Vaihtoautot
Horoskooppi
Reseptit
Sanakirja
Blogit
Viihde
Tietovisat
TV-ohjelmat tänään
26
Ti 26.08.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.15
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
MOT: Suomalaisten sotilasbisnes
06.25
Ylen aamu-tv
09.30
Rakkauden tähden: Giulio ja Arja
10.00
Murdochin murhamysteerit
10.50
Kansallismaisemat: Porvoo
11.00
Yle Uutiset
11.05
Kirkko keskellä kylää
12.00
Luontohetki: Erikoisia ekosysteemejä
12.30
Sydämen asialla
13.20
Kohtalo tekee siirron
IMDb
5.4
14.50
Arkistokuvia: Lapsen tie
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Yle Oddasat
15.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.50
A-studio
16.20
Tosi tarina: Isäni Zekrollah
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Murdochin murhamysteerit
18.00
Yle Uutiset
18.22
Yle Uutiset alueeltasi
18.25
Yle Uutiset sää
18.30
Rakkauden tähden: Kip ja Martta
19.00
Kiehtova maailma: Värikäs Uusi-Seelanti
19.45
Kahvin historiaa
20.00
Tosi tarina: Paskaa ja parfyymia
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.00
Hotelli Adlon - elämää suurempi tarina
22.40
Yle Uutiset
22.45
Stolberg
23.45
Prisma: Makujen salaisuudet
00.40
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
21.35
-23.50
Jalkapallon mestarien liiga
LIVE
3
01.05
Onnensoitto
05.30
Aamusää
06.00
Studio55.fi
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Studio55.fi
09.30
Huomenta Suomen Uutiset
09.40
Mitä tänään syötäisiin?
09.45
Suurin pudottaja
10.15
Emmerdale
10.45
Emmerdale
11.15
Tulossa: Kiiltokuvia
11.20
Pilanpäiten
11.25
Ostoskanava Tvins.com
12.55
Teknavi
13.25
Amazing Race
14.25
Selviytyjät
15.20
Neljänsuora - Kesä vielä jäädä vois feat. Stig
15.25
Alueellinen sääennuste
15.30
Mitä tänään syötäisiin?
15.35
Moderni perhe
16.05
Pilanpäiten
16.20
Unelmakoti puoleen hintaan
17.25
Suurin pudottaja
17.55
Mitä tänään syötäisiin?
18.00
Emmerdale
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän Uutiset
19.20
Päivän sää
19.30
Salatut elämät
20.00
Pomo piilossa
21.00
Klikkaa mua
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
MTV Sport Uutiset
22.35
Pukumiehet
23.35
Harryn laki
00.35
Luuserit
01.00
-05.30
Onnensoitto
LIVE
4
02.15
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Disneyn esikoulu: Erikoisagentti Oso
07.25
Disney esittää: Finias ja Ferb
07.50
My Little Pony: Ystävyyden taikaa
08.15
Waverly Placen velhot
08.40
Maailman oudoimmat ravintolat
09.10
Reissussa lasten kanssa
09.50
Lauran matkakuvia: Tukholma
10.20
Unelmamökki
10.50
Ennustaja-TV
11.20
Ostosruutu
11.50
Ostosruutu
12.20
LIVE: Tiedä ja Voita
13.20
Lauran matkakuvia: Tukholma
13.50
Unelmamökki
14.20
Maailman oudoimmat ravintolat
14.50
Deittikamera
15.15
Ruotsin karmein koti
16.15
Koiralle koti
17.20
Frasier
17.50
Hotellit haltuun
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Poliisit
19.30
Poliisit
20.00
Huvila & Huussi
20.57
Keno
21.00
NCIS Rikostutkijat
22.00
Poliisit - kotihälytys
23.00
Petolliset enkelit
00.00
Kylmäverisesti sinun
01.05
Frasier
01.35
Poliisit
02.05
NCIS Rikostutkijat
03.05
-04.05
Holmes NYC
LIVE
5
07.25
SVT: Gomorron Sverige
10.30
SVT: Ridsport: VM
13.35
SVT: Säsongstart: Vem vet mest?
14.05
SVT: Seriestart: Vem tror du att du är?
15.55
Rakkausagentit
15.56
Rakkausagentit
16.23
Lonkeroiset
16.26
Efter Nio
17.25
Unelmien puutarhat
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben: Kuulolla kellarissa
18.30
Seikkailu Ghanassa
19.00
Tähtihetkiä television historiassa
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Spotlight: Vasta verissään saa apua
20.30
Minun maisemani
20.45
Oddasat
21.00
Sportmagasinet
21.30
Eläinten päivä
21.52
Kulissien takana
21.57
Yle Nyheter TV-nytt
22.00
Henkivartijat
23.00
SVT: Seriestart: Valet med Janne & Belinda
23.45
SVT: Eriks moralkompass
00.00
SVT: Sportnytt
00.15
SVT: Aktuellt
00.55
SVT: Kulturnyheterna
01.00
SVT: Mittnytt
01.10
SVT: Nyhetssammanfattning
01.15
SVT: Kulturnyheterna
01.30
SVT: Minnenas television: Sonny Rollins på Nalen 1959
02.00
SVT: Sagor från zoo
02.10
SVT: Scouts safari
02.35
-03.05
SVT: Antikduellen
LIVE
6
01.05
Onnensoitto
06.00
Onnensoitto
08.00
Astral TV
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Tvins.com
13.00
Ostoskanava Guthy Renker
14.00
Beverly Hillsin panttilainaamo
14.30
Beverly Hillsin panttilainaamo
15.00
Pomo piilossa UK
16.00
Myytinmurtajat
17.00
Lemmen viemää
18.00
Walker, Teksasista
19.00
Naapurit-arvonta
19.05
Big Brother Extra
19.30
Lainvalvojat
20.00
Miehen puolikkaat
20.30
Simpsonit
21.00
Carrien päiväkirjat
22.00
Big Brother
23.00
112
00.00
Hävyttömät
01.05
Rysän päällä
02.00
-06.00
Onnensoitto
LIVE
7
03.35
Tarkka-ampujat
06.10
Ankkadynastia
06.35
Ihmemies MacGyver
07.30
Matlock
08.25
70's show
08.55
70's show
09.20
TV Shop Tvins
12.20
Ankkadynastia
12.50
Tahdon morsiuspuvun: Kaasot
13.20
Kakkukuningas
13.45
Kakkukuningas
14.15
Ihmemies MacGyver
15.10
Matlock
16.05
Kolmas kivi auringosta
16.30
Kaikki rakastavat Raymondia
17.00
Pulmuset
17.30
Pulmuset
18.00
70's show
18.30
70's show
19.00
Maatilan prinsessa
19.30
Tatuointistudio HelsINK
20.00
Yövuoro
21.00
Karkausvuosi
IMDb
6.5
23.00
Chicago Fire
23.57
Karvakamut 3
IMDb
5.0
00.00
Kysy seksistä
00.55
Tough Love
01.45
Fame
02.40
Kauniit ja rohkeat Båstadissa
03.30
-04.19
Chicago Fire
LIVE
8
03.15
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
09.30
Tuhluriprinsessat
10.00
Emilyn sisustussalaisuudet
10.30
Eden
11.00
Leila leipoo Ranskassa
11.30
James Martin ja herkkuja Välimerellä
12.00
Vanessa ja pikkuväki
12.30
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
13.00
Pikakurssi kodinostoon
13.30
Tuhluriprinsessat
14.00
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
14.30
Kotikokkien taistelu
15.30
Olet mitä syöt
16.00
Hurja remontti
17.00
Huippumalli haussa
18.00
Kotikokkien taistelu
19.00
Hurja remontti
20.00
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
21.00
Sinkkuelämää
21.35
Sinkkuelämää
22.15
Closer - iholla
IMDb
7.3
00.20
Kotikokkien taistelu
01.20
Häähullut
02.20
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
9
02.45
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
08.20
Ostosruutu
08.50
Ostosruutu
09.20
Ostosruutu
09.50
LIVE: Tiedä ja Voita
10.20
Maistuvimmat liikeideat
11.10
Krokotiilimies
12.05
Maailman parhaat kalapaikat
13.00
Gordon Ramsay - pannu kuumana
13.55
Leijonan luola USA
14.50
MasterChef Australia
16.10
LA Ink
17.05
Gordon Ramsay - pannu kuumana
18.00
MasterChef Australia
19.00
Leijonan luola USA
20.00
Panttilainaamo
20.30
Panttilainaamo
21.00
MasterChef USA
22.00
Leijonan luola USA
23.00
Rekkakuskit jäällä
00.00
Australian rajalla
00.30
Poliisit Norja
01.00
Poliisit Norja
01.30
Täysillä tutkaan
02.00
Metsien miehet
02.55
LA Ink
03.50
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
10
02.45
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Sons of Guns
18.30
Sons of Guns
19.00
Wheeler Dealers
20.00
Ammattina sankari
20.30
Valmistuksen salat: Unelma-autot
21.00
Fast n' Loud
22.00
Pistol Whipped
IMDb
5.1
00.00
NCIS Rikostutkijat
00.50
Käteiskauppiaat
01.45
Star Trek: The Next Generation
02.40
Dog, palkkionmetsästäjä
03.05
Dog, palkkionmetsästäjä
03.35
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.50
Family Guy
04.15
Jaakon matkassa
04.30
Sky News
05.05
24Kitchen: Sara La Fountain
06.00
Sky News
06.28
FOX Kids: Lola & Virginia
06.42
FOX Kids: Pound Puppies
07.04
FOX Kids: Trollz
07.29
FOX Kids: My Little Pony
07.51
FOX Kids: Transformers
08.14
FOX Kids: Monsuno
08.37
FOX Kids: Avatar 3
09.00
Wipeout Kesä
09.50
24Kitchen: Sara La Fountain
10.20
24Kitchen: Mummojen parhaat reseptit
10.45
24Kitchen: Itä haukkaa länttä
11.15
24Kitchen: Kapinakokki Santeri Hämäläinen
11.45
Maailman kovimmat korjaushankkeet
12.40
Rajasota
13.30
Amishit: Rintamakarkurit
14.20
Tappajaeläimet
15.15
Lentoturmatutkinta
16.05
Hetki ennen tuhoa
16.35
Aivopelit
17.00
Huutokaupan metsästäjät: Texas
17.25
Huutokaupan Metsästäjät
17.50
Lyödään ällikällä
18.20
Family Guy
18.45
How I Met Your Mother
19.10
Cops
19.35
Cops
20.00
Huutokaupan Metsästäjät
20.30
Huutokaupan metsästäjät: Texas
21.00
Bones
21.55
Criminal Minds
22.45
Suomalaissukeltajat natsimysteerin jäljillä
23.40
Tabu
00.35
Nolot vartalot: Sairaudet
01.25
Rajasota
02.15
Totta vai tarua?
02.45
Family Guy
03.10
24Kitchen: Sara La Fountain
03.35
-04.05
24Kitchen: Sara La Fountain
LIVE
13
00.55
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Jamie Oliverin 30 minuutin ateriat
10.00
Hullut hamstraajat
11.00
Ostoskanava Guthy Renker
12.00
Makuja & Elämää
12.25
Remontilla rahoiksi
14.10
Pilanpäiten
14.20
Kadonneen jäljillä UK
15.20
Lääkärit
16.15
Makuja & Elämää
16.35
Muodin huipulle
17.30
Salatut elämät
18.00
Neljä huonetta
19.00
Meidän häät
20.00
Grand Designs - unelma-asunnot
21.00
Pelisäännöt
23.15
NYC:n täydelliset naiset
00.30
Brad stailaa
01.20
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.55
Tonnikalan saalistajat
04.45
Yukonin kultamaat
05.35
Tyhmyrien tiedettä
06.00
Remonttitalli
06.45
Moniavioisuuden kannattajat
07.35
Cosmos
08.25
Yukonin kultamaat
09.10
Tonnikalan saalistajat
10.00
Moniavioisuuden kannattajat
10.50
Räjäytä tajuntasi!
11.40
Remonttitalli
12.30
Taistelukenttien veljekset
13.20
Taistelukenttien veljekset
14.10
Taistelukenttien veljekset
15.00
Taistelukenttien veljekset
15.55
Toisen maailmansodan mahtavimmat hyökkäykset
16.45
Toisen maailmansodan mahtavimmat hyökkäykset
17.40
Toisen maailmansodan mahtavimmat hyökkäykset
18.30
Vaarallisen valtatien pelastajat USA
19.25
Alaskan poliisit
20.15
Tyhmyrien tiedettä
20.40
Tyhmyrien tiedettä
21.05
Hitlerin valtaannousu
22.00
Toisen maailmansodan mahtavimmat hyökkäykset
22.55
Vankilassa ulkomailla
23.50
Tabu USA
00.40
Tyhmyrien tiedettä
01.05
Tyhmyrien tiedettä
01.30
Toisen maailmansodan mahtavimmat hyökkäykset
02.15
Tabu USA
03.05
Vankilassa ulkomailla
03.55
-04.45
Tonnikalan saalistajat
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.35
Pelastuksen sofar
04.05
TV7 Israel News
04.20
Hillsong TV
04.50
Come Home
05.20
Käännekohta
05.50
Yliluonnollista
06.20
Iloa arkeen - Joyce Meyer
06.50
Ilon ja rohkeuden Henki
07.20
Jerusalem studio
07.50
Israel puhuu
08.20
Jeesus - Kuningaskunta ilman rajoja
08.45
Musiikkia
08.50
Lelulaatikko
09.20
Lasten Piplia
09.30
Kulmakivi
09.50
Jumala puhuu
10.20
One Way
10.50
Sanan ja runon tuoksua
11.05
Kanssanne Ritu Ylipahkala
11.20
Pelastuksen sofar
11.50
TV7 Israel News
12.05
Hillsong TV
12.35
Come Home
13.05
Käännekohta
13.35
Yliluonnollista
14.05
Rohkaisua Raamatusta - Matti Vuolanne
14.20
Iloa arkeen - Joyce Meyer
14.50
Ilon ja rohkeuden Henki
15.20
Jerusalem studio
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Tulta Jerusalemista
16.30
Passion for Jesus
17.00
Tulinuoli
17.30
Kaiken kohdalleen asettaminen
18.00
Andrew Wommack evankeliumin äärellä
18.30
Uusi elämä
19.00
Kissa pöydälle
19.30
Jerusalemin muureilla
20.00
TV7 Israel News
20.15
Tie on valmis!
20.45
Armon kalliolla
21.05
Raamattu puhuu sinulle
21.15
Danny Silk - Rakasta tositarkoituksella
22.05
Kosketus
22.15
Minä odotan sinua, Herra
22.20
Lähetyspysäkki
22.30
Marttyyrien ääni
23.00
John Fenn - Lain ja armon tasapaino
23.30
Parantava rukous - Pirkko Jalovaara
00.00
Tulta Jerusalemista
00.30
Passion for Jesus
01.00
Tulinuoli
01.30
Kaiken kohdalleen asettaminen
02.00
Andrew Wommack evankeliumin äärellä
02.30
Uusi elämä
03.00
Kissa pöydälle
03.30
Jerusalemin muureilla
04.00
-04.15
TV7 Israel News
07.00
Teinipomo
08.45
Yle Uutiset Uusimaa
08.55
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
09.05
Yle Uutiset Lounais-Suomi
09.15
Yle Uutiset Häme
09.25
Yle Uutiset Keski-Suomi
09.35
Yle Uutiset Itä-Suomi
09.45
Yle Uutiset Pohjanmaa
09.55
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
10.05
Oddasat
10.20
Pisara
10.25
Taivaallista menoa: Johanna ja Cecilia
11.50
Uusi päivä
12.20
Kohtalo tekee siirron
IMDb
5.4
13.47
Tulossa: Yhden yön hinta
13.51
Arkistokuvia: Lapsen tie
14.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
16.00
Pikku Kakkonen
17.00
Lyhyesti: Tuolit puhuvat
17.13
Sami Yaffa - Sound Tracker
18.00
Murharyhmä - tosielämän Sherlockit
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
Uusi päivä
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.00
A-studio
20.30
Efter Nio
21.30
-21.57
Totuus rakkaudesta
16.00
Premier League Monday Highlights
16.55
Valioliiga: Manchester City - Liverpool
18.45
UEFA Champions League: Zenit - Standard Liège
21.00
Premier League Legends: Gianfranco Zola
21.30
UEFA Champions League: Porto - Lille
00.00
Premier League World
00.30
-00.55
UEFA Champions League -huippuhetket 26.8.
23.45
C More Action -ohjelmistoa
10.30
C More Action -ohjelmistoa
15.20
C More Action -ohjelmistoa
15.50
MM Motocross
16.20
GP3
17.00
Formula 1: aika-ajot
18.30
Formula 1: osakilpailu
20.35
Timanttiliiga Highlights
21.30
UEFA Champions League
23.45
Timanttiliiga Highlights
00.45
Premier League Saturday Highlights
01.45
-02.15
C More Action -ohjelmistoa
00.45
UFC Fight Night: Niinimäki vs. Skelly
10.00
GP2
12.00
Late Show With David Letterman
12.45
Rikos ratkaistu
13.30
World of Freesports
14.00
Pelastusjoukot
14.30
Pelastusjoukot
15.00
World of Freesports
15.30
World of Freesports
16.00
Duck Commander
16.30
Kiinteistöpelurit
17.00
Max.doc: Sarjamurhaajien jäljillä
18.00
Top Gear USA
19.00
Erämiehen Vietti
19.15
Erämiehen Vietti
19.30
Erämiehen Vietti
19.45
Erämiehen Vietti
20.00
Rikos ratkaistu
20.45
Bioautojen anatomia
21.00
Maailman tehokkaimmat mönkijät
21.30
Maailman tehokkaimmat mönkijät
22.00
Glades
23.00
Walker, Teksasista
23.45
Late Show With David Letterman
00.30
Erikoisia rikoksia
01.00
Erikoisia rikoksia
01.30
Palkkionmetsästäjät Dog ja Beth
02.15
-02.55
Palkkionmetsästäjät Dog ja Beth
06.00
Jummi Jammi
06.30
Teletapit
06.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Kotitilan konkkaronkka
07.15
Ystävämme Susu
07.30
Ystävien kylä
07.40
Keksijäkylän Lotta
07.45
Kaislan komero
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Kotiviidakon kuningas
08.20
Kioka
08.30
Juniorijumppa
08.31
Tessu
08.40
Tuomas Veturi
08.50
Palomies Sami
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Mimosa ja Petteri
09.20
Pörri Orava
09.50
Puuha-Pete
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Muumien maailma
10.15
Maija Mehiläinen
10.30
Jummi Jammi
10.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
11.00
Maija Mehiläinen
11.25
Maija Mehiläinen
11.50
Pororo
12.00
Juniorijumppa
12.01
Arttu
12.30
Mun oma lemmikki - ponikoulu
12.40
Pikkukokkikoulu
12.50
Pikkukokkikoulu
13.00
Juniorijumppa
13.01
Bibi ja Tiina
13.30
Eläimet pelissä
14.00
Katti kaiken tietää!
14.30
Noitatyttö Bibi
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
iCarly
16.20
INK - Ihmenappuloiden kerho
16.45
Taitokoulu
16.50
Taitokoulu
17.00
Idan puutarha
17.15
Ryhmymaan taikakirja
17.30
Robottijengi
17.45
Vampyyrikoulu
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Winx-klubi
18.30
Kung Fu Panda
18.55
Gisele ja ekotytöt
19.00
Korisjengi
19.30
Viisikko
03.15
Fright night 2
05.00
Ruby Sparks
IMDb
7.2
07.00
Soul-Siskot
IMDb
5.6
09.00
Lola Versus
IMDb
5.0
10.25
Beasts of the Southern Wild
IMDb
7.3
12.00
Nobody Walks
IMDb
5.1
13.25
Tango Libre
IMDb
5.3
15.00
Wyatt Earp's Revenge
IMDb
4.1
16.30
Anonymous
IMDb
6.7
18.35
Paholainen pukeutuu Pradaan
IMDb
6.9
20.25
Jackass esittää: Paha pappa
IMDb
6.7
22.00
A Good Day to Die Hard
IMDb
5.3
23.35
Foxfire
02.00
The Food Guide to Love
IMDb
6.2
03.35
-05.05
12 Rounds 2: Reloaded
04.00
Kohde
05.00
Game of Thrones
06.00
Silicon Valley
06.30
Silicon Valley
07.00
Girls
07.30
Girls
08.00
Mad Men
09.00
Looking
09.30
Looking
10.00
Silicon Valley
10.30
Silicon Valley
11.00
Girls
11.30
Girls
12.00
Mad Men
13.00
Looking
13.30
Looking
14.00
Silicon Valley
14.30
Silicon Valley
15.00
Girls
15.30
Girls
16.00
Mad Men
17.00
Looking
17.30
Looking
18.00
Silicon Valley
18.30
Silicon Valley
19.00
Girls
19.30
Girls
20.00
Mad Men
21.00
Looking
21.30
Looking
22.00
The Leftovers
23.00
True Blood
00.00
Banshee
01.00
Kohde
02.00
Game of Thrones
03.00
Turn
04.00
-04.41
Kohde
02.00
1939
IMDb
5.2
05.05
Angel
IMDb
6.8
07.15
Sixten
IMDb
5.0
08.30
Peppi Etelämerellä
09.45
Emma ja Daniel - kohtaaminen
11.10
Vitun neljätoista
12.30
Joker
IMDb
8.4
14.15
Elvira Madigan
IMDb
7.5
15.45
7 miljonääriä
IMDb
4.2
17.25
Rika barn leka bäst
IMDb
5.3
19.00
Ronja Ryövärintytär
19.30
Jim och piraterna Blom
21.00
Drömkåken
IMDb
5.0
22.40
Van Veeteren: Münsterin juttu
00.10
Yksinkertainen murhaaja
IMDb
7.7
02.00
Valkoisia valheita
03.50
-06.03
Enkelten talo - toinen kesä
IMDb
5.1
22.10
Mafiaperhe
IMDb
6.4
04.00
Magic Magic
IMDb
5.2
06.00
I, Anna
IMDb
6.1
08.00
Ender's Game
IMDb
6.8
10.00
Player
IMDb
4.7
12.00
Marie Krøyer
IMDb
6.3
14.00
Niko 2 - lentäjäveljekset
IMDb
5.7
16.00
Remember Sunday
IMDb
7.0
18.00
After Earth
20.00
Suuri puhallus
IMDb
7.2
22.00
Ted
IMDb
8.0
00.00
Magic Magic
IMDb
5.2
02.00
The Spectacular Now
IMDb
7.4
04.00
-06.11
Raakalaiset
IMDb
6.5
23.10
Dark Skies
IMDb
6.3
19.00
Born To Race
21.00
-23.04
Oblivion
IMDb
7.0
01.00
American Girl: Saige Paints the Sky
IMDb
6.4
07.00
Valiant
IMDb
5.5
09.00
Dino seikkailee
IMDb
4.9
11.00
Azur et Asmar
IMDb
7.4
13.00
Happily N'Ever After 2: Snow White
15.00
Country Remedy
IMDb
5.7
17.00
Yoko
IMDb
5.1
19.00
Material Girls
IMDb
3.4
21.00
American Girl: Saige Paints the Sky
IMDb
6.4
23.00
Derby Dogs
IMDb
6.1
01.00
-07.00
Perfect Game
IMDb
4.2
23.30
NHL: Chicago Blackhawks - Boston Bruins
10.00
NHL-klassikko: Los Angeles Kings - New Jersey Devils
12.30
NHL: Boston Bruins - Los Angeles Kings
14.30
NHL: Boston Bruins - Chicago Blackhawks
16.30
KHL Playoffs: Torpedo - Salavat Julajev
18.30
NHL-klassikko: Los Angeles Kings - New Jersey Devils
21.00
NHL: Boston Bruins - Chicago Blackhawks
23.30
-10.00
NHL: Los Angeles Kings - Philadelphia Flyers
14.00
Golf: Czech Masters
17.00
Golf: The Barclays
20.00
NASCAR Highlights: Irwin Tools Night Race
02.00
Golf: Golfing World - Daily News
10.00
Golf: Golfing World - Daily News
11.00
Golf: Czech Masters
15.30
Golf: Countdown to The Ryder Cup
16.00
Golf: WinCo Foods Portland Open
18.00
Golf: Boeing Classic
20.00
Golf: ECCO Tour 2014 - Actona Championship
20.30
Golf: Nordea Tour 2014 - Onsjö Ladies Open
21.00
Golf: Web.com Tour Highlights
22.00
Golf: Canadian Pacific Women's Open
23.30
Golf: Challenge Tour Series Highlights
00.00
Golf: Champions Tour Highlights
01.00
Golf: PGA Tour Highlights
02.00
-10.00
Golf: Golfing World - Daily News
00.00
Hockeyallsvenskan: Timrå - Mora
10.00
NHL: Boston Bruins - Vancouver Canucks
12.00
NHL: Anaheim Ducks - Chicago Blackhawks
14.00
NHL: Montreal Canadiens - Vancouver Canucks
16.00
Hockeyallsvenskan: Västerås - Djurgården
18.00
NHL: Los Angeles Kings - Columbus Blue Jackets
20.00
Hockeyallsvenskan: Södertälje - Timrå
22.00
NHL: Pittsburgh Penguins - New York Rangers
00.00
-10.00
Hockeyallsvenskan: Rögle - Oskarshamn
03.00
Sota-ajan maatilalla
04.00
Time Team
05.00
Mahtavat Manner-Euroopan junamatkat
06.00
Aleksanterin kadonnutta maailmaa etsimässä
07.00
Mahtavat Manner-Euroopan junamatkat
08.00
Time Team
09.00
Napoleon
10.00
Sota-ajan maatilalla
IMDb
8.4
11.05
Myyttien metsästäjät
12.00
Tarkkuus: Asioiden mitat
13.05
Britannian kuninkaallisten saksalaiset juuret
14.00
Romanovit: Tsaarien nousu ja tuho
15.00
Aleksanterin kadonnutta maailmaa etsimässä
16.00
Sota-ajan maatilalla
IMDb
8.4
17.05
Time Team
18.00
Mahtavat Manner-Euroopan junamatkat
IMDb
8.1
19.05
Myyttien metsästäjät
20.00
Myyttien metsästäjät
21.00
Maanalainen sota
22.00
Rooman keisarinnat: äitejä, murhaajia ja rakastajattaria
23.10
Vaiettu historia
IMDb
6.6
00.00
Tehdään historiaa
01.00
Napoleon
02.00
Myyttien metsästäjät
03.00
Sota-ajan maatilalla
04.00
-05.00
Time Team
00.00
Underbelly: Badness
IMDb
7.5
07.00
Camp Raiders
07.55
Zoo Juniors
08.25
Monkey Thieves
08.55
Hope for Wildlife
09.50
Cheetahs Of The Deep
10.45
For the Love of Elephants
11.45
Zoo Juniors
12.15
Zoo Juniors
12.45
Animal Park Wild in Africa
13.30
Cheetahs Of The Deep
14.25
Zoo Juniors
14.50
Zoo Juniors
15.20
The Great Penguin Rescue
15.50
The Great Penguin Rescue
16.20
Animal Park Wild in Africa
17.10
Puppy SOS
17.35
Puppy SOS
18.05
Secret Life of Crocodiles With Ben Fogle
19.00
Kingdom of Plants
20.00
Jaguar Adventure
21.00
Mr & Mrs Murder
22.00
Mrs Biggs
23.00
Vexed
00.00
-07.00
Underbelly: Badness
IMDb
7.5
02.05
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
04.00
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
04.58
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
06.59
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
08.21
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
09.30
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
10.31
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
11.26
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
12.41
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
13.58
Ratsastus: MM-kisat Ranska
14.30
Jalkapallo: Naisten alle 20-vuotiaiden MM-kisat, Kanada
16.00
Pyöräily: Home of Cycling -pyöräilymakasiini
16.55
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
18.57
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
19.29
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
20.18
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
21.04
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
22.41
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
23.25
Tennis: Game, Set and Mats
23.36
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
00.41
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
01.05
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
02.00
Tennis: Game, Set and Mats
02.13
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
04.00
-06.00
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
03.58
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
04.11
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
06.32
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet,
07.22
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet,
08.34
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet,
09.13
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet,
10.26
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
11.32
Autourheilu: Porsche Supercup Spa-Francorchamps, Belgia
11.58
Superbike: British Championship Cadwell Park
12.24
Superbike: British Championship Cadwell Park
13.33
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
15.33
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet,
16.29
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
17.57
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
19.05
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
19.34
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
21.34
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
22.18
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
22.25
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
22.39
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
23.34
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
00.53
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
02.22
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
03.15
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
03.41
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
04.00
-10.00
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
03.55
American Chopper
04.45
Bullet Points
05.35
Ruokatehdas
06.00
Ruokatehdas
06.25
Selviytyjäkaksikko
07.20
Myytinmurtajat
08.15
Arvokaman etsijät
09.05
Tuunaajat 2013
10.00
Viitosvaihde
11.00
Miten se syntyi?
11.30
Leludiileri
12.00
Naked and Afraid
13.00
Likaiset työt Australiassa
14.00
Arvokaman etsijät
15.00
Törmäyskurssilla
16.00
Miten se syntyi?
16.30
Leludiileri
17.00
Viitosvaihde
18.00
Tuunaajat 2013
19.00
Leludiileri
19.30
Matkatavarakaaos
20.00
Kultakuume - 4. tuotantokauden erikoisjaksot
21.00
Kullan sukeltajat
22.00
Hengenvaarallinen saalis
23.00
Manhunt
00.00
Bullet Points
01.00
Kullan sukeltajat
02.00
Hengenvaarallinen saalis
03.00
Isojalan jäljillä
03.55
-04.45
American Chopper
03.30
Violetta
04.10
Art Attack
04.35
Good Luck Charlie
04.55
Jessie
05.20
Phineas & Ferb
05.45
Lilo And Stitch
06.10
Dog With a Blog
06.35
Good Luck Charlie
07.15
Sofia the First
07.40
Phineas & Ferb
08.05
Jessie
08.55
Austin and Ally
09.20
A.N.T Farm
10.05
Henry Hugglemonster
10.20
Jake and the Never Land Pirates
10.35
Mickey Mouse Clubhouse
11.00
Doc McStuffins
11.25
Chuggington
11.35
Lilo And Stitch
12.00
Brandy And Mr Whiskers
12.25
Kim Possible
12.50
American Dragon
13.15
Emperor's New School
14.05
Shake It up
14.55
Liv And Maddie
15.20
I Didn't Do It
15.45
Austin and Ally
16.35
Dog With a Blog
17.25
I Didn't Do It
18.35
Jessie
19.50
Liv And Maddie
20.15
Phineas & Ferb
20.30
Recess
20.50
Hannah Montana
21.15
Suite Life On Deck
21.40
Have A Laugh
21.45
Austin and Ally
22.10
Wizards Of Waverly Place
22.35
Good Luck Charlie
23.00
A.N.T Farm
23.20
Shake It Up
23.40
Jessie
00.05
That's so Raven
00.25
My Babysitter's A Vampire
00.45
Phil of the Future
01.10
Sonny With A Chance
01.30
Pair of Kings
01.55
So Random
02.15
Danny Cunningham The Ninja of the School
02.40
Dude, That's My Ghost
03.05
Packages From Planet X
03.30
-04.10
Violetta
Suomen suosituin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Taivaan tulet
,
Hiljainen todistaja
,
Tulossa: Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
,
Yökylässä Maria Veitola
,
Frendit
,
Syyttäjä Imma Tataranni
,
Mahdoton tapaus
,
Beledweynen etsivä
,
Kauniit ja rohkeat
,
Suomen huutokauppakeisari
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti