Vaihtoautot
Reseptit
Blogit
Horoskooppi
Viihde
Tietovisat
Sanakirja
TV-ohjelmat tänään
22
Ke 22.10.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.20
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Strada
06.25
Ylen aamu-tv
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Murdochin murhamysteerit
11.00
Yle Uutiset
11.05
Yle Uutiset Uusimaa
11.15
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.25
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.35
Yle Uutiset Häme
11.45
Yle Uutiset Keski-Suomi
11.55
Yle Uutiset Itä-Suomi
12.05
Yle Uutiset Pohjanmaa
12.15
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
12.25
Oddasat
12.40
Sydämen asialla
13.30
Poikamiesten holhokki
IMDb
5.1
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Yle Oddasat
15.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.50
MOT: Verkko tuhosi salaisuudet
16.20
Putkiremontti
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Murdochin murhamysteerit
18.00
Yle Uutiset
18.22
Yle Uutiset alueeltasi
18.25
Yle Uutiset sää
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Historia: Operaatio Jalkajousi
20.00
Akuutti
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.05
A-studio
21.50
Yle Uutiset
22.00
Urheiluruutu
22.05
Boss
23.00
Yle Uutiset
23.05
Ulkolinja: Sotaa roboteilla
00.05
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
LIVE
3
02.05
Voittostudio
05.30
Aamusää
06.00
Studio55.fi
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Studio55.fi
09.30
Huomenta Suomen Uutiset
09.40
Mitä tänään syötäisiin?
09.45
Kauniit ja rohkeat
10.10
Emmerdale
10.40
Emmerdale
11.10
Lääkärit
12.05
Ostoskanava Tvins.com
13.35
Kiinan kesytön luonto
14.35
Ensisilmäyksellä
15.05
Alueellinen sääennuste
15.10
Mitä tänään syötäisiin?
15.15
Siivoushullut
16.15
Peter Hispaniassa
17.15
Uutiset
17.20
Päivän sää
17.25
Kauniit ja rohkeat
17.55
Mitä tänään syötäisiin?
18.00
Emmerdale
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän Uutiset
19.20
Päivän sää
19.30
Salatut elämät
20.05
Hansin matkassa
21.00
Aku ja 7 ihmettä
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Viking Lotto ja Jokeri
22.30
MTV Sport Uutiset
22.45
Teknavi
23.15
Kallista kipua
00.15
Revolution
01.15
UEFA Champions League -huippuhetket 22.10.
01.50
-05.30
Voittostudio
LIVE
4
03.50
Blue Bloods
04.40
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Disneyn esikoulu: Viidakon vauhtiviikarit
07.25
Disney esittää: Lilo ja Stitch
07.50
Lazy Town
08.20
Shake It Up
08.50
Maistuvimmat liikeideat
09.50
Huima konttihuutokauppa
10.20
Hulluna häämekkoihin XL
10.50
Ennustaja-TV
11.20
Ostosruutu
11.50
Ostosruutu
12.20
LIVE: Tiedä ja Voita
13.20
Huima konttihuutokauppa
13.50
Maistuvimmat liikeideat
14.50
Britannian paras leipomo
15.50
Tanssin superäidit
16.50
Deittikamera
17.20
Frasier
17.50
Ravintola X
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Neljän tähden illallinen
19.30
Poliisit
20.00
Hotellit kuntoon, Jyrki Sukula!
20.57
Keno
21.00
Under the Dome
22.00
Hyvät ja huonot uutiset
23.00
Haapasalo Goes America
00.00
Castle
00.55
Frasier
01.25
Asema 62
02.20
Brad Meltzerin tulkinnat
03.15
-04.10
Pomo haussa
LIVE
5
07.25
SVT: Gomorron Sverige
12.00
SVT: Inför Godheten
12.10
SVT: Godheten
13.30
SVT: Efter Godheten
13.50
SVT: Programtablå
14.00
SVT: Vem vet mest?
14.30
SVT: Korrespondenterna
15.40
Jumalanpalvelus: Lauletaan ilosta
16.25
Elämäni eläimet: Eläinsairaalassa
16.55
Spotlight: Ei ole lottovoitto syntyä Suomessa
17.25
Sportmagasinet
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben: Mikko Mallikas
18.30
Kapteeni Sapelihammas - merten kuningas
18.44
Pax maan kamaralla
19.00
Tanskalainen maajussi
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Lasso
20.30
X3M-tv: Sex & Sånt
20.45
Oddasat
21.00
Perilliset
21.57
Yle Nyheter TV-nytt
22.00
Perhesirkus
22.30
Aistien haastaja
23.00
SVT: Sportnytt
23.15
SVT: Från Sverige till himlen
23.45
SVT: Kärrtorp - efter smällen
00.15
SVT: Aktuellt
00.55
SVT: Kulturnyheterna
01.00
SVT: Västnytt
01.10
SVT: Nyhetssammanfattning
01.15
SVT: Bilderna som förändrade vetenskapen
01.25
SVT: Örtskolan
01.30
SVT: Gomorron Sverige sammandrag
02.00
SVT: Lilla Aktuellt
02.15
SVT: Fångad
02.40
-03.00
SVT: En bok, en författare
LIVE
6
01.34
Voittostudio
06.00
Voittostudio
08.00
Astral TV
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Tvins.com
13.00
Ostoskanava Guthy Renker
14.00
Siivoushullut
14.55
Myytinmurtajat
16.00
Walker, Teksasista
17.00
Lemmen viemää
18.00
Catfish
18.55
Cheek: Flexaa
19.00
Naapurit-arvonta
19.05
Big Brother Extra
19.30
Miehen puolikkaat
20.00
Rillit huurussa
20.30
Simpsonit
21.00
Kurjat kuppilat USA
22.00
Big Brother
23.00
Sons of Anarchy
00.00
Star-Crossed - Maailmat vastakkain
01.00
Simpsonit
01.30
-05.58
Voittostudio
LIVE
7
03.40
Kolmas kivi auringosta
04.10
Kolmas kivi auringosta
06.15
Ihmemies MacGyver
07.10
Matlock
08.05
Kellarin kunkku
08.30
Kellarin kunkku
08.55
TV Shop Tvins
11.55
Tallinna
12.25
Täältä tulee Honey Boo Boo
12.55
Pomo keittiössä
13.25
Pomo keittiössä
13.55
Ihmemies MacGyver
14.55
Matlock
15.55
Kolmas kivi auringosta
16.25
Kaikki rakastavat Raymondia
16.55
Pulmuset
17.25
Pulmuset
18.00
Kellarin kunkku
18.30
Kellarin kunkku
19.00
Tavallista elämää
19.30
Tavallista elämää
20.00
Suomen rumimmat tatuoinnit
20.30
Brooklyn 99
21.00
2 Fast 2 Furious
IMDb
5.9
23.10
Blacklist
00.05
Merirosvoradio
IMDb
7.3
02.45
5D: Omituinen pakkomielteeni
03.10
-04.05
Yllätystuunaajat
LIVE
8
03.10
Illallissota
04.05
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Beverly Hillsin lastenhoitajat
10.00
Olet mitä syöt
10.30
Sisustuskaksoset
11.00
Pikakurssi kodinostoon
11.30
Lauran matkakuvia: Tukholma
12.00
Jutta ja superdieetit
12.30
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
13.00
Hulluna leivontaan
13.30
Tuhluriprinsessat
14.00
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
14.30
Illallissota
15.30
Hurja remontti
16.30
Olet mitä syöt
17.00
Kaisa ja puoli valtakuntaa
17.55
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
18.55
Hurja remontti
19.55
Sinkkuelämää
20.30
Sinkkulaiva
21.00
Toisenlaiset äidit
22.00
Ruotsin miljonääriäidit
23.00
Sinkkulaiva
23.30
Sinkkuelämää
00.05
Kieroilevat kaunottaret
01.00
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
02.00
Sisustus uusiksi miehen tapaan – USA
03.00
Häähullut
03.55
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
9
03.10
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
09.35
Ostosruutu
10.05
Ostosruutu
10.35
Ostosruutu
11.05
Ennustaja-TV
11.35
Maailman parhaat kalapaikat
12.30
Amerikan kovimmat keräilijät
13.20
Kuppilat kuntoon Ruotsi
14.15
Leijonan luola Kanada
15.15
MasterChef Australia
16.10
New Yorkin tatuointitarinat
17.00
Kuppilat kuntoon Ruotsi
18.00
MasterChef Australia
19.00
Leijonan luola UK
20.00
Martina ja hengenpelastajat
21.00
Suomen Tulli
22.00
Poliisit
22.30
Poliisit
23.00
Leijonan luola UK
00.00
Rekkakuskit jäällä
01.00
Vuorien sankarit
01.50
Anthony Bourdain minilomalla
02.45
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
10
02.50
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Hengenvaarallinen saalis
19.00
Roudarit
19.30
RaviTV
21.00
Fast n' Loud
22.00
The Reef
IMDb
5.7
23.50
C.S.I.
00.40
Shield - Lain varjolla
01.35
Kaikenlaista kaupan
02.00
Kaikenlaista kaupan
02.30
Star Trek: The Next Generation
03.25
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.15
Totuus tarun takana
04.05
24Kitchen: Sara Chafak suolasta sahramiin
04.30
Sky News
06.00
Sky News
06.33
FOX Kids: Vipo - lentävän koiran seikkailut
06.44
FOX Kids: Pound Puppies
07.06
FOX Kids: Lalaloopsy
07.29
FOX Kids: Monsuno
07.52
FOX Kids: Transformers
08.14
FOX Kids: Hot Wheels
08.37
FOX Kids: Avatar 3
09.00
Wipeout
09.50
ShowHau
10.15
24Kitchen: Sara La Fountain
10.45
24Kitchen: Kapinakokki Santeri Hämäläinen
11.15
Futurama
11.45
Miehen paikka
12.10
Maailmanlopun odottajat
13.00
Lyödään ällikällä
13.25
Autonraadot rahaksi
14.20
Lentoturmatutkinta
15.15
Huijareiden kaupunki
16.10
Futurama
16.40
Family Guy
17.10
Suomen vartijat
17.35
Huutokaupan metsästäjät
18.05
Matkalaukkujen metsästäjät
18.35
Varastojen metsästäjät
19.00
Suomen vartijat
19.30
Cops
20.00
Huutokaupan metsästäjät: Kanada
20.30
Huutokaupan metsästäjät
21.00
Bones
21.55
Criminal Minds
22.50
Ilman johtolankaa
23.45
Cops
00.10
Family Guy
00.35
Hain saalistajat
01.25
Hain saalistajat
02.20
Totuus tarun takana
03.10
24Kitchen: Sara Chafak suolasta sahramiin
03.40
-05.59
Sky News
LIVE
13
00.55
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
10.00
Suurin pudottaja
11.00
Ostoskanava Guthy Renker
12.00
Beverly Hillsin panttilainaamo
12.30
Makuja & Elämää
12.50
Lääkärit
13.40
Viimeinen sauma
14.40
Kuninkaalliset skandaalit
15.40
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
16.10
Makuja & Elämää
16.30
Suurin pudottaja
17.30
Salatut elämät
18.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
19.00
Pientä pintaremonttia
20.00
Koko Suomi leipoo
21.00
Iholla
21.30
Beverly Hillsin täydelliset naiset
22.30
Ladies of London
23.30
Iholla
00.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
00.55
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.55
Tonnikalan saalistajat
04.45
Vaarallisen valtatien pelastajat
05.35
Tyhmyrien tiedettä
06.00
Hurjat mökkiurakat
06.45
Alaskan poliisit
07.35
Lentoturmatutkinta
08.30
Dubain lentokenttä
09.20
Tonnikalan saalistajat
10.10
Alaskan poliisit
11.00
Access 360° World Heritage
11.50
Tyhmyrien tiedettä
12.15
Hurjat mökkiurakat
13.05
Tyhmyrien tiedettä
13.30
Tyhmyrien tiedettä
13.55
Tyhmyrien tiedettä
14.20
Tyhmyrien tiedettä
14.45
Tyhmyrien tiedettä
15.05
Tyhmyrien tiedettä
15.30
Tyhmyrien tiedettä
15.55
Tyhmyrien tiedettä
16.20
Tyhmyrien tiedettä
16.45
Tyhmyrien tiedettä
17.10
Tyhmyrien tiedettä
17.35
Tyhmyrien tiedettä
18.00
Tyhmyrien tiedettä
18.25
Vaarallisen valtatien pelastajat
19.20
Jättimäiset rakennusurakat
20.20
Aivopelit
20.45
Aivopelit
21.10
David Rees asian ytimessä
21.35
David Rees asian ytimessä
22.00
True Tube (Sky Version)
22.55
Vankilassa ulkomailla
23.50
Tabu USA
00.40
Aivopelit
01.05
Aivopelit
01.30
True Tube (Sky Version)
02.15
Huumebisnes Oy
03.05
Vankilassa ulkomailla
03.55
-04.45
Tonnikalan saalistajat
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.30
Jerusalemin muureilla special
04.00
TV7 Israel News
04.15
Tie on valmis!
04.45
Armon kalliolla
05.05
Kristuksen mieli
06.05
Elämä kuoleman jälkeen
06.20
Marttyyrien ääni
06.50
John Fenn - Lain ja armon tasapaino
07.20
Keskipisteessä Jeesus
07.50
Tulta Jerusalemista
08.20
Passion for Jesus
08.50
Tulinuoli
09.20
Kaiken kohdalleen asettaminen
09.50
Andrew Wommack evankeliumin äärellä
10.20
Uusi elämä
10.45
Pelastusrukous
10.50
Kissa pöydälle
11.20
Jerusalemin muureilla special
11.50
TV7 Israel News
12.05
Tie on valmis!
12.35
Armon kalliolla
12.55
Raamattu puhuu sinulle
13.05
Kristuksen mieli
14.05
Elämä kuoleman jälkeen
14.20
Marttyyrien ääni
14.50
John Fenn - Lain ja armon tasapaino
15.20
Keskipisteessä Jeesus
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Hyvät, pahat ja pyhät
16.30
Lasten Taivas
17.00
Veli-Villen kolme maailmaa
17.10
Lasten kotipuu
17.30
Pastori Tommy Liljan seurassa
18.00
Iloa arkeen - Joyce Meyer
18.30
Anne Miettinen - Jumalan päämäärän saavuttaminen
19.00
Polvijärven pastori
19.30
Jerusalem studio
20.00
TV7 Israel News
20.15
Viron pastorit areenalla
20.45
Avainmedian haastattelussa
21.15
Herätys!
22.15
Pelastuksen sofar
22.45
Sanan ja runon tuoksua
23.00
Herran käsi - Jackmin Tala
23.30
Löytöretki Jumalan Sanaan
00.00
Hyvät, pahat ja pyhät
00.30
Lasten Taivas
01.00
Lasten kotipuu
01.20
Pastori Tommy Liljan seurassa
01.50
Iloa arkeen - Joyce Meyer
02.20
Anne Miettinen - Jumalan päämäärän saavuttaminen
02.50
Polvijärven pastori
03.20
Jerusalem studio
03.50
-04.05
TV7 Israel News
07.00
Tänään on huomenna
07.25
Urbanisoidaan koko Suomi
07.38
Korttelipeli: Rakennusmuistomerkit
08.00
Kuninkaittemme jäljillä
09.00
Strada
10.05
Yle Uutiset Uusimaa
10.15
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
10.25
Yle Uutiset Lounais-Suomi
10.35
Yle Uutiset Häme
10.45
Yle Uutiset Keski-Suomi
10.55
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.05
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.15
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11.25
Oddasat
11.40
Arto Nyberg
12.30
Poikamiesten holhokki
IMDb
5.1
13.55
Palanen: Silmät Helsingin yllä
14.00
Alivaltiosihteerin televisio-ohjelma
14.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
14.50
A-studio
15.20
Putkiremontti
16.00
Pikku Kakkonen
17.00
Prisma Studio
17.30
Puoli seitsemän
18.00
Teiniäidit
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
Uusi päivä
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.05
Ajankohtainen kakkonen
20.40
Muuttohaukantie
21.10
Tehtävä lähiössä
21.40
-22.09
Perhesirkus
16.00
UEFA Champions League -huippuhetket 21.10.
16.25
UEFA Champions League: Barcelona - Ajax
18.15
UEFA Champions League: TsSKA Moskova - Manchester City
20.05
Premier League Monday Highlights
21.00
MTV Sport: Jalkapallostudio
21.40
UEFA Champions League: Liverpool - Real Madrid
23.40
MTV Sport: Jalkapallostudio
00.05
UEFA Champions League -huippuhetket 21.10.
00.30
UEFA Champions League -huippuhetket 22.10.
01.00
-03.30
UEFA Champions League: Galatasaray - Dortmund
17.00
ATP Tennis 1000
19.00
ATP Tennis 1000
21.00
ATP Tennis 1000
22.45
ATP Tennis 1000
00.05
MM Supermoto
00.35
*** Generic Whats On Series (DO NOT RENAME) ***
01.00
-01.55
Premier League Saturday Highlights
10.00
Pihan myllääjät
10.25
Pihan myllääjät
10.50
Mennään kalaan!
11.15
Mennään kalaan!
11.35
Mennään kalaan!
12.00
Late Show With David Letterman
12.45
World of Freesports
13.15
World of Freesports
13.40
Formula 1: Venäjän osakilpailu
16.00
MM Supermoto
16.30
World of Freesports
17.00
Rikos ratkaistu
17.45
Alpeilla
18.00
2wheel Finland
18.15
2wheel Finland
18.30
World of Freesports
19.00
Les Goldin panttilainaamo
19.30
Les Goldin panttilainaamo
20.00
Pelastusjoukot
20.30
Pelastusjoukot
21.00
Autohullun käsikirja
21.30
UEFA Champions League: Galatasaray - Dortmund
23.45
Late Show With David Letterman
00.30
Rallin Suomen Juniorimestaruus
01.00
-01.50
Rikos ratkaistu
06.00
Antti piirtää
06.30
Teletapit
06.55
Miffy ja ystävät
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Kotitilan konkkaronkka
07.15
Kaupungin Sankarit
07.30
Hello Kitty: Omenapuumetsä ja Lumottu maa
07.40
Eveliina
07.45
Lelumaan Niksu
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Mansikka Marja
08.30
Juniorijumppa
08.31
Ava, Riko ja Teo
08.40
Mofy
08.45
Rastahiiri
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Seikkailija Dora
09.35
Kotitilan konkkaronkka
09.50
Puuha-Pete
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Manon
10.15
Chuggington
10.25
Puntti ja piipertäjät
10.30
Antti piirtää
10.55
Ava, Riko ja Teo
11.05
Ava, Riko ja Teo
11.15
Ava, Riko ja Teo
11.25
Lelumaan Niksu
11.40
Wotwotit
11.50
Kioka
12.00
Juniorijumppa
12.01
Richard Scarryn touhukas maailma
12.30
Pörri Orava
13.00
Juniorijumppa
13.01
Tellus Tähtinen
13.15
Tellus Tähtinen
13.30
Taskuvaari
13.45
Taskuvaari
14.00
Bibi ja Tiina
14.30
Horseland - heppajengi
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
Kasperin kauhukoulu
16.20
INK - Ihmenappuloiden kerho
16.45
Taitokoulu
17.15
Ryhmymaan taikakirja
17.30
Chaplin
17.35
Chaplin
17.45
Pikku Piko
17.55
Munamies
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Winx-klubi
18.30
Tintin seikkailut
19.00
Kultakalani on ilkimys
19.30
Gumballin mieletön maailma
19.55
Leo
02.30
You're Next
04.05
12 Monkeys
06.10
Roman Polanski: Wanted and Desired
07.50
Kaikella rakkaudella
IMDb
6.2
09.30
Billy Crystal: 700 Sundays
11.30
Kala nimeltä Wanda
IMDb
7.5
13.15
Diana
IMDb
5.4
15.05
The We and The I
IMDb
5.7
16.45
Captivated: The Trials of Pamela Smart
18.20
ParaNorman
IMDb
7.0
19.50
Jobs
IMDb
5.9
22.00
The Heat
IMDb
6.6
23.55
2 päivää New Yorkissa
IMDb
5.9
01.30
The Hour of the Lynx
IMDb
6.1
03.00
-04.28
Gallowwalkers
IMDb
3.7
03.00
Game of Thrones
04.05
True Blood
05.00
Heartless
06.00
Halt and Catch Fire
07.00
The Office
07.30
The Office
08.00
The Spoils of Babylon
08.30
The Spoils of Babylon
09.00
Mad Men
10.00
Halt and Catch Fire
11.00
The Office
11.30
The Office
12.00
The Spoils of Babylon
12.30
The Spoils of Babylon
13.00
Mad Men
14.00
Halt and Catch Fire
15.00
The Office
15.30
The Office
16.00
The Spoils of Babylon
16.30
The Spoils of Babylon
17.00
Mad Men
18.00
Halt and Catch Fire
19.00
The Office
19.30
The Office
20.00
The Spoils of Babylon
20.30
The Spoils of Babylon
21.00
The Spoils of Babylon
21.30
The Spoils of Babylon
22.00
Wentworth
23.00
The Knick
00.00
The Knick
01.00
True Blood
02.00
Heavy Metal Chronicles
02.30
Heavy Metal Chronicles
03.00
Falling Skies
04.00
-04.55
True Blood
03.40
Järvi
05.15
Adam ja Eva
IMDb
6.0
07.00
Mimmi
07.30
Saariston lapset ja hylje
IMDb
6.3
09.00
Vaahteramäen Eemeli
09.30
Ogifta par en film som skiljer sig
IMDb
5.6
11.00
Hur som helst är han jävligt död
IMDb
3.1
12.35
Underbara älskade
IMDb
6.2
14.15
Hur många lingon finns det i världen
IMDb
5.9
16.00
Livet i 8 bitar
IMDb
4.6
17.25
Miffo
IMDb
5.7
19.00
Nils Karlsson Pyssling
19.35
Svensson Svensson
IMDb
5.0
21.00
Yrrol
IMDb
6.4
22.25
Pedon jäljillä
IMDb
6.5
00.30
Veranda för en tenor
IMDb
4.9
02.00
Vaimoni ensimmäinen rakastaja
03.35
-04.57
En på miljonen
IMDb
5.2
02.00
Café de Flore
IMDb
7.4
04.00
Selviytyminen
IMDb
7.6
06.00
Red Lights
IMDb
6.2
08.00
Justin Bieber's Believe
10.00
Olsenbanden på dybt vand
12.00
Bettien matka
IMDb
6.5
14.00
Itse ilkimys 2
IMDb
7.3
16.00
Helinä-keiju ja merirosvokeiju
18.00
Home Run
IMDb
6.0
20.00
Café de Flore
IMDb
7.4
22.00
2 Guns
IMDb
6.7
00.00
Selviytyminen
IMDb
7.6
02.00
Pioneer - sukellus meren syvyyksiin
IMDb
6.0
04.00
-05.40
The Expatriate
IMDb
6.1
23.10
Kill Bill: Vol. 1
IMDb
8.2
19.00
Johan Falk 6 ? lainsuojattomat
IMDb
6.6
21.00
-22.30
Johan Falk 5 ? operaatio Satakieli
IMDb
6.6
07.00
Barbie ja joulutarina
IMDb
5.6
09.00
Next Avengers: Heroes Of Tomorrow
11.00
The Reef 2: High Tide
13.00
Olsenbanden jr. og mestertyvens skatt
IMDb
5.3
15.00
Min søsters børn i Afrika
IMDb
5.5
17.00
Hotel Transylvania
IMDb
7.1
19.00
Thor: Tales of Asgard
21.00
Äidin poikaystävä
IMDb
6.0
23.00
Ragnarok
01.00
-02.40
I et speil i en gåte
IMDb
6.4
02.05
NHL: New York Islanders - Toronto Maple Leafs
08.00
NHL: New York Islanders - Toronto Maple Leafs
10.00
KHL: Jokerit - Avangard Omsk
12.00
NHL Tonight
13.00
KHL: Jokerit - Salavat Julajev
15.00
NHL: New Jersey Devils - New York Rangers
17.00
NHL Tonight
18.00
KHL: Jokerit - Avangard Omsk
20.00
NHL: New York Islanders - Toronto Maple Leafs
22.00
NHL: Chicago Blackhawks - Philadelphia Flyers
00.00
NHL Tonight
01.00
KHL: Jokerit - Avangard Omsk
03.05
-07.55
NHL: Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers
03.35
NHL: Chicago Blackhawks - Philadelphia Flyers
08.00
NHL: Chicago Blackhawks - Philadelphia Flyers
12.00
Golf: European Tour Highlights
13.00
Golf: European Tour Highlights
14.00
Golf: PGA Tour Highlights
02.00
-04.35
NHL: New Jersey Devils - New York Rangers
02.00
Golf: Golfing World - Daily News
10.00
Golf: Golfing World - Daily News
11.00
Golf: PGA Tour Highlights
12.00
Golf: European Tour Highlights
13.00
Golf: Hong Kong Open
17.30
Golf: Challenge Tour Series Highlights
18.00
Golf: Golfing World - Daily News
19.00
Golf: Challenge Tour Series Highlights
19.30
Golf: Asian Tour Golf Show
20.00
Golf: Golfing World - Daily News
21.00
Golf: European Tour Highlights
22.00
Golf: European Tour Weekly
22.30
Golf: Champions Tour Highlights
23.30
Golf: Inside the PGA Tour
00.00
Golf: PGA Tour Highlights
01.00
Golf: European Tour Weekly
01.30
Golf: Inside the PGA Tour
02.00
-06.30
Golf: Golfing World - Daily News
02.05
NHL: New Jersey Devils - New York Rangers
09.00
NHL Tonight
10.00
NHL: New Jersey Devils - New York Rangers
12.00
NHL: Chicago Blackhawks - Philadelphia Flyers
14.00
NHL Tonight
15.00
Hockeyallsvenskan: Malmö Redhawks - Rögle
17.00
NHL: Chicago Blackhawks - Philadelphia Flyers
19.00
NHL: Edmonton Oilers - Tampa Bay Lightning
21.00
NHL: New Jersey Devils - New York Rangers
23.00
NHL Tonight
00.00
Hockeyallsvenskan: Malmö Redhawks - Rögle
02.00
NHL Tonight
03.05
-05.35
NHL: Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers
03.00
Muinaiset maailmat
04.00
Museon mysteerit
05.00
Margatin ritarit
06.00
Kuolemaa ja keskiaikaa
07.00
Venäjän historian paljastuksia
08.00
Time Team
09.00
Salainen sota
10.00
Tudorien aikainen maatila
11.10
Gandhi - Mahatman synty
12.10
Kapyong
13.05
Maailmaa muuttanut sää
13.30
Maailmaa muuttanut sää
14.00
Tieteen tarina
IMDb
7.6
15.10
Keskiaikainen syntymä, avioliitto ja kuolema
16.10
Time Team
17.00
Viktoriaaninen maatila
IMDb
5.6
18.10
Venäjän historian paljastuksia
19.00
Myyttien metsästäjät
20.00
Museon mysteerit
20.50
Susinaaraat
22.00
Rooman keisarinnat: äitejä, murhaajia ja rakastajattaria
23.10
Ken Follettin matka pimeään keskiaikaan
IMDb
7.4
00.10
Myyttien metsästäjät
01.10
Taistelijoiden klubi: väkivallan historia
02.00
Salainen sota
03.00
-04.10
Keskiaikainen syntymä, avioliitto ja kuolema
00.30
Rabbit Fall
IMDb
7.1
07.00
The Nature of Britain
07.55
Whale Adventure with Nigel Marven
08.55
Hope for Wildlife
09.50
Animal Rescue Squad
10.15
Animal Rescue Squad
10.45
Unusual World
11.40
Zoo Juniors
12.10
Zoo Juniors
12.40
Cheetah Diaries
13.05
Cheetah Diaries
13.30
Naturopolis
14.25
Harnas - Wildlife Rescue Camp
14.55
Harnas - Wildlife Rescue Camp
15.25
Zoo Juniors
15.50
Zoo Juniors
16.20
Animal Rescue Squad
16.45
Animal Rescue Squad
17.10
Djurakuten
17.35
Djurakuten
18.05
Whale Adventure with Nigel Marven
19.00
Earthflight
20.00
Sisäinen salaisuutemme
21.00
Vexed
22.00
Fat Tony & Co
23.00
Dexter
23.50
Leverage
00.31
-07.00
Rabbit Fall
IMDb
7.1
09.35
Snooker: Euroopan kiertue Riika, Latvia
10.33
Jalkapallo: Eurogoals
11.25
Jalkapallo: UEFA Youth League
14.03
Muut lajit: WATTS
14.54
Jalkapallo: Eurogoals
01.58
Moottoriurheilu: Motorsports Weekend
02.11
Muut lajit: WATTS
09.35
Snooker: Euroopan kiertue , Saksa
10.50
Jalkapallo: UEFA Youth League
12.22
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
14.27
Jalkapallo: UEFA Youth League
17.18
Muut lajit: WATTS
18.20
Jalkapallo: UEFA Youth League
19.25
Snooker: International Masters Shanghai, Kiina
00.00
Golf: Nordea Tour
00.37
Golf: Naisten Euroopan kiertue, Etelä-Afrikka
00.48
Golf: Golf Club
00.56
Purjehdus: Yacht Club
01.01
Muut lajit: Month Selection
01.09
Muut lajit: Wednesday Selection
01.16
-01.27
Jalkapallo: UEFA Youth League
08.28
Superbike: British Championship Brands Hatch 3
09.05
Superbike: British Championship Brands Hatch 3
09.30
Jalkapallo: Bundesliiga
10.28
Jalkapallo: Eurogoals
18.10
Pyöräily: Kuuden päivän ratapyöräilykilpailut, Amsterdam, Alankomaat
19.08
Koripallo: The Euroleague Basketball Show
21.21
Pyöräily: Kuuden päivän ratapyöräilykilpailut, Amsterdam, Alankomaat
22.08
Jalkapallo: Bundesliiga
03.58
Jalkapallo: UEFA Youth League
05.28
Koripallo: The Euroleague Basketball Show
05.54
Koripallo: Eurocup
06.58
Tennis: WTA Tourin kilpailu
08.27
Jalkapallo: UEFA Youth League
09.31
Autourheilu: F3 EM-sarja Hockenheim, Saksa
10.27
Autourheilu: Blancpain GT Series Zolder, Belgia
10.56
Koripallo: Eurocup
12.18
Pyöräily: Kuuden päivän ratapyöräilykilpailut, Amsterdam, Alankomaat
13.58
Darts: Top of Ghent Gent, Belgia
15.33
Jalkapallo: UEFA Youth League
17.09
Mäkihyppy: Kesä GP Hinzenbach, Itävalta
18.55
Koripallo: Eurocup
20.48
Pyöräily: Kuuden päivän ratapyöräilykilpailut, Amsterdam, Alankomaat
00.13
Pro Wrestling: Vintage Collection
01.06
Snooker: International Masters Shanghai, Kiina
02.31
Pyöräily: Kuuden päivän ratapyöräilykilpailut, Amsterdam, Alankomaat
03.59
-04.29
Koripallo: Eurocup
03.55
American Chopper
04.45
Likaiset työt
05.35
Ruokatehdas
06.00
Ruokatehdas
06.25
Treehouse Masters
07.20
Myytinmurtajat
08.15
Arvokaman etsijät
09.05
Cafe Racer
09.30
Cafe Racer
10.00
Fast N' Loud
11.00
Myytinmurtajat
12.00
Alaska
13.00
Kultakuume erikoisjaksot
14.00
Arvokaman etsijät
15.00
Tanked
16.00
Treehouse Masters
17.00
Fast N' Loud
18.00
Cafe Racer
18.30
Cafe Racer
19.00
Arvokaman etsijät
20.00
Alaska
21.00
Robson Green
22.00
Marooned with Ed Stafford
23.00
Kultakuume erikoisjaksot
00.00
Alaska
01.00
Jokien hirviöt
02.00
Valassodat
03.00
Ruudinkäryä
03.55
-04.45
American Chopper
03.50
Art Attack
04.10
Good Luck Charlie
04.35
Jessie
05.00
Phineas & Ferb
05.20
Lilo And Stitch
05.45
Dog With a Blog
06.10
Austin and Ally
06.35
Good Luck Charlie
07.00
Doc McStuffins
07.15
Chuggington
07.30
Gravity Falls
07.55
A.N.T Farm
08.20
Jessie
08.45
Phineas & Ferb
09.00
Dog With a Blog
09.25
Dog With a Blog
09.50
Fairly Odd Parents
10.05
Liv And Maddie
10.30
Jessie
10.55
Wander Over Yonder
11.10
I Didn't Do It
11.35
Austin and Ally
12.00
Austin and Ally
12.25
Pair of Kings
12.50
Pair of Kings
13.15
Shake it up
13.40
Jessie
14.05
Jessie
14.30
Have A Laugh
14.40
Phineas & Ferb
14.55
Good Luck Charlie
15.20
Austin and Ally
15.45
Liv And Maddie
16.10
Dog With A Blog
16.35
A.N.T Farm
17.00
Violetta
17.50
Austin and Ally
18.15
Girl Meets World
18.40
Toy Story Of Terror
19.05
I Didn't Do It
19.30
Kickin It
19.55
Lab Rats
20.20
Crash And Bernstein
20.45
Danny Cunningham The Ninja of the School
21.00
Shake It up
21.25
Good Luck Charlie
21.55
Phil of the Future
22.20
That's so Raven
22.45
Fish Hooks
23.00
A.N.T Farm
23.25
Shake It Up
23.50
Jessie
00.15
That's So Raven
00.40
My Babysitter's A Vampire
01.05
Phil of the Future
01.25
Sonny With A Chance
01.45
Pair of Kings
02.05
Violetta
02.50
Danny Cunningham The Ninja of the School
03.10
Dude, That's My Ghost
03.30
Packages From Planet X
03.50
-04.10
Art Attack
Suomen näppärin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Emmerdale
,
SuomiLOVE
,
Syyttäjä Imma Tataranni
,
Pikku Kakkonen
,
Simpsonit
,
Tulossa: Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
,
Lemmen viemää
,
Muumilaakson tarinoita
,
Taivaan tulet
,
La Promesa - Salaisuuksien kartano
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti