Blogit
Vaihtoautot
Horoskooppi
Sanakirja
Viihde
Tietovisat
Reseptit
TV-ohjelmat tänään
25
To 25.09.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.00
Uutisikkuna
00.05
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
MOT: Kilpirauhanen jakoi faktat kahtia
06.25
Ylen aamu-tv
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Murdochin murhamysteerit
11.00
Yle Uutiset
11.05
Yle Uutiset Uusimaa
11.15
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.25
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.35
Yle Uutiset Häme
11.45
Yle Uutiset Keski-Suomi
11.55
Yle Uutiset Itä-Suomi
12.05
Yle Uutiset Pohjanmaa
12.15
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
12.25
Oddasat
12.40
Sydämen asialla
13.30
Aaltoska orkaniseeraa
IMDb
5.1
14.40
Tuulivoima puntarissa
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Yle Oddasat
15.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
16.00
Eduskunnan kyselytunti
16.55
Novosti Yle
16.57
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Murdochin murhamysteerit
18.00
Yle Uutiset
18.22
Yle Uutiset alueeltasi
18.25
Yle Uutiset sää
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Downton Abbey
20.00
Kuningaskuluttaja
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.05
A-studio: Talk
22.00
Ulkolinja: Asevientiä Ruotsista Kiinaan
22.55
Yle Uutiset
23.00
Pyhiinvaeltajan kuolema
00.00
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
08.55
Naurupalat
23.30
-23.55
Kimppakolmoset
LIVE
3
01.10
Voittostudio
05.30
Aamusää
06.00
Studio55.fi
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Studio55.fi
09.30
Huomenta Suomen Uutiset
09.35
Mitä tänään syötäisiin?
09.40
Viking Loton ja Jokerin tulokset
09.45
Kauniit ja rohkeat
10.10
Emmerdale
10.40
Emmerdale
11.10
Lääkärit
12.05
Ostoskanava Tvins.com
13.35
Neljä huonetta
14.35
Perhe pelissä
15.05
Alueellinen sääennuste
15.10
Mitä tänään syötäisiin?
15.15
Jamie Oliverin säästöateriat
16.15
Hansin matkassa
17.15
Uutiset
17.20
Päivän sää
17.25
Viking Loton ja Jokerin tulokset
17.30
Kauniit ja rohkeat
17.55
Mitä tänään syötäisiin?
18.00
Emmerdale
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän Uutiset
19.20
Päivän sää
19.30
Salatut elämät
20.05
Koko Suomi leipoo
21.00
Vares 5 - Huhtikuun tytöt
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
MTV Sport Uutiset
22.35
Kuuma laki
23.35
Pahan ajojahti
00.35
Terriers
01.35
-06.05
Voittostudio
LIVE
4
03.35
Brad Meltzerin tulkinnat
04.35
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Disneyn esikoulu: Sofia ensimmäinen
07.30
Disney esittää: Timon ja Pumba
07.55
Lazy Town
08.25
Waverly Placen velhot
08.55
Huippusalaiset reseptit
09.50
Sisustuskaksoset
10.20
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
10.50
Ennustaja-TV
11.20
Ostosruutu
11.50
Ostosruutu
12.20
LIVE: Tiedä ja Voita
13.20
Sisustuskaksoset
13.50
Huippusalaiset reseptit
14.50
Ruotsin karmein koti
15.50
Himohamstraajat
16.50
Arvostele mun illallinen Suomessa
17.20
Frasier
17.50
Hotellit haltuun
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Poliisit
19.30
Poliisit
20.00
The Voice Kids
20.57
Keno
21.00
Pimeyden ytimessä
IMDb
6.6
23.25
Tulossa: Vino Show
23.30
Poliisit
00.00
Poliisit
00.30
NCIS Rikostutkijat
01.30
Frasier
02.00
Tulossa: Vino Show
02.05
Salaliittoteoriat Jesse Venturan johdolla
03.05
-04.05
Pelkokerroin 2.0
LIVE
5
07.25
SVT: Gomorron Sverige
13.00
SVT: Uppdrag granskning
14.00
SVT: Vem vet mest?
14.30
SVT: Skandal!
15.00
SVT: Säsongstart: Kobra
15.57
Kapteeni Sapelihammas - merten kuningas
16.11
Kysy Laralta
16.24
Ruohonjuuritasolla
16.26
Aistien haastaja
16.55
Puutarhakeskiviikko
17.26
Kärkeviä kommentteja
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben: Bärtil
18.30
Fanny
18.37
Limbo 3
18.51
Nina Patalo
19.00
Veljesten keittiössä
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.55
Obs debatt
20.30
Tämä tästä
20.45
Oddasat
21.00
Efter Nio
21.57
Yle Nyheter TV-nytt
22.00
Dok: Kun kävelen
23.45
SVT: Stina om samer
00.15
SVT: Aktuellt
00.55
SVT: Kulturnyheterna
01.00
SVT: Sydnytt
01.10
SVT: Nyhetssammanfattning
01.15
SVT: Sportnytt
01.25
SVT: Hockeykväll
02.00
SVT: Gomorron Sverige sammandrag
02.30
-03.00
SVT: Antikduellen
LIVE
6
01.30
Voittostudio
06.00
Voittostudio
08.00
Astral TV
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Tvins.com
13.00
Ostoskanava Guthy Renker
14.00
Tanssien tähtiin
15.00
Tanssien tähtiin
16.00
Walker, Teksasista
17.00
Lemmen viemää
18.00
Kurjat kuppilat USA
19.00
Naapurit-arvonta
19.01
Big Brother Extra
19.30
Miehen puolikkaat
20.00
Rillit huurussa
20.30
Simpsonit
21.00
Dieetit vaihtoon!
22.00
Big Brother
23.00
Katujen kasvatti
00.00
Supernatural
01.00
Simpsonit
01.30
-06.00
Voittostudio
LIVE
7
03.30
Call Me Fitz
04.05
Call Me Fitz
04.35
Kolmas kivi auringosta
06.10
Ihmemies MacGyver
07.10
Matlock
08.05
Kellarin kunkku
08.40
TV Shop Tvins
11.40
Tallinna
12.10
Tahdon morsiuspuvun!
12.45
Pomo keittiössä
13.15
Pomo keittiössä
13.45
Ihmemies MacGyver
14.50
Matlock
16.00
Kolmas kivi auringosta
16.30
Kaikki rakastavat Raymondia
17.00
Pulmuset
17.30
Pulmuset
18.00
Kellarin kunkku
18.30
Kellarin kunkku
19.00
Top 20 kotivideot
20.00
Myyntimies Jethro
21.00
Scott Pilgrim vastaan maailma
IMDb
7.5
23.15
Bastuklubben
23.50
Yövuoro
00.45
5D: Olen strippari
01.40
Tough Love
02.40
Yllätystuunaajat
03.35
-04.10
Paritellen
LIVE
8
03.25
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Hulluna häämekkoihin
09.30
Tuhluriprinsessat
10.00
Olet mitä syöt
10.30
Sarahin talo
11.00
Olgan kotona
11.30
Leila leipoo Ranskassa
12.00
Supermarjo ja tytöt
12.30
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
13.00
Huippukokki lähtee maalle
13.30
Kauneusleikkaukseen vai ei?
14.00
Hulluna häämekkoihin
14.30
Kotikokkien taistelu
15.50
Pikakurssi kodinostoon
16.20
Hurja remontti
17.15
Olet mitä syöt
17.45
Kotikokkien taistelu
18.55
Tulossa: Vino Show
19.00
Hurja remontti
20.00
Sinkkuelämää
20.30
Sinkkulaiva
21.00
Unelmien poikamiestyttö
22.55
Beverly Hillsin lastenhoitajat
23.55
Sinkkulaiva
00.25
Sinkkuelämää
00.55
Scandal
01.55
Seurapiirisäpinää Teksasissa
02.55
Ruotsin plastiikkakirurgit
03.55
-05.00
Kotikokkien taistelu
LIVE
9
02.55
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
09.10
Ostosruutu
09.40
Ostosruutu
10.10
Ostosruutu
10.40
LIVE: Tiedä ja Voita
11.10
Krokotiilimies
12.10
Ruotsalainen remonttisota
13.05
Kuppilat kuntoon Ruotsi
14.00
Leijonan luola Kanada
14.55
MasterChef Australia
15.55
Krokotiilimies
17.00
Kuppilat kuntoon Ruotsi
18.00
MasterChef Australia
19.00
Leijonan luola Kanada
20.00
Talent USA
21.00
Pomo piilossa
22.00
Leijonan luola Kanada
23.00
Tulossa: Vino Show
23.05
Rekkakuskit jäällä
00.05
Guinness World Records
01.05
Panttilainaamon autospesialistit
01.35
Mestariampuja
02.30
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
10
02.55
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Hengenvaarallinen saalis
19.00
Arvotavara rahaksi
20.00
Huutokauppa Kentuckyssa
20.30
Kassakaappien murtajat
21.00
Fast n' Loud
22.00
Total Recall - unohda tai kuole
IMDb
6.2
00.15
NCIS Rikostutkijat
01.05
Franklin & Bash
01.55
Star Trek: The Next Generation
02.50
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.45
Family Guy
04.10
Suomen vartijat
04.35
Sky News
06.00
Sky News
06.30
FOX Kids: Sketsiä!
06.41
FOX Kids: Gormiti
07.06
FOX Kids: Lalaloopsy
07.28
FOX Kids: Vipo - lentävän koiran seikkailut
07.41
FOX Kids: Vipo - lentävän koiran seikkailut
07.53
FOX Kids: Avatar
08.18
FOX Kids: Transformers - Rescue Bots
08.41
FOX Kids: Trollz
09.05
Wipeout
09.55
24Kitchen: Sara Chafak suolasta sahramiin
10.25
24Kitchen: Sara La Fountain
10.55
Miehen paikka
11.20
Tuppukylän turvaajat
11.45
Tuppukylän turvaajat
12.15
Lyödään ällikällä
12.40
Suomiehet
13.35
Jurassic CSI
14.30
FOX Wild: Pytonjahti
15.20
Lentoturmatutkinta
16.15
Futurama
16.40
Family Guy
17.05
Suomen vartijat
17.35
Huutokaupan metsästäjät
18.00
Matkalaukkujen metsästäjät
18.30
Varastojen metsästäjät
19.00
Cops
19.30
Cops
20.00
Huutokaupan metsästäjät
20.30
Suomen vartijat
21.00
Bones
21.55
Criminal Minds
22.50
Ilman johtolankaa
23.50
Lyödään ällikällä
00.20
Tabu
01.10
Tabu
02.05
Huumebisnes Oy
02.55
Euroopan verinen historia
03.45
-04.10
Family Guy
LIVE
13
00.55
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
10.00
Suurin pudottaja
11.00
Ostoskanava Guthy Renker
12.00
Beverly Hillsin panttilainaamo
12.30
Makuja & Elämää
12.45
Lääkärit
13.40
Sadan tonnin talot
14.40
Beverly Hillsin täydelliset naiset
15.40
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
16.10
Makuja & Elämää
16.30
Suurin pudottaja
17.30
Salatut elämät
18.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
19.00
Pientä pintaremonttia
20.00
Suomen kaunein koti
21.00
Iholla
21.30
Beverly Hillsin täydelliset naiset
22.30
Voguen Fashion Fund
23.30
Iholla
00.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
00.55
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.50
Tonnikalan saalistajat
04.40
Jättimäiset rakennusurakat
05.35
Aivopelit
06.00
Hurjat mökkiurakat
06.45
Vaarallisen valtatien pelastajat Kanada
07.35
Kissakalan metsästäjät
08.25
Dubain lentokenttä
09.15
Tonnikalan saalistajat
10.05
Amishit
10.55
Hurjat mökkiurakat
11.40
Jättimäiset rakennusurakat
12.35
Alaskan selviytymiskoe
13.25
Alaskan selviytymiskoe
14.15
Alaskan selviytymiskoe
15.00
Alaskan selviytymiskoe
15.50
Alaskan selviytymiskoe
16.45
Alaskan selviytymiskoe
17.35
Alaskan selviytymiskoe
18.25
Vaarallisen valtatien pelastajat Kanada
19.15
Jättimäiset rakennusurakat
20.10
Lyödään ällikällä
20.35
Lyödään ällikällä
21.00
Heimojen viemää
22.00
Alaskan selviytymiskoe
22.50
Vankilassa ulkomailla
23.45
Tabu
00.35
Lyödään ällikällä
01.00
Lyödään ällikällä
01.25
Alaskan selviytymiskoe
02.15
Huumebisnes Oy
03.05
Vankilassa ulkomailla
03.55
-04.45
Tonnikalan saalistajat
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.50
TV7 Israel News
04.05
Viron pastorit areenalla
04.35
Juennine Fox - Parantuminen kuuluu sinulle
05.05
Herätys!
06.05
Pelastuksen sofar
06.35
Sanan ja runon tuoksua
06.50
Herran käsi - Jackmin Tala
07.20
Löytöretki Jumalan Sanaan
07.50
Hyvät, pahat ja pyhät
08.20
Lasten Taivas
08.50
Veli-Villen kolme maailmaa
09.00
Lasten kotipuu
09.20
Pastori Tommy Liljan seurassa
09.50
Iloa arkeen - Joyce Meyer
10.20
Anne Miettinen - Jumalan päämäärän saavuttaminen
10.50
Polvijärven pastori
11.20
Jerusalem studio
11.50
TV7 Israel News
12.05
Viron pastorit areenalla
12.35
Juennine Fox - Parantuminen kuuluu sinulle
13.05
Herätys!
14.05
Pelastuksen sofar
14.35
Sanan ja runon tuoksua
14.50
Herran käsi - Jackmin Tala
15.20
Löytöretki Jumalan Sanaan
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Israel-raportti Euroopan parlamentista
16.30
Café Raamattu
17.00
Come Home Kids
17.30
John Fenn - Lain ja armon tasapaino
18.00
Kun Herra vastaa
19.30
Israelin vuoret
20.00
TV7 Israel News
20.15
Uskosta totta
20.45
Kivisydän
21.00
Parannuksen tie
21.30
Raamattu rakkaaksi
21.45
One Way
22.15
Sanaa naisilta
22.30
Käännekohta
23.00
Luokse elämän lähteen
23.30
Hillsong TV
00.00
Pelastusrukous
00.05
Israel-raportti Euroopan parlamentista
00.35
Café Raamattu
01.05
Come Home Kids
01.35
John Fenn - Lain ja armon tasapaino
02.05
Kun Herra vastaa
03.35
-04.05
Israelin vuoret
06.10
Nimipäiväonnittelu: 25.9.
06.14
Possu Pallero
06.24
Hommat hoituu
06.29
Raa Raa, leikkisä leijona
06.44
Muista laulaa
06.54
Lilli ja kukkaisystävät
07.00
Satuhäät - suomalaisia rakkaustarinoita
07.04
Neppajymykerho
07.14
Sasu
07.45
MOT: Kilpirauhanen jakoi faktat kahtia
08.15
Muuttohaukantie
08.45
Muuttohaukantie
10.05
Yle Uutiset Uusimaa
10.15
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
10.25
Yle Uutiset Lounais-Suomi
10.35
Yle Uutiset Häme
10.45
Yle Uutiset Keski-Suomi
10.55
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.05
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.15
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11.25
Oddasat
12.00
Puoli seitsemän
12.30
Aaltoska orkaniseeraa
IMDb
5.1
14.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.00
Ajankohtainen kakkonen
15.58
Nimipäiväonnittelu: 25.9.
16.00
Possu Pallero
16.10
Hommat hoituu
16.15
Raa Raa, leikkisä leijona
16.25
Muista laulaa
16.30
Lilli ja kukkaisystävät
16.40
Neppajymykerho
16.46
Sasu
17.00
Akuutti
17.30
Puoli seitsemän
18.00
Retrolissun ysärit: Ahistaa
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
Kuningaskuluttaja
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.05
Sami Yaffa - Sound Tracker
21.00
Isoäiti helvetistä
21.55
-22.26
Howard - verinen iltapäivä
16.00
Champions Hockey League: TPS - Linköping
18.00
Premier League World
18.30
Champions Hockey League: Skellefteå - HIFK
20.30
Champions Hockey League: Trinec - Tappara
22.30
UEFA Champions League viikkomakasiini
23.00
Premier League Match Pack
23.30
Valioliiga: Aston Villa - Arsenal
01.20
-03.30
Premier League Saturday Highlights
18.00
ATP Tennis 1000
19.55
ATP Tennis 1000
21.30
ATP Tennis 1000
23.00
-00.00
GP2 -kisa
10.00
Pihan myllääjät
10.25
Pihan myllääjät
10.50
Mennään kalaan!
11.15
Mennään kalaan!
11.35
Mennään kalaan!
12.00
Late Show With David Letterman
12.45
Formula 1: osakilpailu
15.00
Erämiehen Vietti
15.15
Erämiehen Vietti
15.30
Erämiehen Vietti
15.45
Erämiehen Vietti
16.00
Les Goldin panttilainaamo
16.30
Les Goldin panttilainaamo
17.00
Rikos ratkaistu
18.00
Rikos ratkaistu
19.00
Amerikka myytävänä
19.30
Kalastusta Australiassa
20.00
Moottoritiekytät
21.00
Rallisprint SM-sarja: Hausjärvi
21.30
F-Cup Rallisarja
22.00
Sons of Anarchy
23.15
Walker, Teksasista
00.05
Late Show With David Letterman
00.50
Pelastusjoukot
01.15
Pelastusjoukot
01.40
Palkkionmetsästäjät Dog ja Beth
02.20
Palkkionmetsästäjät Dog ja Beth
03.00
Pihan myllääjät
03.25
Pihan myllääjät
03.50
-04.15
Pihan myllääjät
06.00
Jummi Jammi
06.30
Teletapit
06.55
Ti-Ti Nalle: Turvallisuus
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Ella Elefantti
07.15
Kaupungin Sankarit
07.30
Linus
07.40
Mofy
07.45
Aapon ja Tiian seikkailut
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Halinallet
08.30
Juniorijumppa
08.31
Tessu
08.40
Mofy
08.45
Mimosa ja Petteri
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Seikkailija Dora
09.35
Kotitilan konkkaronkka
09.50
Puuha-Pete
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Muumien maailma
10.15
Chuggington
10.25
Puntti ja piipertäjät
10.30
Jummi Jammi
10.55
Ti-Ti Nalle: Turvallisuus
11.00
Ava, Riko ja Teo
11.10
Ava, Riko ja Teo
11.20
Ava, Riko ja Teo
11.30
Wotwotit
11.40
Wotwotit
11.50
Pororo
12.00
Juniorijumppa
12.01
Arttu
12.30
Rexi-koiran seikkailut
12.40
Pikkukokkikoulu
12.50
Pikkukokkikoulu
13.00
Juniorijumppa
13.01
Peppi Pitkätossu
13.30
Taskuvaari
13.45
Taskuvaari
14.00
Katti kaiken tietää!
14.30
Noitatyttö Bibi
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
iCarly
16.20
INK - Ihmenappuloiden kerho
16.45
Diego ja tölkinhenki
17.00
VJ DJ
17.15
Ryhmymaan taikakirja
17.30
Viidakon veijarit
17.45
SheZow
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Winx-klubi
18.30
Possu ja Kärpänen
19.00
Tintin seikkailut
19.25
Gisele ja ekotytöt
19.30
Code Lyoko: Evolution
19.55
Leo
02.10
The Normal Heart
04.20
Big Bad Wolves
IMDb
6.9
06.15
Valentine Road
IMDb
7.3
07.45
Hammaskeiju 2
IMDb
3.9
09.15
Rakastunut Shakespeare
IMDb
7.1
11.15
Apinoiden planeetta
IMDb
5.7
13.15
That's My Boy
IMDb
5.5
15.10
It Might Get Loud
IMDb
7.7
16.45
Syödä, nukkua, kuolla
IMDb
6.6
18.30
American Pie: Luokkakokous
IMDb
6.8
20.20
Imogene
IMDb
5.7
22.00
Road Trip: Beer Pong
23.40
My Life with Liberace (Behind the Candelabra)
01.40
The Reluctant Fundamentalist
IMDb
6.9
03.45
-05.14
Detention
IMDb
4.5
04.00
True Blood
05.00
Kohde
06.00
Mad Men
07.00
Parks and Recreation
07.30
Parks and Recreation
08.00
The Leftovers
09.00
Shameless
10.00
Mad Men
11.00
Parks and Recreation
11.30
Parks and Recreation
12.00
The Leftovers
13.00
Shameless
14.00
Mad Men
15.00
Parks and Recreation
15.30
Parks and Recreation
16.00
The Leftovers
17.00
Shameless
18.00
Mad Men
19.00
Parks and Recreation
19.30
Parks and Recreation
20.00
The Leftovers
21.00
Mad Men
22.00
Gotham
23.00
True Blood
00.00
Last Week Tonight with John Oliver
00.30
Falling Skies
01.15
True Blood
02.20
Kohde
03.05
-04.07
Game of Thrones
03.50
Ägget är löst!
IMDb
6.0
05.30
Perhesalaisuuksia
IMDb
6.0
07.10
Kalle mestarietsivä
IMDb
5.6
08.35
Ronja Ryövärintytär
IMDb
7.1
10.40
Picasson seikkailut
IMDb
7.5
12.30
Tilapäinen vaimo haussa
IMDb
5.1
14.05
Mamma, pappa, barn
IMDb
5.9
15.45
Omenasota
IMDb
6.7
17.25
Gaven
IMDb
5.8
19.00
Black Jack
IMDb
5.4
21.00
Kissanviiksiä ja herneitä
IMDb
5.7
22.35
Kocken
00.30
Van Veeteren: Tapaus G
IMDb
5.8
02.00
Detektor
IMDb
6.7
03.40
-05.04
Välkommen till festen
IMDb
4.5
02.40
R.I.P.D. - haamukytät
IMDb
5.6
04.20
Dead Man Down
IMDb
6.5
06.20
The Lords of Salem
IMDb
5.2
08.00
Won't Back Down
10.00
Hokus Pokus Alfons Åberg
11.40
This is 40
IMDb
6.2
13.50
Tarok
IMDb
5.7
16.00
The Spectacular Now
IMDb
7.4
18.00
The Trip
20.00
R.I.P.D. - haamukytät
IMDb
5.6
22.00
Kvinden i buret
IMDb
7.1
00.00
Kick-Ass 2
IMDb
6.5
02.00
The Deadly Game
04.00
-05.34
Pyhimyksiä ja sotilaita 2: Airborne Creed
22.40
Kill Bill: Vol. 2
IMDb
8.0
19.00
In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale
IMDb
3.8
21.10
-22.48
Amerikan psyko
IMDb
7.6
07.00
Seefood
IMDb
4.5
09.00
Barbie esittää: Peukalo-Liisa
11.00
The Invincible Iron Man
13.00
Dino 2
IMDb
4.9
15.00
Space Chimps
IMDb
4.5
17.00
The Makeover
IMDb
5.7
19.00
Chestnut: Hero of Central Park
IMDb
5.5
21.00
The Plague Dogs
IMDb
7.9
23.00
De tøffeste gutta
01.00
-02.31
Hotel Transylvania
IMDb
7.1
22.45
NHL-klassikko: Mighty Ducks of Anaheim - New Jersey Devils
10.00
KHL: Jokerit - Vitjaz
12.30
KHL: Dynamo Moskova - Traktor
15.00
NHL-klassikko: Mighty Ducks of Anaheim - New Jersey Devils
17.00
Kari Jalonen - halu voittaa
18.00
Pelipäivä
18.30
KHL: Jokerit - Admiral
21.30
NHL-klassikko: New Jersey Devils - Mighty Ducks of Anaheim
23.30
-08.25
KHL: Jokerit - Admiral
02.00
Speedway GP Highlights: Vojens
14.00
Maantiepyöräilyn MM-kilpailut: Miesten aika-ajo
18.00
Rallicrossin MM-sarja: Saksa
20.00
Euro V8 Series: Sachsenring
21.10
World Match Racing Tour: Sopotti
22.30
NFL Gameday
23.00
Futbol Mundial
23.30
Golf: European Tour Weekly
00.20
Golf: Inside the PGA Tour
00.50
Athletix
01.20
NASCAR Highlights: Sylvania 300
02.20
-09.50
Trans World Sport
02.00
Golf: Golfing World - Daily News
10.00
Golf: Ryder Cup 2012
17.30
Golf: Countdown to The Ryder Cup
18.00
Golf: Ryder Cup 2014 - åbningsceremoni
19.00
Golf: Junior Ryder Cup 2014
20.00
Golf: Challenge Tour Highlights
21.00
Golf: Ryder Cup 2014 - åbningsceremoni
22.00
Golf: Ryder Cup 2014 - Scotland Prepares
23.00
Golf: Junior Ryder Cup 2014
23.30
Golf: European Tour Weekly
00.30
Golf: Asian Tour Golf Show
01.00
Golf: Challenge Tour Highlights
02.00
-09.30
Golf: Golfing World - Daily News
00.30
Hockeyallsvenskan: Rögle - AIK
12.00
Hockeyallsvenskan: Rögle - AIK
14.00
NHL:n pudotuspelit: New York Rangers - Philadelphia Flyers
16.00
NHL:n pudotuspelit: Colorado Avalanche - Minnesota Wild
18.00
Hockeyallsvenskan: AIK - Timrå
20.00
Hockeyallsvenskan: Västerås - Oskarshamn
22.00
-00.00
Hockeyallsvenskan: Rögle - AIK
03.00
Keskiaika
04.00
Museon mysteerit
04.50
Pariisi, pääkaupungin tarina
06.00
Vaiettu historia
07.00
Germaaniset heimot
08.00
Time Team
09.00
Totuus Gallipolista
10.00
Viktoriaaninen maatila
IMDb
5.6
11.10
Kätketyt salaisuudet
12.10
Kaarle Suuren myytti
13.05
Venäjän historian paljastuksia
14.00
Tieteen tarina
IMDb
7.6
15.10
Aleksanterin kadonnutta maailmaa etsimässä
16.00
Time Team
17.00
Sota-ajan maatilalla
IMDb
8.4
18.10
Germaaniset heimot
19.10
Kätketyt salaisuudet
20.10
Museon mysteerit
21.00
Yksi lensi yli Kremlin
22.00
Versailles'n nousu ja tuho: Ludvig XVI
23.00
Vaiettu historia
IMDb
6.6
00.00
Kätketyt salaisuudet
01.00
Kuolemaa ja keskiaikaa
02.00
Totuus Gallipolista
03.00
Aleksanterin kadonnutta maailmaa etsimässä
04.00
-04.50
Museon mysteerit
00.15
Rabbit Fall
07.00
Rooftop Rainforest
08.00
Jaguar Adventure
08.55
Hope for Wildlife
09.50
Wild Animal E.R.
10.15
Wild Animal E.R.
10.40
Terry Pratchett's Facing Extinction
11.40
Zoo Juniors
12.10
Zoo Juniors
12.40
Cheetah Diaries
13.05
Cheetah Diaries
13.35
A Year in the Wild
14.30
Animal Park Wild in Africa
15.20
Zoo Juniors
15.50
Zoo Juniors
16.20
Wild Animal E.R.
16.45
Wild Animal E.R.
17.10
Puppy SOS
17.35
Puppy SOS
18.05
Jaguar Adventure
19.00
The Nature of Britain
20.00
J'ai Marché Sur La Terre
21.00
Inspector Lynley Mysteries
22.30
DCI Banks
23.15
Vexed
00.15
-07.00
Rabbit Fall
09.30
Mäkihyppy: Kesä GP Hakuba, Japani
09.35
Mäkihyppy: Kesä GP Hakuba, Japani
09.38
Mäkihyppy: Kesä GP Hakuba, Japani
10.54
Muut lajit: WATTS
11.46
Muut lajit: Watts top 10
12.19
Jalkapallo: Naisten Bundesliiga
13.56
Mäkihyppy: Kesä GP Almaty, Kazakstan
15.23
Muut lajit: Watts top 10
15.50
Jalkapallo: Naisten Bundesliiga
16.54
Darts: British Open , Englanti
18.00
Mäkihyppy: Kesä GP Almaty, Kazakstan
19.28
Muut lajit: WATTS
20.19
Muut lajit: Watts top 10
20.55
Vahvin mies: Mestarien liiga
21.52
Kamppailu-urheilu: Fight Club
23.43
Kamppailu-urheilu: King of Kings
01.02
-02.25
Mäkihyppy: Kesä GP Hakuba, Japani
04.00
Darts: British Open , Englanti
04.57
Superbike: British Championship Assen
05.28
Superbike: British Championship Assen
05.59
Moottoripyöräily: *, Irlanti
06.52
Muut lajit: Watts top 10
07.25
Kesäampumahiihto: Näytös Sandnes, Norja
08.27
Australialainen jalkapallo: Australian Football League
10.45
Australialainen jalkapallo: Australian Football League
11.41
Autourheilu: World Endurance Championships Austin, Yhdysvallat
12.13
Moottoripyöräily: *, Irlanti
13.10
Moottoriurheilu: GT Academy Masterclass
13.25
Jalkapallo: Bundesliiga
14.58
Jalkapallo: Bundesliigan kohokohdat
16.01
Mäkihyppy: Kesä GP Almaty, Kazakstan
17.30
Australialainen jalkapallo: Australian Football League
18.59
Jalkapallo: Bundesliigan kohokohdat
20.02
Muut lajit: Campus
20.35
Kädenvääntö: PAL / NAL,
21.06
Jalkapallo: 2. Bundesliiga
23.09
Pro Wrestling: This Week on World Wrestling Entertainment
23.43
Pro Wrestling: Vintage Collection
00.35
Muut lajit: Watts top 10
00.53
Australialainen jalkapallo: Australian Football League
03.06
Australialainen jalkapallo: Australian Football League
03.59
-04.53
Moottoripyöräily: *, Irlanti
03.55
American Chopper
04.45
Likaiset työt
05.35
Ruokatehdas
06.00
Ruokatehdas
06.25
Selviytyjäkaksikko
07.20
Myytinmurtajat
08.15
Arvokaman etsijät
09.05
Tuunaajat 2012
10.00
Fast N' Loud
11.00
Myytinmurtajat
12.00
Alaska
13.00
Kultakuume erikoisjaksot
14.00
Leludiileri
14.30
Mitä ladosta löytyy?
15.00
Tanked
16.00
Selviytyjäkaksikko
17.00
Fast N' Loud
18.00
Tuunaajat 2012
19.00
Leludiileri
19.30
Mitä ladosta löytyy?
20.00
Alaska
21.00
Myytinmurtajat
22.00
Strip The City
23.00
Kultakuume erikoisjaksot
00.00
Alaska
01.00
Jokien hirviöt
02.00
Valassodat
03.00
Ruudinkäryä
03.55
-04.45
American Chopper
03.50
Art Attack
04.10
Good Luck Charlie
04.30
Jessie
04.55
Phineas & Ferb
05.15
Lilo And Stitch
05.35
Dog With a Blog
05.45
Dog With a Blog
06.00
Austin and Ally
06.25
Phineas & Ferb
06.35
Good Luck Charlie
07.00
Handy Manny
07.15
Sofia the First
07.40
Phineas & Ferb
08.05
Jessie
08.30
Dog With a Blog
08.55
Austin and Ally
09.20
A.N.T Farm
09.45
Art Attack
10.10
Henry Hugglemonster
10.25
Handy Manny
10.40
Jake and the Never Land Pirates
10.55
Doc McStuffins
11.10
Chuggington
11.20
Phineas & Ferb
11.35
Lilo And Stitch
12.00
Kim Possible
12.25
American Dragon
12.50
Emperor's New School
13.15
Phineas & Ferb
13.40
Gravity Falls
14.05
Shake It Up
14.30
Dog With A Blog
14.55
A.N.T Farm
15.20
Jessie
15.45
Good Luck Charlie
16.10
Austin and Ally
16.35
Dog With a Blog
17.00
Liv And Maddie
17.25
Jessie
17.50
I Didn't Do It
18.15
A.N.T Farm
18.40
Jessie
19.05
Austin and Ally
19.30
Kickin' It
19.55
Lab Rats
20.20
Crash And Bernstein
20.45
Good Luck Charlie
21.10
Good Luck Charlie
21.45
My Babysitter's A Vampire
22.10
Phil of the Future
22.35
Good Luck Charlie
23.00
A.N.T Farm
23.25
Shake it up
23.50
Jessie
00.15
That's so Raven
00.40
My Babysitter's A Vampire
01.05
Phil of the Future
01.30
Sonny With A Chance
01.55
Pair of Kings
02.20
Violetta
03.10
Dude, That's My Ghost
03.30
Packages From Planet X
03.50
-04.10
Art Attack
Suomen nopein TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Estradilla: Samuli Edelmann kirkossa
,
Suuri seikkailu
,
Taivaan tulet
,
Unelma-asunto auringon alta
,
Tulossa: Veikkausliiga
,
Muumilaakson tarinoita
,
Emmerdale
,
Miehen puolikkaat
,
Reinikainen
,
Rillit huurussa
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti