Reseptit
Tietovisat
Vaihtoautot
Blogit
Viihde
Sanakirja
Horoskooppi
TV-ohjelmat tänään
7
Su 07.09.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.00
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
08.00
Yle Uutiset
08.05
Avara luonto: Saaret meren sylissä
09.00
Yle Uutiset
09.05
Aamusydämellä
09.45
Paikan kertomaa: Ruiskumestarin talo
09.55
Yle Uutiset
10.00
Isäni on kehitysvammainen
11.00
Yle Uutiset
11.05
Yle Uutiset Viikko viitottuna
11.15
Luontohetki: Erikoisia ekosysteemejä
11.45
A-studio
12.15
Kaikkea kaupan
12.45
Sydämen asialla
13.35
Akuutti
14.05
Kiehtova maailma: Vallan kaupungit
14.50
Hevosvoimia
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.15
Vielä virtaa
15.45
Historia: Marssi Washingtoniin 1963
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Inhimillinen tekijä
18.00
Yle Uutiset
18.10
Urheiluruutu
18.15
Sodasta rauhaan
19.30
Kahden keikka
20.30
Yle Uutiset
20.45
Urheiluruutu
21.05
Tehdas
21.55
Varg Veum: Kylmät sydämet
IMDb
5.9
23.25
YleLeaks
23.40
Ykkösaamu
00.20
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
08.46
Petteri Kaniini
22.40
-23.50
Jalkapallon Euroopan karsinnat: FRO - FIN
LIVE
3
01.35
Voittostudio
06.00
Voittostudio
07.05
Ostoskanava Tvins.com
08.05
Ella Elefantti
08.20
Mokon suuri maailma
08.35
Hello Kitty - onnistu kanssani!
08.45
Hunajapupuset
08.55
Chaplin
09.00
Pokémon
09.25
Nakke Nakuttaja
09.50
Maantiekiitäjä
10.15
Loton ja Jokerin tulokset
10.20
Grand Designs - unelma-asunnot
11.25
Grand Designs - unelma-asunnot
12.25
Vapun valtakunta
12.55
Jamie Oliverin säästöateriat
13.55
Purjehdusta: 49er Grand Prix
14.25
Pulttibois kulisseissa
15.05
Beethoven
IMDb
5.7
16.50
Abba
17.55
Kadonneen jäljillä
18.55
Naapurit-arvonta
19.00
Seitsemän Uutiset
19.10
MTV Sport Uutiset
19.20
MTV Sport: F1 Extra
19.30
Pulttibois
20.00
Tuubi
21.00
Brändärit
21.30
Vedetään hatusta
22.00
Kymmenen Uutiset
22.15
Viikon sää
22.20
MTV Sport Uutiset
22.35
MTV Sport: F1 Extra
22.45
MTV Sport: CHL Extra
22.55
Pahan ajojahti
23.55
Americans
01.05
-05.35
Voittostudio
LIVE
4
03.15
Salaliittoteoriat Jesse Venturan johdolla
04.15
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
06.10
Ostosruutu
06.40
Ostosruutu
07.10
Ostosruutu
07.40
Bubble Guppies
08.05
Lego Legends of Chima
08.30
Jaksa paremmin
09.00
Ruotsin karmein koti
10.00
SM-liigan viikkomakasiini
10.30
Nelonen Pro: Moor Gääs
11.00
Elixir
11.30
Elixir Sport
12.00
Huvila & Huussi
12.55
Merieläinten pelastajat
13.25
Eläintarhassa tapahtuu
13.55
Hotellit haltuun
14.55
Hotellit haltuun
15.55
Suhdekoukerot
16.25
Suhdekoukerot
16.55
Hurja painonpudotus UK
17.55
Kuppilat kuntoon, Jyrki Sukula!
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Hotellit kuntoon, Gordon Ramsay
20.00
Hauskat kotivideot
20.57
Keno
21.00
Stolen - 10 miljoonan keikka
IMDb
5.3
23.00
SM-liigan viikkomakasiini
23.30
Nelonen Pro: Moor Gääs
00.00
Poliisit - kotihälytys
01.00
NCIS Rikostutkijat
02.00
Virta
03.00
Eriskummalliset rikokset
03.40
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
5
08.15
Unna Junná
08.30
BUU-klubben: Muumilaakson tarinoita
09.00
SVT: Världens bästa fritids
09.25
SVT: Masha och björnen
09.35
SVT: Biciklo
09.50
SVT: Ylvania, sagan om den Gyllene Nyckeln
10.00
SVT: Rapport
10.05
SVT: Tänk till - valet
11.05
SVT: Programtablå
11.10
SVT: Gudstjänst
12.10
SVT: Gör inte detta hemma
12.40
SVT: Blågula drömmar
13.10
SVT: Retro
13.40
SVT: Anne och Hannah
14.35
Taivaallista menoa: Kuoleman tuttuna
15.02
Kulissien takana
15.05
Jälkivääntö
15.45
Nuottien matkassa
16.45
Perhesirkus
17.15
Strömsö
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben: Muumilaakson tarinoita
18.30
Täydellistä elämää
19.00
Elämää ilman...: hiilijalanjälkeä
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.40
Sportnytt
19.50
Lenan matkassa
20.00
Dok: Rakastan Venetsiaa
20.55
Herkkuja: Suklaadippi
21.00
Viattoman sininen taivas
23.00
SVT: Sportnytt
23.10
SVT: Millennium
00.40
SVT: Babel
01.40
SVT: Örter - naturens eget apotek
02.00
SVT: Erky Perky
02.15
SVT: Lilla Sportspegeln
02.30
-03.00
SVT: Bokcirkeln i Hökarängen
LIVE
6
01.00
Voittostudio
06.00
Voittostudio
08.00
Ostoskanava Guthy Renker
09.00
Ostoskanava Tvins.com
11.00
Simpsonit
11.30
Simpsonit
12.00
Simpsonit
12.30
Simpsonit
13.00
Simpsonit
13.30
MTV Sport: F1 Ennakkotunnelmat
14.00
Merlin
15.00
Face
16.00
Catfish
17.00
Valehtelevat viettelijät
18.00
Anthony Bourdain - kohti tuntematonta
19.00
Formula 1: Italian osakilpailu
20.00
Myytinmurtajat
21.00
Big Brother Talk Show
22.30
C.S.I. Miami
23.30
Pahan jäljillä
00.20
-06.00
Voittostudio
LIVE
7
03.45
Mardi Gras: Spring Break
IMDb
4.9
06.00
Myyntimies Jethro
06.50
Villi Pohjola
07.45
Dawson's Creek
08.30
Roadtrip
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Maatilan prinsessa
12.30
Maatilan prinsessa
13.00
Maatilan prinsessa
13.30
Pulmuset
14.00
Pulmuset
14.30
Kaara
15.00
Tervetuloa perheeseen
15.25
Goldbergit
15.55
Villi Pohjola
16.55
Ritari Ässä
17.55
House
18.55
Jumanji
IMDb
7.0
21.00
Hanna
IMDb
6.8
23.10
Spartacus - gladiaattori
00.25
House
01.20
-03.45
Moneyball
IMDb
7.6
LIVE
8
02.55
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Fashion Star
10.00
Pikakurssi kodinostoon
10.30
Lapsiperheen taloprojekti
11.00
Himosiivoojat New Yorkissa
12.00
Kodikkaasti vuokralla
12.30
Kodikkaasti vuokralla
13.00
Sarahin talo
13.30
Unelmien talo
14.00
Kotikokkien taistelu
15.00
Kotikokkien taistelu
16.05
Häähullut
17.00
Huvila & Huussi
18.00
Beverly Hillsin lastenhoitajat
19.00
Toisenlaiset äidit
20.00
Tanssin superäidit
21.00
Scandal
22.00
Sinkkulaiva
22.30
Sinkkulaiva
23.00
Sinkkulaiva
23.30
Sinkkulaiva
00.00
Greyn anatomia
01.00
Greyn anatomia
02.00
Nashville
03.00
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
9
03.00
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.40
Ostosruutu
08.10
Ostosruutu
08.40
Ostosruutu
09.10
Merimaili
09.40
MasterChef Australia
10.40
MasterChef Australia
11.40
Henkka & Niki vs. Amerikka
12.10
Jyrki Sukulan makujen maa
12.40
Rekkakuskit jäällä
13.35
Rekkakuskit jäällä
14.30
Talent USA
16.10
Metsien miehet
17.05
Mahdoton illallinen
18.00
Maailman parhaat kalapaikat
19.00
Haasta Hans
20.00
Hotellit kuntoon, Gordon Ramsay
21.00
MasterChef USA
21.05
MasterChef USA
22.00
Vuorien sankarit
23.00
Australian rajalla
23.30
Villit nettivideot
00.05
Villit nettivideot
00.35
JIM D: 9/11 – päivä, joka muutti maailman
01.35
Huipputatuoija haussa
02.35
Mestariampuja
03.35
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
10
03.25
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Live From Abbey Road
19.00
Geopark Challenge 2014
20.00
Wheeler Dealers
21.00
Ketjureaktio
22.00
Hiuskarvan varassa
23.00
Vaaralliset valinnat
23.30
Ajan hidastajat
00.00
Rikollisten sisäpiirissä
00.55
Roadtrip
01.25
Sing Date
01.55
Sing Date
02.20
Playboy esittää: 69 seksiseikkailua
02.50
Playboy esittää: 69 seksiseikkailua
03.25
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.55
Huutokaupan Metsästäjät
04.20
Huutokaupan Metsästäjät
04.45
Huutokaupan Metsästäjät
05.10
Huutokaupan Metsästäjät
05.30
Huutokaupan Metsästäjät
05.55
Sky News
06.00
Sky News
06.20
FOX Kids: Lola & Virginia
06.33
FOX Kids: Pound Puppies
06.55
FOX Kids: Vipo - lentävän koiran seikkailut
07.08
FOX Kids: Vipo - lentävän koiran seikkailut
07.22
FOX Kids: Trollz
07.46
FOX Kids: Monster High
09.00
24Kitchen: Sara La Fountain
09.30
24Kitchen: Sara La Fountain
10.00
Huutokaupan metsästäjät
10.25
Huutokaupan metsästäjät
10.55
Huutokaupan metsästäjät
11.20
Huutokaupan metsästäjät
11.50
Huutokaupan metsästäjät
12.15
Huutokaupan metsästäjät
12.40
Huutokaupan metsästäjät
13.10
Huutokaupan metsästäjät
13.35
Huutokaupan metsästäjät
14.00
Huutokaupan metsästäjät
14.30
Huutokaupan metsästäjät
14.55
Huutokaupan metsästäjät
15.20
Huutokaupan metsästäjät
15.50
Huutokaupan metsästäjät
16.15
Huutokaupan metsästäjät
16.45
Huutokaupan metsästäjät
17.10
Huutokaupan metsästäjät
17.35
Huutokaupan metsästäjät
18.05
Huutokaupan metsästäjät
18.30
Huutokaupan metsästäjät
19.00
Jaakon matkassa
20.00
Dubain lentokenttä
21.00
S.H.I.E.L.D. Agentit
21.55
S.H.I.E.L.D. Agentit
22.50
S.H.I.E.L.D. Agentit
23.50
S.H.I.E.L.D. Agentit
00.40
The Bridge
01.25
Amerikka pilvessä
02.15
Ufojen jäljillä Euroopassa
03.05
American Dad
03.30
American Dad
03.55
-04.25
24Kitchen: Sara La Fountain
LIVE
13
01.35
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Täydelliset juhlat
10.00
Unelmakoti puoleen hintaan
11.00
Kodinkohentajat
12.00
Kodinkohentajat
13.00
Kodinkohentajat
14.00
Hyvästi lemmikki!
15.00
Koiralle koti
15.25
Mitä tänään syötäisiin?
15.30
Beverly Hillsin täydelliset naiset
16.30
Beverly Hillsin täydelliset naiset
17.30
Ladies of London
18.00
Ladies of London
19.00
Voguen Fashion Fund
20.00
Rakas, sinusta on tullut pullukka
21.00
Paholainen pukeutuu Pradaan
IMDb
6.9
23.10
Frendit
23.40
Pariterapiaa
00.35
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.15
Cosmos
04.00
Aikamatkaajat
04.50
Yukonin kultamaat
05.35
Aarteen tonkijat
06.00
Alaskan selviytymiskoe
06.45
Yukonin kultamaat
07.30
Yhdistävä 90-luku
08.20
Huijareiden kaupunki
09.10
Henkensä edestä
10.00
Likaiset rikkaudet
10.45
Toisen maailmansodan mahtavimmat hyökkäykset
11.35
Alaskan selviytymiskoe
12.25
Lentoturmatutkinta
13.15
Lentoturmatutkinta
14.05
Lentoturmatutkinta
14.55
Lentoturmatutkinta
15.45
Lentoturmatutkinta
16.40
Lentoturmatutkinta
17.35
Lentoturmatutkinta
18.30
Yukonin kultamaat
19.20
Alaskan selviytymiskoe
20.10
Aivopelit
21.05
Korttihai
22.00
Lyödään ällikällä
22.30
Lyödään ällikällä
22.55
Tabu USA
23.50
Stephen Hawking ja tulevaisuuden tiede
00.40
Lyödään ällikällä
01.05
Lyödään ällikällä
01.30
Tyhmyrien tiedettä
01.55
Tyhmyrien tiedettä
02.20
Aivopelit
02.45
Aivopelit
03.10
Lyömättömien yhteenotto
03.55
-04.40
Alaskan selviytymiskoe
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.40
Israel puhuu
04.10
Haavoitettu
06.10
Taiteilija kuvassa
06.25
Pelastusrukous
06.30
Hillsong TV
07.00
Varustamo
07.30
Ruutupyhäkoulu
07.50
Panjo ja kaverit
08.00
Come Home Kids
08.30
Andrew Wommack evankeliumin äärellä
09.00
Kosketus taivaasta
10.00
TV7 Jerusalem Uutiset
10.10
Israel puhuu
10.40
Mesila
10.55
Café Raamattu
11.25
Satuikkuna
11.50
Viestiaitio
13.00
Pawson
14.05
Pawson
15.00
Jumalan lasten auktoriteetti
15.30
Ikuisia kertomuksia
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Jeesus auttaa -telttakokoussarja
17.00
Parantava rukous - Pirkko Jalovaara
17.30
Jumala vastaa
19.00
Ajankohtaista taivaasta
19.30
Vanha Testamentti avautuu
20.10
Miksi minä tuen?
20.15
Kuningaskunnan paluu
20.45
Raamattu rakkaaksi
21.00
Marttyyrien ääni
21.30
Kosketus
21.40
Herra, opeta minua
22.10
Armon kalliolla
22.30
Jerusalemin muureilla
23.00
Koputus
23.30
Parisuhdetta
00.00
Jeesus auttaa -telttakokoussarja
01.00
Parantava rukous - Pirkko Jalovaara
01.30
Jumala vastaa
03.00
Ajankohtaista taivaasta
03.30
-04.10
Vanha Testamentti avautuu
06.59
Nimipäiväonnittelu: 7.9.
07.00
Nimipäiväonnittelu: 7.9.
07.01
Niksi-Nella : Kirpputoritaiteilija
07.07
Vekarat!
07.30
Katinkontti
07.41
Petteri Kaniini
09.00
Jumalanpalvelus
09.45
Paikan kertomaa: Ruiskumestarin talo
10.05
Yle Uutiset Viikko viitottuna
10.15
Aamusydämellä
10.55
A-studio
12.55
Akuutti
13.25
Ylen aamu-tv
14.20
Ismo K.
14.50
Opal D
15.25
Nuottien matkassa
16.25
Inhimillinen tekijä
17.15
Sodasta rauhaan
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
18.40
Strömsö
19.20
Puhutaan elämästä: Pipsa 1
19.30
Yle Uutiset
19.45
Urheiluruutu
20.05
Tehdas
20.55
Jälkivääntö
21.35
Uusi päivä
22.03
Uusi päivä
22.31
-22.58
Uusi päivä
00.35
Valioliiga: Aston Villa - Hull
09.00
Purjehdusta: 49er Grand Prix
09.25
Timanttiliiga Highlights: Bryssel
10.20
Valioliiga: Manchester City - Liverpool
12.10
UEFA Champions League viikkomakasiini
12.40
Champions Hockey League: SC Bern - Tappara
14.40
Champions Hockey League: SaiPa - Ingolstadt
16.40
Champions Hockey League: Kloten - JYP
19.05
Timanttiliiga: Bryssel
21.20
MM Supermoto: Viron osakilpailu
21.50
Premier League World
22.20
-00.20
Champions Hockey League: Köln - Kärpät
14.55
Formula 1
16.50
UEFA Champions League
18.40
UEFA Champions League
20.30
Premier League Sunday Highlights
21.30
Champions Hockey League
23.30
-02.00
ATP Tennis 1000
03.20
Kunnian kentillä
04.10
Buck Medley - Villieläinten kesyttäjä
04.35
Buck Medley - Villieläinten kesyttäjä
05.00
World of Freesports
05.30
Ralli SM: Turku
06.30
Lähetystauko MTV Max
07.00
Late Show With David Letterman
07.45
Late Show With David Letterman
08.30
Late Show With David Letterman
09.20
Aotearoa - metsästäjän taivas
09.50
Aotearoa - metsästäjän taivas
10.20
GP3
11.10
Erämiehen Vietti
11.30
GP2
12.30
Duck Commander
13.00
Inside Grand Prix
13.30
MTV Sport: F1 Ennakkotunnelmat
14.00
MTV Sport: F1 Varikkosuora
14.30
MTV Sport: F1 Lähtösuora
14.50
Formula 1: Italian osakilpailu
16.50
MTV Sport: F1 Jälkihöyryt
17.20
Kohti titteliottelua
17.30
Kohti titteliottelua
17.45
MM Supermoto
18.15
MTV Sport: Jääkiekkostudio
18.40
Champions Hockey League: Köln - Kärpät
21.05
MTV Sport: Jääkiekkostudio
21.20
Top Gear USA
22.05
UFC
00.55
-10.00
Maailman tehokkaimmat mönkijät
06.00
Hopla
06.30
Pororo
06.40
Pororo
06.50
Pororo
07.00
Kaislan komero
07.15
Maija Mehiläinen
07.30
Miffy maailmalla
07.45
Kaupungin Sankarit
08.00
Juniorin aamujumppa
08.01
Kioka
08.10
Eliaksen verkkoseikkailu
08.15
Ella Elefantti
08.30
Onnenpäivä: Hyvää huomenta!
08.32
Halinallet
08.54
Onnenpäivä: Postipäivä
09.03
Ystävämme Susu
09.17
Vikke Viikinki
09.30
Onnenpäivä: Viikon vinkit
09.38
Professori Balthazar
09.44
Täti Taikakynä
09.49
Mimmikoto
10.04
Miffy ja ystävät
10.10
Muumien maailma
10.19
Onnenpäivä: Hei hei!
10.20
Mimosa ja Petteri
10.35
Seikkailija Dora
11.00
Seikkailija Dora
11.30
Myyrä
11.40
Myyrä
11.50
Pororo
12.00
Kaislikon väen talvi
12.30
Mansikka-Marja 2D
12.55
Rexi-koiran seikkailut
13.05
Mun oma lemmikki - ponikoulu
13.15
Staraoke-laulupeli
13.30
Taitokoulu - kooste
14.00
Juniorin 10 kysymystä
14.10
Keltaisen Kirahvin eläintarinoita
14.20
Masha ja karhu
14.30
Kuningas Arthurin katastrofit
15.00
Vampyyrikoulu
15.15
Robottijengi
15.30
Pikku Prinssi
15.55
Pikku Prinssi
16.20
Chaplin
16.30
Tarkastaja Gadget
16.55
Oggi ja torakat
17.20
Juniorin 10 kysymystä
17.30
Korisjengi
18.00
Paavo Pesusieni
18.25
Fish n' Chips
18.40
Fish n' Chips
18.55
VJ DJ
19.10
Code Lyoko: Evolution
19.35
Beyblade: Metal Fury
03.35
Pain & Gain
IMDb
6.4
05.45
Winston Churchill: Walking with Destiny
IMDb
7.4
07.30
Ray
IMDb
7.7
10.00
Walk The Line
IMDb
7.9
12.10
Hitchcock
IMDb
6.8
13.50
Frost Nixon
IMDb
7.6
15.50
Milk
IMDb
7.5
17.55
Hyde Park on Hudson
19.30
Lincoln
IMDb
7.4
22.00
Mandela: Long Walk to Freedom
IMDb
7.1
00.25
The Last King of Scotland
IMDb
7.8
02.30
-04.04
Muhammad Ali's Greatest Fight
IMDb
7.9
04.00
Game of Thrones
05.00
Game of Thrones
06.00
Last Week Tonight with John Oliver
06.30
Last Week Tonight with John Oliver
07.00
Silicon Valley
07.30
Silicon Valley
08.00
Silicon Valley
08.30
Silicon Valley
09.00
Mad Men
09.50
Mad Men
10.40
Mad Men
11.30
Mad Men
12.20
Mad Men
13.10
Mad Men
14.00
The Office
14.25
The Office
14.50
The Office
15.15
The Office
15.40
The Office
16.00
Jonah From Tonga
16.05
The Office
16.30
The Office
17.00
Looking
17.30
Looking
18.00
Looking
18.30
Looking
19.00
Looking
19.30
Looking
20.00
Looking
20.30
Looking
21.00
The Leftovers
22.00
Turn
23.00
Falling Skies
23.45
Falling Skies
01.00
True Detective
02.00
True Detective
03.00
True Detective
04.00
-04.52
True Detective
03.35
Ådalen 31
IMDb
7.4
05.30
Svenska hjältar
IMDb
5.9
07.30
Hyvää yötä, herra Kulkuri
08.00
Lotta osaa kaiken
IMDb
5.7
09.20
Saariston lapset
IMDb
6.1
10.50
Ryövärimetsä
11.20
Päästäkää vangit irti - on kevät!
IMDb
6.1
13.00
Pillertrillaren
IMDb
3.1
14.55
Tilapäinen vaimo haussa
IMDb
5.1
16.30
Loranga, Masarin ja Dartanjang
17.25
Kahakka Benderissä
IMDb
2.0
19.00
Kahden kauppa
IMDb
5.5
20.30
Kullannuppu
21.00
Black Jack
IMDb
5.4
22.50
Bang Bang Orangutang
IMDb
5.1
00.30
Elvira Madigan
IMDb
7.5
02.00
Detektor
IMDb
6.7
03.45
-05.32
Ormens väg på hälleberget
IMDb
6.2
20.00
Mafiaperhe
IMDb
6.4
03.30
The Place Beyond the Pines
IMDb
7.3
05.50
Medusan perintö
IMDb
6.6
08.00
Hotel Transylvania
IMDb
7.1
10.00
Monsterit-yliopisto
IMDb
7.5
12.00
Lentsikat
IMDb
5.7
14.00
Smurffit 2
IMDb
5.3
16.00
Ice Age 4: Mannerten mullistus
IMDb
6.6
18.00
Itse ilkimys 2
IMDb
7.3
20.00
Frozen: huurteinen seikkailu
22.00
Thor: The Dark World
IMDb
6.9
00.00
The Place Beyond the Pines
IMDb
7.3
02.10
For a Good Time, Call...
04.00
-05.43
A Hijacking
IMDb
7.1
23.00
Escape Plan
IMDb
6.8
19.00
Oblivion
IMDb
7.0
21.00
From Paris with Love
IMDb
6.4
22.30
-23.30
Nälkäpeli: Vihan liekit
07.00
Hokus Pokus Alfons Åberg
09.00
Karvakamut
IMDb
6.1
11.00
Super Buddies
IMDb
4.8
13.00
Lumottu lelukauppa
IMDb
6.2
15.00
Neropatin päiväkirja 2: Isoveli isottelee
IMDb
6.6
17.00
Happily N'Ever After 2: Snow White
19.00
Silta salaiseen maahan
IMDb
7.2
21.00
Peilinaamio
IMDb
7.0
23.00
Zathura - avaruusseikkailu
IMDb
6.1
01.00
-02.43
The Plague Dogs
IMDb
7.9
00.00
NHL: Boston Bruins - Minnesota Wild
08.30
KHL: Jokerit - Lokomotiv
12.00
NHL-klassikko: Boston Bruins - Edmonton Oilers
14.00
KHL: Dynamo Moskova - TsSKA Moskova
16.30
KHL: Jokerit - Lokomotiv
19.00
NHL-klassikko: Pittsburgh Penguins - Minnesota North Stars
21.00
Pelipäivä: Erkka Westerlund
21.45
KHL: Jokerit - Lokomotiv
00.15
-01.15
NHL: Pittsburgh Penguins - Tampa Bay Lightning
01.00
Koripallon MM-kilpailut: USA - Meksiko
12.30
Koripallon MM-kilpailut: Espanja - Senegal
15.00
Rallicrossin MM-sarja: Ranska
17.00
Trans World Sport
18.00
Athletix
18.50
Koripallon MM-kilpailut: Serbia - Kreikka
21.00
Trans World Sport
22.50
Koripallon MM-kilpailut: Brasilia - Argentiina
01.00
-02.00
Koripallon MM-kilpailut: Serbia - Kreikka
02.30
Golf: Countdown to The Ryder Cup
10.00
Golf: Omega European Masters
13.00
Golf: Omega European Masters
18.00
Golf: Inside the PGA Tour
18.30
Golf: Countdown to The Ryder Cup
19.00
Golf: BMW Championship
01.00
Golf: Nordea Tour 2014 - Landeryd Masters
01.30
Golf: This is PGA Tour Canada
02.00
-03.00
Golf: Golfing World - Daily News
00.00
Ruotsin karsintasarja: Örebro - Rögle
12.00
NHL: Detroit Red Wings - Boston Bruins
14.00
NHL: Toronto Maple Leafs - Boston Bruins
16.00
Ruotsin karsintasarja: Malmö Redhawks - AIK
18.00
NHL: Anaheim Ducks - Nashville Predators
20.00
Ruotsin karsintasarja: Västerås - Örebro
22.00
NHL: New York Islanders - Washington Capitals
00.00
-01.00
Ruotsin karsintasarja: AIK - Malmö Redhawks
03.00
Missio X
04.00
Vaiettu historia
05.00
Kelttiläinen perintö
06.00
778 ? Rolandin laulu
07.00
Aleksanterin kadonnutta maailmaa etsimässä
08.00
Time Team
09.00
Napoleon
10.00
Valkoinen kuningatar ja hänen kilpailijansa
11.00
Elisabet I:n sota terrorismia vastaan
12.00
Myyttien metsästäjät
13.00
Museon mysteerit
14.00
Museon mysteerit
15.00
Museon mysteerit
16.00
Vaiettu historia
17.00
Muinaiset maailmat
18.00
Time Team
19.00
Adolf Hitlerin synkkä karisma
19.50
Pompejin kaltainen: Elämää ja kuolemaa Herculaneumissa
21.00
Valkoinen kuningatar ja hänen kilpailijansa
22.00
Elisabet I:n sota terrorismia vastaan
23.00
Inkvisitio
00.00
Museon mysteerit
00.50
Pompejin kaltainen: Elämää ja kuolemaa Herculaneumissa
02.00
Rutka ? holokaustiajan päiväkirja
03.00
Aleksanterin kadonnutta maailmaa etsimässä
04.00
-05.00
Vaiettu historia
00.00
Prisoners' Wives
07.00
Hope for Wildlife
07.55
Hope for Wildlife
08.45
Hope for Wildlife
09.40
Hope for Wildlife
10.35
Hope for Wildlife
11.30
Monkey Thieves
12.00
Wild Colombia with Nigel Marven
12.50
Wild Colombia with Nigel Marven
13.40
Underwater Creatures
14.40
Snow Monkeys - Who's Hot and Who's Not
15.35
A Year in the Wild
16.25
Earthflight
17.20
Cheetah Diaries
17.45
Cheetah Diaries
18.15
Wild Things
18.40
Wild Things
19.05
J'ai Marché Sur La Terre
20.00
Mystery on Shark Beach
21.00
Wire in the Blood
IMDb
8.1
22.30
Crossbones
23.15
Vexed
00.15
-01.15
Mr & Mrs Murder
09.30
Muut lajit: WATTS
09.33
Muut lajit: WATTS
09.43
Autourheilu: GP3-sarja Monza, Italia
10.19
Autourheilu: GP3-sarja Monza, Italia
11.03
Muut lajit: WATTS
11.20
Superbike: MM-sarja Jerez de la Frontera, Espanja
12.30
Supersport: MM-sarja Jerez de la Frontera, Espanja
13.14
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
14.00
Superbike: MM-sarja Jerez de la Frontera, Espanja
14.59
Ratsastus: MM-kisat Ranska
16.00
Golf: Naisten Euroopan kiertue Helsingborg, Ruotsi
18.00
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
18.44
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
19.30
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
21.30
Ratsastus: MM-kisat Ranska
23.30
Tennis: Game, Set and Mats
23.37
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
02.25
Tennis: Game, Set and Mats
02.32
Moottoriurheilu: Motorsports Weekend
02.45
-03.00
Moottoriurheilu: Motorsports Weekend
03.59
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
05.30
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
08.00
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
08.04
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
10.04
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
11.04
Superbike: MM-sarja Jerez de la Frontera, Espanja
11.31
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
12.40
Autourheilu: Porsche Supercup Monza, Italia
13.30
Muut lajit: WATTS
13.59
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
15.10
Superstock: MM-sarja Jerez de la Frontera, Espanja
15.44
Superbike: MM-sarja Jerez de la Frontera, Espanja
15.59
Superbike: British Championship Donington
16.30
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
17.00
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
18.00
Jousiammunta: maailmancup, Lausanne, Sveitsi
20.00
Superbike: British Championship Donington
20.30
Motocross: MM-sarja Goiana, Brasilia
21.00
Motocross: MM-sarja Goiana, Brasilia
22.00
Motocross: MM-sarja Goiana, Brasilia
23.00
Pyöräily: Tour of Alberta, Kanada
00.59
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
01.58
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
03.00
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
03.58
-04.58
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
03.55
Tuhoisa lumivyöry Everestillä
04.45
X-Machines
05.35
Ruokatehdas
06.00
Ruokatehdas
06.25
Valtava muutto
07.20
Alaskan kullankaivajat
08.15
Myytinmurtajien erikoiset
09.05
Hengenvaarallinen saalis
10.00
Hengenvaarallinen saalis
11.00
Hengenvaarallinen saalis
12.00
Hengenvaarallinen saalis
13.00
Hengenvaarallinen saalis
14.00
Hengenvaarallinen saalis
15.00
Rise of the Machines
16.00
Kylmän joen kalastajat
17.00
Hengenvaarallinen saalis
18.00
Kullan sukeltajat
19.00
Ground Zerosta nousee uusi rakennus
20.00
Rise of the Machines
21.00
Myytinmurtajat
22.00
Curiosity
23.00
Jokien hirviöt
00.00
Kodiak
01.00
Curiosity
02.00
Survive That!
03.00
Tuhoisa lumivyöry Everestillä
03.55
-04.45
Rise of the Machines
Suomen näppärin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Unelmien poikamies
,
Suomen huutokauppakeisari
,
MM-kisat 2024
,
Syyttäjä Imma Tataranni
,
Latelan Laurin hurja remontti
,
The Real Housewives Suomi
,
Rikoksen Anatomia
,
Elokuvan hetki: Guled & Nasra
,
Moderni perhe
,
Salatut elämät
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset