Tietovisat
Horoskooppi
Vaihtoautot
Sanakirja
Blogit
Viihde
Reseptit
TV-ohjelmat tänään
11
To 11.09.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
01.35
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
MOT: Heimosota kaukalossa
06.25
Ylen aamu-tv
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Alzheimer-valssi
11.00
Yle Uutiset
11.05
Keinumorsian
IMDb
5.2
12.25
Oddasat
12.40
Sydämen asialla
13.30
Nina ja Erik
IMDb
5.3
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Yle Oddasat
15.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
16.00
Eduskunnan kyselytunti
16.55
Novosti Yle
16.57
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Lentopallon MM: Jatkolohko FIN - CAN
18.00
Yle Uutiset
18.22
Yle Uutiset alueeltasi
18.25
Yle Uutiset sää
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Downton Abbey
19.50
Lenan matkassa
20.00
Kuningaskuluttaja
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.05
A-studio: Talk
22.00
Ulkolinja: Menetetty Irak?
23.25
Yle Uutiset
23.30
Stolberg
00.30
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
LIVE
3
00.40
Voittostudio
05.30
Aamusää
06.00
Studio55.fi
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Studio55.fi
09.30
Huomenta Suomen Uutiset
09.35
Mitä tänään syötäisiin?
09.40
Viking Loton ja Jokerin tulokset
09.45
Kauniit ja rohkeat
10.10
Emmerdale
10.40
Emmerdale
11.10
Lääkärit
12.05
Ostoskanava Tvins.com
13.35
Neljä huonetta
14.35
Perhe pelissä
15.05
Alueellinen sääennuste
15.10
Mitä tänään syötäisiin?
15.15
Jamie Oliverin säästöateriat
16.15
Hansin matkassa
17.15
Uutiset
17.20
Päivän sää
17.25
Viking Loton ja Jokerin tulokset
17.30
Kauniit ja rohkeat
17.55
Mitä tänään syötäisiin?
18.00
Emmerdale
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän Uutiset
19.20
Päivän sää
19.30
Salatut elämät
20.05
Maajussille morsian
21.00
Vares 4 - Kaidan tien kulkijat
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
MTV Sport Uutiset
22.35
Kuuma laki
23.35
Pahan ajojahti
00.35
Terriers
01.30
-06.00
Voittostudio
LIVE
4
03.30
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Disneyn esikoulu: Erikoisagentti Oso
07.25
Disney esittää: Finias ja Ferb
07.50
My Little Pony: Ystävyyden taikaa
08.15
Waverly Placen velhot
08.45
Sikke - Ruokaa rakkaudella
09.20
Tuhluriprinsessat
09.50
Kodikkaasti vuokralla
10.20
Sarahin sisustusvinkit
10.50
Ennustaja-TV
11.20
Ostosruutu
11.50
Ostosruutu
12.20
LIVE: Tiedä ja Voita
13.20
Kodikkaasti vuokralla
13.50
Sarahin sisustusvinkit
14.20
Sikke - Ruokaa rakkaudella
14.50
Ruotsin karmein koti
15.50
Himohamstraajat
16.50
Arvostele mun illallinen Suomessa
17.20
Frasier
17.50
Hotellit haltuun
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Poliisit
19.30
Poliisit
20.00
The Voice Kids
20.57
Keno
21.00
Hotellit kuntoon, Gordon Ramsay
22.00
Deja Vu
IMDb
7.1
00.35
Poliisit
01.05
Poliisit
01.35
NCIS Rikostutkijat
02.35
Frasier
03.05
-04.05
Salaliittoteoriat Jesse Venturan johdolla
LIVE
5
07.25
SVT: Gomorron Sverige
12.00
SVT: Uppdrag granskning
13.00
SVT: Hem till byn
13.50
SVT: Historien om kaffe
14.00
SVT: Vem vet mest?
14.30
SVT: Val 2014: Sverige idag valspecial
15.55
Kapteeni Sapelihammas - merten kuningas
16.09
Kysy Laralta
16.22
Ruohonjuuritasolla
16.25
Eläimellistä menoa Norjassa
16.55
Puutarhakeskiviikko
17.25
Kärkeviä kommentteja
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben: Bärtil
18.30
Fanny
18.36
Kaksoiselämää
18.49
Lonkeroiset
18.51
Nina Patalo
19.00
Veljesten keittiössä
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.55
Obs debatt
20.30
Tämä tästä
20.45
Oddasat
21.00
Efter Nio
21.57
Yle Nyheter TV-nytt
22.00
Dok: Taivaanraapijoita ja terässiltoja
23.00
SVT: Val 2014: Valet med Janne & Belinda
23.45
SVT: Vem vet mest?
00.15
SVT: Aktuellt
00.55
SVT: Kulturnyheterna
01.00
SVT: Sydnytt
01.10
SVT: Nyhetssammanfattning
01.15
SVT: Snoken och paddan
01.20
SVT: Historien om telefonen
01.30
SVT: Gomorron Sverige sammandrag
02.00
SVT: Lulu Zipadoo
02.15
SVT: Lilla Aktuellt
02.30
-03.00
SVT: Antikduellen
LIVE
6
01.25
Voittostudio
06.00
Voittostudio
08.00
Astral TV
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Tvins.com
13.00
Ostoskanava Guthy Renker
14.00
Tanssien tähtiin
14.30
Tanssien tähtiin
15.00
Myytinmurtajat
16.00
Walker, Teksasista
17.00
Lemmen viemää
18.00
Kurjat kuppilat USA
19.00
Naapurit-arvonta
19.05
Big Brother Extra
19.30
Miehen puolikkaat
20.00
Rillit huurussa
20.30
Simpsonit
21.00
Dieetit vaihtoon!
22.00
Big Brother
23.00
Katujen kasvatti
00.00
Supernatural
01.00
Simpsonit
01.30
-05.58
Voittostudio
LIVE
7
03.35
Ponille kyytiä
04.05
Ponille kyytiä
04.30
Call Me Fitz
05.00
Call Me Fitz
06.00
Ihmemies MacGyver
07.00
Matlock
08.00
Kellarin kunkku
08.25
Kellarin kunkku
08.55
TV Shop Tvins
11.55
Ankkadynastia
12.25
Tahdon morsiuspuvun!
12.55
Pomo keittiössä
13.25
Pomo keittiössä
13.55
Ihmemies MacGyver
15.00
Matlock
16.00
Kolmas kivi auringosta
16.30
Kaikki rakastavat Raymondia
17.00
Pulmuset
17.30
Pulmuset
18.00
Kellarin kunkku
18.30
Kellarin kunkku
19.00
Top 20 kotivideot
20.00
Myyntimies Jethro
21.00
Keikkaa pukkaa
IMDb
6.4
23.05
Bastuklubben
23.40
Yövuoro
00.40
5D: Virtuaalimaailman salat
01.30
Kampuspoliisit
02.00
Kasinon kulisseissa
02.30
Paritellen
03.05
-03.45
Paritellen
LIVE
8
02.35
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Hulluna häämekkoihin
09.30
Tuhluriprinsessat
10.00
Jutta ja superdieetit
10.30
Sarahin talo
11.00
Olgan kotona
11.30
Leila leipoo Ranskassa
12.00
Vanessa ja pikkuväki
12.30
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
13.00
Huippukokki lähtee maalle
13.30
Kauneusleikkaukseen vai ei?
14.00
Hulluna häämekkoihin
14.30
Kotikokkien taistelu
15.30
Hurja remontti
16.30
Olet mitä syöt
17.00
Huippumalli haussa
17.55
Kotikokkien taistelu
19.00
Hurja remontti
20.00
Jutta ja superdieetit
20.30
Sinkkulaiva
21.00
Unelmien poikamiestyttö
22.55
Beverly Hillsin lastenhoitajat
23.55
Sinkkulaiva
00.25
Scandal
01.25
Seurapiirisäpinää Teksasissa
02.25
Ruotsin plastiikkakirurgit
03.25
-04.30
Kotikokkien taistelu
LIVE
9
02.55
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
09.10
Ostosruutu
09.40
Ostosruutu
10.10
Ostosruutu
10.40
LIVE: Tiedä ja Voita
11.10
Krokotiilimies
12.15
Huijarirakentajat
13.10
Kuppilat kuntoon Ruotsi
14.05
Leijonan luola USA
15.00
MasterChef Australia
16.00
Krokotiilimies
17.05
Kuppilat kuntoon Ruotsi
18.05
MasterChef Australia
19.00
Leijonan luola USA
20.00
Talent USA
21.45
Leijonan luola USA
22.45
Rekkakuskit jäällä
23.45
Australian rajalla
00.15
Eriskummalliset rikokset
00.50
Panttilainaamon autospesialistit
01.20
Mestariampuja
02.15
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
10
03.50
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Yukonin miehet
19.00
Arvotavara rahaksi
20.00
Ketjureaktio
21.00
Fast n' Loud
22.00
The Unborn
IMDb
4.8
23.50
NCIS Rikostutkijat
00.40
Franklin & Bash
01.30
Star Trek: The Next Generation
02.25
Dog, palkkionmetsästäjä
02.50
Dog, palkkionmetsästäjä
03.20
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.55
24Kitchen: Sara La Fountain
04.25
Sky News
06.00
Sky News
06.31
FOX Kids: Pound Puppies
06.52
FOX Kids: Lalaloopsy
07.15
FOX Kids: Vipo - lentävän koiran seikkailut
07.27
FOX Kids: Vipo - lentävän koiran seikkailut
07.40
FOX Kids: Avatar
08.04
FOX Kids: Monsuno
08.27
FOX Kids: Trollz
08.50
Wipeout
09.40
24Kitchen: Sara La Fountain
10.10
24Kitchen: Rudolph leipoo
10.40
24Kitchen: Portugalin makuja
11.10
Venäläiset tulee!
12.00
Autiotalojen aarteet
12.30
Tuohta tuhosta
12.55
Ufojen jäljillä Euroopassa
13.50
Huijareiden kaupunki
14.40
Montanan poliisit
15.35
Lentoturmatutkinta
16.30
Futurama
17.00
Family Guy
17.25
Suomen vartijat
17.50
Huutokaupan metsästäjät
18.15
How I Met Your Mother
18.40
How I Met Your Mother
19.10
Cops
19.35
Cops
20.00
Huutokaupan metsästäjät
20.30
Suomen vartijat
21.00
Bones
21.55
Criminal Minds
22.50
Flight 93
IMDb
7.6
00.35
Tabu
01.25
Huumebisnes Oy
02.20
Totta vai tarua?
02.45
Family Guy
03.10
Suomen vartijat
03.35
-04.05
24Kitchen: Sara La Fountain
LIVE
13
00.55
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Täydelliset juhlat
10.00
Suurin pudottaja
11.00
Ostoskanava Guthy Renker
12.00
Beverly Hillsin panttilainaamo
12.30
Makuja & Elämää
12.50
Lääkärit
13.45
Sadan tonnin talot
14.45
Beverly Hillsin täydelliset naiset
15.40
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
16.10
Makuja & Elämää
16.30
Suurin pudottaja
17.30
Salatut elämät
18.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
19.00
Pientä pintaremonttia
20.00
Suomen kaunein koti
21.00
Iholla
21.30
Beverly Hillsin täydelliset naiset
22.30
Voguen Fashion Fund
23.30
Iholla
00.00
AVA Dokumentti: Karl Lagerfeld: Omin sanoin
01.45
Trinny & Susannah Skandinaviassa
02.40
-05.45
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.55
Tonnikalan saalistajat
04.45
Vaarallisen valtatien pelastajat Kanada
05.35
Lyödään ällikällä
06.00
Hurjat mökkiurakat
06.50
Kissakalan metsästäjät
07.40
Dubain lentokenttä
08.30
Tonnikalan saalistajat
09.20
Amishit
10.10
Hurjat mökkiurakat
11.00
Jättimäiset rakennusurakat
12.00
Formula E
12.50
9/11 and the American Dream (1x60 Cutdown)
13.40
9/11
14.30
9/11
15.25
George W. Bush
16.20
Inside 9/11
17.15
My 9/11
18.10
Vaarallisen valtatien pelastajat Kanada
19.05
Jättimäiset rakennusurakat
20.05
9/11
21.00
Heimojen viemää
22.00
Alaskan selviytymiskoe
22.50
Vankilassa ulkomailla
23.45
Tabu
00.35
Lyödään ällikällä
01.00
Lyödään ällikällä
01.25
Alaskan selviytymiskoe
02.15
Huumebisnes Oy
03.05
Vankilassa ulkomailla
03.55
-04.45
Tonnikalan saalistajat
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.50
TV7 Israel News
04.05
Viron pastorit areenalla
04.35
Juennine Fox - Parantuminen kuuluu sinulle
05.05
Kosketus taivaasta
06.05
Pelastuksen sofar
06.35
Sanan ja runon tuoksua
06.50
Herran käsi - Jackmin Tala
07.20
Jumalan lasten auktoriteetti
07.50
Hyvät, pahat ja pyhät
08.20
Lasten Taivas
08.50
Veli-Villen kolme maailmaa
09.00
Lasten kotipuu
09.20
Pastori Tommy Liljan seurassa
09.50
Iloa arkeen - Joyce Meyer
10.20
2000 vuoden aikamatka
10.50
Polvijärven pastori
11.20
Jerusalem studio
11.50
TV7 Israel News
12.05
Viron pastorit areenalla
12.35
Juennine Fox - Parantuminen kuuluu sinulle
13.05
Kosketus taivaasta
14.05
Pelastuksen sofar
14.35
Sanan ja runon tuoksua
14.50
Herran käsi - Jackmin Tala
15.20
Jumalan lasten auktoriteetti
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Isännän pöydässä
16.30
Café Raamattu
17.00
Come Home Kids
17.30
Paastoa ja rukousta Suomen puolesta
20.00
TV7 Israel News
20.15
Paastoa ja rukousta Suomen puolesta
20.45
Avainvartti
21.00
Uskosta totta
21.30
Raamattu rakkaaksi
21.45
One Way
22.15
Sanaa naisilta
22.30
Käännekohta
23.00
Tulimummot
23.30
Hillsong TV
00.00
Pelastusrukous
00.05
Isännän pöydässä
00.35
Café Raamattu
01.05
Come Home Kids
01.35
-04.05
Paastoa ja rukousta Suomen puolesta
07.00
Satuhäät - suomalaisia rakkaustarinoita
07.45
MOT: Heimosota kaukalossa
08.25
Nimipäiväonnittelu: 11.9.
08.29
Possu Pallero
08.39
Tähtirannan pojat
08.49
Raa Raa, leikkisä leijona
08.59
Muista laulaa
09.04
Neppajymykerho
09.09
Sasu
09.55
Kansallismaisemat: Heinävesi
10.05
Keinumorsian
IMDb
5.2
11.25
Oddasat
12.00
Puoli seitsemän
12.30
Nina ja Erik
IMDb
5.3
13.54
Uutisvuosi
14.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.00
Ajankohtainen kakkonen
16.00
Nimipäiväonnittelu: 11.9.
16.01
Possu Pallero
16.12
Tähtirannan pojat
16.18
Raa Raa, leikkisä leijona
16.28
Muista laulaa
16.33
Neppajymykerho
16.39
Sasu
16.50
Hupsis
17.00
Akuutti
17.30
Puoli seitsemän
18.00
Retrolissun ysärit: Aktivistit
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
Kuningaskuluttaja
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.05
Sami Yaffa - Sound Tracker
20.55
Hetkiä Kalliossa: Aino Venna
21.00
Kadunlakaisijat
IMDb
4.3
22.20
Nälkä
22.35
-23.04
Silminnäkijä: Näkymättömät pakolaiset
00.20
Valioliiga: Aston Villa - Newcastle
16.00
Champions Hockey League: SC Bern - Tappara
18.00
Premier League World
18.30
Champions Hockey League: SaiPa - Ingolstadt
20.30
Champions Hockey League: Kloten - JYP
22.30
Premier League Match Pack
23.00
-00.50
UEFA Champions League: Porto - Lille
18.00
Purjehdusta: 49er Grand Prix
18.30
Valioliiga
20.20
Valioliiga
22.10
-23.10
Champions Hockey League
00.55
Formula 1: Italian osakilpailu
10.00
Formula 1: Italian osakilpailu
12.00
Late Show With David Letterman
12.45
Ralli SM
13.30
Rikos ratkaistu
14.15
Motormania
14.30
MM Supermoto
15.00
Erämiehen Vietti
15.15
Erämiehen Vietti
15.30
Erämiehen Vietti
15.45
Erämiehen Vietti
16.00
Les Goldin panttilainaamo
16.30
Les Goldin panttilainaamo
17.00
Ihmismetsästäjä
18.00
Rikos ratkaistu
19.00
Kalastusta Australiassa
19.25
Talvisodan henki
19.30
Kalastusta Australiassa
20.00
Moottoritiekytät
21.00
Kaikilla vaihteilla
21.30
Kaikilla vaihteilla
22.00
Louie
22.30
Meteoriittimiehet
23.20
Walker, Teksasista
00.05
Late Show With David Letterman
00.50
Pelastusjoukot
01.15
Pelastusjoukot
01.40
Palkkionmetsästäjät Dog ja Beth
02.20
-03.15
Palkkionmetsästäjät Dog ja Beth
06.00
Jummi Jammi
06.30
Teletapit
06.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Ella Elefantti
07.15
Kaupungin Sankarit
07.30
Linus
07.40
Keksijäkylän Lotta
07.45
Aapon ja Tiian seikkailut
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Halinallet
08.30
Juniorijumppa
08.31
Tessu
08.40
Onnenpäivä: Supersankarikoulu
08.45
Mimosa ja Petteri
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Seikkailija Dora
09.35
Kotitilan konkkaronkka
09.50
Puuha-Pete
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Muumien maailma
10.15
Chuggington
10.25
Puntti ja piipertäjät
10.30
Jummi Jammi
10.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
11.00
Maija Mehiläinen
11.25
Maija Mehiläinen
11.50
Pororo
12.00
Juniorijumppa
12.01
Arttu
12.30
Rexi-koiran seikkailut
12.40
Pikkukokkikoulu
12.50
Pikkukokkikoulu
13.00
Juniorijumppa
13.01
Peppi Pitkätossu
13.30
Eläimet pelissä
13.55
Onnenpäivä: Supersankarikoulu
14.00
Katti kaiken tietää!
14.30
Noitatyttö Bibi
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
iCarly
16.20
INK - Ihmenappuloiden kerho
16.45
Taitokoulu
16.50
Taitokoulu
17.00
VJ DJ
17.15
Ryhmymaan taikakirja
17.30
Viidakon veijarit
17.45
SheZow
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Winx-klubi
18.30
Possu ja Kärpänen
18.55
Onnenpäivä: Supersankarikoulu
19.00
Paavo Pesusieni
19.25
Gisele ja ekotytöt
19.30
Code Lyoko: Evolution
19.55
Leo
03.25
Underworld: Awakening
IMDb
6.4
04.55
Sukupuolten taistelu
06.15
I Love One Direction
IMDb
3.9
07.25
Mieletön elokuu
IMDb
5.9
09.05
The Campaign
IMDb
6.2
10.30
Imogene
IMDb
5.7
12.10
The (Dead Mothers) Club
13.20
Wanderlust
IMDb
5.6
14.55
Walk The Line
IMDb
7.9
17.10
Call Me Crazy: A Five Film
IMDb
7.2
18.35
The Kings of Summer
IMDb
7.2
20.15
Kaaos perheessä
22.00
Jappeloup
IMDb
6.9
00.15
The Package
IMDb
4.9
01.50
Hannu ja Kerttu: Noitajahti
IMDb
6.1
03.20
-04.55
Last Call at the Oasis
IMDb
7.2
04.00
True Detective
05.00
Kohde
06.00
Looking
06.30
Looking
07.00
Shameless
08.00
Halt and Catch Fire
09.00
Parks and Recreation
09.30
Parks and Recreation
10.00
Looking
10.30
Looking
11.00
Shameless
12.00
Halt and Catch Fire
13.00
Parks and Recreation
13.30
Parks and Recreation
14.00
Looking
14.30
Looking
15.00
Shameless
16.00
Halt and Catch Fire
17.00
Parks and Recreation
17.30
Parks and Recreation
18.00
Looking
18.30
Looking
19.00
Shameless
20.00
Halt and Catch Fire
21.00
Veep
21.30
Veep
22.00
True Blood
23.00
Wentworth
00.00
Last Week Tonight with John Oliver
00.30
Turn
01.15
True Detective
02.10
Kohde
03.00
Heavy Metal Chronicles
03.30
Heavy Metal Chronicles
04.00
-04.52
True Detective
03.30
Kohtalokas syrjähyppy
IMDb
6.6
05.10
Känd från tv
IMDb
5.6
07.00
Ryövärimetsä
07.30
Bert - viimeinen viaton
IMDb
5.5
09.10
Kissanviiksiä ja herneitä
IMDb
5.7
10.50
Bang Bang Orangutang
IMDb
5.1
12.35
Gaven
IMDb
5.8
14.10
Ägget är löst!
IMDb
6.0
15.45
Sherdil - arabialaisori
IMDb
3.8
17.25
Tilapäinen vaimo haussa
IMDb
5.1
19.00
Oma siskoni
19.35
Hata Göteborg
IMDb
5.3
21.00
Veranda för en tenor
IMDb
4.9
22.30
Jägarna 2
IMDb
6.4
00.35
Genvägen
IMDb
5.0
02.00
Detektor
IMDb
6.7
03.40
-05.13
Kahakka Benderissä
IMDb
2.0
04.00
Resident Evil: Retribution
IMDb
5.4
06.00
Nordvest
IMDb
7.0
08.00
Premium Rush
IMDb
6.5
10.00
Rakkauden pelikenttä
IMDb
5.6
11.50
The Lone Ranger
IMDb
6.4
14.20
Sparkle
IMDb
5.1
16.20
Remember Sunday
IMDb
7.0
18.00
Lentsikat
IMDb
5.7
20.00
It Boy
IMDb
6.4
22.00
Korttelivahdit
IMDb
5.7
00.00
Resident Evil: Retribution
IMDb
5.4
02.00
Kvinden i buret
IMDb
7.1
04.00
-05.34
Pyhimyksiä ja sotilaita 2: Airborne Creed
20.40
Mafiaperhe
IMDb
6.4
22.40
Kill Bill: Vol. 2
IMDb
8.0
19.00
Nälkäpeli: Vihan liekit
IMDb
7.8
21.30
-23.06
Border Run
IMDb
4.1
07.00
Valiant
IMDb
5.5
09.00
Barbie ja Pegasoksen taika
IMDb
5.5
11.00
Barbie: Fairytopia - Keijukaismaa
IMDb
4.9
13.00
Hanna?s Gold
IMDb
6.1
15.00
Azur et Asmar
IMDb
7.4
17.00
Otto er et Næsehorn
IMDb
5.7
19.00
Frozen: huurteinen seikkailu
21.00
Min søsters børn i Afrika
IMDb
5.5
23.00
Pyry - Valkoinen gorilla
IMDb
4.4
01.00
-02.41
Peilinaamio
IMDb
7.0
23.30
KHL: TsSKA Moskova - Traktor
10.00
KHL: TsSKA Moskova - Traktor
12.30
NHL-klassikko: Chicago Blackhawks - Pittsburgh Penguins
15.00
KHL: TsSKA Moskova - Traktor
17.30
NHL-klassikko: Los Angeles Kings - Montreal Canadiens
20.00
KHL: TsSKA Moskova - Traktor
22.30
-09.00
KHL: Jokerit - HC Sot?i
01.00
Koripallon MM-kilpailut: Serbia - Brasilia
14.00
Golf: KLM Open
16.30
Golf: PGA Tour Highlights
17.30
Golf: KLM Open
19.30
Golf: Inside the PGA Tour
20.00
Koripallon MM-kilpailut: Ranska - Espanja
22.30
NFL Gameday
23.00
Futbol Mundial
23.30
Golf: European Tour Weekly
00.00
Golf: Inside the PGA Tour
00.30
-01.00
Athletix
02.00
Golf: Golfing World - Daily News
10.00
Golf: ECCO Tour 2014 - Willis Masters
11.00
Golf: Champions Tour Highlights
12.00
Golf: The Evian Championship
15.00
Golf: KLM Open
16.30
Golf: The Evian Championship
19.30
Golf: This is PGA Tour Canada
20.00
Golf: TOUR Championship by Coca-Cola
01.00
-10.00
Golf: KLM Open
00.30
Hockeyallsvenskan: Timrå - Mora
11.45
Hockeyallsvenskan: Timrå - Mora
13.45
NHL: Pittsburgh Penguins - Columbus Blue Jackets
15.45
NHL: Anaheim Ducks - Dallas Stars
17.45
NHL: New York Rangers - Philadelphia Flyers
19.45
Hockeyallsvenskan: AIK - Södertälje
22.30
-00.30
Hockeyallsvenskan: Timrå - Mora
03.00
Keskiaika
04.10
Museon mysteerit
05.00
Maailmaa muuttanut sää
05.30
Maailmaa muuttanut sää
06.00
Vaiettu historia
07.00
Maailmaa muuttanut sää
07.30
Maailmaa muuttanut sää
08.00
Time Team
09.00
Toinen maailmansota väreissä
10.00
Edvariaaninen maatila
IMDb
8.3
11.10
Kätketyt salaisuudet
12.10
Medicin suku
13.05
Venäjän historian paljastuksia
14.00
James Mayn 1900-luku
14.30
James Mayn 1900-luku
15.00
Aleksanterin kadonnutta maailmaa etsimässä
16.00
Time Team
17.00
Edvariaaninen maatila
IMDb
8.3
18.10
Maailmaa muuttanut sää
18.40
Maailmaa muuttanut sää
19.10
Myyttien metsästäjät
20.10
Museon mysteerit
21.00
Missio X
22.00
Versailles'n nousu ja tuho: Ludvig XIV
IMDb
8.6
23.10
Vaiettu historia
IMDb
6.6
00.00
Myyttien metsästäjät
01.00
Kuoleman työkalut
02.00
Toinen maailmansota väreissä
03.00
-04.10
Aleksanterin kadonnutta maailmaa etsimässä
00.00
Hidden
07.00
Wild Connection: The Great Bridge
08.00
Wild About New Zealand
08.55
Hope For Wildlife
09.50
Cheetah Diaries
10.15
Cheetah Diaries
10.45
For the Love of Elephants
11.45
The Zoo
12.15
The Zoo
12.45
Animal Park Wild in Africa
13.30
A Year in the Wild
14.25
Animal Park Wild in Africa
15.15
Harnas - Wildlife Rescue Camp
15.45
Harnas - Wildlife Rescue Camp
16.20
Animal 24/7
17.10
Djurakuten
17.35
Djurakuten
18.05
Wild About New Zealand
19.00
The Nature of Britain
20.00
J'ai Marché Sur La Terre
21.00
Mr & Mrs Murder
22.00
Mad Dogs
23.00
Prisoners' Wives
00.00
-07.00
Hidden
09.28
Snooker: International Masters Shanghai, Kiina
12.14
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
13.19
Tennis: Mats Point
13.53
Snooker: Ronnie O'Sullivan -show
14.25
Snooker: International Masters Shanghai, Kiina
17.00
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
18.40
Jalkapallo: Karsinnat alle 21-vuotiaiden EM-kisoihin
19.57
Tennis: Mats Point
20.35
Muut lajit: Watts top 10
20.57
Kamppailu-urheilu: Fight Club
22.26
Snooker: International Masters Shanghai, Kiina
00.26
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
01.36
-02.26
Muut lajit: WATTS
03.59
Jalkapallo: Karsinnat alle 21-vuotiaiden EM-kisoihin
04.57
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
06.06
Snooker: International Masters Shanghai, Kiina
08.02
Australialainen jalkapallo: Australian Football League
09.35
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
11.04
Jalkapallo: Karsinnat alle 21-vuotiaiden EM-kisoihin
12.28
Motocross: MM-sarja Goiana, Brasilia
12.57
Motocross: MM-sarja Goiana, Brasilia
13.40
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
14.53
Muut lajit: Watts top 10
15.23
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
16.58
Snooker: International Masters Shanghai, Kiina
18.18
Muut lajit: Watts top 10
18.48
Snooker: International Masters Shanghai, Kiina
20.56
Kädenvääntö: PAL / NAL,
21.27
Pro Wrestling: This Week on World Wrestling Entertainment
22.02
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
22.57
Pyöräily: Grand Prix Quebec
00.25
Snooker: International Masters Shanghai, Kiina
02.04
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
03.08
Pyöräily: Grand Prix Quebec
03.59
-04.27
Motocross: MM-sarja Goiana, Brasilia
03.55
American Chopper
04.45
Likaiset työt
05.35
Ruokatehdas
06.00
Ruokatehdas
06.25
Selviytyjäkaksikko
07.20
Myytinmurtajat
08.15
Arvokaman etsijät
09.05
Tuunaajat 2012
10.00
Fast N' Loud
11.00
Myytinmurtajat
12.00
Alaska
13.00
Kultakuume
14.00
Leludiileri
14.30
Matkatavarakaaos
15.00
Treehouse Masters
16.00
Selviytyjäkaksikko
17.00
Fast N' Loud
18.00
Tuunaajat 2012
19.00
Leludiileri
19.30
Matkatavarakaaos
20.00
Alaska
21.00
Myytinmurtajat
22.00
Strip The City
23.00
Kultakuume
00.00
Alaska
01.00
Jokien hirviöt
02.00
Valassodat
03.00
Ruudinkäryä
03.55
-04.45
American Chopper
03.50
Art Attack
04.10
Good Luck Charlie
04.30
Jessie
04.55
Phineas & Ferb
05.15
Lilo And Stitch
05.35
Dog With a Blog
05.45
Dog With a Blog
06.00
Austin and Ally
06.25
Phineas & Ferb
06.35
Good Luck Charlie
07.00
Handy Manny
07.15
Sofia the First
07.40
Phineas & Ferb
08.05
Jessie
08.30
Dog With a Blog
08.55
Austin and Ally
09.20
A.N.T Farm
09.45
Art Attack
10.10
Henry Hugglemonster
10.25
Handy Manny
10.40
Jake and the Never Land Pirates
10.55
Doc McStuffins
11.10
Chuggington
11.20
Phineas & Ferb
11.35
Lilo And Stitch
12.00
Kim Possible
12.25
American Dragon
12.50
Emperor's New School
13.15
Phineas & Ferb
13.40
Gravity Falls
14.05
Shake It Up
14.30
Dog With A Blog
14.55
A.N.T Farm
15.20
Jessie
15.45
Good Luck Charlie
16.10
Austin and Ally
16.35
Dog With a Blog
17.00
A.N.T Farm
17.25
Jessie
17.50
I Didn't Do It
18.15
A.N.T Farm
18.40
Austin and Ally
19.05
Dog With a Blog
19.30
Kickin' It
19.55
Lab Rats
20.20
Crash And Bernstein
20.45
Good Luck Charlie
21.10
Good Luck Charlie
21.35
Cars Toons
21.45
My Babysitter's A Vampire
22.10
Phil of the Future
22.35
Good Luck Charlie
23.00
A.N.T Farm
23.25
Shake it up
23.50
Jessie
00.15
That's so Raven
00.40
My Babysitter's A Vampire
01.05
Phil of the Future
01.25
Sonny With A Chance
01.45
Pair of Kings
02.05
Violetta
02.50
Danny Cunningham The Ninja of the School
03.10
Dude, That's My Ghost
03.30
Packages From Planet X
03.50
-04.10
Art Attack
Suomen suosituin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Emmerdale
,
Taivaan tulet
,
Muumilaakson tarinoita
,
Vera Stanhope tutkii
,
Unelma-asunto auringon alta
,
Lemmen viemää
,
Hakekaa kätilö!
,
Reinikainen
,
Simpsonit
,
La Promesa - Salaisuuksien kartano
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti