Vaihtoautot
Tietovisat
Blogit
Horoskooppi
Viihde
Sanakirja
Reseptit
TV-ohjelmat tänään
9
To 09.10.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
01.45
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
MOT: Tähtäimessä UKK
06.25
Ylen aamu-tv
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Murdochin murhamysteerit
11.00
Yle Uutiset
11.05
Yle Uutiset Uusimaa
11.15
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.25
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.35
Yle Uutiset Häme
11.45
Yle Uutiset Keski-Suomi
11.55
Yle Uutiset Itä-Suomi
12.05
Yle Uutiset Pohjanmaa
12.15
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
12.25
Oddasat
12.40
Sydämen asialla
13.30
Katupeilin takana
IMDb
6.3
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Yle Oddasat
15.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
16.00
Eduskunnan kyselytunti
16.55
Novosti Yle
16.57
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Murdochin murhamysteerit
18.00
Yle Uutiset
18.22
Yle Uutiset alueeltasi
18.25
Yle Uutiset sää
18.30
Puoli seitsemän
18.55
Downton Abbey
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.05
A-studio: Talk
22.00
Ulkolinja: Lääke Ebolaan?
22.55
Yle Uutiset
23.00
Pyhiinvaeltajan kuolema
23.58
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
08.55
Naurun tasapaino Extra
23.35
-00.05
Jäynäjäbä
LIVE
3
01.25
Voittostudio
05.30
Aamusää
06.00
Studio55.fi
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Studio55.fi
09.30
Huomenta Suomen Uutiset
09.35
Mitä tänään syötäisiin?
09.40
Viking Loton ja Jokerin tulokset
09.45
Kauniit ja rohkeat
10.10
Emmerdale
10.40
Emmerdale
11.10
Lääkärit
12.05
Ostoskanava Tvins.com
13.35
Nyt uutta Suomessa - suomalaisen mainonnan historia
14.35
Perhe pelissä
15.05
Alueellinen sääennuste
15.10
Mitä tänään syötäisiin?
15.15
Maajussit - Missä he ovat nyt
16.15
Hansin matkassa
17.15
Uutiset
17.20
Päivän sää
17.25
Viking Loton ja Jokerin tulokset
17.30
Kauniit ja rohkeat
17.55
Mitä tänään syötäisiin?
18.00
Emmerdale
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän Uutiset
19.20
Päivän sää
19.30
Salatut elämät
20.05
Koko Suomi leipoo
21.00
Enbuske & Linnanahde Crew
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
MTV Sport Uutiset
22.35
Putous 6
22.40
Kuuma laki
23.40
Pahan ajojahti
00.35
Terriers
01.35
-05.30
Voittostudio
LIVE
4
03.20
Blue Bloods
04.15
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Disneyn esikoulu: Viidakon vauhtiviikarit
07.25
Disney esittää: Timon ja Pumba
07.50
Lazy Town
08.20
Waverly Placen velhot
08.50
Maistuvimmat liikeideat
09.50
Huima konttihuutokauppa
10.20
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
10.50
Ennustaja-TV
11.20
Ostosruutu
11.50
Ostosruutu
12.20
LIVE: Tiedä ja Voita
13.20
Huima konttihuutokauppa
13.50
Maistuvimmat liikeideat
14.50
Britannian paras leipomo
15.50
Himohamstraajat
16.50
Arvostele mun illallinen Suomessa
17.20
Frasier
17.50
Haapasalo Goes America
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Matkaoppaat
19.30
Poliisit
20.00
The Voice Kids
20.57
Keno
21.00
Ravintola X
22.00
Cellular - Tuntematon numero
IMDb
6.5
23.55
NCIS Rikostutkijat
00.55
Frasier
01.25
Salaliittoteoriat Jesse Venturan johdolla
02.20
Blue Bloods
03.10
-04.05
Pelkokerroin 2.0
LIVE
5
07.25
SVT: Gomorron Sverige
12.00
SVT: Uppdrag granskning
13.00
SVT: Säsongstart: Hem till byn
13.55
SVT: Programtablå
14.00
SVT: Vem vet mest?
14.30
SVT: Skandal!
15.00
SVT: Kobra
15.56
Kapteeni Sapelihammas - merten kuningas
16.10
Pax maan kamaralla
16.25
Aistien haastaja
16.55
Puutarhakeskiviikko
17.25
Lasso
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben: Bärtil
18.30
Käännekohdassa: Felicia päälaellaan
18.45
Limbo 3
19.00
Ruokapuheita
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.55
Obs debatt
20.30
Tämä tästä
20.45
Oddasat
21.00
Efter Nio
21.57
Yle Nyheter TV-nytt
22.00
Dok: Minä, äitini ja kaikki isäni
23.45
SVT: Gör inte detta hemma
00.15
SVT: Aktuellt
00.55
SVT: Kulturnyheterna
01.00
SVT: Sydnytt
01.10
SVT: Nyhetssammanfattning
01.15
SVT: Sportnytt
01.25
SVT: Hockeykväll
02.00
SVT: Gomorron Sverige sammandrag
02.30
-03.00
SVT: Fångad
LIVE
6
01.30
Voittostudio
06.00
Voittostudio
08.00
Astral TV
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Tvins.com
13.00
Ostoskanava Guthy Renker
14.00
Pomo piilossa
14.55
Myytinmurtajat
16.00
Walker, Teksasista
17.00
Lemmen viemää
18.00
Kurjat kuppilat USA
19.00
Naapurit-arvonta
19.05
Big Brother Extra
19.30
Miehen puolikkaat
20.00
Rillit huurussa
20.30
Simpsonit
21.00
Dieetit vaihtoon!
22.00
Big Brother
23.00
Rysän päällä
00.00
Supernatural
01.00
Simpsonit
01.30
-05.25
Voittostudio
LIVE
7
02.25
Spider-Man - hämähäkkimies
IMDb
7.3
04.25
Call Me Fitz
04.55
Maatilan prinsessa
05.25
Tatuointistudio HelsINK
06.15
Ihmemies MacGyver
07.10
Matlock
08.05
Kellarin kunkku
08.30
Tavallista elämää
08.55
TV Shop Tvins
11.55
Tallinna
12.25
Viestejä tuonpuoleisesta
12.55
Pomo keittiössä
13.25
Pomo keittiössä
13.55
Ihmemies MacGyver
14.55
Matlock
15.55
Kolmas kivi auringosta
16.25
Kaikki rakastavat Raymondia
16.55
Pulmuset
17.25
Pulmuset
18.00
Kellarin kunkku
18.30
Kellarin kunkku
19.00
Top 20 kotivideot
20.00
Myyntimies Jethro
21.00
Hot Fuzz
IMDb
7.8
23.25
Bastuklubben
00.00
5D: Seksirobotti
01.05
Tough Love
02.00
Yllätystuunaajat
02.55
Paritellen
03.30
Kolmas kivi auringosta
03.55
-04.26
Call Me Fitz
LIVE
8
02.55
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
09.30
Tuhluriprinsessat
10.00
Olet mitä syöt
10.30
Sarahin talo
11.00
Emilyn sisustussalaisuudet
11.30
Leila leipoo Ranskassa
12.00
Jutta ja superdieetit
12.30
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
13.00
Huippukokki lähtee maalle
13.30
Tuhluriprinsessat
14.00
Illallissota
14.55
Emilyn sisustussalaisuudet
15.25
Hurja remontti
16.25
Olet mitä syöt
17.00
Kaisa ja puoli valtakuntaa
18.00
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
18.55
Hurja remontti
19.55
Sinkkuelämää
20.30
Sinkkulaiva
21.00
Unelmien poikamiestyttö
22.50
Beverly Hillsin lastenhoitajat
23.50
Sinkkulaiva
00.20
Sinkkuelämää
00.55
Scandal
01.50
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
02.50
Ruotsin plastiikkakirurgit
03.45
-04.40
Seurapiirisäpinää Teksasissa
LIVE
9
02.50
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
09.20
Ostosruutu
09.50
Ostosruutu
10.20
Ostosruutu
10.50
Ennustaja-TV
11.30
Krokotiilimies
12.25
Amerikan kovimmat keräilijät
13.20
Kuppilat kuntoon Ruotsi
14.15
Leijonan luola Kanada
15.10
MasterChef Australia
16.05
New Yorkin tatuointitarinat
17.00
Kuppilat kuntoon Ruotsi
18.00
MasterChef Australia
19.00
Leijonan luola Kanada
20.00
Talent USA
21.00
Pomo piilossa
22.00
Poliisit
22.30
Poliisit
23.00
Leijonan luola Kanada
00.00
Rekkakuskit jäällä
01.00
Arktiset vedet
01.30
Guinness World Records
02.25
Panttilainaamon autospesialistit
02.55
Mestariampuja
03.45
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
10
03.00
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Hengenvaarallinen saalis
19.00
Arvotavara rahaksi
20.00
Huutokauppa Kentuckyssa
20.30
Kassakaappien murtajat
21.00
Fast n' Loud
22.00
Supercop
IMDb
6.9
23.55
NCIS Rikostutkijat
00.50
Franklin & Bash
01.40
Star Trek: The Next Generation
02.30
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.35
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
04.05
Sky News
06.00
Sky News
06.30
FOX Kids: Sketsiä!
06.41
FOX Kids: Gormiti
07.06
FOX Kids: Lalaloopsy
07.30
FOX Kids: Monsuno
07.52
FOX Kids: Transformers
08.15
FOX Kids: Transformers - Rescue Bots
08.37
FOX Kids: Trollz
09.00
Wipeout
09.50
Tilt
10.15
24Kitchen: Sara La Fountain
10.45
24Kitchen: Rudolph leipoo
11.15
Miehen paikka
11.40
Maailmanlopun odottajat
12.30
Lyödään ällikällä
13.00
Suomiehet
13.50
Historian salaisuudet
14.45
FOX Wild: Eläinkunnan oudoimmat lemmikit
15.40
Roosa nauha: voimanlähde
16.10
Futurama
16.35
Family Guy
17.05
Suomen vartijat
17.35
Huutokaupan metsästäjät
18.00
Matkalaukkujen metsästäjät
18.30
Varastojen metsästäjät
19.00
Suomen vartijat
19.30
Cops
20.00
Huutokaupan metsästäjät: Kanada
20.30
Huutokaupan metsästäjät
21.00
Bones
21.55
Criminal Minds
22.50
Ilman johtolankaa
23.45
Vihollisen keskellä 2 - pahuuden akseli
01.25
The Walking Dead Y5 DEADicated Fan Documentary
01.50
Family Guy
02.15
Tappajaeläimet
03.05
Tappajaeläimet
04.00
-05.59
Sky News
LIVE
13
00.55
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
10.00
Suurin pudottaja
11.00
Ostoskanava Guthy Renker
12.00
Beverly Hillsin panttilainaamo
12.30
Makuja & Elämää
12.50
Lääkärit
13.40
Upeat skandikodit
14.10
Upeat skandikodit
14.40
Beverly Hillsin täydelliset naiset
15.40
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
16.10
Makuja & Elämää
16.30
Suurin pudottaja
17.30
Salatut elämät
18.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
19.00
Pientä mökkiremonttia
20.00
Suomen kaunein koti
21.00
Iholla
21.30
Beverly Hillsin täydelliset naiset
22.30
Voguen Fashion Fund
23.30
Iholla
00.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
00.55
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.30
Tonnikalan saalistajat
04.20
Dubain lentokenttä
05.10
Aikamatkaajat
06.00
Lyödään ällikällä
06.25
Jättimäiset rakennusurakat
07.15
Lentoturmatutkinta
08.10
Dubain lentokenttä
09.00
Tonnikalan saalistajat
09.50
Alaskan poliisit
10.40
Hurjat mökkiurakat
11.30
Jättimäiset rakennusurakat
12.25
Alaskan selviytymiskoe
13.15
Alaskan selviytymiskoe
14.05
Alaskan selviytymiskoe
14.55
Alaskan selviytymiskoe
15.45
Alaskan selviytymiskoe
16.35
Alaskan selviytymiskoe
17.25
Alaskan selviytymiskoe
18.20
Vaarallisen valtatien pelastajat USA
19.15
Jättimäiset rakennusurakat
20.10
Aivopelit
20.35
Aivopelit
21.00
Heimojen viemää
22.00
Tonnikalan saalistajat
22.50
Vankilassa ulkomailla
23.40
Tabu
00.30
Aivopelit
00.55
Aivopelit
01.20
Tonnikalan saalistajat
02.10
Huumebisnes Oy
02.55
Vankilassa ulkomailla
03.45
-04.30
Tonnikalan saalistajat
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.50
TV7 Israel News
04.05
Viron pastorit areenalla
04.35
Juennine Fox - Parantuminen kuuluu sinulle
05.05
Pyhän Hengen ilta
06.05
Pelastuksen sofar
06.35
Sanan ja runon tuoksua
06.50
Herran käsi - Jackmin Tala
07.20
Löytöretki Jumalan Sanaan
07.50
Hyvät, pahat ja pyhät
08.20
Lasten Taivas
08.50
Veli-Villen kolme maailmaa
09.00
Lasten kotipuu
09.20
Pastori Tommy Liljan seurassa
09.50
Iloa arkeen - Joyce Meyer
10.20
Anne Miettinen - Jumalan päämäärän saavuttaminen
10.50
Polvijärven pastori
11.20
Jerusalem studio
11.50
TV7 Israel News
12.05
Viron pastorit areenalla
12.35
Juennine Fox - Parantuminen kuuluu sinulle
13.05
Pyhän Hengen ilta
14.05
Pelastuksen sofar
14.35
Sanan ja runon tuoksua
14.50
Herran käsi - Jackmin Tala
15.20
Löytöretki Jumalan Sanaan
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Ilpoisten piiri
16.30
Café Raamattu
17.00
Come Home Kids
17.30
John Fenn - Lain ja armon tasapaino
18.00
Rakkauden kosketus
19.30
Israelin vuoret
20.00
TV7 Israel News
20.15
Uskosta totta
20.45
Avainvartti
21.00
Parannuksen tie
21.30
Raamattu rakkaaksi
21.45
One Way
22.15
Sanaa naisilta
22.30
Käännekohta
23.00
Tulimummot
23.30
Hillsong TV
00.00
Pelastusrukous
00.05
Ilpoisten piiri
00.35
Café Raamattu
01.05
Come Home Kids
01.35
John Fenn - Lain ja armon tasapaino
02.05
Rakkauden kosketus
03.35
-04.05
Israelin vuoret
06.19
Nimipäiväonnittelu: 9.10.
06.24
Possu Pallero
06.39
Hommat hoituu
06.44
Raa Raa, leikkisä leijona
06.59
Muista laulaa
07.00
Satuhäät - suomalaisia rakkaustarinoita
07.04
Lilli ja kukkaisystävät
07.19
Neppajymykerho
07.29
Sasu
07.45
MOT: Tähtäimessä UKK
08.15
Jumalanpalvelus: Lauletaan ilosta
09.00
Strada
09.35
Muuttohaukantie
10.05
Yle Uutiset Uusimaa
10.15
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
10.25
Yle Uutiset Lounais-Suomi
10.35
Yle Uutiset Häme
10.45
Yle Uutiset Keski-Suomi
10.55
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.05
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.15
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11.25
Oddasat
11.40
Paikan kertomaa: Siikainen - kivinen kunta
12.00
Puoli seitsemän
12.30
Katupeilin takana
IMDb
6.3
14.00
Mikaelin naiset : Pernilla
14.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
16.00
Nimipäiväonnittelu: 9.10.
16.01
Possu Pallero
16.12
Hommat hoituu
16.16
Raa Raa, leikkisä leijona
16.26
Muista laulaa
16.31
Lilli ja kukkaisystävät
16.41
Neppajymykerho
16.47
Sasu
17.00
Akuutti
17.30
Puoli seitsemän
18.00
Teiniäidit
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
Muuttohaukantie
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.05
Sami Yaffa - Sound Tracker
21.00
-22.43
Yhden miehen sota
08.00
ATP Tennis 1000: Shanghai / 3. kierros
17.00
Premier League Saturday Highlights
18.00
Premier League World
18.30
MM Motocross: Latvian osakilpailu
19.00
Champions Hockey League: Kärpät - Liberec
21.00
Champions Hockey League: HV71 - JYP
23.00
Champions Hockey League: Vitkovice - SaiPa
01.00
Lamborghini Trofeo Europe: Nürburgring
01.30
-03.30
Premier League Netbusters
18.00
ATP Tennis 1000
06.30
Lähetystauko MTV Max
10.00
Pihan myllääjät
10.25
Pihan myllääjät
10.50
Mennään kalaan!
11.15
Mennään kalaan!
11.35
Mennään kalaan!
12.00
Late Show With David Letterman
12.45
Formula 1: osakilpailu
15.05
Erämiehen Vietti
15.15
Erämiehen Vietti
15.30
Erämiehen Vietti
15.45
Erämiehen Vietti
16.00
Les Goldin panttilainaamo
16.30
Les Goldin panttilainaamo
17.00
Erikoisia rikoksia
17.30
Erikoisia rikoksia
18.00
Rikos ratkaistu
19.00
Inside Grand Prix
19.30
Rallisprint SM-sarja: Nilsiä
20.00
Moottoritiekytät
21.00
Tuunaa mun rekka!
21.30
Tuunaa mun rekka!
22.00
Sons of Anarchy
22.55
Bob's Burgers
23.20
Walker, Teksasista
00.05
Late Show With David Letterman
00.50
Pelastusjoukot
01.15
Pelastusjoukot
01.40
Pihan myllääjät
02.05
Pihan myllääjät
02.30
-02.55
Pihan myllääjät
06.00
Jummi Jammi
06.30
Teletapit
06.55
Ti-Ti Nalle: Turvallisuus
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Ella Elefantti
07.15
Kaupungin Sankarit
07.30
Linus
07.40
Mofy
07.45
Lelumaan Niksu
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Halinallet
08.30
Juniorijumppa
08.31
Ava, Riko ja Teo
08.40
Mofy
08.45
Ti-Ti Nalle: Vuodenajat 2
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Seikkailija Dora
09.35
Kotitilan konkkaronkka
09.50
Puuha-Pete
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Manon
10.15
Chuggington
10.25
Puntti ja piipertäjät
10.30
Antti piirtää
10.55
Ti-Ti Nalle: Turvallisuus
11.00
Ava, Riko ja Teo
11.10
Ava, Riko ja Teo
11.20
Ava, Riko ja Teo
11.30
Wotwotit
11.40
Wotwotit
11.50
Kioka
12.00
Juniorijumppa
12.01
Richard Scarryn touhukas maailma
12.30
Pörri Orava
13.00
Juniorijumppa
13.01
Tellus Tähtinen
13.15
Tellus Tähtinen
13.30
Taskuvaari
13.45
Taskuvaari
14.00
Katti kaiken tietää!
14.30
Noitatyttö Bibi
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
Kasperin kauhukoulu
16.20
INK - Ihmenappuloiden kerho
16.45
Diego ja tölkinhenki
17.00
Fish n' Chips
17.15
Ryhmymaan taikakirja
17.30
Viidakon veijarit
17.45
SheZow
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Winx-klubi
18.30
Taitokoulu
19.00
Tintin seikkailut
19.25
Gisele ja ekotytöt
19.30
Code Lyoko: Evolution
19.55
Leo
03.25
Over/Under
IMDb
5.7
05.00
Gambit
IMDb
5.7
06.50
Billy Crystal: 700 Sundays
08.55
When Sparks Fly
IMDb
5.0
10.30
The Stone Roses: Made of Stone
12.10
Concrete blondes
13.45
Promised Land
IMDb
6.6
15.30
1000 to 1: The Cory Weissman Story
17.15
The We and The I
IMDb
5.7
19.00
Men In Black 3
20.45
Antboy - muurahaispoika
22.00
That's My Boy
IMDb
5.5
23.55
Ruby Sparks
IMDb
7.2
01.40
Takaisin pelissä
IMDb
6.8
03.40
-06.08
Pulp Fiction: Tarinoita väkivallasta
IMDb
9.0
04.00
Falling Skies
05.00
True Blood
06.00
The Leftovers
07.00
Silicon Valley
07.30
Silicon Valley
08.00
Halt and Catch Fire
09.00
Mad Men
10.00
The Leftovers
11.00
Silicon Valley
11.30
Silicon Valley
12.00
Halt and Catch Fire
13.00
Mad Men
14.00
The Leftovers
15.00
Silicon Valley
15.30
Silicon Valley
16.00
Halt and Catch Fire
17.00
Mad Men
18.00
The Leftovers
19.00
Silicon Valley
19.30
Silicon Valley
20.00
Halt and Catch Fire
21.00
Mad Men
22.00
Gotham
23.00
True Blood
00.00
Last Week Tonight with John Oliver
00.30
True Blood
01.30
Falling Skies
02.15
True Blood
03.15
-04.05
Game of Thrones
02.00
Niin kuin taivaassa
IMDb
7.5
04.10
Naapurihaudan kaveri
IMDb
5.6
05.45
Rika barn leka bäst
IMDb
5.3
07.20
Pekka Peukaloinen
IMDb
5.5
08.35
Jönssonliiga ja murovarkaat
10.00
Heartbreak Hotel
IMDb
5.3
11.40
Livet i 8 bitar
IMDb
4.6
13.05
Gaven
IMDb
5.8
14.40
Naapurihaudan kaveri
IMDb
5.6
16.10
Svensson Svensson
IMDb
5.0
17.35
Nu är pappa trött igen!
IMDb
3.8
19.00
Mimmi
19.30
Svar med foto
IMDb
5.3
21.00
En förälskelse
IMDb
5.5
22.35
Pensionaatti Oskar
IMDb
6.0
00.15
Järvi
02.00
Vaimoni ensimmäinen rakastaja
03.35
-04.59
Yrrol
IMDb
6.4
04.00
Zulu
06.00
I, Frankenstein
08.00
Ego
IMDb
6.1
10.00
One Direction: This Is Us
IMDb
4.2
12.00
Helinä-keiju ja merirosvokeiju
14.00
Pitch Perfect
IMDb
7.2
16.00
Spies & Glistrup
IMDb
6.6
18.00
Damsels in Distress
IMDb
5.9
19.50
Oblivion
IMDb
7.0
22.00
White House Down
IMDb
6.3
00.10
Zulu
02.00
Red Lights
IMDb
6.2
04.00
-05.50
Sinister
IMDb
6.8
23.00
Penthouse North
IMDb
5.4
21.00
-22.32
From Paris with Love
IMDb
6.4
07.00
Brammetje Baas
IMDb
6.9
09.00
Muppet-elokuva
IMDb
7.7
11.00
Olsenbanden jr. og mestertyvens skatt
IMDb
5.3
13.00
Eskil & Trinidad
IMDb
6.3
15.00
Ostwind - Zusammen sind wir frei
IMDb
7.1
17.00
Kaikenkarvainen Charlie
IMDb
6.6
19.00
Minä ja prinssi
IMDb
5.9
21.00
Monsterit-yliopisto
IMDb
7.5
23.00
Olsenbanden jr. og det sorte gullet
IMDb
4.6
01.00
-07.00
Rosvoruhtinas
IMDb
6.0
02.05
NHL: Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens
08.00
NHL: Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens
10.00
NHL: Boston Bruins - Philadelphia Flyers
12.00
NHL Tonight
13.00
KHL: Atlant - Jokerit
15.00
NHL: Los Angeles Kings - San Jose Sharks
17.00
NHL Tonight
18.00
KHL: Atlant - Jokerit
20.00
NHL: Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens
22.00
Pelipäivä - katsaus uuteen NHL-kauteen
23.00
NHL: Boston Bruins - Philadelphia Flyers
01.00
NHL Tonight
02.00
Ohjelma ilmoitetaan myöhemmin
02.35
-07.55
NHL: Tampa Bay Lightning - Florida Panthers
02.35
NHL: Boston Bruins - Philadelphia Flyers
05.05
NHL: Calgary Flames - Vancouver Canucks
08.00
NHL: Boston Bruins - Philadelphia Flyers
14.00
NFL: Washington Redskins - Seattle Seahawks
17.00
Trans World Sport
19.00
NHL: Boston Bruins - Philadelphia Flyers
21.00
NHL: Calgary Flames - Vancouver Canucks
23.00
NFL Gameday
23.30
Golf: European Tour Weekly
00.00
Golf: Inside the PGA Tour
00.30
Athletix
01.00
Futbol Mundial
01.30
World Match Racing Tour: Sopotti
03.05
-07.05
NHL: St Louis Blues - New York Rangers
02.00
Golf: Golfing World - Daily News
06.00
Golf: Sime Darby LPGA Malaysia
10.00
Golf: Golfing World - Daily News
11.00
Golf: European Tour Highlights
12.00
Golf: Senior Tour Highlights
13.00
Golf: European Tour Weekly
13.30
European Tour 2014: Portugal Masters
15.30
Golf: Viasat Golf Card - Sweden
16.00
Golf: Golfing World - Daily News
17.00
European Tour 2014: Portugal Masters
20.00
Golf: Sime Darby LPGA Malaysia
23.00
Golf: This is PGA Tour Canada - Year in Review
23.30
Golf: Inside the PGA Tour
00.00
-06.00
PGA Tour: Frys.com Open
02.05
NHL: Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens
05.05
NHL: Los Angeles Kings - San Jose Sharks
09.00
NHL Tonight
10.00
NHL: Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens
12.00
NHL: Los Angeles Kings - San Jose Sharks
14.00
NHL Tonight
15.00
Hockeyallsvenskan: Malmö Redhawks - Västerås
17.00
NHL: Boston Bruins - Philadelphia Flyers
19.00
NHL: Calgary Flames - Vancouver Canucks
21.00
NHL: Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens
23.00
NHL Tonight
00.00
NHL: Los Angeles Kings - San Jose Sharks
02.35
-05.05
NHL: Detroit Red Wings - Boston Bruins
03.00
Keskiaika
04.00
Museon mysteerit
04.50
Paluu ajassa: Perhe
05.50
Susinaaraat
07.00
Mahtavat Manner-Euroopan junamatkat
IMDb
8.1
08.05
Time Team XV
09.00
Salainen sota
10.00
Paluu ajassa: Perhe
11.00
Susinaaraat
12.10
Kaarle Suuren myytti
13.10
Jackie ilman Jackiä
14.05
James Mayn 1900-luku
14.35
James Mayn 1900-luku
15.10
Aleksanterin kadonnutta maailmaa etsimässä
16.05
Time Team XV
17.00
Paluu ajassa: Perhe
18.10
Mahtavat Manner-Euroopan junamatkat
IMDb
8.1
19.15
Kadonneen vakoojakoneen arvoitus
20.10
Museon mysteerit
21.00
Tarkkuus: Asioiden mitat
22.10
Mao ? kiinalainen tarina
IMDb
7.2
23.20
Vaiettu historia
IMDb
6.6
00.15
Kadonneen vakoojakoneen arvoitus
01.15
Siperian soturikuninkaat
02.15
Salainen sota
03.10
Aleksanterin kadonnutta maailmaa etsimässä
04.00
-04.50
Museon mysteerit
00.00
Leverage
07.00
Wild About New Zealand
07.55
Jimmy Doherty in Darwin's Garden
08.55
Hope for Wildlife
09.50
Wild Vets
10.15
Wild Vets
10.45
Panda?s Wild Move
11.40
Zoo Juniors
12.10
Zoo Juniors
12.40
Cheetah Diaries
13.05
Cheetah Diaries
13.30
Kingdom of Plants
14.25
Harnas - Wildlife Rescue Camp
14.50
Harnas - Wildlife Rescue Camp
15.20
Zoo Juniors
15.50
Zoo Juniors
16.20
Wild Vets
16.45
Wild Vets
17.10
Puppy SOS
17.35
Puppy SOS
18.00
Jimmy Doherty in Darwin's Garden
19.00
The Nature of Britain
20.00
J'ai Marché Sur La Terre
21.00
Vexed
22.00
Criminal Justice
23.00
DCI Banks
IMDb
6.9
00.00
-07.00
Leverage
09.30
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Linz, Itävalta
09.31
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Linz, Itävalta
10.39
Pyöräily: Tour of Lombardy, Italia
12.00
Snooker: Euro Tour, Sofia, Bulgaria
13.00
Muut lajit: WATTS
13.53
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Linz, Itävalta
14.58
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Linz, Itävalta
16.11
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Linz, Itävalta
17.10
Muut lajit: WATTS
17.25
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Linz, Itävalta
19.00
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Linz, Itävalta
20.03
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Linz, Itävalta
21.14
Kamppailu-urheilu: Superkombat, World GP Series
22.21
Kamppailu-urheilu: Fight Club
23.59
Kamppailu-urheilu: Total KO
00.53
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Linz, Itävalta
01.41
-02.28
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Linz, Itävalta
02.49
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Linz, Itävalta
04.01
Superbike: MM-sarja Magny-Cours, Ranska
04.31
Supersport: MM-sarja Magny-Cours, Ranska
04.57
Superbike: MM-sarja Magny-Cours, Ranska
05.42
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Linz, Itävalta
07.55
Mäkihyppy: Kesä GP Klingenthal, Saksa
08.57
Darts: Romanian International Open Bukarest, Romania
10.55
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Linz, Itävalta
12.12
Pyöräily: Binche Chimay Binche, Belgia
13.56
Moottoriurheilu: GT Academy Masterclass
14.10
Mäkihyppy: Kesä GP Klingenthal, Saksa
15.18
Jalkapallo: Naisten Mestareiden liiga
16.28
Superbike: MM-sarja Magny-Cours, Ranska
17.02
Supersport: MM-sarja Magny-Cours, Ranska
17.34
Superbike: MM-sarja Magny-Cours, Ranska
18.20
Pyöräily: Binche Chimay Binche, Belgia
19.34
Mäkihyppy: Kesä GP Klingenthal, Saksa
20.46
Kädenvääntö: PAL / NAL,
21.17
Jalkapallo: Naisten Mestareiden liiga
23.26
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Linz, Itävalta
00.56
Kädenvääntö: PAL / NAL,
01.25
Extrememelonta: MM-kisat, Otztal, Itävalta
02.13
Tennis: WTA Tourin kilpailu, Linz, Itävalta
04.00
-05.59
Darts: Romanian International Open Bukarest, Romania
03.55
American Chopper
04.45
Likaiset työt
05.35
Ruokatehdas
06.00
Ruokatehdas
06.25
Selviytyjäkaksikko
07.20
Myytinmurtajat
08.15
Arvokaman etsijät
09.05
Rods N' Wheels
10.00
Fast N' Loud
11.00
Myytinmurtajat
12.00
Alaska
13.00
Kultakuume erikoisjaksot
14.00
Leludiileri
14.30
Mitä ladosta löytyy?
15.00
Tanked
16.00
Selviytyjäkaksikko
17.00
Fast N' Loud
18.00
Rods N' Wheels
19.00
Leludiileri
19.30
Mitä ladosta löytyy?
20.00
Alaska
21.00
Myytinmurtajat
22.00
Strip The City
23.00
Kultakuume erikoisjaksot
00.00
Alaska
01.00
Jokien hirviöt
02.00
Alaska
03.00
Jokien hirviöt
04.00
-05.00
Valassodat
03.50
Art Attack
04.10
Good Luck Charlie
04.30
Jessie
04.55
Phineas & Ferb
05.15
Lilo And Stitch
05.35
Dog With a Blog
05.45
Dog With a Blog
06.00
Austin and Ally
06.25
Phineas & Ferb
06.35
Good Luck Charlie
07.00
Doc McStuffins
07.15
Chuggington
07.30
Gravity Falls
07.55
A.N.T Farm
08.20
Liv And Maddie
08.45
Phineas & Ferb
09.00
Dog With A Blog
09.25
Dog With a Blog
09.50
Phineas & Ferb
10.05
Jessie
10.30
Jessie
10.55
Phineas & Ferb
11.10
I Didn't Do It
11.35
Dog With a Blog
12.00
Dog With a Blog
12.25
Pair Of Kings
12.50
Pair Of Kings
13.15
Shake It up
13.40
Shake It Up
14.05
Jessie
14.30
Mickey Shorts
14.40
Wander Over Yonder
14.55
Good Luck Charlie
15.20
Good Luck Charlie
15.45
Austin and Ally
16.10
Dog With a Blog
16.35
A.N.T Farm
17.00
Jessie
17.25
Jessie
17.50
Liv And Maddie
18.15
I Didn't Do It
18.40
Dog With A Blog
19.05
Girl Meets World
19.30
Kickin It
19.55
Lab Rats
20.20
Crash And Bernstein
20.45
Danny Cunningham The Ninja of the School
21.00
Liv And Maddie
21.25
That's so Raven
21.55
Good Luck Charlie
22.20
Phil of the Future
22.45
Fairly Odd Parents
23.00
A.N.T Farm
23.25
Shake It Up
23.50
Jessie
00.15
That's So Raven
00.40
My Babysitter's A Vampire
01.05
Phil of the Future
01.25
Sonny With A Chance
01.45
Pair of Kings
02.05
Violetta
02.50
Danny Cunningham The Ninja of the School
03.10
Dude, That's My Ghost
03.30
Packages From Planet X
03.50
-04.10
Art Attack
Suomen suosituin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Rillit huurussa
,
SuomiLOVE
,
Hockey Night: Ilves - KalPa
,
Gran Hotel
,
Estradilla: Samuli Edelmann kirkossa
,
The Voice of Finland
,
Beledweynen etsivä
,
Syyttäjä Imma Tataranni
,
Pikku Kakkonen
,
Syke
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti