Vaihtoautot
Tietovisat
Horoskooppi
Reseptit
Blogit
Viihde
Sanakirja
TV-ohjelmat tänään
26
Pe 26.09.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.00
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Prisma Studio
06.25
Ylen aamu-tv
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Murdochin murhamysteerit
11.00
Yle Uutiset
11.05
Yle Uutiset Uusimaa
11.15
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.25
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.35
Yle Uutiset Häme
11.45
Yle Uutiset Keski-Suomi
11.55
Yle Uutiset Itä-Suomi
12.05
Yle Uutiset Pohjanmaa
12.15
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
12.25
Oddasat
12.40
Sydämen asialla
13.30
Vihaan sinua - rakas
IMDb
5.8
14.45
Löytöretkiä maailmaan
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Yle Oddasat
15.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.55
A-studio: Talk
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Murdochin murhamysteerit
18.00
Yle Uutiset
18.22
Yle Uutiset alueeltasi
18.25
Yle Uutiset sää
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Hakekaa kätilö!
20.00
Pressiklubi
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.00
A-studio
21.30
Strada
22.00
Inhimillinen tekijä
22.50
Yle Uutiset
22.55
Veripunainen, lumivalkoinen
23.55
Uutisikkuna
00.00
Uutisikkuna
04.00
-08.00
Uutisikkuna
LIVE
2
08.55
Naurupalat
23.30
-23.55
Pasila 2.5 - The Spin-Off
LIVE
3
01.35
Voittostudio
05.30
Aamusää
06.00
Studio55.fi
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Studio55.fi
09.30
Huomenta Suomen Uutiset
09.40
Mitä tänään syötäisiin?
09.45
Kauniit ja rohkeat
10.10
Emmerdale
10.40
Emmerdale
11.10
Lääkärit
12.05
Ostoskanava Tvins.com
13.35
Neljä huonetta
14.35
Mike & Molly
15.05
Viikonvaihteen alueellinen sääennuste
15.10
Mitä tänään syötäisiin?
15.15
Sadan tonnin talot
16.15
Koko Suomi leipoo
17.15
Uutiset
17.20
Päivän sää
17.25
Kauniit ja rohkeat
17.55
Mitä tänään syötäisiin?
18.00
Emmerdale
18.30
Vapun valtakunta
19.00
Seitsemän Uutiset
19.20
Päivän sää
19.30
Salatut elämät
20.05
Hjallis
21.00
Maajussille morsian
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
MTV Sport Uutiset
22.40
Hide and Seek
IMDb
5.9
00.40
Eurojackpot ja Jokeri
00.45
24 - Lontoo
01.50
-06.00
Voittostudio
LIVE
4
03.05
Pelkokerroin 2.0
04.05
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Disneyn esikoulu: Sofia ensimmäinen
07.30
Disney esittää: Timon ja Pumba
07.55
Lazy Town
08.25
Waverly Placen velhot
08.55
Huippusalaiset reseptit
09.50
Sisustuskaksoset
10.20
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
10.50
Ennustaja-TV
11.20
Ostosruutu
11.50
Ostosruutu
12.20
LIVE: Tiedä ja Voita
13.20
Sisustuskaksoset
13.50
Huippusalaiset reseptit
14.45
Britannian paras leipomo
15.50
Fashion Star
16.50
Deittikamera
17.15
Frasier
17.45
Tulossa: Vino Show
17.50
Hotellit haltuun
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Hauskat kotivideot
19.55
Tulossa: Vino Show
20.00
Vain elämää
21.25
Keno
21.30
Morsianten sota
IMDb
5.5
23.20
Tulossa: Vino Show
23.25
Houdini ja rakkauden kahleet
IMDb
5.9
01.25
Frasier
01.55
Castle
02.55
Kylmäverisesti sinun
04.00
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
5
07.25
SVT: Gomorron Sverige
13.00
SVT: Hem till byn
13.50
SVT: Låtarna som förändrade musiken
14.00
SVT: Vem vet mest?
14.30
SVT: Alltid ljust
15.00
SVT: Landgång
15.50
Fanny
15.57
Limbo 3
16.11
Nina Patalo
16.20
Kysymyksiä luonnosta
16.50
Veljesten keittiössä
17.20
Obs debatt
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU: Mietipä sitä!
18.30
Arkistosta revittyä: Sanomalehti
19.00
Kollektivet
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Dok: Omenasirkus
20.30
X3M-tv
20.45
Oddasat
21.00
SVT: Doobidoo
22.00
SVT: Skavlan
23.00
SVT: Noll koll på ungarna
23.40
SVT: Gör inte detta hemma
00.15
SVT: Aktuellt
00.33
SVT: Kulturnyheterna
00.38
SVT: Väder
00.40
SVT: Östnytt
00.45
SVT: Sportnytt
01.00
SVT: Gomorron Sverige sammandrag
01.30
SVT: This is how I roll
01.45
SVT: Brita - livet som det är
02.00
SVT: Lilla Aktuellt
02.15
SVT: Lou!
02.30
-03.00
SVT: Antikduellen
LIVE
6
01.30
Voittostudio
06.00
Voittostudio
08.00
Astral TV
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Tvins.com
13.00
Ostoskanava Guthy Renker
14.00
Ylläs - huipulla tuulee
14.55
Myytinmurtajat
16.00
Walker, Teksasista
17.00
Lemmen viemää
18.00
Ruokaritarit Jamie ja Jimmy
19.00
Naapurit-arvonta
19.05
Big Brother Extra
19.30
Miehen puolikkaat
20.00
Lämäri 2
22.00
Big Brother
23.00
Rysän päällä
23.55
Catfish
00.50
Eurojackpot ja Jokeri
00.55
Simpsonit
01.24
-06.00
Voittostudio
LIVE
7
03.35
Paritellen
04.10
Paritellen
04.40
Kolmas kivi auringosta
06.10
Ihmemies MacGyver
06.15
Ihmemies MacGyver
07.15
Matlock
08.25
Kellarin kunkku
08.50
TV Shop Tvins
11.50
Tallinna
12.25
Tahdon morsiuspuvun!
12.55
Pomo keittiössä
13.25
Pomo keittiössä
13.55
Ihmemies MacGyver
15.00
Matlock
15.45
Kolmas kivi auringosta
16.15
Kaikki rakastavat Raymondia
16.45
Pulmuset
17.15
Pulmuset
17.50
Kellarin kunkku
18.20
Kellarin kunkku
18.50
Tintin seikkailut: Yksisarvisen salaisuus
IMDb
7.3
21.00
Zohan - lupa saksia
IMDb
5.5
23.10
Blacklist
00.10
Valehtelemisen sietämätön keveys
IMDb
6.3
02.10
Yllätystuunaajat
03.05
Pakkolunastajat
03.35
Pakkolunastajat
04.00
-04.27
Kolmas kivi auringosta
LIVE
8
03.55
Kotikokkien taistelu
05.00
Ennustaja-TV
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Hulluna häämekkoihin
09.30
Tuhluriprinsessat
10.00
Olet mitä syöt
10.30
Jaksa paremmin
11.00
Liv D Sarja: Raskaana ja rappiolla
12.05
Supermarjo ja tytöt
12.35
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
13.05
James Martin ja herkkuja Välimerellä
13.35
Koirakuiskaaja
14.20
Kotikokkien taistelu
15.30
Hurja remontti
16.30
Unelmien talo
17.00
Liv D: Tanssikisojen superäidit
18.00
Taste
19.00
Neljät häät Amerikassa
20.00
Toisenlaiset äidit
20.57
Keno
21.00
Kumman kaa
21.30
Kumman kaa
22.00
Sinkkulaiva
22.30
Sinkkulaiva
23.00
Tulossa: Vino Show
23.05
Pappien tekopyhät tyttäret
00.05
Neljät häät Amerikassa
01.05
Gigolot
01.40
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
9
02.30
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
09.10
Ostosruutu
09.40
Ostosruutu
10.10
Ostosruutu
10.40
LIVE: Tiedä ja Voita
11.10
Huippusalaiset reseptit
12.05
Ruotsalainen remonttisota
13.00
Tulossa: Vino Show
13.05
Kuppilat kuntoon Ruotsi
13.55
Tulossa: Vino Show
14.00
Leijonan luola Kanada
14.55
Tulossa: Vino Show
15.00
MasterChef Australia
15.55
Krokotiilimies
17.00
Kuppilat kuntoon Ruotsi
17.55
Tulossa: Vino Show
18.00
MasterChef Australia
19.00
Leijonan luola Kanada
20.00
MasterChef USA
20.55
Tulossa: Vino Show
21.00
Villit nettivideot
21.30
Villit nettivideot
22.00
Leijonan luola Kanada
23.00
JIM D Rikos: Jengielämää
00.00
Vankilapoliisit
00.30
Myrskyn silmässä
01.30
Gene Simmonsin sukukalleudet
02.00
JIM D: Massiivinen tuho
03.00
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
10
02.50
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Hengenvaarallinen saalis
19.00
Hiuskarvan varassa
20.00
Vaaralliset valinnat
20.30
Ajan hidastajat
21.00
Ylvis Show
22.00
Fighting
IMDb
5.6
00.05
NCIS Rikostutkijat
01.00
Kalajoen hiekat
01.25
Kalajoen hiekat
01.55
Star Trek: The Next Generation
02.50
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.45
Family Guy
04.10
Suomen vartijat
04.35
Sky News
06.00
Sky News
06.34
FOX Kids: Sketsiä!
06.45
FOX Kids: Gormiti
07.09
FOX Kids: Lalaloopsy
07.32
FOX Kids: Vipo - lentävän koiran seikkailut
07.44
FOX Kids: Vipo - lentävän koiran seikkailut
07.57
FOX Kids: Avatar
08.22
FOX Kids: Transformers - Rescue Bots
08.44
FOX Kids: Trollz
09.05
Wipeout
10.00
24Kitchen: Sara leipoo
10.30
24Kitchen: Sara La Fountain
11.00
Alaskan poliisit
11.50
Alaskan poliisit
12.40
Alaskan poliisit
13.30
Alaskan poliisit
14.25
Aivopelit
15.20
Lentoturmatutkinta
16.15
Futurama
16.40
Family Guy
17.05
Tuohta tuhosta
17.35
Matkalaukkujen metsästäjät
18.00
Varastojen metsästäjät
18.30
Jaakon matkassa
19.30
Huutokaupan metsästäjät
20.00
Huutokaupan metsästäjät
20.30
Huutokaupan metsästäjät
21.00
Bones
21.55
2001 - Avaruussekoilu
23.45
Criminal Minds
00.35
Vankilassa ulkomailla
01.25
Vankilassa ulkomailla
02.15
Vankilassa ulkomailla
03.10
Venäjän kovin vankila
04.00
-04.25
Family Guy
LIVE
13
00.55
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
10.00
Suurin pudottaja
11.00
Ostoskanava Guthy Renker
12.00
Beverly Hillsin panttilainaamo
12.30
Makuja & Elämää
12.50
Lääkärit
13.45
Brad stailaa
14.40
Beverly Hillsin täydelliset naiset
15.40
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
16.10
Makuja & Elämää
16.30
Suurin pudottaja
17.30
Salatut elämät
18.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
19.00
Pientä pintaremonttia
20.00
Kaikkien aikojen kosinta
21.00
Iholla
21.30
Iholla
22.00
Iholla
22.30
Iholla
23.00
Rakkautta ensitreffeillä
00.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
00.55
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.55
Tonnikalan saalistajat
04.45
Jättimäiset rakennusurakat
05.35
Aivopelit
06.00
Vaarallisen valtatien pelastajat Kanada
06.50
Aarteen tonkijat
07.15
Kissakalan metsästäjät
08.05
Dubain lentokenttä
08.55
Tonnikalan saalistajat
09.45
Amishit
10.35
Hurjat mökkiurakat
11.25
Jättimäiset rakennusurakat
12.20
Vankilassa ulkomailla
13.10
Vankilassa ulkomailla
14.00
Vankilassa ulkomailla
14.50
Vankilassa ulkomailla
15.45
Vankilassa ulkomailla
16.40
Vankilassa ulkomailla
17.35
Vankilassa ulkomailla
18.30
Vaarallisen valtatien pelastajat Kanada
19.20
Jättimäiset rakennusurakat
20.15
Lyödään ällikällä
20.40
Lyödään ällikällä
21.05
Kiven sisällä
22.00
Huumebisnes Oy
22.55
Vankilassa ulkomailla
23.50
Tabu
00.40
Lyödään ällikällä
01.05
Lyödään ällikällä
01.30
Huumebisnes Oy
02.20
Huumebisnes Oy
03.10
Vankilassa ulkomailla
04.00
-04.45
Tonnikalan saalistajat
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.35
Israelin vuoret
04.05
TV7 Israel News
04.20
Uskosta totta
04.50
Kivisydän
05.05
Parannuksen tie
05.35
Raamattu rakkaaksi
05.50
One Way
06.20
Käännekohta
06.50
Luokse elämän lähteen
07.20
Hillsong TV
07.50
Israel-raportti Euroopan parlamentista
08.20
Café Raamattu
08.50
Come Home Kids
09.20
John Fenn - Lain ja armon tasapaino
09.50
Kun Herra vastaa
11.20
Israelin vuoret
11.50
TV7 Israel News
12.05
Uskosta totta
12.35
Kivisydän
12.50
Parannuksen tie
13.20
Raamattu rakkaaksi
13.35
One Way
14.05
Sanaa naisilta
14.20
Käännekohta
14.50
Luokse elämän lähteen
15.20
Hillsong TV
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Passion for Jesus
16.30
Jeesus - Kuningaskunta ilman rajoja
16.55
Pekan biisit
17.00
Koulun jälkeen
17.30
Minä odotan sinua, Herra
17.35
Lähetyspysäkki
17.45
Uusi Testamentti avautuu
18.30
Yliluonnollista
19.00
Isännän pöydässä
19.30
Jumala puhuu
20.00
TV7 Israel News
20.15
Christian World News
20.45
Ilon ja rohkeuden Henki
21.15
Mars Hill Church
22.35
Pisaroita - Popovka-miestenkoti
22.50
Raamattu puhuu sinulle
23.00
Come Home
23.30
Jumala puhuu
00.00
Passion for Jesus
00.30
Uusi Testamentti avautuu
01.15
Yliluonnollista
01.45
Isännän pöydässä
02.15
Jumala puhuu
02.45
TV7 Israel News
03.00
Christian World News
03.30
Ilon ja rohkeuden Henki
04.00
-05.20
Mars Hill Church
07.00
Prisma Studio
07.30
Tartu Mikkiin
09.55
Kansallismaisemat: Merenkurkun saaristo
10.05
Yle Uutiset Uusimaa
10.15
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
10.25
Yle Uutiset Lounais-Suomi
10.35
Yle Uutiset Häme
10.45
Yle Uutiset Keski-Suomi
10.55
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.05
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.15
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11.25
Oddasat
12.00
Puoli seitsemän
12.30
Vihaan sinua - rakas
IMDb
5.8
13.45
Mikaelin naiset : Kaisa Vala
14.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
16.00
Pikku Kakkonen
17.00
Obs debatt
17.35
Puoli seitsemän
18.05
Pasila 2.5 - The Spin-Off
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
Pressiklubi
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.00
A-studio: Talk
20.55
Strada
21.25
Naurun tasapaino
22.15
-22.43
Kollektivet
16.00
Premier League Sunday Highlights
16.55
Champions Hockey League: Skellefteå - HIFK
18.55
Champions Hockey League: TPS - Linköping
20.55
Valioliiga: Manchester City - Chelsea
22.45
Premier League Match Pack
23.15
Premier League Preview
23.45
Premier League World
00.15
Valioliiga: Leicester - Manchester United
02.05
-02.32
Premier League Preview
18.00
Premier League Match Pack
18.30
Valioliiga
20.20
ATP Tennis 1000
22.25
GP3
23.15
-00.15
GP2 -kisa
03.50
Pihan myllääjät
04.25
Pihan myllääjät
06.30
Lähetystauko MTV Max
09.25
Formula 1: Singaporen osakilpailu
12.00
Late Show With David Letterman
12.45
Rikos ratkaistu
13.35
Rikos ratkaistu
14.25
Rikos ratkaistu
15.10
Rallisprint SM
15.40
F-Cup Rallisarja
16.05
Amerikka myytävänä
16.30
Formula 1: Singaporen osakilpailu
19.05
Aotearoa - metsästäjän taivas
19.30
Aotearoa - metsästäjän taivas
20.00
Nettideittailun käsikirja miehille
21.00
Rallicross SM: Hyvinkää
22.00
Gates
22.45
UFC Countdown
23.30
Late Show With David Letterman
00.15
Rikos ratkaistu
01.00
Les Goldin panttilainaamo
01.25
Les Goldin panttilainaamo
01.50
Meteoriittimiehet
02.40
Pihan myllääjät
03.05
Pihan myllääjät
03.30
-03.52
Pihan myllääjät
06.00
Jummi Jammi
06.30
Teletapit
06.55
Ti-Ti Nalle: Turvallisuus
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Ella Elefantti
07.15
Kaupungin Sankarit
07.30
Linus
07.40
Mofy
07.45
Aapon ja Tiian seikkailut
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Vikke Viikinki
08.15
Vikke Viikinki
08.30
Ava, Riko ja Teo
08.40
Masha ja karhu
08.50
Palomies Sami
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Seikkailija Dora
09.35
Kotitilan konkkaronkka
09.50
Puuha-Pete
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Muumien maailma
10.15
Chuggington
10.25
Puntti ja piipertäjät
10.30
Jummi Jammi
10.55
Ti-Ti Nalle: Turvallisuus
11.00
Ava, Riko ja Teo
11.10
Ava, Riko ja Teo
11.20
Ava, Riko ja Teo
11.30
Wotwotit
11.40
Wotwotit
11.50
Pororo
12.00
Juniorijumppa
12.01
Arttu
12.30
Rexi-koiran seikkailut
12.40
Pikkukokkikoulu
12.50
Pikkukokkikoulu
13.00
Juniorijumppa
13.01
Peppi Pitkätossu
13.30
Taskuvaari
13.45
Taskuvaari
14.00
Katti kaiken tietää!
14.30
Noitatyttö Bibi
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
iCarly
16.20
INK - Ihmenappuloiden kerho
16.45
Diego ja tölkinhenki
17.00
VJ DJ
17.15
Ryhmymaan taikakirja
17.30
Viidakon veijarit
17.45
SheZow
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Winx-klubi
18.30
Oggi ja torakat
19.00
Tintin seikkailut
19.25
Gisele ja ekotytöt
19.30
Code Lyoko: Evolution
19.55
Leo
03.45
Detention
IMDb
4.5
05.20
Jeff Wayne's Musical Version of the War of the Worlds Alive on Stage! The New Generation
07.15
Winston Churchill: Walking with Destiny
IMDb
7.4
08.55
The (Dead Mothers) Club
10.10
The Kings of Summer
IMDb
7.2
11.50
The Bling Ring
13.20
Gambit
IMDb
5.7
14.50
Last Call at the Oasis
IMDb
7.2
16.30
Känn ingen sorg
IMDb
7.3
18.25
Arthur Newman
IMDb
5.6
20.00
Viiden vuoden kihlaus
IMDb
6.2
22.00
Paranormal Activity: Merkityt
IMDb
5.0
23.25
Hobitti - Smaugin autioittama maa
IMDb
7.8
02.10
Starship Troopers: Invasion
IMDb
5.9
03.40
-06.01
Mandela: Pitkä tie vapauteen
IMDb
7.1
03.05
Game of Thrones
04.10
True Blood
05.05
Kohde
05.15
Kohde
06.00
Mad Men
07.00
Parks and Recreation
07.30
Parks and Recreation
08.00
The Leftovers
09.00
Shameless
10.00
Mad Men
11.00
Parks and Recreation
11.30
Parks and Recreation
12.00
The Leftovers
13.00
Shameless
14.00
Mad Men
15.00
Parks and Recreation
15.30
Parks and Recreation
16.00
The Leftovers
17.00
Shameless
18.00
Mad Men
19.00
Parks and Recreation
19.30
Parks and Recreation
20.00
The Leftovers
21.00
Veep
21.30
Veep
22.00
Game of Thrones
23.05
Wentworth
00.00
Falling Skies
01.00
The Knick
02.00
Kohde
03.00
Heartless
04.00
-04.29
Last Week Tonight with John Oliver
03.40
Välkommen till festen
IMDb
4.5
05.05
Populäärimusiikkia Vittulajänkältä
IMDb
6.5
07.05
Hyvää yötä, herra Kulkuri
07.35
Ryöstetty Rasmus ja Kalle Mestarietsivä
IMDb
5.3
08.55
Kahakka Benderissä
IMDb
2.0
10.30
Pillertrillaren
IMDb
3.1
12.25
Två killar och en tjej
IMDb
5.0
14.15
Hata Göteborg
IMDb
5.3
15.40
Yhdeksäs komppania
IMDb
7.0
17.30
Jim och piraterna Blom
19.00
Unelmien prinssi
IMDb
5.4
21.00
Perhesalaisuuksia
IMDb
6.0
22.40
Metsästäjät
IMDb
6.7
00.35
En på miljonen
IMDb
5.2
02.00
Van Veeteren: Pääsky, kissa, ruusu, kuolema
IMDb
5.8
03.30
-05.19
Ådalen 31
IMDb
7.4
04.00
Pyhimyksiä ja sotilaita 2: Airborne Creed
06.00
Kvinden i buret
IMDb
7.1
08.00
The Spectacular Now
IMDb
7.4
09.50
Tarok
IMDb
5.7
12.00
The Trip
14.00
Upside Down
IMDb
6.4
16.00
The Way, Way Back
IMDb
7.4
18.00
Bless Me, Ultima
IMDb
6.4
20.00
The Angriest Man in Brooklyn
22.00
Frances Ha
00.00
Knights of Badassdom
02.00
Thor: The Dark World
IMDb
6.9
04.00
-05.45
Abraham Lincoln: Vampire Hunter
IMDb
5.9
23.00
After Earth
19.00
Born To Race
20.50
Nälkäpeli: Vihan liekit
IMDb
7.8
07.00
Dino 2
IMDb
4.9
09.00
The Invincible Iron Man
11.00
Barbie ja timanttilinna
IMDb
5.4
13.00
Pyry - Valkoinen gorilla
IMDb
4.4
15.00
Chestnut: Hero of Central Park
IMDb
5.5
17.00
De tøffeste gutta
19.00
Valiant
IMDb
5.5
21.00
Hotel Transylvania
IMDb
7.1
23.00
Karate Kid
IMDb
6.2
01.20
-02.47
Haaksirikkohuijaus
IMDb
4.9
23.30
KHL: Jokerit - Admiral
08.25
KHL: Jokerit - Admiral
11.55
NHL Playoffs: Columbus Blue Jackets - Pittsburgh Penguins
13.55
NHL-klassikko: New Jersey Devils - Mighty Ducks of Anaheim
15.55
KHL: Salavat Julajev - Lokomotiv
19.30
KHL: Jokerit - Admiral
21.00
Pelipäivä - Petteri Sihvonen
21.45
KHL: Salavat Julajev - Lokomotiv
00.15
-09.00
Pelipäivä - Esa Tikkanen
02.20
Trans World Sport
09.50
Maantiepyöräilyn MM-kilpailut: Juniorien maantieajo (naiset)
13.50
Maantiepyöräilyn MM-kilpailut: Alle 23-vuotiaiden maantieajo (miehet)
19.00
Athletix
19.30
NFL Gameday
20.00
NFL: Washington Redskins - New York Giants
23.00
Trans World Sport
00.00
-09.50
Maantiepyöräilyn MM-kilpailut: Juniorien maantieajo (naiset)
02.00
Golf: Golfing World - Daily News
09.30
Ryder Cup 2014
20.30
Ryder Cup 2014
02.00
-09.30
Golf: Web.com Tour Highlights
00.00
NHL:n pudotuspelit: San Jose Sharks - Los Angeles Kings
11.45
NHL:n pudotuspelit: Boston Bruins - Montreal Canadiens
13.45
NHL:n pudotuspelit: Pittsburgh Penguins - New York Rangers
15.45
Hockeyallsvenskan: AIK - Timrå
17.45
Hockeyallsvenskan: Rögle - AIK
19.55
Hockeyallsvenskan: Asplöven - Björklöven
22.30
-00.30
Hockeyallsvenskan: Västerås - Oskarshamn
03.00
Aleksanterin kadonnutta maailmaa etsimässä
04.00
Museon mysteerit
04.50
Pariisi, pääkaupungin tarina
06.00
Museon mysteerit
07.00
Viikinkitarinoita
08.00
Time Team
09.00
Totuus Gallipolista
10.00
Sota-ajan maatilalla
IMDb
8.4
11.10
Yksi lensi yli Kremlin
12.10
Versailles'n nousu ja tuho: Ludvig XVI
13.10
Museon mysteerit
14.00
Tieteen tarina
IMDb
7.6
15.10
Napoleon
16.00
Time Team
17.00
Sota-ajan maatilalla
IMDb
8.4
18.10
Viikinkitarinoita
IMDb
6.8
19.20
Kätketyt salaisuudet
20.20
Maailmaa muuttanut sää
20.50
Muinainen Egypti: Elämä ja kuolema Kuninkaiden laaksossa
22.00
Inkvisitio
23.00
Historiaa tehneet naiset
00.00
Kätketyt salaisuudet
01.00
Kuolemaa ja keskiaikaa
02.00
Totuus Gallipolista
03.00
Napoleon
04.00
-04.50
Museon mysteerit
00.15
Rabbit Fall
07.00
Rooftop Rainforest
08.00
Jaguar Adventure
08.55
Hope for Wildlife
09.50
Wild Animal E.R.
10.15
Wild Animal E.R.
10.45
Camp Raiders
11.40
Zoo Juniors
12.10
Zoo Juniors
12.40
Cheetah Diaries
13.05
Cheetah Diaries
13.35
Cuckoo
14.30
Animal Park Wild in Africa
15.20
Zoo Juniors
15.50
Zoo Juniors
16.20
Wild Animal E.R.
16.45
Wild Animal E.R.
17.10
Puppy SOS
17.35
Puppy SOS
18.05
Jaguar Adventure
19.00
Underwater Okavango
20.00
Camp Raiders
21.00
Appropriate Adult
22.05
Appropriate Adult
23.15
-07.00
Palermo Connection
IMDb
7.9
09.30
Mäkihyppy: Kesä GP Almaty, Kazakstan
09.35
Mäkihyppy: Kesä GP Almaty, Kazakstan
09.36
Mäkihyppy: Kesä GP Almaty, Kazakstan
10.58
Muut lajit: WATTS
11.47
Muut lajit: WATTS
12.28
Speedway: EM-sarja Czestochowa, Puola
13.16
Mäkihyppy: Kesä GP Almaty, Kazakstan
13.57
Mäkihyppy: Kesä GP Almaty, Kazakstan
15.18
Muut lajit: Watts top 10
15.56
Darts: British Open , Englanti
16.53
Speedway: EM-sarja Czestochowa, Puola
17.57
Mäkihyppy: Kesä GP Almaty, Kazakstan
19.20
Muut lajit: WATTS
20.19
Muut lajit: Watts top 10
20.46
Ratsastus: Horse Racing Time
21.05
Kamppailu-urheilu: Knockouts Classics
21.57
Nyrkkeily: IBA Intercontinental, Frankfurt, Saksa
00.01
Vahvin mies: Mestarien liiga
01.00
Moottoriurheilu: GT Academy Masterclass
01.22
-02.27
Mäkihyppy: Kesä GP Almaty, Kazakstan
03.59
Moottoripyöräily: *, Irlanti
04.53
Australialainen jalkapallo: Australian Football League
06.57
Australialainen jalkapallo: Australian Football League
07.52
Jalkapallo: Bundesliiga
08.59
Jalkapallo: Bundesliiga
09.57
Kesäampumahiihto: Näytös Sandnes, Norja
11.02
Mäkihyppy: Kesä GP Almaty, Kazakstan
12.17
Jalkapallo: Bundesliigan kohokohdat
13.20
Kriketti: Champions League Twenty20 Intia
17.08
Kesäampumahiihto: Näytös Sandnes, Norja
17.34
Kriketti: Champions League Twenty20 Intia
20.45
Jalkapallo: Bundesliigakierroksen ennakkomakasiini
21.18
Jalkapallo: Bundesliiga
23.22
Jalkapallo: Bundesliiga Goal Superstars
23.51
Kamppailu-urheilu: King of Kings
00.39
Pro Wrestling: This Week on World Wrestling Entertainment
01.14
Pro Wrestling: Vintage Collection
02.08
-04.03
Kriketti: Champions League Twenty20 Intia
03.55
American Chopper
04.45
Likaiset työt
05.35
Ruokatehdas
06.00
Ruokatehdas
06.25
Selviytyjäkaksikko
07.20
Myytinmurtajat
08.15
Arvokaman etsijät
09.05
Tuunaajat 2012
10.00
Fast N' Loud
11.00
Myytinmurtajat
12.00
Alaska
13.00
Kultakuume erikoisjaksot
14.00
Leludiileri
14.30
Mitä ladosta löytyy?
15.00
Tanked
16.00
Selviytyjäkaksikko
17.00
Myytinmurtajat
18.00
Myytinmurtajat
19.00
Myytinmurtajat
20.00
Hirviöiden jäljillä
21.00
Kylmän joen kalastajat
22.00
Katutaikuri Troy
23.00
Fast N' Loud
00.00
Hirviöiden jäljillä
01.00
Kylmän joen kalastajat
02.00
Katutaikuri Troy
03.00
Ruudinkäryä
03.55
-04.45
American Chopper
03.50
Art Attack
04.10
Good Luck Charlie
04.30
Jessie
04.55
Phineas & Ferb
05.15
Lilo And Stitch
05.35
Dog With a Blog
05.45
Dog With a Blog
06.00
Austin and Ally
06.25
Phineas & Ferb
06.35
Good Luck Charlie
07.00
Handy Manny
07.15
Sofia the First
07.40
Phineas & Ferb
08.05
Jessie
08.30
Dog With a Blog
08.55
Austin and Ally
09.20
A.N.T Farm
09.45
Art Attack
10.10
Henry Hugglemonster
10.25
Handy Manny
10.40
Jake and the Never Land Pirates
10.55
Doc McStuffins
11.10
Chuggington
11.20
Phineas & Ferb
11.35
Lilo And Stitch
12.00
Kim Possible
12.25
American Dragon
12.50
Emperor's New School
13.15
Phineas & Ferb
13.40
Gravity Falls
14.05
Shake It Up
14.30
Dog With A Blog
14.55
A.N.T Farm
15.20
Jessie
15.45
Good Luck Charlie
16.10
Austin and Ally
16.35
Dog With a Blog
17.00
Liv And Maddie
17.25
Jessie
17.50
Phineas & Ferb Save Summer
18.40
Jessie
19.05
Girl Meets World
19.30
Minnie and you Yr 2
19.35
Up
21.05
Girl Meets World
21.30
Wander Over Yonder
21.45
My Babysitter's A Vampire
22.10
Phil of the Future
22.35
Good Luck Charlie
23.00
A.N.T Farm
23.25
Shake it up
23.50
Jessie
00.15
That's so Raven
00.40
My Babysitter's A Vampire
01.05
Phil of the Future
01.30
Sonny With A Chance
01.55
Pair of Kings
02.20
Violetta
03.10
Dude, That's My Ghost
03.30
Packages From Planet X
03.50
-04.10
Art Attack
Suomen nopein TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Elävä arkisto: Eilispäivän iskelmä
,
Suuri seikkailu
,
Chelsean etsivä
,
Miehen puolikkaat
,
Salatut elämät
,
Reinikainen
,
Rikoksen Anatomia
,
Kauniit ja rohkeat
,
Yökylässä Maria Veitola
,
SuomiLOVE
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti