel - Baruch Korman
09.00
Jerusalem studio
09.30
Nelli-Nalle
09.40
Pääsiäisen lupaus
10.30
Herätyksen läpimurto
11.00
Simon Kyreneläinen -musikaali
12.30
Israel-raportti Euroopan parlamentista
13.00
Via Crucis trilogia
13.25
Voimaa Sanasta
13.40
Ylistysliike
13.45
Signaali sydämiin
13.55
Rakas Jumala, minulla on ongelma
14.00
Come Home
14.30
Nathan Morris - Kaikkien kansojen kaipaus
15.00
Pyhä Henki tänään
15.30
Maailman tärkein tehtävä
16.00
Christian World News
16.30
Love Israel - Baruch Korman
17.00
Uskosta totta
17.30
Klubi 700
18.00
Raamatun kertomuksia
18.30
Evoluutio, luominen ja tiede
18.45
Katselkaa Herran tekoja
19.00
Herätysliikehdintä
19.30
Pyhä Henki matkakumppanina
20.00
Jumala puhuu
20.30
Jerusalem studio
21.00
Ylistysliike
21.05
Antisemitismi sen alkuperästä nykypäivään
21.15
Voimaa Sanasta
21.30
Gospel First - Evankeliumi ensin
22.00
Armon kalliolla
22.20
Raamattu puhuu sinulle
22.30
Jumalanpalvelus
23.25
Ylistysliike
23.30
Pastori Tommy Liljan seurassa
00.00
Ylistys elämäntapana
00.30
Iloa arkeen - Joyce Meyer
01.00
Uskosta totta
01.30
Klubi 700
02.00
Raamatun kertomuksia
02.30
Evoluutio, luominen ja tiede
02.45
Katselkaa Herran tekoja
03.00
Herätysliikehdintä
03.30
Pyhä Henki matkakumppanina
04.00
-04.30
Jumala puhuu
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
12.00
Kestävyysharjoittelu istuen ja seisten
12.15
Tanssillinen jumppa
12.30
Luentotuokio - Lääkkeet, alkoholi ja liikenne
13.00
Jumppaa keholle ja mielelle
13.30
Kirkkopuistossa Soi – Nina Åström
Näytä kaikki kanavat
Suomen suosituin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Suuri seikkailu
,
Emmerdale
,
Hakekaa kätilö!
,
Unelma-asunto auringon alta
,
Kauniit ja rohkeat
,
Simpsonit
,
Hiljainen todistaja
,
Rillit huurussa
,
Rekkakuskit Suomi
,
Syke
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti