Tietovisat
Sanakirja
Horoskooppi
Viihde
Blogit
Reseptit
Vaihtoautot
TV-ohjelmat tänään
22
Ma 22.09.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
23.50
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Jaakko ja maailmanvalloittajat
06.25
Ylen aamu-tv
09.30
Akuutti
10.00
Murdochin murhamysteerit
11.00
Yle Uutiset
11.05
Pisara
11.10
Jumalanpalvelus
12.40
Sydämen asialla
13.30
Veteraanin voitto
IMDb
4.4
14.45
Löytöretkiä maailmaan
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Yle Oddasat
15.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
16.05
Arto Nyberg
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Murdochin murhamysteerit
18.00
Yle Uutiset
18.22
Yle Uutiset alueeltasi
18.25
Yle Uutiset sää
18.30
Uutisvuoto
19.00
Prisma: Millainen on tulevaisuutemme?
20.00
MOT: Kilpirauhanen jakoi faktat kahtia
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.00
A-studio
21.30
Dokumenttiprojekti: Ääniä El Altosta
22.20
Tehdas
23.10
Yle Uutiset
23.15
Putkiremontti
23.45
Uutisikkuna
04.00
-05.45
Uutisikkuna
LIVE
2
08.55
Naurupalat
LIVE
3
00.45
Voittostudio
05.30
Aamusää
06.00
Studio55.fi
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Studio55.fi
09.30
Huomenta Suomen Uutiset
09.40
Mitä tänään syötäisiin?
09.45
Kauniit ja rohkeat
10.10
Emmerdale
10.40
Vapun valtakunta
11.10
Formula 1: Singaporen osakilpailu
13.30
Putous 6
13.35
Grand Designs - unelma-asunnot
14.35
Millerit
15.05
Alueellinen sääennuste
15.10
Mitä tänään syötäisiin?
15.15
Putous 6
15.20
Tanssii Tähtien Kanssa
17.15
Uutiset
17.20
Päivän sää
17.25
Kauniit ja rohkeat
17.55
Mitä tänään syötäisiin?
18.00
Emmerdale
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän Uutiset
19.20
Päivän sää
19.30
Salatut elämät
20.05
Suomen kaunein koti
21.00
Kiiltokuvia
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
MTV Sport Uutiset
22.35
Helppo elämä
23.35
The Good Guys
00.35
Super Fun Night
01.05
-05.35
Voittostudio
LIVE
4
03.55
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Disneyn esikoulu: Sofia ensimmäinen
07.30
Disney esittää: Timon ja Pumba
07.55
Lazy Town
08.25
Waverly Placen velhot
08.50
Sikke - Ruokaa rakkaudella
09.20
Ruotsin karmein koti
10.20
Sarahin sisustusvinkit
10.50
Ennustaja-TV
11.20
Ostosruutu
11.50
Ostosruutu
12.20
LIVE: Tiedä ja Voita
13.20
Sisustuskaksoset
13.50
Sarahin sisustusvinkit
14.20
Sikke - Ruokaa rakkaudella
14.50
Ruotsin karmein koti
15.50
Olipa kerran
16.50
Arvostele mun illallinen Suomessa
17.20
Frasier
17.50
The Voice Kids
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Poliisit
19.30
Poliisit
20.00
Huippumalli haussa
20.57
Keno
21.00
Häjyt
IMDb
7.1
23.10
Kylmäverisesti sinun
00.10
Poliisit
00.40
Poliisit
01.10
NCIS Rikostutkijat
02.10
Frasier
02.40
Eriskummalliset rikokset
03.20
-04.25
4D: Puolen tonnin murhaaja
LIVE
5
07.25
SVT: Gomorron Sverige
11.00
SVT: Landet runt
11.45
SVT: Babel
12.45
SVT: Agenda
13.30
SVT: Sportspegeln
14.00
SVT: Sverige!
14.30
SVT: Seriestart: Genikampen
15.30
SVT: Fjällbackamorden
16.47
Muotokuva: Lasse Mårtenson - sävelten luoja
17.27
Osoite: Rooma: Bernardo Savini
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben: Tiedätkö mitä?
18.30
Taivaallista menoa: Irti lapsen peloista
19.00
Kysymyksiä luonnosta
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Närbild
20.30
Majakka: Jussarö
20.45
Oddasat
21.00
Efter Nio
21.57
Yle Nyheter TV-nytt
22.00
Arkistosta revittyä: Sanomalehti
22.30
Strömsö
23.15
SVT: Seriestart: Nyfiken på döden
00.10
SVT: K-märkta ord
00.15
SVT: Aktuellt
00.55
SVT: Kulturnyheterna
01.00
SVT: ABC
01.10
SVT: Nyhetssammanfattning
01.15
SVT: Gomorron Sverige sammandrag
01.45
SVT: Nittiotalisterna: Första, största kärleken
02.00
SVT: Lilla Aktuellt
02.15
SVT: Pirr!
02.30
SVT: Antikduellen
03.00
-03.45
SVT: Fråga doktorn
LIVE
6
01.55
Voittostudio
06.00
Voittostudio
08.00
Astral TV
10.00
Lemmen viemää
10.57
Ostoskanava Tvins.com
12.57
Ostoskanava Guthy Renker
14.00
X Factor UK
15.10
X Factor UK
16.05
Walker, Teksasista
17.00
Lemmen viemää
18.00
Suomen surkein kuski
19.00
Naapurit-arvonta
19.05
Big Brother Extra
19.30
Miehen puolikkaat
20.00
Rillit huurussa
20.30
Simpsonit
21.00
Katujen kasvatti
22.00
Big Brother
23.00
Grimm
00.00
Hävyttömät
01.00
Simpsonit
01.30
-06.00
Voittostudio
LIVE
7
06.00
Ihmemies MacGyver
07.00
Matlock
08.00
Kellarin kunkku
08.25
Kellarin kunkku
08.55
TV Shop Tvins
11.55
Ankkadynastia
12.25
Tahdon morsiuspuvun!
12.55
Pomo keittiössä
13.25
Pomo keittiössä
13.55
Ihmemies MacGyver
15.00
Matlock
16.00
Kolmas kivi auringosta
16.30
Kaikki rakastavat Raymondia
17.00
Pulmuset
17.30
Pulmuset
18.00
Kellarin kunkku
18.30
Kellarin kunkku
19.00
Maatilan prinsessa
19.30
Tatuointistudio HelsINK
20.00
Meidän perheen tähdet
21.00
Identtiset kaksoset
IMDb
6.1
23.10
5D: Olen strippari
00.05
Stuart Little 2
IMDb
5.5
01.40
Twin Peaks
02.40
Spartacus - gladiaattori
03.40
-04.27
Tarkka-ampujat
LIVE
8
03.00
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Tyyliä vai ei
10.00
Koirakuiskaaja
10.45
Korealaisen keittiön aakkoset
11.20
Heikin lähiruokaa
11.50
Tomin keittiö
12.20
James Martin ja herkkuja Välimerellä
12.50
Ruotsin miljonääriäidit
13.50
Hulluna häämekkoihin
14.20
Huippukokki lähtee maalle
14.50
Sarahin talo
15.20
Neljät häät Amerikassa
16.20
Tulossa: Vino Show
16.25
Olet mitä syöt
16.55
Tanssin superäidit
17.55
Kotikokkien taistelu
19.00
Hurja remontti
19.55
Tulossa: Vino Show
20.00
Sinkkuelämää
20.30
Sinkkulaiva
21.00
Kaksi julkkista ja yhdet häät
22.00
Ringer
23.00
Sinkkulaiva
23.30
Sinkkuelämää
00.00
Tulossa: Vino Show
00.05
Täydelliset naiset
01.00
Kotikokkien taistelu
02.05
Häähullut
03.05
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
9
03.10
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
09.10
Ostosruutu
09.40
Ostosruutu
10.10
Ostosruutu
10.40
LIVE: Tiedä ja Voita
11.10
Krokotiilimies
12.10
Huijarirakentajat
13.05
Kuppilat kuntoon Ruotsi
14.00
Leijonan luola USA
15.00
MasterChef Australia
16.00
Haasta Hans
17.00
Kuppilat kuntoon Ruotsi
18.00
MasterChef Australia
19.00
Leijonan luola USA
20.00
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
21.00
Haasta Hans
22.00
Leijonan luola USA
23.00
Rekkakuskit jäällä
00.00
NCIS Los Angeles
01.00
JIM D Rikos: Jengielämää
01.55
Mahdoton illallinen
02.55
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
10
03.25
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Hengenvaarallinen saalis
19.00
Käteiskauppiaat
20.00
American Chopper
21.00
Arvotavara rahaksi
22.00
Huutokauppa Kentuckyssa
22.30
Kassakaappien murtajat
23.00
Kuinka sitten kävikään?
23.30
Kohtalokkaat kaunottaret
00.05
NCIS Rikostutkijat
01.00
Nuoret poliisit
01.50
Live From Abbey Road
02.50
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.45
Family Guy
04.10
American Dad
04.35
American Dad
05.00
Sky News
06.00
Sky News
06.30
FOX Kids: Sketsiä!
06.41
FOX Kids: Gormiti
07.06
FOX Kids: Ni Hao Kai Lan
07.30
FOX Kids: Vipo - lentävän koiran seikkailut
07.42
FOX Kids: Vipo - lentävän koiran seikkailut
07.55
FOX Kids: Avatar
08.19
FOX Kids: Transformers - Rescue Bots
08.41
FOX Kids: Trollz
09.05
Wipeout
09.55
24Kitchen: Sara leipoo
10.20
24Kitchen: Sara La Fountain
10.50
Miehen paikka
11.15
Tuppukylän turvaajat
11.45
Tuppukylän turvaajat
12.15
Autiotalojen aarteet
12.40
Kuningaskalastajat
13.30
FOX Wild: Pytonjahti
14.20
Navajo-poliisit
15.20
Lentoturmatutkinta
16.15
Futurama
16.40
Family Guy
17.05
FOX Wild: Laumanjohtaja Cesar Millan
18.00
Matkalaukkujen metsästäjät
18.30
Huutokaupan metsästäjät
19.00
Huutokaupan metsästäjät
19.30
Huutokaupan metsästäjät
20.00
Jaakon matkassa
21.00
Intelligence - Agentti 2.0
21.55
Criminal Minds
22.50
The Bridge
23.45
Teräskehä
IMDb
5.9
01.25
Nolot vartalot: Sairaudet
01.50
Britannian alamaailma
02.40
Family Guy
03.05
Jaakon matkassa
03.55
-04.25
24Kitchen: Sara La Fountain
LIVE
13
01.55
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
10.00
Suurin pudottaja
11.00
Ostoskanava Guthy Renker
12.00
Beverly Hillsin panttilainaamo
12.30
Makuja & Elämää
12.45
Lääkärit
13.40
Kiinteistöjen kuningas
14.40
Voguen Fashion Fund
15.40
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
16.10
Makuja & Elämää
16.30
Suurin pudottaja
17.30
Salatut elämät
18.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
19.00
Grand Designs Australia
20.00
Erilaiset äidit
21.00
Iholla
21.30
Beverly Hillsin täydelliset naiset
22.30
Kiiltokuvia
23.30
Iholla
00.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
00.55
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.10
Lyömättömien yhteenotto
04.00
Alaskan selviytymiskoe
04.50
Alaskan selviytymiskoe
05.35
Tyhmyrien tiedettä
06.00
Vaarallisen valtatien pelastajat USA
06.45
Hurjat mökkiurakat
07.35
Kissakalan metsästäjät
08.25
Dubain lentokenttä
09.10
Tonnikalan saalistajat
10.00
Moniavioisuuden kannattajat
10.50
Hurjat mökkiurakat
11.40
Jättimäiset rakennusurakat
12.35
Yukonin kultamaat
13.25
Yukonin kultamaat
14.15
Yukonin kultamaat
15.00
Yukonin kultamaat
15.50
Yukonin kultamaat
16.45
Yukonin kultamaat
17.35
Yukonin kultamaat
18.25
Vaarallisen valtatien pelastajat USA
19.15
Jättimäiset rakennusurakat
20.10
Lyödään ällikällä
20.35
Lyödään ällikällä
21.00
Likaiset rikkaudet
22.00
Yukonin kultamaat
22.50
Vankilassa ulkomailla
23.45
Tabu
00.35
Lyödään ällikällä
01.00
Lyödään ällikällä
01.25
Yukonin kultamaat
02.15
Huumebisnes Oy
03.05
Vankilassa ulkomailla
03.55
-04.45
Tonnikalan saalistajat
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.30
Vanha Testamentti avautuu
04.15
Ilpoisten piiri
04.45
Raamattu rakkaaksi
05.00
Marttyyrien ääni
05.30
Herra, opeta minua
06.00
Armon kalliolla
06.20
Jerusalemin muureilla
06.50
Koputus
07.20
Hillsong TV
07.50
Nykypäivän Israel Raamatun valossa
08.50
Parantava rukous - Pirkko Jalovaara (suora lähetys)
10.50
Ajankohtaista taivaasta
11.20
Vanha Testamentti avautuu
12.05
Ilpoisten piiri
12.35
Raamattu rakkaaksi
12.50
Marttyyrien ääni
13.20
Kosketus
13.30
Herra, opeta minua
14.00
Armon kalliolla
14.20
Jerusalemin muureilla
14.50
Koputus
15.20
Hillsong TV
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Israel puhuu
16.30
Jeesus - Kuningaskunta ilman rajoja
16.55
Laula kanssani -karaoke
17.00
Lelulaatikko
17.30
Lasten Piplia
17.40
Kulmakivi
18.00
Jumala puhuu
18.30
One Way
19.00
Sanan ja runon tuoksua
19.15
Sanaa naisilta
19.30
Pelastuksen sofar
20.00
TV7 Israel News
20.15
Hillsong TV
20.45
Come Home
21.15
Käännekohta
21.45
Yliluonnollista
22.15
Rohkaisua Raamatusta - Matti Vuolanne
22.30
Iloa arkeen - Joyce Meyer
23.00
Ilon ja rohkeuden Henki
23.30
Jerusalem studio
00.00
Suolapala
00.05
Israel puhuu
00.35
Jeesus - Kuningaskunta ilman rajoja
01.00
Laula kanssani -karaoke
01.05
Lelulaatikko
01.35
Lasten Piplia
01.45
Kulmakivi
02.05
Jumala puhuu
02.35
One Way
03.05
Sanan ja runon tuoksua
03.20
Sanaa naisilta
03.35
-04.05
Pelastuksen sofar
07.00
Inhimillinen tekijä
07.50
Naurun tasapaino
08.40
Ykkösaamu
09.20
Jaakko ja maailmanvalloittajat
09.50
Perhesirkus
10.20
Kylmää ja märkää
11.05
Kansallismaisemat: Oulankajoki
11.20
Muuttohaukantie
11.50
Muuttohaukantie
12.20
Kansallismaisemat: Oulankajoki
12.30
Veteraanin voitto
IMDb
4.4
13.40
Akuutti
14.10
Naurun tasapaino Extra
14.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.05
Osoite: Rooma: Bernardo Savini
15.35
Mutsis oli apina
16.00
Pikku Kakkonen
17.00
Hetkiä kaupungissa
17.30
Uutisvuoto
18.00
Putkiremontti
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
Uusi päivä
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.00
MOT: Kilpirauhanen jakoi faktat kahtia
20.30
Arto Nyberg
21.15
Dokumenttiprojekti: Ääniä El Altosta
22.05
Totuus rakkaudesta
22.35
10 kirjaa jotka muuttivat maailmaa
23.05
Arkistosta revittyä: Sanomalehti
23.35
Uusi Kino: Kotihippi
23.45
-07.00
Uusi Kino: Henkisesti läski
IMDb
5.8
16.00
Premier League World
16.30
Premier League Sunday Highlights
17.25
Valioliiga: Leicester - Manchester United
19.15
Valioliiga: Manchester City - Chelsea
21.05
Premier League Sunday Highlights
22.00
Valioliiga: QPR - Stoke
23.50
Valioliiga: Everton - Crystal Palace
01.40
-03.30
UEFA Champions League viikkomakasiini
18.00
ATP Tennis 1000
20.30
UEFA Champions League
22.20
-23.20
UEFA Champions League
06.30
Lähetystauko MTV Max
09.40
Formula 1: Singaporen osakilpailu
12.00
Late Show With David Letterman
12.45
Meteoriittimiehet
13.35
Erämiehen Vietti
13.50
Erämiehen Vietti
14.05
Erämiehen Vietti
14.20
Erämiehen Vietti
14.35
Duck Commander
15.00
World of Freesports
15.30
Kiinteistöpelurit
16.00
Moottoritiekytät
17.00
Nettideittailun käsikirja miehille
18.00
Kaikilla vaihteilla
18.30
Tuunaa mun rekka!
19.00
World of Freesports
19.25
Talvisodan henki
19.30
World of Freesports
20.00
Erikoisia rikoksia
20.30
Erikoisia rikoksia
21.00
Top Gear
22.00
Bob's Burgers
22.30
Valitut
23.15
Walker, Teksasista
00.05
Late Show With David Letterman
00.50
-10.00
UFC Fight Night: Niinimäki vs. Skelly
06.00
Jummi Jammi
06.30
Teletapit
06.55
Ti-Ti Nalle: Turvallisuus
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Kotitilan konkkaronkka
07.15
Ystävämme Susu
07.30
Hello Kitty: Omenapuumetsä ja Lumottu maa
07.40
Miffy ja ystävät
07.45
Kaislan komero
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Kotiviidakon kuningas
08.20
Kioka
08.30
Juniorijumppa
08.31
Tessu
08.40
Masha ja karhu
08.50
Palomies Sami
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Kaupungin Sankarit
09.20
Ti-Ti Nalle: Vuodenajat 2
09.35
Vikke Viikinki
09.50
Puuha-Pete
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Muumien maailma
10.15
Maija Mehiläinen
10.30
Jummi Jammi
10.55
Ti-Ti Nalle: Turvallisuus
11.00
Ava, Riko ja Teo
11.10
Ava, Riko ja Teo
11.20
Ava, Riko ja Teo
11.30
Wotwotit
11.40
Wotwotit
11.50
Pororo
12.00
Juniorijumppa
12.01
Arttu
12.30
Mun oma lemmikki - ponikoulu
12.40
Pikkukokkikoulu
12.50
Pikkukokkikoulu
13.00
Juniorijumppa
13.01
Peppi Pitkätossu
13.30
Taskuvaari
13.45
Taskuvaari
14.00
Katti kaiken tietää!
14.30
Noitatyttö Bibi
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
iCarly
16.20
INK - Ihmenappuloiden kerho
16.45
Diego ja tölkinhenki
17.00
Mimmikoto
17.15
Ryhmymaan taikakirja
17.30
Viidakon veijarit
17.45
SheZow
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Winx-klubi
18.30
Kung Fu Panda
18.55
Gisele ja ekotytöt
19.00
Korisjengi
19.30
Viisikko
03.05
Contraband
IMDb
6.5
04.55
Blues Brothers
IMDb
7.9
07.10
Saanko esitellä: Joe Black
IMDb
7.2
10.05
Syödä, nukkua, kuolla
IMDb
6.6
11.50
Spy Kids 2
IMDb
5.0
13.30
Not Fade Away
IMDb
6.0
15.20
Dypet
16.50
Muhammad Ali's Greatest Fight
IMDb
7.9
18.30
Baggage Claim
IMDb
4.9
20.10
Percy Jackson: Hirviöidenmeri
IMDb
6.0
22.00
Neil Young Journeys
IMDb
6.5
23.30
RoboCop
IMDb
6.2
01.30
Dragon Eyes
IMDb
4.5
03.00
-04.24
Underworld: Awakening
IMDb
6.4
04.00
True Blood
05.00
Game of Thrones
06.00
Mad Men
07.00
Parks and Recreation
07.30
Parks and Recreation
08.00
The Leftovers
09.00
Shameless
10.00
Mad Men
11.00
Parks and Recreation
11.30
Parks and Recreation
12.00
The Leftovers
13.00
Shameless
14.00
Mad Men
15.00
Parks and Recreation
15.30
Parks and Recreation
16.00
The Leftovers
17.00
Shameless
18.00
Mad Men
19.00
Parks and Recreation
19.30
Parks and Recreation
20.00
The Leftovers
21.00
Shameless
22.00
Boardwalk Empire
23.00
Falling Skies
00.00
Falling Skies
01.00
Last Week Tonight with John Oliver
01.30
True Blood
02.25
Kohde
03.10
Game of Thrones
04.00
-04.55
True Blood
03.50
Sellaista on elämä
IMDb
7.6
06.00
Tukeva taskuvaras
IMDb
4.3
07.25
Ryövärimetsä
07.55
Misa Mi
IMDb
5.8
09.15
Kissanviiksiä ja herneitä
IMDb
5.7
10.50
Gaven
IMDb
5.8
12.30
Perhesalaisuuksia
IMDb
6.0
14.10
Tilapäinen vaimo haussa
IMDb
5.1
15.45
Populäärimusiikkia Vittulajänkältä
IMDb
6.5
17.30
Kahden kauppa
IMDb
5.5
19.00
Mamma, pappa, barn
IMDb
5.9
21.00
Black Jack
IMDb
5.4
22.50
Kongekabale
IMDb
7.3
00.35
Suden hetki
IMDb
7.7
02.00
Kohtalokas syrjähyppy
IMDb
6.6
03.40
-05.31
Kocken
02.20
Prometheus
04.20
Nymphomaniac: Vol. II
IMDb
6.9
06.30
Killing Season
IMDb
5.4
08.00
After Earth
09.50
The Butler
IMDb
7.2
12.00
Ender's Game
IMDb
6.8
14.00
De tøffeste gutta
16.00
American Girl: Saige Paints the Sky
IMDb
6.4
18.00
R.I.P.D. - haamukytät
IMDb
5.6
20.00
Upside Down
IMDb
6.4
22.00
Nymphomaniac: Vol. I
IMDb
7.2
00.00
Nymphomaniac: Vol. II
IMDb
6.9
02.00
Oikeesti aikuiset 2
IMDb
5.4
03.50
-06.01
Raakalaiset
IMDb
6.5
19.00
Mafiaperhe
IMDb
6.4
19.00
The Tourist
IMDb
6.0
21.00
-23.00
Dead Man Down
IMDb
6.5
07.00
Silta salaiseen maahan
IMDb
7.2
09.00
Yoko
IMDb
5.1
11.00
Barbie eläinsaaren prinsessana
13.00
Muppet-elokuva
IMDb
7.7
15.00
Lumottu lelukauppa
IMDb
6.2
17.00
Spooky House
19.00
Karvakamut
IMDb
6.1
21.00
Fast Girls
IMDb
6.2
23.00
Azur & Asmar
IMDb
7.4
01.00
-02.32
One Direction: This Is Us
IMDb
4.2
09.00
KHL: Dynamo Moskova - Traktor
11.30
Pelipäivä - Petteri Sihvonen
12.30
KHL: Jugra - Jokerit
15.00
NHL-klassikko: Colorado Avalanche - New Jersey Devils
17.30
KHL: Lada Toljatti - Jokerit
20.00
KHL: Dynamo Moskova - Traktor
22.30
Pelipäivä - Petteri Sihvonen
23.15
-09.30
NHL-klassikko: Detroit Red Wings - Carolina Hurricanes
10.50
Maantiepyöräilyn MM-kilpailut: Juniorien aika-ajo (naiset)
13.30
Athletix
14.50
Maantiepyöräilyn MM-kilpailut: Alle 23-vuotiaiden aika-ajo (miehet)
18.00
Trans World Sport
19.00
Athletix
20.00
NFL: Carolina Panthers ? Pittsburgh Steelers
23.00
-01.15
Maantiepyöräilyn MM-kilpailut: Juniorien aika-ajo (naiset)
10.00
Golf: Golfing World - Daily News
11.00
Golf: Pacific Links Hawaii Championship
14.00
Golf: Wales Open
18.30
Golf: European Tour Highlights
19.30
Golf: History of Ryder Cup
21.00
Golf: Ryder Cup 2014 - Scotland Prepares
21.30
Golf: Countdown to The Ryder Cup
22.00
Ryder Cup: Official Film 2012
23.30
Golf: Ryder Cup 2014 - Scotland Prepares
00.00
Golf: Countdown to The Ryder Cup
00.30
Golf: Countdown to The Ryder Cup
01.00
Golf: European Tour Highlights
02.00
-10.00
Golf: Golfing World - Daily News
11.15
Hockeyallsvenskan: Vita Hästen - Björklöven
13.15
Hockeyallsvenskan: Almtuna - Västerås
15.15
NHL:n pudotuspelit: Chicago Blackhawks - St Louis Blues
17.15
Hockeyallsvenskan: AIK - Timrå
19.15
Makasiiniohjelma: Hockeyallsvenskan
19.55
Hockeyallsvenskan: Västerås - Oskarshamn
22.30
-00.30
Hockeyallsvenskan: Södertälje - Vita Hästen
03.00
Temppelivuori
04.00
Vaiettu historia
05.00
Espanjan tauti ? unohdettu tuho
06.00
Vaiettu historia
07.00
Germaaniset heimot
08.00
Time Team
09.00
Toinen maailmansota väreissä
10.00
Viktoriaaninen maatila
IMDb
5.6
11.10
Rooman keisarinnat: äitejä, murhaajia ja rakastajattaria
12.20
Mongolian jäinen hauta
13.20
Maailmaa muuttanut sää
13.50
Tieteen tarina
IMDb
7.6
15.00
Toinen maailmansota väreissä
16.00
Time Team
17.00
Viktoriaaninen maatila
IMDb
5.6
18.10
Germaaniset heimot
19.10
Kätketyt salaisuudet
20.10
Museon mysteerit
21.00
Muinainen Egypti: Elämä ja kuolema Kuninkaiden laaksossa
22.00
Elämä Jeesuksen aikakaudella
23.00
Venäjän historian paljastuksia
IMDb
5.8
00.00
Kätketyt salaisuudet
01.00
Kuolemaa ja keskiaikaa
02.00
Toinen maailmansota väreissä
03.00
Elämä Jeesuksen aikakaudella
04.00
-04.50
Museon mysteerit
07.00
Unusual World
08.00
Jaguar Adventure
08.55
Hope for Wildlife
09.50
Wild Animal E.R.
10.15
Wild Animal E.R.
10.45
Toki's Tale
11.40
Zoo Juniors
12.10
Zoo Juniors
12.40
Cheetah Diaries
13.05
Cheetah Diaries
13.35
Whale Shark
14.30
Animal Park Wild in Africa
15.20
Zoo Juniors
15.50
Zoo Juniors
16.20
Wild Animal E.R.
16.45
Wild Animal E.R.
17.10
Dog's Best Friend
17.35
Dog's Best Friend
18.05
Jaguar Adventure
19.00
I Bought My Own Rainforest
20.00
Underwater Okavango
21.00
Inspector Lynley Mysteries
22.30
The Fixer
23.15
Vexed
00.15
-07.00
Rabbit Fall
IMDb
7.1
09.30
Speedway: EM-sarja Czestochowa, Puola
09.31
Speedway: EM-sarja Czestochowa, Puola
10.41
Moottoriurheilu: Motorsports Weekend
10.54
Mäkihyppy: Kesä GP Almaty, Kazakstan
12.13
Melonta: Koskipujottelun MM-kisat, Yhdysvallat
13.44
Muut lajit: WATTS
13.55
Speedway: EM-sarja Czestochowa, Puola
15.28
Mäkihyppy: Kesä GP Almaty, Kazakstan
16.47
Melonta: Koskipujottelun MM-kisat, Yhdysvallat
17.55
Muut lajit: Watts top 10
18.26
Jalkapallo: Eurogoals
19.14
Speedway: EM-sarja Czestochowa, Puola
19.57
Darts: British Open Englanti
21.41
Muut lajit: WATTS
21.53
Pro Wrestling: This Week on World Wrestling Entertainment
22.27
Pro Wrestling: Vintage Collection
23.19
Ratsastus: Horse Racing Time
23.39
Kamppailu-urheilu: King of Kings
01.01
Jalkapallo: Eurogoals
01.48
-02.24
Mäkihyppy: Kesä GP Wisla, Puola
02.29
Mäkihyppy: Kesä GP Almaty, Kazakstan
04.00
Superbike: British Championship Assen
04.21
Superbike: British Championship Assen
04.57
Melonta: Koskipujottelun MM-kisat, Yhdysvallat
06.25
Mäkihyppy: Kesä GP Almaty, Kazakstan
07.36
Muut lajit: WATTS
08.00
Superbike: British Championship Assen
10.15
Superbike: British Championship Assen
10.17
Melonta: Koskipujottelun MM-kisat, Yhdysvallat
10.22
Jalkapallo: Bundesliiga Goal Superstars
10.30
Jalkapallo: Bundesliiga
11.30
Jalkapallo: Bundesliiga
12.41
Mäkihyppy: Kesä GP Almaty, Kazakstan
14.00
Superbike: British Championship Assen
14.33
Superbike: British Championship Assen
15.02
Melonta: Koskipujottelun MM-kisat, Yhdysvallat
16.30
Darts: British Open , Englanti
17.52
Mäkihyppy: Kesä GP Almaty, Kazakstan
19.14
Superbike: British Championship Assen
19.49
Superbike: British Championship Assen
20.17
Jalkapallo: Bundesliigan kohokohdat
21.16
Kamppailu-urheilu: King of Kings
23.19
Jalkapallo: Eurogoals
00.01
Amerikkalainen jalkapallo: NCAA Big Ten Conference, Yhdysvallat
01.29
Superbike: British Championship Assen
02.00
Superbike: British Championship Assen
02.30
Mäkihyppy: Kesä GP Almaty, Kazakstan
03.30
Jalkapallo: Eurogoals
04.00
-05.30
Amerikkalainen jalkapallo: NCAA Big Ten Conference, Yhdysvallat
03.55
Strip The City
04.45
Hengenvaarallinen saalis
05.35
Ruokatehdas
06.00
Ruokatehdas
06.25
Selviytyjäkaksikko
07.20
Myytinmurtajat
08.15
Arvokaman etsijät
09.05
Kierrätysaarteen metsästäjät
09.30
Kierrätysaarteen metsästäjät
10.00
Fast N' Loud
11.00
Myytinmurtajat
12.00
Alaskan kullankaivajat
13.00
Kultakuume
14.00
Leludiileri
14.30
Matkatavarakaaos
15.00
Treehouse Masters
16.00
Selviytyjäkaksikko
17.00
Fast N' Loud
18.00
Tuunaajat 2012
19.00
Car Sharks
19.30
Car Sharks
20.00
Alaska
21.00
Wheeler Dealers - klassikkojen kuninkaat
22.00
Fast N' Loud
23.00
Kultakuume erikoisjaksot
00.00
Alaska
01.00
Jokien hirviöt
02.00
Valassodat
03.00
Ruudinkäryä
03.55
-04.45
American Chopper
03.50
Art Attack
04.10
Good Luck Charlie
04.30
Jessie
04.55
Phineas & Ferb
05.15
Lilo And Stitch
05.35
Dog With a Blog
05.45
Dog With a Blog
06.00
Austin and Ally
06.25
Phineas & Ferb
06.35
Good Luck Charlie
07.00
Handy Manny
07.15
Sofia the First
07.40
Phineas & Ferb
08.05
Jessie
08.30
Dog With a Blog
08.55
Austin and Ally
09.20
A.N.T Farm
09.45
Art Attack
10.10
Henry Hugglemonster
10.25
Handy Manny
10.40
Jake and the Never Land Pirates
10.55
Doc McStuffins
11.10
Chuggington
11.20
Phineas & Ferb
11.35
Lilo And Stitch
12.00
Kim Possible
12.25
American Dragon
12.50
Emperor's New School
13.15
Phineas & Ferb
13.40
Gravity Falls
14.05
Shake It Up
14.30
Dog With A Blog
14.55
A.N.T Farm
15.20
Jessie
15.45
Good Luck Charlie
16.10
Austin and Ally
16.35
Dog With a Blog
17.00
Liv And Maddie
17.25
Jessie
17.50
I Didn't Do It
18.15
A.N.T Farm
18.40
Jessie
19.05
Austin and Ally
19.30
Kickin' It
19.55
Lab Rats
20.20
Crash And Bernstein
20.45
I Didn't Do It
21.10
I Didn't Do It
21.35
Star Wars Rebels Shorts
21.40
Star Wars Rebels Shorts
21.45
My Babysitter's A Vampire
22.10
Phil of the Future
22.35
Good Luck Charlie
23.00
A.N.T Farm
23.25
Shake it up
23.50
Jessie
00.15
That's so Raven
00.40
My Babysitter's A Vampire
01.05
Phil of the Future
01.25
Sonny With A Chance
01.45
Pair of Kings
02.05
Violetta
02.50
Danny Cunningham The Ninja of the School
03.10
Dude, That's My Ghost
03.30
Packages From Planet X
03.50
-04.10
Art Attack
Suomen nopein TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
La Promesa - Salaisuuksien kartano
,
Hakekaa kätilö!
,
SuomiLOVE
,
Yökylässä Maria Veitola
,
Mahdoton tapaus
,
Reinikainen
,
Farmi Suomi
,
Miehen puolikkaat
,
Hockey Night Live
,
Taivaan tulet
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti