Viihde
Vaihtoautot
Horoskooppi
Blogit
Tietovisat
Reseptit
Sanakirja
TV-ohjelmat tänään
29
Ma 29.09.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
23.50
Uutisikkuna
00.00
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Jaakko ja maailmanvalloittajat
06.25
Ylen aamu-tv
09.30
Akuutti
10.00
Murdochin murhamysteerit
10.50
Kansallismaisemat: Pallastunturit
11.00
Yle Uutiset
11.05
Pisara
11.10
Totuus yksityisestä vanhustenhoidosta
12.10
Kuningaskuluttaja
12.40
Sydämen asialla
13.30
Sampo
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Yle Oddasat
15.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
16.05
Arto Nyberg
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Murdochin murhamysteerit
18.00
Yle Uutiset
18.22
Yle Uutiset alueeltasi
18.25
Yle Uutiset sää
18.30
Uutisvuoto
19.00
Prisma: Ihmiskeho, mikrobien ekosysteemi
19.55
Tarinoita metsästä : Tikat
20.00
MOT: Tähtäimessä UKK
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.00
A-studio
21.30
Dokumenttiprojekti: Uusi suomalainen
22.35
Yle Uutiset
22.40
Tehdas
23.30
Putkiremontti
00.00
Uutisikkuna
04.00
-05.45
Uutisikkuna
LIVE
2
LIVE
3
02.10
Voittostudio
05.30
Aamusää
06.00
Studio55.fi
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Studio55.fi
09.30
Huomenta Suomen Uutiset
09.40
Mitä tänään syötäisiin?
09.45
Kauniit ja rohkeat
10.10
Emmerdale
10.40
Vapun valtakunta
11.10
Lääkärit
12.05
Ostoskanava Tvins.com
13.35
Grand Designs - unelma-asunnot
14.35
Putous 6
14.40
Millerit
15.10
Alueellinen sääennuste
15.15
Mitä tänään syötäisiin?
15.20
Tanssii Tähtien Kanssa
17.15
Uutiset
17.20
Päivän sää
17.25
Kauniit ja rohkeat
17.55
Mitä tänään syötäisiin?
18.00
Emmerdale
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän Uutiset
19.20
Päivän sää
19.30
Salatut elämät
20.05
Suomen kaunein koti
21.00
Kiiltokuvia
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
MTV Sport Uutiset
22.35
Rizzoli & Isles
23.35
The Good Guys
00.35
Super Fun Night
01.05
-05.35
Voittostudio
LIVE
4
03.55
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Disneyn esikoulu: Sofia ensimmäinen
07.30
Disney esittää: Timon ja Pumba
07.55
Lazy Town
08.25
Waverly Placen velhot
08.55
Huippusalaiset reseptit
09.50
Sisustuskaksoset
10.20
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
10.50
Ennustaja-TV
11.20
Ostosruutu
11.50
Ostosruutu
12.20
LIVE: Tiedä ja Voita
13.20
Sisustuskaksoset
13.50
Huippusalaiset reseptit
14.45
Britannian paras leipomo
15.50
Olipa kerran
16.50
Arvostele mun illallinen Suomessa
17.20
Frasier
17.50
The Voice Kids
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Matkaoppaat
19.30
Poliisit
20.00
Huippumalli haussa
20.57
Keno
21.00
Minä ja Morrison
IMDb
4.9
23.00
Weeds
23.35
Weeds
00.10
NCIS Rikostutkijat
01.10
Frasier
01.40
Eriskummalliset rikokset
02.20
Blue Bloods
03.20
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
5
07.25
SVT: Gomorron Sverige
11.45
SVT: Agenda
12.30
SVT: Babel
13.30
SVT: Sportspegeln
14.00
SVT: Sverige!
14.30
SVT: Genikampen
17.27
Osoite: Rooma: Gerd Norrgård
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben: Tiedätkö mitä?
18.30
Taivaallista menoa: Boris Salo
19.00
Kysymyksiä luonnosta
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Närbild
20.30
Majakka: Russarö
20.45
Oddasat
21.00
Efter Nio
21.57
Yle Nyheter TV-nytt
22.00
Arkistosta revittyä: Alastomuus
22.30
Strömsö
23.40
SVT: Blågula drömmar
00.10
SVT: Flugor
00.15
SVT: Aktuellt
00.55
SVT: Kulturnyheterna
01.00
SVT: Regionala nyheter
01.10
SVT: Nyhetssammanfattning
01.15
SVT: Sportnytt
01.30
SVT: Gomorron Sverige sammandrag
02.00
SVT: Lilla Aktuellt
02.15
SVT: Kalkyl
02.30
SVT: Antikduellen
03.00
-03.45
SVT: Fråga doktorn
LIVE
6
01.50
Voittostudio
06.00
Voittostudio
08.00
Astral TV
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Guthy Renker
12.00
Ostoskanava Tvins.com
14.00
X Factor UK
15.05
X Factor UK
16.10
Walker, Teksasista
17.00
Lemmen viemää
18.00
Suomen surkein kuski
19.00
Naapurit-arvonta
19.05
Big Brother Extra
19.30
Miehen puolikkaat
20.00
Rillit huurussa
20.30
Simpsonit
21.00
Rakas, sinusta on tullut pullukka
22.00
Big Brother
23.00
Grimm
00.00
Katujen kasvatti
00.55
Hävyttömät
01.50
Simpsonit
02.20
-05.58
Voittostudio
LIVE
7
03.10
Skipataan joulu
IMDb
4.9
06.10
Ihmemies MacGyver
07.10
Matlock
08.00
Kellarin kunkku
08.25
Kellarin kunkku
08.55
TV Shop Tvins
11.55
Tallinna
12.25
Tahdon morsiuspuvun!
12.55
Pomo keittiössä
13.25
Pomo keittiössä
13.55
Ihmemies MacGyver
15.00
Matlock
16.00
Kolmas kivi auringosta
16.30
Kaikki rakastavat Raymondia
17.00
Pulmuset
17.30
Pulmuset
18.00
Kellarin kunkku
18.30
Kellarin kunkku
19.00
Top 20 kotivideot
20.00
Meidän perheen tähdet
21.00
Men in Black II - Miehet mustissa II
IMDb
5.9
22.40
5D: Maailman suurimmat kivekset
23.45
Liian varattu
01.30
Twin Peaks
02.30
Spartacus - gladiaattori
03.30
-04.20
Tarkka-ampujat
LIVE
8
03.05
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Tyyliä vai ei
09.55
Koirakuiskaaja
11.00
Korealaisen keittiön aakkoset
11.30
Heikin lähiruokaa
12.00
Tomin keittiö
12.35
James Martin ja herkkuja Välimerellä
13.05
Ruotsin miljonääriäidit
14.05
Hulluna häämekkoihin
14.35
Huippukokki lähtee maalle
15.05
Sarahin talo
15.35
Neljät häät Amerikassa
16.35
Tanssin superäidit
17.35
Kotikokkien taistelu
18.50
Liv & Learn: Arjan keittiössä
18.55
Hurja remontti
19.55
Sinkkuelämää
20.30
Sinkkulaiva
21.00
Kaksi julkkista ja yhdet häät
22.00
Ringer
23.00
Sinkkulaiva
23.30
Sinkkuelämää
00.05
Täydelliset naiset
01.05
Kotikokkien taistelu
02.20
Häähullut
03.20
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
9
03.00
Mestariampuja
04.00
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
09.10
Ostosruutu
09.40
Ostosruutu
10.10
Ostosruutu
10.40
Ennustaja-TV
11.10
Krokotiilimies
12.10
Ruotsalainen remonttisota
13.05
Kuppilat kuntoon Ruotsi
14.05
Leijonan luola Kanada
15.00
MasterChef Australia
16.00
Haasta Hans
17.00
Kuppilat kuntoon Ruotsi
18.00
MasterChef Australia
19.00
Leijonan luola Kanada
20.00
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
21.00
Haasta Hans
22.00
Poliisit
22.30
Poliisit
23.00
Leijonan luola Kanada
00.00
Rekkakuskit jäällä
01.00
NCIS Los Angeles
01.55
JIM D Rikos: Jengielämää
02.50
Mahdoton illallinen
03.50
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
10
03.25
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Hengenvaarallinen saalis
19.00
Käteiskauppiaat
20.00
American Chopper
21.00
Arvotavara rahaksi
22.00
Huutokauppa Kentuckyssa
22.30
Kassakaappien murtajat
23.00
Kuinka sitten kävikään?
23.30
Kohtalokkaat kaunottaret
00.10
NCIS Rikostutkijat
01.00
Nuoret poliisit
01.50
Live From Abbey Road
02.55
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.45
Family Guy
04.10
Family Guy
04.35
American Dad
05.00
American Dad
05.25
Sky News
06.00
Sky News
06.26
FOX Kids: Gormiti
06.51
FOX Kids: Ni Hao Kai Lan
07.15
FOX Kids: Monsuno
07.39
FOX Kids: Avatar
08.03
FOX Kids: Transformers - Rescue Bots
08.26
FOX Kids: Trollz
08.50
Wipeout
09.40
24Kitchen: Sara leipoo
10.05
24Kitchen: Sara La Fountain
10.35
24Kitchen: Savannin herkut
11.00
Miehen paikka
11.25
Tuppukylän turvaajat
11.50
Tuppukylän turvaajat
12.15
Lyödään ällikällä
12.40
Kuningaskalastajat
13.30
FOX Wild: Eläinmaailman pahikset
14.25
Navajo-poliisit
15.25
Lentoturmatutkinta
16.20
Futurama
16.50
Family Guy
17.15
FOX Wild: Laumanjohtaja Cesar Millan
18.10
Matkalaukkujen metsästäjät
18.35
Huutokaupan metsästäjät
19.00
Huutokaupan metsästäjät
19.30
Huutokaupan metsästäjät
20.00
Jaakon matkassa
21.00
Intelligence - Agentti 2.0
21.55
Criminal Minds
22.45
The Bridge
23.40
12 days of terror - kauhu nousee syvyyksistä
IMDb
5.5
01.10
Huumebisnes Oy
02.05
Family Guy
02.30
Jaakon matkassa
03.20
24Kitchen: Sara Chafak suolasta sahramiin
03.50
-05.59
Sky News
LIVE
13
01.20
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
10.00
Suurin pudottaja
11.00
Ostoskanava Guthy Renker
12.00
Beverly Hillsin panttilainaamo
12.30
Makuja & Elämää
12.50
Lääkärit
13.45
Kiinteistöjen kuningas
14.45
Voguen Fashion Fund
15.40
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
16.10
Makuja & Elämää
16.30
Suurin pudottaja
17.30
Salatut elämät
18.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
19.00
Grand Designs Australia
20.00
Erilaiset äidit
21.00
Iholla
21.30
Beverly Hillsin täydelliset naiset
22.30
Kiiltokuvia
23.30
Iholla
00.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
00.55
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.55
Alaskan selviytymiskoe
04.45
Tonnikalan saalistajat
05.35
Tyhmyrien tiedettä
06.00
Vaarallisen valtatien pelastajat Kanada
06.45
Hurjat mökkiurakat
07.30
Kissakalan metsästäjät
08.20
Dubain lentokenttä
09.10
Tonnikalan saalistajat
10.00
Amishit
10.50
Hurjat mökkiurakat
11.40
Jättimäiset rakennusurakat
12.30
Yukonin kultamaat
13.20
Yukonin kultamaat
14.10
Yukonin kultamaat
15.00
Yukonin kultamaat
15.50
Yukonin kultamaat
16.40
Yukonin kultamaat
17.35
Yukonin kultamaat
18.25
Vaarallisen valtatien pelastajat Kanada
19.15
Jättimäiset rakennusurakat
20.10
Numeropeliä
20.35
Numeropeliä
21.00
Vaarallisen valtatien pelastajat
22.00
Yukonin kultamaat
22.50
Vankilassa ulkomailla
23.45
Tabu
00.35
Numeropeliä
01.00
Numeropeliä
01.25
Yukonin kultamaat
02.15
Huumebisnes Oy
03.05
Vankilassa ulkomailla
03.55
-04.45
Tonnikalan saalistajat
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.30
Vanha Testamentti avautuu
04.10
Musiikkia
04.15
Martin ja Mirjan matkassa
04.45
Raamattu rakkaaksi
05.00
Peittämättömin kasvoin
05.30
Kissa pöydälle
06.00
Armon kalliolla
06.20
Jerusalemin muureilla
06.50
Uusi elämä
07.20
Anne Miettinen - Jumalan päämäärän saavuttaminen
07.50
Heprealaisia näkökulmia
08.50
Parantava rukous - Pirkko Jalovaara
09.20
Vainot ja vainotut
09.50
Israel, kansat ja tulevaisuus
10.50
Herra käyttää lääkäriä
11.20
Vanha Testamentti avautuu
12.00
Musiikkia
12.05
Martin ja Mirjan matkassa
12.35
Raamattu rakkaaksi
12.50
Peittämättömin kasvoin
13.20
Pysähdyspaikka
13.30
Kissa pöydälle
14.00
Armon kalliolla
14.20
Jerusalemin muureilla
14.50
Uusi elämä
15.20
Anne Miettinen - Jumalan päämäärän saavuttaminen
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Israel puhuu
16.30
Jeesus - Kuningaskunta ilman rajoja
16.55
Laula kanssani -karaoke
17.00
Lelulaatikko
17.30
Herran käsi - Jackmin Tala
18.00
Jumala puhuu
18.30
One Way
19.00
Sanan ja runon tuoksua
19.15
Sanaa naisilta
19.30
Anna rauhalle mahdollisuus
19.45
Elämä kuoleman jälkeen
20.00
TV7 Israel News
20.15
Hillsong TV
20.45
Herätyksen läpimurto
21.15
Käännekohta
21.45
Yliluonnollista
22.15
Rohkaisua Raamatusta - Matti Vuolanne
22.30
Iloa arkeen - Joyce Meyer
23.00
Ilon ja rohkeuden Henki
23.30
Jerusalem studio
00.00
Suolapala
00.05
Israel puhuu
00.35
Jeesus - Kuningaskunta ilman rajoja
01.00
Laula kanssani -karaoke
01.05
Lelulaatikko
01.35
Herran käsi - Jackmin Tala
02.05
Jumala puhuu
02.35
One Way
03.05
Sanan ja runon tuoksua
03.20
Sanaa naisilta
03.35
Anna rauhalle mahdollisuus
03.50
-04.05
Elämä kuoleman jälkeen
07.00
Inhimillinen tekijä
07.50
Naurun tasapaino
08.40
Ykkösaamu
09.20
Jaakko ja maailmanvalloittajat
09.50
Perhesirkus
10.20
Kylmää ja märkää
12.00
Muuttohaukantie
12.30
Sampo
14.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.05
Osoite: Rooma: Gerd Norrgård
15.35
Mutsis oli apina
16.00
Pikku Kakkonen
17.00
Hetkiä kaupungissa
17.30
Uutisvuoto
18.00
Putkiremontti
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
Uusi päivä
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.00
MOT: Vanhempi vihollisena
20.30
Arto Nyberg
21.15
10 kirjaa jotka muuttivat maailmaa
21.45
Arkistosta revittyä: Alastomuus
22.15
Totuus rakkaudesta
22.45
Uusi Kino: Make - Love
22.50
-23.04
Uusi Kino: Cause finale
00.35
Valioliiga: Liverpool - Everton
16.00
Premier League World
16.25
Premier League Sunday Highlights
17.20
Valioliiga: Arsenal - Tottenham
19.10
Valioliiga: West Bromwich - Burnley
21.00
Premier League Sunday Highlights
21.55
Valioliiga: Stoke - Newcastle
00.00
UEFA Champions League viikkomakasiini
00.25
MM Motocross: Meksikon osakilpailu
00.55
MM Supermoto: Jesolon osakilpailu
01.25
-03.30
Premier League Sunday Highlights
18.00
UEFA Champions League
19.50
UEFA Champions League
21.40
Lentopallon Mestaruusliiga
23.40
-00.40
MM Motocross
06.30
Lähetystauko MTV Max
09.25
Formula 1: Singaporen osakilpailu
12.00
Late Show With David Letterman
12.45
Meteoriittimiehet
13.35
Erämiehen Vietti
13.45
Erämiehen Vietti
14.00
Erämiehen Vietti
14.15
Erämiehen Vietti
14.30
Aotearoa - metsästäjän taivas
15.00
Aotearoa - metsästäjän taivas
15.30
Kiinteistöpelurit
16.00
Moottoritiekytät
17.00
Nettideittailun käsikirja miehille
18.00
MM Supermoto
18.30
MM Motocross
19.00
World of Freesports
19.30
World of Freesports
20.00
Erikoisia rikoksia
20.30
Erikoisia rikoksia
21.00
Top Gear
22.00
Bob's Burgers
22.30
Valitut
23.15
Walker, Teksasista
00.05
Late Show With David Letterman
00.50
-10.00
UFC
06.00
Jummi Jammi
06.30
Teletapit
06.55
Ti-Ti Nalle: Turvallisuus
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Kotitilan konkkaronkka
07.15
Ystävämme Susu
07.30
Hello Kitty: Omenapuumetsä ja Lumottu maa
07.40
Keksijäkylän Lotta
07.45
Kaislan komero
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Kotiviidakon kuningas
08.20
Kioka
08.30
Juniorijumppa
08.31
Ava, Riko ja Teo
08.40
Masha ja karhu
08.50
Palomies Sami
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Kaupungin Sankarit
09.20
Ti-Ti Nalle: Vuodenajat 2
09.35
Vikke Viikinki
09.50
Puuha-Pete
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Muumien maailma
10.15
Maija Mehiläinen
10.30
Jummi Jammi
10.55
Ti-Ti Nalle: Turvallisuus
11.00
Ava, Riko ja Teo
11.10
Ava, Riko ja Teo
11.20
Ava, Riko ja Teo
11.30
Wotwotit
11.40
Wotwotit
11.50
Pororo
12.00
Juniorijumppa
12.01
Richard Scarryn touhukas maailma
12.30
Mun oma lemmikki - ponikoulu
12.40
Pikkukokkikoulu
12.50
Pikkukokkikoulu
13.00
Juniorijumppa
13.01
Peppi Pitkätossu
13.30
Taskuvaari
13.45
Taskuvaari
14.00
Katti kaiken tietää!
14.30
Noitatyttö Bibi
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
Kasperin kauhukoulu
16.20
INK - Ihmenappuloiden kerho
16.45
Diego ja tölkinhenki
17.00
Mimmikoto
17.15
Ryhmymaan taikakirja
17.30
Viidakon veijarit
17.45
SheZow
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Winx-klubi
18.30
Kung Fu Panda
18.55
Gisele ja ekotytöt
19.00
Korisjengi
19.30
Viisikko
03.30
The Apparition
IMDb
4.1
04.55
Prince Avalanche
IMDb
6.4
06.30
Yhden kortin varassa
08.00
Syödä, nukkua, kuolla
IMDb
6.6
09.45
Not Fade Away
IMDb
6.0
11.35
Kala nimeltä Wanda
IMDb
7.5
13.20
The We and The I
IMDb
5.7
15.00
Winston Churchill: Walking with Destiny
IMDb
7.4
16.40
Wyatt Earp's Revenge
IMDb
4.1
18.10
Lay the favorite
IMDb
4.8
19.45
Jappeloup
IMDb
6.9
22.00
We Steal Secrets: The Story of WikiLeaks
IMDb
6.9
00.05
Medusan perintö
IMDb
6.6
02.20
The Hour of the Lynx
IMDb
6.1
03.50
-05.19
Detention
IMDb
4.5
03.45
Heavy Metal Chronicles
04.10
Heavy Metal Chronicles
04.35
Heavy Metal Chronicles
05.05
Heavy Metal Chronicles
05.35
Heavy Metal Chronicles
06.00
Mad Men
07.00
Parks and Recreation
07.30
Parks and Recreation
08.00
Veep
08.30
Veep
09.00
Shameless
10.00
Mad Men
11.00
Parks and Recreation
11.30
Parks and Recreation
12.00
Veep
12.30
Veep
13.00
Shameless
14.00
Mad Men
15.00
Parks and Recreation
15.30
Parks and Recreation
16.00
Veep
16.30
Veep
17.00
Shameless
18.00
Mad Men
19.00
Parks and Recreation
19.30
Parks and Recreation
20.00
Veep
20.30
Veep
21.00
Shameless
22.00
Boardwalk Empire
23.00
Gotham
00.00
Falling Skies
01.00
Last Week Tonight with John Oliver
01.30
Heavy Metal Chronicles
02.00
Heavy Metal Chronicles
02.30
Kohde
03.15
Heartless
04.00
-04.41
Kohde
03.45
Tilapäinen vaimo haussa
IMDb
5.1
05.20
Darling
IMDb
6.3
06.50
Kullannuppu
07.20
Kaikkea sinä keksitkin, Marikki!
IMDb
6.3
09.00
Kissanviiksiä ja herneitä
IMDb
5.7
10.35
Gaven
IMDb
5.8
12.15
Kahakka Benderissä
IMDb
2.0
13.50
Yhdeksäs komppania
IMDb
7.0
15.40
Jim och piraterna Blom
17.10
Lasinpuhaltajan lapset
IMDb
6.0
19.00
Minä olen soturisi
IMDb
5.4
21.00
Tilapäinen vaimo haussa
IMDb
5.1
22.35
Black Jack
IMDb
5.4
00.25
Van Veeteren: Münsterin juttu
02.00
Hata Göteborg
IMDb
5.3
03.25
-05.15
Pillertrillaren
IMDb
3.1
02.10
Viides valta
04.20
House at the End of the Street
IMDb
5.4
06.00
Oikeesti aikuiset 2
IMDb
5.4
08.00
Väärät paperit
IMDb
5.7
10.00
Neropatin päiväkirja 2: Isoveli isottelee
IMDb
6.6
11.50
Anna Karenina
IMDb
6.6
14.00
Asterix ja Obelix Britanniassa
IMDb
5.2
16.00
Rakkauden pelikenttä
IMDb
5.6
18.00
Remember Sunday
IMDb
7.0
19.50
Viides valta
22.00
Kick-Ass 2
IMDb
6.5
00.00
House at the End of the Street
IMDb
5.4
02.00
Før snøen faller
IMDb
5.8
04.00
-05.38
The Baytown Outlaws
IMDb
6.1
19.00
Ted
IMDb
8.0
20.40
White House Down
IMDb
6.3
07.00
De tøffeste gutta
09.00
Barbie Fairytopia - Sateenkaaren taikaa
11.00
Barbie ja Pegasoksen taika
IMDb
5.5
13.00
Aasi ja puolikuun ritari
IMDb
4.7
15.00
ParaNorman
IMDb
7.0
17.00
Zambezia ? lintukodon siipiveikot
IMDb
5.5
19.00
Super Buddies
IMDb
4.8
21.00
Min søsters børn i Afrika
IMDb
5.5
23.00
Silta salaiseen maahan
IMDb
7.2
01.00
-02.43
The Plague Dogs
IMDb
7.9
09.30
KHL: Jokerit - Atlant
12.00
NHL-klassikko: Carolina Hurricanes - Edmonton Oilers
14.30
Pelipäivä - Sinuhe Wallinheimo
15.30
KHL: Salavat Julajev - Lokomotiv
18.00
Pelipäivä
18.30
KHL: Jokerit - Dinamo Riika
21.30
NHL-klassikko: Anaheim Ducks - Ottawa Senators
23.30
-10.00
KHL: Jokerit - Dinamo Riika
13.30
Trans World Sport
16.30
Rallicross-MM: Italia
20.00
NFL: Dallas Cowboys - New Orleans Saints
23.00
-02.00
Speedwayn GP-kisa: Tukholma
10.00
Golf: Golfing World - Daily News
11.00
Ryder Cup 2014
18.00
Golf: Golfing World - Daily News
19.00
Ryder Cup 2014
00.00
Golf: Web.com Tour Highlights
01.00
Golf: Senior Tour Highlights
02.00
-10.00
Golf: Golfing World - Daily News
12.00
NHL:n pudotuspelit: New York Rangers - Pittsburgh Penguins
14.00
NHL:n pudotuspelit: Los Angeles Kings - Anaheim Ducks
16.00
Hockeyallsvenskan: Västerås - Oskarshamn
18.00
NHL:n pudotuspelit: Pittsburgh Penguins - New York Rangers
20.00
Hockeyallsvenskan: Rögle - AIK
22.00
-00.00
Hockeyallsvenskan: Asplöven - Björklöven
03.00
Temppelivuori
04.00
Vaiettu historia
05.00
Versailles'n nousu ja tuho: Ludvig XVI
06.00
Vaiettu historia
07.00
Hannibalin jäljillä
07.30
Hannibalin jäljillä
08.00
Time Team
09.00
Maanalainen sota
10.00
Sota-ajan maatilalla
IMDb
8.4
11.10
Rooman keisarinnat: äitejä, murhaajia ja rakastajattaria
12.20
Traakian kulta
13.20
Maailmaa muuttanut sää
13.50
Tieteen tarina
IMDb
7.6
15.00
Toinen maailmansota väreissä
16.00
Time Team
17.00
Sota-ajan maatilalla
IMDb
8.4
18.10
Hannibalin jäljillä
18.40
Hannibalin jäljillä
19.10
Kätketyt salaisuudet
20.10
Museon mysteerit
21.00
Muinainen Egypti: Elämä ja kuolema Kuninkaiden laaksossa
22.05
Elämä Jeesuksen aikakaudella
23.00
Totuus Gallipolista
IMDb
7.6
00.00
Kätketyt salaisuudet
01.00
Kuolemaa ja keskiaikaa
02.00
Maanalainen sota
03.00
Elämä Jeesuksen aikakaudella
04.00
-04.50
Museon mysteerit
07.00
The Incredible African Wildlife
07.55
Croc Man
08.55
Hope for Wildlife
09.50
Wild Animal E.R.
10.15
Wild Animal E.R.
10.45
Whale Adventure with Nigel Marven
11.40
Zoo Juniors
12.10
Zoo Juniors
12.40
Cheetah Diaries
13.05
Cheetah Diaries
13.30
Rift Valley - The Great Rift
14.30
Anna's Wild Life
14.55
Anna's Wild Life
15.20
Zoo Juniors
15.50
Zoo Juniors
16.20
Wild Animal E.R.
16.45
Wild Animal E.R.
17.10
Puppy SOS
17.35
Puppy SOS
18.05
Croc Man
19.00
I Bought My Own Rainforest
20.00
Dolphins: Beauty Before Brains?
21.00
Vexed
22.00
Collision
23.00
The Fixer
23.45
Leverage
00.26
-07.00
Rabbit Fall
09.30
Moottoriurheilu: Motorsports Weekend
09.31
Moottoriurheilu: Motorsports Weekend
09.44
Mäkihyppy: Kesä GP Hinzenbach, Itävalta
10.51
Speedway: EM-sarja ,
12.11
Muut lajit: Watts top 10
12.41
Muut lajit: WATTS
13.11
Darts: Romanian International Open Bukarest, Romania
14.42
Jalkapallo: UEFA Youth League
15.57
Mäkihyppy: Kesä GP Hinzenbach, Itävalta
17.01
Darts: Romanian International Open Bukarest, Romania
18.27
Jalkapallo: Eurogoals
19.16
Jalkapallo: UEFA Youth League
20.45
Mäkihyppy: Kesä GP Hinzenbach, Itävalta
21.59
Pro Wrestling: This Week on World Wrestling Entertainment
22.31
Pro Wrestling: Vintage Collection
23.24
Darts: Romanian International Open Bukarest, Romania
00.47
Mäkihyppy: Kesä GP Hinzenbach, Itävalta
01.45
-02.27
Jalkapallo: Eurogoals
01.32
Darts: Romanian International Open , Romania
03.59
Amerikkalainen jalkapallo: NCAA Big Ten Conference, Yhdysvallat
05.26
Motocross: Motocross of Nations, Kegums, Latvia
06.12
Motocross: Motocross of Nations, Kegums, Latvia
06.57
Motocross: Motocross of Nations, Kegums, Latvia
07.39
Mäkihyppy: Kesä GP Hinzenbach, Itävalta
08.41
Jalkapallo: Bundesliiga
09.57
Jalkapallo: Bundesliiga
11.02
Jalkapallo: Bundesliigan kohokohdat
11.52
Darts: Romanian International Open Bukarest, Romania
13.28
Mäkihyppy: Kesä GP Hinzenbach, Itävalta
14.36
Motocross: Motocross of Nations, Kegums, Latvia
15.25
Motocross: Motocross of Nations, Kegums, Latvia
16.10
Amerikkalainen jalkapallo: NCAA Big Ten Conference, Yhdysvallat
17.24
Kriketti: Champions League Twenty20 Intia
20.32
Jalkapallo: Eurogoals
21.08
Jalkapallo: 2. Bundesliiga
23.11
Jalkapallo: Bundesliigan kohokohdat
00.06
Mäkihyppy: Kesä GP Hinzenbach, Itävalta
01.12
Motocross: Motocross of Nations, Kegums, Latvia
01.52
Motocross: Motocross of Nations, Kegums, Latvia
02.37
Motocross: Motocross of Nations, Kegums, Latvia
03.19
Jalkapallo: Eurogoals
04.00
-05.30
Darts: Romanian International Open Bukarest, Romania
03.55
Strip The City
04.45
Hengenvaarallinen saalis
05.35
Ruokatehdas
06.00
Ruokatehdas
06.25
Selviytyjäkaksikko
07.20
Myytinmurtajat
08.15
Arvokaman etsijät
09.05
Car Sharks
09.30
Car Sharks
10.00
Fast N' Loud
11.00
Myytinmurtajat
12.00
Alaskan kullankaivajat
13.00
Kultakuume erikoisjaksot
14.00
Leludiileri
14.30
Matkatavarakaaos
15.00
Tanked
16.00
Selviytyjäkaksikko
17.00
Fast N' Loud
18.00
Tuunaajat 2012
19.00
Car Sharks
19.30
Car Sharks
20.00
Alaska
21.00
Wheeler Dealers - klassikkojen kuninkaat
22.00
Fast N' Loud
23.00
Kultakuume erikoisjaksot
00.00
Alaska
01.00
Jokien hirviöt
02.00
Valassodat
03.00
Ruudinkäryä
03.55
-04.45
American Chopper
03.50
Art Attack
04.10
Good Luck Charlie
04.30
Jessie
04.55
Phineas & Ferb
05.15
Lilo And Stitch
05.35
Dog With a Blog
05.45
Dog With a Blog
06.00
Austin and Ally
06.25
Phineas & Ferb
06.35
Good Luck Charlie
07.00
Handy Manny
07.15
Doc McStuffins
07.30
Phineas & Ferb
07.55
Jessie
08.20
Dog With a Blog
08.45
Austin and Ally
09.10
Cars Toons
09.15
A.N.T Farm
09.40
Liv And Maddie
10.05
Jessie
10.30
Jessie
10.55
Wander Over Yonder
11.10
Good Luck Charlie
11.35
Dog With a Blog
12.00
Dog With a Blog
12.25
Pair Of Kings
12.50
Pair of Kings
13.15
Gravity Falls
13.40
Gravity Falls
14.05
Shake It Up
14.30
Dog With A Blog
14.55
A.N.T Farm
15.20
Jessie
15.45
Good Luck Charlie
16.10
Austin and Ally
16.35
Dog With a Blog
17.00
Shake It Up
17.25
Austin and Ally
17.50
I Didn't Do It
18.15
A.N.T Farm
18.40
Jessie
19.05
Austin and Ally
19.30
Kickin' It
19.55
Lab Rats
20.20
Crash And Bernstein
20.45
Girl Meets World
21.10
Girl Meets World
21.45
My Babysitter's A Vampire
22.10
Phil of the Future
22.35
Good Luck Charlie
23.00
A.N.T Farm
23.25
Shake it up
23.50
Jessie
00.15
That's so Raven
00.40
My Babysitter's A Vampire
01.05
Phil of the Future
01.25
Sonny With A Chance
01.45
Pair of Kings
02.05
Violetta
02.50
Danny Cunningham The Ninja of the School
03.10
Dude, That's My Ghost
03.30
Packages From Planet X
03.50
-04.10
Art Attack
Suomen monipuolisin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Simpsonit
,
Pikku Kakkonen
,
Miehen puolikkaat
,
Salatut elämät
,
Unelma-asunto auringon alta
,
Taivaan tulet
,
The Voice of Finland
,
Vera Stanhope tutkii
,
Hockey Night: Ilves - KalPa
,
Lemmen viemää
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti