Horoskooppi
Sanakirja
Vaihtoautot
Viihde
Tietovisat
Blogit
Reseptit
TV-ohjelmat tänään
24
Pe 24.10.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.30
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Prisma Studio
06.25
Ylen aamu-tv
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Murdochin murhamysteerit
11.00
Yle Uutiset
11.05
Yle Uutiset Uusimaa
11.15
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.25
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.35
Yle Uutiset Häme
11.45
Yle Uutiset Keski-Suomi
11.55
Yle Uutiset Itä-Suomi
12.05
Yle Uutiset Pohjanmaa
12.15
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
12.25
Oddasat
12.40
Sydämen asialla
13.30
Dynamiittityttö
14.45
Palanen: Yrittäjäpatsas
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Yle Oddasat
15.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.55
A-studio: Talk
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Murdochin murhamysteerit
18.00
Yle Uutiset
18.22
Yle Uutiset alueeltasi
18.25
Yle Uutiset sää
18.30
Puoli seitsemän
19.00
RSO:n Nenäpäivä-konsertti
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.00
A-studio
21.30
Strada
22.00
Inhimillinen tekijä
22.50
Yle Uutiset
22.55
The Hour
23.50
Kaikkea kaupan
00.00
Uutisikkuna
00.20
Uutisikkuna
04.00
-08.00
Uutisikkuna
LIVE
2
23.40
-00.05
Pasila 2.5 - The Spin-Off
LIVE
3
03.05
Voittostudio
05.30
Aamusää
06.00
Studio55.fi
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Studio55.fi
09.30
Huomenta Suomen Uutiset
09.40
Mitä tänään syötäisiin?
09.45
Kauniit ja rohkeat
10.10
Emmerdale
10.40
Emmerdale
11.10
Lääkärit
12.05
Ostoskanava Tvins.com
13.35
Elle Style Awards 2014
14.35
Mike & Molly
15.05
Viikonvaihteen alueellinen sääennuste
15.10
Mitä tänään syötäisiin?
15.15
Enbuske & Linnanahde Crew
16.15
Koko Suomi leipoo
17.15
Uutiset
17.20
Päivän sää
17.25
Kauniit ja rohkeat
17.55
Mitä tänään syötäisiin?
18.00
Emmerdale
18.30
Vapun valtakunta
19.00
Seitsemän Uutiset
19.20
Päivän sää
19.30
Salatut elämät
20.05
Posse
21.30
Hjallis
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
MTV Sport Uutiset
22.40
Kuukauden parhaat sekunnit
22.45
Musta leski
IMDb
6.3
00.50
Eurojackpot ja Jokeri
00.55
24 - Lontoo
01.55
-06.00
Voittostudio
LIVE
4
03.35
Blue Bloods
04.25
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Disneyn esikoulu: Viidakon vauhtiviikarit
07.25
Disney esittää: Lilo ja Stitch
07.50
Lazy Town
08.20
Shake It Up
08.50
Maistuvimmat liikeideat
09.50
Huima konttihuutokauppa
10.20
Hulluna häämekkoihin XL
10.50
Ennustaja-TV
11.20
Ostosruutu
11.50
Ostosruutu
12.20
LIVE: Tiedä ja Voita
13.20
Huima konttihuutokauppa
13.50
Maistuvimmat liikeideat
14.50
Suhdekoukerot
15.20
Suhdekoukerot
15.50
Fashion Star
16.50
Deittikamera
17.20
Frasier
17.50
Hotellit haltuun
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Hauskat kotivideot
20.00
Vain elämää
21.25
Keno
21.30
Beverly Hills kyttä
IMDb
7.4
23.40
Red State
IMDb
6.2
01.30
Frasier
02.00
Castle
03.00
Rekkakuskit jäällä
04.00
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
5
07.25
SVT: Gomorron Sverige
12.45
SVT: Här är ditt liv
14.00
SVT: Vem vet mest?
14.30
SVT: En bok, en författare
14.50
SVT: Vi förändrar oss
15.00
SVT: Landgång
15.50
Fanny
15.56
Limbo 3
16.10
Lonkeroiset
16.12
Nina Patalo
16.20
Kysymyksiä luonnosta
16.50
Ruokapuheita
17.20
Obs debatt
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU: Mietipä sitä!
18.30
Arkistosta revittyä: Isyys
19.00
Kollektivet
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Dok: Eliaksen Peking-ooppera
20.30
X3M-tv
20.45
Oddasat
21.00
SVT: Doobidoo
22.00
SVT: Skavlan
23.00
SVT: Noll koll på ungarna
23.40
SVT: Hem till byn
00.40
SVT: Aktuellt
00.58
SVT: Kulturnyheterna
01.03
SVT: Väder
01.05
SVT: Östnytt
01.10
SVT: Sportnytt
01.25
SVT: Programtablå
01.30
SVT: Gomorron Sverige sammandrag
02.00
SVT: Fredagkväll med Malin
02.15
SVT: Fångad
02.40
-03.00
SVT: En bok, en författare
LIVE
6
01.30
Voittostudio
06.00
Voittostudio
08.00
Astral TV
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Tvins.com
13.00
Ostoskanava Guthy Renker
14.00
Ylläs - huipulla tuulee
14.55
Myytinmurtajat
16.00
Anthony Bourdain - kohti tuntematonta
17.00
Lemmen viemää
18.00
Ruokaritarit Jamie ja Jimmy
19.00
Naapurit-arvonta
19.05
Big Brother Extra
19.30
Illallinen idiooteille
21.49
Pilanpäiten
22.00
Big Brother
23.00
Arrow
00.00
Rysän päällä
01.00
Eurojackpot ja Jokeri
01.05
Catfish
02.00
-06.00
Voittostudio
LIVE
7
06.35
Matlock
07.30
Kellarin kunkku
07.55
Kellarin kunkku
08.25
TV Shop Tvins
11.25
Tallinna
11.55
Täältä tulee Honey Boo Boo
12.25
Pomo keittiössä
12.55
Pomo keittiössä
13.25
Ihmemies MacGyver
14.25
Matlock
15.25
Suhdekoukerot
15.55
Kaikki rakastavat Raymondia
16.25
Pulmuset
16.55
Pulmuset
17.25
Kellarin kunkku
17.55
Kellarin kunkku
18.30
EDtv
IMDb
6.1
21.00
Oikeesti aikuiset
IMDb
6.0
23.00
Blacklist
00.00
Not Easily Broken
IMDb
6.1
02.00
Yllätystuunaajat
02.55
Pakkolunastajat
03.20
Pakkolunastajat
03.50
-04.14
Kolmas kivi auringosta
LIVE
8
03.10
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Beverly Hillsin lastenhoitajat
10.00
Olet mitä syöt
10.35
Jaksa paremmin
11.05
Liv D Sarja: Raskaana ja rappiolla
12.10
Elixir
12.40
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
13.10
Kiinalaisen keittiön herkut
13.45
Koirakuiskaaja
14.45
Häät sulhasen tapaan
16.00
Hurja remontti
17.00
Kaisa ja puoli valtakuntaa
18.00
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
19.00
Neljät häät Amerikassa
20.00
Toisenlaiset äidit
20.57
Keno
21.00
Kumman kaa
21.35
Kumman kaa
22.05
Pariskunnan superdieetti
23.05
Pappien tekopyhät tyttäret
00.00
Neljät häät Amerikassa
01.00
Gigolot
01.35
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
02.35
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
9
03.20
Mestariampuja
04.10
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
09.35
Ostosruutu
10.05
Ostosruutu
10.35
Ostosruutu
11.05
Ennustaja-TV
11.35
Huippusalaiset reseptit
12.25
Amerikan kovimmat keräilijät
13.20
Kuppilat kuntoon Ruotsi
14.10
Leijonan luola UK
15.10
MasterChef Australia
16.05
New Yorkin tatuointitarinat
17.00
Kuppilat kuntoon Ruotsi
18.00
MasterChef Australia
19.00
Leijonan luola UK
20.00
Poliisit
20.30
Poliisit
21.00
Villit nettivideot
21.30
Villit nettivideot
22.00
Panttilainaamo UK
23.00
Leijonan luola UK
00.00
JIM D Rikos: Jengielämää
00.55
Vankilapoliisit
01.25
Gene Simmonsin sukukalleudet
02.20
Australian rajalla
02.50
Rantavahdit
03.20
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
10
02.30
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Hengenvaarallinen saalis
19.00
Hiuskarvan varassa
20.00
Mielenhallinnan mestarit
20.30
Ajan hidastajat
21.00
Ylvis Show
22.00
The Replacement Killers
IMDb
6.1
23.55
C.S.I.
00.45
Kalajoen hiekat
01.15
Kalajoen hiekat
01.45
Star Trek: The Next Generation
02.40
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.40
24Kitchen: Sara Chafak suolasta sahramiin
04.05
Sky News
06.00
Sky News
06.33
FOX Kids: Vipo - lentävän koiran seikkailut
06.45
FOX Kids: Pound Puppies
07.07
FOX Kids: Lalaloopsy
07.30
FOX Kids: Monsuno
07.53
FOX Kids: Transformers
08.16
FOX Kids: Hot Wheels
08.40
FOX Kids: Avatar 3
09.05
Wipeout
09.55
24Kitchen: Sara leipoo
10.25
24Kitchen: Sara La Fountain
10.55
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
11.25
Tilt
11.50
Supertehtaat
12.40
Alaskan poliisit
13.30
Alaskan poliisit
14.25
Alaskan poliisit
15.20
FOX Wild: Laumanjohtaja Cesar Millan
16.15
Futurama
16.40
Family Guy
17.10
Tuohta tuhosta
17.40
Jaakon matkassa
18.35
Cosmos: kaikki elämästä
19.30
Huutokaupan metsästäjät
20.00
Huutokaupan metsästäjät
20.30
Huutokaupan metsästäjät
21.00
Bones
21.55
The Pacifier - Tuttisoturi
23.40
Ilman johtolankaa
00.30
Ilman johtolankaa
01.15
Ilman johtolankaa
02.05
Family Guy
02.30
Supertehtaat
03.20
24Kitchen: Sara Chafak suolasta sahramiin
03.50
-04.40
Totuus tarun takana
LIVE
13
00.25
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
10.00
Suurin pudottaja
11.00
Ostoskanava Guthy Renker
12.00
Beverly Hillsin panttilainaamo
12.30
Makuja & Elämää
12.50
Lääkärit
13.40
Brad stailaa
14.40
NYC:n täydelliset naiset
15.10
Upeat skandikodit
15.40
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
16.10
Makuja & Elämää
16.30
Suurin pudottaja
17.30
Salatut elämät
18.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
19.00
Pientä pintaremonttia
20.00
Kaikkien aikojen kosinta
21.00
Iholla
21.30
Iholla
22.00
Iholla
22.30
Iholla
23.00
Rakkautta ensitreffeillä
00.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
00.55
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.55
Tonnikalan saalistajat
04.45
Vaarallisen valtatien pelastajat
05.35
Romut rahaksi
06.00
Hurjat mökkiurakat
06.45
Romut rahaksi
07.10
Lentoturmatutkinta
08.00
Dubain lentokenttä
08.50
Tonnikalan saalistajat
09.40
Alaskan poliisit
10.30
Hurjat mökkiurakat
11.15
Jättimäiset rakennusurakat
12.10
Salakuljettajat satimeen
13.00
Salakuljettajat satimeen
13.50
Salakuljettajat satimeen
14.40
Salakuljettajat satimeen
15.35
Salakuljettajat satimeen
16.30
Salakuljettajat satimeen
17.25
Salakuljettajat satimeen
18.20
Vaarallisen valtatien pelastajat
19.15
Jättimäiset rakennusurakat
20.10
Aivopelit
21.00
Kiven sisällä
21.55
Huumebisnes Oy - Parhaat palat
22.50
Vankilassa ulkomailla
23.45
Tabu USA
00.35
Aivopelit
01.25
Huumebisnes Oy - Parhaat palat
02.15
Huumebisnes Oy
03.05
Vankilassa ulkomailla
03.55
-04.45
Tonnikalan saalistajat
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.35
Israelin vuoret
04.05
TV7 Israel News
04.20
Uskosta totta
04.50
Raamattu puhuu sinulle
05.00
Pelastuskutsu
05.05
Parannuksen tie
05.35
Raamattu rakkaaksi
05.50
One Way
06.20
Käännekohta
06.50
Ylistystä Taivas Studiosta
07.20
Hillsong TV
07.50
Martin ja Mirjan matkassa
08.20
Café Raamattu
08.50
Come Home Kids
09.20
Jumalan jalanjäljissä
09.50
Kun Herra vastaa
11.20
Israelin vuoret
11.50
TV7 Israel News
12.05
Uskosta totta
12.35
Raamattu puhuu sinulle
12.45
Pelastuskutsu
12.50
Parannuksen tie
13.20
Raamattu rakkaaksi
13.35
One Way
14.05
Sanaa naisilta
14.20
Käännekohta
14.50
Ylistystä Taivas Studiosta
15.20
Hillsong TV
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Passion for Jesus
16.30
Suolapala
16.35
Jeesus - Kuningaskunta ilman rajoja
17.00
Koulun jälkeen
17.30
Mesila
17.45
Uusi Testamentti avautuu
18.30
Yliluonnollista
19.00
Isännän pöydässä
19.30
Jumala puhuu
20.00
TV7 Israel News
20.15
Christian World News
20.45
Mars Hill Church
21.50
Kairos-yhtyeen musiikkisikermä
22.25
Ylistysliike
22.30
Kulmakivi
22.50
Raamattu puhuu sinulle
23.00
Come Home
23.30
Jumala puhuu
00.00
Passion for Jesus
00.30
Suolapala
00.35
Jeesus - Kuningaskunta ilman rajoja
01.00
Koulun jälkeen
01.30
Mesila
01.45
Uusi Testamentti avautuu
02.30
Yliluonnollista
03.00
Isännän pöydässä
03.30
Jumala puhuu
04.00
-04.15
TV7 Israel News
07.00
Prisma Studio
07.30
Tartu Mikkiin
08.36
Metkat Mesiläiset
08.47
Tilda ja hänen ystävänsä
09.00
Kasper ja Liisa
10.05
Yle Uutiset Uusimaa
10.15
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
10.25
Yle Uutiset Lounais-Suomi
10.35
Yle Uutiset Häme
10.45
Yle Uutiset Keski-Suomi
10.55
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.05
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.15
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11.25
Oddasat
12.00
Puoli seitsemän
12.30
Dynamiittityttö
13.45
Palanen: Yrittäjäpatsas
14.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
14.55
Muuttohaukantie
16.00
Nimipäiväonnittelu: 24.10.
16.01
Sormilla vai puikoilla
16.07
Metkat Mesiläiset
16.15
Tilda ja hänen ystävänsä
16.26
Kasper ja Liisa
16.37
Pikku perunat
16.40
Apina opena
17.00
Obs debatt
17.35
Puoli seitsemän
18.05
Pasila 2.5 - The Spin-Off
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
10 kirjaa jotka muuttivat maailmaa
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.00
A-studio: Talk
20.55
Strada
21.25
Naurun tasapaino
22.15
-22.42
Kollektivet
00.45
UEFA Champions League: Barcelona - Ajax
16.00
Premier League Saturday Highlights
17.00
UEFA Champions League: TsSKA Moskova - Manchester City
18.50
UEFA Champions League: Galatasaray - Dortmund
20.40
UEFA Champions League: Barcelona - Ajax
22.30
Premier League Preview
23.00
UEFA Champions League: Liverpool - Real Madrid
00.50
-09.00
UEFA Champions League: Porto - Athletic Bilbao
17.00
Valioliiga
18.50
Valioliiga
20.40
Valioliiga
22.30
Valioliiga
00.20
Premier League World
00.50
-01.50
Premier League Sunday Highlights
06.30
Lähetystauko MTV Max
10.00
Air Race
11.00
Air Race
12.00
Late Show With David Letterman
12.45
Rikos ratkaistu
13.30
Formula 1: Venäjän osakilpailu
15.45
Rikos ratkaistu
16.30
Amerikka myytävänä
17.00
World of Freesports
17.30
World of Freesports
18.00
Future Cup: Kausikooste 2014
19.00
Aotearoa - metsästäjän taivas
19.30
Aotearoa - metsästäjän taivas
20.00
UFC Countdown
21.00
Tuunaa mun rekka!
21.25
Tuunaa mun rekka!
21.50
Bioautojen anatomia
22.00
Gates
22.45
Elämää Philadelphiassa
23.20
Late Show With David Letterman
00.05
Rikos ratkaistu
00.50
Les Goldin panttilainaamo
01.15
Les Goldin panttilainaamo
01.40
Pihan myllääjät
02.05
Pihan myllääjät
02.30
-02.51
Pihan myllääjät
06.00
Antti piirtää
06.30
Teletapit
06.55
Miffy ja ystävät
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Ella Elefantti
07.15
Kaupungin Sankarit
07.30
Linus
07.40
Mofy
07.45
Lelumaan Niksu
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Vikke Viikinki
08.15
Vikke Viikinki
08.30
Juniorijumppa
08.31
Ava, Riko ja Teo
08.40
Masha ja karhu
08.50
Tessu
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Seikkailija Dora
09.35
Kotitilan konkkaronkka
09.50
Puuha-Pete
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Manon
10.15
Chuggington
10.25
Puntti ja piipertäjät
10.30
Antti piirtää
10.55
Ti-Ti Nalle: Turvallisuus
11.00
Ava, Riko ja Teo
11.10
Ava, Riko ja Teo
11.20
Ava, Riko ja Teo
11.30
Wotwotit
11.40
Wotwotit
11.50
Tessu
12.00
Juniorijumppa
12.01
Richard Scarryn touhukas maailma
12.30
Pörri Orava
13.00
Juniorijumppa
13.01
Tellus Tähtinen
13.15
Tellus Tähtinen
13.30
Taskuvaari
13.45
Taskuvaari
14.00
Bibi ja Tiina
14.30
Horseland - heppajengi
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
Kasperin kauhukoulu
16.20
INK - Ihmenappuloiden kerho
16.45
Diego ja tölkinhenki
17.00
Fish n' Chips
17.15
Ryhmymaan taikakirja
17.30
Viidakon veijarit
17.45
Planktonien maailmanvalloitus
17.55
Munamies
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Winx-klubi
18.30
Kung Fu Panda
19.00
Tintin seikkailut
19.25
Gisele ja ekotytöt
19.30
Ben 10
19.55
Leo
03.30
Resident Evil: Damnation
IMDb
6.5
05.20
The Aristocrats
06.50
Billy Crystal: 700 Sundays
08.50
EDtv
IMDb
6.1
10.50
Knife Fight
IMDb
4.9
12.25
BB King: The Life of Riley
14.25
Arthur Newman
IMDb
5.6
16.00
Diana
IMDb
5.4
17.55
My Life with Liberace (Behind the Candelabra)
19.50
Mud
IMDb
7.4
22.00
Disconnect
IMDb
7.6
00.00
You're Next
01.35
Spring Breakers
IMDb
5.3
03.10
-04.45
Fright night 2
04.00
True Blood
05.00
Heavy Metal Chronicles
05.30
Heavy Metal Chronicles
06.00
Halt and Catch Fire
07.00
The Office
07.30
The Office
08.00
The Leftovers
09.00
Mad Men
10.00
Halt and Catch Fire
11.00
The Office
11.30
The Office
12.00
The Leftovers
13.00
Mad Men
14.00
Halt and Catch Fire
15.00
The Office
15.30
The Office
16.00
The Leftovers
17.00
Mad Men
18.00
Halt and Catch Fire
19.00
The Office
19.30
The Office
20.00
The Leftovers
21.00
Veep
21.30
Veep
22.00
Kohde
23.00
Wentworth
00.00
The Knick
01.00
True Blood
02.00
Heavy Metal Chronicles
02.30
Heavy Metal Chronicles
03.00
Falling Skies
04.00
-04.55
True Blood
03.35
Miffo
IMDb
5.7
05.10
Hur många lingon finns det i världen
IMDb
5.9
06.55
Mimmi
07.25
Saariston lapset merirosvoina
09.00
Vaahteramäen Eemeli
09.25
Katto-Kassinen
IMDb
5.2
10.40
Tuppen
IMDb
5.7
12.15
Uusi maa
IMDb
7.4
14.25
Yrrol
IMDb
6.4
14.30
Yrrol
IMDb
6.4
15.55
Vaimoni ensimmäinen rakastaja
17.30
Linas kvällsbok
IMDb
5.5
19.00
Rasmus på luffen
19.30
Kahden kauppa
IMDb
5.5
21.00
Ogifta par en film som skiljer sig
IMDb
5.6
22.30
Kun pimeys koittaa - när mörkret faller
IMDb
7.4
00.40
Vitun neljätoista
02.00
Kim Novak ei uinut Genesaretin järvessä
IMDb
6.4
03.35
-05.07
En förälskelse
IMDb
5.5
02.00
Dead Man Down
IMDb
6.5
04.00
Dom över död man
IMDb
6.4
06.10
Kirveelle töitä
IMDb
5.5
08.00
Kon-Tiki
IMDb
7.2
10.00
Oikeesti aikuiset 2
IMDb
5.4
12.00
The Social Network
IMDb
7.7
14.00
Smurffit 2
IMDb
5.3
16.00
Koskemattomat
IMDb
8.5
17.50
Lasse-Maijan etsivätoimisto ? Von Bromsin salaisuus
18.00
Lasse-Maijan etsivätoimisto ? Von Bromsin salaisuus
20.00
Victoria
22.00
Oli aikakin
IMDb
7.8
00.10
Sweetwater
02.10
Sinister
IMDb
6.8
04.00
-05.40
Spiders 3D
IMDb
3.6
23.00
Spiders 3D
IMDb
3.6
19.00
I, Frankenstein
20.40
Kultaisen kukan kirous
IMDb
7.0
22.30
-01.03
Vangitut
07.00
Brammetje Baas
IMDb
6.9
09.00
Barbie Fairytopia - Sateenkaaren taikaa
11.00
Olsenbanden på dybt vand
13.00
Monsteritalo
15.00
Little Bigfoot
IMDb
3.5
17.00
Ego
IMDb
6.1
19.00
Mormor og de åtte ungene
IMDb
5.5
21.00
Monsterit-yliopisto
IMDb
7.5
23.00
Planeetta 51
IMDb
6.0
01.00
-02.32
Justin Bieber's Believe
03.05
NHL: Minnesota Wild - Arizona Coyotes
08.00
NHL: Minnesota Wild - Arizona Coyotes
10.00
KHL: SKA - Salavat Julajev
12.00
NHL Tonight
13.00
Pelipäivä - Jari Kurri
14.00
NHL: Detroit Red Wings - Pittsburgh Penguins
16.00
NHL Tonight
17.00
KHL: SKA - Salavat Julajev
19.00
NHL: St. Louis Blues - Vancouver Canucks
21.00
NHL: Minnesota Wild - Arizona Coyotes
23.00
NHL Tonight
00.00
KHL: SKA - Salavat Julajev
02.00
NHL Tonight
03.05
-07.55
NHL: Winnipeg Jets - Tampa Bay Lightning
03.05
NHL: St Louis Blues - Vancouver Canucks
05.35
NHL: Los Angeles Kings - Buffalo Sabres
08.30
NHL: St Louis Blues - Vancouver Canucks
12.00
World Match Racing Tour: Chicago Match Cup
13.00
Trans World Sport
14.00
Golf: European Tour Weekly
14.30
Golf: Inside the PGA Tour
15.00
Golf: European Tour Highlights
16.00
Golf: European Tour Highlights
17.00
Euroliiga: Emporio Armani Milano - Barcelona
19.30
NFL Gameday
20.00
NFL: Denver Broncos - San Diego Chargers
23.00
NHL: Detroit Red Wings - Pittsburgh Penguins
01.00
-03.00
NHL: Los Angeles Kings - Buffalo Sabres
02.00
Golf: Golfing World - Daily News
06.30
Golf: Perth International
10.30
Golf: Viasat Golf Card - Sweden
11.00
Golf: Blue Bay LPGA
13.00
Golf: Venetian Macau Open
17.00
Golf: Perth International
21.00
Golf: The McGladrey Classic
00.00
Golf: Champions Tour Highlights
01.00
Golf: Challenge Tour Series Highlights
01.30
Golf: Asian Tour Golf Show
02.00
-06.00
Golf: Golfing World - Daily News
02.35
NHL: Detroit Red Wings - Pittsburgh Penguins
05.35
NHL: San Jose Sharks - Columbus Blue Jackets
09.00
NHL Tonight
10.00
NHL: Detroit Red Wings - Pittsburgh Penguins
12.00
NHL: San Jose Sharks - Columbus Blue Jackets
14.00
NHL Tonight
15.15
NHL: Los Angeles Kings - Buffalo Sabres
17.15
Hockeyallsvenskan: Södertälje - Malmö Redhawks
19.30
Hockeyallsvenskan: BIK Karlskoga - Timrå
22.30
Makasiiniohjelma: Hockeyallsvenskan
23.00
NHL Tonight
00.00
Hockeyallsvenskan: BIK Karlskoga - Timrå
02.05
-05.05
NHL: New Jersey Devils - Dallas Stars
03.00
Kaarle Suuren myytti
04.00
Museon mysteerit
05.00
Kiinan synty
06.00
Vaiettu historia
07.00
Venäjän historian paljastuksia
08.00
Time Team
09.00
Napoleon
10.00
Viktoriaaninen maatila
IMDb
5.6
11.10
Mongolian jäinen hauta
12.00
Vaiettu historia
13.00
Kaarle Suuren myytti
14.00
Tieteen tarina
IMDb
7.6
15.10
Napoleon
16.10
Time Team
17.00
Viktoriaaninen maatila
IMDb
5.6
18.10
Venäjän historian paljastuksia
19.10
Myyttien metsästäjät
20.10
Museon mysteerit
21.00
Historiaa tehneet naiset
22.00
Salaseurat
23.00
Muinaiset eliittijoukot
00.00
Myyttien metsästäjät
01.00
Kerran veljekset
02.30
Napoleon
03.30
Maailmaa muuttanut sää
04.00
-05.00
Museon mysteerit
00.30
Rabbit Fall
IMDb
7.1
07.00
The Nature of Britain
07.55
Whale Adventure with Nigel Marven
08.55
Hope For Wildlife
09.50
Animal Rescue Squad
10.15
Animal Rescue Squad
10.45
Paseka - The Easter Elephant
11.40
Zoo Juniors
12.10
Zoo Juniors
12.40
Cheetah Diaries
13.05
Cheetah Diaries
13.30
Galapagos
14.25
Harnas - Wildlife Rescue Camp
14.55
Harnas - Wildlife Rescue Camp
15.25
Zoo Juniors
15.50
Zoo Juniors
16.20
Animal Rescue Squad
16.45
Animal Rescue Squad
17.10
Djurakuten
17.35
Djurakuten
18.05
Jimmy and the Whale Whisperer
19.00
Dog's Best Friend
19.30
Dog's Best Friend
20.00
The Saga of the White-tailed Eagle
21.00
Vexed
22.00
Fat Tony & Co
23.00
Luther
23.50
-07.00
Luther
IMDb
8.5
10.57
Muut lajit: WATTS
13.29
Muut lajit: WATTS
18.29
Muut lajit: WATTS
19.13
Talvilajit: Ski Pass
22.55
Vahvin mies: Mestarien liiga
23.54
Ralli: ERC-sarja, Sveitsi
01.32
Autourheilu: World Series by Renault,
02.01
Muut lajit: WATTS
09.33
Snooker: Euro Tour, Sofia, Bulgaria
11.38
Darts: Top of Ghent Gent, Belgia
14.43
Snooker: International Masters Shanghai, Kiina
18.30
Darts: Top of Ghent Gent, Belgia
19.34
Snooker: Euroopan kiertue , Saksa
21.57
Nyrkkeily: Titteliottelu
00.00
Ralli: ERC-sarja, Sveitsi
00.32
Moottoriurheilu: GT Academy Masterclass
00.45
-01.41
Vahvin mies: Mestarien liiga,
12.01
Koripallo: The Euroleague Basketball Show
13.58
Moottoriurheilu: GT Academy Masterclass
18.35
Muut lajit: Campus
23.35
Kädenvääntö: PAL / NAL,
01.19
Vahvin mies: Mestarien liiga,
02.12
Muut lajit: WATTS
04.00
Koripallo: Eurocup
05.19
Amerikkalainen jalkapallo: NCAA Big Ten Conference, Yhdysvallat
07.04
Pyöräily: Kuuden päivän ratapyöräilykilpailut, Amsterdam, Alankomaat
08.33
Muut lajit: WATTS
09.29
Amerikkalainen jalkapallo: NCAA Big Ten Conference, Yhdysvallat
10.52
Jalkapallo: Bundesliiga
12.20
Pyöräily: Kuuden päivän ratapyöräilykilpailut, Amsterdam, Alankomaat
15.19
Pyöräily: Kuuden päivän ratapyöräilykilpailut, Amsterdam, Alankomaat
16.22
Jalkapallo: Intian Superliiga
21.19
Jalkapallo: Bundesliiga
23.23
Darts: Top of Ghent Gent, Belgia
02.28
Jalkapallo: Bundesliiga
03.57
-04.51
Nyrkkeily: IBA Intercontinental, Frankfurt, Saksa
03.55
American Chopper
04.45
Likaiset työt
05.35
Ruokatehdas
06.00
Ruokatehdas
06.25
Treehouse Masters
07.20
Myytinmurtajat
08.15
Arvokaman etsijät
09.05
Cafe Racer
09.30
Cafe Racer
10.00
Fast N' Loud
11.00
Myytinmurtajat
12.00
Alaska
13.00
Kultakuume - 2. tuotantokauden erikoisjaksot
14.00
Arvokaman etsijät
15.00
Tanked
16.00
Treehouse Masters
17.00
Myytinmurtajat
18.00
Myytinmurtajat
19.00
Myytinmurtajat
20.00
Marooned with Ed Stafford
21.00
Robson Green
22.00
Curiosity
23.00
Fast N' Loud
00.00
Marooned with Ed Stafford
01.00
Robson Green
02.00
Curiosity
03.00
Ruudinkäryä
03.55
-04.45
American Chopper
Suomen nopein TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Stadi vs. Lande
,
Taivaan tulet
,
Hiljainen todistaja
,
Syke
,
The Voice of Finland
,
Emmerdale
,
Suomen huutokauppakeisari
,
Gran Hotel
,
Suuri seikkailu
,
Lemmen viemää
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti