Sanakirja
Tietovisat
Reseptit
Vaihtoautot
Horoskooppi
Viihde
Blogit
TV-ohjelmat tänään
19
Su 19.10.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
23.55
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
08.00
Yle Uutiset
08.05
Avara luonto: Pohjois-Amerikka
09.00
Yle Uutiset
09.05
Aamusydämellä
09.55
Yle Uutiset
10.00
Jumalanpalvelus
11.00
Yle Uutiset
11.05
Yle Uutiset Viikko viitottuna
11.15
Pressiklubi
11.45
A-studio
12.15
Kaikkea kaupan
12.45
Sydämen asialla
13.35
Akuutti
14.05
Kiehtova maailma: Koti aavikolla
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.15
Vielä virtaa
15.45
Historia: Bletchley Parkin sankarit
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Inhimillinen tekijä
18.00
Yle Uutiset
18.10
Urheiluruutu
18.15
Putkiremontti
18.45
Kahden keikka
19.45
Arto Nyberg
20.30
Yle Uutiset
20.45
Urheiluruutu
21.05
Tehdas
21.55
Syrjäinen maa
23.30
YleLeaks
23.45
Ykkösaamu
00.25
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
08.46
Petteri Kaniini
23.10
-00.00
Naurun tasapaino
LIVE
3
02.30
Voittostudio
06.00
Voittostudio
07.00
Ostoskanava Tvins.com
08.00
Ella Elefantti
08.15
Mokon suuri maailma
08.30
Hello Kitty - onnistu kanssani!
08.45
Hunajapupuset
09.00
Chaplin
09.10
Pokémon
09.35
Gumballin mieletön maailma
10.00
Scooby-Doo! Mystery Incorporated
10.25
Loton ja Jokerin tulokset
10.30
Suomen kaunein koti
11.30
Koko Suomi leipoo
12.30
Vapun valtakunta
13.00
Nyt uutta Suomessa - suomalaisen mainonnan historia
14.00
Siivoushullut
15.05
Pilanpäiten
15.15
Kadonneen jäljillä
16.15
Pilanpäiten
16.20
Arttu Wiskari: Sirpa
16.25
Putous
17.55
Peter Hispaniassa
18.55
Naapurit-arvonta
19.00
Seitsemän Uutiset
19.10
Tanssii Tähtien Kanssa
21.00
Brändärit
21.30
Vedetään hatusta
22.00
Kymmenen Uutiset
22.15
Viikon sää
22.20
MTV Sport Uutiset
22.35
Posse
00.05
Pahan ajojahti
01.05
Americans
02.05
Valtapeliä
03.05
-05.30
Voittostudio
LIVE
4
03.50
Salaliittoteoriat Jesse Venturan johdolla
04.45
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
06.10
Ostosruutu
06.40
Ostosruutu
07.10
Ostosruutu
07.40
Bubble Guppies
08.05
Lego Legends of Chima
08.30
Jaksa paremmin
09.00
Hurja remontti
10.00
SM-liigan viikkomakasiini
10.30
Nelonen Pro: Moor Gääs
11.00
Elixir
11.30
Elixir Sport
12.00
Ravintola X
13.00
Merieläinten pelastajat
13.30
Eläintarhassa tapahtuu
14.00
Eläintarhassa tapahtuu
14.30
Matkaoppaat
15.00
Matkaoppaat
15.30
Totuuden anatomia
16.30
Hyvät ja huonot uutiset
17.30
Vain elämää
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Guinness World Records – Ihmeelliset ennätysvideot
19.30
Vino Show
20.57
Keno
21.00
Thor
IMDb
7.0
23.20
SM-liigan viikkomakasiini
23.50
Nelonen Pro: Moor Gääs
00.20
Haapasalo Goes America
01.20
NCIS Rikostutkijat
02.15
Pelkokerroin 2.0
03.10
Weeds
03.40
-04.15
Weeds
LIVE
5
08.15
Unna Junná
08.30
BUU-klubben: Muumilaakson tarinoita
09.00
SVT: Farfar i fickan
09.15
SVT: Kött på benen
09.40
SVT: Masha och björnen
09.50
SVT: Ylvania, sagan om den Gyllene Nyckeln
10.00
SVT: Rapport
10.05
SVT: Minnenas television: TV-skäggen
11.10
SVT: Gudstjänst
11.55
SVT: Kyrkornas hemligheter
12.05
SVT: Stina om Gena Rowlands
12.35
SVT: Vi är flator
13.05
SVT: Erlend och Steinjo
13.50
Taivaallista menoa: Yksinäinen taistelu
14.20
Jumalanpalvelus: Lauletaan ilosta
15.05
Jälkivääntö
15.45
Nuottien matkassa
16.45
Perhesirkus
17.15
Strömsö
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben: Muumilaakson tarinoita
18.30
Täydellistä elämää
19.00
Kylmää ja märkää
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.40
Sportnytt
19.50
Ihmiskunnan uhkakuvat
20.00
Dok: Tanskalainen maajussi Kööpenhaminassa
21.00
Apinatytöt
IMDb
5.5
23.00
SVT: Sportnytt
23.10
SVT: Fjällbackamorden
00.40
SVT: Babel
01.40
SVT: Minnenas television: TV-skäggen
02.45
-03.15
SVT: Amigo grande
LIVE
6
01.30
Voittostudio
06.00
Voittostudio
08.00
Ostoskanava Guthy Renker
09.00
Ostoskanava Tvins.com
11.00
Simpsonit
11.30
Simpsonit
12.00
Simpsonit
12.30
Simpsonit
13.00
Simpsonit
13.30
Simpsonit
14.00
Merlin
15.00
Face
16.00
Catfish
17.00
Valehtelevat viettelijät
17.55
Kalle Lindroth: Annika
18.00
X Factor UK
19.00
Anthony Bourdain - kohti tuntematonta
20.00
Myytinmurtajat
21.00
Big Brother Talk Show
22.35
C.S.I. New York
23.35
Vampyyrien sukua
00.30
Simpsonit
01.00
Rysän päällä
02.00
-05.56
Voittostudio
LIVE
7
03.10
Elisabet
IMDb
7.4
05.15
Kolmas kivi auringosta
06.15
Yllätystuunaajat
06.30
Yllätystuunaajat
07.25
Pulmuset
07.55
Dawson's Creek
08.45
TV Shop Tvins
11.45
LauantaiForum: Koti syyskuntoon
12.15
Tavallista elämää
12.45
Tavallista elämää
13.15
Tavallista elämää
13.45
Myyntimies Jethro
14.40
Kaara
15.10
Pekonin valtakunta
15.40
Goldbergit
16.10
Monk
17.05
Ritari Ässä
18.10
Spy Kids
IMDb
5.4
20.00
House
21.00
Mr. Bean lomailee
IMDb
6.4
23.00
Spartacus - gladiaattori
00.10
House
01.10
Intohimon tuulet
IMDb
7.3
03.40
-05.55
Rakkaudesta peliin
IMDb
6.3
LIVE
8
02.45
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Sisustus uusiksi miehen tapaan – USA
10.00
Pikakurssi kodinostoon
10.30
Emilyn sisustussalaisuudet
11.00
Hurja remontti
12.00
Hurja remontti
13.00
Hurja remontti
14.00
Hurja remontti
15.00
Pariskunnan superdieetti
16.00
Unelmien poikamiestyttö
18.00
Pelasta perheemme, Supermarjo!
19.00
Tanssin superäidit
20.00
Kaksi julkkista ja yhdet häät
21.00
Scandal
22.00
Sinkkulaiva
22.30
Sinkkulaiva
23.00
Sinkkulaiva
23.30
Sinkkulaiva
00.00
Ruotsin miljonääriäidit
01.00
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
9
02.40
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.40
Ostosruutu
08.10
Ostosruutu
08.40
Ostosruutu
09.10
MasterChef Australia
10.05
MasterChef Australia
11.00
Henkka & Niki vs. Amerikka
11.30
Jyrki Sukulan makujen maa
12.00
Arktiset vedet
12.30
Rekkakuskit jäällä
13.25
Rekkakuskit jäällä
14.25
Talent USA
16.05
Metsien miehet
17.00
Suomen paras leipomo
18.00
Panttilainaamo UK
19.00
Haasta Hans
20.00
Hotellit kuntoon, Gordon Ramsay
21.00
Suomen Tulli
22.00
Vuorien sankarit
23.00
Outoa vai mitä?
00.00
Villit nettivideot
00.30
Villit nettivideot
01.00
Entisöintipaja
01.30
Keräilijöiden aarreaitta
02.00
Mestariampuja
03.00
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
10
01.50
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
6D: Lady Gaga
19.00
Ammattina sankari
19.30
Kaara
20.00
Wheeler Dealers
21.00
Ylvis Show
22.00
Hiuskarvan varassa
23.00
Mielenhallinnan mestarit
23.35
Ajan hidastajat
00.05
Alligaattorin metsästäjät
01.00
Sing Date
01.30
Sing Date
02.00
Playboy esittää: 69 seksiseikkailua
02.30
Playboy esittää: 69 seksiseikkailua
03.00
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.35
Totuus tarun takana
04.25
Sky News
06.00
Sky News
06.24
FOX Kids: Lola & Virginia
06.36
FOX Kids: Ni Hao Kai Lan
07.00
FOX Kids: Vipo - lentävän koiran seikkailut
07.12
FOX Kids: Vipo - lentävän koiran seikkailut
07.26
FOX Kids: Pound Puppies
07.48
FOX Kids: Lalaloopsy
08.12
FOX Kids: Transformers - Rescue Bots
08.34
FOX Kids: Transformers
08.56
FOX Kids: Avatar 3
09.20
FOX Kids: Gormiti
09.45
Ari ja Kirsi: Kotirempat
10.10
24Kitchen: Sara leipoo
10.40
24Kitchen: Sara La Fountain
11.05
Supertehtaat
11.55
Lyödään ällikällä
12.20
Lyödään ällikällä
12.50
FOX Wild: Eläinkunnan oudoimmat lemmikit
13.40
FOX Wild: Eläinkunnan oudoimmat lemmikit
14.35
FOX Wild: Eläinkunnan oudoimmat lemmikit
15.30
Family Guy
15.55
Family Guy
16.20
Family Guy
16.50
Family Guy
17.15
Family Guy
17.45
Suomen vartijat
18.10
Suomen vartijat
18.35
Suomen vartijat
19.05
Jaakon matkassa
20.05
Cosmos: kaikki elämästä
21.00
S.H.I.E.L.D. Agentit
21.55
Kylä
IMDb
6.6
23.55
The Walking Dead
00.45
Criminal Minds
01.35
Criminal Minds
02.25
Criminal Minds
03.10
Supertehtaat
04.00
-05.59
Sky News
LIVE
13
01.20
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Putous
09.31
Upeat skandikodit
11.00
Haaveiden talo hartiapankilla
12.00
Haaveiden talo hartiapankilla
13.00
Haaveiden talo hartiapankilla
14.00
Haaveiden talo hartiapankilla
15.00
Koiralle koti
15.30
Koiralle koti
15.55
Mitä tänään syötäisiin?
16.00
Beverly Hillsin täydelliset naiset
17.00
Beverly Hillsin täydelliset naiset
18.00
Beverly Hillsin täydelliset naiset
19.00
Elle Style Awards 2014
20.00
Ladies of London
21.00
Kahden viikon iskuaika
IMDb
5.9
22.55
Moderni perhe
23.25
Moderni perhe
23.55
Rakkautta ensitreffeillä
00.55
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.55
Aikamatkaajat
04.45
Salakuljettajat satimeen
05.35
Lyödään ällikällä
06.00
Yukonin kultamaat
06.45
Lyödään ällikällä
07.10
90-luvun muistetuimmat
08.00
Tonnikalan saalistajat
08.50
Inside
09.40
Inside
10.30
Maailmanloppu
11.20
Vaarallisen valtatien pelastajat
12.10
Maailmanloppu
13.00
Maailmanloppu
13.50
Maailmanloppu
14.40
Maailmanloppu
15.30
Maailmanloppu
16.25
Maihinnousun uhraukset
17.20
Maihinnousun uhraukset
18.15
Yukonin kultamaat
19.05
Vaarallisen valtatien pelastajat
20.00
David Rees asian ytimessä
20.25
David Rees asian ytimessä
20.50
Aarteenetsijät
21.10
Tyhmyrien tiedettä
21.35
Tyhmyrien tiedettä
22.00
Aivopelit
22.55
Vankilassa ulkomailla
23.45
Stephen Hawking ja tulevaisuuden tiede
00.35
Aivopelit
01.25
Tyhmyrien tiedettä
01.50
Tyhmyrien tiedettä
02.10
David Rees asian ytimessä
02.35
David Rees asian ytimessä
02.55
Lyömättömien yhteenotto
03.40
-04.25
Alaskan selviytymiskoe
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.40
Raamatunopettaja Lance Lambertin haastattelu
04.10
Corrie ten Boomin usko
05.10
Kohtaaminen huipun ristillä
05.55
Garissim-yhtyeen konsertti
06.30
Hillsong TV
07.00
Varustamo
07.30
Ruutupyhäkoulu
07.50
Panjo ja kaverit
08.00
Come Home Kids
08.30
Andrew Wommack evankeliumin äärellä
09.00
Herätys!
10.00
TV7 Jerusalem Uutiset
10.10
Raamatunopettaja Lance Lambertin haastattelu
10.40
Mesila
10.55
Café Raamattu
11.25
Suomen Vapaakirkon kesäjuhlat 2014
12.20
Peltilintu
12.40
Leo Meller ja ystävät
13.10
Isän syli - Jack Frost
15.00
Löytöretki Jumalan Sanaan
15.30
Ikuisia kertomuksia
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Heprealaisia näkökulmia
16.50
Musiikkia
17.00
Parantava rukous - Pirkko Jalovaara (suora lähetys)
19.00
Ajankohtaista taivaasta
19.30
Vanha Testamentti avautuu
20.15
Martin ja Mirjan matkassa
20.45
Raamattu rakkaaksi
21.00
Marttyyrien ääni
21.30
Kosketus
21.40
Herra, opeta minua
22.10
Armon kalliolla
22.30
Jerusalemin muureilla special
23.00
Koputus
23.30
Anne Miettinen - Jumalan päämäärän saavuttaminen
00.00
Heprealaisia näkökulmia
00.50
Musiikkia
01.00
Parantava rukous - Pirkko Jalovaara (suora lähetys)
03.00
Ajankohtaista taivaasta
03.30
-04.15
Vanha Testamentti avautuu
23.30
Efter Nio
07.17
Nimipäiväonnittelu: 19.10.
07.18
Niksi-Nella : Pyykkihyrrä
07.24
Pusse
07.35
Katinkontti
07.46
Petteri Kaniini
09.00
Jumalanpalvelus
10.05
Yle Uutiset Viikko viitottuna
10.15
Aamusydämellä
10.55
Muuttohaukantie
11.25
Pressiklubi
11.55
A-studio
12.25
Dok: Vapaa pudotus
13.30
Tekijänä: Jari Hanska
14.00
Akuutti
14.30
Ylen aamu-tv
15.25
Yle Live: J. Karjalainen
16.25
Nuottien matkassa
17.25
Inhimillinen tekijä
18.15
Tämä tästä
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
18.40
Strömsö
19.20
Paikan kertomaa: Ebeneser - Lastentarhamuseo
19.30
Yle Uutiset
19.45
Urheiluruutu
20.05
Tehdas
20.55
Jälkivääntö
21.35
Yle Live: M1-studiossa Tuomo
22.40
Uusi päivä
23.05
Uusi päivä
23.35
-07.00
Uusi päivä
00.50
Champions Hockey League: HV71 - JYP
09.00
UEFA Champions League viikkomakasiini
09.25
Premier League Saturday Highlights
10.20
Valioliiga: Manchester City - Tottenham
12.10
Valioliiga: Crystal Palace - Chelsea
14.00
Premier League World
14.30
Premier League Saturday Highlights
15.25
Valioliiga: QPR - Liverpool
17.30
UEFA Champions League viikkomakasiini
17.55
Valioliiga: Stoke - Swansea
20.00
Valioliiga: QPR - Liverpool
21.50
Valioliiga: Stoke - Swansea
23.40
-00.10
MM Motocross: Latvian osakilpailu
17.00
ATP Tennis 1000
06.30
Lähetystauko MTV Max
09.45
Late Show With David Letterman
10.30
Late Show With David Letterman
11.15
Late Show With David Letterman
12.00
Aotearoa - metsästäjän taivas
12.30
Aotearoa - metsästäjän taivas
13.00
GP3
13.50
GP2
14.45
Formula 1: Venäjän osakilpailu
17.05
Rikos ratkaistu
18.00
MM Supermoto
18.30
Max.doc: Fight Life - Taistelijan elämää
20.00
Monster Jam - International Racing and Freestyle
20.30
2wheel Finland
20.45
2wheel Finland
21.00
Top Gear
22.05
-01.05
UFC
06.00
Linus
06.10
Linus
06.20
Linus
06.30
Pikku ja Jätti
06.45
Pikku ja Jätti
07.00
Kaislan komero
07.15
Maija Mehiläinen
07.30
Manon
07.40
Manon
07.50
Hello Kitty: Omenapuumetsä ja Lumottu maa
08.00
Juniorin aamujumppa
08.01
Kioka
08.10
Mofy
08.15
Ella Elefantti
08.30
Onnenpäivä: Hyvää huomenta!
08.32
Halinallet
08.54
Onnenpäivä: Postipäivä
09.02
Ystävämme Susu
09.16
Vikke Viikinki
09.29
Onnenpäivä: Viikon vinkit
09.37
Professori Balthazar
09.41
Täti Taikakynä
09.46
Mimmikoto
10.01
Rastahiiri
10.12
Onnenpäivä: Hei hei!
10.17
Seikkailija Dora
10.45
Seikkailija Dora
11.10
Tessu
11.20
Tessu
11.30
Wotwotit
11.40
Wotwotit
11.50
Eveliina Koo, eikös joo
12.05
Eveliina Koo, eikös joo
12.20
Richard Scarryn touhukas maailma
12.45
Pörri Orava
13.15
Staraoke-laulupeli
13.30
Peppi Pitkätossu
14.00
Juniorin 10 kysymystä
14.10
Keltaisen Kirahvin eläintarinoita
14.20
Masha ja karhu
14.30
Taitokoulu
15.00
1001 yön tarinat
15.30
Pikku Prinssi
15.55
Pikku Prinssi
16.20
Chaplin
16.30
Tarkastaja Gadget
16.55
Oggi ja torakat
17.20
Juniorin 10 kysymystä
17.30
Korisjengi
18.00
Fish n' Chips
18.15
Fish n' Chips
18.30
Kultakalani on ilkimys
19.00
Gumballin mieletön maailma
19.30
Beyblade: Metal Fury
19.55
Leo
03.05
Metro Manila
IMDb
7.5
04.55
Mafian otteessa
IMDb
6.6
06.50
Billy Crystal: 700 Sundays
08.55
Kuokkavieraat
IMDb
6.9
11.00
jOBS
IMDb
5.9
13.10
El Bulli: Cooking in Progress
IMDb
6.3
15.05
Jackass esittää: Paha pappa
IMDb
6.7
16.35
Diana
IMDb
5.4
18.40
Return to Nim's Island
IMDb
5.1
20.20
Imogene
IMDb
5.7
22.00
360
IMDb
6.2
23.50
Argo
IMDb
7.7
01.50
Wallander - Den orolige mannen
03.30
-04.50
Paranormal Activity: Merkityt
IMDb
5.0
04.00
True Blood
05.00
Heartless
06.00
Veep
06.25
Veep
06.55
Veep
07.25
Veep
07.55
Veep
08.25
Veep
08.55
Veep
09.30
Veep
10.00
Veep
10.30
Veep
11.00
Mad Men
12.00
Mad Men
13.00
Mad Men
14.00
Mad Men
15.00
Mad Men
16.00
Mad Men
17.00
Silicon Valley
17.30
Silicon Valley
18.00
Silicon Valley
18.30
Silicon Valley
19.00
Silicon Valley
19.30
Silicon Valley
20.00
Silicon Valley
20.30
Silicon Valley
21.00
The Leftovers
22.00
Gotham
23.00
Kohde
00.00
True Blood
01.00
True Blood
02.00
True Blood
03.00
True Blood
04.00
-05.01
True Blood
03.35
Underbara älskade
IMDb
6.2
05.15
Pieniä ihmeitä
IMDb
5.9
07.00
Ryövärimetsä
07.30
Håkan Bråkan & Josef
IMDb
4.5
08.50
Jönssonliiga näyttää taitonsa
IMDb
3.7
10.30
Loranga, Masarin ja Dartanjang
11.25
En förälskelse
IMDb
5.5
13.00
Adam ja Eva
IMDb
6.0
14.40
Niin kuin taivaassa
IMDb
7.5
16.55
Hyvää yötä, herra Kulkuri
17.30
Linas kvällsbok
IMDb
5.5
19.00
Kuka uskaltaa
19.30
Ogifta par en film som skiljer sig
IMDb
5.6
21.00
Hur många lingon finns det i världen
IMDb
5.9
22.45
Jäätävä ansa
IMDb
5.0
00.20
Heartbreak Hotel
IMDb
5.3
02.00
-04.10
Uusi maa
IMDb
7.4
03.10
Nälkäpeli: Vihan liekit
IMDb
7.8
05.40
Viides valta
08.00
Frozen: huurteinen seikkailu
10.00
Justin Bieber's Believe
12.00
One Direction: This Is Us
IMDb
4.2
14.00
Pitch Perfect
IMDb
7.2
16.00
Ego
IMDb
6.1
18.00
Laulu Marionille
IMDb
7.0
20.00
Sparkle
IMDb
5.1
22.00
Les Miserables
IMDb
7.6
00.40
Idlewild
IMDb
6.2
02.40
-04.15
Born To Race
23.00
2 Guns
IMDb
6.7
19.00
Hours
IMDb
6.4
21.00
Siperian opetukset
23.20
-00.20
The Football Factory
IMDb
6.9
00.40
Karate Kid
IMDb
6.2
07.00
Fairytale - keijukaisten maailma
IMDb
6.5
09.00
Smurffit 2
IMDb
5.3
11.00
Muppet-elokuva
IMDb
7.7
13.00
Olsenbanden på dybt vand
15.00
Lentsikat
IMDb
5.7
17.00
Lumottu Ella
IMDb
6.3
19.00
Valiant
IMDb
5.5
20.30
Tarok
IMDb
5.7
22.50
Tarok
IMDb
5.7
01.00
-02.51
Minä ja prinssi
IMDb
5.9
02.05
NHL: Washington Capitals - Florida Panthers
07.30
NHL: Washington Capitals - Florida Panthers
09.30
Pelipäivä - Jari Kurri
10.30
KHL: Jokerit - Barys Astana
12.30
NHL Tonight
13.30
NHL: New Jersey Devils - San Jose Sharks
15.30
Pelipäivä
16.00
KHL: Jokerit - Salavat Julajev
19.00
NHL Tonight
20.00
NHL: Washington Capitals - Florida Panthers
22.05
NHL: Los Angeles Kings - Minnesota Wild
01.00
KHL: Jokerit - Salavat Julajev
03.05
-04.05
NHL: Anaheim Ducks - St. Louis Blues
02.05
NHL: Pittsburgh Penguins - New York Islanders
12.00
NHL: Pittsburgh Penguins - New York Islanders
14.00
NHL: Detroit Red Wings - Toronto Maple Leafs
21.00
Nyrkkeily: Gennady Golovkin - Marco Antonio Rubio
22.05
NHL: Los Angeles Kings - Minnesota Wild
01.00
Futbol Mundial
02.05
-03.05
NHL: Winnipeg Jets - Calgary Flames
00.00
Golf: Shriners Hospitals for Children Open
07.00
Golf: Hong Kong Open
11.30
Golf: Volvo World Match Play Championship
14.00
Golf: Viasat Golf Card - Sweden
14.30
Golf: Volvo World Match Play Championship
18.30
Golf: Nordea Tour Highlights
19.00
Golf: Volvo World Match Play Championship
22.00
Golf: KEB-HanaBank Championship
00.00
-01.00
Golf: Shriners Hospitals for Children Open
02.05
NHL: Detroit Red Wings - Toronto Maple Leafs
05.05
NHL: Vancouver Canucks - Tampa Bay Lightning
09.00
NHL Tonight
10.00
NHL: Detroit Red Wings - Toronto Maple Leafs
12.00
NHL: Vancouver Canucks - Tampa Bay Lightning
14.00
NHL Tonight
15.00
Hockeyallsvenskan: Malmö Redhawks - Vita Hästen
17.00
NHL: Pittsburgh Penguins - New York Islanders
19.00
NHL: Vancouver Canucks - Tampa Bay Lightning
21.00
NHL: Detroit Red Wings - Toronto Maple Leafs
23.00
NHL Tonight
00.05
NHL: New York Rangers - San Jose Sharks
03.05
-04.05
NHL: Anaheim Ducks - St. Louis Blues
03.40
Maailmaa muuttanut sää
04.10
Vaiettu historia
05.00
Maailmaa muuttanut sää
05.30
Maailmaa muuttanut sää
06.00
Elisabet I:n sota terrorismia vastaan
07.00
Maailmaa muuttanut sää
07.30
Maailmaa muuttanut sää
08.00
Time Team
09.00
Napoleon
10.00
Idästä länteen: Matkoja maapallon keskuksesta
11.00
Mongolian jäinen hauta
12.00
Myyttien metsästäjät
13.00
Museon mysteerit
14.00
Museon mysteerit
15.00
Museon mysteerit
15.50
Vaiettu historia
16.50
Idästä länteen: Matkoja maapallon keskuksesta
IMDb
8.1
18.00
Kaarle Suuren myytti
19.00
Gandhi - Mahatman synty
20.00
Äänetön sota: Taistelu pinnan alla
21.00
Salaseurat
22.00
Historiaa tehneet naiset
23.00
Muinaiset eliittijoukot
00.00
Museon mysteerit
01.00
Kuolemaa ja keskiaikaa
02.00
Mao ? kiinalainen tarina
IMDb
7.2
03.10
Maailmaa muuttanut sää
03.40
-04.10
Maailmaa muuttanut sää
23.25
Angel Face
07.00
Hope For Wildlife
07.55
Hope For Wildlife
08.50
Hope For Wildlife
09.40
Hope For Wildlife
10.35
Hope For Wildlife
11.30
Anna's Wild Life
12.00
Djurakuten
12.25
Djurakuten
12.50
Animal 24/7
13.40
Naturopolis
14.35
Galapagos
15.30
Kingdom of Plants
16.20
Snow Leopards - Beyond the Myth
17.10
Sisäinen salaisuutemme
18.10
Underwater Okavango
19.05
J'ai Marché Sur La Terre
20.00
Six Feet under the Savannah
21.00
Inspector Lynley Mysteries
22.30
Leverage
23.25
-00.25
Angel Face
09.30
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Luxembourg-Ville, Luxemburg
09.33
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Luxembourg-Ville, Luxemburg
10.25
Maraton: Amsterdam Maraton
13.00
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Luxembourg-Ville, Luxemburg
14.29
Autourheilu: World Series by Renault, Espanja
15.45
Muut lajit: WATTS
16.00
Tennis: ATP Tourin kilpailu, Tukholma, Ruotsi
18.00
Darts: Top of Ghent Gent, Belgia
19.30
Ratsastus: FEI maailmancup Oslo, Norja
20.33
Nyrkkeily: IBA Intercontinental, Frankfurt, Saksa
22.36
Muut lajit: WATTS
23.30
Moottoriurheilu: Motorsports Weekend
23.45
Autourheilu: World Series by Renault, Espanja
00.45
Darts: Top of Ghent Gent, Belgia
02.16
-02.28
Moottoriurheilu: Motorsports Weekend
03.58
Kamppailu-urheilu: King of Kings, Gdansk, Puola
07.04
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Luxembourg-Ville, Luxemburg
08.43
Jalkapallo: Bundesliiga
10.30
Muut lajit: WATTS
10.55
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Luxembourg-Ville, Luxemburg
12.45
Extrememelonta: MM-kisat, Otztal, Itävalta
13.40
Autourheilu: Auto GP Estoril, Portugali
14.26
Superbike: British Championship Brands Hatch 3
15.15
Darts: Top of Ghent Gent, Belgia
16.15
Jalkapallo: Bundesliiga
18.26
Jalkapallo: Bundesliiga
20.30
Jalkapallo: Bundesliigan kohokohdat
21.30
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Luxembourg-Ville, Luxemburg
22.14
Kamppailu-urheilu: King of Kings, Gdansk, Puola
23.16
Autourheilu: Auto GP Estoril, Portugali
23.43
Superbike: British Championship Brands Hatch 3
00.15
Autourheilu: Eurocup Formula Renault 2.0 Jerez de la Frontera, Espanja
00.45
Jalkapallo: Bundesliiga
02.14
Darts: Top of Ghent Gent, Belgia
04.00
-04.30
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Luxembourg-Ville, Luxemburg
03.55
Avaruuden aakkoset
04.45
Freeman ja madonreiät
05.35
Ruokatehdas
06.00
Ruokatehdas
06.25
Bear Grylls
07.20
Jäisen järven kapinalliset
08.15
Myytinmurtajat
09.05
Fast N' Loud
10.00
Fast N' Loud
11.00
Fast N' Loud
12.00
Fast N' Loud
13.00
Fast N' Loud
14.00
Fast N' Loud
15.00
Strip The City
16.00
Katutaikurit kiertueella
17.00
Hengenvaarallinen saalis
18.00
Siperian metsurit
19.00
Avaruuden aakkoset
20.00
Strip The City
21.00
Myytinmurtajat
22.00
Freeman ja madonreiät
23.00
Jokihirviöt
00.00
Marooned with Ed Stafford
01.00
Siperian metsurit
02.00
Bear Grylls
03.00
Freeman ja madonreiät
03.55
-04.45
Strip The City
03.50
Art Attack
04.10
My Babysitter's A Vampire
04.30
Dog With a Blog
04.55
A.N.T Farm
05.15
Brandy And Mr Whiskers
05.35
American Dragon
05.45
American Dragon
06.00
Emperor's New School
06.25
Phineas & Ferb
06.35
Good Luck Charlie
07.00
Chuggington
07.15
Phineas & Ferb
07.30
Austin and Ally
08.00
Jessie
08.25
I Didn't Do It
08.50
Girl Meets World
09.15
Mulan
10.45
Violetta: The Scoop
10.50
Girl Meets World
11.15
Girl Meets World
11.40
Girl Meets World
12.05
Girl Meets World
12.30
Girl Meets World
12.55
Good Luck Charlie
13.20
Good Luck Charlie: Snow Show
14.10
Dog With A Blog
14.35
Sabrina Secrets of a teenage witch
15.55
Wander Over Yonder
16.10
Dog With A Blog
16.35
A.N.T Farm
17.00
I Didn't Do It
17.25
Good Luck Charlie
17.50
Austin and Ally
18.15
Austin and Ally
18.40
Darkwing Duck
19.05
Suite Life On Deck
19.35
Hannah Montana
20.00
Pocahontas
21.30
Wander Over Yonder
21.45
Violetta
22.35
Good Luck Charlie
23.00
Good Luck Charlie
23.25
Pair of Kings
23.50
Shake It Up
00.15
Phil of the Future
00.40
That's So Raven
01.05
Wizards Of Waverly Place
01.25
Jessie
01.45
Sonny With A Chance
02.05
Violetta
02.50
Danny Cunningham The Ninja of the School
03.10
Dude, That's My Ghost
03.30
Packages From Planet X
03.50
-04.10
Art Attack
Suomen monipuolisin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Emmerdale
,
Mahdoton tapaus
,
SuomiLOVE
,
Hockey Night Live
,
Frendit
,
Lemmen viemää
,
Hiljainen todistaja
,
Kauniit ja rohkeat
,
Farmi Suomi
,
Kotka 10
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti