Vaihtoautot
Reseptit
Blogit
Tietovisat
Horoskooppi
Sanakirja
Viihde
TV-ohjelmat tänään
19
Ke 19.11.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.05
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Strada
06.25
Ylen aamu-tv
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Murdochin murhamysteerit
11.00
Yle Uutiset
11.05
Yle Uutiset Uusimaa
11.15
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.25
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.35
Yle Uutiset Häme
11.45
Yle Uutiset Keski-Suomi
11.55
Yle Uutiset Itä-Suomi
12.05
Yle Uutiset Pohjanmaa
12.15
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
12.25
Oddasat
12.40
Sydämen asialla
13.30
Pikku Ilona ja hänen karitsansa
IMDb
5.1
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Yle Oddasat
15.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.50
MOT: Mereen kaadetut ympäristötuet
16.20
Putkiremontti
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Murdochin murhamysteerit
18.00
Yle Uutiset
18.22
Yle Uutiset alueeltasi
18.25
Yle Uutiset sää
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Historia: Brittikartanoiden salaisuudet
20.00
Akuutti
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.05
A-studio
22.00
Boss
22.55
Yle Uutiset
23.00
Ulkolinja: Isisin synty ja nousu
23.55
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
23.35
-00.05
Silminnäkijä: Häväistyt pojat
LIVE
3
02.30
Voittostudio
05.30
Aamusää
06.00
Studio55.fi
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Studio55.fi
09.30
Huomenta Suomen Uutiset
09.40
Mitä tänään syötäisiin?
09.45
Kauniit ja rohkeat
10.10
Emmerdale
10.40
Emmerdale
11.10
Lääkärit
12.05
Ostoskanava Tvins.com
13.35
Nigel Marvenin pingviinisafari
14.35
Ensisilmäyksellä
15.05
Alueellinen sääennuste
15.10
Mitä tänään syötäisiin?
15.15
Siivoushullut
16.15
Peter Hispaniassa
17.15
Uutiset
17.20
Päivän sää
17.25
Kauniit ja rohkeat
17.55
Mitä tänään syötäisiin?
18.00
Emmerdale
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän Uutiset
19.20
Päivän sää
19.30
Salatut elämät
20.05
Hansin matkassa
21.00
Aku ja 7 ihmettä
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Viking Lotto ja Jokeri
22.30
MTV Sport Uutiset
22.45
Teknavi
23.15
Kallista kipua
00.15
Revolution
01.10
-05.25
Voittostudio
LIVE
4
02.50
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Disneyn esikoulu: Mikki Hiiren kerhotalo
07.25
Disney esittää: Lilo ja Stitch
07.50
Lazy Town
08.20
Onnea matkaan, Charlie!
08.50
MasterChef Suomi
09.50
Pikakurssi kodinostoon
10.20
Unelmien talo
10.50
Ennustaja-TV
11.20
Ostosruutu
11.50
Ostosruutu
12.20
LIVE: Tiedä ja Voita
13.50
Unelmien talo
14.20
Hestonin huikeat pidot
15.25
Matkaoppaat
15.55
Wipeout
16.55
Deittikamera
17.25
Frasier
17.55
Ravintola X
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Kuppilat kuntoon, Jyrki Sukula!
20.00
Hotellit kuntoon, Jyrki Sukula!
20.57
Keno
21.00
Under the Dome
22.00
Hyvät ja huonot uutiset
23.00
Haapasalo Goes America
00.00
Castle
01.00
NCIS Rikostutkijat
02.00
Frasier
02.30
Asema 62
03.25
-04.20
Pomo haussa
LIVE
5
07.25
SVT: Gomorron Sverige
12.40
SVT: Matiné: Ballad
14.00
SVT: Vem vet mest?
14.30
SVT: Korrespondenterna
15.00
SVT: Sveriges städmästare
15.36
Jumalanpalvelus: Lauletaan ilosta
15.38
Jumalanpalvelus: Lauletaan ilosta
16.27
Elämäni eläimet: Eläinsairaalassa
16.56
Spotlight: Ydinvoimasotkun seuraukset
17.25
Sportmagasinet
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben: Mikko Mallikas
18.30
Kapteeni Sapelihammas - merten kuningas
18.44
Pax maan kamaralla
19.00
Tanskalainen maajussi
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Lasso
20.30
X3M-tv: Sex & Sånt
20.45
Oddasat
21.00
Perilliset
21.57
Yle Nyheter TV-nytt
22.00
Perhesirkus
22.30
Älä kokeile tätä kotona
23.00
SVT: Sportnytt
23.15
SVT: Från Sverige till himlen
23.45
SVT: En rom på resa
00.15
SVT: Aktuellt
00.55
SVT: Kulturnyheterna
01.00
SVT: Västnytt
01.10
SVT: Nyhetssammanfattning
01.15
SVT: Gomorron Sverige sammandrag
01.45
SVT: Programtablå
01.50
SVT: Lilla Aktuellt
02.05
SVT: Fångad
02.30
-03.00
SVT: Karl Johan
LIVE
6
02.50
Voittostudio
06.00
Voittostudio
08.00
Astral TV
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Tvins.com
13.00
Ostoskanava Guthy Renker
14.00
Jamie Oliverin koululaishaaste
15.00
Myytinmurtajat
16.00
Walker, Teksasista
17.00
Lemmen viemää
18.00
Catfish
19.00
Naapurit-arvonta
19.05
Kolme miestä ja tyttö
19.30
Miehen puolikkaat
20.00
Rillit huurussa
20.30
Simpsonit
21.00
Top Chef
22.00
NCIS: New Orleans
23.00
Sons of Anarchy
00.15
Kolme miestä ja tyttö
00.45
Star-Crossed - Maailmat vastakkain
01.40
-06.00
Voittostudio
LIVE
7
06.15
Lasten eläinmaailma: Kissakuiskaaja
06.40
Lasten eläinmaailma: Kissakuiskaaja
06.55
Lasten eläinmaailma: Kissakuiskaaja
07.50
Ihmemies MacGyver
08.45
Matlock
09.40
TV Shop Tvins
12.40
Tahdon morsiuspuvun!
13.10
Kadonneet
14.05
Ihmemies MacGyver
15.00
Matlock
16.00
Suhdekoukerot
16.30
Kaikki rakastavat Raymondia
17.00
Pulmuset
17.30
Pulmuset
18.00
Kellarin kunkku
18.30
Kellarin kunkku
19.00
Tavallista elämää
19.30
Tavallista elämää
20.00
Suomen rumimmat tatuoinnit
20.30
Brooklyn 99
21.00
Rambo - taistelija 3
23.00
Tappavat suhteet
00.00
5D: Omituinen pakkomielteeni
00.30
Youth in Revolt
IMDb
6.5
02.10
Call Me Fitz
02.45
Call Me Fitz
03.15
-03.43
Suhdekoukerot
LIVE
8
03.15
Tanssin superäidit: Miami
04.10
Supermarjo ja tytöt 2
05.05
Ennustaja-TV
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
09.30
Tuhluriprinsessat
10.00
Olet mitä syöt
10.30
Sisustuskaksoset
11.00
Liv D: Lapseni elää roskaruualla
12.05
Elixir
12.35
Kodikkaasti vuokralla
13.05
Hulluna leivontaan
13.35
Tuhluriprinsessat
14.05
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
14.35
Illallissota
15.30
Nätti nakuna
16.30
Olet mitä syöt
17.00
Kaisa ja puoli valtakuntaa
18.00
Manhattanin äitiyskonsultti
18.55
Hurja remontti
19.55
Sinkkuelämää
20.30
Sinkkulaiva
21.00
Valheen vangit
22.00
Ruotsin miljonääriäidit
23.00
Sinkkuelämää
23.35
Sinkkulaiva
00.05
Toisenlaiset äidit
01.05
Supertähtien siivellä
02.00
Rullaavat tytöt
02.35
Sisustus uusiksi miehen tapaan – USA
03.40
-04.40
Supermarjo ja tytöt 2
LIVE
9
03.45
Trigger Happy TV
04.15
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
09.30
Ostosruutu
10.00
Ostosruutu
10.30
Ostosruutu
11.00
Ennustaja-TV
11.30
Maailman parhaat kalapaikat
12.25
JIM D: Modern Marvels
13.15
LA Ink
14.10
Leijonan luola UK
15.10
MasterChef Australia
16.05
Gordon Ramsay - pannu kuumana
17.05
LA Ink
18.05
MasterChef Australia
19.00
Leijonan luola UK
20.00
Surkeiden kuskien autokoulu
20.30
Amerikan rumimmat tatuoinnit
21.00
Suomen Tulli
22.00
Poliisit
22.30
Poliisit
23.00
Leijonan luola UK
00.00
Vuorien sankarit
00.55
Gordon Ramsay maailmalla
01.55
LA Ink
02.50
Panttilainaamo
03.15
Panttilainaamo
03.40
-04.05
Trigger Happy TV
LIVE
10
02.50
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Kultakuume
19.00
Kytät tositoimissa
19.30
RaviTV
21.00
Fast n' Loud
22.00
Big Fish
IMDb
8.0
00.20
C.S.I.
01.25
Shield - Lain varjolla
02.20
Kaikenlaista kaupan
02.45
Kaikenlaista kaupan
03.15
-04.05
Star Trek: The Next Generation
LIVE
11
12
03.40
Suomen vartijat
04.10
Sky News
06.00
Sky News
06.36
FOX Kids: Sketsiä!
06.47
FOX Kids: Vipo - lentävän koiran seikkailut
07.00
FOX Kids: Pound Puppies
07.24
FOX Kids: Julius-apina
07.49
FOX Kids: Power Rangers
08.10
FOX Kids: Chuckin ja ystävien seikkailut
08.33
FOX Kids: Hot Wheels
08.58
FOX Kids: Timmy ja haltijakummit
09.20
Wipeout
10.10
Karita, raakaa ja makeaa
10.15
ShowHau
10.40
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
11.10
FOX Wild: Eläimellistä duunia
12.00
Miehen paikka
12.25
How I Met Your Mother
12.50
How I Met Your Mother
13.15
Totta vai tarua?
13.45
Maailmanlopun odottajat
14.35
Lentoturmatutkinta
15.30
How I Met Your Mother
15.55
How I Met Your Mother
16.20
American Dad
16.45
Family Guy
17.10
Karita, raakaa ja makeaa
17.15
Suomen vartijat
17.40
Huutokaupan metsästäjät
18.05
Paksut poliisit
18.30
Lyödään ällikällä
19.00
Suomen vartijat
19.30
Cops
20.00
Huutokaupan metsästäjät: Kanada
20.30
Huutokaupan metsästäjät
21.00
Bones
21.55
Criminal Minds
22.50
Ilman johtolankaa
23.45
Cops
00.10
Nolot vartalot
01.05
Nolot vartalot
02.00
Alaskan poliisit
02.50
Alaskan poliisit
03.40
-04.05
Suomen vartijat
LIVE
13
01.00
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Jamie Oliverin 30 minuutin ateriat
10.00
Hyvästi lemmikki!
11.00
Ostoskanava Guthy Renker
12.00
Beverly Hillsin panttilainaamo
12.30
Makuja & Elämää
12.50
Lääkärit
13.40
Viimeinen sauma
14.40
Pientä pintaremonttia
15.40
Jamie Oliverin 30 minuutin ateriat
16.10
Makuja & Elämää
16.30
Hyvästi lemmikki!
17.30
Salatut elämät
18.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
19.00
Pientä pintaremonttia
20.00
Koko Suomi leipoo
21.00
Valtiatar
22.00
NYC:n täydelliset naiset
23.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
23.55
House
01.00
-05.00
Yön AVA
LIVE
14
18.00
Drop Dead Diva
19.00
Happy Endings
19.30
Happy Endings
20.00
Havaiji 5-0
21.00
When in Rome - Rakkautta Roomassa
IMDb
5.5
22.40
-23.45
Dexter
LIVE
15
17
20
03.10
Huijareiden kaupunki
04.00
Alaskan selviytymiskoe
04.45
Tonnikalan saalistajat
05.35
Romut rahaksi
06.00
Salakuljettajat satimeen
06.50
Lyömättömien yhteenotto
07.40
Aivopelit
08.05
Hurjat mökkiurakat
08.55
Dubain lentokenttä
09.45
Salakuljettajat satimeen
10.35
Rajasota
11.25
Aivopelit
12.15
Aivopelit
13.05
Huuhaa-tieteen huijarit
13.55
Huuhaa-tieteen huijarit
14.45
Huuhaa-tieteen huijarit
15.35
Huuhaa-tieteen huijarit
16.30
Romut rahaksi
16.55
Romut rahaksi
17.20
Alaskan poliisit
18.15
Rajasota
19.10
Supertehtaat
20.10
Kokeile tai kuole
20.35
Tyhmyrien tiedettä
21.00
Huuhaa-tieteen huijarit
21.55
Dmc
22.50
Huumebisnes Oy
23.40
Tabu
00.30
Amerikan kovimmat vankilat
01.25
Dmc
02.15
Vankilassa ulkomailla
03.05
Huijareiden kaupunki
03.55
-04.45
Alaskan selviytymiskoe
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.30
Uusi elämä
04.00
Kissa pöydälle
04.30
Jerusalemin muureilla special
05.00
TV7 Israel News
05.15
Tie on valmis!
05.45
Armon kalliolla
06.05
Kristuksen mieli
07.20
Marttyyrien ääni
07.50
Jumalan jalanjäljissä
08.20
Keskipisteessä Jeesus
08.50
Avainmedian haastattelussa
09.20
Elämän virta
09.50
Tulinuoli
10.20
Passion for Jesus
10.50
Andrew Wommack evankeliumin äärellä
11.20
Uusi elämä
11.50
Kissa pöydälle
12.20
Jerusalemin muureilla special
12.50
TV7 Israel News
13.05
Tie on valmis!
13.35
Armon kalliolla
13.55
Raamattu puhuu sinulle
14.05
Kristuksen mieli
15.20
Marttyyrien ääni
15.50
Jumalan jalanjäljissä
16.20
Keskipisteessä Jeesus
16.50
Ohjelmatiedot
17.00
Hyvät, pahat ja pyhät
17.30
Lasten Taivas
18.00
Tassupolun tarinat
18.10
Lasten kotipuu
18.30
Pastori Tommy Liljan seurassa
19.00
Iloa arkeen - Joyce Meyer
19.30
Taivaalliset strategiat
20.00
Polvijärven pastori
20.30
Jerusalem studio
21.00
TV7 Israel News
21.15
Viron pastorit areenalla
21.45
Avainmedian haastattelussa
22.15
Herätys!
23.15
Pelastuksen sofar
23.45
Sanan ja runon tuoksua
00.00
Herran käsi - Jackmin Tala
00.30
Derek Prince
01.00
Hyvät, pahat ja pyhät
01.30
Lasten Taivas
02.00
Lasten kotipuu
02.20
Pastori Tommy Liljan seurassa
02.50
Iloa arkeen - Joyce Meyer
03.20
Taivaalliset strategiat
03.50
-04.20
Polvijärven pastori
07.00
Arkistovieraana: Antti Blåfield
07.15
Suomalainen suurlehti
07.25
Täällä Sanomat
07.36
Jokapäiväinen lehtemme
07.48
Uuden Suomen Matti
07.50
Tulee kun tilaa
07.57
Sanan vapaus - rahan vapaus
08.30
Kuninkaittemme jäljillä
09.35
Muuttohaukantie
10.05
Yle Uutiset Uusimaa
10.15
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
10.25
Yle Uutiset Lounais-Suomi
10.35
Yle Uutiset Häme
10.45
Yle Uutiset Keski-Suomi
10.55
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.05
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.15
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11.25
Oddasat
11.40
Arto Nyberg
12.30
Pikku Ilona ja hänen karitsansa
IMDb
5.1
14.00
Alivaltiosihteerin televisio-ohjelma
14.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
14.50
A-studio
15.20
Putkiremontti
16.00
Pikku Kakkonen
17.00
Prisma Studio
17.30
Puoli seitsemän
18.00
Taistelulentäjät
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
Uusi päivä
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.05
Ajankohtainen kakkonen
20.55
Syke
21.45
Perhesirkus
22.15
-22.43
Lasso
00.00
Euro Hockey Tour: Tshekki - Ruotsi
16.00
MM Supermoto: Supermoto of Nations
16.30
UEFA Champions League viikkomakasiini
16.55
Premier League Sunday Highlights
17.50
Valioliiga: QPR - Manchester City
19.40
Valioliiga: Liverpool - Chelsea
21.30
Premier League World
22.00
-00.00
Euro Hockey Tour: Suomi - Ruotsi
18.00
ATP Tennis
20.00
ATP Tennis
22.00
-23.00
ATP Tennis
10.00
Les Goldin panttilainaamo
10.30
Les Goldin panttilainaamo
11.00
Ihmismetsästäjä
12.00
Late Show With David Letterman
13.00
Tuunaa mun rekka!
13.30
Tuunaa mun rekka!
14.00
Air Race
15.00
World of Freesports
15.30
World of Freesports
16.00
Erämiehen Vietti
16.15
Erämiehen Vietti
16.30
Erämiehen Vietti
16.45
Erämiehen Vietti
17.00
Rikos ratkaistu
17.45
Alpeilla
18.00
2wheel Finland
18.15
2wheel Finland
18.30
Driftauksen EM-sarja
19.00
Les Goldin panttilainaamo
19.30
Les Goldin panttilainaamo
20.00
CQB - lähitaistelun anatomia
20.30
CQB - lähitaistelun anatomia
21.00
UFC
00.10
Late Show With David Letterman
00.55
-10.00
Top Gear USA
06.00
Teletapit
06.30
Antti piirtää
06.55
Miffy ja ystävät
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Kotitilan konkkaronkka
07.15
Mokon suuri maailma
07.30
Hello Kitty: Omenapuumetsä ja Lumottu maa
07.40
Eveliina
07.45
Lelumaan Niksu
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Mansikka Marja
08.30
Juniorijumppa
08.31
Kioka
08.40
Mofy
08.45
Rastahiiri
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Seikkailija Dora
09.35
Kotitilan konkkaronkka
09.50
Mun oma lemmikki - ponikoulu
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Manon
10.15
Ollin merenalaiset seikkailut
10.30
Antti piirtää
10.55
Puntti ja piipertäjät
11.00
Pikku ja Jätti
11.15
Pikku ja Jätti
11.30
Lelumaan Niksu
11.45
Pikku-Staraoke
12.00
Juniorijumppa
12.01
Richard Scarryn touhukas maailma
12.30
Pörri Orava
13.00
Juniorijumppa
13.01
Tellus Tähtinen
13.15
Tellus Tähtinen
13.30
Taskuvaari
13.45
Taskuvaari
14.00
Bibi ja Tiina
14.30
Horseland - heppajengi
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
Mona Vampyyri
16.20
iCarly
16.45
Taitokoulu
17.15
Ryhmymaan taikakirja
17.30
Fish n' Chips
17.45
Pikku Piko
17.55
Menopeli
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Winx-klubi
18.30
Tintin seikkailut
19.00
Kultakalani on ilkimys
19.25
Menopeli
19.30
Gumballin mieletön maailma
03.25
Dragon Eyes
IMDb
4.5
04.55
We Steal Secrets: The Story of WikiLeaks
IMDb
6.9
07.05
Knife Fight
IMDb
4.9
08.40
Deadly Revenge
IMDb
4.7
10.05
The Dinosaur Project
IMDb
4.7
11.30
Lay the favorite
IMDb
4.8
13.05
Will
IMDb
7.0
14.45
Beny: Back to the Wild (Bonobos)
IMDb
6.2
16.15
Jeff Wayne's Musical Version of the War of the Worlds Alive on Stage! The New Generation
18.10
Mig äger ingen
19.55
Lumikki ja metsästäjä
IMDb
6.1
22.00
Jackass esittää: Paha pappa
IMDb
6.7
23.30
Raakalaiset
IMDb
6.5
01.45
Detention
IMDb
4.5
03.15
-04.45
Arena
IMDb
4.8
04.00
True Blood
05.00
Falling Skies
06.00
Shameless
07.00
The Office
07.30
The Office
08.00
Halt and Catch Fire
09.00
Mad Men
10.00
Shameless
11.00
The Office
11.30
The Office
12.00
Halt and Catch Fire
13.00
Mad Men
14.00
Shameless
15.00
The Office
15.30
The Office
16.00
Halt and Catch Fire
17.00
Mad Men
18.00
Shameless
19.00
The Office
19.30
The Office
20.00
Halt and Catch Fire
21.00
The Newsroom
22.00
Wentworth
23.00
Gotham
00.00
Olive Kitteridge
01.00
True Blood
02.00
Falling Skies
03.00
Game of Thrones
04.00
-04.51
True Blood
03.45
Rallybrudar
IMDb
4.8
05.25
Joker
IMDb
8.4
07.20
Loranga, Masarin ja Dartanjang
08.15
Misa Mi
IMDb
5.8
09.35
Kissanviiksiä ja herneitä
IMDb
5.7
11.10
Änglagård - Tredje gången gillt
IMDb
4.5
13.05
Valkoisia valheita
15.00
Neljä viikkoa kesäkuussa
16.55
Under solen
IMDb
6.9
19.00
Oma siskoni
19.30
Stjärnsystrar
IMDb
5.2
21.00
Störst av allt
IMDb
5.0
22.40
Nattbuss 807
IMDb
4.4
00.25
Jäätävä ansa
IMDb
5.0
02.00
Elämäni koirana
IMDb
7.1
03.40
-05.22
Svenska hjältar
IMDb
5.9
03.40
Django Unchained
IMDb
8.4
06.20
The Machine
08.00
Mormor og de åtte ungene
IMDb
5.5
10.00
One Direction: This Is Us
IMDb
4.2
11.50
Sparkle
IMDb
5.1
13.50
Tarok
IMDb
5.7
16.00
Premium Rush
IMDb
6.5
18.00
Make Your Move
20.00
After Earth
22.00
Mies joka antoi
IMDb
6.4
23.50
Django Unchained
IMDb
8.4
02.30
-04.10
Detektiv Downs
23.00
Wrong Turn 5: Bloodlines
19.00
Skytten
IMDb
5.4
21.00
-22.57
Kick-Ass
IMDb
7.6
07.00
Karvainen kamu
IMDb
4.9
09.00
Barbie ja joulutarina
IMDb
5.6
11.00
Barbie ja Pegasoksen taika
IMDb
5.5
13.00
Azur et Asmar
IMDb
7.4
15.00
Wizard
IMDb
6.0
17.00
Sano vaan Aksel
IMDb
5.4
19.00
Fairytale - keijukaisten maailma
IMDb
6.5
21.00
Dino seikkailee
IMDb
4.9
23.00
Niko 2 - lentäjäveljekset
IMDb
5.7
01.00
-02.39
Runaway Vacation
IMDb
5.5
02.35
NHL: Toronto Maple Leafs - Nashville Predators
08.00
NHL: Boston Bruins - St. Louis Blues
10.00
NHL: Toronto Maple Leafs - Nashville Predators
12.00
NHL Tonight
13.00
KHL: SKA - Dinamo Minsk
15.00
NHL Tonight
16.00
SHL: Skellefteå - Örebro
18.15
Pelipäivä - Jussi Markkanen
19.00
NHL: Toronto Maple Leafs - Nashville Predators
21.00
NHL: Boston Bruins - St. Louis Blues
23.00
NHL Tonight
00.00
NHL: Los Angeles Kings - Florida Panthers
02.00
NHL Tonight
03.05
-08.00
NHL: Edmonton Oilers - Vancouver Canucks
02.35
NHL: Montreal Canadiens - Pittsburgh Penguins
08.00
NHL: Montreal Canadiens - Pittsburgh Penguins
14.00
NHL: Indianapolis Colts - New England Patriots
17.00
NHL: Boston Bruins - St. Louis Blues
19.00
Golf: European Tour Highlights
20.00
Golf: PGA Tour Highlights
21.00
NHL: Montreal Canadiens - Pittsburgh Penguins
23.00
NHL: Los Angeles Kings - Florida Panthers
03.05
-08.00
NHL: Edmonton Oilers - Vancouver Canucks
02.00
Golf: Golfing World - Daily News
10.00
Golf: Golfing World - Daily News
11.00
Golf: PGA Tour Highlights
12.00
Golf: European Tour Highlights
13.00
Golf: Asian Tour Highlights
14.00
Golf: FedEx Cup Official Film 2014
15.00
Golf: Golfing World - Daily News
16.00
Golf: PGA Tour Highlights
17.00
Golf: European Tour Highlights
18.00
Golf: Lorena Ochoa Invitational
20.00
Golf: Golfing World - Daily News
21.00
Golf: This is PGA Tour Latinoamérica
21.30
Golf: Asian Tour Golf Show
22.00
Golf: European Tour Weekly
22.30
Golf: FedEx Cup Official Film 2014
23.30
Golf: PGA Tour Highlights
00.30
Golf: Asian Tour Golf Show
01.00
Golf: European Tour Weekly
01.30
Golf: This is PGA Tour Latinoamérica
02.00
-10.00
Golf: Golfing World - Daily News
02.05
NHL: Boston Bruins - St. Louis Blues
05.35
NHL: Los Angeles Kings - Florida Panthers
09.00
NHL Tonight
10.00
NHL: Boston Bruins - St. Louis Blues
11.55
NHL: Los Angeles Kings - Florida Panthers
13.50
NHL Tonight
14.50
Hockeyallsvenskan: Södertälje - Västerås
16.45
NHL: Montreal Canadiens - Pittsburgh Penguins
18.45
NHL Tonight
19.55
Hockeyallsvenskan: Karlskrona - Asplöven
22.30
NHL Tonight
23.30
Hockeyallsvenskan: Karlskrona - Asplöven
01.30
Makasiiniohjelma: Hockeyallsvenskan
02.00
NHL Tonight
03.05
-09.00
NHL: New York Rangers - Philadelphia Flyers
03.10
Mega Movers 2
04.00
Graveyard Carz
04.50
Man V Food Nation
05.15
Man V Food Nation
05.40
Jokamiehet keksijöinä
06.10
Alaskan merivartiosto
07.00
Prospectors
07.50
Selling Big
08.20
Selling Big
08.45
Aleksanterin kadonnutta maailmaa etsimässä
09.40
Jokamiehet keksijöinä
10.05
Jokamiehet keksijöinä
10.30
Mega Movers 2
11.15
Alaskan merivartiosto
12.00
Miten se toimii
12.25
Deconstruction
12.50
Aleksanterin kadonnutta maailmaa etsimässä
13.40
Graveyard Carz
14.25
Mega Movers 2
15.15
Alaskan merivartiosto
16.05
Miten se toimii
16.30
Miten se toimii
17.00
Deconstruction
17.25
Pohjoisen kansat
18.25
Graveyard Carz
19.10
Alaskan merivartiosto
19.55
Miten se toimii
20.20
Miten se toimii
20.45
Deconstruction
21.10
Selling Big
21.35
Selling Big
22.00
Luoteisen Tyynenmeren rannikkovartiosto
22.50
Prospectors
23.50
Rikollisten jäljillä
00.40
Autohullut
01.05
Autohullut
01.30
Rikollisten jäljillä
02.25
Alaskan merivartiosto
03.10
Mega Movers 2
04.00
-04.50
Graveyard Carz
03.00
Ramses toinen ? Pitkä matka
IMDb
7.5
04.10
Museon mysteerit
05.00
Versailles?n nousu ja tuho: Ludvig XV
06.00
Medicin suku
07.00
Totuudet taruista
07.30
Hannibalin jäljillä
08.00
Time Team
09.00
Toinen maailmansota väreissä
10.00
Sota-ajan maatilalla
IMDb
8.4
11.10
Tehdään historiaa
12.10
Medicin suku
13.10
Ramses toinen ? Pitkä matka
IMDb
7.5
14.15
James Mayn 1900-luku
14.45
James Mayn 1900-luku
15.20
Elisabet I:n sota terrorismia vastaan
16.10
Time Team
17.00
Sota-ajan maatilalla
IMDb
8.4
18.10
Totuudet taruista
18.40
Hannibalin jäljillä
19.10
Vaiettu historia
20.10
Museon mysteerit
21.00
Britannian kuninkaallisten saksalaiset juuret
22.00
Keskiaikainen syntymä, avioliitto ja kuolema
23.10
Elisabet I:n sota terrorismia vastaan
00.00
Vaiettu historia
01.00
Taistelijoiden klubi: väkivallan historia
02.00
Toinen maailmansota väreissä
03.00
Elisabet I:n sota terrorismia vastaan
04.00
-04.50
Museon mysteerit
23.45
Vexed
IMDb
7.6
07.00
Secrets of the Flooded Forest - Danube National Park
07.55
J'ai Marché Sur La Terre
08.55
Hope for Wildlife
09.50
Wild Animal E.R.
10.15
Wild Animal E.R.
10.45
The Nature of Britain
11.40
Zoo Juniors
12.10
Zoo Juniors
12.40
Harnas - Wildlife Rescue Camp
13.05
Harnas - Wildlife Rescue Camp
13.35
Secret Life of Elephants
14.30
Animal Park Wild in Africa
15.20
Zoo Juniors
15.50
Zoo Juniors
16.20
Wild Animal E.R.
16.45
Wild Animal E.R.
17.10
Djurakuten
17.35
Djurakuten
18.05
J'ai Marché Sur La Terre
19.00
Ganges
20.00
Nature's Microworlds
20.30
Nature's Microworlds
21.00
Leverage
22.00
Mad Dogs
23.00
Dexter
23.50
-07.00
Vexed
IMDb
7.6
09.30
Moottoriurheilu: GT Academy Masterclass
09.31
Moottoriurheilu: GT Academy Masterclass
09.45
Mäkihyppy: Kesä GP Almaty, Kazakstan
10.57
Mäkihyppy: Kesä GP Hinzenbach, Itävalta
11.57
Taitoluistelu: Grand Prix - Cup of Russia, Venäjä
14.00
Mäkihyppy: Keski-Euroopan mäkiviikko Garmisch Partenkirchen, Saksa
14.57
Mäkihyppy: Keski-Euroopan mäkiviikko Innsbruck, Itävalta
15.55
Muut lajit: WATTS
16.57
Muut lajit: WATTS
17.55
Darts: Winmau Masters, Iso-Britannia
19.27
Tennis: Mats Point
20.01
Mäkihyppy: Keski-Euroopan mäkiviikko Garmisch Partenkirchen, Saksa
20.54
Mäkihyppy: Keski-Euroopan mäkiviikko Innsbruck, Itävalta
22.00
Muut lajit: Wednesday Selection
22.05
Ratsastus: * , Marokko
22.37
Ratsastus: Riders Club
22.45
Golf: U.S. P.G.A. Tour - OHL Classic Mayakoba
23.45
Purjehdus: Rolex Farr 40 World Championship
23.47
Muut lajit: Month Selection
00.30
Muut lajit: Wednesday Selection
00.34
Muut lajit: Month Selection
00.44
Golf: Golf Club
00.54
Purjehdus: Yacht Club
01.12
FIA WTCC: Vakioautojen MM-sarja
01.46
-02.29
Mäkihyppy: Kesä GP Klingenthal, Saksa
03.56
Amerikkalainen jalkapallo: NCAA Big Ten Conference, Yhdysvallat
05.32
Koripallo: Eurocup
07.01
Taitoluistelu: Grand Prix - Cup of Russia, Venäjä
08.54
Koripallo: Eurocup
10.24
Autourheilu: World Endurance Championships Bahrain, Bahrain
10.54
Moottoripyöräily: Grand Prix, Macao, Macao
11.42
Mäkihyppy: Keski-Euroopan mäkiviikko Oberstdorf, Saksa
12.40
Mäkihyppy: Keski-Euroopan mäkiviikko Garmisch Partenkirchen, Saksa
13.38
Darts: British Open Jersey, Iso-Britannia
15.18
Jalkapallo: Intian Superliiga
17.29
Tennis: Mats Point
18.05
Moottoriurheilu: GT Academy Masterclass
18.21
Moottoripyöräily: Grand Prix, Macao, Macao
18.52
Koripallo: The Euroleague Basketball Show
19.23
Koripallo: Eurocup
21.17
Pro Wrestling: This Week on World Wrestling Entertainment
21.51
Pro Wrestling: Vintage Collection
22.41
Nyrkkeily: IBA-titteliottelu
00.04
Painonnosto: MM-kisat Almaty, Kazakhstan
01.01
Painonnosto: MM-kisat Almaty, Kazakhstan
02.03
Koripallo: The Euroleague Basketball Show
02.30
Koripallo: Eurocup
04.00
-04.30
Koripallo: The Euroleague Basketball Show
03.55
American Chopper
04.45
Likaiset työt
05.35
Valmistuksen salat
06.00
Valmistuksen salat
06.25
Jokien hirviöt
07.20
Myytinmurtajat
08.15
Arvokaman etsijät
09.05
Wheeler Dealers - klassikkojen kuninkaat
10.00
Rods N' Wheels
11.00
Myytinmurtajat
12.00
Selviytyjäkaksikko
13.00
Kullan sukeltajat
14.00
Arvokaman etsijät
15.00
Tanked
16.00
Jokien hirviöt
17.00
Mitä sitten tapahtui?
17.30
Valmistuksen salat
18.00
Wheeler Dealers - klassikkojen kuninkaat
19.00
Arvokaman etsijät
20.00
Mitä sitten tapahtui?
20.30
Valmistuksen salat
21.00
Robson Green
22.00
Marooned with Ed Stafford
23.00
Jokien hirviöt
00.00
Natsien valtaannousu
01.00
Trokarit
02.00
Valassodat
03.00
Aseet
03.55
-04.45
American Chopper
03.50
Art Attack
04.10
My Babysitter's A Vampire
04.30
Dog With a Blog
04.55
A.N.T Farm
05.15
Brandy And Mr Whiskers
05.35
American Dragon
06.00
Emperor's New School
06.25
Phineas & Ferb
06.35
Good Luck Charlie
07.00
Jake and the Never Land Pirates
07.15
Chuggington
07.30
Sabrina Secrets of a teenage witch
07.55
A.N.T Farm
08.20
Dog With A Blog
08.45
Wander Over Yonder
09.00
Liv And Maddie
09.25
Doc McStuffins
09.40
Henry Hugglemonster
09.55
Chuggington
10.10
Sofia the First
10.35
Cars Toons
10.45
Fairly Odd Parents
11.10
Phineas & Ferb
11.25
Shake It up
11.50
Good Luck Charlie
12.15
American Dragon
12.40
Phineas & Ferb
12.55
Emperor's New School
13.20
Fish Hooks
13.45
Brandy And Mr Whiskers
14.00
Pair of Kings
14.25
Wander Over Yonder
14.40
I Didn't Do It
15.05
Austin and Ally
15.30
Phineas & Ferb
15.45
Jessie
16.10
Dog With A Blog
16.35
A.N.T Farm
17.00
Violetta
17.50
Jessie
18.20
Dog With A Blog
18.45
Evermoor
19.10
Liv And Maddie
19.35
Kickin It
20.00
Lab Rats
20.25
Crash And Bernstein
20.50
Phineas & Ferb
21.05
Binny and the ghost
21.30
Wander Over Yonder
21.45
Good Luck Charlie
22.10
Pair of Kings
22.35
Dog With a Blog
23.00
A.N.T Farm
23.25
Pair of Kings
23.50
Shake It Up
00.15
Phil of the Future
00.40
That's so Raven
01.05
Wizards Of Waverly Place
01.25
Jessie
01.45
So Random
02.05
Violetta
02.50
Danny Cunningham The Ninja of the School
03.10
Dude, That's My Ghost
03.30
Packages From Planet X
03.50
-04.10
Art Attack
Suomen monipuolisin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Rekkakuskit Suomi
,
Reinikainen
,
Mahdoton tapaus
,
Rillit huurussa
,
La Promesa - Salaisuuksien kartano
,
Suuri seikkailu
,
Alone - yksin erämaassa
,
Miehen puolikkaat
,
Salatut elämät
,
Farmi Suomi
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti