Reseptit
Horoskooppi
Viihde
Vaihtoautot
Tietovisat
Blogit
Sanakirja
TV-ohjelmat tänään
18
Ti 18.11.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.40
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.45
Aamusydämellä
06.25
Ylen aamu-tv
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Murdochin murhamysteerit
11.00
Yle Uutiset
11.05
Yle Uutiset Uusimaa
11.15
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.25
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.35
Yle Uutiset Häme
11.45
Yle Uutiset Keski-Suomi
11.55
Yle Uutiset Itä-Suomi
12.05
Yle Uutiset Pohjanmaa
12.15
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
12.25
Oddasat
12.40
Sydämen asialla
13.30
Pikku-Matti maailmalla
IMDb
4.8
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Yle Oddasat
15.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.50
A-studio
16.20
Kuningaskuluttaja
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Murdochin murhamysteerit
18.00
Yle Uutiset
18.22
Yle Uutiset alueeltasi
18.25
Yle Uutiset sää
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Kiehtova maailma: Koti aavikolla
20.00
Prisma Studio
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.00
Downton Abbey
21.50
Erikoisryhmä Stuttgart
22.35
Prisma: Miesten ja naisten pituudesta
23.30
Yle Uutiset
23.35
Kuka kutsui Kokanderin
00.05
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
LIVE
3
02.05
Voittostudio
05.30
Aamusää
06.00
Studio55.fi
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Studio55.fi
09.30
Huomenta Suomen Uutiset
09.40
Mitä tänään syötäisiin?
09.45
Kauniit ja rohkeat
10.10
Emmerdale
10.40
Emmerdale
11.10
Lääkärit
12.05
Ostoskanava Tvins.com
13.35
Pomo piilossa
14.35
Moderni perhe
15.05
Alueellinen sääennuste
15.10
Mitä tänään syötäisiin?
15.15
Jamie Oliverin herkullinen Iso-Britannia
16.15
Suomen kaunein koti
17.15
Uutiset
17.20
Päivän sää
17.25
Kauniit ja rohkeat
17.55
Mitä tänään syötäisiin?
18.00
Emmerdale
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän Uutiset
19.20
Päivän sää
19.30
Salatut elämät
20.05
Kaikkien aikojen kosinta
21.00
Mentalist
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
MTV Sport Uutiset
22.35
C.S.I. New York
23.35
Pukumiehet
00.35
Syyllisyys
01.35
Glades
02.30
-05.30
Voittostudio
LIVE
4
02.25
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Disneyn esikoulu: Mikki Hiiren kerhotalo
07.25
Disney esittää: Lilo ja Stitch
07.50
Lazy Town
08.20
Onnea matkaan, Charlie!
08.50
MasterChef Suomi
09.50
Kodikkaasti vuokralla
10.20
Unelmien talo
10.50
Ennustaja-TV
11.20
Ostosruutu
11.50
Ostosruutu
12.20
LIVE: Tiedä ja Voita
13.50
Unelmien talo
14.20
MasterChef Suomi
15.20
Matkaoppaat
15.50
Beverly Hillsin lastenhoitajat
16.50
Deittikamera
17.20
Frasier
17.55
Panttilainaamo
18.25
Panttilainaamo
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Kuppilat kuntoon, Jyrki Sukula!
20.00
Haapasalo Goes America
20.57
Keno
21.00
NCIS Rikostutkijat
22.00
Hotellit kuntoon, Jyrki Sukula!
23.00
Asema 62
23.55
NCIS Rikostutkijat
00.55
Frasier
01.25
Holmes NYC
02.20
Elämää halpalentoyhtiössä
02.50
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
5
07.25
SVT: Gomorron Sverige
12.40
SVT: Matiné: Min vän Oscar
14.05
SVT: Vem vet mest?
14.35
SVT: Sverige!
15.05
SVT: Seriestart: Historieätarna
15.55
Haaste
15.58
Haaste
16.27
Efter Nio
17.25
Närbild
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben: Äidin pikku apulainen
18.30
Elämäni eläimet: Eläinsairaalassa
19.00
The Pohjoismaat: Perhe
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Spotlight: Ydinvoimasotkun seuraukset
20.30
Herkkuja: Saksanpähkinäunelma
20.45
Oddasat
21.00
Sportmagasinet
21.30
Solsidan - Onnea onkimassa
21.53
Katse avaruuteen
21.57
Yle Nyheter TV-nytt
22.00
Mammona
23.00
SVT: Sportnytt
23.15
SVT: Korrespondenterna
23.45
SVT: Diktatorn
00.15
SVT: Aktuellt
00.55
SVT: Kulturnyheterna
01.00
SVT: Mittnytt
01.10
SVT: Nyhetssammanfattning
01.15
SVT: Gomorron Sverige sammandrag
01.45
SVT: Det söta livet
01.55
SVT: Programtablå
02.00
SVT: Lilla Aktuellt
02.05
SVT: Fångad
02.30
-03.00
SVT: Hjärtevänner
LIVE
6
03.50
Voittostudio
06.00
Voittostudio
08.00
Astral TV
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Tvins.com
13.00
Ostoskanava Guthy Renker
14.00
Suurperhe Bates
14.30
Capones
15.00
Myytinmurtajat
16.00
Walker, Teksasista
17.00
Lemmen viemää
18.00
Dieetit vaihtoon!
19.00
Naapurit-arvonta
19.05
Isän tyttö
19.30
Miehen puolikkaat
20.00
Rillit huurussa
20.30
Simpsonit
21.00
Catfish
22.00
Big Brother
00.30
Isän tyttö
00.55
Nikita
01.45
Hävyttömät
02.50
-06.00
Voittostudio
LIVE
7
06.35
Lasten eläinmaailma: Kaikki koirista
07.10
Lasten eläinmaailma: Kaikki koirista
07.25
Lasten eläinmaailma: Kaikki koirista
08.15
Matlock
09.10
TV Shop Tvins
12.10
Tallinna
12.40
Tahdon morsiuspuvun!
13.10
Kadonneet
14.05
Ihmemies MacGyver
15.00
Matlock
16.00
Suhdekoukerot
16.30
Kaikki rakastavat Raymondia
17.00
Pulmuset
17.30
Pulmuset
18.00
Kellarin kunkku
18.30
Kellarin kunkku
19.00
Lindsay
20.00
Tavallista elämää
20.30
Suomen rumimmat tatuoinnit
21.00
Hysteria
IMDb
6.7
22.55
Chicago Fire
23.50
Kysy seksistä
00.50
Fame
01.50
Chicago Fire
02.40
-03.11
Suhdekoukerot
LIVE
8
03.45
Supermarjo ja tytöt 2
04.45
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
09.30
James Martin ja herkkuja Välimerellä
10.00
Olet mitä syöt
10.30
Emilyn sisustussalaisuudet
11.00
Leila leipoo Ranskassa
11.30
Kiinalaisen keittiön herkut
12.00
Elixir
12.30
Toisenlaiset äidit
13.30
Tuhluriprinsessat
14.00
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
14.30
Isännän ja koiran käytöskoulu Amerikassa
15.30
Nätti nakuna
16.30
Olet mitä syöt
17.00
Kaisa ja puoli valtakuntaa
18.00
Manhattanin äitiyskonsultti
19.00
Hurja remontti
20.00
Sinkkuelämää
20.30
Sinkkulaiva
21.00
Piiat
IMDb
8.1
23.50
Kumman kaa
00.20
Kumman kaa
00.50
Sinkkuelämää
01.20
Sinkkulaiva
01.50
Illallissota
02.45
Rullaavat tytöt
03.15
-04.10
Tanssin superäidit: Miami
LIVE
9
03.45
Trigger Happy TV
04.15
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
09.30
Ostosruutu
10.00
Ostosruutu
10.30
Ostosruutu
11.00
Ennustaja-TV
11.30
Tomin keittiö
11.55
Tomin keittiö
12.25
JIM D Henkilökuva: Ted Williams - kodittomasta kuuluisaksi
13.20
LA Ink
14.15
Leijonan luola UK
15.15
MasterChef Australia
16.10
JIM D: Modern Marvels
17.05
LA Ink
18.05
MasterChef Australia
19.00
Leijonan luola UK
20.00
Suomen huutokauppakeisari
21.00
Rikkaiden panttilainaamo
22.00
Poliisit
22.30
Poliisit
23.00
Leijonan luola UK
00.00
Rekkakuskit jäällä
00.55
JIM D Rikos: Matkalla kiven sisään
01.50
LA Ink
02.45
Panttilainaamo
03.15
Panttilainaamo
03.45
-04.15
Trigger Happy TV
LIVE
10
01.50
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Kultakuume
19.00
Wheeler Dealers
20.00
Rods n' Wheels
21.00
Fast n' Loud
22.00
Ghost Rider - aaveajaja
IMDb
5.2
00.05
C.S.I.
01.00
Las Vegas
01.55
Star Trek: The Next Generation
02.50
-06.01
Voice TV
LIVE
11
12
03.10
Rojua, rojua
04.00
Sky News
06.00
Sky News
06.37
FOX Kids: Vipo - lentävän koiran seikkailut
06.50
FOX Kids: Pound Puppies
07.09
FOX Kids: Julius-apina
07.36
FOX Kids: Power Rangers
08.00
FOX Kids: Chuckin ja ystävien seikkailut
08.25
FOX Kids: Hot Wheels
08.49
FOX Kids: Timmy ja haltijakummit
09.10
Wipeout
10.00
Karita, raakaa ja makeaa
10.05
Ari ja Kirsi: Kotirempat
10.30
24Kitchen: Mummojen parhaat reseptit
11.00
24Kitchen: Mummojen parhaat reseptit
11.30
24Kitchen: Kapinakokki Santeri Hämäläinen
12.00
Miehen paikka
12.25
How I Met Your Mother
12.50
How I Met Your Mother
13.15
Totta vai tarua?
13.45
Maailmanlopun odottajat
14.35
Lentoturmatutkinta
15.30
How I Met Your Mother
15.55
How I Met Your Mother
16.20
American Dad
16.45
Family Guy
17.10
Karita, raakaa ja makeaa
17.15
Suomen vartijat
17.40
Huutokaupan metsästäjät
18.05
Paksut poliisit
18.30
Lyödään ällikällä
19.00
Suomen vartijat
19.30
Cops
20.00
Huutokaupan metsästäjät: Kanada
20.30
Huutokaupan metsästäjät
21.00
Bones
21.55
Criminal Minds
22.50
Ilman johtolankaa
23.45
Ketjureaktio
IMDb
5.4
01.35
Cops
02.00
Hain saalistajat
02.50
Alaskan poliisit
03.40
-04.10
Suomen vartijat
LIVE
13
01.00
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Jamie Oliverin 30 minuutin ateriat
10.00
Hyvästi lemmikki!
11.00
Ostoskanava Guthy Renker
12.00
Beverly Hillsin panttilainaamo
12.30
Makuja & Elämää
12.50
Lääkärit
13.40
Lily Cole taiteen parissa
14.40
Muodin huipulle
15.40
Jamie Oliverin 30 minuutin ateriat
16.10
Makuja & Elämää
16.30
Hyvästi lemmikki!
17.30
Salatut elämät
18.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
19.00
Pientä pintaremonttia
20.00
Grand Designs - unelma-asunnot
21.00
Kaikkien aikojen kosinta
22.00
Rakkautta ensitreffeillä
23.00
Rimakauhua ja rakkautta
00.05
Trinny & Susannah Skandinaviassa
01.00
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
23.05
Dexter
18.05
Drop Dead Diva
19.00
Happy Endings
19.30
Happy Endings
20.00
Havaiji 5-0
21.00
American Pie
IMDb
7.0
22.45
-23.50
Dexter
LIVE
15
17
20
03.55
Alaskan selviytymiskoe
04.45
Tonnikalan saalistajat
05.35
Romut rahaksi
06.00
Salakuljettajat satimeen
06.50
Lyömättömien yhteenotto
07.40
Aivopelit
08.05
Hurjat mökkiurakat
08.55
Dubain lentokenttä
09.45
Salakuljettajat satimeen
10.35
Rajasota
11.25
Maailmanloppu
12.15
Maailmanloppu
13.05
Maailmanloppu
13.55
Maailmanloppu
14.45
Maailmanloppu
15.35
Hitlerin jurahirviöt
16.30
Romut rahaksi
16.55
Romut rahaksi
17.20
Alaskan poliisit
18.15
Rajasota
19.15
Supertehtaat
20.10
Kokeile tai kuole
20.35
Tyhmyrien tiedettä
21.00
Maailmanloppu
21.55
Toisen maailmansodan mahtavimmat hyökkäykset
22.55
Huumebisnes Oy
23.45
Tabu
00.35
Amerikan kovimmat vankilat
01.30
Toisen maailmansodan mahtavimmat hyökkäykset
02.20
Vankilassa ulkomailla
03.10
Huijareiden kaupunki
04.00
-04.45
Alaskan selviytymiskoe
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.35
One Way
04.05
Sanan ja runon tuoksua
04.20
Sanaa naisilta
04.35
Pelastuksen sofar
05.05
TV7 Israel News
05.20
Hillsong TV
05.50
Come Home
06.20
Käännekohta
06.50
Yliluonnollista
07.20
Iloa arkeen - Joyce Meyer
07.50
Kämmenellä
08.20
Jerusalem studio
08.50
Israel puhuu
09.20
Jeesus - Kuningaskunta ilman rajoja
09.45
Laula kanssani -karaoke
09.50
Lelulaatikko
10.20
Minun taivaani
10.30
Kulmakivi
10.50
Jumala puhuu
11.20
One Way
11.50
Sanan ja runon tuoksua
12.05
Sanaa naisilta
12.20
Pelastuksen sofar
12.50
TV7 Israel News
13.05
Hillsong TV
13.35
Come Home
14.05
Käännekohta
14.35
Yliluonnollista
15.05
Rohkaisua Raamatusta - Matti Vuolanne
15.20
Iloa arkeen - Joyce Meyer
15.50
Kämmenellä
16.20
Jerusalem studio
16.50
Ohjelmatiedot
17.00
Avainmedian haastattelussa
17.30
Elämän virta
18.00
Tulinuoli
18.30
Passion for Jesus
19.00
Andrew Wommack evankeliumin äärellä
19.30
Uusi elämä
20.00
Kissa pöydälle
20.30
Jerusalemin muureilla special
21.00
TV7 Israel News
21.15
Tie on valmis!
21.45
Armon kalliolla
22.05
Raamattu puhuu sinulle
22.15
Kristuksen mieli
23.30
Marttyyrien ääni
00.00
Jumalan jalanjäljissä
00.30
Keskipisteessä Jeesus
01.00
Avainmedian haastattelussa
01.30
Elämän virta
02.00
Tulinuoli
02.30
Passion for Jesus
03.00
Andrew Wommack evankeliumin äärellä
03.30
Uusi elämä
04.00
-04.30
Kissa pöydälle
23.55
Uusi Kino: Vesikaupunkeja
07.00
Aamusydämellä
07.40
Muuttohaukantie
08.40
Pisara
08.45
Taivaallista menoa: Liikemiehen johdatus
09.00
Pisara
09.05
Taivaallista menoa: Liikemiehen johdatus
09.35
Närbild
10.05
Yle Uutiset Uusimaa
10.15
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
10.25
Yle Uutiset Lounais-Suomi
10.35
Yle Uutiset Häme
10.45
Yle Uutiset Keski-Suomi
10.55
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.05
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.15
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11.25
Oddasat
12.00
Puoli seitsemän
12.30
Pikku-Matti maailmalla
IMDb
4.8
13.50
Arkistokuvia: Kuvia Hangosta
14.00
Hetkiä Kalliossa: Eero Raittinen
14.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
14.50
Ykkösaamu
15.30
Kuningaskuluttaja
16.00
Pikku Kakkonen
17.00
Strömsön saunaillan parhaat palat
17.15
Kaupunki uusiksi: Tehtävä tiedelähiössä
18.00
Taistelulentäjät
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
Uusi päivä
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.00
A-studio
20.30
Spotlight: Ydinvoimasotkun seuraukset
21.00
Efter Nio
22.00
Kätevä emäntä
22.25
-22.52
Tekijänä: Elina Lappalainen
00.30
Euro Hockey Tour: Ruotsi - Venäjä
16.00
Valioliiga: Manchester United - Crystal Palace
17.50
Valioliiga: Tottenham - Stoke
19.40
Valioliiga: Swansea - Arsenal
21.30
UEFA Champions League viikkomakasiini
22.00
-00.00
Euro Hockey Tour: Venäjä - Suomi
18.00
ATP Tennis
20.00
ATP Tennis
22.00
-23.00
ATP Tennis
00.05
UFC
10.00
Les Goldin panttilainaamo
10.30
Les Goldin panttilainaamo
11.00
Ihmismetsästäjä
12.00
Late Show With David Letterman
13.00
Tuunaa mun rekka!
13.30
Tuunaa mun rekka!
14.00
MM Motocross
14.30
MM Motocross
15.00
World of Freesports
15.31
Air Race
16.30
Kiinteistöpelurit
17.00
Rikos ratkaistu
18.00
Top Gear
19.00
Erämiehen Vietti
19.15
Erämiehen Vietti
19.30
Erämiehen Vietti
19.45
Erämiehen Vietti
20.00
Rikos ratkaistu
20.45
Alpeilla
21.00
2wheel Finland
21.15
2wheel Finland
21.30
Driftauksen EM-sarja
22.00
Louie
22.30
UFC Unleashed
23.20
Late Show With David Letterman
00.05
Sheriffi Butterbean
00.35
Sheriffi Butterbean
01.05
Rikos ratkaistu
01.55
Miehen maailma
02.20
-02.45
Miehen maailma
06.00
Teletapit
06.30
Antti piirtää
06.55
Miffy ja ystävät
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Kotitilan konkkaronkka
07.15
Ystävämme Susu
07.30
Hello Kitty: Omenapuumetsä ja Lumottu maa
07.40
Eveliina
07.45
Sakarin satuveturi
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Rastahiiri
08.20
Kioka
08.30
Juniorijumppa
08.31
Pixi ja taikaseinä
08.45
Van Dogh
08.50
Tessu
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Mokon suuri maailma
09.20
Mokon suuri maailma
09.35
Vikke Viikinki
09.50
Mun oma lemmikki - ponikoulu
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Manon
10.15
Maija Mehiläinen
10.30
Antti piirtää
10.55
Puntti ja piipertäjät
11.00
Pikku ja Jätti
11.15
Pikku ja Jätti
11.30
Lelumaan Niksu
11.45
Keksijäkylän Lotta
11.50
Keltaisen Kirahvin eläintarinoita
12.00
Juniorijumppa
12.01
Richard Scarryn touhukas maailma
12.30
Pörri Orava
13.00
Juniorijumppa
13.01
Tellus Tähtinen
13.15
Tellus Tähtinen
13.30
Taskuvaari
13.45
Taskuvaari
14.00
Bibi ja Tiina
14.30
Horseland - heppajengi
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
Mona Vampyyri
16.20
iCarly
16.45
Viidakon veijarit
17.00
Robottijengi
17.15
Ryhmymaan taikakirja
17.30
Fish n' Chips
17.45
Pikku Piko
17.55
Menopeli
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Winx-klubi
18.30
Tintin seikkailut
18.55
Gisele ja ekotytöt
19.00
Lucky Luken uudet seikkailut
19.25
Menopeli
19.30
Redakai
03.30
Wallander - Den orolige mannen
05.10
Särkynyt
06.40
Road Trip: Beer Pong
08.15
BB King: The Life of Riley
10.15
Kyss mig för fan
11.50
Saanko esitellä: Joe Black
IMDb
7.2
14.45
Kaikella rakkaudella
IMDb
6.2
16.25
Captivated: The Trials of Pamela Smart
18.00
The Normal Heart
20.10
Ted
IMDb
8.0
22.00
Kill for me
23.35
Disconnect
IMDb
7.6
01.35
Big Bad Wolves
IMDb
6.9
03.25
-04.52
Dragon Eyes
IMDb
4.5
03.15
Game of Thrones
04.10
True Blood
05.10
Falling Skies
06.00
Shameless
07.00
The Office
07.30
The Office
08.00
Halt and Catch Fire
09.00
Mad Men
10.00
Shameless
11.00
The Office
11.30
The Office
12.00
Halt and Catch Fire
13.00
Mad Men
14.00
Shameless
15.00
The Office
15.30
The Office
16.00
Halt and Catch Fire
17.00
Mad Men
18.00
Shameless
19.00
The Office
19.30
The Office
20.00
Halt and Catch Fire
21.00
Veep
21.30
Veep
22.00
Falling Skies
23.00
The Comeback
23.30
Getting On
00.00
Olive Kitteridge
01.05
True Blood
02.00
Falling Skies
03.00
Game of Thrones
04.00
-04.55
True Blood
03.35
Vinterviken
IMDb
4.6
05.15
Änglagård - Tredje gången gillt
IMDb
4.5
07.20
Hyvää yötä, herra Kulkuri
07.50
Peppi Pitkätossu
IMDb
4.9
09.05
Klara
IMDb
5.5
10.30
Enkelten talo - toinen kesä
IMDb
5.1
12.45
Elvira Madigan
IMDb
7.5
14.15
Täältä tullaan tulevaisuus
IMDb
4.9
15.55
Tukeva taskuvaras
IMDb
4.3
17.20
Ihanat naiset rannalla
19.00
Unelma Riitasta
21.00
Valkoisia valheita
22.50
Rakkaustarina
IMDb
5.0
00.20
Tre solar
IMDb
2.7
02.00
Vägen ut
IMDb
6.1
03.45
-05.20
Rallybrudar
IMDb
4.8
02.00
Oblivion
IMDb
7.0
04.00
Kon-Tiki
IMDb
7.2
06.00
Kartellet
08.00
Lasse-Maijan etsivätoimisto ? Von Bromsin salaisuus
10.00
Dorfman in Love
IMDb
6.0
12.00
Frances Ha
14.00
One Direction: This Is Us
IMDb
4.2
16.00
Mormor og de åtte ungene
IMDb
5.5
18.00
Sparkle
IMDb
5.1
20.00
Oblivion
IMDb
7.0
22.00
Twilight - Aamunkoi, osa 2
IMDb
5.7
00.00
Kon-Tiki
IMDb
7.2
02.00
After Earth
03.40
-06.25
Django Unchained
IMDb
8.4
23.20
The Football Factory
IMDb
6.9
19.00
Fast & Furious 6
21.10
-22.43
Dom Hemingway
01.10
Score: A Hockey Musical
IMDb
4.7
07.00
Monsterit-yliopisto
IMDb
7.5
09.00
Barbie Pähkinänsärkijä-baletissa
IMDb
5.4
11.00
Barbie ja joulutarina
IMDb
5.6
13.00
Karvainen kamu
IMDb
4.9
15.00
Itse ilkimys 2
IMDb
7.3
17.00
Äidin poikaystävä
IMDb
6.0
19.00
Wizard
IMDb
6.0
21.00
Score: A Hockey Musical
IMDb
4.7
23.00
Sano vaan Aksel
IMDb
5.4
01.00
-02.24
Dino seikkailee
IMDb
4.9
02.05
NHL: New York Rangers - Tampa Bay Lightning
07.55
NHL: New York Rangers - Tampa Bay Lightning
09.55
KHL: SKA - Dinamo Minsk
11.55
NHL Tonight
12.55
NHL: Anaheim Ducks - Florida Panthers
14.55
KHL: SKA - Dinamo Minsk
16.55
NHL Tonight
17.55
NHL: New York Rangers - Tampa Bay Lightning
19.55
SHL: Skellefteå - Örebro
22.45
Pelipäivä - Jussi Markkanen
23.30
NHL Tonight
00.30
NHL: New York Rangers - Tampa Bay Lightning
02.35
-08.00
NHL: Toronto Maple Leafs - Nashville Predators
01.00
NHL: Carolina Hurricanes - San Jose Sharks
08.00
NHL: New York Rangers - Tampa Bay Lightning
11.00
Golf: European Tour
14.00
Golf: PGA Tour
18.00
NHL: New York Rangers - Tampa Bay Lightning
20.00
NFL: Tennessee Titans - Pittsburgh Steelers
23.00
NHL: Carolina Hurricanes - San Jose Sharks
01.30
Futbol Mundial
02.35
-08.00
NHL: Montreal Canadiens - Pittsburgh Penguins
02.00
Golf: Golfing World - Daily News
10.00
Golf: Golfing World - Daily News
11.00
Golf: Turkish Airlines Open
16.00
Golf: Asian Tour Highlights
17.00
Golf: OHL Classic at Mayakoba
20.00
Golf: Golfing World - Daily News
21.00
Golf: European Tour Highlights
22.00
Golf: Lorena Ochoa Invitational
00.00
Golf: Asian Tour Highlights
01.00
Golf: PGA Tour Highlights
02.00
-10.00
Golf: Golfing World - Daily News
02.05
NHL: New York Rangers - Tampa Bay Lightning
09.00
NHL Tonight
10.00
NHL: New York Rangers - Tampa Bay Lightning
12.00
NHL: Edmonton Oilers - Arizona Coyotes
14.00
NHL Tonight
15.00
Hockeyallsvenskan: AIK - Björklöven
17.00
Hockeyallsvenskan: Södertälje - Västerås
19.00
NHL: Minnesota Wild - Winnipeg Jets
21.00
NHL: New York Rangers - Tampa Bay Lightning
23.00
NHL Tonight
00.00
Hockeyallsvenskan: Södertälje - Västerås
02.05
-05.35
NHL: Boston Bruins - St. Louis Blues
03.10
Mega Movers 2
04.00
Graveyard Carz
04.50
Man V Food Nation
05.15
Man V Food Nation
05.40
Jokamiehet keksijöinä
06.10
Alaskan merivartiosto
07.00
The Salvagemasters
07.45
Ray Mearsin villi pohjola
08.45
Aleksanterin kadonnutta maailmaa etsimässä
09.40
Jokamiehet keksijöinä
10.05
Jokamiehet keksijöinä
10.30
Mega Movers 2
11.15
Alaskan merivartiosto
12.00
Miten se toimii
12.25
Deconstruction
12.50
Aleksanterin kadonnutta maailmaa etsimässä
13.40
Graveyard Carz
14.25
Mega Movers 2
15.15
Alaskan merivartiosto
16.05
Miten se toimii
16.30
Miten se toimii
17.00
Deconstruction
17.25
Pohjoisen kansat
18.25
Graveyard Carz
19.10
Alaskan merivartiosto
19.55
Miten se toimii
20.20
Miten se toimii
20.45
Deconstruction
21.10
Autohullut
21.35
Autohullut
22.00
Prospectors
22.50
Selling Big
23.20
Selling Big
23.50
Rikollisten jäljillä
00.40
Luoteisen Tyynenmeren rannikkovartiosto
01.30
Rikollisten jäljillä
02.25
Alaskan merivartiosto
03.10
Mega Movers 2
04.00
-04.50
Graveyard Carz
03.00
Kiinan synty
04.00
Museon mysteerit
04.50
Versailles'n nousu ja tuho: Ludvig XIV
IMDb
8.6
06.00
Kiinan synty
07.00
Totuudet taruista
07.30
Hannibalin jäljillä
08.00
Time Team
09.00
Toinen maailmansota väreissä
10.00
Sota-ajan maatilalla
IMDb
8.4
11.10
Idästä länteen: Matkoja maapallon keskuksesta
12.10
Kiinan synty
13.05
Yksi lensi yli Kremlin
14.00
Missio X
15.00
Ramses toinen ? Pitkä matka
IMDb
7.5
16.10
Time Team
17.00
Sota-ajan maatilalla
IMDb
8.4
18.10
Totuudet taruista
18.40
Hannibalin jäljillä
19.10
Vaiettu historia
20.10
Museon mysteerit
21.00
Tehdään historiaa
22.00
Muinaiset eliittijoukot
23.00
Medicin suku
00.00
Vaiettu historia
01.00
Kroatian kuninkaat
02.00
Toinen maailmansota väreissä
03.00
-04.10
Ramses toinen ? Pitkä matka
IMDb
7.5
23.50
Vexed
07.00
Wild Faces of the Andes
07.55
J'ai Marché Sur La Terre
08.55
Hope for Wildlife
09.50
Wild Animal E.R.
10.15
Wild Animal E.R.
10.45
Wild About New Zealand
11.40
Zoo Juniors
12.10
Zoo Juniors
12.40
Harnas - Wildlife Rescue Camp
13.05
Harnas - Wildlife Rescue Camp
13.35
Sisäinen salaisuutemme
14.30
Animal Park Wild in Africa
15.20
Zoo Juniors
15.50
Zoo Juniors
16.20
Wild Animal E.R.
16.45
Wild Animal E.R.
17.10
Djurakuten
17.35
Djurakuten
18.05
J'ai Marché Sur La Terre
19.00
Tigers ? Spy in the Jungle
20.00
Jimmy Doherty in Darwin's Garden
21.00
Leverage
22.00
Mad Dogs
23.00
Crossbones
23.45
-07.00
Vexed
IMDb
7.6
09.30
Mäkihyppy: Kesä GP Wisla, Puola
09.31
Mäkihyppy: Kesä GP Wisla, Puola
10.08
Mäkihyppy: Kesä GP Hakuba, Japani
11.28
Painonnosto: MM-kisat Almaty, Kazakhstan
12.29
Painonnosto: MM-kisat Almaty, Kazakhstan
13.25
Tennis: Mats Point
14.00
Mäkihyppy: Keski-Euroopan mäkiviikko Oberstdorf, Saksa
14.57
Mäkihyppy: Keski-Euroopan mäkiviikko Garmisch Partenkirchen, Saksa
15.56
Painonnosto: MM-kisat Almaty, Kazakhstan
16.51
Painonnosto: MM-kisat Almaty, Kazakhstan
17.50
Taitoluistelu: Grand Prix - Cup of Russia, Venäjä
19.55
Mäkihyppy: Keski-Euroopan mäkiviikko Oberstdorf, Saksa
20.44
Mäkihyppy: Keski-Euroopan mäkiviikko Garmisch Partenkirchen, Saksa
21.51
Nyrkkeily: WBO
23.35
Moottoriurheilu: Tuesday Night Speed Date
23.36
Autourheilu: World Endurance Championships Bahrain, Bahrain
00.12
Moottoriurheilu: GT Academy Masterclass
00.26
Autourheilu: Blancpain Endurance Series ,
01.31
Moottoriurheilu: Tuesday Night Speed Date
01.33
-02.35
Mäkihyppy: Kesä GP Hinzenbach, Itävalta
03.15
FIA WTCC: Macao
04.03
Painonnosto: MM-kisat Almaty, Kazakhstan
05.04
Painonnosto: MM-kisat Almaty, Kazakhstan
06.02
Alppihiihto: maailmancup Levi, Suomi
06.53
Alppihiihto: maailmancup Levi, Suomi
07.31
FIA WTCC: Macao
08.00
FIA WTCC: Macao
08.47
Muut lajit: WATTS
09.02
Painonnosto: MM-kisat Almaty, Kazakhstan
10.05
Painonnosto: MM-kisat Almaty, Kazakhstan
11.03
Alppihiihto: maailmancup Levi, Suomi
11.48
Alppihiihto: maailmancup Levi, Suomi
12.28
Muut lajit: WATTS
13.13
Moottoripyöräily: Grand Prix, Macao, Macao
13.54
Painonnosto: MM-kisat Almaty, Kazakhstan
14.53
Painonnosto: MM-kisat Almaty, Kazakhstan
15.58
Alppihiihto: maailmancup Levi, Suomi
16.49
Alppihiihto: maailmancup Levi, Suomi
17.28
Moottoripyöräily: Grand Prix, Macao, Macao
18.13
FIA WTCC: Macao
18.48
FIA WTCC: Macao
19.27
Painonnosto: MM-kisat Almaty, Kazakhstan
20.18
Painonnosto: MM-kisat Almaty, Kazakhstan
21.13
Koripallo: The Euroleague Basketball Show
21.38
Koripallo: Eurocup
23.32
Amerikkalainen jalkapallo: NCAA Big Ten Conference, Yhdysvallat
01.06
Darts: British Open Jersey, Iso-Britannia
02.54
Alppihiihto: maailmancup Levi, Suomi
03.26
Alppihiihto: maailmancup Levi, Suomi
03.56
-05.32
Amerikkalainen jalkapallo: NCAA Big Ten Conference, Yhdysvallat
03.55
American Chopper
04.45
Likaiset työt
05.35
Valmistuksen salat
06.00
Valmistuksen salat
06.25
Jokien hirviöt
07.20
Myytinmurtajat
08.15
Arvokaman etsijät
09.05
Tuunaajat 2013
10.00
Rods N' Wheels
11.00
Myytinmurtajat
12.00
Selviytyjäkaksikko
13.00
Kullan sukeltajat
14.00
Arvokaman etsijät
15.00
Tanked
16.00
Jokien hirviöt
17.00
Mitä sitten tapahtui?
17.30
Valmistuksen salat
18.00
Wheeler Dealers - klassikkojen kuninkaat
19.00
Arvokaman etsijät
20.00
Mitä sitten tapahtui?
20.30
Valmistuksen salat
21.00
Siperian metsurit
22.00
Hengenvaarallinen saalis
23.00
Jokien hirviöt
00.00
Natsien valtaannousu
01.00
Trokarit
02.00
Valassodat
03.00
Ruudinkäryä
03.55
-04.45
American Chopper
03.50
Art Attack
04.10
My Babysitter's A Vampire
04.30
Dog With a Blog
04.55
A.N.T Farm
05.15
Brandy And Mr Whiskers
05.35
American Dragon
06.00
Emperor's New School
06.25
Phineas & Ferb
06.35
Good Luck Charlie
07.00
Jake and the Never Land Pirates
07.15
Chuggington
07.30
Sabrina Secrets of a teenage witch
07.55
A.N.T Farm
08.20
Dog With A Blog
08.45
Wander Over Yonder
09.00
Liv And Maddie
09.25
Doc McStuffins
09.40
Henry Hugglemonster
09.55
Chuggington
10.10
Sofia the First
10.35
Cars Toons
10.45
Fairly Odd Parents
11.10
Phineas & Ferb
11.25
Shake It up
11.50
Good Luck Charlie
12.15
American Dragon
12.40
Phineas & Ferb
12.55
Violetta
13.45
Brandy And Mr Whiskers
14.00
Pair of Kings
14.25
Wander Over Yonder
14.40
I Didn't Do It
15.05
Austin and Ally
15.30
Phineas & Ferb
15.45
Jessie
16.10
Dog With A Blog
16.35
A.N.T Farm
17.00
Mighty Med
17.25
Liv And Maddie
17.50
Jessie
18.20
Dog With A Blog
18.45
Violetta
19.35
Kickin It
20.00
Lab Rats
20.25
Crash And Bernstein
20.50
Phineas & Ferb
21.05
Evermoor
21.30
Wander Over Yonder
21.45
Good Luck Charlie
22.10
Pair of Kings
22.35
Dog With a Blog
23.00
A.N.T Farm
23.25
Pair of Kings
23.50
Shake It Up
00.15
Phil of the Future
00.40
That's so Raven
01.05
Wizards Of Waverly Place
01.25
Jessie
01.45
So Random
02.05
Violetta
02.50
Danny Cunningham The Ninja of the School
03.10
Dude, That's My Ghost
03.30
Packages From Planet X
03.50
-04.10
Art Attack
Suomen suosituin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Estradilla: Samuli Edelmann kirkossa
,
Hiljainen todistaja
,
Mikaelin naiset: Johanna Iivanainen
,
Chelsean etsivä
,
The Voice of Finland
,
Kauniit ja rohkeat
,
Jarkko Tammisen maailma
,
Beledweynen etsivä
,
Taivaan tulet
,
Emmerdale
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti