Sanakirja
Vaihtoautot
Reseptit
Viihde
Horoskooppi
Tietovisat
Blogit
TV-ohjelmat tänään
4
La 04.10.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.00
Uutisikkuna
00.20
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
08.00
Yle Uutiset
08.05
Kiehtova maailma: Vallan kaupungit
09.00
Yle Uutiset
09.05
Ylen aamu-tv
10.00
Yle Uutiset
10.05
Ykkösaamu
10.45
YleLeaks
11.00
Yle Uutiset
11.05
Yle Uutiset Uusimaa
11.15
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.25
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.35
Yle Uutiset Häme
11.45
Yle Uutiset Keski-Suomi
11.55
Yle Uutiset Itä-Suomi
12.05
Yle Uutiset Pohjanmaa
12.15
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
12.25
Oddasat
12.40
Sydämen asialla
13.30
Dokumenttiprojekti: Uusi suomalainen
14.35
Kuvia Grönlannista
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Pisara
15.15
Vielä virtaa
15.45
Prisma: Ihmiskeho, mikrobien ekosysteemi
16.40
Lenan matkassa
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Ravisuora
18.00
Yle Uutiset
18.10
Urheiluruutu
18.15
Ulos luontoon
18.45
Avara luonto: Saaret meren sylissä
19.38
Ryhmä Pullman
20.30
Yle Uutiset
20.50
Urheiluruutu
21.15
YleLeaks
21.30
Uutisvuoto
22.00
Komisario Lewis
23.30
Rouva varapresidentti
04.00
-08.00
Uutisikkuna
LIVE
2
08.36
Babar ja Badun seikkailut
LIVE
3
02.10
Voittostudio
06.00
Voittostudio
07.05
Ostoskanava Tvins.com
08.05
Ella Elefantti
08.20
Mokon suuri maailma
08.35
Paavo Pesusieni
09.25
Pokémon
09.50
Superpahisten liiga
10.20
Hjallis
10.50
Teknavi
11.20
Ostoskanava Tvins.com
11.50
Salatut elämät
12.20
Salatut elämät
12.50
Salatut elämät
13.20
Salatut elämät
13.50
Salatut elämät
14.20
Scooby-Doo! The Mystery Begins
IMDb
5.8
16.00
Kiiltokuvia
17.00
Brändärit
17.30
Posse
19.00
Seitsemän Uutiset
19.10
MTV Sport Uutiset
19.20
MTV Sport: F1 Extra
19.30
Pulttibois
20.00
Maajussit - Missä he ovat nyt
21.00
Amazing Race
22.00
Kymmenen Uutiset
22.10
Päivän sää
22.15
Lotto ja Jokeri
22.25
MTV Sport Uutiset
22.35
Wallander: Kuoleman enkeli
IMDb
5.8
00.25
Putous 6
00.30
Southland
01.30
Kuuma laki
02.30
-05.55
Voittostudio
LIVE
4
03.50
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
06.10
Ostosruutu
06.40
Ostosruutu
07.10
Ostosruutu
07.40
Bubble Guppies
08.05
Lego Legends of Chima
08.30
Merieläinten pelastajat
09.00
Elixir
09.30
Elixir Sport
10.00
Arvostele mun illallinen Suomessa
10.30
Arvostele mun illallinen Suomessa
11.00
Arvostele mun illallinen Suomessa
11.35
Arvostele mun illallinen Suomessa
12.05
Hotellit haltuun
13.05
Eläköön, Jaska Jokunen!
IMDb
7.3
14.55
Onnea matkaan, Charlie!
15.25
90210
16.25
Matkaoppaat
16.55
Matkaoppaat
17.25
Vino Show
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Olipa kerran
20.00
The Voice Kids
20.57
Keno
21.00
Marley ja minä
IMDb
7.1
23.20
Under the Dome
00.20
The Possession - Riivatut
IMDb
5.8
02.10
Weeds
02.45
Weeds
03.15
Weeds
03.50
-04.45
Salaliittoteoriat Jesse Venturan johdolla
LIVE
5
09.00
SVT: Erky Perky
09.15
SVT: Bästa bokstaven
09.20
SVT: Farfar i fickan
09.35
SVT: Piñata
10.00
SVT: Rapport
10.05
SVT: Strömsö
10.45
SVT: Fråga doktorn
11.30
SVT: Debatt
12.15
SVT: Vem vet mest?
12.45
SVT: Hockeykväll
14.25
Dok: Paikka Berliinissä
14.55
Täydellistä elämää
15.25
Kylmää ja märkää
15.55
Efter Nio
16.55
Tähtihetkiä television historiassa
17.25
Kollektivet
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
MGP - Melodi Grand Prix 2014
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.40
Sportnytt
19.50
Tämä tästä
20.05
Nikolaj ja Julie
20.50
Ajankuvia Tukholmasta
21.00
Nuottien matkassa
22.00
SVT: Brevfilmen
22.30
SVT: Fonko
23.30
SVT: Anne och Hannah
00.10
SVT: Nordic noir
01.10
-03.15
SVT: Här är ditt liv
LIVE
6
01.35
Voittostudio
06.00
Voittostudio
07.00
MTV Sport: F1 Ennakkotunnelmat
07.30
Explorers - elämysten metsästäjät
08.00
Ostoskanava Guthy Renker
09.00
Ostoskanava Tvins.com
11.00
Lähiöunelmia
11.30
Lähiöunelmia
12.00
Miehen puolikkaat
12.30
Miehen puolikkaat
13.00
Miehen puolikkaat
13.30
Miehen puolikkaat
14.00
Pomo piilossa UK
15.00
Pomo piilossa UK
16.00
Beverly Hillsin panttilainaamo
16.30
Ruokaritarit Jamie ja Jimmy
17.30
X Factor UK
18.50
Pilanpäiten
19.00
Naapurit-arvonta
19.05
Formula 1: aika-ajot
20.00
Aivan liian hotti
IMDb
6.4
22.00
Big Brother
23.00
C.S.I. New York
00.00
Grimm
01.00
Simpsonit
01.30
-05.00
Voittostudio
LIVE
7
03.50
Pakkolunastajat
04.15
Kolmas kivi auringosta
06.05
Breaking Amish
07.00
Jos mies saisi päättää
07.50
Top 20 kotivideot
08.40
TV Shop Tvins
11.40
Unelma Afrikasta
IMDb
5.5
13.50
Dawson's Creek
14.50
Jos mies saisi päättää
15.45
Täydelliset hääpuvut
16.20
5D: Kauneusleikkauksen jälkeen
17.30
5D: Omituinen pakkomielteeni
18.00
Top 20 kotivideot
19.00
Meidän perheen tähdet
20.00
Myyntimies Jethro
21.00
Turvatalo
IMDb
6.7
23.30
Playboy esittää: Sexcetera
00.45
Rohkeasti alasti
02.25
Ritari Ässä
03.20
-05.10
Turvatalo
IMDb
6.7
LIVE
8
01.35
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
09.30
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
10.00
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
10.30
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
11.00
Heikin lähiruokaa
11.30
Tomin keittiö
12.00
Korealaisen keittiön aakkoset
12.35
Leila leipoo Ranskassa
13.05
James Martin ja herkkuja Välimerellä
13.35
Kotikokkien taistelu
14.50
Kotikokkien taistelu
15.55
Koirakuiskaaja
17.00
Illallissota
18.00
Kaksi julkkista ja yhdet häät
19.00
Sinkkulaiva
19.30
Sinkkulaiva
20.00
Sinkkulaiva
20.30
Sinkkulaiva
21.00
Toisenlaiset äidit
22.00
Kieroilevat kaunottaret
23.00
Ruotsin miljonääriäidit
00.00
Trade of Innocents - Rikoksista pahin
IMDb
5.2
01.50
Ringer
02.45
Sinkkulaiva
03.15
Sinkkulaiva
03.45
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
9
03.00
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.10
Ostosruutu
07.40
Ostosruutu
08.10
Ostosruutu
08.40
Jaksa paremmin
09.10
MasterChef Australia
10.10
MasterChef Australia
11.10
MasterChef Australia
12.05
Krokotiilimies
13.05
Krokotiilimies
14.05
Rekkakuskit jäällä
15.05
Rekkakuskit jäällä
16.00
Anthony Bourdain minilomalla
17.00
Suomen huutokauppakeisari
18.00
Pomo piilossa
19.00
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
20.00
Martina ja hengenpelastajat
21.00
Guinness World Records
22.00
Metsien miehet
23.00
Villit nettivideot
23.30
Villit nettivideot
00.00
Maailman vaarallisimmat tiet
01.00
JIM D Rikos: Matkalla kiven sisään
01.55
NCIS Los Angeles
02.55
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
10
02.40
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
6D: Coldplay
18.30
6D: Anastacia
19.00
Amerikan kamalimmat tatuoinnit
19.30
Kassakaappien murtajat
20.00
Trokarit
21.00
Ideamyrsky
22.00
Kaara
22.30
Kohtalokkaat kaunottaret
23.10
Usva
IMDb
3.6
01.05
Star Trek: The Next Generation
02.00
Nuoret poliisit
02.50
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.45
24Kitchen: Sara Chafak suolasta sahramiin
04.15
Sky News
06.00
Sky News
06.30
FOX Kids: Lola & Virginia
06.42
FOX Kids: Pound Puppies
07.05
FOX Kids: Vipo - lentävän koiran seikkailut
07.18
FOX Kids: Vipo - lentävän koiran seikkailut
07.31
FOX Kids: Trollz
07.56
FOX Kids: Lalaloopsy
08.19
FOX Kids: Transformers - Rescue Bots
08.42
FOX Kids: Transformers
09.04
FOX Kids: Avatar 3
09.28
FOX Kids: Gormiti
09.50
Hal ja iso rakkaus
IMDb
5.9
11.45
Tilt Y3
12.10
Lyödään ällikällä
12.35
Lyödään ällikällä
13.00
Lyödään ällikällä
13.25
Dubain lentokenttä
14.20
Jättimäiset purkuhankkeet
15.15
Jättimäiset purkuhankkeet
16.10
Jättimäiset purkuhankkeet
17.05
ShowHau
17.35
24Kitchen: Mummojen parhaat reseptit
18.00
24Kitchen: Sara leipoo
18.30
FOX Wild: Laumanjohtaja Cesar Millan
19.25
FOX Wild: Eläinkunnan oudoimmat lemmikit
20.20
Bones
21.15
Bones
22.10
Bones
23.05
Bones
00.00
Intelligence - Agentti 2.0
00.50
Criminal Minds
01.35
The Walking Dead
02.25
The Walking Dead
03.10
The Walking Dead
04.00
-04.45
The Walking Dead
LIVE
13
00.55
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Upeat skandikodit
10.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
11.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
12.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
13.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
14.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
14.55
Jamie Oliverin etniset herkut
15.55
Grand Designs Australia
16.55
Mitä tänään syötäisiin?
17.00
Iholla
17.30
Iholla
18.00
Iholla
18.30
Iholla
19.00
Kaikkien aikojen kosinta
20.00
Hyvästi lemmikki!
21.00
Tule omakseni
IMDb
6.6
23.00
Moderni perhe
23.30
Moderni perhe
00.00
Ladies of London
01.00
-05.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.35
Lyödään ällikällä
04.00
Yukonin kultamaat
04.45
Heimojen viemää
05.30
Henkensä edestä
06.20
Romut rahaksi
06.45
Romut rahaksi
07.10
Vaarallisen valtatien pelastajat Kanada
08.00
Yukonin kultamaat
08.45
Heimojen viemää
09.35
Aivopelit
10.00
Aivopelit
10.25
Tabu USA
11.10
Tabu USA
12.00
Tabu USA
12.55
Tabu USA
13.45
Tabu USA
14.35
Tabu USA
15.30
Tabu USA
16.25
Maailmanloppu
17.20
Yukonin kultamaat
18.10
Heimojen viemää
19.05
Aryan Brotherhood
20.00
Vankilassa ulkomailla
20.55
Huumebisnes Oy
21.50
Tabu USA
22.40
Huijareiden kaupunki
23.30
Peiteprojekti Yhdysvalloissa
00.20
Inside
01.10
Cosmos
01.55
Aikamatkaajat
02.45
Huijareiden kaupunki
03.35
Lyödään ällikällä
04.00
-04.45
Heimojen viemää
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.30
Jumala puhuu
04.00
TV7 Israel News
04.15
Christian World News
04.45
Ilon ja rohkeuden Henki
05.15
Mars Hill Church
06.25
Suolapala
06.30
Kulmakivi
06.50
Herätyksen läpimurto
07.20
Jumala puhuu
07.50
Passion for Jesus
08.20
Jeesus - Kuningaskunta ilman rajoja
08.45
Pekan biisit
08.50
Koulun jälkeen
09.20
Minä odotan sinua, Herra
09.25
Lähetyspysäkki
09.35
Uusi Testamentti avautuu
10.20
Yliluonnollista
10.50
Israel-raportti Euroopan parlamentista
11.20
Jumala puhuu
11.50
TV7 Israel News
12.05
Christian World News
12.35
Ilon ja rohkeuden Henki
13.05
Mars Hill Church
14.15
Suolapala
14.20
Kulmakivi
14.40
Raamattu puhuu sinulle
14.50
Herätyksen läpimurto
15.20
Jumala puhuu
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Polvijärven pastori
16.30
Lelulaatikko
17.00
Mesila 2
17.30
Klubi 700
18.00
Kämmenellä
18.30
Café Raamattu
19.00
Pyhän Hengen ilta
20.00
TV7 Jerusalem Uutiset
20.10
Israel puhuu
20.40
Tutkimusretki Pyhään maahan
21.10
Kiehtova maailmankaikkeus
22.10
Uusi laulu kaduilta
23.00
Hillsong TV
23.30
Varustamo
00.00
Polvijärven pastori
00.30
Mesila 2
01.00
Klubi 700
01.30
Kämmenellä
02.00
Café Raamattu
02.30
Pyhän Hengen ilta
03.30
TV7 Jerusalem Uutiset
03.40
-04.10
Israel puhuu
06.53
Nimipäiväonnittelu: 4.10.
06.55
Pikku Kakkosen posti
07.00
Touhukkaat: Solmu Umpisen solmut
07.23
Postimies Pate, erikoislähettipalvelu
07.38
Babar ja Badun seikkailut
08.00
Galaxi
09.20
Tie Roomaan: Kaksi pientä elefanttia
10.05
Yle Uutiset Uusimaa
10.15
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
10.25
Yle Uutiset Lounais-Suomi
10.35
Yle Uutiset Häme
10.45
Yle Uutiset Keski-Suomi
10.55
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.05
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.15
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11.25
Oddasat
12.05
Puoli seitsemän
12.30
RSO Musiikkitalossa
14.50
Arkistovieraana: Antti Tuuri
15.05
Arvet
15.45
Viikon kertoja: Antti Tuuri
16.00
Iskelmä-Suomi: Kuningattaret
17.00
Erätulilla
17.30
Ulos luontoon
18.00
Puoli seitsemän
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
18.40
Satuhäät - suomalaisia rakkaustarinoita
19.30
Yle Uutiset
19.50
Urheiluruutu
20.15
YleLeaks
20.30
Uutisvuoto
21.00
Tartu Mikkiin: Live
21.50
Efter Nio
22.50
Uusi Kino: Make - Love
22.55
Uusi Kino: Cause finale
23.10
-07.06
Kosketuksessa: Egotrippi
07.55
Formula 1: Japanin aika-ajot
09.05
Premier League World
09.30
Premier League Preview
10.00
UEFA Champions League viikkomakasiini
10.25
Premier League Match Pack
10.55
UEFA Champions League: Manchester City - AS Roma
12.45
UEFA Champions League: Atlético Madrid - Juventus
14.35
UEFA Champions League: Sporting Lissabon - Chelsea
16.25
Premier League Preview
16.55
Valioliiga: Liverpool - West Bromwich
19.25
Valioliiga: Aston Villa - Manchester City
21.30
Valioliiga: Liverpool - West Bromwich
23.20
Valioliiga: Aston Villa - Manchester City
01.10
-03.30
UEFA Champions League: Basel - Liverpool
18.00
*** Generic Whats On Series (DO NOT RENAME) ***
18.30
Champions Hockey League
20.30
Champions Hockey League
22.30
-23.30
UEFA Champions League
03.10
Formula 1: vapaat harjoitukset
04.55
Formula 1: vapaat harjoitukset
06.10
Formula 1: vapaat harjoitukset
07.00
MTV Sport: F1 Ennakkotunnelmat
07.30
MTV Sport: F1 Varikkosuora
07.50
Formula 1: aika-ajot
09.20
MTV Sport: F1 Jälkihöyryt
09.50
Formula 1: aika-ajot
11.30
Erämiehen Vietti
11.45
Erämiehen Vietti
12.00
Erämiehen Vietti
12.20
Erämiehen Vietti
12.35
Amerikka myytävänä
13.05
Formula 1: aika-ajot
14.50
Formula 1: aika-ajot
16.30
MM Motocross
17.00
Ralli SM: Tampere
18.00
World of Freesports
18.30
World of Freesports
19.00
Tuunaa mun rekka!
19.30
Tuunaa mun rekka!
20.00
Sons of Anarchy
21.00
Rikos ratkaistu
22.00
Erikoisia rikoksia
22.30
Erikoisia rikoksia
23.00
Moottoritiekytät
00.00
Nettideittailun käsikirja miehille
00.50
Kunnian kentillä
01.40
-02.06
World of Freesports
06.00
Linus
06.10
Linus
06.20
Linus
06.30
Teletapit
06.55
Ti-Ti Nalle: Turvallisuus
07.00
Kaislan komero
07.15
Maija Mehiläinen
07.30
Manon
07.40
Hello Kitty: Omenapuumetsä ja Lumottu maa
07.50
Hello Kitty: Omenapuumetsä ja Lumottu maa
08.00
Juniorin aamujumppa
08.01
Kioka
08.10
Mofy
08.15
Ella Elefantti
08.30
Onnenpäivä: Hyvää huomenta!
08.32
Halinallet
08.54
Onnenpäivä: Viestikeskus
09.02
Ystävämme Susu
09.17
Vikke Viikinki
09.29
Onnenpäivä: Viestikeskus
09.37
Professori Balthazar
09.40
Onnenpäivä: Supersankarikoulu
09.46
Mimmikoto
10.02
Mimosa ja Petteri
10.17
Onnenpäivä: Hei hei!
10.19
Seikkailija Dora
10.45
Kotitilan konkkaronkka
11.00
Isoisänalle ja Isänalle Tampereen paloasemalla
11.25
Ti-Tin ja Taun konserttimatka Sveitsiin
11.50
Tessu
12.00
Wotwotit
12.10
Wotwotit
12.20
Richard Scarryn touhukas maailma
12.45
Pörri Orava
13.10
Mun oma lemmikki - ponikoulu
13.20
Staraoke-laulupeli
13.35
Peppi Pitkätossu
14.00
Juniorin 10 kysymystä
14.10
Keltaisen Kirahvin eläintarinoita
14.20
Masha ja karhu
14.30
Kuningas Arthurin katastrofit
15.00
1001 yön tarinat
15.30
Pikku Prinssi
15.55
Pikku Prinssi
16.20
Chaplin
16.30
Tarkastaja Gadget
16.55
Oggi ja torakat
17.20
Juniorin 10 kysymystä
17.30
Korisjengi
18.00
Mansikka Marja: Vain taivas rajana
19.10
Code Lyoko: Evolution
19.35
Beyblade: Metal Fury
02.45
My Life with Liberace (Behind the Candelabra)
04.45
Hyde Park on Hudson
06.25
Jayne Mansfield's Car
08.30
Will
IMDb
7.0
10.15
Salainen valtakunta
IMDb
6.7
12.00
Känn ingen sorg
IMDb
7.3
14.00
Kvartetti
IMDb
6.8
15.35
Walk The Line
IMDb
7.9
17.50
The Amazing Spider-Man
IMDb
7.0
20.05
Takaisin pelissä
IMDb
6.8
22.00
Argo
IMDb
7.7
00.05
Wallander - Försvunnen
01.35
The East
IMDb
6.9
03.35
-05.10
Hotelli
04.00
Falling Skies
05.00
True Blood
06.00
Halt and Catch Fire
07.00
Halt and Catch Fire
08.00
Halt and Catch Fire
09.00
Halt and Catch Fire
10.00
Halt and Catch Fire
11.00
The Leftovers
12.10
The Leftovers
13.10
The Leftovers
14.05
The Leftovers
15.00
The Leftovers
16.00
The Leftovers
17.00
The Leftovers
18.00
The Leftovers
19.00
The Leftovers
20.00
The Leftovers
21.00
The Spoils of Babylon
21.30
Silicon Valley
22.00
The Knick
23.00
Boardwalk Empire
00.00
Game of Thrones
01.00
Game of Thrones
02.00
Game of Thrones
03.00
Game of Thrones
04.00
-04.51
Game of Thrones
03.35
En förälskelse
IMDb
5.5
05.10
Livet i 8 bitar
IMDb
4.6
06.45
Vaahteramäen Eemeli
IMDb
7.1
08.20
Vaahteramäen Eemelin uudet metkut
IMDb
7.1
09.55
Naapurihaudan kaveri
IMDb
5.6
11.25
Rika barn leka bäst
IMDb
5.3
13.00
Niin kuin taivaassa
IMDb
7.5
15.10
Yrrol
IMDb
6.4
16.35
Loranga, Masarin ja Dartanjang
17.30
Linas kvällsbok
IMDb
5.5
19.00
Nils Karlsson Pyssling
19.30
Emma ja Daniel - kohtaaminen
21.00
Hur många lingon finns det i världen
IMDb
5.9
22.45
Päivä ja yö
IMDb
5.6
00.20
Den demokratiske terroristen
IMDb
5.8
02.00
Hur som helst är han jävligt död
IMDb
3.1
03.30
-05.05
Underbara älskade
IMDb
6.2
04.00
The Barrens
IMDb
4.6
06.00
Zulu
08.00
Helinä-keiju ja merirosvokeiju
10.00
Pitch Perfect
IMDb
7.2
12.00
Hur många kramar finns det i världen?
14.00
Laulu Marionille
IMDb
7.0
16.00
Itse ilkimys 2
IMDb
7.3
18.00
Väärät paperit
IMDb
5.7
20.00
Elämäni seinäruusuna
IMDb
8.1
22.00
The Sitter
IMDb
5.6
00.00
Don Jon
IMDb
6.6
01.50
Viides valta
04.00
-06.00
Dark Skies
IMDb
6.3
23.00
Pyhimyksiä ja sotilaita 2: Airborne Creed
19.00
Aleksanteri
IMDb
5.5
21.50
-23.40
Siperian opetukset
01.00
Marley & Me 2
07.00
Olsenbanden jr. og det sorte gullet
IMDb
4.6
09.00
The Reef 2: High Tide
11.00
Monsterit-yliopisto
IMDb
7.5
13.00
Space Dogs 3D
15.00
Hotel Transylvania
IMDb
7.1
17.00
Eskil & Trinidad
IMDb
6.3
19.00
Neropatin päiväkirja 2: Isoveli isottelee
IMDb
6.6
21.00
Marley & Me 2
23.00
Minä ja prinssi
IMDb
5.9
01.00
-03.04
Koti eläintarhassa
IMDb
7.1
23.30
KHL: Dinamo Minsk - Jokerit
09.30
Pelipäivä - Christian Ruuttu
10.30
NHL Tonight
11.30
KHL: Dinamo Minsk - Jokerit
14.00
NHL-klassikko: Vancouver Canucks - Boston Bruins
16.30
KHL: Dinamo Minsk - Jokerit
19.00
NHL Tonight
20.00
Pelipäivä - Christian Ruuttu
21.00
KHL: Dinamo Minsk - Jokerit
23.30
-08.00
NHL-klassikko: Vancouver Canucks - Boston Bruins
16.15
Athletix
01.10
-02.10
Speedway-GP Highlights: Tukholma
02.30
Golf: Nordea Tour 2014 - Lindahl Masters
06.00
Golf: Reignwood LPGA Classic
11.00
Golf: Alfred Dunhill Links Championship
15.00
Golf: Alfred Dunhill Links Championship
19.00
Golf: Reignwood LPGA Classic
23.00
Golf: Alfred Dunhill Links Championship
02.00
-06.00
Golf: Champions Tour Highlights
00.00
NHL:n pudotuspelit: Chicago Blackhawks - Los Angeles Kings
09.00
NHL Tonight
10.45
NHL:n pudotuspelit: New York Rangers - Montreal Canadiens
12.45
NHL:n pudotuspelit: Los Angeles Kings - Chicago Blackhawks
14.45
Hockeyallsvenskan: Rögle - Malmö Redhawks
16.55
Hockeyallsvenskan: BIK Karlskoga - Västerås
19.30
NHL Tonight
20.30
Hockeyallsvenskan: AIK - BIK Karlskoga
22.30
Hockeyallsvenskan: BIK Karlskoga - Västerås
00.30
-09.00
NHL:n pudotuspelit: Montreal Canadiens - New York Rangers
03.00
Napoleon
04.00
Museon mysteerit
04.50
Impressionistit
IMDb
7.2
06.00
Putin - Muotokuva
07.00
Muinainen Egypti: Elämä ja kuolema Kuninkaiden laaksossa
08.00
Time Team XV
09.00
Toinen maailmansota väreissä
09.50
Nuoren tytön päiväkirja
11.35
Maailmaa muuttanut sää
12.00
Kätketyt salaisuudet
13.00
Kätketyt salaisuudet
14.00
Kätketyt salaisuudet
15.00
Kätketyt salaisuudet
16.00
Vaiettu historia
17.00
Venäjän historian paljastuksia
17.50
Putin - Muotokuva
18.50
Rooman keisarinnat: äitejä, murhaajia ja rakastajattaria
20.00
Elisabet I:n sota terrorismia vastaan
21.00
Kaarle Suuren myytti
22.00
Maanalainen sota
23.00
Toinen maailmansota väreissä
IMDb
7.9
00.10
Museon mysteerit
01.00
Totuus Gallipolista
02.00
Rooman keisarinnat: äitejä, murhaajia ja rakastajattaria
03.00
Muinainen Egypti: Elämä ja kuolema Kuninkaiden laaksossa
04.00
-04.50
Vaiettu historia
23.00
Palermo Connection
IMDb
7.9
07.00
Zoo Juniors
07.30
Zoo Juniors
08.00
Zoo Juniors
08.30
Zoo Juniors
09.00
Zoo Juniors
09.30
Zoo Juniors
10.00
Zoo Juniors
10.30
Zoo Juniors
11.00
Zoo Juniors
11.30
Anna's Wild Life
12.00
Croc Man
13.00
Croc Man: The Series
14.00
J'ai Marché Sur La Terre
15.00
I Bought My Own Rainforest
16.00
Tigers ? Spy in the Jungle
17.00
Tigers ? Spy in the Jungle
18.00
Tigers ? Spy in the Jungle
19.00
Panda?s Wild Move
20.00
Rainforest - The Secret of Life
21.00
DCI Banks
21.45
Palermo Connection
IMDb
7.9
23.28
-07.00
A Model Daughter: The Story Of Caroline Byrne
IMDb
6.3
09.30
Snooker: Euro Tour, Sofia, Bulgaria
09.31
Snooker: Euro Tour, Sofia, Bulgaria
13.01
Snooker: Euro Tour, Sofia, Bulgaria
15.07
Mäkihyppy: Kesä GP Klingenthal, Saksa
16.57
Snooker: Euro Tour, Sofia, Bulgaria
18.11
Snooker: Euro Tour, Sofia, Bulgaria
19.45
Snooker: Euro Tour, Sofia, Bulgaria
22.43
Mäkihyppy: Kesä GP Klingenthal, Saksa
23.41
Kamppailu-urheilu: Superkombat, World GP Series
01.47
-02.52
Snooker: Euro Tour, Sofia, Bulgaria
02.55
Jalkapallo: Bundesliiga
04.03
Nyrkkeily: IBA Intercontinental, Frankfurt, Saksa
06.00
Snooker: Euro Tour, Sofia, Bulgaria
08.00
Vahvin mies: Mestarien liiga,
09.00
Kriketti: Champions League Twenty20 Intia
10.20
Speedway: EM-sarja , Ruotsi
11.51
Motocross: Motocross of Nations, Kegums, Latvia
12.24
Motocross: Motocross of Nations, Kegums, Latvia
12.57
Kriketti: Champions League Twenty20 Intia
14.00
Mäkihyppy: Kesä GP Hinzenbach, Itävalta
14.57
Extrememelonta: MM-kisat, Otztal, Itävalta
15.57
Muut lajit: Watts top 10
18.25
Jalkapallo: Bundesliiga
19.22
Jalkapallo: Bundesliiga
21.29
Superbike: MM-sarja Magny-Cours, Ranska
22.05
Muut lajit: WATTS
22.27
Amerikkalainen jalkapallo: NCAA Big Ten Conference, Yhdysvallat
00.57
Jalkapallo: Bundesliiga
01.56
Mäkihyppy: Kesä GP Klingenthal, Saksa
02.29
Kriketti: Champions League Twenty20 Intia
03.49
-05.46
Kamppailu-urheilu: Superkombat, World GP Series
03.35
Ruokatehdas
04.00
Ruokatehdas
04.25
Myytinmurtajat
05.20
Myytinmurtajat
06.15
Ultimate Car Build-Off
07.05
Wheeler Dealers - klassikkojen kuninkaat
08.00
Fast N' Loud
09.00
Car Sharks
09.30
Car Sharks
10.00
Alaskan kullankaivajat
11.00
Freeman ja madonreiät
12.00
Avaruuden aakkoset
13.00
Bear Grylls
14.00
Jokien hirviöt
15.00
Myytinmurtajat
16.00
Alaskan kullankaivajat
17.00
Wheeler Dealers - klassikkojen kuninkaat
18.00
Katutaikuri Troy
19.00
Marooned with Ed Stafford
20.00
Siperian metsurit
21.00
Hengenvaarallinen saalis
22.00
Katutaikuri Troy
23.00
Amish Mafia
00.00
Alaskan kullankaivajat
01.00
Marooned with Ed Stafford
01.55
Avaruuden aakkoset
02.45
Freeman ja madonreiät
03.35
Ruokatehdas
04.00
-04.25
Ruokatehdas
03.50
Art Attack
04.10
Good Luck Charlie
04.30
Jessie
04.55
Phineas & Ferb
05.15
Lilo And Stitch
05.35
Dog With a Blog
05.45
Dog With a Blog
06.00
Austin and Ally
06.25
Phineas & Ferb
06.35
Good Luck Charlie
07.00
Chuggington
07.15
Gravity Falls
07.40
Austin and Ally
08.10
Jessie
08.35
I Didn't Do It
09.00
Girl Meets World
09.25
Mabel's Guide To Life
09.30
Dog With A Blog
09.55
Wander Over Yonder
10.20
Sabrina Secrets of a teenage witch
10.45
Get Frozen
10.55
I Didn't Do It
11.20
I Didn't Do It
11.45
I Didn't Do It
12.10
I Didn't Do It
12.35
I Didn't Do It
13.00
I Didn't Do It
13.35
Star War Rebels - Spark Of Rebellion
14.30
Cars
16.35
A.N.T Farm
17.00
Girl Meets World
17.25
Good Luck Charlie
17.50
Jessie
18.15
Jessie
18.40
Darkwing Duck
19.05
Suite Life On Deck
19.35
Hannah Montana
21.30
Wander Over Yonder
21.45
Violetta
22.35
Good Luck Charlie
23.00
Good Luck Charlie
23.25
Pair of Kings
23.50
Shake It Up
00.15
Phil of the Future
00.40
That's So Raven
01.05
Wizards Of Waverly Place
01.25
Jessie
01.45
Sonny With A Chance
02.05
Violetta
02.50
Danny Cunningham The Ninja of the School
03.10
Dude, That's My Ghost
03.30
Packages From Planet X
03.50
-04.10
Art Attack
Suomen suosituin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Unelma-asunto auringon alta
,
Rillit huurussa
,
SuomiLOVE
,
Jääkiekkoa: Suomi-Ruotsi
,
Erikoisjoukot
,
Race Across The World Suomi
,
Roy Grace
,
Rikoksen Anatomia
,
Isä Brown ja hänen laumansa
,
Emmerdale
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti