Horoskooppi
Blogit
Reseptit
Sanakirja
Vaihtoautot
Tietovisat
Viihde
TV-ohjelmat tänään
24
Ke 24.09.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
01.20
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Strada
06.25
Ylen aamu-tv
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Murdochin murhamysteerit
11.00
Yle Uutiset
11.05
Yle Uutiset Uusimaa
11.15
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.25
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.35
Yle Uutiset Häme
11.45
Yle Uutiset Keski-Suomi
11.55
Yle Uutiset Itä-Suomi
12.05
Yle Uutiset Pohjanmaa
12.15
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
12.25
Oddasat
12.40
Sydämen asialla
13.30
Laitakaupungin laulu
IMDb
6.0
14.40
Urnesin sauvakirkko - muisto menneeltä ajalta
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Yle Oddasat
15.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.50
MOT: Kilpirauhanen jakoi faktat kahtia
16.20
Putkiremontti
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Murdochin murhamysteerit
18.00
Yle Uutiset
18.22
Yle Uutiset alueeltasi
18.25
Yle Uutiset sää
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Historia: Miehemme Berliinissä
20.00
Akuutti
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.05
A-studio
21.50
Yle Uutiset
22.00
Urheiluruutu
22.05
Keskiviikon ravisuora
22.10
Boss
23.05
Yle Uutiset
23.10
Ulkolinja: Raakaa palmuöljyä
00.00
Uutisikkuna
00.05
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
08.55
Naurupalat
23.35
-00.05
Retrolissun ysärit: Ahistaa
LIVE
3
01.15
Voittostudio
05.30
Aamusää
06.00
Studio55.fi
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Studio55.fi
09.30
Huomenta Suomen Uutiset
09.40
Mitä tänään syötäisiin?
09.45
Kauniit ja rohkeat
10.10
Emmerdale
10.40
Emmerdale
11.10
Lääkärit
12.05
Ostoskanava Tvins.com
13.35
Kiinan kesytön luonto
14.35
Ensisilmäyksellä
15.05
Alueellinen sääennuste
15.10
Mitä tänään syötäisiin?
15.15
Unelmakoti puoleen hintaan
16.15
Peter Hispaniassa
17.15
Uutiset
17.20
Päivän sää
17.25
Kauniit ja rohkeat
17.55
Mitä tänään syötäisiin?
18.00
Emmerdale
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän Uutiset
19.20
Päivän sää
19.30
Salatut elämät
20.05
Hansin matkassa
21.00
C.S.I. New York
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Viking Lotto ja Jokeri
22.30
MTV Sport Uutiset
22.45
Teknavi
23.15
Kallista kipua
00.10
Revolution
01.10
-05.40
Voittostudio
LIVE
4
03.10
NCIS Rikostutkijat
04.10
Holmes NYC
05.10
Ennustaja-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Disneyn esikoulu: Sofia ensimmäinen
07.30
Disney esittää: Timon ja Pumba
07.55
Lazy Town
08.25
Waverly Placen velhot
08.55
Huippusalaiset reseptit
09.50
Sisustuskaksoset
10.20
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
10.50
Ennustaja-TV
11.20
Ostosruutu
11.50
Ostosruutu
12.20
LIVE: Tiedä ja Voita
13.20
Sisustuskaksoset
13.50
Huippusalaiset reseptit
14.50
Ruotsin karmein koti
15.50
Tanssin superäidit
16.50
Arvostele mun illallinen Suomessa
17.20
Frasier
17.50
Hotellit haltuun
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Poliisit
19.30
Poliisit
20.00
Hotellit kuntoon, Jyrki Sukula!
20.57
Keno
21.00
Under the Dome
22.00
Hyvät ja huonot uutiset
23.00
Tulossa: Vino Show
23.05
Castle
00.05
Poliisit
00.35
Poliisit
01.05
Criminal Minds - FBI-tutkijat
02.05
NCIS Rikostutkijat
03.05
Frasier
03.35
-04.35
Brad Meltzerin tulkinnat
LIVE
5
07.25
SVT: Gomorron Sverige
13.00
SVT: Min sanning: Elisabeth Massi Fritz
14.00
SVT: Vem vet mest?
14.30
SVT: Blågula drömmar
15.00
SVT: Det stora matslaget
16.26
Seikkailu Myanmarissa
16.55
Spotlight: Mikään ei ole enää salaista
17.25
Sportmagasinet
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben: Mikko Mallikas
18.30
Kapteeni Sapelihammas - merten kuningas
18.44
Kysy Laralta
18.56
Ruohonjuuritasolla
19.00
Puutarhakeskiviikko
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Kärkeviä kommentteja
20.30
X3M-tv: Sex & Sånt
20.45
Oddasat
21.00
Georg ja Lydia
21.59
Yle Nyheter TV-nytt
22.00
Perhesirkus
22.30
Aistien haastaja
23.00
SVT: Sportnytt
23.15
SVT: Kristina Lugns bokcirkel
23.45
SVT: Eldsjälar
00.15
SVT: Aktuellt
00.55
SVT: Kulturnyheterna
01.00
SVT: Västnytt
01.10
SVT: Nyhetssammanfattning
01.15
SVT: Gomorron Sverige sammandrag
01.45
SVT: Låtarna som förändrade musiken
01.55
SVT: Programtablå
02.00
SVT: Lilla Aktuellt
02.15
SVT: Lou!
02.30
-03.00
SVT: Antikduellen
LIVE
6
01.30
Voittostudio
06.00
Voittostudio
08.00
Astral TV
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Tvins.com
13.00
Ostoskanava Guthy Renker
14.00
XOX Betsey Johnson
14.55
Myytinmurtajat
16.00
Walker, Teksasista
17.00
Lemmen viemää
18.00
Catfish
19.00
Naapurit-arvonta
19.05
Big Brother Extra
19.30
Miehen puolikkaat
20.00
Rillit huurussa
20.30
Simpsonit
21.00
Kurjat kuppilat USA
22.00
Big Brother
23.00
Sons of Anarchy
00.00
Star-Crossed - Maailmat vastakkain
01.00
Simpsonit
01.30
-06.00
Voittostudio
LIVE
7
03.15
Yövuoro
04.10
Chicago Fire
06.00
Ihmemies MacGyver
07.00
Matlock
08.00
Kellarin kunkku
08.25
Kellarin kunkku
08.55
TV Shop Tvins
11.55
Tallinna
12.25
Tahdon morsiuspuvun!
12.55
Pomo keittiössä
13.25
Pomo keittiössä
13.55
Ihmemies MacGyver
15.00
Matlock
16.00
Kolmas kivi auringosta
16.30
Kaikki rakastavat Raymondia
17.00
Pulmuset
17.30
Pulmuset
18.00
Kellarin kunkku
18.30
Kellarin kunkku
19.00
Maatilan prinsessa
19.30
Tatuointistudio HelsINK
20.00
Bastuklubben
20.30
Brooklyn 99
21.00
Fast & Furious 5
IMDb
7.3
23.40
Blacklist
00.40
Tappavat suhteet
01.40
Brooklyn 99
02.05
5D: Omituinen pakkomielteeni
02.40
Yllätystuunaajat
03.30
-04.05
Call Me Fitz
LIVE
8
03.15
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Hulluna häämekkoihin
09.30
Tuhluriprinsessat
10.00
Olet mitä syöt
10.30
Sisustuskaksoset
11.00
Pikakurssi kodinostoon
11.30
Lauran matkakuvia: Tukholma
12.00
Supermarjo ja tytöt
12.30
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
13.00
Tomin keittiö
13.30
Kauneusleikkaukseen vai ei?
14.00
Hulluna häämekkoihin
14.30
Kotikokkien taistelu
15.35
James Martin ja herkkuja Välimerellä
16.05
Hurja remontti
17.05
Olet mitä syöt
17.40
Kotikokkien taistelu
19.00
Hurja remontti
19.55
Sinkkuelämää
20.30
Sinkkulaiva
21.00
Toisenlaiset äidit
22.00
Ruotsin miljonääriäidit
23.00
Sinkkulaiva
23.30
Sinkkuelämää
00.05
Tulossa: Vino Show
00.10
Kieroilevat kaunottaret
01.05
Kotikokkien taistelu
02.20
Tulossa: Vino Show
02.25
Häähullut
03.25
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
9
03.25
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
09.15
Ostosruutu
09.45
Ostosruutu
10.15
Ostosruutu
10.45
LIVE: Tiedä ja Voita
11.15
Krokotiilimies
12.15
Huijarirakentajat
13.10
Kuppilat kuntoon Ruotsi
14.05
Leijonan luola USA
15.00
MasterChef Australia
16.00
Krokotiilimies
17.00
Kuppilat kuntoon Ruotsi
18.00
MasterChef Australia
19.00
Leijonan luola Kanada
20.00
Martina ja hengenpelastajat
21.00
Suomen Tulli
22.00
Leijonan luola Kanada
23.00
Rekkakuskit jäällä
00.00
Vuorien sankarit
01.00
Anthony Bourdain minilomalla
01.55
Bullrun - kaasu pohjassa
02.25
Bullrun - kaasu pohjassa
02.55
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
10
02.40
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Hengenvaarallinen saalis
19.00
Roudarit
19.30
RaviTV
21.00
Fast n' Loud
22.00
4.3.2.1
IMDb
5.8
00.15
NCIS Rikostutkijat
01.05
Kaikenlaista kaupan
01.30
Kaikenlaista kaupan
02.00
Star Trek: The Next Generation
02.55
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.45
Family Guy
04.10
Suomen vartijat
04.35
Sky News
06.00
Sky News
06.30
FOX Kids: Sketsiä!
06.41
FOX Kids: Gormiti
07.06
FOX Kids: Lalaloopsy
07.29
FOX Kids: Vipo - lentävän koiran seikkailut
07.41
FOX Kids: Vipo - lentävän koiran seikkailut
07.54
FOX Kids: Avatar
08.18
FOX Kids: Transformers - Rescue Bots
08.40
FOX Kids: Trollz
09.05
Wipeout
09.55
24Kitchen: Sara Chafak suolasta sahramiin
10.25
24Kitchen: Sara La Fountain
10.55
Miehen paikka
11.20
Tuppukylän turvaajat
11.45
Tuppukylän turvaajat
12.15
Lyödään ällikällä
12.40
Suomiehet
13.35
Jurassic CSI
14.25
Navajo-poliisit
15.20
Lentoturmatutkinta
16.15
Futurama
16.40
Family Guy
17.10
Suomen vartijat
17.35
Huutokaupan metsästäjät
18.05
Matkalaukkujen metsästäjät
18.30
Varastojen metsästäjät
19.00
Cops
19.30
Cops
20.00
Huutokaupan metsästäjät
20.30
Suomen vartijat
21.00
Bones
21.55
Criminal Minds
22.50
Ilman johtolankaa
23.45
Lyödään ällikällä
00.15
Tabu
01.05
Tabu
02.00
Huumebisnes Oy
02.55
Euroopan verinen historia
03.45
-04.10
Family Guy
LIVE
13
00.55
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
10.00
Suurin pudottaja
11.00
Ostoskanava Guthy Renker
12.00
Beverly Hillsin panttilainaamo
12.30
Makuja & Elämää
12.50
Lääkärit
13.40
Stylisti Rachel Zoe
14.40
Kuninkaalliset skandaalit
15.40
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
16.10
Makuja & Elämää
16.30
Suurin pudottaja
17.30
Salatut elämät
18.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
19.00
Pientä pintaremonttia
20.00
Koko Suomi leipoo
21.00
Iholla
21.30
Beverly Hillsin täydelliset naiset
22.30
Ladies of London
23.30
Iholla
00.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
00.55
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.55
Tonnikalan saalistajat
04.45
Jättimäiset rakennusurakat
05.35
Tyhmyrien tiedettä
06.00
Vaarallisen valtatien pelastajat USA
06.50
Aivopelit
07.15
Kissakalan metsästäjät
08.05
Dubain lentokenttä
08.55
Tonnikalan saalistajat
09.45
Amishit
10.35
Hurjat mökkiurakat
11.25
Jättimäiset rakennusurakat
12.20
Numeropeliä
12.45
Numeropeliä
13.10
Numeropeliä
13.30
Numeropeliä
13.55
Numeropeliä
14.20
Numeropeliä
14.45
Numeropeliä
15.10
Numeropeliä
15.35
Numeropeliä
16.00
Numeropeliä
16.25
Numeropeliä
16.50
Numeropeliä
17.15
Numeropeliä
17.40
Numeropeliä
18.05
Vaarallisen valtatien pelastajat USA
19.05
Jättimäiset rakennusurakat
20.05
Lyödään ällikällä
20.30
Lyödään ällikällä
21.00
Tyhmyrien tiedettä
21.25
Tyhmyrien tiedettä
21.50
Aivopelit
22.15
Aivopelit
22.40
Vankilassa ulkomailla
23.40
Tabu
00.30
Lyödään ällikällä
00.55
Lyödään ällikällä
01.20
Aivopelit
01.45
Aivopelit
02.10
Huumebisnes Oy
03.00
Vankilassa ulkomailla
03.50
-04.40
Tonnikalan saalistajat
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.30
Jerusalemin muureilla
04.00
TV7 Israel News
04.15
Tie on valmis!
04.45
Armon kalliolla
05.05
Hengen lahjat - John Paul Jackson
06.00
Pelastusrukous
06.05
Minä odotan sinua, Herra
06.10
Lähetyspysäkki
06.20
Marttyyrien ääni
06.50
John Fenn - Lain ja armon tasapaino
07.20
Keskipisteessä Jeesus
07.50
Tulta Jerusalemista
08.20
Passion for Jesus
08.50
Tulinuoli
09.20
Kaiken kohdalleen asettaminen
09.50
Andrew Wommack evankeliumin äärellä
10.20
Uusi elämä
10.50
Kissa pöydälle
11.20
Jerusalemin muureilla
11.50
TV7 Israel News
12.05
Tie on valmis!
12.35
Armon kalliolla
12.55
Raamattu puhuu sinulle
13.05
Hengen lahjat - John Paul Jackson
14.00
Pelastusrukous
14.05
Minä odotan sinua, Herra
14.10
Lähetyspysäkki
14.20
Marttyyrien ääni
14.50
John Fenn - Lain ja armon tasapaino
15.20
Keskipisteessä Jeesus
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Hyvät, pahat ja pyhät
16.30
Lasten Taivas
17.00
Veli-Villen kolme maailmaa
17.10
Lasten kotipuu
17.30
Pastori Tommy Liljan seurassa
18.00
Iloa arkeen - Joyce Meyer
18.30
Anne Miettinen - Jumalan päämäärän saavuttaminen
19.00
Polvijärven pastori
19.30
Jerusalem studio
20.00
TV7 Israel News
20.15
Viron pastorit areenalla
20.45
Juennine Fox - Parantuminen kuuluu sinulle
21.15
Herätys!
22.15
Pelastuksen sofar
22.45
Sanan ja runon tuoksua
23.00
Herran käsi - Jackmin Tala
23.30
Löytöretki Jumalan Sanaan
00.00
Hyvät, pahat ja pyhät
00.30
Lasten Taivas
01.00
Lasten kotipuu
01.20
Pastori Tommy Liljan seurassa
01.50
Iloa arkeen - Joyce Meyer
02.20
Anne Miettinen - Jumalan päämäärän saavuttaminen
02.50
Polvijärven pastori
03.20
Jerusalem studio
03.50
-04.05
TV7 Israel News
07.00
Lasse ja Kristina Adlonissa
07.30
Linnanmäen arkipäivää
08.10
Strada
08.40
Kuninkaittemme jäljillä
09.55
Kansallismaisemat: Pohjois-Karjalan vaarakylät
10.05
Yle Uutiset Uusimaa
10.15
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
10.25
Yle Uutiset Lounais-Suomi
10.35
Yle Uutiset Häme
10.45
Yle Uutiset Keski-Suomi
10.55
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.05
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.15
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11.25
Oddasat
11.40
Arto Nyberg
12.30
Laitakaupungin laulu
IMDb
6.0
14.00
Alivaltiosihteerin televisio-ohjelma
14.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
14.25
Majakka: Jussarö
14.45
Alivaltiosihteerin televisio-ohjelma
15.00
A-studio
15.30
Putkiremontti
16.00
Pikku Kakkonen
17.00
Prisma Studio
17.30
Puoli seitsemän
18.00
Retrolissun ysärit: Bittiavaruuden tähtikaaret
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
18.40
Mikaelin naiset : Kaisa Vala
19.00
Uusi päivä
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.05
Ajankohtainen kakkonen
20.55
Georg ja Lydia
21.55
Perhesirkus
22.25
Ulkolinja: Raakaa palmuöljyä
23.20
-23.48
Totuus rakkaudesta
16.00
Champions Hockey League: Trinec - Tappara
18.00
MTV Sport: Jääkiekkostudio
18.25
Champions Hockey League: TPS - Linköping
20.45
MTV Sport: Jääkiekkostudio
21.15
Valioliiga: Leicester - Manchester United
23.05
Premier League Netbusters
23.35
Valioliiga: Tottenham - West Bromwich
01.25
-03.30
Premier League Sunday Highlights
18.00
ATP Tennis 1000
19.40
ATP Tennis 1000
20.55
ATP Tennis 1000
23.10
-00.10
GP3
06.30
Lähetystauko MTV Max
10.00
Pihan myllääjät
10.25
Pihan myllääjät
10.50
Mennään kalaan!
11.15
Mennään kalaan!
11.35
Mennään kalaan!
12.00
Late Show With David Letterman
12.45
Formula 1: Singaporen osakilpailu
15.30
Air Race
16.30
Rallin Suomen Juniorimestaruussarja: Uusikaupunki
17.00
Rikos ratkaistu
18.00
Monster Jam - International Racing and Freestyle
18.30
Monster Jam - International Racing and Freestyle
19.00
Les Goldin panttilainaamo
19.30
Les Goldin panttilainaamo
20.00
Pelastusjoukot
20.30
Pelastusjoukot
21.00
Champions Hockey League: Skellefteå - HIFK
23.30
Walker, Teksasista
00.15
Late Show With David Letterman
01.00
-03.36
Formula 1: Singaporen osakilpailu
06.00
Jummi Jammi
06.30
Teletapit
06.55
Ti-Ti Nalle: Turvallisuus
07.00
Hyvää huomenta!
07.05
Kotitilan konkkaronkka
07.15
Kaupungin Sankarit
07.30
Hello Kitty: Omenapuumetsä ja Lumottu maa
07.40
Miffy ja ystävät
07.45
Aapon ja Tiian seikkailut
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Halinallet
08.30
Juniorijumppa
08.31
Tessu
08.40
Mofy
08.45
Mimosa ja Petteri
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Kaupungin Sankarit
09.06
Seikkailija Dora
09.35
Kotitilan konkkaronkka
09.50
Puuha-Pete
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Muumien maailma
10.15
Chuggington
10.25
Puntti ja piipertäjät
10.30
Jummi Jammi
10.55
Ti-Ti Nalle: Turvallisuus
11.00
Ava, Riko ja Teo
11.10
Ava, Riko ja Teo
11.20
Ava, Riko ja Teo
11.30
Wotwotit
11.40
Wotwotit
11.50
Pororo
12.00
Juniorijumppa
12.01
Arttu
12.30
Mun oma lemmikki - ponikoulu
12.40
Pikkukokkikoulu
12.50
Pikkukokkikoulu
13.00
Juniorijumppa
13.01
Peppi Pitkätossu
13.30
Taskuvaari
13.45
Taskuvaari
14.00
Katti kaiken tietää!
14.30
Noitatyttö Bibi
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
iCarly
16.20
INK - Ihmenappuloiden kerho
16.45
Diego ja tölkinhenki
17.00
Viidakon veijarit
17.15
Ryhmymaan taikakirja
17.30
Chaplin
17.35
Chaplin
17.45
Chaplin
17.55
Munamies
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Winx-klubi
18.30
Oggi ja torakat
19.00
Kultakalani on ilkimys
19.25
Leo
19.30
VJ DJ
19.45
Takkutarha
03.30
Last Call at the Oasis
IMDb
7.2
05.10
The Dinosaur Project
IMDb
4.7
06.35
The 7.39
IMDb
7.5
08.15
Pirates!
IMDb
6.7
09.45
Dypet
11.15
Tulkki
IMDb
6.7
13.20
Kala nimeltä Wanda
IMDb
7.5
15.10
Kaunotar ja monsteri.
16.40
Neil Young Journeys
IMDb
6.5
18.05
Total recall
IMDb
6.2
20.00
The East
IMDb
6.9
22.00
Lento
IMDb
7.3
00.15
World War Z
IMDb
7.0
02.10
-04.17
The Normal Heart
04.00
True Blood
05.00
Kohde
06.00
Mad Men
07.00
Parks and Recreation
07.30
Parks and Recreation
08.00
The Leftovers
09.00
Shameless
10.00
Mad Men
11.00
Parks and Recreation
11.30
Parks and Recreation
12.00
The Leftovers
13.00
Shameless
14.00
Mad Men
15.00
Parks and Recreation
15.30
Parks and Recreation
16.00
The Leftovers
17.00
Shameless
18.00
Mad Men
19.00
Parks and Recreation
19.30
Parks and Recreation
20.00
The Leftovers
21.00
Halt and Catch Fire
22.00
Wentworth
23.00
The Knick
00.00
Falling Skies
01.00
True Blood
02.00
Kohde
03.00
Game of Thrones
04.00
-04.54
True Blood
03.35
Ruumis kateissa
IMDb
5.1
05.20
Kahden kauppa
IMDb
5.5
07.05
Jönssonliiga näyttää taitonsa
IMDb
3.7
08.45
Klara
IMDb
5.5
10.10
Sellaista on elämä
IMDb
7.6
12.20
Yhdeksäs komppania
IMDb
7.0
14.10
Minä olen soturisi
IMDb
5.4
15.50
Kissanviiksiä ja herneitä
IMDb
5.7
17.25
Huijaus
IMDb
6.5
19.00
Ronja Ryövärintytär
IMDb
7.1
21.00
Känd från tv
IMDb
5.6
22.40
Ådalen 31
IMDb
7.4
00.30
Kahden kauppa
IMDb
5.5
02.00
Två killar och en tjej
IMDb
5.0
03.50
-05.23
Ägget är löst!
IMDb
6.0
02.30
White House Down
IMDb
6.3
04.50
Flukt
IMDb
5.7
06.10
Kick-Ass 2
IMDb
6.5
08.00
Asterix ja Obelix Britanniassa
IMDb
5.2
10.00
A Birder's Guide to Everything
IMDb
6.4
12.00
Laulu Marionille
IMDb
7.0
14.00
Hokus Pokus Alfons Åberg
15.20
Won't Back Down
17.20
This is 40
IMDb
6.2
19.30
White House Down
IMDb
6.3
21.50
Vangitut
00.30
Viides valta
02.40
-04.16
R.I.P.D. - haamukytät
IMDb
5.6
23.00
Crank
IMDb
7.0
19.00
Empire State
IMDb
5.2
20.50
Kill Bill: Vol. 1
IMDb
8.2
07.00
Dino seikkailee
IMDb
4.9
09.00
Barbie ja 12 tanssivaa prinsessaa
11.00
Barbie esittää: Peukalo-Liisa
13.00
Seefood
IMDb
4.5
15.00
Frozen: huurteinen seikkailu
17.00
Peilinaamio
IMDb
7.0
19.00
Space Chimps
IMDb
4.5
21.00
Lumottu lelukauppa
IMDb
6.2
23.00
The Makeover
IMDb
5.7
01.00
-02.43
The Plague Dogs
IMDb
7.9
23.30
KHL: Jokerit - Vitjaz
09.30
KHL: Jokerit - Vitjaz
13.00
Pelipäivä - Esa Tikkanen
14.00
KHL: Neftehimik - Jokerit
16.30
NHL Playoffs: Dallas Stars - Anaheim Ducks
18.45
Pelipäivä - Petteri Sihvonen
19.30
KHL: Jokerit - Vitjaz
22.00
Pelipäivä: Erkka Westerlund
22.45
-10.00
NHL-klassikko: Mighty Ducks of Anaheim - New Jersey Devils
02.00
Trans World Sport
14.00
Trans World Sport
15.00
Euro V8 Series: Sachsenring
16.10
World Match Racing Tour: Sopotti
17.00
Rallicrossin MM-sarja: Saksa
19.00
Golf: European Tour Highlights
20.00
Maantiepyöräilyn MM-kilpailut: Miesten aika-ajo
00.00
World Match Racing Tour: Sopotti
01.00
-01.30
Athletix
02.00
Golf: Golfing World - Daily News
10.00
Golf: Golfing World - Daily News
11.00
Ryder Cup: Official Film 2012
12.30
Golf: History of Ryder Cup
14.00
Golf: Ryder Cup 2014 - Scotland Prepares
14.30
Golf: Countdown to The Ryder Cup
15.00
Golf: Golfing World - Daily News
16.00
Golf: Ryder Cup 2012
23.30
Golf: Countdown to The Ryder Cup
00.00
Golf: Ryder Cup 2014 - Scotland Prepares
00.30
Golf: Inside the PGA Tour
01.00
Golf: Champions Tour Highlights
02.00
-10.00
Golf: Golfing World - Daily News
00.00
NHL:n pudotuspelit: Minnesota Wild - Colorado Avalanche
11.45
NHL:n pudotuspelit: Los Angeles Kings - San Jose Sharks
13.45
Hockeyallsvenskan: Södertälje - Vita Hästen
15.45
NHL:n pudotuspelit: Philadelphia Flyers - New York Rangers
17.45
Hockeyallsvenskan: Västerås - Oskarshamn
19.55
Hockeyallsvenskan: Rögle - AIK
22.30
-00.30
Hockeyallsvenskan: AIK - Timrå
03.00
Muinaiset maailmat
04.00
Museon mysteerit
04.50
Pariisi, pääkaupungin tarina
06.00
Temppelivuori
07.00
Germaaniset heimot
08.00
Time Team
09.00
Toinen maailmansota väreissä
10.00
Viktoriaaninen maatila
IMDb
5.6
11.10
Ötzi ? arkeologinen salapoliisikertomus
12.10
Temppelivuori
13.00
Jackie ilman Jackiä
14.00
Tieteen tarina
IMDb
7.6
15.10
Keskiaika
16.00
Time Team
17.00
Viktoriaaninen maatila
IMDb
5.6
18.10
Germaaniset heimot
19.10
Kätketyt salaisuudet
20.10
Museon mysteerit
21.00
Kätketyt salaisuudet
22.00
Historiaa tehneet naiset
23.00
Kaarle Suuren myytti
00.00
Kätketyt salaisuudet
01.00
Kuolemaa ja keskiaikaa
02.00
Toinen maailmansota väreissä
03.00
Keskiaika
04.00
-04.50
Museon mysteerit
00.15
Rabbit Fall
IMDb
7.1
07.00
Unusual World
08.00
Jaguar Adventure
08.55
Hope for Wildlife
09.50
Wild Animal E.R.
10.15
Wild Animal E.R.
10.45
Rainforest - The Secret of Life
11.40
Zoo Juniors
12.10
Zoo Juniors
12.40
Cheetah Diaries
13.05
Cheetah Diaries
13.35
The Conquerors
14.30
Animal Park Wild in Africa
15.20
Zoo Juniors
15.50
Zoo Juniors
16.20
Wild Animal E.R.
16.45
Wild Animal E.R.
17.10
Puppy SOS
17.35
Puppy SOS
18.05
Jaguar Adventure
19.00
Camp Raiders
20.00
I Bought My Own Rainforest
21.00
Inspector Lynley Mysteries
22.30
The Blue Rose
23.15
Vexed
00.15
-07.00
Rabbit Fall
09.30
Moottoriurheilu: GT Academy Masterclass
09.31
Moottoriurheilu: GT Academy Masterclass
09.45
Speedway: EM-sarja ,
10.56
Muut lajit: WATTS
11.47
Muut lajit: Watts top 10
12.28
Darts: British Open , Englanti
13.56
Mäkihyppy: Kesä GP Hakuba, Japani
15.28
Speedway: EM-sarja Czestochowa, Puola
16.56
Muut lajit: WATTS
17.40
Mäkihyppy: Kesä GP Hakuba, Japani
18.41
Jalkapallo: Naisten Bundesliiga
21.02
Muut lajit: Campus
21.35
Muut lajit: Wednesday Selection
21.56
Ratsastus: Rolex Grand Slam Burghley, Englanti
23.21
Ratsastus: Central Park Horse Show New York, Yhdysvallat
23.30
Golf: Nordea Tour
23.52
Ratsastus: Riders Club
00.32
Golf: Naisten Euroopan kiertue, Espanja
00.44
Golf: Golf Club
00.51
Muut lajit: Lucia's Selection
00.59
Purjehdus: Extreme Sailing Series
01.32
Purjehdus: Maxi Yacht Rolex Cup
02.06
Purjehdus: Yacht Club
02.11
Muut lajit: Wednesday Selection
02.23
-02.28
Muut lajit: WATTS
03.59
Australialainen jalkapallo: Australian Football League
06.02
Australialainen jalkapallo: Australian Football League
06.56
Darts: British Open , Englanti
08.00
Moottoripyöräily: *, Irlanti
08.53
Autourheilu: Blancpain Endurance Series Nürburgring, Saksa
09.47
Autourheilu: World Endurance Championships Austin, Yhdysvallat
10.18
Jalkapallo: Bundesliiga
11.59
Kesäampumahiihto: Näytös Sandnes, Norja
12.59
Amerikkalainen jalkapallo: NCAA Big Ten Conference, Yhdysvallat
14.24
Muut lajit: Watts top 10
15.01
Australialainen jalkapallo: Australian Football League
16.01
Melonta: Koskipujottelun MM-kisat, Yhdysvallat
17.10
Darts: British Open , Englanti
18.40
Kesäampumahiihto: Näytös Sandnes, Norja
19.44
Moottoriurheilu: GT Academy Masterclass
19.58
Muut lajit: WATTS
20.10
Jalkapallo: Bundesliiga Goal Superstars
20.42
Jalkapallo: Bundesliiga
22.58
Jalkapallo: Bundesliiga
00.20
Darts: British Open , Englanti
01.57
Moottoripyöräily: *, Irlanti
02.50
Superbike: British Championship Assen
02.52
Superbike: British Championship Assen
03.27
Darts: British Open , Englanti
04.00
-05.30
Darts: British Open , Englanti
03.55
American Chopper
04.45
Likaiset työt
05.35
Ruokatehdas
06.00
Ruokatehdas
06.25
Selviytyjäkaksikko
07.20
Myytinmurtajat
08.15
Arvokaman etsijät
09.05
Tuunaajat 2012
10.00
Fast N' Loud
11.00
Myytinmurtajat
12.00
Alaska
13.00
Kultakuume erikoisjaksot
14.00
Leludiileri
14.30
Matkatavarakaaos
15.00
Treehouse Masters
16.00
Selviytyjäkaksikko
17.00
Fast N' Loud
18.00
Tuunaajat 2012
19.00
Leludiileri
19.30
Mitä ladosta löytyy?
20.00
Alaska
21.00
Jokien hirviöt
22.00
Kodiak
23.00
Kultakuume erikoisjaksot
00.00
Alaska
01.00
Jokien hirviöt
02.00
Valassodat
03.00
Ruudinkäryä
03.55
-04.45
American Chopper
03.50
Art Attack
04.10
Good Luck Charlie
04.30
Jessie
04.55
Phineas & Ferb
05.15
Lilo And Stitch
05.35
Dog With a Blog
05.45
Dog With a Blog
06.00
Austin and Ally
06.25
Phineas & Ferb
06.35
Good Luck Charlie
07.00
Handy Manny
07.15
Sofia the First
07.40
Phineas & Ferb
08.05
Jessie
08.30
Dog With a Blog
08.55
Austin and Ally
09.20
A.N.T Farm
09.45
Art Attack
10.10
Henry Hugglemonster
10.25
Handy Manny
10.40
Jake and the Never Land Pirates
10.55
Doc McStuffins
11.10
Chuggington
11.20
Phineas & Ferb
11.35
Lilo And Stitch
12.00
Kim Possible
12.25
American Dragon
12.50
Emperor's New School
13.15
Phineas & Ferb
13.40
Gravity Falls
14.05
Shake It Up
14.30
Dog With A Blog
14.55
A.N.T Farm
15.20
Jessie
15.45
Good Luck Charlie
16.10
Austin and Ally
16.35
Dog With a Blog
17.00
Liv And Maddie
17.25
Jessie
17.50
I Didn't Do It
18.15
A.N.T Farm
18.40
Jessie
19.05
Austin and Ally
19.30
Kickin' It
19.55
Lab Rats
20.20
Crash And Bernstein
20.45
Gravity Falls
21.10
Gravity Falls
21.45
My Babysitter's A Vampire
22.10
Phil of the Future
22.35
Good Luck Charlie
23.00
A.N.T Farm
23.25
Shake it up
23.50
Jessie
00.15
That's so Raven
00.40
My Babysitter's A Vampire
01.05
Phil of the Future
01.25
Sonny With A Chance
01.45
Pair of Kings
02.05
Violetta
02.50
Danny Cunningham The Ninja of the School
03.10
Dude, That's My Ghost
03.30
Packages From Planet X
03.50
-04.10
Art Attack
Suomen nopein TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Frendit
,
Muodin huipulle
,
Yökylässä Maria Veitola
,
Emmerdale
,
The Lazarus Project
,
Unelma-asunto auringon alta
,
Kova laki: Erikoisyksikkö
,
Latelan Laurin hurja remontti
,
Pelastajat Helsinki
,
Lemmen viemää
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti