Reseptit
Viihde
Vaihtoautot
Tietovisat
Sanakirja
Blogit
Horoskooppi
TV-ohjelmat tänään
25
Ma 25.08.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.20
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Järviemme helmet
06.25
Ylen aamu-tv
09.30
Rakkauden taistelu
10.00
Murdochin murhamysteerit
10.50
Arjen huimapäät: Viemärisukeltaja
11.00
Yle Uutiset
11.05
Kun ikä ei paina
12.00
Tiettömän taipaleen takana
12.30
Sydämen asialla
13.20
Ristikon varjossa
IMDb
6.0
14.55
Pisara
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Yle Oddasat
15.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.55
Kiehtova maailma: Kabareeta viidakossa
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Murdochin murhamysteerit
18.00
Yle Uutiset
18.22
Yle Uutiset alueeltasi
18.25
Yle Uutiset sää
18.30
Rakkauden tähden: Giulio ja Arja
19.00
Prisma: Makujen salaisuudet
19.55
Tarinoita metsästä : Tiaiset
20.00
MOT: Suomalaisten sotilasbisnes
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.00
A-studio
21.30
Dokumenttiprojekti: Vaalirahoittaja
22.20
Tehdas
23.10
Yle Uutiset
23.15
Brysselin lobbarit
00.15
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
23.15
-23.55
Ratsastuksen MM: Lännenratsastus
LIVE
3
01.50
Onnensoitto
05.30
Aamusää
06.00
Studio55.fi
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Studio55.fi
09.30
Huomenta Suomen Uutiset
09.40
Mitä tänään syötäisiin?
09.45
Tanskan kaunein koti
10.20
Tanskan kaunein koti
10.50
Sadan tonnin talot
11.50
Formula 1: osakilpailu
14.10
Amazing Race
15.10
Alueellinen sääennuste
15.15
Mitä tänään syötäisiin?
15.20
Isän tyttö
15.50
Isän tyttö
16.20
Upeat skandikodit
16.55
Upeat skandikodit
17.25
Suurin pudottaja
17.55
Mitä tänään syötäisiin?
18.00
Emmerdale
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän Uutiset
19.20
Päivän sää
19.30
Salatut elämät
20.00
Suomen kaunein koti
21.00
Uhka
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
MTV Sport Uutiset
22.35
Helppo elämä
23.35
The Good Guys
00.35
Super Fun Night
01.05
-05.28
Onnensoitto
LIVE
4
03.40
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Disneyn esikoulu: Erikoisagentti Oso
07.25
Disney esittää: Finias ja Ferb
07.50
My Little Pony: Ystävyyden taikaa
08.15
Waverly Placen velhot
08.40
Maailman oudoimmat ravintolat
09.10
Reissussa lasten kanssa
09.50
Lauran matkakuvia: Tukholma
10.20
Unelmamökki
10.50
Ennustaja-TV
11.20
Ostosruutu
11.50
Ostosruutu
12.20
LIVE: Tiedä ja Voita
13.20
Lauran matkakuvia: Tukholma
13.50
Unelmamökki
14.20
Maailman oudoimmat ravintolat
14.50
Deittikamera
15.15
Ruotsin karmein koti
16.15
Koiralle koti
17.20
Frasier
17.50
Hotellit haltuun
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Poliisit
19.30
Poliisit
20.00
Huippumalli haussa
20.57
Keno
21.00
27 Dresses - hääkuumetta
IMDb
6.1
23.15
Petolliset enkelit
00.15
Kylmäverisesti sinun
01.15
Frasier
01.45
Poliisit
02.15
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
5
07.25
SVT: Gomorron Sverige
11.00
SVT: Landet runt
11.45
SVT: Babel
12.45
SVT: Agenda
13.30
SVT: Säsongstart: Sverige!
14.00
SVT: Utfrågningen: Gustav Fridolin
15.00
SVT: Sportspegeln
17.26
Osoite: Rooma: Jim Hancock
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben: Ystäviä metsän siimeksestä
18.30
Taivaallista menoa: Johanna ja Cecilia
19.00
Luontoretkellä: Katselkaamme kastematoa
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Pajalasta Pozza di Fassaan
20.30
Majakka
20.45
Oddasat
21.00
Efter Nio
21.57
Yle Nyheter TV-nytt
22.00
Orphan Black
22.45
Strömsö
00.15
SVT: Aktuellt
00.55
SVT: Kulturnyheterna
01.00
SVT: ABC
01.10
SVT: Nyhetssammanfattning
01.15
SVT: Kulturnyheterna
01.30
SVT: Gomorron Sverige sammandrag
02.00
SVT: Mekatronik
02.15
SVT: Lilla Aktuellt
02.30
SVT: Kylskåpsparty
02.35
-03.05
SVT: Seriestart: Antikduellen
LIVE
6
00.45
Onnensoitto
06.00
Onnensoitto
08.00
Astral TV
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Tvins.com
13.00
Ostoskanava Guthy Renker
14.00
Kreisiä menoa
14.30
Kreisiä menoa
15.00
Jamie Oliverin ruokamanifesti
15.55
Myytinmurtajat
17.00
Lemmen viemää
18.00
Walker, Teksasista
19.00
Naapurit-arvonta
19.05
Big Brother Extra
19.30
Lainvalvojat
20.00
Miehen puolikkaat
20.30
Simpsonit
21.00
Katujen kasvatti
22.00
Big Brother
23.00
Grimm
23.55
Hävyttömät
01.05
-05.57
Onnensoitto
LIVE
7
03.35
House
06.30
Ihmemies MacGyver
07.25
Matlock
08.20
70's show
08.45
70's show
09.15
TV Shop Tvins
12.15
Ankkadynastia
12.40
Tahdon morsiuspuvun: Kaasot
13.10
Kakkukuningas
13.35
Kakkukuningas
14.05
Ihmemies MacGyver
15.00
Matlock
15.55
Kolmas kivi auringosta
16.20
Kaikki rakastavat Raymondia
16.50
Pulmuset
17.20
Pulmuset
17.50
70's show
18.20
70's show
18.55
Maatilan prinsessa
19.25
Tatuointistudio HelsINK
20.00
Meidän perheen tähdet
21.00
Poika
IMDb
7.0
23.00
5D: Olen aikuinen vauva
00.05
Taalat taskuun Dick & Jane
IMDb
6.0
01.40
Twin Peaks
02.40
Spartacus - gladiaattori
03.35
-04.18
Tarkka-ampujat
LIVE
8
03.00
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Tyyliä vai ei
09.55
Emilyn sisustussalaisuudet
10.25
Eden
10.55
Korealaisen keittiön aakkoset
11.30
Heikin lähiruokaa
12.00
Tomin keittiö
12.30
James Martin ja herkkuja Välimerellä
13.00
Hulluna leivontaan
13.30
Tuhluriprinsessat
14.00
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
14.30
Huippukokki lähtee maalle
15.00
Sarahin talo
15.30
Olet mitä syöt
16.00
Neljät häät Amerikassa
17.00
Tanssin superäidit
18.00
Kotikokkien taistelu
19.00
Hurja remontti
20.00
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
21.00
Sinkkuelämää
21.40
Sinkkuelämää
22.20
Ringer
23.15
Täydelliset naiset
00.15
Greyn anatomia
01.15
Greyn anatomia
02.10
Kotikokkien taistelu
03.15
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
9
02.50
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
09.20
Ostosruutu
09.50
Ostosruutu
10.20
Ostosruutu
10.50
LIVE: Tiedä ja Voita
11.20
Maistuvimmat liikeideat
12.10
Krokotiilimies
13.10
Gordon Ramsay - pannu kuumana
14.10
Kuuluisat kuppilat
14.40
Brady Barrin vaarallinen luonto
15.40
Anthony Bourdain maailmalla
16.35
Gordon Ramsay - pannu kuumana
17.35
MasterChef Australia
19.00
Leijonan luola USA
20.00
Kuppilat kuntoon, Gordon Ramsay!
21.00
Amerikan kovimmat keräilijät
22.00
Leijonan luola USA
23.00
Rekkakuskit jäällä
00.00
NCIS Los Angeles
00.55
JIM D Rikos: Jengielämää
01.50
Mahdoton illallinen
02.45
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
10
03.20
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Sons of Guns
18.30
Sons of Guns
19.00
Käteiskauppiaat
20.00
Takamaiden kytät
20.30
Takamaiden kytät
21.00
Fast n' Loud
22.00
Warlocks - lain ulkopuolella
23.00
Cleaners
23.30
Kohtalokkaat kaunottaret
00.05
NCIS Rikostutkijat
00.55
Playboy esittää: Badass!
01.25
Playboy esittää: Badass!
01.50
Dog, palkkionmetsästäjä
02.15
Dog, palkkionmetsästäjä
02.45
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.50
Sky News
06.00
Sky News
06.30
FOX Kids: Lola & Virginia
06.44
FOX Kids: Pound Puppies
07.06
FOX Kids: Trollz
07.30
FOX Kids: My Little Pony
07.52
FOX Kids: Transformers
08.15
FOX Kids: Monsuno
08.38
FOX Kids: Avatar 3
09.00
Wipeout Kesä
09.50
24Kitchen: Sara La Fountain
10.20
24Kitchen: Mummojen parhaat reseptit
10.50
24Kitchen: Liha vs. kasvis
11.15
24Kitchen: Savannin herkut
11.45
Maailman kovimmat korjaushankkeet
12.40
Kuningaskalastajat
13.30
Asehullu perhe
14.20
Tappajaeläimet
15.15
Hetki ennen tuhoa
15.45
Dubain lentokenttä
16.35
Salakuljettajat satimeen
17.25
Huutokaupan metsästäjät: Texas
17.50
Huutokaupan Metsästäjät
18.15
Family Guy
18.40
How I Met Your Mother
19.05
Venäjän kovin vankila
20.00
Jaakon matkassa
21.00
Intelligence - Agentti 2.0
21.55
Criminal Minds
22.50
The Bridge
23.55
Tabu
00.50
Maissilapset
IMDb
5.7
02.30
Rajasota
03.20
Totta vai tarua?
03.50
-04.15
Family Guy
LIVE
13
01.35
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Jamie Oliverin 30 minuutin ateriat
10.00
Remontilla rahoiksi
11.00
Ostoskanava Guthy Renker
12.00
Remontilla rahoiksi
12.30
Makuja & Elämää
12.50
Toinen nainen
13.20
Neljä huonetta
14.20
Neljä huonetta
15.20
Lääkärit
16.15
Makuja & Elämää
16.35
Jamie Oliverin helpot herkut
17.05
Jamie Oliver: Kaikki kanasta
18.00
Neljä huonetta
19.00
Meidän häät
20.00
Grand Designs - unelma-asunnot
21.00
Meidän häät
22.00
Muodin huipulle
23.00
Remontilla rahoiksi
00.55
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.45
Alaskan selviytymiskoe
04.35
Aikamatkaajat
05.35
Aivopelit
06.00
Henkensä edestä
06.50
Stephen Hawking ja tulevaisuuden tiede
07.35
Cosmos
08.25
Yukonin kultamaat
09.15
Tonnikalan saalistajat
10.00
Moniavioisuuden kannattajat
10.55
Lyömättömien yhteenotto
11.45
Remonttitalli
12.35
Yukonin kultamaat
13.25
Yukonin kultamaat
14.20
Yukonin kultamaat
15.10
Yukonin kultamaat
16.00
Yukonin kultamaat
16.50
Yukonin kultamaat
17.40
Yukonin kultamaat
18.30
Vaarallisen valtatien pelastajat USA
19.25
Alaskan poliisit
20.20
Tyhmyrien tiedettä
20.45
Tyhmyrien tiedettä
21.10
Aarteenetsijät
21.35
Aarteenetsijät
22.00
Likaiset rikkaudet
22.50
Vankilassa ulkomailla
23.45
Tabu USA
00.35
Tyhmyrien tiedettä
01.00
Tyhmyrien tiedettä
01.25
Likaiset rikkaudet
02.15
Tabu USA
03.05
Vankilassa ulkomailla
03.55
-04.45
Tonnikalan saalistajat
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.30
Vanha Testamentti avautuu
04.15
Kuningaskunnan paluu
04.45
Onko Jumala olemassa?
05.00
Marttyyrien ääni
05.30
Herra, opeta minua
06.00
Armon kalliolla
06.20
Jerusalemin muureilla
06.50
Koputus
07.20
Parisuhdetta
07.50
Jeesus auttaa -telttakokoussarja
08.50
Parantava rukous - Pirkko Jalovaara
09.20
Ilpoisten piiri (suora lähetys)
10.50
Ajankohtaista taivaasta
11.20
Vanha Testamentti avautuu
12.05
Kuningaskunnan paluu
12.35
Onko Jumala olemassa?
12.50
Marttyyrien ääni
13.20
Kosketus
13.30
Herra, opeta minua
14.00
Armon kalliolla
14.20
Jerusalemin muureilla
14.50
Koputus
15.20
Parisuhdetta
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Israel puhuu
16.30
Jeesus - Kuningaskunta ilman rajoja
16.55
Musiikkia
17.00
Lelulaatikko
17.30
Lasten Piplia
17.40
Kulmakivi
18.00
Jumala puhuu
18.30
One Way
19.00
Sanan ja runon tuoksua
19.15
Kanssanne Ritu Ylipahkala
19.30
Pelastuksen sofar
20.00
TV7 Israel News
20.15
Hillsong TV
20.45
Come Home
21.15
Käännekohta
21.45
Yliluonnollista
22.15
Rohkaisua Raamatusta - Matti Vuolanne
22.30
Iloa arkeen - Joyce Meyer
23.00
Ilon ja rohkeuden Henki
23.30
Jerusalem studio
00.00
Suolapala
00.05
Israel puhuu
00.35
Jeesus - Kuningaskunta ilman rajoja
01.00
Musiikkia
01.05
Lelulaatikko
01.35
Lasten Piplia
01.45
Kulmakivi
02.05
Jumala puhuu
02.35
One Way
03.05
Sanan ja runon tuoksua
03.20
Kanssanne Ritu Ylipahkala
03.35
-04.05
Pelastuksen sofar
08.04
Nukkearkun lauluja: Löytöretki ullakolle
08.09
Katinkontti
07.00
Erätulilla
07.30
Järviemme helmet
08.00
Strömsö
12.20
Ristikon varjossa
IMDb
6.0
13.50
Tulossa: Kohtalo tekee siirron
14.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
14.55
Osoite: Rooma: Jim Hancock
15.35
Mutsis oli apina
16.00
Pikku Kakkonen
17.00
Tosi tarina: Isäni Zekrollah
17.30
Rakkauden tähden: Giulio ja Arja
18.00
Blogistania: Tämän kylän homopoika
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
Uusi päivä
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.00
MOT: Suomalaisten sotilasbisnes
20.30
Dokumenttiprojekti: Vaalirahoittaja
21.20
-21.48
Totuus rakkaudesta
16.00
Purjehdusta: 49er Grand Prix
16.25
Premier League Sunday Highlights
17.20
Valioliiga: Tottenham - QPR
19.10
Valioliiga: Sunderland - Manchester United
21.00
Premier League Sunday Highlights
21.55
Valioliiga: Manchester City - Liverpool
00.00
Valioliiga: Aston Villa - Newcastle
01.50
-03.30
Premier League Sunday Highlights
09.45
C More Action -ohjelmistoa
16.30
Timanttiliiga
18.40
Timanttiliiga
20.55
Champions Hockey League
22.55
GP3
23.45
-04.11
C More Action -ohjelmistoa
03.05
Future Cup: Oulu
06.30
Lähetystauko MTV Max
09.15
Formula 1: osakilpailu
09.30
Formula 1: osakilpailu
11.35
Pihan myllääjät
12.00
Late Show With David Letterman
12.45
Future Cup
13.45
Erämiehen Vietti
13.55
Erämiehen Vietti
14.05
Duck Commander
14.30
Aotearoa - metsästäjän taivas
15.00
Aotearoa - metsästäjän taivas
15.30
Kiinteistöpelurit
16.00
Rikos ratkaistu
16.45
Rikos ratkaistu
17.30
Kaikilla vaihteilla
18.00
Kaikilla vaihteilla
18.30
World of Freesports
19.00
Duck Commander
19.25
Talvisodan henki
19.30
World of Freesports
20.00
Erikoisia rikoksia
20.30
Erikoisia rikoksia
21.00
Top Gear USA
21.50
Bioautojen anatomia
22.00
Bob's Burgers
22.30
Valitut
23.15
Walker, Teksasista
00.00
Late Show With David Letterman
00.45
-10.00
UFC Fight Night: Niinimäki vs. Skelly
06.00
Jummi Jammi
06.30
Teletapit
06.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Kotitilan konkkaronkka
07.15
Ystävämme Susu
07.30
Ystävien kylä
07.40
Miffy ja ystävät
07.45
Kaislan komero
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Kotiviidakon kuningas
08.20
Kioka
08.30
Juniorijumppa
08.31
Tessu
08.40
Tuomas Veturi
08.50
Palomies Sami
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Mimosa ja Petteri
09.20
Pörri Orava
09.50
Puuha-Pete
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Muumien maailma
10.15
Maija Mehiläinen
10.30
Jummi Jammi
10.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
11.00
Maija Mehiläinen
11.25
Maija Mehiläinen
11.50
Pororo
12.00
Juniorijumppa
12.01
Arttu
12.30
Mun oma lemmikki - ponikoulu
12.40
Pikkukokkikoulu
12.50
Pikkukokkikoulu
13.00
Juniorijumppa
13.01
Bibi ja Tiina
13.30
Eläimet pelissä
14.00
Katti kaiken tietää!
14.30
Noitatyttö Bibi
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
iCarly
16.20
INK - Ihmenappuloiden kerho
16.45
Taitokoulu
16.50
Taitokoulu
17.00
Idan puutarha
17.15
Ryhmymaan taikakirja
17.30
Ounou!
17.45
SheZow
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Winx-klubi
18.30
Kung Fu Panda
18.55
Gisele ja ekotytöt
19.00
Korisjengi
19.30
Viisikko
04.10
Death Race: Inferno
IMDb
5.4
06.30
Som du ser mig
IMDb
8.0
08.25
Twist of Faith
IMDb
6.4
10.00
Knife Fight
IMDb
4.9
11.40
The Reluctant Fundamentalist
IMDb
6.9
13.50
Dark Tide
IMDb
4.2
15.40
Roman Polanski: Wanted and Desired
17.20
Matka 2: Salainen saari
IMDb
5.8
18.55
The Summit
IMDb
6.8
20.35
Shuffleton's Barbershop
IMDb
6.5
22.00
Big Bad Wolves
IMDb
6.9
23.50
Detention
IMDb
4.5
01.30
The Lucky One
IMDb
6.5
03.15
-04.50
Fright night 2
04.00
Game of Thrones
04.55
Game of Thrones
06.00
Parks and Recreation
07.00
Girls
07.30
Girls
08.00
Mad Men
09.00
The Office
09.30
The Office
10.00
Parks and Recreation
11.00
Girls
11.30
Girls
12.00
Mad Men
13.00
The Office
13.30
The Office
14.00
Parks and Recreation
15.00
Girls
15.30
Girls
16.00
Mad Men
17.00
The Office
17.30
The Office
18.00
Parks and Recreation
19.00
Girls
19.30
Girls
20.00
Mad Men
21.00
The Leftovers
22.00
True Blood
23.00
True Detective
00.00
Banshee
01.00
Kohde
02.00
Game of Thrones
03.00
Turn
04.00
-04.41
Kohde
03.40
Yksinkertainen murhaaja
IMDb
7.7
05.25
Elvira Madigan
IMDb
7.5
06.55
Svensson Svensson
IMDb
5.0
08.20
Jönssonliiga ja murovarkaat
09.45
Linas kvällsbok
IMDb
5.5
11.15
Enkelten talo - toinen kesä
IMDb
5.1
13.30
Valkoisia valheita
15.25
Vingar av glas
IMDb
5.8
17.15
En såpa
IMDb
6.6
19.00
Ronja Ryövärintytär
19.25
Seuramatkat 2 - hassunhauska hiihtoloma
IMDb
6.4
21.00
Vingar av glas
IMDb
5.8
22.45
Van Veeteren: Kaalbringenin kurkunleikkaaja
IMDb
6.0
00.15
Vägen ut
IMDb
6.1
02.00
-04.59
1939
IMDb
5.2
01.50
This is 40
IMDb
6.2
04.00
Mama
IMDb
6.2
06.00
Olympos on valloitettu
08.00
Monsterit-yliopisto
IMDb
7.5
10.00
Kon-Tiki
IMDb
7.2
12.00
Laulu Marionille
IMDb
7.0
14.00
Player
IMDb
4.7
16.00
Ender's Game
IMDb
6.8
18.00
Marie Krøyer
IMDb
6.3
20.00
This is 40
IMDb
6.2
00.10
Mama
IMDb
6.2
02.00
Suuri puhallus
IMDb
7.2
04.00
-05.37
Magic Magic
IMDb
5.2
19.00
Thor: The Dark World
IMDb
6.9
21.00
-23.10
Iron Man 3
IMDb
7.2
07.00
Aasi ja puolikuun ritari
IMDb
4.7
09.00
Hokus Pokus Alfons Åberg
11.00
Dino seikkailee
IMDb
4.9
13.00
Valiant
IMDb
5.5
15.00
Ostwind - Zusammen sind wir frei
IMDb
7.1
17.00
Adventures of a Teenage Dragonslayer
IMDb
2.7
19.00
Country Remedy
IMDb
5.7
21.00
One Direction: This Is Us
IMDb
4.2
23.00
Yoko
IMDb
5.1
01.00
-07.00
American Girl: Saige Paints the Sky
IMDb
6.4
10.00
NHL-klassikko: Vancouver Canucks - Boston Bruins
12.30
NHL: Los Angeles Kings - New Jersey Devils
14.30
Pelipäivä - Ville Leino
15.30
NHL: Chicago Blackhawks - Boston Bruins
18.30
Pelipäivä - Toni Söderholm
19.00
NHL: New Jersey Devils - Los Angeles Kings
21.00
NHL-klassikko: Los Angeles Kings - New Jersey Devils
23.30
-10.00
NHL: Chicago Blackhawks - Boston Bruins
14.00
Athletix
14.30
Futbol Mundial
15.00
Trans World Sport
00.30
-01.00
Futbol Mundial
10.00
Golf: Golfing World - Daily News
11.00
Golf: The Barclays
18.00
Golf: Czech Masters
21.00
Golf: PGA Tour Highlights
22.00
Golf: European Tour Highlights
23.00
Golf: Golfing World - Daily News
00.00
Golf: PGA Tour Highlights
01.00
Golf: European Tour Highlights
02.00
-10.00
Golf: Golfing World - Daily News
10.00
NHL: Colorado Avalanche - Buffalo Sabres
12.00
NHL: Los Angeles Kings - Philadelphia Flyers
14.00
NHL: Washington Capitals - Detroit Red Wings
16.00
Hockeyallsvenskan: Södertälje - Mora
18.00
NHL: Montreal Canadiens - Winnipeg Jets
20.00
Hockeyallsvenskan: Björklöven - Västerås
22.00
NHL: San Jose Sharks - Philadelphia Flyers
00.00
-10.00
Hockeyallsvenskan: Timrå - Mora
03.00
Sota-ajan maatilalla
04.00
Time Team
05.00
Elämä Jeesuksen aikakaudella
06.00
Vaiettu historia
07.00
Elämä Jeesuksen aikakaudella
08.00
Time Team
09.00
Napoleon
10.00
Sota-ajan maatilalla
IMDb
8.4
11.05
Myyttien metsästäjät
12.00
Tarkkuus: Asioiden mitat
13.05
Versailles'n nousu ja tuho: Ludvig XIV
IMDb
8.6
14.10
Totuus Gallipolista
15.05
Kaikuja antiikin Delfoista
16.00
Sota-ajan maatilalla
IMDb
8.4
17.05
Time Team
18.00
Mahtavat Manner-Euroopan junamatkat
IMDb
8.1
19.05
Myyttien metsästäjät
20.00
Myyttien metsästäjät
21.00
Romanovit: Tsaarien nousu ja tuho
22.00
Britannian kuninkaallisten saksalaiset juuret
23.00
Aleksanterin kadonnutta maailmaa etsimässä
00.00
Tehdään historiaa
01.00
Napoleon
02.00
Myyttien metsästäjät
03.00
Sota-ajan maatilalla
04.00
-05.00
Time Team
07.00
Six Feet under the Savannah
07.55
Zoo Juniors
08.25
Monkey Thieves
08.55
Hope for Wildlife
09.50
Galapagos
10.45
Unusual World
11.45
Zoo Juniors
12.15
Zoo Juniors
12.45
Animal Park Wild in Africa
13.30
Galapagos
14.25
Zoo Juniors
14.50
Zoo Juniors
15.20
The Great Penguin Rescue
15.50
The Great Penguin Rescue
16.20
Animal Park Wild in Africa
17.10
Puppy SOS
17.35
Puppy SOS
18.05
Jaguar Adventure
19.00
Cheetah Diaries
19.30
Cheetah Diaries
20.00
Flight for Survival
21.00
Mr & Mrs Murder
22.00
Mrs Biggs
23.05
The Fixer
00.00
-07.00
Underbelly: Badness
IMDb
7.5
01.30
Jalkapallo: Naisten alle 20-vuotiaiden MM-kisat, Kanada
09.30
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
09.31
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
10.02
Moottoriurheilu: Motorsports Weekend
10.17
Jalkapallo: Naisten alle 20-vuotiaiden MM-kisat, Kanada
12.26
Uintiurheilu: EM-kisat Berliini, Saksa
13.57
Muut lajit: WATTS
14.58
Muut lajit: WATTS
15.12
Pyöräily: Pro Cycling Challenge Yhdysvallat
16.23
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
16.57
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
19.27
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
22.17
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
22.45
Tennis: Game, Set and Mats
22.58
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
00.36
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
01.24
Tennis: Game, Set and Mats
02.05
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
04.00
-06.00
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
02.19
Snooker: Euroopan kiertue , Saksa
04.00
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
04.20
Pyöräily: Pro Cycling Challenge Yhdysvallat
05.57
Mäkihyppy: Kesä GP Hakuba, Japani
06.58
Snooker: Euroopan kiertue , Saksa
08.39
Jalkapallo: Naisten alle 20-vuotiaiden MM-kisat, Kanada
10.31
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
10.57
Pyöräily: Pro Cycling Challenge Yhdysvallat
12.31
Snooker: Euroopan kiertue , Saksa
13.47
Pyöräily: Espanjan ympäriajo
14.18
Tennis: Australian Avoimet, Melbourne
15.26
Tennis: Ranskan avoin -tennisturnaus Pariisi, Ranska
16.22
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
17.47
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
18.57
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
20.18
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
21.22
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
23.33
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
23.47
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
00.16
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
02.15
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet,
03.48
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet,
03.58
-04.11
Tennis: US Open - Yhdysvaltain avoimet, New York
03.55
Rise of the Machines
04.45
Hengenvaarallinen saalis spesiaali
05.35
Ruokatehdas
06.00
Ruokatehdas
06.25
Selviytyjäkaksikko
07.20
Myytinmurtajat
08.15
Savage Family Diggers
08.40
Varastojen aarteet
09.05
Tuunaajat 2013
10.00
Extreme Car Hoarders
11.00
Miten se syntyi?
11.30
Leludiileri
12.00
Naked and Afraid
13.00
Likaiset työt Australiassa
14.00
Arvokaman etsijät
15.00
Törmäyskurssilla
16.00
Miten se syntyi?
16.30
Leludiileri
17.00
Viitosvaihde
18.00
Tuunaajat 2013
19.00
Kierrätysaarteen metsästäjät
19.30
Kierrätysaarteen metsästäjät
20.00
Kultakuume - 4. tuotantokauden erikoisjaksot
21.00
Wheeler Dealers - klassikkojen kuninkaat
22.00
Fast N' Loud
23.00
Naked and Afraid
00.00
Bullet Points
01.00
Wheeler Dealers - klassikkojen kuninkaat
02.00
Fast N' Loud
03.00
Isojalan jäljillä
03.55
-04.45
American Chopper
03.55
Austin and Ally
04.15
Wizards Of Waverly Place
04.40
Art Attack
05.05
Sonny With A Chance
05.25
Pair of Kings
05.50
Shake it up
06.15
Gravity Falls
06.35
Good Luck Charlie
07.15
Sofia the First
07.40
Phineas & Ferb
08.05
Jessie
08.55
Austin and Ally
09.20
A.N.T Farm
10.05
Henry Hugglemonster
10.20
Jake and the Never Land Pirates
10.35
Mickey Mouse Clubhouse
11.00
Doc McStuffins
11.25
Chuggington
11.35
Lilo And Stitch
12.00
Brandy And Mr Whiskers
12.25
Kim Possible
12.50
American Dragon
13.15
Emperor's New School
14.05
Shake It up
14.55
Liv And Maddie
15.20
I Didn't Do It
15.45
Austin and Ally
16.35
Dog With a Blog
17.25
I Didn't Do It
18.10
Phineas & Ferb
18.35
Jessie
19.50
Liv And Maddie
20.15
Phineas & Ferb
20.30
Recess
20.50
Hannah Montana
21.15
Suite Life On Deck
21.40
Have A Laugh
21.45
Austin and Ally
22.10
Wizards Of Waverly Place
22.35
Good Luck Charlie
23.00
A.N.T Farm
23.20
Shake It Up
23.40
Jessie
00.05
That's so Raven
00.25
My Babysitter's A Vampire
00.45
Phil of the Future
01.10
Sonny With A Chance
01.30
Pair of Kings
01.55
So Random
02.15
Danny Cunningham The Ninja of the School
02.40
Dude, That's My Ghost
03.05
Packages From Planet X
03.30
-04.10
Violetta
Suomen monipuolisin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
SuomiLOVE
,
Hiljainen todistaja
,
Simpsonit
,
Beledweynen etsivä
,
Kauniit ja rohkeat
,
Rillit huurussa
,
Reinikainen
,
The Voice of Finland
,
Rekkakuskit Suomi
,
Syyttäjä Imma Tataranni
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti