Sanakirja
Vaihtoautot
Horoskooppi
Reseptit
Tietovisat
Blogit
Viihde
TV-ohjelmat tänään
3
Ke 03.09.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
01.05
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Strada
06.25
Ylen aamu-tv
09.30
Puoli seitsemän
10.00
Murdochin murhamysteerit
10.50
Kansallismaisemat: Hämeenkyrö
11.00
Yle Uutiset
11.05
Yle Uutiset Uusimaa
11.15
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
11.25
Yle Uutiset Lounais-Suomi
11.35
Yle Uutiset Häme
11.45
Yle Uutiset Keski-Suomi
11.55
Yle Uutiset Itä-Suomi
12.05
Yle Uutiset Pohjanmaa
12.15
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
12.25
Oddasat
12.40
Sydämen asialla
13.30
Äidittömät
IMDb
4.0
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Yle Oddasat
15.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.50
MOT: Salaisuus taulun takana
16.20
Tosi tarina: Musta lammas
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Murdochin murhamysteerit
18.00
Yle Uutiset
18.22
Yle Uutiset alueeltasi
18.25
Yle Uutiset sää
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Historia: Marssi Washingtoniin 1963
20.00
Akuutti
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.05
A-studio
21.50
Yle Uutiset
22.00
Urheiluruutu
22.05
Keskiviikon ravisuora
22.10
Stolberg
23.10
Yle Uutiset
23.15
Ulkolinja: Valtion rakentajat
00.00
Uutisikkuna
00.10
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
LIVE
3
01.05
Voittostudio
05.30
Aamusää
06.00
Studio55.fi
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Studio55.fi
09.30
Huomenta Suomen Uutiset
09.40
Mitä tänään syötäisiin?
09.45
Kauniit ja rohkeat
10.10
Emmerdale
10.40
Emmerdale
11.10
Lääkärit
12.05
Ostoskanava Tvins.com
13.35
Kadonneen jäljillä UK
14.35
Ensisilmäyksellä
15.05
Alueellinen sääennuste
15.10
Mitä tänään syötäisiin?
15.15
Unelmakoti puoleen hintaan
16.15
Pientä mökkiremonttia
17.15
Uutiset
17.20
Päivän sää
17.25
Kauniit ja rohkeat
17.55
Mitä tänään syötäisiin?
18.00
Emmerdale
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän Uutiset
19.20
Päivän sää
19.30
Salatut elämät
20.05
Hansin matkassa
21.00
Klikkaa mua
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Viking Lotto ja Jokeri
22.30
MTV Sport Uutiset
22.45
Kallista kipua
23.45
Noitapiiri
00.40
-05.30
Voittostudio
LIVE
4
03.05
NCIS Rikostutkijat
04.05
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Disneyn esikoulu: Erikoisagentti Oso
07.25
Disney esittää: Finias ja Ferb
07.50
My Little Pony: Ystävyyden taikaa
08.15
Waverly Placen velhot
08.45
Sikke - Ruokaa rakkaudella
09.20
Tuhluriprinsessat
09.50
Kodikkaasti vuokralla
10.20
Sarahin sisustusvinkit
10.50
Ennustaja-TV
11.20
Ostosruutu
11.50
Ostosruutu
12.20
LIVE: Tiedä ja Voita
13.20
Kodikkaasti vuokralla
13.50
Sarahin sisustusvinkit
14.20
Sikke - Ruokaa rakkaudella
14.50
Ruotsin karmein koti
15.50
Tanssin superäidit
16.50
Arvostele mun illallinen Suomessa
17.20
Frasier
17.50
Hotellit haltuun
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Poliisit
19.30
Poliisit
20.00
Kuppilat kuntoon, Jyrki Sukula!
20.57
Keno
21.00
Hachiko - tarina uskollisuudesta
IMDb
8.1
23.00
Castle
00.00
Poliisit
00.30
NCIS Rikostutkijat
01.30
Frasier
02.00
Brad Meltzerin tulkinnat
03.00
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
5
07.25
SVT: Gomorron Sverige
11.00
SVT: Ridsport: VM
14.00
SVT: Vem vet mest?
14.30
SVT: Antikduellen
16.25
Seikkailu Ghanassa
16.55
Spotlight: Tarkoitus pyhittää keinot?
17.25
Sportmagasinet
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben: Mikko Mallikas
18.30
Koripallon MM: TUR - FIN
19.10
Yle Nyheter TV-nytt
19.23
Koripallon MM: FIN - TUR
20.15
Päivä Ruotsissa
20.30
X3M-tv: Sex & Sånt
20.45
Oddasat
21.00
Älä pyyhi kyyneleitä paljain käsin
21.58
Yle Nyheter TV-nytt
22.00
Perhesirkus
22.30
Eläimellistä menoa Norjassa
23.00
SVT: Sportnytt
23.15
SVT: Seriestart: Bokcirkeln i Hökarängen
23.45
SVT: Seriestart: Eldsjälar
00.15
SVT: Aktuellt
00.55
SVT: Kulturnyheterna
01.00
SVT: Västnytt
01.10
SVT: Nyhetssammanfattning
01.15
SVT: Kulturnyheterna
01.30
SVT: Idrottslärarens drömmar och dilemman
02.00
SVT: Programtablå
02.05
SVT: Scouts safari
02.30
-03.00
SVT: Antikduellen
LIVE
6
02.00
Voittostudio
06.00
Voittostudio
08.00
Astral TV
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Guthy Renker
12.00
Ostoskanava Tvins.com
14.00
XOX Betsey Johnson
14.55
Myytinmurtajat
16.00
Walker, Teksasista
17.00
Lemmen viemää
18.00
Catfish
19.00
Naapurit-arvonta
19.05
Big Brother Extra
19.30
Miehen puolikkaat
20.00
Rillit huurussa
20.30
Simpsonit
21.00
Kurjat kuppilat USA
22.00
Big Brother
23.00
666 Park Avenue
00.00
Vampyyripäiväkirjat
01.00
-05.58
Voittostudio
LIVE
7
03.25
Chicago Fire
06.00
Ankkadynastia
06.25
Ihmemies MacGyver
07.20
Matlock
08.10
Kellarin kunkku
08.35
Kellarin kunkku
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Ankkadynastia
12.30
Tahdon morsiuspuvun: Kaasot
13.00
Kakkukuningas
14.00
Ihmemies MacGyver
15.00
Matlock
16.00
Kolmas kivi auringosta
16.30
Kaikki rakastavat Raymondia
17.00
Pulmuset
17.30
Pulmuset
18.00
Kellarin kunkku
18.30
Kellarin kunkku
19.00
Maatilan prinsessa
19.30
Tatuointistudio HelsINK
20.00
Bastuklubben
20.30
Brooklyn 99
21.00
Johnny English - Uudestisyntynyt
IMDb
6.3
23.00
Blacklist
00.00
Tappavat suhteet
01.00
Brooklyn 99
01.30
Ponille kyytiä
02.00
Ponille kyytiä
02.30
Call Me Fitz
03.00
Call Me Fitz
03.35
-05.14
Johnny English - Uudestisyntynyt
IMDb
6.3
LIVE
8
02.45
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
09.30
Tuhluriprinsessat
10.00
Jutta ja superdieetit
10.30
Sisustuskaksoset
11.00
Pikakurssi kodinostoon
11.30
Yllätyskokki Niki
12.00
Vanessa ja pikkuväki
12.30
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
13.00
Tomin keittiö
13.30
Tuhluriprinsessat
14.00
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
14.30
Kotikokkien taistelu
15.30
Hurja remontti
16.30
Olet mitä syöt
17.00
Huippumalli haussa
18.00
Kotikokkien taistelu
19.00
Hurja remontti
20.00
Jutta ja superdieetit
20.30
Sinkkulaiva
21.00
Toisenlaiset äidit
22.00
Sinkkuelämää
22.40
Sinkkuelämää
23.25
Nashville
00.25
Sinkkulaiva
00.55
Kotikokkien taistelu
02.00
Häähullut
03.00
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
9
03.50
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
09.20
Ostosruutu
09.50
Ostosruutu
10.20
Ostosruutu
10.50
LIVE: Tiedä ja Voita
11.20
Maistuvimmat liikeideat
12.15
Huijarirakentajat
13.10
Gordon Ramsay - pannu kuumana
14.10
Leijonan luola USA
15.05
MasterChef Australia
16.05
Los Angelesin tatuointitarinat
17.00
Gordon Ramsay - pannu kuumana
18.00
MasterChef Australia
19.00
Leijonan luola USA
20.00
Panttilainaamo
20.30
Panttilainaamo
21.00
Amerikan kovimmat keräilijät
22.00
Leijonan luola USA
23.00
Rekkakuskit jäällä
00.00
Vuorien sankarit
01.00
Trigger Happy TV
01.30
Rantavahdit
02.00
Bullrun - kaasu pohjassa
02.30
Bullrun - kaasu pohjassa
03.00
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
10
03.35
Dog, palkkionmetsästäjä
04.00
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Yukonin miehet
19.00
Roudarit
19.30
RaviTV
21.00
Fast n' Loud
22.00
Honey 2
IMDb
5.2
00.10
NCIS Rikostutkijat
01.00
Warlocks - lain ulkopuolella
01.55
Star Trek: The Next Generation
02.50
Dog, palkkionmetsästäjä
03.20
Dog, palkkionmetsästäjä
03.45
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.40
24Kitchen: Sara La Fountain
04.10
Sky News
06.00
Sky News
06.36
FOX Kids: Sketsiä!
06.47
FOX Kids: Sketsiä!
06.59
FOX Kids: Pound Puppies
07.20
FOX Kids: Lalaloopsy
07.43
FOX Kids: My Little Pony
08.05
FOX Kids: Transformers
08.27
FOX Kids: Monsuno
08.51
FOX Kids: Avatar 3
09.15
Wipeout
10.05
24Kitchen: Sara La Fountain
10.35
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
11.05
24Kitchen: Kapinakokki Santeri Hämäläinen
11.35
24Kitchen: Liha vs. kasvis
12.05
Venäläiset tulee!
12.55
Autiotalojen aarteet
13.20
Tuohta tuhosta
13.50
Suomiehet
14.45
Ufojen jäljillä Euroopassa
15.35
Lentoturmatutkinta
16.30
Huijareiden kaupunki
17.20
Lyödään ällikällä
17.50
Lyödään ällikällä
18.20
Family Guy
18.45
How I Met Your Mother
19.10
Cops
19.35
Cops
20.00
Huutokaupan metsästäjät: Texas
20.30
Suomen vartijat
21.00
Bones
21.55
Criminal Minds
22.50
Ilman johtolankaa
23.45
Lyödään ällikällä
00.15
Nolot vartalot: Sairaudet
00.45
Tabu
01.35
Tabu
02.25
Totta vai tarua?
02.55
Family Guy
03.20
Suomen vartijat
03.45
-04.15
24Kitchen: Sara La Fountain
LIVE
13
00.55
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Täydelliset juhlat
10.00
Suurin pudottaja
11.00
Ostoskanava Guthy Renker
12.00
Beverly Hillsin panttilainaamo
12.30
Makuja & Elämää
12.50
Lääkärit
13.45
Stylisti Rachel Zoe
14.45
Beverly Hillsin täydelliset naiset
15.40
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
16.10
Makuja & Elämää
16.30
Suurin pudottaja
17.30
Salatut elämät
18.00
Trinny & Susannah Skandinaviassa
19.00
Meidän häät
19.55
Grand Designs Australia
21.00
Iholla
21.30
Ladies of London
22.00
Ladies of London
22.55
Beverly Hillsin täydelliset naiset
23.55
Iholla
00.25
Brad stailaa
01.20
-05.25
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.50
Tonnikalan saalistajat
04.40
Jättimäiset rakennusurakat
05.35
Lyödään ällikällä
06.00
Hurjat mökkiurakat
06.45
Cosmos
07.30
Cosmos
08.20
Dubain lentokenttä
09.10
Tonnikalan saalistajat
10.00
Amishit
10.50
Hurjat mökkiurakat
11.40
Jättimäiset rakennusurakat
12.30
Tyhmyrien tiedettä
12.55
Tyhmyrien tiedettä
13.20
Tyhmyrien tiedettä
13.45
Tyhmyrien tiedettä
14.10
Tyhmyrien tiedettä
14.30
Tyhmyrien tiedettä
14.55
Tyhmyrien tiedettä
15.20
Tyhmyrien tiedettä
15.45
Tyhmyrien tiedettä
16.10
Tyhmyrien tiedettä
16.35
Tyhmyrien tiedettä
17.00
Tyhmyrien tiedettä
17.30
Tyhmyrien tiedettä
17.55
Tyhmyrien tiedettä
18.20
Vaarallisen valtatien pelastajat Kanada
19.10
Jättimäiset rakennusurakat
20.10
Lyödään ällikällä
20.35
Lyödään ällikällä
21.00
Aivopelit
21.55
Korttihai
22.50
Vankilassa ulkomailla
23.45
Tabu
00.35
Lyödään ällikällä
01.00
Lyödään ällikällä
01.25
Korttihai
02.15
Huumebisnes Oy
03.05
Vankilassa ulkomailla
03.55
-04.45
Tonnikalan saalistajat
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.30
Jerusalemin muureilla
04.00
TV7 Israel News
04.15
Varustamo
04.45
Armon kalliolla
05.05
Uskosta totta
05.35
Herra käyttää lääkäriä
06.05
Minä odotan sinua, Herra
06.10
Lähetyspysäkki
06.20
Pastori Tommy Liljan seurassa
06.50
Viron pastorit areenalla
07.20
Parantava rukous - Pirkko Jalovaara
07.50
Haastattelussa
08.20
Passion for Jesus
08.50
Tulinuoli
09.20
Kaiken kohdalleen asettaminen
09.50
Andrew Wommack evankeliumin äärellä
10.20
Koputus
10.50
Herra, opeta minua
11.20
Jerusalemin muureilla
11.50
TV7 Israel News
12.05
Varustamo
12.35
Armon kalliolla
12.55
Raamattu puhuu sinulle
13.05
Uskosta totta
13.35
Herra käyttää lääkäriä
14.05
Minä odotan sinua, Herra
14.10
Lähetyspysäkki
14.20
Pastori Tommy Liljan seurassa
14.50
Viron pastorit areenalla
15.20
Parantava rukous - Pirkko Jalovaara
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Lapset leirillä
16.30
Lasten Taivas
17.00
Veli-Villen kolme maailmaa
17.10
Lasten kotipuu
17.30
Tervetuloa kotiin
18.00
Iloa arkeen - Joyce Meyer
18.30
2000 vuoden aikamatka
19.00
Polvijärven pastori
19.30
Jerusalem studio
20.00
TV7 Israel News
20.15
Esy Flow
21.15
Pyhän Hengen ilta
22.15
Israelin puolesta Brysselissä
22.45
Sanan ja runon tuoksua
23.00
Helena Penttilä
23.30
Jumalan lasten auktoriteetti
00.00
Lapset leirillä
00.30
Lasten Taivas
01.00
Lasten kotipuu
01.20
Tervetuloa kotiin
01.50
Iloa arkeen - Joyce Meyer
02.20
2000 vuoden aikamatka
02.50
Polvijärven pastori
03.20
Jerusalem studio
03.50
-04.05
TV7 Israel News
07.00
Arkistovieraana: Esko Roine
07.14
Kootut ympyrät
07.46
Merirosvoradio
08.15
Strada
08.45
Majakka: Tiiskeri
10.05
Yle Uutiset Uusimaa
10.15
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
10.25
Yle Uutiset Lounais-Suomi
10.35
Yle Uutiset Häme
10.45
Yle Uutiset Keski-Suomi
10.55
Yle Uutiset Itä-Suomi
11.05
Yle Uutiset Pohjanmaa
11.15
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11.25
Oddasat
12.30
Äidittömät
IMDb
4.0
13.54
Uutisvuosi
14.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
14.50
A-studio
15.20
Tosi tarina: Musta lammas
16.00
Pikku Kakkonen
17.00
Prisma Studio
17.30
Puoli seitsemän: Puoli seitsemän 2014 - syksy
18.00
Erätulilla - kalavesillä
18.10
Yle Nyheter TV-nytt
18.25
Hulluuteni on rakkauteni - Nijinski
19.25
Puhutaan elämästä: Jaana
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.05
Ajankohtainen kakkonen
20.55
Uusi päivä
21.25
Perhesirkus
22.50
-08.11
Merirosvoradio
16.00
Champions Hockey League: Tappara - SC Bern
18.00
Champions Hockey League: Krefeld - HIFK
20.00
Champions Hockey League: JYP - Kloten
22.00
-00.00
Champions Hockey League: KalPa - Sparta Praha
18.00
UEFA Champions League
19.50
UEFA Champions League
21.40
UEFA Champions League
23.30
Premier League World
00.00
-01.00
ATP Tennis 1000
06.30
Lähetystauko MTV Max
10.00
Tractor Pulling SM
10.50
GP3
11.35
Moottorikelkkailun ammattilaiset
12.00
Late Show With David Letterman
12.45
Rikos ratkaistu
13.30
F-Cup Rallisarja: Hamina
14.00
Rallisprint SM
14.30
Rallicross SM
15.30
World of Freesports
16.00
Palkkionmetsästäjät Dog ja Beth
16.40
Palkkionmetsästäjät Dog ja Beth
17.20
Rikos ratkaistu
18.05
Maailman tehokkaimmat mönkijät
18.35
Maailman tehokkaimmat mönkijät
19.00
Les Goldin panttilainaamo
19.25
Talvisodan henki
19.30
Les Goldin panttilainaamo
20.00
Pelastusjoukot
20.30
Pelastusjoukot
21.00
UFC
23.50
Walker, Teksasista
00.35
-10.00
Late Show With David Letterman
06.00
Jummi Jammi
06.30
Teletapit
06.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Kotitilan konkkaronkka
07.15
Ti-Ti Nalle ja paloauto
07.30
Ystävien kylä
07.40
Miffy ja ystävät
07.45
Aapon ja Tiian seikkailut
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Halinallet
08.30
Juniorijumppa
08.31
Tessu
08.40
Eliaksen verkkoseikkailu
08.45
Mimosa ja Petteri
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Seikkailija Dora
09.35
Kotitilan konkkaronkka
09.50
Puuha-Pete
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Muumien maailma
10.15
Chuggington
10.25
Puntti ja piipertäjät
10.30
Jummi Jammi
10.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
11.00
Maija Mehiläinen
11.25
Maija Mehiläinen
11.50
Pororo
12.00
Juniorijumppa
12.01
Arttu
12.30
Mun oma lemmikki - ponikoulu
12.40
Pikkukokkikoulu
12.50
Pikkukokkikoulu
13.00
Juniorijumppa
13.01
Peppi Pitkätossu
13.30
Eläimet pelissä
14.00
Katti kaiken tietää!
14.30
Noitatyttö Bibi
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
iCarly
16.20
INK - Ihmenappuloiden kerho
16.45
Taitokoulu
16.50
Taitokoulu
17.00
Viidakon veijarit
17.15
Ryhmymaan taikakirja
17.30
Robottijengi
17.45
Vampyyrikoulu
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Winx-klubi
18.30
Halinallet - Anteliaisuusjuhla
19.40
Leo
19.45
Takkutarha
02.05
There Will Be Blood
IMDb
8.2
04.40
The Normal Heart
06.50
Not Fade Away
IMDb
6.0
08.45
Karsten och Petra blir bästa vänner
IMDb
7.2
10.15
Jayne Mansfield's Car
12.15
Kvartetti
IMDb
6.8
13.55
Kyss mig för fan
15.25
Grace Unplugged
IMDb
5.9
17.10
Dypet
18.45
Vuoden se kestää
IMDb
5.8
20.30
Jack and Jill
IMDb
3.4
22.00
Underworld: Awakening
IMDb
6.4
23.30
Side Effects
IMDb
7.1
01.15
Curse of Chucky
02.45
Den som söker
IMDb
5.0
02.50
-04.26
Den som söker
IMDb
5.0
04.00
True Detective
05.00
Game of Thrones
06.00
Girls
06.30
Girls
07.00
Shameless
08.00
Halt and Catch Fire
09.00
Parks and Recreation
09.30
Parks and Recreation
10.00
Girls
10.30
Girls
11.00
Shameless
12.00
Halt and Catch Fire
13.00
Parks and Recreation
13.30
Parks and Recreation
14.00
Girls
14.30
Girls
15.00
Shameless
16.00
Halt and Catch Fire
17.00
Parks and Recreation
17.30
Parks and Recreation
18.00
Girls
18.30
Girls
19.00
Shameless
20.00
Halt and Catch Fire
21.00
Halt and Catch Fire
22.00
Falling Skies
22.55
Falling Skies
23.00
Falling Skies
23.45
The Knick
00.45
Turn
01.50
True Detective
02.50
Game of Thrones
03.55
True Detective
04.00
-04.43
Heartless
03.45
Två killar och en tjej
IMDb
5.0
05.35
Hata Göteborg
IMDb
5.3
07.00
Rasmus ja kulkuri
IMDb
6.5
08.45
Picasson seikkailut
IMDb
7.5
10.35
Kocken
12.30
Black Jack
IMDb
5.4
14.20
Irralliset
IMDb
6.2
15.55
Jönssonliiga ja murovarkaat
17.20
Bert - viimeinen viaton
IMDb
5.5
19.00
Ägget är löst!
IMDb
6.0
21.00
Tilapäinen vaimo haussa
IMDb
5.1
22.35
Van Veeteren: Pääsky, kissa, ruusu, kuolema
IMDb
5.8
00.05
Ormens väg på hälleberget
IMDb
6.2
02.00
Välkommen till festen
IMDb
4.5
03.25
-04.59
Kissanviiksiä ja herneitä
IMDb
5.7
04.00
Only God Forgives
IMDb
5.9
06.00
Nymphomaniac: Vol. I
IMDb
7.2
08.00
Rakkauden pelikenttä
IMDb
5.6
10.00
Remember Sunday
IMDb
7.0
12.00
Love Is All You Need
IMDb
6.4
14.00
American Girl: Saige Paints the Sky
IMDb
6.4
16.00
Blue Jasmine
IMDb
7.3
17.50
The Butler
IMDb
7.2
20.00
Eskil & Trinidad
IMDb
6.3
22.00
Vi
IMDb
5.3
00.00
Only God Forgives
IMDb
5.9
01.40
-04.18
Les Miserables
IMDb
7.6
23.00
Emperor
IMDb
6.5
19.00
Fast & Furious 6
21.10
-22.57
Kill Bill: Vol. 1
IMDb
8.2
01.00
The Makeover
IMDb
5.7
07.00
Karvakamut
IMDb
6.1
09.00
Barbie ja joulutarina
IMDb
5.6
11.00
Barbie - Joutsenlampi
IMDb
5.4
13.00
Muppet-elokuva
IMDb
7.7
15.00
Spooky House
17.00
The Plague Dogs
IMDb
7.9
19.00
Min søsters børn i Afrika
IMDb
5.5
21.00
The Makeover
IMDb
5.7
23.00
Santapeikko
IMDb
5.6
01.00
-02.16
Otto er et Næsehorn
IMDb
5.7
23.00
KHL: Lev Praha - Metallurg Magnitogorsk
10.00
KHL: Metallurg Magnitogorsk - Lev Praha
12.30
NHL-klassikko: Calgary Flames - Montreal Canadiens
14.55
Kari Jalonen - halu voittaa
15.55
KHL: Metallurg Magnitogorsk - Dynamo Moskova
18.30
NHL-klassikko: Edmonton Oilers - Philadelphia Flyers
21.00
KHL: Metallurg Magnitogorsk - Dynamo Moskova
23.00
-10.00
NHL: New York Rangers - Detroit Red Wings
00.30
Koripallon MM-kilpailut: USA - Uusi-Seelanti
12.30
Golf: European Tour Highlights
13.30
Golf: Deutsche Bank Championship
16.25
Koripallon MM-kilpailut: USA - Uusi-Seelanti
18.20
Koripallon MM-kilpailut: Turkki - Suomi
20.30
Futbol Mundial
21.00
Golf: PGA Tour Highlights
22.00
Athletix
22.50
-01.00
Koripallon MM-kilpailut: Espanja - Ranska
02.00
Golf: Golfing World - Daily News
10.00
Golf: Golfing World - Daily News
11.00
Golf: Shaw Charity Classic
13.00
Golf: PGA Tour Highlights
14.00
Golf: European Tour Highlights
15.00
Golf: Golfing World - Daily News
16.00
Golf: Challenge Tour Highlights
17.00
Golf: Web.com Tour Highlights
18.00
Golf: Hotel Fitness Championship
20.00
Golf: Golfing World - Daily News
21.00
Golf: Champions Tour Highlights
22.00
Golf: European Tour Weekly
22.30
Golf: Senior Tour Highlights
23.30
Golf: Inside the PGA Tour
00.00
Golf: PGA Tour Highlights
01.00
Golf: European Tour Weekly
01.30
Golf: Inside the PGA Tour
02.00
-10.00
Golf: Golfing World - Daily News
00.00
Playoff-karsintasarja: Rögle - Mora
12.00
NHL: Anaheim Ducks - Washington Capitals
14.00
NHL: Chicago Blackhawks - St Louis Blues
16.00
Playoff-karsintasarja: Rögle - BIK Karlskoga
18.00
Playoff-karsintasarja: Mora - Karlskrona
20.00
Playoff-karsintasarja: Mora - Rögle
22.00
-00.00
NHL: Detroit Red Wings - Pittsburgh Penguins
03.00
Muinainen Egypti: Elämä ja kuolema Kuninkaiden laaksossa
04.10
Museon mysteerit
05.00
Totuudet taruista
05.30
Hannibalin jäljillä
06.00
Elisabet I:n sota terrorismia vastaan
07.00
Totuudet taruista
07.30
Hannibalin jäljillä
08.00
Time Team
09.00
Napoleon
10.00
Edvariaaninen maatila
IMDb
8.3
11.10
Valkoinen kuningatar ja hänen kilpailijansa
12.10
Elisabet I:n sota terrorismia vastaan
13.00
Muinaiset maailmat
14.00
Teleskoopin 400 vuotta
15.00
Keskiaika
16.00
Time Team
17.00
Edvariaaninen maatila
IMDb
8.3
18.10
Totuudet taruista
18.40
Hannibalin jäljillä
19.10
Myyttien metsästäjät
20.10
Museon mysteerit
21.00
Kätketyt salaisuudet
22.00
Ramses toinen ? Pitkä matka
IMDb
7.5
23.10
Pompejin kaltainen: Elämää ja kuolemaa Herculaneumissa
00.00
Myyttien metsästäjät
01.00
Maanalainen sota
02.00
Napoleon
03.00
-04.10
Keskiaika
00.00
Underbelly: Badness
IMDb
7.5
07.00
Wild Faces of the Andes
07.55
Zoo Juniors
08.25
Monkey Thieves
08.55
Hope For Wildlife
09.50
White Lions - Born Wild
10.45
Land of Crystal Waters
11.45
Zoo Juniors
12.15
Zoo Juniors
12.45
Animal Park Wild in Africa
13.30
White Lions - Born Wild
14.25
Animal Park Wild in Africa
15.15
Harnas - Wildlife Rescue Camp
15.45
Harnas - Wildlife Rescue Camp
16.25
Wild Vets
16.50
Wild Vets
17.15
Djurakuten
17.40
Djurakuten
18.05
Wild Colombia with Nigel Marven
19.00
Rift Valley - The Great Rift
IMDb
8.2
20.05
Cheetah Diaries
20.30
Cheetah Diaries
21.00
Mr & Mrs Murder
22.00
The Last Enemy
23.00
The Blue Rose
00.00
-07.00
Underbelly: Badness
IMDb
7.5
02.13
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
04.23
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
05.59
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
07.49
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
09.29
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
10.29
Ralli: Inside ERC
11.01
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
12.29
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
13.29
Muut lajit: WATTS
13.57
Ratsastus: MM-kisat Ranska
15.01
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
16.02
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
16.56
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
18.38
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
19.21
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
21.55
Tennis: Game, Set and Mats
22.06
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
02.36
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
02.57
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
04.00
-06.00
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
02.06
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
04.01
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
06.56
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet,
08.29
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
09.30
Muut lajit: WATTS
09.57
Australialainen jalkapallo: Australian Football League
10.55
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
12.38
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet,
14.00
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
15.33
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
16.43
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet,
17.57
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
20.09
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
22.36
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
00.59
Pyöräily: Tour of Alberta, Kanada
02.04
Pyöräily: Tour of Alberta, Kanada
03.33
-03.59
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
03.55
American Chopper
04.45
Suurimmat tankkitaistelut
05.35
Ruokatehdas
06.00
Ruokatehdas
06.25
Selviytyjäkaksikko
07.20
Myytinmurtajat
08.15
Arvokaman etsijät
09.05
Tuunaajat 2013
10.00
Viitosvaihde
11.00
Myytinmurtajat
12.00
Manhunt
13.00
Erakkoperhe erämaassa
14.00
Arvokaman etsijät
15.00
Treehouse Masters
16.00
Selviytyjäkaksikko
17.00
Viitosvaihde
18.00
Tuunaajat 2013
19.00
Leludiileri
19.30
Matkatavarakaaos
20.00
Erakkoperhe erämaassa
21.00
Jokien hirviöt
22.00
Kodiak
23.00
Manhunt
00.00
Suurimmat tankkitaistelut
01.00
Suurimmat ja pahimmat
02.00
Valassodat
03.00
Isojalan jäljillä
03.55
-04.45
American Chopper
03.50
Art Attack
04.15
Good Luck Charlie
04.35
Jessie
05.00
Phineas & Ferb
05.20
Lilo And Stitch
05.45
Dog With a Blog
06.10
Austin and Ally
06.35
Good Luck Charlie
07.00
Handy Manny
07.15
Sofia the First
07.40
Phineas & Ferb
08.05
Jessie
08.30
Dog With a Blog
08.55
Austin and Ally
09.20
A.N.T Farm
09.45
Art Attack
10.10
Henry Hugglemonster
10.25
Handy Manny
10.40
Jake and the Never Land Pirates
10.55
Doc McStuffins
11.10
Chuggington
11.20
Lilo And Stitch
11.45
Brandy And Mr Whiskers
12.10
Kim Possible
12.35
American Dragon
13.00
Emperor's New School
13.20
Phineas & Ferb
13.45
Gravity Falls
14.10
Shake It Up
14.35
Dog With A Blog
15.00
A.N.T Farm
15.20
Jessie
15.45
Good Luck Charlie
16.10
Austin and Ally
16.35
Dog With a Blog
17.00
A.N.T Farm
17.25
Austin and Ally
17.50
I Didn't Do It
18.15
A.N.T Farm
18.40
Jessie
19.05
Dog With a Blog
19.30
Kickin' It
19.55
Lab Rats
20.20
Crash And Bernstein
20.45
Jessie
21.10
Jessie
21.45
My Babysitter's A Vampire
22.10
Phil of the Future
22.35
Good Luck Charlie
23.00
A.N.T Farm
23.20
Shake it up
23.40
Jessie
00.05
That's so Raven
00.25
My Babysitter's A Vampire
00.45
Phil of the Future
01.10
Sonny With A Chance
01.30
Pair of Kings
01.55
Violetta
02.40
Danny Cunningham The Ninja of the School
03.05
Dude, That's My Ghost
03.30
Packages From Planet X
03.50
-04.15
Art Attack
Suomen suosituin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Farmi Suomi
,
Hakekaa kätilö!
,
Estradilla: Samuli Edelmann kirkossa
,
Top Gear Suomi
,
Salatut elämät
,
Muodin huipulle
,
Taivaan tulet
,
Lähiöbotox: African Metal Tour
,
Rillit huurussa
,
La Promesa - Salaisuuksien kartano
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti