Sanakirja
Vaihtoautot
Tietovisat
Reseptit
Horoskooppi
Blogit
Viihde
TV-ohjelmat tänään
10
Ke 10.09.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
02.10
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Strada
06.25
Ylen aamu-tv
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Murdochin murhamysteerit
10.50
Kansallismaisemat: Vanajavesi
11.00
Yle Uutiset
11.05
Yle Uutiset Uusimaa
11.15
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.25
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.35
Yle Uutiset Häme
11.45
Yle Uutiset Keski-Suomi
11.55
Yle Uutiset Itä-Suomi
12.05
Yle Uutiset Pohjanmaa
12.15
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
12.25
Oddasat
12.40
Sydämen asialla
13.30
MOT: Heimosota kaukalossa
14.00
Välikysymys poliisipalveluista
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Lentopallon MM: Jatkolohko FIN - RUS
18.00
Yle Uutiset
18.22
Yle Uutiset alueeltasi
18.25
Yle Uutiset sää
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Historia: Lounas taivaalla
20.00
Akuutti
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.05
A-studio
21.50
Yle Uutiset
22.00
Urheiluruutu
22.05
Keskiviikon ravisuora
22.10
Sunset Limited
23.40
Stolberg
00.40
Ulkolinja: Menetetty yksityisyys
01.35
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
LIVE
3
01.05
Voittostudio
05.30
Aamusää
06.00
Studio55.fi
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Studio55.fi
09.30
Huomenta Suomen Uutiset
09.40
Mitä tänään syötäisiin?
09.45
Kauniit ja rohkeat
10.10
Emmerdale
10.40
Emmerdale
11.10
Lääkärit
12.05
Ostoskanava Tvins.com
13.35
Kadonneen jäljillä UK
14.35
Ensisilmäyksellä
15.05
Alueellinen sääennuste
15.10
Mitä tänään syötäisiin?
15.15
Unelmakoti puoleen hintaan
16.15
Pientä mökkiremonttia
17.15
Uutiset
17.20
Päivän sää
17.25
Kauniit ja rohkeat
17.55
Mitä tänään syötäisiin?
18.00
Emmerdale
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän Uutiset
19.20
Päivän sää
19.30
Salatut elämät
20.05
Hansin matkassa
21.00
C.S.I. New York
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Viking Lotto ja Jokeri
22.30
MTV Sport Uutiset
22.45
Kallista kipua
23.40
Revolution
00.40
-05.30
Voittostudio
LIVE
4
03.35
NCIS Rikostutkijat
04.35
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Disneyn esikoulu: Erikoisagentti Oso
07.25
Disney esittää: Finias ja Ferb
07.50
My Little Pony: Ystävyyden taikaa
08.15
Waverly Placen velhot
08.45
Sikke - Ruokaa rakkaudella
09.20
Tuhluriprinsessat
09.50
Kodikkaasti vuokralla
10.20
Sarahin sisustusvinkit
10.50
Ennustaja-TV
11.20
Ostosruutu
11.50
Ostosruutu
12.20
LIVE: Tiedä ja Voita
13.20
Kodikkaasti vuokralla
13.50
Sarahin sisustusvinkit
14.20
Sikke - Ruokaa rakkaudella
14.50
Ruotsin karmein koti
15.50
Tanssin superäidit
16.50
Arvostele mun illallinen Suomessa
17.20
Frasier
17.50
Hotellit haltuun
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Poliisit
19.30
Poliisit
20.00
Hotellit kuntoon, Jyrki Sukula!
20.57
Keno
21.00
Under the Dome
22.00
Criminal Minds - FBI-tutkijat
23.00
Castle
00.00
Poliisit
00.30
Poliisit
01.00
NCIS Rikostutkijat
02.00
Frasier
02.30
Brad Meltzerin tulkinnat
03.30
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
5
07.25
SVT: Gomorron Sverige
12.00
SVT: Matiné: Lita på mig, älskling!
13.30
SVT: Blågula drömmar
14.00
SVT: Vem vet mest?
14.30
SVT: Val 2014: Sverige idag valspecial
15.00
SVT: Det stora matslaget
16.25
U-LANDSFILM 2013: NÖRD PÅ ÄVENTYR I MYANMAR (BURMA
16.26
Seikkailu Myanmarissa
16.55
Spotlight: Pohjoismaista kaveria ei jätetä
17.25
Sportmagasinet
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben: Mikko Mallikas
18.30
Kapteeni Sapelihammas - merten kuningas
18.44
Kysy Laralta
18.56
Ruohonjuuritasolla
19.00
Puutarhakeskiviikko
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Kärkeviä kommentteja
20.30
X3M-tv: Sex & Sånt
20.45
Oddasat
21.00
Älä pyyhi kyyneleitä paljain käsin
21.58
Yle Nyheter TV-nytt
22.00
Perhesirkus
22.30
Eläimellistä menoa Norjassa
23.00
SVT: Sportnytt
23.15
SVT: Året var 1964
00.15
SVT: Aktuellt
00.55
SVT: Kulturnyheterna
01.00
SVT: Västnytt
01.10
SVT: Nyhetssammanfattning
01.15
SVT: Kulturnyheterna
01.30
SVT: Gomorron Sverige sammandrag
02.00
SVT: Lulu Zipadoo
02.15
SVT: Lilla Aktuellt
02.30
-03.00
SVT: Antikduellen
LIVE
6
02.30
Voittostudio
06.00
Voittostudio
08.00
Astral TV
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Tvins.com
13.00
Ostoskanava Guthy Renker
14.00
XOX Betsey Johnson
14.55
Myytinmurtajat
16.00
Walker, Teksasista
17.00
Lemmen viemää
18.00
Catfish
19.00
Naapurit-arvonta
19.05
Big Brother Extra
19.30
Miehen puolikkaat
20.00
Rillit huurussa
20.30
Simpsonit
21.00
Kurjat kuppilat USA
22.00
Big Brother
23.00
666 Park Avenue
23.55
Vampyyripäiväkirjat
00.55
Simpsonit
01.25
-05.52
Voittostudio
LIVE
7
03.10
Kauniit ja rohkeat Båstadissa
04.00
Chicago Fire
06.00
Ihmemies MacGyver
07.00
Matlock
08.00
Kellarin kunkku
08.25
Kellarin kunkku
08.55
TV Shop Tvins
11.55
Ankkadynastia
12.25
Tahdon morsiuspuvun!
12.55
Pomo keittiössä
13.25
Pomo keittiössä
13.55
Ihmemies MacGyver
15.00
Matlock
16.00
Kolmas kivi auringosta
16.30
Kaikki rakastavat Raymondia
17.00
Pulmuset
17.30
Pulmuset
18.00
Kellarin kunkku
18.30
Kellarin kunkku
19.00
Maatilan prinsessa
19.30
Tatuointistudio HelsINK
20.00
Bastuklubben
20.30
Brooklyn 99
21.00
Ostarikyttä
IMDb
5.2
22.55
Blacklist
23.50
Tappavat suhteet
00.55
Brooklyn 99
01.25
Hitch - lemmentohtori
IMDb
6.6
03.35
-04.05
Ponille kyytiä
LIVE
8
03.15
Häähullut
04.15
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Hulluna häämekkoihin
09.30
Tuhluriprinsessat
10.00
Jutta ja superdieetit
10.30
Sisustuskaksoset
11.00
Pikakurssi kodinostoon
11.30
Lauran matkakuvia: Tukholma
12.00
Vanessa ja pikkuväki
12.30
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
13.00
Tomin keittiö
13.30
Kauneusleikkaukseen vai ei?
14.00
Hulluna häämekkoihin
14.30
Kotikokkien taistelu
15.35
Hurja remontti
16.30
Olet mitä syöt
17.00
Huippumalli haussa
18.00
Kotikokkien taistelu
19.00
Hurja remontti
20.00
Jutta ja superdieetit
20.30
Sinkkulaiva
21.00
Toisenlaiset äidit
22.00
Nashville
23.00
Sinkkulaiva
23.30
Kieroilevat kaunottaret
00.30
Kotikokkien taistelu
01.35
Häähullut
02.35
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
9
03.50
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
09.10
Ostosruutu
09.40
Ostosruutu
10.10
Ostosruutu
10.40
LIVE: Tiedä ja Voita
11.10
Krokotiilimies
12.10
Huijarirakentajat
13.05
Kuppilat kuntoon Ruotsi
14.00
Leijonan luola USA
14.55
MasterChef Australia
15.55
Krokotiilimies
17.00
Kuppilat kuntoon Ruotsi
18.00
MasterChef Australia
19.00
Leijonan luola USA
20.00
Martina ja hengenpelastajat
21.00
Suomen Tulli
22.00
Leijonan luola USA
23.00
Rekkakuskit jäällä
00.00
Vuorien sankarit
00.55
Anthony Bourdain minilomalla
01.55
Bullrun - kaasu pohjassa
02.25
Bullrun - kaasu pohjassa
02.55
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
10
03.30
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Yukonin miehet
19.00
Roudarit
19.30
RaviTV
21.00
Fast n' Loud
22.00
Voi veljet, missä lienet?
IMDb
7.7
00.10
NCIS Rikostutkijat
01.00
Kaikenlaista kaupan
01.30
Kaikenlaista kaupan
02.00
Star Trek: The Next Generation
02.55
Dog, palkkionmetsästäjä
03.20
Dog, palkkionmetsästäjä
03.50
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.55
24Kitchen: Sara La Fountain
04.20
24Kitchen: Sara La Fountain
04.50
Sky News
06.00
Sky News
06.31
FOX Kids: Pound Puppies
06.52
FOX Kids: Lalaloopsy
07.15
FOX Kids: Vipo - lentävän koiran seikkailut
07.27
FOX Kids: Vipo - lentävän koiran seikkailut
07.39
FOX Kids: Transformers
08.02
FOX Kids: Monsuno
08.25
FOX Kids: Trollz
08.50
Wipeout
09.40
24Kitchen: Sara La Fountain
10.10
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
10.40
24Kitchen: Kapinakokki Santeri Hämäläinen
11.10
Venäläiset tulee!
12.00
Autiotalojen aarteet
12.25
Tuohta tuhosta
12.55
Ufojen jäljillä Euroopassa
13.50
Huijareiden kaupunki
14.40
Montanan poliisit
15.35
Lentoturmatutkinta
16.30
Futurama
16.55
Family Guy
17.25
Suomen vartijat
17.50
Huutokaupan metsästäjät
18.15
How I Met Your Mother
18.40
How I Met Your Mother
19.10
Cops
19.35
Cops
20.00
Huutokaupan metsästäjät
20.30
Suomen vartijat
21.00
Bones
21.55
Criminal Minds
22.50
Ilman johtolankaa
23.50
Lyödään ällikällä
00.20
Nolot vartalot: Sairaudet
00.50
Tabu
01.40
Huumebisnes Oy
02.35
Totta vai tarua?
03.05
Family Guy
03.30
Suomen vartijat
03.55
-04.25
24Kitchen: Sara La Fountain
LIVE
13
00.55
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Täydelliset juhlat
10.00
Suurin pudottaja
11.00
Ostoskanava Guthy Renker
12.00
Beverly Hillsin panttilainaamo
12.30
Makuja & Elämää
12.50
Lääkärit
13.40
Stylisti Rachel Zoe
14.40
Beverly Hillsin täydelliset naiset
15.40
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
16.10
Makuja & Elämää
16.30
Suurin pudottaja
17.30
Salatut elämät
18.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
19.00
Pientä pintaremonttia
20.00
Meidän häät
21.00
Iholla
21.30
Beverly Hillsin täydelliset naiset
22.30
Ladies of London
23.30
Iholla
00.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
00.55
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.10
Vankilassa ulkomailla
04.00
Tonnikalan saalistajat
04.50
Yukonin kultamaat
05.35
Lyödään ällikällä
06.00
Hurjat mökkiurakat
06.50
Lyödään ällikällä
07.15
Kissakalan metsästäjät
08.05
Dubain lentokenttä
08.55
Tonnikalan saalistajat
09.45
Amishit
10.35
Hurjat mökkiurakat
11.25
Jättimäiset rakennusurakat
12.20
Tyhmyrien tiedettä
12.45
Tyhmyrien tiedettä
13.10
Tyhmyrien tiedettä
13.35
Tyhmyrien tiedettä
14.00
Tyhmyrien tiedettä
14.25
Tyhmyrien tiedettä
14.50
Tyhmyrien tiedettä
15.10
Tyhmyrien tiedettä
15.35
Tyhmyrien tiedettä
16.00
Tyhmyrien tiedettä
16.25
Tyhmyrien tiedettä
16.50
Tyhmyrien tiedettä
17.15
Tyhmyrien tiedettä
17.40
Tyhmyrien tiedettä
18.05
Vaarallisen valtatien pelastajat Kanada
19.00
Jättimäiset rakennusurakat
20.00
Formula E
20.55
Aivopelit
21.55
Lyödään ällikällä
22.20
Lyödään ällikällä
22.45
Vankilassa ulkomailla
23.45
Tabu
00.35
Lyödään ällikällä
01.00
Lyödään ällikällä
01.25
Lyödään ällikällä
01.50
Lyödään ällikällä
02.15
Huumebisnes Oy
03.05
Vankilassa ulkomailla
03.55
-04.45
Tonnikalan saalistajat
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.30
Jerusalemin muureilla
04.00
TV7 Israel News
04.15
Tie on valmis!
04.45
Armon kalliolla
05.05
Danny Silk - Rakasta tositarkoituksella
06.05
Minä odotan sinua, Herra
06.10
Lähetyspysäkki
06.20
Marttyyrien ääni
06.50
John Fenn - Kotiseurakunta
07.20
Parantava rukous - Pirkko Jalovaara
07.50
Elävä yhteys
08.20
Passion for Jesus
08.50
Tulinuoli
09.20
Kaiken kohdalleen asettaminen
09.50
Andrew Wommack evankeliumin äärellä
10.20
Jumalan juoksutytöt Virossa
10.50
Keskipisteessä Jeesus
11.20
Jerusalemin muureilla
11.50
TV7 Israel News
12.05
Tie on valmis!
12.35
Armon kalliolla
12.55
Raamattu puhuu sinulle
13.05
Danny Silk - Rakasta tositarkoituksella
14.05
Minä odotan sinua, Herra
14.10
Lähetyspysäkki
14.20
Marttyyrien ääni
14.50
John Fenn - Kotiseurakunta
15.20
Parantava rukous - Pirkko Jalovaara
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Hyvät, pahat ja pyhät
16.30
Lasten Taivas
17.00
Veli-Villen kolme maailmaa
17.10
Lasten kotipuu
17.30
Pastori Tommy Liljan seurassa
18.00
Iloa arkeen - Joyce Meyer
18.30
2000 vuoden aikamatka
19.00
Polvijärven pastori
19.30
Jerusalem studio
20.00
TV7 Israel News
20.15
Viron pastorit areenalla
20.45
Juennine Fox - Parantuminen kuuluu sinulle
21.15
Kosketus taivaasta
22.15
Pelastuksen sofar
22.45
Sanan ja runon tuoksua
23.00
Herran käsi - Jackmin Tala
23.30
Jumalan lasten auktoriteetti
00.00
Hyvät, pahat ja pyhät
00.30
Lasten Taivas
01.00
Lasten kotipuu
01.20
Pastori Tommy Liljan seurassa
01.50
Iloa arkeen - Joyce Meyer
02.20
2000 vuoden aikamatka
02.50
Polvijärven pastori
03.20
Jerusalem studio
03.50
-04.05
TV7 Israel News
07.00
Irakere - kuubalaisia rytmejä
07.55
Omara ja Martin Kuubasta
08.15
Strada
09.55
Kansallismaisemat: Vanajavesi
10.05
Yle Uutiset Uusimaa
10.15
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
10.25
Yle Uutiset Lounais-Suomi
10.35
Yle Uutiset Häme
10.45
Yle Uutiset Keski-Suomi
10.55
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.05
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.15
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11.25
Oddasat
12.00
Muuttohaukantie
12.30
Alivaltiosihteerin televisio-ohjelma
12.45
A-studio
13.50
Uutisvuosi
14.00
Alivaltiosihteerin televisio-ohjelma
14.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
14.50
A-studio
15.20
Koskikaran elämänvirrassa
16.00
Pikku Kakkonen
17.00
Prisma Studio
17.30
Puoli seitsemän
18.00
Retrolissun ysärit: Girl Power
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
Uusi päivä
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.05
Ajankohtainen kakkonen
20.55
Totuus rakkaudesta
21.25
-21.54
Perhesirkus
00.20
Valioliiga: Chelsea - Leicester
16.00
UEFA Champions League viikkomakasiini
16.30
Champions Hockey League: Bolzano - TPS
18.30
Champions Hockey League: HIFK - Krefeld
20.30
Champions Hockey League: Kärpät - Köln
22.30
-00.20
Valioliiga: Sunderland - Manchester United
18.00
MM Supermoto
18.30
Premier League World
19.00
Valioliiga
20.50
Valioliiga
22.40
Timanttiliiga Highlights
23.35
-00.35
MM Motocross
06.30
Lähetystauko MTV Max
10.00
GP3
10.50
GP2
12.00
Late Show With David Letterman
12.45
Rikos ratkaistu
13.30
Kalastusta Australiassa
13.56
Ralli SM
14.40
Palkkionmetsästäjät Dog ja Beth
15.20
Palkkionmetsästäjät Dog ja Beth
16.00
Palkkionmetsästäjät Dog ja Beth
16.40
Palkkionmetsästäjät Dog ja Beth
17.20
Rikos ratkaistu
18.05
Maailman tehokkaimmat mönkijät
18.35
Monster Jam - International Racing and Freestyle
19.00
Les Goldin panttilainaamo
19.25
Talvisodan henki
19.30
Les Goldin panttilainaamo
20.00
Pelastusjoukot
20.30
Pelastusjoukot
21.00
Nhra
21.30
Autohullun käsikirja
22.00
Cleveland Show
22.30
Ihmismetsästäjä
23.20
Walker, Teksasista
00.10
Late Show With David Letterman
00.55
-10.00
Formula 1: Italian osakilpailu
06.00
Jummi Jammi
06.30
Teletapit
06.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Kotitilan konkkaronkka
07.15
Kaupungin Sankarit
07.30
Ystävien kylä
07.40
Miffy ja ystävät
07.45
Aapon ja Tiian seikkailut
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Halinallet
08.30
Juniorijumppa
08.31
Tessu
08.40
Onnenpäivä: Supersankarikoulu
08.45
Mimosa ja Petteri
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Seikkailija Dora
09.35
Kotitilan konkkaronkka
09.50
Puuha-Pete
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Muumien maailma
10.15
Chuggington
10.25
Puntti ja piipertäjät
10.30
Jummi Jammi
10.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
11.00
Maija Mehiläinen
11.25
Maija Mehiläinen
11.50
Pororo
12.00
Juniorijumppa
12.01
Arttu
12.30
Mun oma lemmikki - ponikoulu
12.40
Pikkukokkikoulu
12.50
Pikkukokkikoulu
13.00
Juniorijumppa
13.01
Peppi Pitkätossu
13.30
Eläimet pelissä
13.55
Onnenpäivä: Supersankarikoulu
14.00
Katti kaiken tietää!
14.30
Noitatyttö Bibi
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
iCarly
16.20
INK - Ihmenappuloiden kerho
16.45
Taitokoulu
16.50
Taitokoulu
17.00
Viidakon veijarit
17.15
Ryhmymaan taikakirja
17.30
Chaplin
17.35
Chaplin
17.45
Chaplin
17.55
Onnenpäivä: Supersankarikoulu
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Winx-klubi
18.30
SheZow
18.45
SheZow
19.00
Kultakalani on ilkimys
19.25
Leo
19.30
VJ DJ
19.45
Takkutarha
02.10
Foxfire
04.30
Life According to Sam
06.05
Keltaisten sitruunoiden ravintola
07.40
Valehtelija, valehtelija
IMDb
6.9
09.05
Karsten och Petra blir bästa vänner
IMDb
7.2
10.25
Lola Versus
IMDb
5.0
11.50
The Bling Ring
13.20
Winston Churchill: Walking with Destiny
IMDb
7.4
15.00
Little Miss Sunshine
IMDb
7.8
16.40
That's My Boy
IMDb
5.5
18.35
Percy Jackson: Hirviöidenmeri
IMDb
6.0
20.25
Kyss mig för fan
22.00
Wallander - Den orolige mannen
23.35
Pain & Gain
IMDb
6.4
23.40
Pain & Gain
IMDb
6.4
01.50
Curse of Chucky
03.25
-04.49
Underworld: Awakening
IMDb
6.4
04.00
True Detective
05.00
Kohde
06.00
Looking
06.30
Looking
07.00
Shameless
08.00
Halt and Catch Fire
09.00
Parks and Recreation
09.30
Parks and Recreation
10.00
Looking
10.30
Looking
11.00
Shameless
12.00
Halt and Catch Fire
13.00
Parks and Recreation
13.30
Parks and Recreation
14.00
Looking
14.30
Looking
15.00
Shameless
16.00
Halt and Catch Fire
17.00
Parks and Recreation
17.30
Parks and Recreation
18.00
Looking
18.30
Looking
19.00
Shameless
20.00
Halt and Catch Fire
21.00
Halt and Catch Fire
22.00
Wentworth
23.00
The Knick
00.00
Turn
01.00
True Detective
02.00
Kohde
03.00
Heavy Metal Chronicles
03.30
Heavy Metal Chronicles
04.00
-04.51
True Detective
03.35
Päästäkää vangit irti - on kevät!
IMDb
6.1
05.15
Gaven
IMDb
5.8
06.55
Peppi seitsemällä merellä
IMDb
6.7
08.35
Ronja Ryövärintytär
IMDb
7.1
10.40
Tilapäinen vaimo haussa
IMDb
5.1
12.15
Picasson seikkailut
IMDb
7.5
14.05
Hata Göteborg
IMDb
5.3
15.30
Kocken
17.25
Huijaus
IMDb
6.5
19.00
Minä olen soturisi
IMDb
5.4
21.00
Pillertrillaren
IMDb
3.1
22.50
Van Veeteren: Carambole
IMDb
5.9
00.30
Veranda för en tenor
IMDb
4.9
02.00
Kahden kauppa
IMDb
5.5
03.30
-05.05
Kohtalokas syrjähyppy
IMDb
6.6
03.30
Nälkäpeli: Vihan liekit
IMDb
7.8
06.00
Frozen: huurteinen seikkailu
08.00
Here Comes the Boom
IMDb
6.4
10.00
One Direction: This Is Us
IMDb
4.2
12.00
Oikeesti aikuiset 2
IMDb
5.4
14.00
Rakkauden pelikenttä
IMDb
5.6
16.00
Premium Rush
IMDb
6.5
17.30
The Lone Ranger
IMDb
6.4
20.00
Kinamand
IMDb
7.1
22.00
Nordvest
IMDb
7.0
00.00
Nälkäpeli: Vihan liekit
IMDb
7.8
02.20
Don Jon
IMDb
6.6
04.00
-05.36
Resident Evil: Retribution
IMDb
5.4
23.00
Saalistaja
IMDb
5.9
19.00
Hours
IMDb
6.4
07.00
Dino 2
IMDb
4.9
09.00
Barbie Fairytopia - Mermaidia
11.00
Barbie ja Pegasoksen taika
IMDb
5.5
13.00
Valiant
IMDb
5.5
15.00
Space Chimps
IMDb
4.5
17.00
Lumottu Ella
IMDb
6.3
19.00
Azur et Asmar
IMDb
7.4
21.00
Spooky House
23.00
Otto er et Næsehorn
IMDb
5.7
01.00
-02.25
Min søsters børn i Afrika
IMDb
5.5
23.00
KHL: Jokerit - HC Sot?i
09.55
KHL: Jokerit - HC Sot?i
12.25
Pelipäivä: Erkka Westerlund
13.25
KHL: Dynamo Moskova - TsSKA Moskova
15.55
NHL: Anaheim Ducks - Colorado Avalanche
17.55
Pelipäivä: Antti-Jussi Niemi
18.25
KHL: TsSKA Moskova - Traktor
21.00
NHL-klassikko: Chicago Blackhawks - Pittsburgh Penguins
23.30
-10.00
KHL: TsSKA Moskova - Traktor
00.00
NFL: Detroit Lions - New York Giants
13.30
Golf: European Tour Highlights
14.30
Koripallon MM-kilpailut: Liettua - Turkki
16.30
Koripallon MM-kilpailut: Slovenia - USA
18.50
Koripallon MM-kilpailut: Serbia - Brasilia
21.00
Golf: PGA Tour Highlights
22.50
-01.00
Koripallon MM-kilpailut: Ranska - Espanja
02.00
Golf: Golfing World - Daily News
10.00
Golf: Golfing World - Daily News
11.00
Golf: Nationwide Children's Hospital Championship
14.00
Golf: Golfing World - Daily News
15.00
Golf: PGA Tour Highlights
16.00
Golf: ECCO Tour 2014 - Willis Masters
16.30
Golf: Asian Tour Golf Show
17.00
Golf: BMW Championship
20.00
Golf: Golfing World - Daily News
21.00
Golf: Asian Tour Golf Show
21.30
Golf: Challenge Tour Series Highlights
22.00
Golf: European Tour Weekly
22.30
Golf: Web.com Tour Highlights
23.30
Golf: Inside the PGA Tour
00.00
Golf: Champions Tour Highlights
01.00
Golf: European Tour Weekly
01.30
Golf: Inside the PGA Tour
02.00
-10.00
Golf: Golfing World - Daily News
00.00
NHL: Montreal Canadiens - New York Rangers
11.30
Inför Hockeyallsvenskan
12.30
NHL: Pittsburgh Penguins - Ottawa Senators
14.30
Ruotsin karsintasarja: Rögle - AIK
16.30
Ruotsin karsintasarja: Örebro - Malmö Redhawks
18.30
Inför Hockeyallsvenskan
19.30
Hockeyallsvenskan: Timrå - Mora
22.30
-00.30
NHL: Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens
03.00
Muinainen Egypti: Elämä ja kuolema Kuninkaiden laaksossa
04.10
Museon mysteerit
05.00
Maailmaa muuttanut sää
05.30
Maailmaa muuttanut sää
06.00
Maailmaa muuttanut sää
06.30
Maailmaa muuttanut sää
07.00
Maailmaa muuttanut sää
07.30
Maailmaa muuttanut sää
08.00
Time Team
09.00
Toinen maailmansota väreissä
10.00
Edvariaaninen maatila
IMDb
8.3
11.10
Valkoinen kuningatar ja hänen kilpailijansa
12.10
Romanovit: Tsaarien nousu ja tuho
13.05
Muinaiset maailmat
14.00
James Mayn 1900-luku
14.30
James Mayn 1900-luku
15.00
Keskiaika
16.00
Time Team
17.00
Edvariaaninen maatila
IMDb
8.3
18.10
Maailmaa muuttanut sää
18.40
Maailmaa muuttanut sää
19.10
Myyttien metsästäjät
20.10
Museon mysteerit
21.00
Kätketyt salaisuudet
22.00
Historiaa tehneet naiset
23.00
Medicin suku
00.00
Myyttien metsästäjät
01.00
Kuoleman työkalut
02.00
Toinen maailmansota väreissä
03.00
-04.10
Keskiaika
00.00
Hidden
07.00
Wild Connection: The Great Bridge
08.00
Wild About New Zealand
08.55
Hope For Wildlife
09.50
Wild and Woolly - An Elephant and his Sheep
10.45
Secret Life of Elephants
11.45
The Zoo
12.15
The Zoo
12.45
Animal Park Wild in Africa
13.30
Wild and Woolly - An Elephant and his Sheep
14.25
Animal Park Wild in Africa
15.15
Harnas - Wildlife Rescue Camp
15.45
Harnas - Wildlife Rescue Camp
16.20
Animal 24/7
17.10
Djurakuten
17.35
Djurakuten
18.05
Wild About New Zealand
19.00
Rift Valley - The Great Rift
IMDb
8.2
20.05
Cheetah Diaries
20.30
Cheetah Diaries
21.00
Mr & Mrs Murder
22.00
Mad Dogs
23.00
The Blue Rose
00.00
-07.00
Hidden
09.27
Snooker: International Masters Shanghai, Kiina
12.31
Snooker: Ronnie O'Sullivan -show
13.01
Jalkapallo: Karsinnat alle 21-vuotiaiden EM-kisoihin
13.48
Tennis: Mats Point
14.27
Snooker: International Masters Shanghai, Kiina
17.18
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
18.40
Muut lajit: WATTS
19.44
Muut lajit: Wednesday Selection
19.48
Ratsastus: Riders Club
19.56
Golf: U.S. P.G.A. Tour - Barclays Classic
21.01
Golf: U.S. P.G.A. Tour - Deutsche Bank Championship
22.05
Golf: Naisten Euroopan kiertue, Skotlanti
22.17
Golf: Golf Club
22.27
Muut lajit: Month Selection
22.36
Purjehdus: Yacht Club
22.42
Muut lajit: Wednesday Selection
22.44
Snooker: International Masters Shanghai, Kiina
00.22
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
01.22
-02.27
Jalkapallo: Karsinnat alle 21-vuotiaiden EM-kisoihin
03.56
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
04.59
Superbike: MM-sarja Jerez de la Frontera, Espanja
05.31
Superbike: MM-sarja Jerez de la Frontera, Espanja
06.00
Snooker: International Masters Shanghai, Kiina
07.47
Jalkapallo: Karsinnat alle 21-vuotiaiden EM-kisoihin
09.23
Autourheilu: Porsche Supercup Monza, Italia
09.55
Autourheilu: Blancpain GT Series Algarve, Portugali
10.23
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
11.25
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
12.48
Tennis: Mats Point
13.23
Muut lajit: WATTS
14.18
Jalkapallo: Karsinnat alle 21-vuotiaiden EM-kisoihin
15.26
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
16.57
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
17.17
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
18.58
Tennis: Mats Point
20.00
Snooker: International Masters Shanghai, Kiina
20.09
Snooker: International Masters Shanghai, Kiina
20.57
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
21.50
Pro Wrestling: This Week on World Wrestling Entertainment
22.27
Pro Wrestling: Vintage Collection
23.19
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
00.33
Snooker: International Masters Shanghai, Kiina
02.00
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
03.09
Muut lajit: WATTS
03.59
-04.57
Jalkapallo: Karsinnat alle 21-vuotiaiden EM-kisoihin
03.55
American Chopper
04.45
Likaiset työt
05.35
Ruokatehdas
06.00
Ruokatehdas
06.25
Selviytyjäkaksikko
07.20
Myytinmurtajat
08.15
Arvokaman etsijät
09.05
Tuunaajat 2012
10.00
Fast N' Loud
11.00
Myytinmurtajat
12.00
Alaska
13.00
Kultakuume
14.00
Leludiileri
14.30
Matkatavarakaaos
15.00
Treehouse Masters
16.00
Selviytyjäkaksikko
17.00
Fast N' Loud
18.00
Tuunaajat 2012
19.00
Leludiileri
19.30
Matkatavarakaaos
20.00
Alaska
21.00
Jokien hirviöt
22.00
Kodiak
23.00
Kultakuume
00.00
Alaska
01.00
Jokien hirviöt
02.00
Valassodat
03.00
Ruudinkäryä
03.55
-04.45
American Chopper
03.50
Art Attack
04.10
Good Luck Charlie
04.30
Jessie
04.55
Phineas & Ferb
05.15
Lilo And Stitch
05.35
Dog With a Blog
05.45
Dog With a Blog
06.00
Austin and Ally
06.25
Phineas & Ferb
06.35
Good Luck Charlie
07.00
Handy Manny
07.15
Sofia the First
07.40
Phineas & Ferb
08.05
Jessie
08.30
Dog With a Blog
08.55
Austin and Ally
09.20
A.N.T Farm
09.45
Art Attack
10.10
Henry Hugglemonster
10.25
Handy Manny
10.40
Jake and the Never Land Pirates
10.55
Doc McStuffins
11.10
Chuggington
11.20
Phineas & Ferb
11.35
Lilo And Stitch
12.00
Kim Possible
12.25
American Dragon
12.50
Emperor's New School
13.15
Phineas & Ferb
13.40
Gravity Falls
14.05
Shake It Up
14.30
Dog With A Blog
14.55
A.N.T Farm
15.20
Jessie
15.45
Good Luck Charlie
16.10
Austin and Ally
16.35
Dog With a Blog
17.00
Dog With a Blog
17.25
Jessie
17.50
I Didn't Do It
18.15
A.N.T Farm
18.40
Austin and Ally
19.05
Dog With a Blog
19.30
Kickin' It
19.55
Lab Rats
20.20
Crash And Bernstein
20.45
Gravity Falls
21.10
Gravity Falls
21.35
Cars Toons
21.45
My Babysitter's A Vampire
22.10
Phil of the Future
22.35
Good Luck Charlie
23.00
A.N.T Farm
23.25
Shake it up
23.50
Jessie
00.15
That's so Raven
00.40
My Babysitter's A Vampire
01.05
Phil of the Future
01.25
Sonny With A Chance
01.45
Pair of Kings
02.05
Violetta
02.50
Danny Cunningham The Ninja of the School
03.10
Dude, That's My Ghost
03.30
Packages From Planet X
03.50
-04.10
Art Attack
Suomen nopein TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Vera Stanhope tutkii
,
Estradilla: Samuli Edelmann kirkossa
,
Salatut elämät
,
Hiljainen todistaja
,
Beledweynen etsivä
,
Farmi Suomi
,
Jarkko Tammisen maailma
,
Suomen huutokauppakeisari
,
Hockey Night: Ilves - KalPa
,
Lemmen viemää
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti