Tietovisat
Horoskooppi
Vaihtoautot
Viihde
Reseptit
Blogit
Sanakirja
TV-ohjelmat tänään
5
Ke 05.11.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.10
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Strada
06.25
Ylen aamu-tv
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Murdochin murhamysteerit
11.00
Yle Uutiset
11.05
Yle Uutiset Uusimaa
11.15
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.25
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.35
Yle Uutiset Häme
11.45
Yle Uutiset Keski-Suomi
11.55
Yle Uutiset Itä-Suomi
12.05
Yle Uutiset Pohjanmaa
12.15
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
12.25
Oddasat
12.40
Sydämen asialla
13.30
MOT: Tynnyrimiehen tunnustus
14.00
Välikysymys talouspolitiikasta
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Murdochin murhamysteerit
18.00
Yle Uutiset
18.22
Yle Uutiset alueeltasi
18.25
Yle Uutiset sää
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Historia: Brittikartanoiden salaisuudet
20.00
Akuutti
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.05
A-studio: Moskova extra
22.00
Boss
23.00
Yle Uutiset
23.05
Ulkolinja: Mustavalkoinen Turkki
00.00
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
23.35
-00.05
Silminnäkijä: Vakuutusyhtiön hylkäämät
LIVE
3
02.15
Voittostudio
05.30
Aamusää
06.00
Studio55.fi
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Studio55.fi
09.30
Huomenta Suomen Uutiset
09.40
Mitä tänään syötäisiin?
09.45
Kauniit ja rohkeat
10.10
Emmerdale
10.40
Emmerdale
11.10
Lääkärit
12.05
Ostoskanava Tvins.com
13.35
Nigel Marvenin pingviinisafari
14.35
Ensisilmäyksellä
15.05
Alueellinen sääennuste
15.10
Mitä tänään syötäisiin?
15.15
Siivoushullut
16.15
Peter Hispaniassa
17.15
Uutiset
17.20
Päivän sää
17.25
Kauniit ja rohkeat
17.55
Mitä tänään syötäisiin?
18.00
Emmerdale
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän Uutiset
19.20
Päivän sää
19.30
Salatut elämät
20.05
Hansin matkassa
21.00
Aku ja 7 ihmettä
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Viking Lotto ja Jokeri
22.30
MTV Sport Uutiset
22.45
Teknavi
23.15
Kallista kipua
00.15
Revolution
01.10
UEFA Champions League -huippuhetket 5.11.
01.45
-05.29
Voittostudio
LIVE
4
03.50
Elämää halpalentoyhtiössä
04.20
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Disneyn esikoulu: Viidakon vauhtiviikarit
07.25
Disney esittää: Lilo ja Stitch
07.50
Lazy Town
08.20
Onnea matkaan, Charlie!
08.50
MasterChef Suomi
09.50
Kodikkaasti vuokralla
10.20
Jutta ja superdieetit
10.50
Ennustaja-TV
11.20
Ostosruutu
11.50
Ostosruutu
12.20
LIVE: Tiedä ja Voita
13.50
Hulluna häämekkoihin XL
14.20
MasterChef Suomi
15.20
Matkaoppaat
15.50
Neljät häät
16.50
Deittikamera
17.20
Frasier
17.50
Ravintola X
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Neljän tähden illallinen
19.30
Poliisit
20.00
Hotellit kuntoon, Jyrki Sukula!
20.57
Keno
21.00
Under the Dome
22.00
Hyvät ja huonot uutiset
23.00
Haapasalo Goes America
00.00
Castle
01.00
Frasier
01.30
Asema 62
02.30
Brad Meltzerin tulkinnat
03.25
-04.20
Pomo haussa
LIVE
5
07.25
SVT: Gomorron Sverige
12.00
SVT: Matiné: Bröderna Östermans huskors
13.40
SVT: På jakt med Lotta och Leif
13.55
SVT: Flugor
14.00
SVT: Vem vet mest?
14.30
SVT: Korrespondenterna
15.40
Jumalanpalvelus: Lauletaan ilosta
16.25
Elämäni eläimet: Eläinsairaalassa
16.55
Spotlight: Turvallisuusverkossa
17.25
Sportmagasinet
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben: Mikko Mallikas
18.30
Kapteeni Sapelihammas - merten kuningas
18.44
Pax maan kamaralla
19.00
Tanskalainen maajussi
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Lasso
20.30
X3M-tv: Sex & Sånt
20.45
Oddasat
21.00
Perilliset
21.52
Herkkuja: Vanilja-kaurakakkuja
21.57
Yle Nyheter TV-nytt
22.00
Perhesirkus
22.30
Aistien haastaja
23.00
SVT: Sportnytt
23.15
SVT: Från Sverige till himlen
23.45
SVT: En rom på resa
00.15
SVT: Aktuellt
00.55
SVT: Kulturnyheterna
01.00
SVT: Västnytt
01.10
SVT: Nyhetssammanfattning
01.15
SVT: Gomorron Sverige sammandrag
01.45
SVT: Programtablå
01.50
SVT: Lilla Aktuellt
02.05
SVT: Fångad
02.30
-03.00
SVT: Hjärtevänner
LIVE
6
01.30
Voittostudio
06.00
Voittostudio
08.00
Astral TV
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Tvins.com
13.00
Ostoskanava Guthy Renker
14.00
Siivoushullut
15.00
Myytinmurtajat
16.00
Walker, Teksasista
17.00
Lemmen viemää
18.00
Catfish
18.55
Pilanpäiten
19.00
Naapurit-arvonta
19.05
Big Brother Extra
19.30
Miehen puolikkaat
20.00
Rillit huurussa
20.30
Simpsonit
21.00
Kurjat kuppilat USA
22.00
Big Brother
23.00
Sons of Anarchy
00.00
Star-Crossed - Maailmat vastakkain
00.55
Simpsonit
01.25
-05.59
Voittostudio
LIVE
7
03.35
Suhdekoukerot
06.10
Lasten eläinmaailma: Kissakuiskaaja
06.15
Lasten eläinmaailma: Kissakuiskaaja
07.10
Ihmemies MacGyver
08.05
Matlock
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Tallinna
12.30
Tahdon morsiuspuvun!
12.55
Kadonneet
13.55
Ihmemies MacGyver
14.55
Matlock
15.55
Suhdekoukerot
16.25
Kaikki rakastavat Raymondia
16.55
Pulmuset
17.25
Pulmuset
18.00
Kellarin kunkku
18.30
Kellarin kunkku
19.00
Tavallista elämää
19.30
Tavallista elämää
20.00
Suomen rumimmat tatuoinnit
20.30
Brooklyn 99
21.00
Rambo - taistelija
IMDb
7.7
23.00
Tappavat suhteet
00.00
5D: Omituinen pakkomielteeni
00.35
Voittajan paluu
IMDb
7.6
03.10
Call Me Fitz
03.40
-04.10
Call Me Fitz
LIVE
8
03.10
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
09.30
Tuhluriprinsessat
10.00
Olet mitä syöt
10.30
Sisustuskaksoset
11.00
Pikakurssi kodinostoon
11.30
Lauran matkakuvia: Tukholma
12.00
Elixir
12.30
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
13.00
Hulluna leivontaan
13.30
Tuhluriprinsessat
14.00
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
14.30
Illallissota
15.30
Nätti nakuna
16.30
Olet mitä syöt
17.00
Kaisa ja puoli valtakuntaa
18.00
Manhattanin äitiyskonsultti
19.00
Hurja remontti
19.55
Sinkkuelämää
20.30
Sinkkulaiva
21.00
Valheen vangit
22.00
Ruotsin miljonääriäidit
23.00
Sinkkulaiva
23.30
Sinkkuelämää
00.05
Kieroilevat kaunottaret
01.05
Sisustus uusiksi miehen tapaan – USA
02.05
Rullaavat tytöt
02.40
Häähullut
03.40
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
9
03.20
LA Ink
04.15
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
09.25
Ostosruutu
09.55
Ostosruutu
10.25
Ostosruutu
10.55
Ennustaja-TV
11.25
Maailman parhaat kalapaikat
12.20
Amerikan kovimmat keräilijät
13.15
LA Ink
14.10
Leijonan luola UK
15.10
MasterChef Australia
16.05
New Yorkin tatuointitarinat
17.00
LA Ink
18.00
MasterChef Australia
19.00
Leijonan luola UK
20.00
Martina ja hengenpelastajat
21.00
Suomen Tulli
22.00
Poliisit
22.30
Poliisit
23.00
Leijonan luola UK
00.00
Vuorien sankarit
01.00
Gordon Ramsay maailmalla
02.00
Anthony Bourdain minilomalla
02.55
LA Ink
03.55
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
10
03.10
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Kultakuume
19.00
Kytät tositoimissa
19.30
RaviTV
21.00
Fast n' Loud
22.00
Rage of the Yeti
IMDb
3.0
23.55
C.S.I.
00.45
Shield - Lain varjolla
01.40
Kaikenlaista kaupan
02.05
Kaikenlaista kaupan
02.35
Star Trek: The Next Generation
03.30
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.35
Suomen vartijat
04.05
Sky News
06.00
Sky News
06.33
FOX Kids: Vipo - lentävän koiran seikkailut
06.47
FOX Kids: Pound Puppies
07.11
FOX Kids: Julius-apina
07.36
FOX Kids: Power Rangers
08.01
FOX Kids: Transformers
08.24
FOX Kids: Hot Wheels
08.48
FOX Kids: Avatar 3
09.10
Wipeout
10.00
Karita, raakaa ja makeaa
10.05
ShowHau
10.30
24Kitchen: Sara La Fountain
11.00
24Kitchen: Kapinakokki Santeri Hämäläinen
11.30
Hullut tiedemiehet
12.00
Miehen paikka
12.25
Maailmanlopun odottajat
13.15
Lentoturmatutkinta
14.05
Uskomaton eläinlääkäri Pol
15.00
How I Met Your Mother
15.25
How I Met Your Mother
15.50
American Dad
16.15
Futurama
16.40
Family Guy
17.05
Karita, raakaa ja makeaa
17.10
Suomen vartijat
17.40
Huutokaupan metsästäjät
18.05
Lyödään ällikällä
18.35
Paksut poliisit
19.00
Suomen vartijat
19.30
Cops
20.00
Huutokaupan metsästäjät: Kanada
20.30
Huutokaupan metsästäjät
21.00
Bones
21.55
Criminal Minds
22.50
Ilman johtolankaa
23.45
Cops
00.10
Nolot vartalot
01.05
Nolot vartalot
01.55
Hain saalistajat
02.45
Hain saalistajat
03.35
-04.05
Suomen vartijat
LIVE
13
00.50
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Jamie Oliverin 30 minuutin ateriat
10.00
Suurin pudottaja
11.00
Ostoskanava Guthy Renker
12.00
Beverly Hillsin panttilainaamo
12.30
Makuja & Elämää
12.50
Lääkärit
13.40
Viimeinen sauma
14.40
Kuninkaalliset skandaalit
15.40
Jamie Oliverin 30 minuutin ateriat
16.10
Makuja & Elämää
16.30
Suurin pudottaja
17.30
Salatut elämät
18.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
19.00
Pientä pintaremonttia
20.00
Koko Suomi leipoo
21.00
Valtiatar
22.00
NYC:n täydelliset naiset
23.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
00.00
House
00.55
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.55
Alaskan selviytymiskoe
04.45
Tonnikalan saalistajat
05.35
Aivopelit
06.00
Salakuljettajat satimeen
06.50
Lyömättömien yhteenotto
07.40
Aivopelit
08.05
Hurjat mökkiurakat
08.55
Dubain lentokenttä
09.45
Salakuljettajat satimeen
10.35
Rajasota
11.30
Cosmos
12.20
Cosmos
13.10
Cosmos
14.00
Cosmos
14.50
Cosmos
15.40
Cosmos
16.35
Romut rahaksi
17.00
Romut rahaksi
17.25
Alaskan poliisit
18.25
Rajasota
19.20
Supertehtaat
20.15
Kokeile tai kuole
20.40
Tyhmyrien tiedettä
21.05
David Rees asian ytimessä
21.35
David Rees asian ytimessä
22.00
Dmc
22.50
Huumebisnes Oy
23.45
Tabu
00.35
Amerikan kovimmat vankilat
01.30
Dmc
02.20
Vankilassa ulkomailla
03.10
Huijareiden kaupunki
04.00
-04.45
Alaskan selviytymiskoe
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.30
Jumalan juoksutytöt Virossa
04.00
Keskipisteessä Jeesus
04.30
Jerusalemin muureilla special
05.00
TV7 Israel News
05.15
Tie on valmis!
05.45
Armon kalliolla
06.05
Kristuksen mieli
07.10
Viestiaitio
07.20
Marttyyrien ääni
07.50
Jumalan jalanjäljissä
08.20
Parantava rukous - Pirkko Jalovaara
08.50
Elävä yhteys
09.20
Isännän pöydässä
09.50
Tulinuoli
10.20
Passion for Jesus
10.50
Andrew Wommack evankeliumin äärellä
11.20
Jumalan juoksutytöt Virossa
11.50
Keskipisteessä Jeesus
12.20
Jerusalemin muureilla special
12.50
TV7 Israel News
13.05
Tie on valmis!
13.35
Armon kalliolla
13.55
Raamattu puhuu sinulle
14.05
Kristuksen mieli
15.10
Viestiaitio
15.20
Marttyyrien ääni
15.50
Jumalan jalanjäljissä
16.20
Parantava rukous - Pirkko Jalovaara
16.50
Ohjelmatiedot
17.00
Hyvät, pahat ja pyhät
17.30
Lasten Taivas
18.00
Tassupolun tarinat
18.10
Lasten kotipuu
18.30
Pastori Tommy Liljan seurassa
19.00
Iloa arkeen - Joyce Meyer
19.30
Taivaalliset strategiat
20.00
Polvijärven pastori
20.30
Jerusalem studio
21.00
TV7 Israel News
21.15
Viron pastorit areenalla
21.45
Portista vapauteen
22.05
Raamattu puhuu sinulle
22.15
Pyhän Hengen ilta
23.15
Pelastuksen sofar
23.45
Sanan ja runon tuoksua
00.00
Herran käsi - Jackmin Tala
00.30
Derek Prince
01.00
Hyvät, pahat ja pyhät
01.30
Lasten Taivas
02.00
Lasten kotipuu
02.20
Pastori Tommy Liljan seurassa
02.50
Iloa arkeen - Joyce Meyer
03.20
Taivaalliset strategiat
03.50
-04.20
Polvijärven pastori
07.00
Katoavaa Tamperetta
07.15
Amuri - ihminen saneerauksen keskellä
07.42
Muuttuvan kaupungin kuvat
08.20
Kuninkaittemme jäljillä
09.20
Strada
10.05
Yle Uutiset Uusimaa
10.15
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
10.25
Yle Uutiset Lounais-Suomi
10.35
Yle Uutiset Häme
10.45
Yle Uutiset Keski-Suomi
10.55
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.05
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.15
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11.25
Oddasat
11.40
Arto Nyberg
12.25
Imettäjät
12.50
Kätevä emäntä
14.00
Alivaltiosihteerin televisio-ohjelma
14.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
14.35
Alivaltiosihteerin televisio-ohjelma
14.50
A-studio
15.20
Putkiremontti
16.00
Pikku Kakkonen
17.00
Prisma Studio
17.30
Puoli seitsemän
18.00
Muuttohaukantie
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
Uusi päivä
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.05
Ajankohtainen kakkonen
20.40
Syke
21.30
Perhesirkus
22.00
-22.28
Lasso
15.45
UEFA Champions League -huippuhetket 4.11.
16.15
Premier League Monday Highlights
17.10
UEFA Champions League: Zenit - Leverkusen
19.00
Champions Hockey League: Fribourg - HIFK
21.00
MTV Sport: Jalkapallostudio
21.40
UEFA Champions League: Bayern München - AS Roma
23.40
MTV Sport: Jalkapallostudio
00.05
UEFA Champions League -huippuhetket 4.11.
00.30
UEFA Champions League -huippuhetket 5.11.
01.00
-03.30
UEFA Champions League: Ajax - Barcelona
17.30
Valioliiga
19.20
UEFA Champions League
21.10
Champions Hockey League
23.10
-01.10
Lentopallon Mestaruusliiga
06.30
Lähetystauko MTV Max
10.00
Pihan myllääjät
10.25
Pihan myllääjät
10.50
Pihan myllääjät
11.15
Future Cup
12.00
Late Show With David Letterman
12.45
Formula 1: USA:n osakilpailu
15.05
Alppihiihdon maailmancup: Sölden
16.10
Alppihiihdon maailmancup: Sölden
17.15
Rikos ratkaistu
18.00
Alpeilla
18.15
Rikos ratkaistu
19.00
Les Goldin panttilainaamo
19.30
Les Goldin panttilainaamo
20.00
CQB - lähitaistelun anatomia
20.30
CQB - lähitaistelun anatomia
21.00
Autohullun käsikirja
21.30
UEFA Champions League: Ajax - Barcelona
23.45
Late Show With David Letterman
00.30
Air Race
01.30
-03.50
Formula 1: USA:n osakilpailu
06.00
Teletapit
06.30
Antti piirtää
06.55
Miffy ja ystävät
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Kotitilan konkkaronkka
07.15
Kaupungin Sankarit
07.30
Hello Kitty: Omenapuumetsä ja Lumottu maa
07.40
Eveliina
07.45
Lelumaan Niksu
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Mansikka Marja
08.30
Myyrä
08.40
Mofy
08.45
Rastahiiri
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Seikkailija Dora
09.35
Kotitilan konkkaronkka
09.50
Mun oma lemmikki - ponikoulu
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Manon
10.15
Ollin merenalaiset seikkailut
10.25
Puntti ja piipertäjät
10.30
Antti piirtää
10.55
Puntti ja piipertäjät
11.00
Pikku ja Jätti
11.15
Pikku ja Jätti
11.30
Lelumaan Niksu
11.45
Keksijäkylän Lotta
11.50
Kioka
12.00
Juniorijumppa
12.01
Richard Scarryn touhukas maailma
12.30
Pörri Orava
13.00
Juniorijumppa
13.01
Tellus Tähtinen
13.15
Tellus Tähtinen
13.30
Taskuvaari
13.45
Taskuvaari
14.00
Bibi ja Tiina
14.30
Horseland - heppajengi
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
Mona Vampyyri
16.20
iCarly
16.45
Taitokoulu
17.15
Ryhmymaan taikakirja
17.30
Fish n' Chips
17.45
Pikku Piko
17.55
Munamies
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Winx-klubi
18.30
Tintin seikkailut
19.00
Kultakalani on ilkimys
19.30
Gumballin mieletön maailma
03.45
Metro Manila
IMDb
7.5
05.40
Dypet
07.15
Last Call at the Oasis
IMDb
7.2
08.55
Vaaleanpunainen pantteri
IMDb
5.7
10.50
Return to Nim's Island
IMDb
5.1
12.25
Prince Avalanche
IMDb
6.4
14.00
Will
IMDb
7.0
15.40
Mieletön elokuu
IMDb
5.9
17.25
Seeking a friend for the end of the world
IMDb
6.6
19.05
Kaunotar ja monsteri.
20.35
The Campaign
IMDb
6.2
22.00
Jobs
IMDb
5.9
00.10
Yön Ritarin paluu
IMDb
8.6
02.45
-04.10
Meeting Evil
IMDb
5.3
04.00
Heartless
05.00
Game of Thrones
06.00
Silicon Valley
06.30
Silicon Valley
07.00
The Office
07.30
The Office
08.00
The Leftovers
09.00
Mad Men
10.00
Silicon Valley
10.30
Silicon Valley
11.00
The Office
11.30
The Office
12.00
The Leftovers
13.00
Mad Men
14.00
Silicon Valley
14.30
Silicon Valley
15.00
The Office
15.30
The Office
16.00
The Leftovers
17.00
Mad Men
18.00
Silicon Valley
18.30
Silicon Valley
19.00
The Office
19.30
The Office
20.00
The Leftovers
21.00
The Spoils of Babylon
21.30
The Spoils of Babylon
22.00
Wentworth
23.00
Gotham
00.00
Boardwalk Empire
01.00
Heartless
02.00
Game of Thrones
03.00
Falling Skies
04.00
-04.44
Heartless
03.40
Dödlig drift
IMDb
5.4
05.25
Tre solar
IMDb
2.7
07.05
Viiru ja Pesonen
IMDb
5.6
08.25
Stjärnsystrar
IMDb
5.2
09.45
Näkymätön Elina
IMDb
6.9
11.00
Vinterviken
IMDb
4.6
12.40
Elvira Madigan
IMDb
7.5
14.10
Drömkåken
IMDb
5.0
15.50
Störst av allt
IMDb
5.0
17.30
Pistvakt
IMDb
5.0
19.00
Kullannuppu
19.25
Miffo
IMDb
5.7
21.00
Ihanat naiset rannalla
22.40
Van Veeteren: Carambole
IMDb
5.9
00.20
Korppikortteli
IMDb
7.9
02.00
Pensionaatti Oskar
IMDb
6.0
03.40
-05.20
Nattbuss 807
IMDb
4.4
04.00
Mafiaperhe
IMDb
6.4
06.00
Oli aikakin
IMDb
7.8
08.00
Here Comes the Boom
IMDb
6.4
10.00
Hotel Transylvania
IMDb
7.1
12.00
Kon-Tiki
IMDb
7.2
14.00
Blondie
IMDb
4.8
16.00
The Social Network
IMDb
7.7
18.00
After Earth
19.50
Saving Mr. Banks
22.00
2 Guns
IMDb
6.7
00.00
Mafiaperhe
IMDb
6.4
01.50
-04.19
The Lone Ranger
IMDb
6.4
23.20
Hummingbird
IMDb
6.2
19.00
Ultraviolet
IMDb
4.4
21.00
-23.33
Vangitut
07.00
Space Dogs 3D
09.00
Barbie: Mariposa
11.00
Barbie - Prinsessa ja kerjäläistyttö
IMDb
7.6
13.00
Happily N'Ever After 2: Snow White
15.00
Silta salaiseen maahan
IMDb
7.2
17.00
Karvainen kamu
IMDb
4.9
19.00
Itse ilkimys 2
IMDb
7.3
21.00
Rockyn ja Bullwinklen seikkailut
IMDb
4.1
23.00
Hokkus Pokkus Mikko Mallikas
IMDb
6.0
01.00
-02.40
Wizard
IMDb
6.0
03.05
NHL: Minnesota Wild - Pittsburgh Penquins
08.00
NHL: Boston Bruins - Florida Panthers
10.00
NHL: Minnesota Wild - Pittsburgh Penquins
12.00
NHL Tonight
13.00
KHL: Jokerit - Metallurg Magnitogorsk
15.00
NHL Tonight
16.00
NHL: Boston Bruins - Florida Panthers
18.00
KHL: Jokerit - Metallurg Magnitogorsk
20.00
Pelipäivä - Niklas Hagman
21.00
NHL: Minnesota Wild - Pittsburgh Penquins
23.00
NHL Tonight
00.00
-05.35
NHL: Montreal Canadiens - Chicago Blackhawks
02.35
NHL: Montreal Canadiens - Chicago Blackhawks
08.00
NHL: Montreal Canadiens - Chicago Blackhawks
13.00
Golf: European Tour Highlights
14.00
Golf: PGA Tour Highlights
01.30
Futbol Mundial
02.35
-05.35
NHL: Buffalo Sabres - Montreal Canadiens
02.00
Golf: Golfing World - Daily News
10.00
Golf: Golfing World - Daily News
11.00
Golf: PGA Tour Highlights
12.00
Golf: European Tour Highlights
13.00
Golf: Champions Tour Highlights
14.00
Golf: CIMB CLASSIC
18.00
Golf: Golfing World - Daily News
19.00
Golf: Asian Tour Golf Show
19.30
Golf: HSBC Champions Preview
20.00
Golf: Golfing World - Daily News
21.00
Golf: Asian Tour Highlights
21.30
Golf: HSBC Champions Preview
22.00
Golf: European Tour Weekly
22.30
Golf: Champions Tour Highlights
23.30
Golf: Inside the PGA Tour
00.00
Golf: Challenge Tour Grand Final Highlights
01.00
Golf: European Tour Weekly
01.30
Golf: Inside the PGA Tour
02.00
-05.00
Golf: Golfing World - Daily News
02.35
NHL: Ottawa Senators - Detroit Red Wings
09.00
NHL Tonight
10.00
NHL: Ottawa Senators - Detroit Red Wings
12.00
NHL: Montreal Canadiens - Chicago Blackhawks
14.00
NHL Tonight
15.00
NHL: Ottawa Senators - Detroit Red Wings
17.00
Hockeyallsvenskan: Södertälje - Oskarshamn
19.00
NHL: Montreal Canadiens - Chicago Blackhawks
21.00
NHL: Ottawa Senators - Detroit Red Wings
23.00
NHL Tonight
00.00
Hockeyallsvenskan: Södertälje - Oskarshamn
02.00
NHL Tonight
03.05
-09.00
NHL: New York Rangers - Detroit Red Wings
03.00
Rooman keisarinnat: äitejä, murhaajia ja rakastajattaria
04.00
Museon mysteerit
04.50
Barokkia!
06.00
Kuolemaa ja keskiaikaa
07.00
Muinaiset maailmat
08.00
Time Team
09.00
Napoleon
10.00
Edvariaaninen maatila
IMDb
8.3
11.10
Adolf Hitlerin synkkä karisma
12.05
Rooman keisarinnat: äitejä, murhaajia ja rakastajattaria
13.10
Maailmaa muuttanut sää
13.35
Maailmaa muuttanut sää
14.00
Sisäinen salaisuutemme
15.00
Valkoinen kuningatar ja hänen kilpailijansa
16.00
Time Team
17.00
Edvariaaninen maatila
IMDb
8.3
18.10
Muinaiset maailmat
19.10
Myyttien metsästäjät
20.10
Museon mysteerit
21.00
Valkoinen kuningatar ja hänen kilpailijansa
22.00
Rooman keisarinnat: äitejä, murhaajia ja rakastajattaria
23.10
Amerikan sisällissota
00.10
Myyttien metsästäjät
01.00
Tehdään historiaa
02.00
Napoleon
03.00
Valkoinen kuningatar ja hänen kilpailijansa
04.00
-04.50
Museon mysteerit
23.45
Vexed
IMDb
7.6
07.00
Naturopolis
07.55
Croc Man
08.55
Hope For Wildlife
09.50
Animal 24/7
10.45
Meet the Sloths
11.40
Zoo Juniors
12.10
Zoo Juniors
12.40
The Great Penguin Rescue
13.05
The Great Penguin Rescue
13.35
Naturopolis
14.30
Animal Park Wild in Africa
15.20
Zoo Juniors
15.50
Zoo Juniors
16.20
Animal 24/7
17.10
Djurakuten
17.35
Djurakuten
18.05
Croc Man: The Series
19.00
Earthflight
20.00
Cheetahs Of The Deep
21.00
Spooks
22.00
The Fear
23.00
Dexter
23.50
-07.00
Vexed
IMDb
7.6
09.30
Jalkapallo: UEFA Youth League
09.31
Jalkapallo: UEFA Youth League
10.25
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
12.26
Snooker: International Championship Chengdu, Kiina
14.05
Muut lajit: WATTS
15.02
Jalkapallo: UEFA Youth League
15.59
Tennis: Ranskan avoin -tennisturnaus Pariisi, Ranska
17.53
Muut lajit: WATTS
18.25
Tennis: Mats Point
18.55
Taitoluistelu: Grand Prix - Kanada,
21.00
Muut lajit: Wednesday Selection
21.01
Ratsastus: FEI maailmancup Lyon, Ranska
21.13
Ratsastus: Riders Club
21.19
Golf: U.S. P.G.A. Tour - The CIMB Asia Pacific Classic
21.25
Purjehdus: Rolex Middle Sea Race
22.54
Golf: Golf Club
22.59
Purjehdus: Extreme Sailing Series
23.33
Purjehdus: Yacht Club
23.42
Muut lajit: Lucia's Selection
23.47
Muut lajit: Wednesday Selection
23.54
Snooker: International Championship Chengdu, Kiina
01.34
-02.24
Jalkapallo: UEFA Youth League
03.59
Koripallo: Eurocup
05.29
Koripallo: The Euroleague Basketball Show
05.55
Jalkapallo: UEFA Youth League
07.28
Sepaktakraw: Super Series Myanmar
09.23
Autourheilu: Blancpain GT Series Baku, Azerbaid?an
09.51
Autourheilu: World Endurance Championships Shanghai, Kiina
10.19
Superbike: MM-sarja , Qatar
10.54
Snooker: International Championship Chengdu, Kiina
12.32
Muut lajit: WATTS
12.59
Tennis: Ranskan avoin -tennisturnaus Pariisi, Ranska
14.47
Tennis: Mats Point
15.19
Jalkapallo: Intian Superliiga
17.53
Koripallo: Eurocup
19.39
Koripallo: Eurocup
21.30
Pro Wrestling: This Week on World Wrestling Entertainment
22.02
Pro Wrestling: Vintage Collection
22.55
Nyrkkeily: Titteliottelu
01.01
Snooker: International Championship Chengdu, Kiina
02.48
Jalkapallo: UEFA Youth League
04.00
-04.27
Koripallo: The Euroleague Basketball Show
03.55
American Chopper
04.45
Likaiset työt
05.35
Ruokatehdas
06.00
Ruokatehdas
06.25
Jokien hirviöt
07.20
Myytinmurtajat
08.15
Arvokaman etsijät
09.05
Tuunaajat 2013
10.00
Fast N' Loud
11.00
Myytinmurtajat
12.00
Alaska
13.00
Kullan sukeltajat
14.00
Arvokaman etsijät
15.00
Tanked
16.00
Jokien hirviöt
17.00
Fast N' Loud
18.00
Tuunaajat 2013
19.00
Arvokaman etsijät
20.00
Alaska
21.00
Robson Green
22.00
Marooned with Ed Stafford
23.00
Jokien hirviöt
00.00
Alaska
01.00
Trokarit
02.00
Valassodat
03.00
Ruudinkäryä
03.55
-04.45
American Chopper
03.50
Art Attack
04.10
My Babysitter's A Vampire
04.30
Dog With a Blog
04.55
A.N.T Farm
05.15
Brandy And Mr Whiskers
05.35
American Dragon
06.00
Emperor's New School
06.25
Phineas & Ferb
06.35
Good Luck Charlie
07.00
Jake and the Never Land Pirates
07.15
Chuggington
07.30
Gravity Falls
07.55
A.N.T Farm
08.20
Dog With A Blog
08.45
Wander Over Yonder
09.15
Sofia the First
09.40
Chuggington
09.55
Minnie's Bow-toons
10.45
Liv And Maddie
11.10
Brandy And Mr Whiskers
11.35
American Dragon
12.00
Phineas & Ferb
12.15
Wander Over Yonder
12.40
Fish Hooks
13.05
Have A Laugh
13.15
Have A Laugh
13.25
Sabrina The Animated Series
13.50
Pair Of Kings
14.15
Good Luck Charlie
14.40
Liv And Maddie
15.05
Austin and Ally
15.30
Phineas & Ferb
15.45
Jessie
16.10
Dog With A Blog
16.35
A.N.T Farm
17.00
Violetta
18.00
Phineas & Ferb
18.20
Liv And Maddie
18.45
Dog With A Blog
19.10
I Didn't Do It
19.35
Kickin It
20.00
Lab Rats
20.25
Crash And Bernstein
20.50
Dude, That's My Ghost
21.05
Girl Meets World
21.30
Phineas & Ferb
21.45
Good Luck Charlie
22.10
Dog With a Blog
22.35
I Didn't Do It
23.00
A.N.T Farm
23.25
Pair of Kings
23.50
Shake It Up
00.15
Phil of the Future
00.40
That's so Raven
01.05
Wizards Of Waverly Place
01.25
Jessie
01.45
So Random
02.05
Violetta
02.50
Danny Cunningham The Ninja of the School
03.10
Dude, That's My Ghost
03.30
Packages From Planet X
03.50
-04.10
Art Attack
Suomen nopein TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
La Promesa - Salaisuuksien kartano
,
Kova laki: Erikoisyksikkö
,
Lemmen viemää
,
Latelan Laurin hurja remontti
,
Salatut elämät
,
Emmerdale
,
Rikoksen Anatomia
,
Valta
,
Miehen puolikkaat
,
Sorjonen
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti