Sanakirja
Horoskooppi
Blogit
Reseptit
Viihde
Tietovisat
Vaihtoautot
TV-ohjelmat tänään
21
Ti 21.10.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
23.55
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.45
Aamusydämellä
06.25
Ylen aamu-tv
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Murdochin murhamysteerit
11.00
Yle Uutiset
11.05
Yle Uutiset Uusimaa
11.15
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.25
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.35
Yle Uutiset Häme
11.45
Yle Uutiset Keski-Suomi
11.55
Yle Uutiset Itä-Suomi
12.05
Yle Uutiset Pohjanmaa
12.15
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
12.25
Oddasat
12.40
Sydämen asialla
13.30
Mieheke
IMDb
6.2
14.45
Palanen: Kunniataulu
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Yle Oddasat
15.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.50
A-studio
16.20
Kuningaskuluttaja
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Murdochin murhamysteerit
18.00
Yle Uutiset
18.22
Yle Uutiset alueeltasi
18.25
Yle Uutiset sää
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Kiehtova maailma: Koti aavikolla
20.00
Prisma Studio
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.00
Downton Abbey
22.10
Erikoisryhmä Stuttgart
22.55
Yle Uutiset
23.00
Prisma: Kyllä lääkäri tietää
23.50
Ulos luontoon
00.20
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
21.35
-23.50
Jalkapallon mestarien liiga
LIVE
3
02.05
Voittostudio
05.30
Aamusää
06.00
Studio55.fi
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Studio55.fi
09.30
Huomenta Suomen Uutiset
09.40
Mitä tänään syötäisiin?
09.45
Kauniit ja rohkeat
10.10
Emmerdale
10.40
Emmerdale
11.10
Lääkärit
12.05
Ostoskanava Tvins.com
13.35
Pomo piilossa
14.35
Moderni perhe
15.05
Alueellinen sääennuste
15.10
Mitä tänään syötäisiin?
15.15
Jamie Oliver: mestarikokki
16.15
Suomen kaunein koti
17.15
Uutiset
17.20
Päivän sää
17.25
Kauniit ja rohkeat
17.55
Mitä tänään syötäisiin?
18.00
Emmerdale
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän Uutiset
19.20
Päivän sää
19.30
Salatut elämät
20.05
Kaikkien aikojen kosinta
21.00
Mentalist
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
MTV Sport Uutiset
22.35
C.S.I. New York
23.35
Pukumiehet
00.35
Glades
01.35
Luuserit
02.05
-05.30
Voittostudio
LIVE
4
03.35
Blue Bloods
04.30
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Disneyn esikoulu: Viidakon vauhtiviikarit
07.25
Disney esittää: Lilo ja Stitch
07.50
Lazy Town
08.20
Shake It Up
08.50
Maistuvimmat liikeideat
09.50
Huima konttihuutokauppa
10.20
Hulluna häämekkoihin XL
10.50
Ennustaja-TV
11.20
Ostosruutu
11.50
Ostosruutu
12.20
LIVE: Tiedä ja Voita
13.20
Huima konttihuutokauppa
13.50
Maistuvimmat liikeideat
14.50
Britannian paras leipomo
15.50
Manhattanin äitiyskonsultti
16.50
Deittikamera
17.20
Frasier
17.50
The Voice Kids
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Neljän tähden illallinen
19.30
Poliisit
20.00
Haapasalo Goes America
20.57
Keno
21.00
Vain elämää
22.30
Hotellit kuntoon, Jyrki Sukula!
23.30
NCIS Rikostutkijat
00.25
Asema 62
01.25
NCIS Rikostutkijat
02.25
Holmes NYC
03.20
Elämää halpalentoyhtiössä
03.50
-04.40
Blue Bloods
LIVE
5
07.25
SVT: Gomorron Sverige
11.45
SVT: Matiné: Hennes lilla majestät
13.05
SVT: Anslagstavlan
13.10
SVT: Den globala matresan
14.00
SVT: Vem vet mest?
14.30
SVT: Ut i naturen
15.55
Haaste
16.25
Efter Nio
17.25
Närbild
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben: Kesä isän kanssa
18.30
Elämäni eläimet: Eläinsairaalassa
19.00
The Pohjoismaat: Vankila
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Spotlight: Ei ole lottovoitto syntyä Suomessa
20.30
Jahtikumppanukset Lotta ja Leif
20.45
Oddasat
21.00
Sportmagasinet
21.30
Dag
21.54
Norjaa ristiin rastiin
21.57
Yle Nyheter TV-nytt
22.00
Rikos
23.00
SVT: Sportnytt
23.15
SVT: Korrespondenterna
23.45
SVT: Seriestart: Kärrtorp - efter smällen
00.15
SVT: Aktuellt
00.55
SVT: Kulturnyheterna
01.00
SVT: Mittnytt
01.10
SVT: Nyhetssammanfattning
01.15
SVT: Örtskolan
01.20
SVT: Så byggdes Stockholm
01.30
SVT: Gomorron Sverige sammandrag
02.00
SVT: Lilla Aktuellt
02.05
SVT: Fångad
02.30
SVT: En bok, en författare
02.50
-03.00
SVT: Så byggdes Stockholm
LIVE
6
02.30
Voittostudio
06.00
Voittostudio
08.00
Astral TV
10.00
Lemmen viemää
10.55
Ostoskanava Tvins.com
12.55
Ostoskanava Guthy Renker
13.55
Suurperhe Bates
14.30
Capones
14.55
Myytinmurtajat
16.00
Walker, Teksasista
17.00
Lemmen viemää
18.00
Dieetit vaihtoon!
19.00
Naapurit-arvonta
19.05
Big Brother Extra
19.30
Miehen puolikkaat
20.00
Rillit huurussa
20.30
Simpsonit
21.00
Catfish
22.00
Big Brother
23.00
Nikita
00.00
Hävyttömät
01.05
Simpsonit
01.34
-06.00
Voittostudio
LIVE
7
03.05
Spartacus - gladiaattori
06.15
Ihmemies MacGyver
07.10
Matlock
08.00
Kellarin kunkku
08.25
Kellarin kunkku
08.55
TV Shop Tvins
11.55
Tallinna
12.25
Täältä tulee Honey Boo Boo
12.55
Pomo keittiössä
13.25
Pomo keittiössä
13.55
Ihmemies MacGyver
14.55
Matlock
15.55
Kolmas kivi auringosta
16.25
Kaikki rakastavat Raymondia
16.55
Pulmuset
17.25
Pulmuset
18.00
Kellarin kunkku
18.30
Kellarin kunkku
19.00
Lindsay
20.00
Tavallista elämää
20.30
Suomen rumimmat tatuoinnit
21.00
Soitellaan
IMDb
4.7
23.00
Chicago Fire
00.00
Kysy seksistä
01.00
Fame
02.00
Tough Love
02.50
Chicago Fire
03.40
-04.05
Kolmas kivi auringosta
LIVE
8
02.55
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Beverly Hillsin lastenhoitajat
10.00
Olet mitä syöt
10.30
Emilyn sisustussalaisuudet
11.00
Leila leipoo Ranskassa
11.30
Kiinalaisen keittiön herkut
12.00
Jutta ja superdieetit
12.30
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
13.00
Pikakurssi kodinostoon
13.30
Tuhluriprinsessat
14.00
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
14.30
Isännän ja koiran käytöskoulu Amerikassa
15.30
Hurja remontti
16.25
Olet mitä syöt
16.55
Kaisa ja puoli valtakuntaa
17.55
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
18.55
Hurja remontti
19.55
Sinkkuelämää
20.30
Sinkkulaiva
21.00
50/50 - Onnen kauppaa
IMDb
7.8
23.05
Kumman kaa
23.35
Kumman kaa
00.10
Sinkkulaiva
00.40
Sinkkuelämää
01.15
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
02.15
Pappien tekopyhät tyttäret
03.10
-04.05
Illallissota
LIVE
9
02.50
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
09.25
Ostosruutu
09.55
Ostosruutu
10.25
Ostosruutu
10.55
Ennustaja-TV
11.25
Tomin keittiö
11.55
Tomin keittiö
12.25
Amerikan kovimmat keräilijät
13.20
Kuppilat kuntoon Ruotsi
14.15
Leijonan luola Kanada
15.10
MasterChef Australia
16.05
JIM D: Modern Marvels
17.00
Kuppilat kuntoon Ruotsi
18.00
MasterChef Australia
19.00
Leijonan luola Kanada
20.00
Suomen huutokauppakeisari
21.00
Martina ja hengenpelastajat
22.00
Poliisit
22.30
Poliisit
23.00
Leijonan luola Kanada
00.00
Rekkakuskit jäällä
01.00
Vankilapoliisit
01.30
Metsien miehet
02.20
JIM D Rikos: Matkalla kiven sisään
03.10
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
10
01.35
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Hengenvaarallinen saalis
19.00
Wheeler Dealers
20.00
6D: Tosielämän tappajahai
21.00
Fast n' Loud
22.00
Fighting
IMDb
5.6
00.10
C.S.I.
01.05
Käteiskauppiaat
02.00
Star Trek: The Next Generation
02.50
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.45
24Kitchen: Sara Chafak suolasta sahramiin
04.15
Sky News
06.00
Sky News
06.32
FOX Kids: Sketsiä!
06.43
FOX Kids: Gormiti
07.09
FOX Kids: Ni Hao Kai Lan
07.33
FOX Kids: Monsuno
07.56
FOX Kids: Transformers
08.18
FOX Kids: Transformers - Rescue Bots
08.40
FOX Kids: Avatar 3
09.05
Wipeout
09.50
Ari ja Kirsi: Kotirempat
10.15
24Kitchen: Sara La Fountain
10.45
24Kitchen: Kapinakokki Santeri Hämäläinen
11.15
Futurama
11.45
Miehen paikka
12.10
Maailmanlopun odottajat
13.05
Lyödään ällikällä
13.30
Autonraadot rahaksi
14.25
Lentoturmatutkinta
15.20
Huijareiden kaupunki
16.15
Futurama
16.45
Family Guy
17.10
Suomen vartijat
17.35
Huutokaupan metsästäjät
18.05
Matkalaukkujen metsästäjät
18.35
Varastojen metsästäjät
19.00
Suomen vartijat
19.30
Cops
20.00
Huutokaupan metsästäjät: Kanada
20.30
Huutokaupan metsästäjät
21.00
Bones
21.55
Criminal Minds
22.50
Ilman johtolankaa
23.45
Cops
00.10
Family Guy
00.35
Hain saalistajat
01.25
Hain saalistajat
02.20
Hain saalistajat
03.15
-04.05
Totuus tarun takana
LIVE
13
00.55
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
10.00
Suurin pudottaja
11.00
Ostoskanava Guthy Renker
12.00
Beverly Hillsin panttilainaamo
12.30
Makuja & Elämää
12.50
Lääkärit
13.40
Gallerian tytöt
14.40
Beverly Hillsin täydelliset naiset
15.40
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
16.10
Makuja & Elämää
16.30
Suurin pudottaja
17.30
Salatut elämät
18.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
19.00
Hansin matkassa
20.00
Erilaiset äidit
21.00
Iholla
21.30
Kaikkien aikojen kosinta
22.30
Rakkautta ensitreffeillä
23.30
Iholla
00.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
00.55
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.55
Tonnikalan saalistajat
04.45
Jättimäiset rakennusurakat
05.35
Lyödään ällikällä
06.00
Hurjat mökkiurakat
06.45
Tyhmyrien tiedettä
07.10
Lentoturmatutkinta
08.05
Dubain lentokenttä
08.55
Tonnikalan saalistajat
09.45
Alaskan poliisit
10.35
Hurjat mökkiurakat
11.20
Jättimäiset rakennusurakat
12.15
Taistelukenttien veljekset
13.05
Taistelukenttien veljekset
13.55
Taistelukenttien veljekset
14.45
Taistelukenttien veljekset
15.35
Taistelukenttien veljekset
16.30
Taistelukenttien veljekset
17.25
Taistelukenttien veljekset
18.20
Vaarallisen valtatien pelastajat
19.15
Jättimäiset rakennusurakat
20.10
Aivopelit
20.35
Aivopelit
21.00
Toisen maailmansodan mahtavimmat hyökkäykset
21.55
Natsien kuolemanleiri
22.50
Vankilassa ulkomailla
23.45
Tabu USA
00.35
Aivopelit
01.00
Aivopelit
01.25
Natsien kuolemanleiri
02.15
Huumebisnes Oy
03.05
Vankilassa ulkomailla
03.55
-04.45
Tonnikalan saalistajat
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.35
Pelastuksen sofar
04.05
TV7 Israel News
04.20
Hillsong TV
04.50
Come Home
05.20
Käännekohta
05.50
Yliluonnollista
06.20
Iloa arkeen - Joyce Meyer
06.50
Kämmenellä
07.20
Jerusalem studio
07.50
Raamatunopettaja Lance Lambertin haastattelu
08.20
Jeesus - Kuningaskunta ilman rajoja
08.45
Laula kanssani -karaoke
08.50
Lelulaatikko
09.20
Lasten Piplia
09.30
Kulmakivi
09.50
Jumala puhuu
10.20
One Way
10.50
Sanan ja runon tuoksua
11.05
Sanaa naisilta
11.20
Pelastuksen sofar
11.50
TV7 Israel News
12.05
Hillsong TV
12.35
Come Home
13.05
Käännekohta
13.35
Yliluonnollista
14.05
Rohkaisua Raamatusta - Matti Vuolanne
14.20
Iloa arkeen - Joyce Meyer
14.50
Kämmenellä
15.20
Jerusalem studio
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Tulta Jerusalemista
16.30
Passion for Jesus
17.00
Tulinuoli
17.30
Kaiken kohdalleen asettaminen
18.00
Andrew Wommack evankeliumin äärellä
18.30
Uusi elämä
18.55
Pelastusrukous
19.00
Kissa pöydälle
19.30
Jerusalemin muureilla special
20.00
TV7 Israel News
20.15
Tie on valmis!
20.45
Armon kalliolla
21.05
Raamattu puhuu sinulle
21.15
Kristuksen mieli
22.15
Elämä kuoleman jälkeen
22.30
Marttyyrien ääni
23.00
John Fenn - Lain ja armon tasapaino
23.30
Keskipisteessä Jeesus
00.00
Tulta Jerusalemista
00.30
Passion for Jesus
01.00
Tulinuoli
01.30
Kaiken kohdalleen asettaminen
02.00
Andrew Wommack evankeliumin äärellä
02.30
Uusi elämä
02.55
Pelastusrukous
03.00
Kissa pöydälle
03.30
Jerusalemin muureilla special
04.00
-04.15
TV7 Israel News
07.00
Aamusydämellä
07.40
Jumalanpalvelus
08.40
Pisara
08.45
Taivaallista menoa: Innoittajana usko
09.15
Närbild
10.05
Yle Uutiset Uusimaa
10.15
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
10.25
Yle Uutiset Lounais-Suomi
10.35
Yle Uutiset Häme
10.45
Yle Uutiset Keski-Suomi
10.55
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.05
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.15
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11.25
Oddasat
12.00
Puoli seitsemän
12.30
Mieheke
IMDb
6.2
13.45
Palanen: Kunniataulu
14.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
14.50
Ykkösaamu
15.30
Kuningaskuluttaja
16.00
Pikku Kakkonen
17.00
Majakka: Märket
17.15
Kaupunki uusiksi: Pohjoisen metropoli
18.00
Teiniäidit
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
Uusi päivä
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.00
A-studio
20.30
Spotlight: Ei ole lottovoitto syntyä Suomessa
21.00
Efter Nio
22.00
Uusi Kino: Toinen ovi
22.25
-22.54
Uusi Kino: Nainen Son La'sta
16.00
Premier League Monday Highlights
16.55
Valioliiga: West Bromwich - Manchester United
18.45
UEFA Champions League: TsSKA Moskova - Manchester City
21.00
UEFA Champions League viikkomakasiini
21.25
MTV Sport: Jalkapallostudio
21.40
UEFA Champions League: Barcelona - Ajax
23.40
MTV Sport: Jalkapallostudio
00.05
Premier League Netbusters
00.30
UEFA Champions League -huippuhetket 21.10.
01.00
-02.48
UEFA Champions League: Porto - Athletic Bilbao
17.00
ATP Tennis 1000
00.05
UFC
10.00
Pihan myllääjät
10.25
Pihan myllääjät
10.50
Mennään kalaan!
11.15
Mennään kalaan!
11.35
Mennään kalaan!
12.00
Late Show With David Letterman
13.00
Tuunaa mun rekka!
13.25
Tuunaa mun rekka!
14.00
Pelastusjoukot
14.30
Pelastusjoukot
15.00
World of Freesports
15.30
World of Freesports
16.00
Monster Jam - International Racing and Freestyle
16.30
Kiinteistöpelurit
17.00
Rikos ratkaistu
18.00
Top Gear
19.00
Erämiehen Vietti
19.15
Erämiehen Vietti
19.30
Erämiehen Vietti
19.45
Erämiehen Vietti
20.00
Rikos ratkaistu
20.45
Alpeilla
21.00
2wheel Finland
21.15
2wheel Finland
21.30
UEFA Champions League: Porto - Athletic Bilbao
23.45
Late Show With David Letterman
00.30
Sheriffi Butterbean
01.00
-01.42
Rikos ratkaistu
06.00
Antti piirtää
06.30
Teletapit
06.55
Miffy ja ystävät
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Kotitilan konkkaronkka
07.15
Ystävämme Susu
07.30
Hello Kitty: Omenapuumetsä ja Lumottu maa
07.40
Eveliina
07.45
Kaislan komero
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Rastahiiri
08.20
Kioka
08.30
Juniorijumppa
08.31
Ava, Riko ja Teo
08.40
Masha ja karhu
08.50
Tessu
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Kaupungin Sankarit
09.20
Kaupungin Sankarit
09.35
Vikke Viikinki
09.50
Puuha-Pete
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Manon
10.15
Maija Mehiläinen
10.30
Antti piirtää
10.55
Ava, Riko ja Teo
11.05
Ava, Riko ja Teo
11.15
Ava, Riko ja Teo
11.25
Lelumaan Niksu
11.40
Wotwotit
11.50
Keltaisen Kirahvin eläintarinoita
12.00
Juniorijumppa
12.01
Richard Scarryn touhukas maailma
12.30
Pörri Orava
13.00
Juniorijumppa
13.01
Tellus Tähtinen
13.15
Tellus Tähtinen
13.30
Taskuvaari
13.45
Taskuvaari
14.00
Bibi ja Tiina
14.30
Horseland - heppajengi
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
Kasperin kauhukoulu
16.20
INK - Ihmenappuloiden kerho
16.45
Viidakon veijarit
17.00
Mimmikoto
17.15
Ryhmymaan taikakirja
17.30
Chaplin
17.40
Chaplin
17.48
Pikku Piko
17.55
Munamies
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.09
Winx-klubi
18.36
Tintin seikkailut
19.00
Gisele ja ekotytöt
19.06
Korisjengi
19.30
Viisikko
03.25
Wallander - Saknaden
04.55
American Swing
06.15
Grace Unplugged
IMDb
5.9
08.00
Baggage Claim
IMDb
4.9
09.35
Winston Churchill: Walking with Destiny
IMDb
7.4
11.15
Not Fade Away
IMDb
6.0
13.05
Viiden vuoden kihlaus
IMDb
6.2
15.05
Milk
IMDb
7.5
17.10
Jätä se!
IMDb
6.4
19.15
Hobitti - Smaugin autioittama maa
IMDb
7.8
22.00
Force of Execution
IMDb
4.6
23.35
Paranormal Activity: Merkityt
IMDb
5.0
01.00
12 Rounds 2: Reloaded
02.30
-04.00
You're Next
04.00
True Blood
05.00
Heartless
06.00
Halt and Catch Fire
07.00
The Office
07.30
The Office
08.00
The Spoils of Babylon
08.30
The Spoils of Babylon
09.00
Mad Men
10.00
Halt and Catch Fire
11.00
The Office
11.30
The Office
12.00
The Spoils of Babylon
12.30
The Spoils of Babylon
13.00
Mad Men
14.00
Halt and Catch Fire
15.00
The Office
15.30
The Office
16.00
The Spoils of Babylon
16.30
The Spoils of Babylon
17.00
Mad Men
18.00
Halt and Catch Fire
19.00
The Office
19.30
The Office
20.00
The Spoils of Babylon
20.30
The Spoils of Babylon
21.00
Silicon Valley
21.30
Silicon Valley
22.00
Falling Skies
23.00
Boardwalk Empire
00.00
The Knick
01.00
True Blood
02.00
Heartless
03.00
-04.02
Game of Thrones
03.30
Päivä ja yö
IMDb
5.6
05.05
Paratiisi
07.00
Mimmi
07.40
Marikki
IMDb
6.1
09.00
Vaahteramäen Eemeli
09.25
Lassen kesäloma
IMDb
6.6
11.00
Miffo
IMDb
5.7
12.35
Rallybrudar
IMDb
4.8
14.15
En förälskelse
IMDb
5.5
15.50
Naapurihaudan kaveri
IMDb
5.6
17.20
Kesälesket
IMDb
5.0
19.00
Nils Karlsson Pyssling
19.25
Linas kvällsbok
IMDb
5.5
21.00
Paratiisi
22.55
Underbara älskade
IMDb
6.2
00.35
Kertausharjoitukset
IMDb
6.2
02.00
Heartbreak Hotel
IMDb
5.3
03.40
-05.12
Järvi
04.00
Dom Hemingway
06.00
Zulu
08.00
Hokus Pokus Alfons Åberg
10.00
It Boy
IMDb
6.4
12.00
Lentsikat
IMDb
5.7
14.00
Olsenbanden på dybt vand
16.00
Justin Bieber's Believe
18.00
Bettien matka
IMDb
6.5
20.00
Having You
IMDb
6.4
22.00
Red Lights
IMDb
6.2
00.00
Dom Hemingway
02.00
Café de Flore
IMDb
7.4
04.00
-05.54
Selviytyminen
IMDb
7.6
23.20
The Possession
IMDb
5.8
19.00
Aleksanteri
IMDb
5.5
21.50
-23.06
Rewind
IMDb
6.8
01.00
Home Run
IMDb
6.0
07.00
La reine soleil
IMDb
5.8
09.00
Yoko
IMDb
5.1
11.00
Next Avengers: Heroes Of Tomorrow
13.00
Barbie ja joulutarina
IMDb
5.6
15.00
Rosvoruhtinas
IMDb
6.0
17.00
Kaikenkarvainen Charlie
IMDb
6.6
19.00
Min søsters børn i Afrika
IMDb
5.5
21.00
Home Run
IMDb
6.0
23.00
Hotel Transylvania
IMDb
7.1
01.00
-02.37
Äidin poikaystävä
IMDb
6.0
00.00
NHL: Winnipeg Jets - Calgary Flames
04.35
NHL: Edmonton Oilers - Tampa Bay Lightning
09.30
NHL: Edmonton Oilers - Tampa Bay Lightning
11.30
Pelipäivä - Jari Kurri
12.30
NHL Tonight
13.30
KHL: Jokerit - Salavat Julajev
16.00
NHL: Edmonton Oilers - Tampa Bay Lightning
18.00
Pelipäivä
18.30
KHL: Jokerit - Avangard Omsk
21.30
NHL Tonight
22.30
Pelipäivä - Jari Kurri
23.30
KHL: Jokerit - Avangard Omsk
02.05
-08.00
NHL: New York Islanders - Toronto Maple Leafs
08.00
NHL: Edmonton Oilers - Tampa Bay Lightning
11.30
Golf: European Tour
14.30
Golf: PGA Tour
18.30
NFL: Pittsburgh Steelers - Houston Texans
03.35
-08.00
NHL: Chicago Blackhawks - Philadelphia Flyers
02.00
Golf: Golfing World - Daily News
10.00
Golf: Golfing World - Daily News
11.00
Golf: Volvo World Match Play Championship
15.00
Golf: Golfing World - Daily News
16.00
Golf: European Tour Highlights
17.00
Golf: PGA Tour Highlights
18.00
Golf: Greater Hickory KIA Classic at Rock Barn
20.00
Golf: ECCO Tour final 2014 - Race to Himmerland
20.30
Golf: Nordea Tour Highlights
21.00
Golf: Champions Tour Highlights
22.00
Golf: KEB-HanaBank Championship
00.00
Golf: Challenge Tour Series Highlights
00.30
Golf: This is PGA Tour Canada - Year in Review
01.00
Golf: PGA Tour Highlights
02.00
-10.00
Golf: Golfing World - Daily News
03.30
NHL Tonight
04.35
NHL: Edmonton Oilers - Tampa Bay Lightning
09.00
NHL Tonight
10.00
NHL: Winnipeg Jets - Calgary Flames
11.55
NHL: Edmonton Oilers - Tampa Bay Lightning
13.50
NHL Tonight
14.50
Hockeyallsvenskan: Västerås - Södertälje
16.45
NHL: Edmonton Oilers - Tampa Bay Lightning
18.45
NHL Tonight
19.45
Hockeyallsvenskan: Malmö Redhawks - Rögle
22.30
NHL Tonight
23.30
Hockeyallsvenskan: Malmö Redhawks - Rögle
01.30
Makasiiniohjelma: Hockeyallsvenskan
02.05
-09.00
NHL: New Jersey Devils - New York Rangers
03.00
Meripihkatie ? Tonavalta Adrianmerelle
04.00
Museon mysteerit
04.50
Mongolian jäinen hauta
06.00
Mao ? kiinalainen tarina
07.00
Viikinkitarinoita
IMDb
6.8
08.05
Time Team
09.00
Salainen sota
10.00
Tudorien aikainen maatila
11.10
Idästä länteen: Matkoja maapallon keskuksesta
12.10
Salaseurat
13.00
Äänetön sota: Taistelu pinnan alla
14.00
Tieteen tarina
IMDb
7.6
15.10
Muinaiset maailmat
16.10
Time Team
17.00
Tudorien aikainen maatila
18.10
Viikinkitarinoita
IMDb
6.8
19.15
Myyttien metsästäjät
20.10
Museon mysteerit
21.00
Gandhi - Mahatman synty
22.00
Muinaiset eliittijoukot
23.00
Kuolemaa ja keskiaikaa
00.00
Myyttien metsästäjät
01.00
Taistelijoiden klubi: väkivallan historia
02.00
Salainen sota
03.00
Muinaiset maailmat
04.00
-05.00
Museon mysteerit
00.30
Rabbit Fall
IMDb
7.1
07.00
Panda?s Wild Move
07.55
Whale Adventure with Nigel Marven
08.55
Hope for Wildlife
09.50
Animal Rescue Squad
10.15
Animal Rescue Squad
10.45
On A Wing and A Prayer
11.40
Zoo Juniors
12.10
Zoo Juniors
12.40
Cheetah Diaries
13.05
Cheetah Diaries
13.30
Snow Leopards - Beyond the Myth
14.25
Harnas - Wildlife Rescue Camp
14.55
Harnas - Wildlife Rescue Camp
15.25
Zoo Juniors
15.50
Zoo Juniors
16.20
Animal Rescue Squad
16.45
Animal Rescue Squad
17.10
Djurakuten
17.35
Djurakuten
18.05
Whale Adventure with Nigel Marven
19.00
The Conquerors
20.00
Wild Colombia with Nigel Marven
21.00
Vexed
22.00
Fat Tony & Co
23.00
Underbelly
23.45
Leverage
00.30
-07.00
Rabbit Fall
IMDb
7.1
09.31
Jalkapallo: UEFA Youth League
10.28
Moottoriurheilu: Motorsports Weekend
10.44
Muut lajit: WATTS
18.27
Jalkapallo: Eurogoals
20.51
Muut lajit: WATTS
21.45
Muut lajit: WATTS
22.03
Pro Wrestling: This Week on World Wrestling Entertainment
22.37
Pro Wrestling: Vintage Collection
23.30
Jalkapallo: Eurogoals
01.41
Jalkapallo: Eurogoals
09.35
Snooker: Euroopan kiertue Riika, Latvia
12.24
Darts: Top of Ghent Gent, Belgia
15.46
Jalkapallo: UEFA Youth League
16.47
Jalkapallo: UEFA Youth League
18.57
Snooker: Euroopan kiertue , Saksa
20.51
Muut lajit: WATTS
21.57
Darts: Top of Ghent Gent, Belgia
00.03
Moottoriurheilu: Tuesday Night Speed Date
00.04
Moottoriurheilu: GT Academy Masterclass
00.21
Autourheilu: Blancpain GT Series Zolder, Belgia
00.54
Autourheilu: World Series by Renault, Espanja
01.25
Autourheilu: F3 EM-sarja Hockenheim, Saksa
01.57
-01.58
Moottoriurheilu: Tuesday Night Speed Date
05.30
Superbike: British Championship Brands Hatch 3
05.58
Superbike: British Championship Brands Hatch 3
06.29
Muut lajit: WATTS
15.17
Superbike: British Championship Brands Hatch 3
15.41
Superbike: British Championship Brands Hatch 3
16.15
Autourheilu: World Series by Renault, Espanja
16.45
Moottoriurheilu: Motorsports Weekend
03.07
Pyöräily: Kuuden päivän ratapyöräilykilpailut, Amsterdam, Alankomaat
04.00
Amerikkalainen jalkapallo: NCAA Big Ten Conference, Yhdysvallat
05.30
Darts: Top of Ghent Gent, Belgia
06.59
Pyöräily: Kuuden päivän ratapyöräilykilpailut, Amsterdam, Alankomaat
08.28
Superbike: British Championship Brands Hatch 3
09.05
Superbike: British Championship Brands Hatch 3
09.30
Jalkapallo: Bundesliiga
11.16
Darts: Top of Ghent Gent, Belgia
12.29
Pyöräily: Kuuden päivän ratapyöräilykilpailut, Amsterdam, Alankomaat
13.56
Jalkapallo: UEFA Youth League
15.00
Darts: Top of Ghent Gent, Belgia
16.52
Mäkihyppy: Kesä GP Almaty, Kazakstan
19.39
Koripallo: Eurocup
22.26
Jalkapallo: Bundesliiga
00.07
Darts: Top of Ghent Gent, Belgia
02.28
Pyöräily: Kuuden päivän ratapyöräilykilpailut, Amsterdam, Alankomaat
03.58
-04.28
Jalkapallo: UEFA Youth League
03.55
American Chopper
04.45
Likaiset työt
05.35
Ruokatehdas
06.00
Ruokatehdas
06.25
Treehouse Masters
07.20
Myytinmurtajat
08.15
Arvokaman etsijät
09.05
Americarna
09.30
Americarna
10.00
Fast N' Loud
11.00
Myytinmurtajat
12.00
Alaska
13.00
Kultakuume erikoisjaksot
14.00
Arvokaman etsijät
15.00
Tanked
16.00
Treehouse Masters
17.00
Fast N' Loud
18.00
Cafe Racer
18.30
Cafe Racer
19.00
Arvokaman etsijät
20.00
Alaska
21.00
Siperian metsurit
22.00
Hengenvaarallinen saalis
23.00
Kultakuume erikoisjaksot
00.00
Alaska
01.00
Jokien hirviöt
02.00
Valassodat
03.00
Ruudinkäryä
03.55
-04.45
American Chopper
03.50
Art Attack
04.10
Good Luck Charlie
04.35
Jessie
05.00
Phineas & Ferb
05.20
Lilo And Stitch
05.45
Dog With a Blog
06.10
Austin and Ally
06.35
Good Luck Charlie
07.00
Doc McStuffins
07.15
Chuggington
07.30
Gravity Falls
07.55
A.N.T Farm
08.20
Jessie
08.45
Phineas & Ferb
09.00
Dog With a Blog
09.25
Dog With a Blog
09.50
Fairly Odd Parents
10.05
Liv And Maddie
10.30
Jessie
10.55
Wander Over Yonder
11.10
I Didn't Do It
11.35
Austin and Ally
12.00
Austin and Ally
12.25
Violetta
13.15
Shake it up
13.40
Jessie
14.05
Jessie
14.30
Have A Laugh
14.40
Phineas & Ferb
14.55
Good Luck Charlie
15.20
Austin and Ally
15.45
Liv And Maddie
16.10
Dog With A Blog
16.35
A.N.T Farm
17.00
Good Luck Charlie: Goodbye Teddy
17.50
Austin and Ally
18.15
Girl Meets World
18.40
Violetta
19.30
Kickin It
19.55
Lab Rats
20.20
Crash And Bernstein
20.45
Danny Cunningham The Ninja of the School
21.00
Liv And Maddie
21.25
Good Luck Charlie
21.55
Phil of the Future
22.20
That's so Raven
22.45
Fish Hooks
23.00
A.N.T Farm
23.25
Shake It Up
23.50
Jessie
00.15
That's So Raven
00.40
My Babysitter's A Vampire
01.05
Phil of the Future
01.25
Sonny With A Chance
01.45
Pair of Kings
02.05
Violetta
02.50
Danny Cunningham The Ninja of the School
03.10
Dude, That's My Ghost
03.30
Packages From Planet X
03.50
-04.10
Art Attack
Suomen näppärin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Suuri seikkailu
,
Unelma-asunto auringon alta
,
Miehen puolikkaat
,
Taivaan tulet
,
Salatut elämät
,
Kova laki: Erikoisyksikkö
,
Syke
,
La Promesa - Salaisuuksien kartano
,
Mahdoton tapaus
,
Emmerdale
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti