Tietovisat
Sanakirja
Reseptit
Horoskooppi
Blogit
Viihde
Vaihtoautot
TV-ohjelmat tänään
30
Ti 30.09.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.00
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.45
Aamusydämellä
06.25
Ylen aamu-tv
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Murdochin murhamysteerit
10.50
Kansallismaisemat: Aavasaksa
11.00
Yle Uutiset
11.05
Yle Uutiset Uusimaa
11.15
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.25
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.35
Yle Uutiset Häme
11.45
Yle Uutiset Keski-Suomi
11.55
Yle Uutiset Itä-Suomi
12.05
Yle Uutiset Pohjanmaa
12.15
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
12.25
Oddasat
12.40
Sydämen asialla
13.30
Kaikki rakastavat
14.50
Arkistokuvia: Jussit on jaettu ja juhlittu
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Yle Oddasat
15.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.50
A-studio
16.20
Kuningaskuluttaja
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Murdochin murhamysteerit
18.00
Yle Uutiset
18.22
Yle Uutiset alueeltasi
18.25
Yle Uutiset sää
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Kiehtova maailma: Vallan kaupungit
19.45
Löytöretkiä maailmaan
20.00
Prisma Studio
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.00
Kenttäsairaalan sisaret
21.55
Erikoisryhmä Stuttgart
22.40
Yle Uutiset
22.45
Prisma: Ihmiskeho, mikrobien ekosysteemi
23.35
Jaakko ja maailmanvalloittajat
00.00
Uutisikkuna
00.05
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
21.35
-23.50
Jalkapallon mestarien liiga
LIVE
3
01.05
Voittostudio
05.30
Aamusää
06.00
Studio55.fi
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Studio55.fi
09.30
Huomenta Suomen Uutiset
09.40
Mitä tänään syötäisiin?
09.45
Kauniit ja rohkeat
10.10
Emmerdale
10.40
Emmerdale
11.10
Lääkärit
12.05
Ostoskanava Tvins.com
13.35
Pomo piilossa
14.35
Moderni perhe
15.05
Alueellinen sääennuste
15.10
Mitä tänään syötäisiin?
15.15
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
15.45
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
16.15
Suomen kaunein koti
17.15
Uutiset
17.20
Päivän sää
17.25
Kauniit ja rohkeat
17.55
Mitä tänään syötäisiin?
18.00
Emmerdale
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän Uutiset
19.20
Päivän sää
19.30
Salatut elämät
20.05
Peter Hispaniassa
21.00
Mentalist
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
MTV Sport Uutiset
22.35
Pukumiehet
23.35
Harryn laki
00.35
Luuserit
01.05
-05.30
Voittostudio
LIVE
4
03.20
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Disneyn esikoulu: Sofia ensimmäinen
07.30
Disney esittää: Timon ja Pumba
07.55
Lazy Town
08.25
Waverly Placen velhot
08.55
Huippusalaiset reseptit
09.50
Sisustuskaksoset
10.20
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
10.50
Ennustaja-TV
11.20
Ostosruutu
11.50
Ostosruutu
12.20
LIVE: Tiedä ja Voita
13.20
Sisustuskaksoset
13.50
Huippusalaiset reseptit
14.45
Britannian paras leipomo
15.50
Manhattanin äitiyskonsultti
16.50
Arvostele mun illallinen Suomessa
17.20
Frasier
17.50
The Voice Kids
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Matkaoppaat
19.30
Poliisit
20.00
Haapasalo Goes America
20.57
Keno
21.00
Vain elämää
22.30
Hotellit kuntoon, Jyrki Sukula!
23.30
NCIS Rikostutkijat
00.30
Weeds
01.05
Weeds
01.40
NCIS Rikostutkijat
02.40
Frasier
03.10
-04.10
Holmes NYC
LIVE
5
07.25
SVT: Gomorron Sverige
11.30
SVT: Matiné: Vårat gäng
12.55
SVT: Vem tror du att du är?
13.55
SVT: Vem vet mest?
15.58
Haaste
16.27
Efter Nio
17.25
Närbild
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben: Kesä isän kanssa
18.30
Seikkailu Myanmarissa
19.00
Tähtihetkiä television historiassa
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Spotlight: Lapin timantit
20.30
Jahtikumppanukset Lotta ja Leif
20.45
Oddasat
21.00
Sportmagasinet
21.30
Dag
21.57
Yle Nyheter TV-nytt
22.00
Rikos
23.05
SVT: Min sanning: Desmond Tutu
00.05
SVT: Arkitekturens pärlor
00.15
SVT: Aktuellt
00.55
SVT: Kulturnyheterna
01.00
SVT: Mittnytt
01.10
SVT: Nyhetssammanfattning
01.15
SVT: Sportnytt
01.30
SVT: Gomorron Sverige sammandrag
02.00
SVT: Lilla Aktuellt
02.05
SVT: Fångad
02.30
-03.00
SVT: Antikduellen
LIVE
6
02.20
Voittostudio
06.00
Voittostudio
08.00
Astral TV
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Guthy Renker
12.00
Ostoskanava Tvins.com
14.00
Beverly Hillsin panttilainaamo
14.30
Kreisiä menoa
14.55
Myytinmurtajat
16.00
Walker, Teksasista
17.00
Lemmen viemää
18.00
Dieetit vaihtoon!
19.00
Naapurit-arvonta
19.05
Big Brother Extra
19.30
Miehen puolikkaat
20.00
Rillit huurussa
20.30
Simpsonit
21.00
Catfish
22.00
Big Brother
23.00
112
00.00
Hävyttömät
01.00
Simpsonit
01.30
-06.00
Voittostudio
LIVE
7
03.30
Tarkka-ampujat
04.20
Tatuointistudio HelsINK
06.00
Ihmemies MacGyver
07.00
Matlock
08.00
Kellarin kunkku
08.25
Kellarin kunkku
08.55
TV Shop Tvins
11.55
Tallinna
12.25
Tahdon morsiuspuvun!
12.55
Pomo keittiössä
13.25
Pomo keittiössä
13.55
Ihmemies MacGyver
15.00
Matlock
16.00
Kolmas kivi auringosta
16.30
Kaikki rakastavat Raymondia
17.00
Pulmuset
17.30
Pulmuset
18.00
Kellarin kunkku
18.30
Kellarin kunkku
19.00
Top 20 kotivideot
20.00
Yövuoro
21.00
Enid
IMDb
6.8
22.50
Chicago Fire
23.50
Kysy seksistä
00.50
Fame
01.50
Tough Love
02.45
Yövuoro
03.35
-04.20
Chicago Fire
LIVE
8
03.20
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Hulluna häämekkoihin
09.30
Tuhluriprinsessat
10.00
Olet mitä syöt
10.30
Emilyn sisustussalaisuudet
11.00
Leila leipoo Ranskassa
11.30
James Martin ja herkkuja Välimerellä
12.00
Supermarjo ja tytöt
12.35
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
13.05
Pikakurssi kodinostoon
13.35
Kauneusleikkaukseen vai ei?
14.05
Hulluna häämekkoihin
14.35
Sarahin talo
15.05
Kotikokkien taistelu
16.20
Hurja remontti
17.20
Olet mitä syöt
17.50
Kotikokkien taistelu
18.55
Hurja remontti
19.55
Sinkkuelämää
20.30
Sinkkulaiva
21.00
Kolme miestä ja baby
IMDb
5.8
23.05
Kumman kaa
23.35
Kumman kaa
00.05
Sinkkulaiva
00.35
Sinkkuelämää
01.05
Kotikokkien taistelu
02.05
Pappien tekopyhät tyttäret
02.55
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
9
03.50
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
09.10
Ostosruutu
09.40
Ostosruutu
10.10
Ostosruutu
10.40
Ennustaja-TV
11.10
Krokotiilimies
12.10
Ruotsalainen remonttisota
13.05
Kuppilat kuntoon Ruotsi
14.00
Leijonan luola Kanada
15.00
MasterChef Australia
16.00
Krokotiilimies
17.00
Kuppilat kuntoon Ruotsi
18.00
MasterChef Australia
19.00
Leijonan luola Kanada
20.00
Suomen huutokauppakeisari
21.00
Martina ja hengenpelastajat
22.00
MasterChef USA
23.00
Poliisit
23.30
Poliisit
00.00
Leijonan luola Kanada
00.55
Rekkakuskit jäällä
01.50
Vankilapoliisit
02.20
Metsien miehet
03.15
-04.10
JIM D Rikos: Matkalla kiven sisään
LIVE
10
02.55
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Hengenvaarallinen saalis
19.00
Wheeler Dealers
20.00
Ammattina sankari
20.30
Valmistuksen salat: Unelma-autot
21.00
Fast n' Loud
22.00
Carlito's Way
IMDb
7.9
00.55
NCIS Rikostutkijat
01.45
Käteiskauppiaat
02.40
Star Trek: The Next Generation
03.35
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.50
Sky News
06.00
Sky News
06.32
FOX Kids: Sketsiä!
06.43
FOX Kids: Gormiti
07.09
FOX Kids: Ni Hao Kai Lan
07.33
FOX Kids: Monsuno
07.56
FOX Kids: Avatar
08.20
FOX Kids: Transformers - Rescue Bots
08.42
FOX Kids: Trollz
09.05
Wipeout
09.55
24Kitchen: Sara Chafak suolasta sahramiin
10.25
24Kitchen: Sara La Fountain
10.55
Miehen paikka
11.20
Tuppukylän turvaajat
11.45
Tuppukylän turvaajat
12.10
Lyödään ällikällä
12.40
Suomiehet
13.30
Jättimäiset purkuhankkeet
14.25
Navajo-poliisit
15.20
Lentoturmatutkinta
16.15
Futurama
16.45
Family Guy
17.10
Suomen vartijat
17.40
Huutokaupan metsästäjät
18.05
Matkalaukkujen metsästäjät
18.35
Varastojen metsästäjät
19.00
Suomen vartijat
19.30
Cops
20.00
Huutokaupan metsästäjät: Kanada
20.30
Huutokaupan metsästäjät
21.00
Bones
21.55
Criminal Minds
22.50
Ilman johtolankaa
23.45
Lyödään ällikällä
00.15
Poikkeustila
IMDb
6.4
02.20
Euroopan verinen historia
03.10
Family Guy
03.35
Suomen vartijat
04.00
-04.30
24Kitchen: Sara Chafak suolasta sahramiin
LIVE
13
00.55
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
10.00
Suurin pudottaja
11.00
Ostoskanava Guthy Renker
12.00
Beverly Hillsin panttilainaamo
12.30
Makuja & Elämää
12.50
Lääkärit
13.40
Gallerian tytöt
14.40
Beverly Hillsin täydelliset naiset
15.40
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
16.10
Makuja & Elämää
16.30
Suurin pudottaja
17.30
Salatut elämät
18.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
19.00
Hansin matkassa
20.00
Erilaiset äidit
21.00
Iholla
21.30
Kaikkien aikojen kosinta
22.30
Rakkautta ensitreffeillä
23.30
Iholla
00.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
00.50
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.55
Tonnikalan saalistajat
04.45
Jättimäiset rakennusurakat
05.35
Aivopelit
06.00
Vaarallisen valtatien pelastajat Kanada
06.50
Numeropeliä
07.15
Kissakalan metsästäjät
08.05
Dubain lentokenttä
08.55
Tonnikalan saalistajat
09.45
Amishit
10.35
Hurjat mökkiurakat
11.20
Jättimäiset rakennusurakat
12.15
Taistelukenttien veljekset
13.05
Taistelukenttien veljekset
13.55
Taistelukenttien veljekset
14.50
Taistelukenttien veljekset
15.40
Taistelukenttien veljekset
16.30
Taistelukenttien veljekset
17.25
Taistelukenttien veljekset
18.20
Vaarallisen valtatien pelastajat Kanada
19.15
Jättimäiset rakennusurakat
20.15
Numeropeliä
20.40
Numeropeliä
21.05
Toisen maailmansodan mahtavimmat hyökkäykset
22.00
Maailmanloppu
22.55
Vankilassa ulkomailla
23.50
-06.00
Tabu
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.50
Elämä kuoleman jälkeen
04.05
TV7 Israel News
04.20
Hillsong TV
04.50
Herätyksen läpimurto
05.20
Käännekohta
05.50
Yliluonnollista
06.20
Iloa arkeen - Joyce Meyer
06.50
Ilon ja rohkeuden Henki
07.20
Jerusalem studio
07.50
Israel puhuu
08.20
Jeesus - Kuningaskunta ilman rajoja
08.45
Laula kanssani -karaoke
08.50
Lelulaatikko
09.20
Herran käsi - Jackmin Tala
09.50
Jumala puhuu
10.20
One Way
10.50
Sanan ja runon tuoksua
11.05
Sanaa naisilta
11.20
Anna rauhalle mahdollisuus
11.35
Elämä kuoleman jälkeen
11.50
TV7 Israel News
12.05
Hillsong TV
12.35
Herätyksen läpimurto
13.05
Käännekohta
13.35
Yliluonnollista
14.05
Rohkaisua Raamatusta - Matti Vuolanne
14.20
Iloa arkeen - Joyce Meyer
14.50
Ilon ja rohkeuden Henki
15.20
Jerusalem studio
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Israelin vuoret
16.30
Passion for Jesus
17.00
Tulinuoli
17.30
Kaiken kohdalleen asettaminen
18.00
Andrew Wommack evankeliumin äärellä
18.30
Koputus
19.00
Herra, opeta minua
19.30
Jerusalemin muureilla special
20.00
TV7 Israel News
20.15
Varustamo
20.45
Armon kalliolla
21.05
Raamattu puhuu sinulle
21.15
Uskosta totta
21.45
Herra käyttää lääkäriä
22.15
Minä odotan sinua, Herra
22.20
Lähetyspysäkki
22.30
Pastori Tommy Liljan seurassa
23.00
Viron pastorit areenalla
23.30
Parantava rukous - Pirkko Jalovaara
00.00
Israelin vuoret
00.30
Passion for Jesus
01.00
Tulinuoli
01.30
Kaiken kohdalleen asettaminen
02.00
Andrew Wommack evankeliumin äärellä
02.30
Koputus
03.00
Herra, opeta minua
03.30
Jerusalemin muureilla special
04.00
-04.15
TV7 Israel News
07.00
Aamusydämellä
07.40
Pisara
07.45
Taivaallista menoa: Boris Salo
08.15
Närbild
08.45
Tekijänä: Jussi Leinonen
09.35
Muuttohaukantie
10.05
Yle Uutiset Uusimaa
10.15
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
10.25
Yle Uutiset Lounais-Suomi
10.35
Yle Uutiset Häme
10.45
Yle Uutiset Keski-Suomi
10.55
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.05
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.15
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11.25
Oddasat
12.00
Puoli seitsemän
12.30
Kaikki rakastavat
13.50
Majakka: Russarö
14.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
14.50
Ykkösaamu
15.30
Kuningaskuluttaja
16.00
Pikku Kakkonen
17.00
Arkistokuvia: Jussit on jaettu ja juhlittu
17.10
Sami Yaffa - Sound Tracker
18.00
Retrolissun ysärit: Megajulkkixet
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
Uusi päivä
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.00
A-studio
20.30
Spotlight: Lapin timantit
21.00
Efter Nio
22.00
-22.56
Fata Morgana
16.00
Premier League Monday Highlights
16.55
Valioliiga: Stoke - Newcastle
18.45
UEFA Champions League: TsSKA Moskova - Bayern München
21.00
UEFA Champions League viikkomakasiini
21.25
MTV Sport: Jalkapallostudio
21.40
UEFA Champions League: Manchester City - AS Roma
23.40
MTV Sport: Jalkapallostudio
00.00
Premier League Netbusters
00.30
-00.55
UEFA Champions League -huippuhetket 30.9.
18.00
Premier League Saturday Highlights
18.55
Lentopallon Mestaruusliiga
20.55
Champions Hockey League
22.55
MM Motocross
23.25
-00.25
GP3
00.50
UFC
10.00
Pihan myllääjät
10.25
Pihan myllääjät
10.50
Mennään kalaan!
11.15
Mennään kalaan!
11.35
Mennään kalaan!
12.00
Late Show With David Letterman
13.00
MM Motocross
13.30
F-Cup Rallisarja
14.00
Pelastusjoukot
14.30
Pelastusjoukot
15.00
World of Freesports
15.30
World of Freesports
16.00
MM Supermoto
16.30
Kiinteistöpelurit
17.00
Rikos ratkaistu
18.00
Top Gear
19.00
Erämiehen Vietti
19.15
Erämiehen Vietti
19.30
Erämiehen Vietti
19.45
Erämiehen Vietti
20.00
Rikos ratkaistu
20.45
Bioautojen anatomia
21.00
Monster Jam - International Racing and Freestyle
21.30
UEFA Champions League: Sporting Lissabon - Chelsea
23.45
Late Show With David Letterman
00.30
Erikoisia rikoksia
01.00
Erikoisia rikoksia
01.30
-02.13
Rikos ratkaistu
06.00
Jummi Jammi
06.30
Teletapit
06.55
Ti-Ti Nalle: Turvallisuus
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Kotitilan konkkaronkka
07.15
Ystävämme Susu
07.30
Hello Kitty: Omenapuumetsä ja Lumottu maa
07.40
Eveliina
07.45
Kaislan komero
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Kotiviidakon kuningas
08.20
Kioka
08.30
Juniorijumppa
08.31
Ava, Riko ja Teo
08.40
Masha ja karhu
08.50
Tessu
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Kaupungin Sankarit
09.20
Kaupungin Sankarit
09.35
Vikke Viikinki
09.50
Puuha-Pete
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Muumien maailma
10.15
Maija Mehiläinen
10.30
Jummi Jammi
10.55
Ti-Ti Nalle: Turvallisuus
11.00
Ava, Riko ja Teo
11.10
Ava, Riko ja Teo
11.20
Ava, Riko ja Teo
11.30
Wotwotit
11.40
Wotwotit
11.50
Pororo
12.00
Juniorijumppa
12.01
Richard Scarryn touhukas maailma
12.30
Rexi-koiran seikkailut
12.40
Pikkukokkikoulu
12.50
Pikkukokkikoulu
13.00
Juniorijumppa
13.01
Peppi Pitkätossu
13.30
Taskuvaari
13.45
Taskuvaari
14.00
Katti kaiken tietää!
14.30
Noitatyttö Bibi
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
Kasperin kauhukoulu
16.20
INK - Ihmenappuloiden kerho
16.45
Diego ja tölkinhenki
17.00
Mimmikoto
17.19
Ryhmymaan taikakirja
17.33
Chaplin
17.40
Chaplin
17.48
Chaplin
17.55
Munamies
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.07
Winx-klubi
18.34
Tintin seikkailut
18.58
Gisele ja ekotytöt
19.04
Korisjengi
19.30
Viisikko
03.50
Detention
IMDb
4.5
05.20
Never Back Down 2: The Beatdown
IMDb
5.5
07.00
Keltaisten sitruunoiden ravintola
08.35
Wyatt Earp's Revenge
IMDb
4.1
10.05
Knife Fight
IMDb
4.9
11.40
The 7.39
IMDb
7.5
13.15
Jeff Wayne's Musical Version of the War of the Worlds Alive on Stage! The New Generation
15.10
Kyss mig för fan
16.45
Sukupuolten taistelu
18.10
The Normal Heart
20.20
Road Trip: Beer Pong
22.00
Thrill to kill
IMDb
3.8
23.35
Takaisin pelissä
IMDb
6.8
01.30
-04.12
Scarface - arpinaama
IMDb
8.3
04.00
Kohde
05.00
Kohde
06.00
Mad Men
07.00
Parks and Recreation
07.30
Parks and Recreation
08.00
Veep
08.30
Veep
09.00
Shameless
10.00
Mad Men
11.00
Parks and Recreation
11.30
Parks and Recreation
12.00
Veep
12.30
Veep
13.00
Shameless
14.00
Mad Men
15.00
Parks and Recreation
15.30
Parks and Recreation
16.00
Veep
16.30
Veep
17.00
Shameless
18.00
Mad Men
19.00
Parks and Recreation
19.30
Parks and Recreation
20.00
Veep
20.30
Veep
21.00
The Spoils of Babylon
21.30
Silicon Valley
22.00
Falling Skies
23.00
Boardwalk Empire
00.00
Falling Skies
01.00
Heavy Metal Chronicles
01.30
Heavy Metal Chronicles
02.00
Kohde
03.00
Heartless
04.00
-04.41
Kohde
03.25
Pillertrillaren
IMDb
3.1
05.20
Känd från tv
IMDb
5.6
07.00
Kaisa Kullanmuru
07.35
Marikki
IMDb
6.1
08.55
Picasson seikkailut
IMDb
7.5
10.45
Yhteinen onni
IMDb
5.4
12.20
Huijaus
IMDb
6.5
13.55
Kahden kauppa
IMDb
5.5
15.25
Två killar och en tjej
IMDb
5.0
17.15
Unelmien prinssi
IMDb
5.4
19.00
Omenasota
IMDb
6.7
21.00
Sellaista on elämä
IMDb
7.6
23.05
Van Veeteren: Pääsky, kissa, ruusu, kuolema
IMDb
5.8
00.35
Nu är pappa trött igen!
IMDb
3.8
02.00
-04.05
Pedon jäljillä
IMDb
6.5
02.00
Før snøen faller
IMDb
5.8
04.00
The Baytown Outlaws
IMDb
6.1
06.00
Kick-Ass 2
IMDb
6.5
08.00
Rakkauden pelikenttä
IMDb
5.6
10.00
Asterix ja Obelix Britanniassa
IMDb
5.2
12.00
Remember Sunday
IMDb
7.0
14.00
Bettien matka
IMDb
6.5
16.00
Lycka till och ta hand om varandra
IMDb
6.4
18.00
Suuri puhallus
IMDb
7.2
20.00
Frances Ha
22.00
The Devil?s Double
IMDb
7.1
00.00
Vangitut
02.40
-04.20
Mama
IMDb
6.2
23.00
The Deadly Game
19.00
Elysium
IMDb
6.6
21.00
-22.38
Amerikan psyko
IMDb
7.6
07.00
Aasi ja puolikuun ritari
IMDb
4.7
09.00
Barbie ja Pegasoksen taika
IMDb
5.5
11.00
Happily N'Ever After 2: Snow White
13.00
Hulk VS.
15.00
Super Buddies
IMDb
4.8
17.00
Silta salaiseen maahan
IMDb
7.2
19.00
Yoko
IMDb
5.1
21.00
The Plague Dogs
IMDb
7.9
23.00
Frozen: huurteinen seikkailu
01.00
-07.00
Azur & Asmar
IMDb
7.4
23.30
KHL: Jokerit - Dinamo Riika
10.00
KHL: Jokerit - Dinamo Riika
13.30
NHL-klassikko: Anaheim Ducks - Ottawa Senators
15.30
KHL: Jokerit - Dinamo Riika
18.00
NHL-klassikko: Pittsburgh Penguins - Detroit Red Wings
20.00
Pelipäivä - Sinuhe Wallinheimo
21.00
KHL: Jokerit - Dinamo Riika
23.30
-10.00
NHL Playoffs: Minnesota Wild - Chicago Blackhawks
02.00
Trans World Sport
12.00
Ryder Cup 2014
18.30
NFL: Kansas City Chiefs - New England Patriots
02.00
Golf: Golfing World - Daily News
10.00
Golf: Golfing World - Daily News
11.00
Ryder Cup 2014
16.00
Golf: Golfing World - Daily News
17.00
Golf: Nature Valley First Tee Open
20.00
Golf: ECCO Tour 2014 - Kitchen Joy Championship
20.30
Golf: Nordea Tour 2014 - Lindahl Masters
21.00
Golf: Champions Tour Highlights
22.00
Golf: Yokohama Tire LPGA Classic
23.30
Golf: Challenge Tour Series Highlights
00.00
Golf: European Tour Highlights
01.00
Golf: Champions Tour Highlights
02.00
-10.00
Golf: Golfing World - Daily News
00.00
NHL:n pudotuspelit: Minnesota Wild - Chicago Blackhawks
11.15
NHL:n pudotuspelit: Boston Bruins - Montreal Canadiens
13.15
NHL:n pudotuspelit: New York Rangers - Pittsburgh Penguins
15.15
NHL:n pudotuspelit: Chicago Blackhawks - Minnesota Wild
17.15
Hockeyallsvenskan: Asplöven - Björklöven
19.30
Hockeyallsvenskan: Rögle - Malmö Redhawks
22.30
Makasiiniohjelma: Hockeyallsvenskan
23.00
Hockeyallsvenskan: Rögle - AIK
01.00
-03.00
Hockeyallsvenskan: Rögle - Malmö Redhawks
03.00
Elämä Jeesuksen aikakaudella
04.00
Museon mysteerit
04.50
Barokkia!
06.00
Totuus Gallipolista
07.00
Hannibalin jäljillä
07.30
Hannibalin jäljillä
08.00
Time Team
09.00
Maanalainen sota
10.00
Sota-ajan maatilalla
IMDb
8.4
11.05
Totuus Gallipolista
12.00
Muinainen Egypti: Elämä ja kuolema Kuninkaiden laaksossa
13.05
Elämä Jeesuksen aikakaudella
14.00
Missio X
15.00
Muinaiset maailmat
16.00
Time Team
17.00
Sota-ajan maatilalla
IMDb
8.4
18.10
Hannibalin jäljillä
18.40
Hannibalin jäljillä
19.20
Kätketyt salaisuudet
20.20
Museon mysteerit
21.10
Nuoren tytön päiväkirja
23.00
Temppelivuori
IMDb
6.1
00.00
Kätketyt salaisuudet
01.00
Kroatian kuninkaat
02.00
Maanalainen sota
03.00
Muinaiset maailmat
04.00
-04.50
Museon mysteerit
00.26
Rabbit Fall
07.00
The Incredible African Wildlife
07.55
Croc Man: The Series
08.55
Hope for Wildlife
09.50
Wild Animal E.R.
10.15
Wild Animal E.R.
10.45
Whale Adventure with Nigel Marven
11.40
Zoo Juniors
12.10
Zoo Juniors
12.40
Cheetah Diaries
13.05
Cheetah Diaries
13.30
Wild Wales
14.30
Anna's Wild Life
14.55
Anna's Wild Life
15.20
Zoo Juniors
15.50
Zoo Juniors
16.20
Wild Animal E.R.
16.45
Wild Animal E.R.
17.10
Puppy SOS
17.35
Puppy SOS
18.05
Croc Man: The Series
19.00
Lake Worthersee - Where Man and Nature Meet
20.00
Bear Whisperer Returns
21.00
Vexed
22.00
Collision
23.00
Underbelly NZ - The Land of the Long Green Cloud
23.45
Leverage
00.26
-07.00
Rabbit Fall
09.30
Jalkapallo: Eurogoals
09.31
Jalkapallo: Eurogoals
10.16
Jalkapallo: UEFA Youth League
11.28
Mäkihyppy: Kesä GP Hinzenbach, Itävalta
12.38
Jalkapallo: UEFA Youth League
13.54
Mäkihyppy: Kesä GP Hinzenbach, Itävalta
14.53
Jalkapallo: Eurogoals
15.44
Jalkapallo: UEFA Youth League
16.42
Jalkapallo: UEFA Youth League
19.07
Darts: Romanian International Open Bukarest, Romania
20.00
Jalkapallo: Achtung Fussball -jalkapallomakasiini
20.30
Vahvin mies: Mestarien liiga,
21.30
Muut lajit: Watts top 10
22.07
Nyrkkeily: IBA Intercontinental, Frankfurt, Saksa
00.00
Moottoriurheilu: Tuesday Night Speed Date
00.01
Moottoriurheilu: GT Academy Masterclass
00.17
Autourheilu: World Series by Renault, Ranska
00.51
Autourheilu: Tropheo Abarth Europe ,
01.23
Ralli: Dakar Series, Lima, Peru
01.53
Moottoriurheilu: Tuesday Night Speed Date
01.54
Moottoriurheilu: Motorsports Weekend
02.07
-02.27
Darts: Romanian International Open Bukarest, Romania
04.00
Darts: Romanian International Open Bukarest, Romania
05.30
Mäkihyppy: Kesä GP Hinzenbach, Itävalta
06.31
Australialainen jalkapallo: Australian Football League
08.58
Jalkapallo: Bundesliiga
10.06
Jalkapallo: Bundesliiga
11.18
Jalkapallo: Bundesliigan kohokohdat
12.11
Jalkapallo: Eurogoals
12.58
Motocross: Motocross of Nations, Kegums, Latvia
13.40
Motocross: Motocross of Nations, Kegums, Latvia
14.31
Motocross: Motocross of Nations, Kegums, Latvia
15.16
Jalkapallo: UEFA Youth League
15.53
Darts: Romanian International Open Bukarest, Romania
17.26
Kriketti: Champions League Twenty20
17.54
Kriketti: Champions League Twenty20 Intia
19.15
Kriketti: Champions League Twenty20
19.42
Kriketti: Champions League Twenty20
22.03
Motocross: Motocross of Nations, Kegums, Latvia
22.48
Australialainen jalkapallo: Australian Football League
00.20
Darts: Romanian International Open Bukarest, Romania
01.29
Mäkihyppy: Kesä GP Hinzenbach, Itävalta
02.29
Jalkapallo: UEFA Youth League
03.59
-05.00
Mäkihyppy: Kesä GP Hinzenbach, Itävalta
03.55
American Chopper
04.45
Likaiset työt
05.35
Ruokatehdas
06.00
Ruokatehdas
06.25
Selviytyjäkaksikko
07.20
Myytinmurtajat
08.15
Arvokaman etsijät
09.05
Tuunaajat 2012
10.00
Fast N' Loud
11.00
Myytinmurtajat
12.00
Alaska
13.00
Kultakuume erikoisjaksot
14.00
Car Sharks
14.30
Car Sharks
15.00
Tanked
16.00
Selviytyjäkaksikko
17.00
Fast N' Loud
18.00
Rods N' Wheels
19.00
Leludiileri
19.30
Mitä ladosta löytyy?
20.00
Alaska
21.00
Siperian metsurit
22.00
Hengenvaarallinen saalis
23.00
Kultakuume erikoisjaksot
00.00
Alaska
01.00
Jokien hirviöt
02.00
Valassodat
03.00
Ruudinkäryä
03.55
-04.45
American Chopper
03.50
Art Attack
04.10
Good Luck Charlie
04.30
Jessie
04.55
Phineas & Ferb
05.15
Lilo And Stitch
05.35
Dog With a Blog
05.45
Dog With a Blog
06.00
Austin and Ally
06.25
Phineas & Ferb
06.35
Good Luck Charlie
07.00
Handy Manny
07.15
Doc McStuffins
07.30
Phineas & Ferb
07.55
Jessie
08.20
Dog With a Blog
08.45
Austin and Ally
09.10
Cars Toons
09.15
A.N.T Farm
09.40
Liv And Maddie
10.05
Jessie
10.30
Jessie
10.55
Wander Over Yonder
11.10
Good Luck Charlie
11.35
Dog With a Blog
12.00
Dog With a Blog
12.25
Pair Of Kings
12.50
Pair of Kings
13.15
Gravity Falls
13.40
Gravity Falls
14.05
Shake It Up
14.30
Dog With A Blog
14.55
A.N.T Farm
15.20
Jessie
15.45
Good Luck Charlie
16.10
Austin and Ally
16.35
Dog With a Blog
17.00
A.N.T Farm
17.25
Austin and Ally
17.50
I Didn't Do It
18.15
A.N.T Farm
18.40
Jessie
19.05
Austin and Ally
19.30
Kickin' It
19.55
Lab Rats
20.20
Crash And Bernstein
20.45
Liv And Maddie
21.10
Liv And Maddie
21.35
Star Wars Rebels Shorts
21.40
Star Wars Rebels Shorts
21.45
My Babysitter's A Vampire
22.10
Phil of the Future
22.35
Good Luck Charlie
23.00
A.N.T Farm
23.25
Shake it up
23.50
Jessie
00.15
That's so Raven
00.40
My Babysitter's A Vampire
01.05
Phil of the Future
01.25
Sonny With A Chance
01.45
Pair of Kings
02.05
Violetta
02.50
Danny Cunningham The Ninja of the School
03.10
Dude, That's My Ghost
03.30
Packages From Planet X
03.50
-04.10
Art Attack
Suomen suosituin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Hiljainen todistaja
,
Beledweynen etsivä
,
Reinikainen
,
Sohvaperunat
,
La Promesa - Salaisuuksien kartano
,
Hakekaa kätilö!
,
Salatut elämät
,
Suuri seikkailu
,
Mahdoton tapaus
,
Miehen puolikkaat
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti