Blogit
Sanakirja
Horoskooppi
Viihde
Vaihtoautot
Tietovisat
Reseptit
TV-ohjelmat tänään
19
Pe 19.09.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
01.00
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Prisma Studio
06.25
Ylen aamu-tv
10.10
Murdochin murhamysteerit
11.00
Yle Uutiset
11.05
Yle Uutiset Uusimaa
11.15
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.25
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.35
Yle Uutiset Häme
11.45
Yle Uutiset Keski-Suomi
11.55
Yle Uutiset Itä-Suomi
12.05
Yle Uutiset Pohjanmaa
12.15
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
12.25
Oddasat
12.40
Sydämen asialla
13.30
Villin Pohjolan kulta
IMDb
5.3
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Yle Oddasat
15.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.55
A-studio: Talk
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Murdochin murhamysteerit
18.00
Yle Uutiset
18.22
Yle Uutiset alueeltasi
18.25
Yle Uutiset sää
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Hakekaa kätilö!
20.00
Pressiklubi
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.00
A-studio
21.30
Strada
22.00
Inhimillinen tekijä
22.50
Yle Uutiset
22.55
Veripunainen, lumivalkoinen
23.55
Kaikkea kaupan
00.25
Uutisikkuna
04.00
-08.00
Uutisikkuna
LIVE
2
08.55
Naurupalat
23.30
-23.55
Pasila 2.5 - The Spin-Off
LIVE
3
01.35
Voittostudio
05.30
Aamusää
06.00
Studio55.fi
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Studio55.fi
09.30
Huomenta Suomen Uutiset
09.40
Mitä tänään syötäisiin?
09.45
Kauniit ja rohkeat
10.10
Emmerdale
10.40
Emmerdale
11.10
Lääkärit
12.05
Ostoskanava Tvins.com
13.35
Neljä huonetta
14.35
Mike & Molly
15.05
Viikonvaihteen alueellinen sääennuste
15.10
Mitä tänään syötäisiin?
15.15
Sadan tonnin talot
16.15
Koko Suomi leipoo
17.15
Uutiset
17.20
Päivän sää
17.25
Kauniit ja rohkeat
17.55
Mitä tänään syötäisiin?
18.00
Emmerdale
18.30
Vapun valtakunta
19.00
Seitsemän Uutiset
19.10
Päivän sää
19.15
Salatut elämät
19.45
Sel8nne
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
MTV Sport Uutiset
22.35
Kuukauden parhaat sekunnit
22.45
Ransom - Lunnaat
IMDb
6.6
01.10
Eurojackpot ja Jokeri
01.15
24 - Lontoo
02.15
-06.00
Astral TV
LIVE
4
03.40
4D: Maailman lyhyin mies
04.40
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Disneyn esikoulu: Sofia ensimmäinen
07.30
Disney esittää: Timon ja Pumba
07.55
Lazy Town
08.25
Waverly Placen velhot
08.50
Sikke - Ruokaa rakkaudella
09.20
Tuhluriprinsessat
09.50
Kodikkaasti vuokralla
10.20
Sarahin sisustusvinkit
10.50
Ennustaja-TV
11.20
Ostosruutu
11.50
Ostosruutu
12.20
LIVE: Tiedä ja Voita
13.20
Sisustuskaksoset
13.50
Sarahin sisustusvinkit
14.20
Sikke - Ruokaa rakkaudella
14.50
Ruotsin karmein koti
15.50
Fashion Star
16.50
Deittikamera
17.20
Frasier
17.50
Hotellit haltuun
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Hauskat kotivideot
20.00
Vain elämää
21.55
Keno
22.00
Muuttohaluton poikamies
IMDb
5.6
00.10
Tulossa: Vino Show
00.15
Bottoms Up
02.05
Frasier
02.35
Castle
03.35
-04.45
Kylmäverisesti sinun
LIVE
5
07.25
SVT: Gomorron Sverige
12.35
SVT: Hem till byn
13.25
SVT: En bok, en författare
13.45
SVT: Låtarna som förändrade musiken
13.55
SVT: Programtablå
14.00
SVT: Vem vet mest?
14.30
SVT: Ut i naturen
15.00
SVT: Landgång
15.50
Fanny
15.54
Limbo 3
16.09
Lonkeroiset
16.11
Nina Patalo
16.20
Luontoretkellä: Tyhmä kuin hanhi?
16.50
Veljesten keittiössä
17.20
Obs debatt
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU: Mietipä sitä!
18.30
Arkistosta revittyä: Saaristolaiselämää
19.00
Kollektivet
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Dok: Urkujen rakentaja
20.30
X3M-tv
20.45
Oddasat
21.00
SVT: Doobidoo
22.00
SVT: Säsongstart: Skavlan
23.00
SVT: Efter Jills veranda: Doug Seegers
00.00
SVT: Love and war
00.15
SVT: Aktuellt
00.33
SVT: Kulturnyheterna
00.38
SVT: Väder
00.40
SVT: Östnytt
00.45
SVT: Sportnytt
01.00
SVT: Programtablå
01.05
SVT: Trollstigen
01.15
SVT: Gomorron Sverige sammandrag
01.45
SVT: En bok, en författare
02.05
SVT: Gåtfulla grodan
02.10
SVT: Olivia
02.20
SVT: Kalle och hans nalle
02.30
-03.00
SVT: Antikduellen
LIVE
6
01.30
Voittostudio
06.00
Voittostudio
08.00
Astral TV
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Guthy Renker
12.00
Ostoskanava Tvins.com
14.00
Ylläs - huipulla tuulee
14.55
Myytinmurtajat
16.00
Walker, Teksasista
17.00
Lemmen viemää
18.00
Ruokaritarit Jamie ja Jimmy
19.00
Naapurit-arvonta
19.05
Big Brother Extra
19.30
Big Brother 10 vuotta!
22.00
Big Brother
23.00
Formula 1: vapaat harjoitukset
23.30
Rysän päällä
00.30
Eurojackpot ja Jokeri
00.35
Catfish
01.25
Simpsonit
01.55
-06.00
Astral TV
LIVE
7
03.30
Paritellen
04.05
Paritellen
06.30
Matlock
07.30
Kellarin kunkku
08.00
Kellarin kunkku
08.25
Ankkadynastia
08.55
TV Shop Tvins
11.55
Tahdon morsiuspuvun!
12.25
Pomo keittiössä
12.55
Pomo keittiössä
13.25
Ihmemies MacGyver
14.25
Matlock
15.25
Kolmas kivi auringosta
16.00
Kaikki rakastavat Raymondia
16.30
Pulmuset
17.00
Pulmuset
17.30
Kellarin kunkku
18.00
Kellarin kunkku
18.40
Paluu tulevaisuuteen III
IMDb
7.5
21.00
Paul
IMDb
7.0
23.00
Blacklist
00.00
22 Bullets
IMDb
6.6
02.20
Blue Lagoon: The Awakening
IMDb
5.8
04.00
-04.25
Pakkolunastajat
LIVE
8
03.00
Ruotsin plastiikkakirurgit
04.00
Kotikokkien taistelu
05.00
Ennustaja-TV
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Hulluna häämekkoihin
09.30
Tuhluriprinsessat
10.00
Olet mitä syöt
10.30
Jaksa paremmin
11.00
Liv D Sarja: Raskaana ja rappiolla
12.00
Supermarjo ja tytöt
12.30
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
13.00
James Martin ja herkkuja Välimerellä
13.30
Tyyliä vai ei
14.30
Kotikokkien taistelu
15.35
Hurja remontti
16.30
Unelmien talo
17.00
Huippumalli haussa
18.00
Taste
19.00
Neljät häät Amerikassa
20.00
Toisenlaiset äidit
20.57
Keno
21.00
Kumman kaa
21.30
Kumman kaa
22.00
Sinkkulaiva
22.30
Sinkkulaiva
23.00
Pappien tekopyhät tyttäret
00.00
Neljät häät Amerikassa
01.00
Gigolot
01.35
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
9
03.15
Mestariampuja
04.15
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
09.15
Ostosruutu
09.45
Ostosruutu
10.15
Ostosruutu
10.45
LIVE: Tiedä ja Voita
11.15
Huippusalaiset reseptit
12.15
Huijarirakentajat
13.10
Kuppilat kuntoon Ruotsi
14.05
Leijonan luola USA
15.00
MasterChef Australia
16.00
Krokotiilimies
17.00
Kuppilat kuntoon Ruotsi
18.00
MasterChef Australia
19.00
Leijonan luola USA
20.00
MasterChef USA
21.00
Villit nettivideot
21.30
Villit nettivideot
22.05
Leijonan luola USA
23.05
JIM D Rikos: Jengielämää
00.05
Vankilapoliisit
00.35
Myrskyn silmässä
01.35
Gene Simmonsin sukukalleudet
02.05
JIM D: Massiivinen tuho
03.05
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
10
03.30
Dog, palkkionmetsästäjä
04.00
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Geopark Challenge 2014
19.00
Hiuskarvan varassa
20.00
Vaaralliset valinnat
20.30
Ajan hidastajat
21.00
Ylvis Show
22.00
Tomcats
IMDb
5.2
00.00
NCIS Rikostutkijat
00.55
Kalajoen hiekat
01.20
Kalajoen hiekat
01.45
Star Trek: The Next Generation
02.40
Dog, palkkionmetsästäjä
03.05
Dog, palkkionmetsästäjä
03.40
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.45
Suomen vartijat
04.10
Family Guy
04.35
Sky News
06.00
Sky News
06.33
FOX Kids: Sketsiä!
06.44
FOX Kids: Gormiti
07.11
FOX Kids: Lalaloopsy
07.33
FOX Kids: Vipo - lentävän koiran seikkailut
07.46
FOX Kids: Vipo - lentävän koiran seikkailut
07.59
FOX Kids: Avatar
08.23
FOX Kids: Transformers - Rescue Bots
08.46
FOX Kids: Trollz
09.10
Wipeout
10.00
24Kitchen: Sara Chafak suolasta sahramiin
10.30
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
11.00
Alaskan poliisit
11.50
Alaskan poliisit
12.45
Alaskan poliisit
13.35
Alaskan poliisit
14.30
Aivopelit
15.20
Lentoturmatutkinta
16.15
Futurama
16.40
Family Guy
17.05
Tuohta tuhosta
17.35
Matkalaukkujen metsästäjät
18.00
Varastojen metsästäjät
18.30
Jaakon matkassa
19.30
Huutokaupan metsästäjät
20.00
Huutokaupan metsästäjät
20.30
Huutokaupan metsästäjät
21.00
Bones
21.55
Eragon
IMDb
5.1
23.55
Criminal Minds
00.45
Vankilassa ulkomailla
01.35
Vankilassa ulkomailla
02.30
Vankilassa ulkomailla
03.20
-04.10
Britannian alamaailma
LIVE
13
01.55
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
10.00
Suurin pudottaja
11.00
Ostoskanava Guthy Renker
12.00
Beverly Hillsin panttilainaamo
12.30
Makuja & Elämää
12.50
Lääkärit
13.40
Brad stailaa
14.40
Beverly Hillsin täydelliset naiset
15.40
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
16.10
Makuja & Elämää
16.30
Suurin pudottaja
17.30
Salatut elämät
18.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
19.00
Pientä pintaremonttia
20.00
Meidän häät
21.00
Iholla
21.30
Iholla
22.00
Iholla
22.30
Iholla
23.00
AVA Dokumentti: Minulla on kolme vaimoa
00.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
00.55
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.55
Tonnikalan saalistajat
04.45
Jättimäiset rakennusurakat
05.35
Lyödään ällikällä
06.00
Jättimäiset rakennusurakat
06.50
Lyödään ällikällä
07.15
Kissakalan metsästäjät
08.05
Dubain lentokenttä
08.55
Tonnikalan saalistajat
09.45
Moniavioisuuden kannattajat
10.35
Hurjat mökkiurakat
11.25
Jättimäiset rakennusurakat
12.15
Vankilassa ulkomailla
13.05
Vankilassa ulkomailla
13.55
Vankilassa ulkomailla
14.45
Vankilassa ulkomailla
15.35
Vankilassa ulkomailla
16.30
Vankilassa ulkomailla
17.25
Vankilassa ulkomailla
18.20
Vaarallisen valtatien pelastajat USA
19.20
Jättimäiset rakennusurakat
20.15
Lyödään ällikällä
20.40
Lyödään ällikällä
21.05
Kiven sisällä
22.00
Huumebisnes Oy
22.55
Vankilassa ulkomailla
23.50
Tabu
00.40
Lyödään ällikällä
01.05
Lyödään ällikällä
01.30
Huumebisnes Oy
02.20
Huumebisnes Oy
03.10
Vankilassa ulkomailla
04.00
-04.50
Tonnikalan saalistajat
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.35
Tulta Jerusalemista
04.05
TV7 Israel News
04.20
Hyvät, pahat ja pyhät
04.50
Kosketus
05.00
Pelastusrukous
05.05
Parannuksen tie
05.35
Raamattu rakkaaksi
05.50
One Way
06.20
Käännekohta
06.50
Juennine Fox - Parantuminen kuuluu sinulle
07.20
Hillsong TV
07.50
Jumalan juoksutytöt Virossa
08.20
Lasten tanssi
08.25
Lasten tanssi
08.30
Lumiakka ja Käpykankaan kaverit
08.50
Come Home Kids
09.20
John Fenn - Lain ja armon tasapaino
09.50
Perhealttari
11.20
Tulta Jerusalemista
11.50
TV7 Israel News
12.05
Hyvät, pahat ja pyhät
12.35
Kosketus
12.45
Pelastusrukous
12.50
Parannuksen tie
13.20
Raamattu rakkaaksi
13.35
One Way
14.05
Sanaa naisilta
14.20
Käännekohta
14.50
Juennine Fox - Parantuminen kuuluu sinulle
15.20
Hillsong TV
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Passion for Jesus
16.30
Jeesus - Kuningaskunta ilman rajoja
16.55
Pekan biisit
17.00
Koulun jälkeen
17.30
Minä odotan sinua, Herra
17.35
Lähetyspysäkki
17.45
Uusi Testamentti avautuu
18.30
Yliluonnollista
19.00
Israel-raportti Euroopan parlamentista
19.30
Ajankohtaista Lähi-idästä
20.00
TV7 Israel News
20.15
Christian World News
20.45
Ilon ja rohkeuden Henki
21.15
Mars Hill Church
21.55
Haastattelussa
22.25
Kalenteri sellissä
22.45
Pelastusrukous
22.50
Raamattu puhuu sinulle
23.00
Herätyksen läpimurto
23.30
Jumala puhuu
00.00
Passion for Jesus
00.30
Uusi Testamentti avautuu
01.15
Yliluonnollista
01.45
Israel-raportti Euroopan parlamentista
02.15
Ajankohtaista Lähi-idästä
02.45
TV7 Israel News
03.00
Christian World News
03.30
Ilon ja rohkeuden Henki
04.00
-04.40
Mars Hill Church
07.00
Prisma Studio
07.30
Muuttohaukantie
09.55
Kansallismaisemat: Väisälänmäki
10.05
Yle Uutiset Uusimaa
10.15
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
10.25
Yle Uutiset Lounais-Suomi
10.35
Yle Uutiset Häme
10.45
Yle Uutiset Keski-Suomi
10.55
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.05
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.15
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11.25
Oddasat
12.00
Puoli seitsemän
12.30
Villin Pohjolan kulta
IMDb
5.3
13.55
Rajatarkastelija: raja Alakalkujärvi
14.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
16.00
Pikku Kakkonen
17.00
Obs debatt
17.35
Puoli seitsemän
18.05
Pasila 2.5 - The Spin-Off
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
Pressiklubi
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.00
A-studio: Talk
20.55
Strada
21.25
Naurun tasapaino
22.15
-22.43
Kollektivet
16.00
UEFA Champions League: Ajax - PSG
17.50
Premier League Netbusters
18.20
UEFA Champions League: Bayern München - Manchester City
20.10
Premier League Match Pack
20.40
UEFA Champions League: Real Madrid - Basel
22.30
Premier League World
23.00
Premier League Preview
23.30
UEFA Champions League: Juventus - Malmö
01.20
Premier League Match Pack
01.50
-03.30
Premier League Monday Highlights
18.00
Valioliiga
19.50
MM Supermoto
20.20
Valioliiga
22.10
-23.10
Valioliiga
03.55
Pihan myllääjät
06.30
Lähetystauko MTV Max
09.30
Formula 1: Italian osakilpailu
11.40
Late Show With David Letterman
12.25
Inside Grand Prix
12.55
Formula 1: vapaat harjoitukset
14.40
Formula 1: vapaat harjoitukset
16.25
Formula 1: vapaat harjoitukset
18.15
Formula 1: vapaat harjoitukset
20.00
Nettideittailun käsikirja miehille
20.50
Kohti titteliottelua
21.00
Kaikilla vaihteilla
21.30
Tuunaa mun rekka!
22.00
Gates
23.00
Duck Commander
23.30
Late Show With David Letterman
00.15
Rikos ratkaistu
01.00
Rikos ratkaistu
01.45
Les Goldin panttilainaamo
02.10
Les Goldin panttilainaamo
02.35
Meteoriittimiehet
03.35
Pihan myllääjät
04.00
-04.25
Pihan myllääjät
06.00
Jummi Jammi
06.30
Teletapit
06.55
Ti-Ti Nalle: Turvallisuus
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Ella Elefantti
07.15
Kaupungin Sankarit
07.30
Linus
07.40
Mofy
07.45
Aapon ja Tiian seikkailut
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Vikke Viikinki
08.15
Vikke Viikinki
08.30
Juniorijumppa
08.31
Tessu
08.40
Masha ja karhu
08.50
Palomies Sami
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Seikkailija Dora
09.35
Kotitilan konkkaronkka
09.50
Puuha-Pete
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Muumien maailma
10.15
Chuggington
10.25
Puntti ja piipertäjät
10.30
Jummi Jammi
10.55
Ti-Ti Nalle: Turvallisuus
11.00
Ava, Riko ja Teo
11.10
Ava, Riko ja Teo
11.20
Ava, Riko ja Teo
11.30
Wotwotit
11.40
Wotwotit
11.50
Pororo
12.00
Juniorijumppa
12.01
Arttu
12.30
Rexi-koiran seikkailut
12.40
Pikkukokkikoulu
12.50
Pikkukokkikoulu
13.00
Juniorijumppa
13.01
Peppi Pitkätossu
13.30
Taskuvaari
13.45
Taskuvaari
14.00
Katti kaiken tietää!
14.30
Noitatyttö Bibi
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
iCarly
16.20
INK - Ihmenappuloiden kerho
16.45
Taitokoulu
16.50
Taitokoulu
17.00
VJ DJ
17.15
Ryhmymaan taikakirja
17.30
Viidakon veijarit
17.45
SheZow
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Winx-klubi
18.30
Possu ja Kärpänen
19.00
Paavo Pesusieni
19.25
Gisele ja ekotytöt
19.30
Code Lyoko: Evolution
19.55
Leo
03.35
Contraband
IMDb
6.5
05.25
The Package
IMDb
4.9
07.00
BB King: The Life of Riley
09.00
Dypet
10.30
Nobody Walks
IMDb
5.1
11.50
Yves Saint Laurent - Hullu rakkaus
13.30
The Normal Heart
15.40
The Kings of Summer
IMDb
7.2
17.20
Jackass esittää: Paha pappa
IMDb
6.7
18.50
The Campaign
IMDb
6.2
20.15
Syödä, nukkua, kuolla
IMDb
6.6
22.00
The East
IMDb
6.9
00.00
Rakkautta ennen keskiyötä
IMDb
7.9
01.50
Villi sydän
IMDb
7.2
03.55
-05.32
Enkelten siivu
IMDb
7.1
04.00
True Blood
05.00
Kohde
06.00
Mad Men
07.00
Veep
07.30
Veep
08.00
The Leftovers
09.00
Silicon Valley
09.30
Silicon Valley
10.00
Mad Men
11.00
Veep
11.30
Veep
12.00
The Leftovers
13.00
Silicon Valley
13.30
Silicon Valley
14.00
Mad Men
15.00
Veep
15.30
Veep
16.00
The Leftovers
17.00
Silicon Valley
17.30
Silicon Valley
18.00
Mad Men
19.00
Veep
19.30
Veep
20.00
The Leftovers
21.00
Parks and Recreation
22.00
Game of Thrones
23.00
Boardwalk Empire
00.00
Falling Skies
01.00
True Blood
02.00
Kohde
03.00
Game of Thrones
04.00
-04.55
True Blood
03.45
Kahden kauppa
IMDb
5.5
05.15
Picasson seikkailut
IMDb
7.5
07.15
Misa Mi
IMDb
5.8
08.35
Veljeni Leijonamieli
IMDb
7.0
10.20
Picasson seikkailut
IMDb
7.5
12.10
Tilapäinen vaimo haussa
IMDb
5.1
13.45
Yhdeksäs komppania
IMDb
7.0
15.35
Black Jack
IMDb
5.4
17.25
Ägget är löst!
IMDb
6.0
19.00
Kahden kauppa
IMDb
5.5
20.30
Kuka uskaltaa
21.00
Sellaista on elämä
IMDb
7.6
23.10
Välkommen till festen
IMDb
4.5
00.40
Genvägen
IMDb
5.0
02.00
Van Veeteren: Kaalbringenin kurkunleikkaaja
IMDb
6.0
03.30
-04.57
Van Veeteren: Komisario ja hiljaisuus
02.40
Pyhimyksiä ja sotilaita 2: Airborne Creed
04.50
A Few Best Men
IMDb
5.8
06.30
Spiders 3D
IMDb
3.6
08.00
Koti eläintarhassa
IMDb
7.1
10.10
Lycka till och ta hand om varandra
IMDb
6.4
12.00
The To Do List
IMDb
5.8
14.00
Rakkauden pelikenttä
IMDb
5.6
16.00
What Maisie Knew
IMDb
7.5
18.00
Viides valta
20.10
R.I.P.D. - haamukytät
IMDb
5.6
22.00
Kick-Ass 2
IMDb
6.5
00.00
White House Down
IMDb
6.3
02.10
-04.20
Fast & Furious 6
23.00
Pimeyden ytimessä
IMDb
6.6
19.00
Vangitut
21.30
-23.40
Nuori Hannibal
IMDb
6.2
07.00
Happily N'Ever After 2: Snow White
09.00
Barbie Diaries
IMDb
4.5
11.00
Barbie Tähkäpää
IMDb
5.4
13.00
Bratz: The Movie
IMDb
3.0
15.00
The Invincible Iron Man
17.00
Min søsters børn i Afrika
IMDb
5.5
19.00
Lumottu Ella
IMDb
6.3
21.00
De tøffeste gutta
23.00
Aasi ja puolikuun ritari
IMDb
4.7
01.00
-02.42
Frozen: huurteinen seikkailu
22.30
KHL: Neftehimik - Jokerit
09.30
KHL: Neftehimik - Jokerit
11.55
NHL-klassikko: Buffalo Sabres - Dallas Stars
15.55
NHL Playoffs: New York Rangers - Philadelphia Flyers
17.55
KHL: Lada Toljatti - Jokerit
20.30
NHL-klassikko: Washington Capitals - Detroit Red Wings
22.30
-09.30
KHL: Lada Toljatti - Jokerit
14.00
Golf: European Tour Weekly
14.30
Golf: Inside the PGA Tour
15.00
Golf: European Tour Highlights
16.00
Golf: PGA Tour Highlights
19.00
Futbol Mundial
19.30
NFL Gameday
20.00
NFL: Atlanta Falcons - Tampa Bay Buccaneers
23.00
Trans World Sport
00.00
-00.30
Athletix
02.00
Golf: Golfing World - Daily News
10.00
Golf: Golfing World - Daily News
11.00
Golf: Web.com Tour Highlights
12.00
Golf: Viasat Golf Card - Sweden
12.30
Golf: Wales Open
15.30
Ryder Cup: Official Film 2012
17.00
Golf: Wales Open
20.00
Golf: Ryder Cup 2014 - Scotland Prepares
20.30
Golf: Countdown to The Ryder Cup
21.00
Golf: Wales Open
00.00
Golf: Yokohama Tire LPGA Classic
02.00
-07.30
Golf: Asian Tour Highlights
00.30
Hockeyallsvenskan: Almtuna - Västerås
11.45
Hockeyallsvenskan: Almtuna - Västerås
13.45
NHL:n pudotuspelit: St Louis Blues - Chicago Blackhawks
15.45
Hockeyallsvenskan: Malmö Redhawks - Södertälje
17.45
Hockeyallsvenskan: Vita Hästen - Björklöven
19.55
Hockeyallsvenskan: Södertälje - Vita Hästen
22.30
-00.30
Hockeyallsvenskan: Almtuna - Västerås
03.00
Aleksanterin kadonnutta maailmaa etsimässä
04.00
Museon mysteerit
04.50
Haydnia etsimässä
06.00
Museon mysteerit
07.00
Mongolian jäinen hauta
08.00
Time Team
09.00
Toinen maailmansota väreissä
10.00
Viktoriaaninen maatila
IMDb
5.6
11.10
Espanjan tauti ? unohdettu tuho
12.10
Adolf Hitlerin synkkä karisma
13.10
Museon mysteerit
14.00
Teleskoopin 400 vuotta
15.00
Napoleon
16.00
Time Team
17.00
Viktoriaaninen maatila
IMDb
5.6
18.10
Mongolian jäinen hauta
19.10
Uponneiden hylkyjen mysteeri
20.10
Museon mysteerit
21.00
Adolf Hitlerin synkkä karisma
22.00
Inkvisitio
23.00
Historiaa tehneet naiset
00.10
Uponneiden hylkyjen mysteeri
01.00
Taistelijoiden klubi: väkivallan historia
02.00
Toinen maailmansota väreissä
03.00
Napoleon
04.00
-04.50
Museon mysteerit
00.30
Rabbit Fall
IMDb
7.1
07.00
Jimmy Doherty in Darwin's Garden
08.00
Wild and Woolly - An Elephant and his Sheep
08.55
Hope for Wildlife
09.50
Earthflight
10.50
Trouble in Lemur Land
11.45
Nature's Babies
12.40
Cheetah Diaries
13.05
Cheetah Diaries
13.30
Earthflight
14.30
Animal Park Wild in Africa
15.25
Nature's Babies
16.20
Animal 24/7
17.10
Dog's Best Friend
17.35
Dog's Best Friend
18.05
Wild and Woolly - An Elephant and his Sheep
19.00
Galapagos
20.00
Rift Valley - The Great Rift
21.00
A Mother's Son
21.50
Angel Face
23.20
-07.00
Palermo Connection
IMDb
7.9
09.30
Pyöräily: Tunnin ajon maailmanennätysyritys Grenchen, Sveitsi
09.34
Pyöräily: Tunnin ajon maailmanennätysyritys Grenchen, Sveitsi
10.29
Pyöräily: LeMond of Cycling
10.45
Speedway: EM-sarja Togliatti, Venäjä
11.55
Speedway: EM-sarja ,
13.29
Pyöräily: Tunnin ajon maailmanennätysyritys Grenchen, Sveitsi
14.28
Pyöräily: Grand Prix Wallonia
15.54
Yleisurheilu: IAAF Continental Cup, Marrakech, Marokko
17.25
Muut lajit: WATTS
17.41
Speedway: EM-sarja Togliatti, Venäjä
18.53
Speedway: EM-sarja Holsted, Tanska
19.58
Speedway: EM-sarja Czestochowa, Puola
22.58
Kamppailu-urheilu: King of Kings
01.20
Moottoriurheilu: GT Academy Masterclass
01.32
-02.26
Speedway: EM-sarja Czestochowa, Puola
03.57
Pyöräily: Grand Prix Wallonia
05.53
Jalkapallo: UEFA Youth League
07.28
Australialainen jalkapallo: Australian Football League
09.41
Australialainen jalkapallo: Australian Football League
10.40
Jalkapallo: Bundesliiga
11.45
Jalkapallo: Bundesliigan kohokohdat
12.45
Australialainen jalkapallo: Australian Football League
15.29
Pyöräily: LeMond of Cycling
15.44
Speedway: EM-sarja ,
16.59
Motocross: MM-sarja Leon, Meksiko
17.33
Motocross: MM-sarja Leon, Meksiko
17.59
Pyöräily: Grand Prix Wallonia
19.00
Yleisurheilu: IAAF Continental Cup, Marrakech, Marokko
19.50
Jalkapallo: Bundesliigan kohokohdat
20.50
Jalkapallo: Bundesliigakierroksen ennakkomakasiini
21.22
Jalkapallo: Bundesliiga
23.32
Speedway: EM-sarja ,
00.28
Australialainen jalkapallo: Australian Football League
02.03
Extremeurheilu: Dew tour Ocean City, Yhdysvallat
02.56
Pyöräily: Grand Prix Wallonia
04.00
-06.00
Nyrkkeily: WBC-finaali, KINSHASA , Kongon demokraattinen tasavalta
03.55
American Chopper
04.45
Likaiset työt
05.35
Ruokatehdas
06.00
Ruokatehdas
06.25
Selviytyjäkaksikko
07.20
Myytinmurtajat
08.15
Arvokaman etsijät
09.05
Tuunaajat 2012
10.00
Fast N' Loud
11.00
Myytinmurtajat
12.00
Alaska
13.00
Kultakuume erikoisjaksot
15.00
Treehouse Masters
16.00
Selviytyjäkaksikko
17.00
Myytinmurtajat
18.00
Myytinmurtajat
19.00
Myytinmurtajat
20.00
Hirviöiden jäljillä
21.00
Kylmän joen kalastajat
22.00
Katutaikuri Troy
23.00
Fast N' Loud
00.00
Hirviöiden jäljillä
01.00
Kylmän joen kalastajat
02.00
Katutaikuri Troy
03.00
Ruudinkäryä
03.55
-04.45
American Chopper
03.50
Art Attack
04.10
Good Luck Charlie
04.30
Jessie
04.55
Phineas & Ferb
05.15
Lilo And Stitch
05.35
Dog With a Blog
05.45
Dog With a Blog
06.00
Austin and Ally
06.25
Phineas & Ferb
06.35
Good Luck Charlie
07.00
Handy Manny
07.15
Sofia the First
07.40
Phineas & Ferb
08.05
Jessie
08.30
Dog With a Blog
08.55
Austin and Ally
09.20
A.N.T Farm
09.45
Art Attack
10.10
Henry Hugglemonster
10.25
Handy Manny
10.40
Jake and the Never Land Pirates
10.55
Doc McStuffins
11.10
Chuggington
11.20
Phineas & Ferb
11.35
Lilo And Stitch
12.00
Kim Possible
12.25
American Dragon
12.50
Emperor's New School
13.15
Phineas & Ferb
13.40
Gravity Falls
14.05
Shake It Up
14.30
Dog With A Blog
14.55
A.N.T Farm
15.20
Jessie
15.45
Good Luck Charlie
16.10
Austin and Ally
16.35
Dog With a Blog
17.00
Liv And Maddie
17.25
Jessie
17.50
Austin and Ally
18.15
Liv And Maddie
18.40
I Didn't Do It
19.05
Jessie
19.30
Minnie and you Yr 2
19.35
Space Buddies
20.55
Girl Meets World
21.20
Liv And Maddie
21.45
My Babysitter's A Vampire
22.10
Phil of the Future
22.35
Good Luck Charlie
23.00
A.N.T Farm
23.25
Shake it up
23.50
Jessie
00.15
That's so Raven
00.40
My Babysitter's A Vampire
01.05
Phil of the Future
01.25
Sonny With A Chance
01.45
Pair of Kings
02.05
Violetta
02.50
Danny Cunningham The Ninja of the School
03.10
Dude, That's My Ghost
03.30
Packages From Planet X
03.50
-04.10
Art Attack
Suomen suosituin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Hockey Night Live
,
Mahdoton tapaus
,
Kotka 10
,
La Promesa - Salaisuuksien kartano
,
Tulossa: Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
,
Unelma-asunto auringon alta
,
Tulossa: Tähdet, tähdet
,
Beledweynen etsivä
,
Mikaelin naiset: Johanna Iivanainen
,
Hakekaa kätilö!
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti