Blogit
Vaihtoautot
Tietovisat
Reseptit
Sanakirja
Horoskooppi
Viihde
TV-ohjelmat tänään
26
Ke 26.11.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.05
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Strada
06.25
Ylen aamu-tv
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Murdochin murhamysteerit
10.45
Ruotsalaisia salaisuuksia
11.00
Yle Uutiset
11.05
Yle Uutiset Uusimaa
11.15
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.25
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.35
Yle Uutiset Häme
11.45
Yle Uutiset Keski-Suomi
11.55
Yle Uutiset Itä-Suomi
12.05
Yle Uutiset Pohjanmaa
12.15
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
12.25
Oddasat
12.40
Sydämen asialla
13.30
Tuomari Martta
IMDb
5.2
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Yle Oddasat
15.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.50
MOT: Maajussille ilmasta rahaa
16.20
Lupa välittää
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Murdochin murhamysteerit
18.00
Yle Uutiset
18.22
Yle Uutiset alueeltasi
18.25
Yle Uutiset sää
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Historia: Saharan luurangot
20.00
Akuutti
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.05
Vaalien välissä: Pätkähallituksen kuntotesti
23.05
Yle Uutiset
23.10
Boss
00.00
Ulkolinja: Maailman vaarallisin työ
00.50
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
08.55
Naurupalat
23.30
-00.00
Silminnäkijä: Korruption suurvalta
LIVE
3
02.35
Voittostudio
05.30
Aamusää
06.00
Studio55.fi
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Studio55.fi
09.30
Huomenta Suomen Uutiset
09.40
Mitä tänään syötäisiin?
09.45
Kauniit ja rohkeat
10.10
Emmerdale
10.40
Emmerdale
11.10
Lääkärit
12.05
Ostoskanava Tvins.com
13.35
Nigel Marvenin pingviinisafari
14.35
Ensisilmäyksellä
15.05
Alueellinen sääennuste
15.10
Mitä tänään syötäisiin?
15.15
Unelmakoti puoleen hintaan
16.15
Peter Hispaniassa
17.15
Uutiset
17.20
Päivän sää
17.25
Kauniit ja rohkeat
17.55
Mitä tänään syötäisiin?
18.00
Emmerdale
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän Uutiset
19.20
Päivän sää
19.30
Salatut elämät
20.05
Hansin matkassa
21.00
Aku ja 7 ihmettä
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Viking Lotto ja Jokeri
22.30
MTV Sport Uutiset
22.45
Teknavi
23.15
Kallista kipua
00.15
Revolution
01.15
UEFA Champions League -huippuhetket 26.11.
01.45
-05.30
Voittostudio
LIVE
4
03.50
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Disneyn esikoulu: Mikki Hiiren kerhotalo
07.25
Disney esittää: Kim Possible
07.50
Lazy Town
08.20
Onnea matkaan, Charlie!
08.50
Kiinalaisen keittiön herkut
09.20
Tomin keittiö
09.50
Pikakurssi kodinostoon
10.20
Jyrki Sukulan makujen maa
10.50
Ennustaja-TV
11.20
Ostosruutu
11.50
Ostosruutu
12.20
LIVE: Tiedä ja Voita
13.50
Jyrki Sukulan makujen maa
14.20
Hestonin huikeat pidot
15.25
Matkaoppaat
15.55
Huippumalli haussa
16.55
Deittikamera
17.25
Frasier
17.55
Ravintola X
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Kuppilat kuntoon, Jyrki Sukula!
20.00
Hotellit kuntoon, Jyrki Sukula!
20.57
Keno
21.00
Under the Dome
22.00
Hyvät ja huonot uutiset
23.00
Castle
00.00
NCIS Rikostutkijat
01.00
Frasier
01.30
Asema 62
02.30
Jengielämää
03.25
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
5
07.25
SVT: Gomorron Sverige
11.00
Sydänystävät
11.50
SVT: Matiné: Narkos
13.10
SVT: Stina om Peter Birro
13.55
SVT: Världens underverk
14.00
SVT: Vem vet mest?
14.30
SVT: Korrespondenterna
16.25
Elämäni eläimet: Eläinsairaalassa
16.27
Elämäni eläimet: Eläinsairaalassa
16.56
Spotlight: Teljetyt lapset
17.25
Sportmagasinet
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben: Mikko Mallikas
18.30
Kapteeni Sapelihammas - merten kuningas
18.44
Pax maan kamaralla
19.00
Tanskalainen maajussi
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Lasso
20.30
X3M-tv: Sex & Sånt
20.45
Oddasat
21.00
Perilliset
21.57
Yle Nyheter TV-nytt
22.00
Perhesirkus
22.30
Älä kokeile tätä kotona
23.00
SVT: Sportnytt
23.15
SVT: Från Sverige till himlen
23.45
SVT: Seriestart: Auktionssommar
00.15
SVT: Aktuellt
00.55
SVT: Kulturnyheterna
01.00
SVT: Västnytt
01.10
SVT: Nyhetssammanfattning
01.15
SVT: Gomorron Sverige sammandrag
01.45
SVT: En bok, en författare
02.05
SVT: Fångad
02.30
-03.00
SVT: Hjärtevänner
LIVE
6
01.15
Voittostudio
06.00
Voittostudio
08.00
Astral TV
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Guthy Renker
12.00
Ostoskanava Tvins.com
14.00
Jamie Oliverin koululaishaaste
15.00
Myytinmurtajat
16.00
Walker, Teksasista
17.00
Lemmen viemää
18.00
Kurjat kuppilat USA
19.00
Naapurit-arvonta
19.05
Kolme miestä ja tyttö
19.30
Miehen puolikkaat
20.00
Rillit huurussa
20.30
Simpsonit
21.00
Top Chef
22.00
NCIS: New Orleans
23.00
Sons of Anarchy
00.10
Kolme miestä ja tyttö
00.40
Star-Crossed - Maailmat vastakkain
01.35
-05.59
Voittostudio
LIVE
7
06.15
Lasten eläinmaailma: Kissakuiskaaja
07.10
Ihmemies MacGyver
08.05
Matlock
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Kellarin kunkku
12.30
Kellarin kunkku
12.55
Kadonneet
13.55
Ihmemies MacGyver
14.55
Matlock
15.55
Suhdekoukerot
16.25
Kaikki rakastavat Raymondia
16.55
Pulmuset
17.25
Pulmuset
18.00
Kellarin kunkku
18.30
Kellarin kunkku
19.00
Tavallista elämää
19.30
Tavallista elämää
20.00
Suomen rumimmat tatuoinnit
20.30
Brooklyn 99
21.00
Muumion paluu
IMDb
6.4
23.35
Tappavat suhteet
00.40
5D: Omituinen pakkomielteeni
01.15
Muuten, se viimeöinen
IMDb
6.2
03.15
-03.44
Suhdekoukerot
LIVE
8
03.50
Supermarjo ja tytöt 2
04.45
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
09.30
Tuhluriprinsessat
10.00
Olet mitä syöt
10.30
Liv D: Tanssikisojen superäidit
11.30
Liv D: Isosti seksikäs
12.30
Kodikkaasti vuokralla
13.00
Hulluna leivontaan
13.30
Tuhluriprinsessat
14.00
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
14.30
Illallissota
15.30
Nätti nakuna
16.30
Olet mitä syöt
17.00
Kaisa ja puoli valtakuntaa
18.00
Manhattanin äitiyskonsultti
18.55
Hurja remontti
19.50
Sinkkuelämää
20.30
Sinkkulaiva
21.00
Valheen vangit
22.00
Ruotsin miljonääriäiti Maria Montazami
23.00
Sinkkuelämää
23.40
Sinkkulaiva
00.10
Toisenlaiset äidit
01.10
Supertähtien siivellä
02.05
Sisustus uusiksi miehen tapaan – USA
03.10
Rullaavat tytöt
03.45
-04.40
Supermarjo ja tytöt 2
LIVE
9
03.45
Trigger Happy TV
04.10
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
09.30
Ostosruutu
10.00
Ostosruutu
10.30
Ostosruutu
11.00
Ennustaja-TV
11.30
Maailman parhaat kalapaikat
12.25
JIM D: Modern Marvels
13.15
LA Ink
14.10
Leijonan luola UK
15.05
MasterChef Australia All Stars
16.05
Gordon Ramsay - pannu kuumana
17.05
LA Ink
18.05
MasterChef Australia All Stars
19.00
Leijonan luola UK
20.00
Surkeiden kuskien autokoulu
20.30
Amerikan rumimmat tatuoinnit
21.00
Suomen Tulli
22.00
Poliisit
22.30
Poliisit
23.00
Leijonan luola UK
00.00
Vuorien sankarit
00.55
Gordon Ramsay maailmalla
01.55
MasterChef Australia All Stars
02.45
LA Ink
03.40
-04.05
Trigger Happy TV
LIVE
10
03.10
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Kultakuume
19.00
Kytät tositoimissa
19.30
RaviTV
21.00
Fast n' Loud
22.00
Tuntematon vihollinen 2: Petos
IMDb
4.3
00.00
C.S.I.
01.05
Shield - Lain varjolla
02.00
Kaikenlaista kaupan
02.30
Kaikenlaista kaupan
03.00
Star Trek: The Next Generation
03.50
-05.58
Voice TV
LIVE
11
12
03.40
Sky News
06.00
Sky News
06.37
FOX Kids: Vipo - lentävän koiran seikkailut
06.49
FOX Kids: Pound Puppies
07.11
FOX Kids: Julius-apina
07.36
FOX Kids: Power Rangers
07.58
FOX Kids: Chuckin ja ystävien seikkailut
08.22
FOX Kids: Hot Wheels
08.47
FOX Kids: Pac-Man
09.10
Wipeout
10.00
Karita, raakaa ja makeaa
10.05
ShowHau
10.30
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
11.00
FOX Wild: Eläimellistä duunia
11.50
How I Met Your Mother
12.15
How I Met Your Mother
12.40
Totta vai tarua?
13.10
Totta vai tarua?
13.35
Maailmanlopun odottajat
14.30
Lentoturmatutkinta
15.20
How I Met Your Mother
15.45
How I Met Your Mother
16.10
American Dad
16.35
Family Guy
17.00
Karita, raakaa ja makeaa
17.05
Huutokaupan metsästäjät: Kanada
17.35
Huutokaupan metsästäjät
18.05
Matkalaukkujen metsästäjät
18.30
Lyödään ällikällä
19.00
Jaakon matkassa
20.00
Huutokaupan metsästäjät: Kanada
20.30
Huutokaupan metsästäjät
21.00
Bones
21.55
Criminal Minds
22.50
Ilman johtolankaa
23.45
Cops
00.10
Nolot vartalot
01.00
Nolot vartalot
01.55
Alaskan poliisit
02.45
Alaskan poliisit
03.40
-05.59
Sky News
LIVE
13
01.00
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Jamie Oliverin 30 minuutin ateriat
10.00
Hyvästi lemmikki!
11.00
Ostoskanava Guthy Renker
12.00
Beverly Hillsin panttilainaamo
12.30
Makuja & Elämää
12.50
Lääkärit
13.40
Viimeinen sauma
14.40
Pientä pintaremonttia
15.40
Jamie Oliverin 30 minuutin ateriat
16.10
Makuja & Elämää
16.30
Hyvästi lemmikki!
17.30
Salatut elämät
18.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
19.00
Pientä pintaremonttia
20.00
Koko Suomi leipoo
21.00
Valtiatar
22.00
NYC:n täydelliset naiset
23.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
23.55
House
01.00
-05.00
Yön AVA
LIVE
14
23.00
Dexter
18.00
Drop Dead Diva
19.00
Happy Endings
19.30
Happy Endings
20.00
Havaiji 5-0
21.00
-23.05
Roller Girl
IMDb
6.9
LIVE
15
17
20
03.55
Alaskan selviytymiskoe
04.45
Tonnikalan saalistajat
05.35
Romut rahaksi
06.00
Salakuljettajat satimeen
06.45
Romut rahaksi
07.10
Lyömättömien yhteenotto
07.55
Aivopelit
08.20
Hurjat mökkiurakat
09.05
Dubain lentokenttä
09.55
Salakuljettajat satimeen
10.45
Rajasota
11.35
Dmc
12.25
Dmc
13.15
Dmc
14.05
Dmc
14.55
Korttihai
15.45
Hurjat nettivideot - totta vai tarua?
16.40
Romut rahaksi
17.05
Romut rahaksi
17.30
Alaskan poliisit
18.25
Rajasota
19.15
Supertehtaat
20.10
Kokeile tai kuole
20.35
Tyhmyrien tiedettä
21.00
Huuhaa-tieteen huijarit
21.55
Dmc
22.50
Huumebisnes Oy
23.40
Tabu
00.30
Amerikan kovimmat vankilat
01.25
Dmc
02.15
Vankilassa ulkomailla
03.05
Huijareiden kaupunki
03.55
-04.45
Alaskan selviytymiskoe
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.30
Koputus
04.00
Herra, opeta minua
04.30
Jerusalemin muureilla special
05.00
TV7 Israel News
05.15
Varustamo
05.45
Armon kalliolla
06.05
Uskosta totta
06.35
Herra käyttää lääkäriä
07.05
Elämä kuoleman jälkeen
07.20
Jumalan jalanjäljissä
07.50
Viron pastorit areenalla
08.20
Parantava rukous - Pirkko Jalovaara
08.50
Israelin vuoret
09.20
Elämän virta
09.50
Tarinankertojan kahvila
10.20
Passion for Jesus
10.50
Andrew Wommack evankeliumin äärellä
11.20
Koputus
11.50
Herra, opeta minua
12.20
Jerusalemin muureilla special
12.50
TV7 Israel News
13.05
Varustamo
13.35
Armon kalliolla
13.55
Raamattu puhuu sinulle
14.05
Uskosta totta
14.35
Herra käyttää lääkäriä
15.05
Elämä kuoleman jälkeen
15.20
Jumalan jalanjäljissä
15.50
Viron pastorit areenalla
16.20
Parantava rukous - Pirkko Jalovaara
16.50
Ohjelmatiedot
17.00
Israel-raportti Euroopan parlamentista
17.30
Lasten Taivas
18.00
Tassupolun tarinat
18.10
Lasten kotipuu
18.30
Tervetuloa kotiin
19.00
Iloa arkeen - Joyce Meyer
19.30
Taivaalliset strategiat
20.00
Polvijärven pastori
20.30
Jerusalem studio
21.00
TV7 Israel News
21.15
Esy Flow
22.15
Pyhän Hengen ilta
23.15
Juuret lähteellä
23.45
Sanan ja runon tuoksua
00.00
Helena Penttilä
00.30
Derek Prince
01.00
Israel-raportti Euroopan parlamentista
01.30
Lasten Taivas
02.00
Lasten kotipuu
02.20
Tervetuloa kotiin
02.50
Iloa arkeen - Joyce Meyer
03.20
Taivaalliset strategiat
03.50
-04.20
Polvijärven pastori
07.00
Mitä nyt rauhanliike?
07.35
Valoa yöhön - rauhanmarssi
08.10
Kuninkaittemme jäljillä
09.10
Sydänystävät
09.40
Sydänystävät
10.05
Yle Uutiset Uusimaa
10.15
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
10.25
Yle Uutiset Lounais-Suomi
10.35
Yle Uutiset Häme
10.45
Yle Uutiset Keski-Suomi
10.55
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.05
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.15
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11.25
Oddasat
11.40
Arto Nyberg
12.30
Tuomari Martta
IMDb
5.2
14.00
Alivaltiosihteerin televisio-ohjelma
14.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
14.50
A-studio
15.20
Lupa välittää
16.00
Pikku Kakkonen
17.00
Prisma Studio
17.30
Puoli seitsemän
18.00
Valomerkki
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
Uusi päivä
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.05
Ajankohtainen kakkonen
20.40
Tarinateltta
20.55
Syke
21.45
Dokumenttiprojekti: Piripäiväkirja
22.40
Bluesia Pieksämäen asemalla
23.00
Perhesirkus
23.30
-07.00
Lasso
00.55
UEFA Champions League: APOEL - Barcelona
15.55
Formula 1: Abu Dhabin osakilpailu
18.20
UEFA Champions League -huippuhetket 25.11.
18.45
UEFA Champions League: Zenit - Benfica
21.00
MTV Sport: Jalkapallostudio
21.40
UEFA Champions League: Leverkusen - Monaco
23.40
MTV Sport: Jalkapallostudio
00.05
UEFA Champions League -huippuhetket 25.11.
00.30
UEFA Champions League -huippuhetket 26.11.
01.00
-02.50
UEFA Champions League: Malmö - Juventus
18.00
Premier League Monday Highlights
19.00
Davis Cup
21.30
-22.30
Boxing Night: MM-ottelu Klitshko - Pulev
06.30
Lähetystauko MTV Max
10.00
Les Goldin panttilainaamo
10.30
Les Goldin panttilainaamo
11.00
Ihmismetsästäjä
12.00
Late Show With David Letterman
12.45
GP2
14.00
GP3
15.30
Mäkihypyn maailmancup
16.50
Mäkihypyn maailmancup
17.40
Alpeilla
18.00
2wheel Finland
18.15
2wheel Finland
18.30
Alpeilla
19.00
Les Goldin panttilainaamo
19.30
Les Goldin panttilainaamo
20.00
CQB - lähitaistelun anatomia
20.30
CQB - lähitaistelun anatomia
21.01
Autohullun käsikirja
21.30
UEFA Champions League: Malmö - Juventus
23.45
Late Show With David Letterman
00.30
Top Gear USA
01.25
-02.55
Friday Night Fights
06.00
Teletapit
06.30
Antti piirtää
06.55
Miffy ja ystävät
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Kotitilan konkkaronkka
07.15
Mokon suuri maailma
07.30
Hunajapupuset
07.40
Hauskat eläinperheet
07.45
Lelumaan Niksu
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Mansikka Marja
08.30
Juniorijumppa
08.31
Kioka
08.40
Mofy
08.45
Rastahiiri
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Mokon suuri maailma
09.20
Bruno ja banskupoppoo
09.35
Kotitilan konkkaronkka
09.50
Mun oma lemmikki - ponikoulu
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Manon
10.15
Ollin merenalaiset seikkailut
10.30
Antti piirtää
10.55
Puntti ja piipertäjät
11.00
Pikku ja Jätti
11.15
Pikku ja Jätti
11.30
Lelumaan Niksu
11.45
Pikku-Staraoke
12.00
Juniorijumppa
12.01
Richard Scarryn touhukas maailma
12.30
Pörri Orava
13.00
Juniorijumppa
13.01
Tellus Tähtinen
13.15
Tellus Tähtinen
13.30
Taskuvaari
13.45
Taskuvaari
14.00
Bibi ja Tiina
14.30
Horseland - heppajengi
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
Mona Vampyyri
16.20
iCarly
16.45
Taitokoulu
17.15
Ryhmymaan taikakirja
17.30
Fish n' Chips
17.45
Pikku Piko
17.55
Menopeli
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Winx-klubi
18.30
Tintin seikkailut
19.00
Kultakalani on ilkimys
19.25
Menopeli
19.30
Gumballin mieletön maailma
03.30
The 7.39
IMDb
7.5
05.05
Starship Troopers: Invasion
IMDb
5.9
06.35
Will
IMDb
7.0
08.15
Pieni suklaapuoti
IMDb
7.2
10.15
Mieletön elokuu
IMDb
5.9
11.55
Jätä se!
IMDb
6.4
13.55
Jesus Christ Superstar - Live Arena Tour
IMDb
6.3
14.00
Jesus Christ Superstar - Live Arena Tour
IMDb
6.3
15.45
The Swan Princess Christmas
IMDb
3.3
17.15
1000 to 1: The Cory Weissman Story
18.50
Me ollaan parhaita!
20.30
Cirque du Soleil: Worlds Away
IMDb
6.8
22.00
Kaaos perheessä
23.45
Hobitti - Smaugin autioittama maa
IMDb
7.8
02.20
Never Back Down 2: The Beatdown
IMDb
5.5
04.00
-05.35
Dead in Tombstone
IMDb
6.5
03.00
Game of Thrones
04.00
Boardwalk Empire
05.00
Falling Skies
06.00
Silicon Valley
06.30
Silicon Valley
07.15
Veep
07.45
Veep
08.15
Halt and Catch Fire
09.00
Mad Men
09.50
The Leftovers
10.00
Silicon Valley
10.30
Silicon Valley
11.00
Veep
11.30
Veep
12.00
Halt and Catch Fire
13.00
Mad Men
13.50
The Leftovers
14.00
Silicon Valley
14.30
Silicon Valley
15.00
Veep
15.30
Veep
16.00
Halt and Catch Fire
17.00
Mad Men
17.50
The Leftovers
18.00
Silicon Valley
18.30
Silicon Valley
19.00
Veep
19.30
Veep
20.00
Halt and Catch Fire
21.00
The Newsroom
22.00
Wentworth
23.00
Gotham
00.00
Game of Thrones
01.00
Boardwalk Empire
02.00
Falling Skies
03.00
Heavy Metal Chronicles
03.30
Heavy Metal Chronicles
04.00
-04.51
Boardwalk Empire
03.50
Nattbuss 807
IMDb
4.4
05.35
Tre solar
IMDb
2.7
07.15
Katto-Kassinen
IMDb
5.2
08.30
Agnes Cecilia
IMDb
6.4
10.40
Unelma Riitasta
12.25
Vinterviken
IMDb
4.6
14.05
Joker
IMDb
8.4
15.50
Ihanat naiset rannalla
17.35
Emma ja Daniel - kohtaaminen
19.00
Ryövärimetsä
19.30
Tukeva taskuvaras
IMDb
4.3
21.00
Ritsakauppias
IMDb
6.4
22.40
Kim Novak ei uinut Genesaretin järvessä
IMDb
6.4
00.15
Kohtauksia eräästä avioliitosta
01.05
Kohtauksia eräästä avioliitosta
02.00
Neljä viikkoa kesäkuussa
03.55
-05.26
Hiljaisuus
IMDb
6.6
02.00
Muppets Most Wanted
04.00
Dom Hemingway
06.00
Paradise
08.00
Detektiv Downs
10.00
Home Run
IMDb
6.0
12.00
Premium Rush
IMDb
6.5
14.00
Mormor og de åtte ungene
IMDb
5.5
16.00
Dorfman in Love
IMDb
6.0
18.00
Here Comes the Boom
IMDb
6.4
20.00
Kartellet
22.00
Sorg og glæde
00.00
Dom Hemingway
02.00
Mies joka antoi
IMDb
6.4
04.00
-05.25
Puhdistuksen yö
IMDb
5.7
19.00
I, Frankenstein
21.00
-22.50
Siperian opetukset
07.00
Hotel Transylvania
IMDb
7.1
09.00
Rosvoruhtinas
IMDb
6.0
11.00
Space Dogs 3D
12.40
Tarok
IMDb
5.7
15.00
Olsenbanden Jr. Sølvgruvens hemmelighet
IMDb
4.9
17.00
A Plumm Summer
IMDb
6.1
19.00
Olsenbanden jr. og det sorte gullet
IMDb
4.6
21.00
Bratz: The Movie
IMDb
3.0
23.00
Little Bigfoot
IMDb
3.5
01.00
-02.46
Kamilla og tyven
03.05
NHL: Nashville Predators - Los Angeles Kings
08.25
NHL: St. Louis Blues - Ottawa Senators
10.25
NHL: Nashville Predators - Los Angeles Kings
12.25
NHL Tonight
13.25
KHL: Dinamo Riika - Jokerit
15.25
SHL: Växjö - Frölunda
17.25
NHL Tonight
18.25
KHL: Ak Bars - Salavat Julajev
21.00
NHL: Nashville Predators - Los Angeles Kings
23.00
KHL: Ak Bars - Salavat Julajev
01.30
NHL Tonight
02.35
-08.00
NHL: Pittsburgh Penguins - Toronto Maple Leafs
02.05
NHL: Columbus Blue Jackets - Winnipeg Jets
05.05
NHL: Vancouver Canucks - New Jersey Devils
08.00
NHL: Columbus Blue Jackets - Winnipeg Jets
12.00
Golf: European Tour Highlights
02.00
Golf: Golfing World - Daily News
10.00
Golf: Golfing World - Daily News
11.00
Golf: Resorts World Manila Masters
13.15
Golf: This is PGA Tour Latinoamérica
13.45
Golf: Golfing World - Daily News
14.45
Golf: DP World Tour Championship
20.00
Golf: Golfing World - Daily News
21.00
Golf: European Tour Qualifying School Highlights
22.00
Golf: European Tour - Review of the Year
23.00
Golf: PGA Tour - Year in Review
00.00
Golf: European Tour Qualifying School Highlights
01.00
Golf: European Tour Highlights
02.00
-10.00
Golf: Golfing World - Daily News
03.05
NHL: St. Louis Blues - Ottawa Senators
09.00
NHL Tonight
10.00
NHL: St. Louis Blues - Ottawa Senators
12.00
NHL: Columbus Blue Jackets - Winnipeg Jets
14.00
NHL Tonight
15.00
Hockeyallsvenskan: Malmö Redhawks - AIK
17.00
NHL: Detroit Red Wings - Ottawa Senators
19.00
NHL: Columbus Blue Jackets - Winnipeg Jets
21.00
NHL: St. Louis Blues - Ottawa Senators
23.00
NHL Tonight
00.00
Hockeyallsvenskan: Malmö Redhawks - AIK
02.35
-05.35
NHL: Tampa Bay Lightning - New York Rangers
03.10
Heikolla jäällä
04.00
Pit Crews
05.00
Amazing Eats
05.25
Amazing Eats
05.45
Jokamiehet keksijöinä
06.10
Alaskan merivartiosto
07.00
Prospectors
07.50
Selling Big
08.20
Selling Big
08.45
Pohjoisen kansat
09.40
Save Our Business
10.20
Heikolla jäällä
11.15
Alaskan merivartiosto
12.00
Miten se toimii
12.25
Deconstruction
12.45
Pohjoisen kansat
13.35
Pit Crews
14.35
Heikolla jäällä
15.30
Alaskan merivartiosto
16.15
Miten se toimii
16.40
Miten se toimii
17.05
Deconstruction
17.25
Tankki täyteen
17.50
Tankki täyteen
18.15
Pit Crews
19.05
Deconstruction
19.30
Sin City Motors
20.20
Miten se toimii
20.45
Deconstruction
21.10
Selling Big
21.35
Selling Big
22.00
Luoteisen Tyynenmeren rannikkovartiosto
22.50
Prospectors
23.50
Rikollisten jäljillä
00.40
Autohullut
01.05
Autohullut
01.30
Rikollisten jäljillä
02.25
Alaskan merivartiosto
03.10
Heikolla jäällä
04.00
-04.50
Pit Crews
03.00
Kaikuja antiikin Delfoista
04.00
Museon mysteerit
05.00
Maailmaa muuttanut sää
05.30
Maailmaa muuttanut sää
06.00
Medicin suku
07.00
Kaikuja antiikin Delfoista
08.00
Time Team
09.00
Toinen maailmansota väreissä
10.00
Sota-ajan maatilalla
IMDb
8.4
11.10
Tehdään historiaa
12.10
Medicin suku
13.05
Britannian kuninkaallisten saksalaiset juuret
14.10
Tieteen tarina
15.10
Kaarle Suuren myytti
16.10
Time Team
17.00
Sota-ajan maatilalla
IMDb
8.4
18.10
Kaikuja antiikin Delfoista
19.15
Kätketyt salaisuudet
20.15
Museon mysteerit
21.00
Viktoriaanisen aikakauden näkymättömät tappajat
22.10
Keskiaikainen syntymä, avioliitto ja kuolema
23.20
Kaikuja antiikin Delfoista
00.30
Kätketyt salaisuudet
01.30
Kuoleman työkalut
02.30
Toinen maailmansota väreissä
03.30
-04.30
Kaarle Suuren myytti
23.45
Vexed
07.00
The Incredible African Wildlife
07.55
Jaguar Adventure
08.55
Hope for Wildlife
09.50
Animal Rescue Squad
10.15
Animal Rescue Squad
10.45
The Nature of Britain
11.40
Zoo Juniors
12.10
Zoo Juniors
12.40
Harnas - Wildlife Rescue Camp
13.05
Harnas - Wildlife Rescue Camp
13.35
Secret Life of Elephants
14.30
Anna's Wild Life
14.55
Anna's Wild Life
15.20
Zoo Juniors
15.50
Zoo Juniors
16.20
Animal Rescue Squad
16.45
Animal Rescue Squad
17.10
Djurakuten
17.35
Djurakuten
18.05
Jaguar Adventure
19.00
Ganges
20.00
Nature's Microworlds
20.30
Nature's Microworlds
21.00
Leverage
22.00
The Silence
23.00
Dexter
23.50
-07.00
Vexed
09.30
Moottoriurheilu: GT Academy Masterclass
09.31
Moottoriurheilu: GT Academy Masterclass
09.53
Curling: EM-kisat Champery, Sveitsi
12.47
Jalkapallo: UEFA Youth League
13.57
Mäkihyppy: maailmancup Klingenthal, Saksa
14.57
Curling: EM-kisat Champery, Sveitsi
17.47
Muut lajit: WATTS
17.58
Taitoluistelu: Grand Prix - Ranska, Ranska
19.56
Muut lajit: Campus
20.30
Muut lajit: Wednesday Selection
20.39
Ratsastus: FEI Kouluratsastuksen maailmancup Stuttgart, Saksa
21.45
Ratsastus: FEI maailmancup Stuttgart, Saksa
21.55
Ratsastus: * , Marokko
21.58
Ratsastus: Riders Club
22.35
Golf: Golf Club
22.46
Muut lajit: Lucia's Selection
22.53
Purjehdus: Yacht Club
23.08
Muut lajit: Wednesday Selection
23.10
Muut lajit: Urheilun sisäpiiriläiset
23.48
Mäkihyppy: maailmancup Klingenthal, Saksa
00.33
Muut lajit: Sport Destination
01.32
-02.28
Jalkapallo: UEFA Youth League
03.59
Koripallo: Eurocup
05.32
Koripallo: Eurocup
06.51
Jalkapallo: UEFA Youth League
07.59
Snooker: Euroopan kiertue ,
08.51
Snooker: Euroopan kiertue , Saksa
10.01
Taitoluistelu: Grand Prix - Ranska, Ranska
11.49
Mäkihyppy: maailmancup Klingenthal, Saksa
13.39
Snooker: Euroopan kiertue , Saksa
15.00
Koripallo: Eurocup
15.57
Jalkapallo: UEFA Youth League
17.26
Muut lajit: WATTS
17.36
Moottoriurheilu: GT Academy Masterclass
17.53
Koripallo: Eurocup
19.46
Koripallo: Eurocup
21.33
Pro Wrestling: This Week on World Wrestling Entertainment
22.07
Pro Wrestling: Vintage Collection
23.01
Nyrkkeily: WBO
23.59
Snooker: Euroopan kiertue ,
00.53
Snooker: Euroopan kiertue , Saksa
02.03
Taitoluistelu: Grand Prix - Ranska, Ranska
04.00
-05.30
Koripallo: Eurocup
03.55
American Chopper
04.45
Likaiset työt
05.35
Valmistuksen salat
06.00
Valmistuksen salat
06.25
Jokien hirviöt
07.20
Myytinmurtajat
08.15
Arvokaman etsijät
09.05
Wheeler Dealers - klassikkojen kuninkaat
10.00
Extreme Car Hoarders
11.00
Myytinmurtajat
12.00
Naked and Afraid
13.00
Kullan sukeltajat
14.00
Arvokaman etsijät
15.00
Tanked
16.00
Jokien hirviöt
17.00
Mitä sitten tapahtui?
17.30
Valmistuksen salat
18.00
Wheeler Dealers - klassikkojen kuninkaat
19.00
Arvokaman etsijät
20.00
Mitä sitten tapahtui?
20.30
Valmistuksen salat
21.00
Robson Green
22.00
Marooned with Ed Stafford
23.00
Jokien hirviöt
00.00
Al Murrayn matka Berliiniin
00.30
Al Murrayn matka Berliiniin
01.00
Trokarit
02.00
Valassodat
03.00
Aseet
03.55
-04.45
American Chopper
Suomen nopein TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Simpsonit
,
Taivaan tulet
,
La Promesa - Salaisuuksien kartano
,
Snooker: MM-kisat 1. pelipäivä
,
Race Across The World Suomi
,
Roy Grace
,
Poliisikoira Rex
,
Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
,
Suurmestari
,
Haluatko miljonääriksi?
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti