Reseptit
Horoskooppi
Vaihtoautot
Viihde
Tietovisat
Blogit
Sanakirja
TV-ohjelmat tänään
22
Pe 22.08.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.00
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Kekäläisen kesäduuni
06.25
Ylen aamu-tv
09.30
Rakkauden tähden: Jose ja Minna
10.00
Murdochin murhamysteerit
10.50
Arjen huimapäät: Raivaajasukeltaja
11.00
Yle Uutiset
11.05
Avara luonto: Iso valliriutta
12.00
Antiikkia, antiikkia
12.30
Sydämen asialla
13.20
Onni etsii asuntoa
IMDb
4.4
14.35
Huuhkajain paratiisissa
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Yle Oddasat
15.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
16.00
Kiehtova maailma: Viidakkolintujen lumo
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Murdochin murhamysteerit
18.00
Yle Uutiset
18.22
Yle Uutiset alueeltasi
18.25
Yle Uutiset sää
18.30
Löytöretkiä maailmaan
18.45
Hakekaa kätilö!
20.00
Järviemme helmet
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.00
Tosi tarina: Pirtutrokarit
21.30
Strada
22.00
Tässä lepää Aino Koski
23.00
Yle Uutiset
23.05
Monroe
23.50
Huippuälykkäät eläimet
00.40
Uutisikkuna
04.00
-08.00
Uutisikkuna
LIVE
2
LIVE
3
02.35
Onnensoitto
05.30
Aamusää
06.00
Studio55.fi
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Studio55.fi
09.30
Huomenta Suomen Uutiset
09.40
Suurin pudottaja
10.10
Emmerdale
10.40
Emmerdale
11.10
Tulossa: Kiiltokuvia
11.15
Pilanpäiten
11.25
Ostoskanava Tvins.com
12.55
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
13.25
Neljä huonetta
14.25
Kaappaus keittiössä
15.25
Viikonvaihteen alueellinen sääennuste
15.30
Mike & Molly
16.00
Mike & Molly
16.30
Pomo piilossa
17.30
Salatut elämät
18.00
Champions Hockey League: JYP - RB Salzburg
19.05
Seitsemän Uutiset
19.20
Champions Hockey League: JYP - RB Salzburg
19.55
Päivän sää
20.05
Champions Hockey League: JYP - RB Salzburg
21.00
Suurin pudottaja
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
MTV Sport Uutiset
22.40
Kuukauden parhaat sekunnit
22.45
Villi joki
IMDb
6.4
00.55
Eurojackpot ja Jokeri
01.00
24 - Lontoo
02.00
-06.00
Onnensoitto
LIVE
4
03.10
Dr. Phil
04.05
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Disneyn esikoulu: Erikoisagentti Oso
07.25
Disney esittää: Finias ja Ferb
07.50
My Little Pony: Ystävyyden taikaa
08.15
Waverly Placen velhot
08.40
Maailman oudoimmat ravintolat
09.10
Reissussa lasten kanssa
09.50
Lauran matkakuvia: Tukholma
10.20
Unelmamökki
10.50
Ennustaja-TV
11.20
Ostosruutu
11.50
Ostosruutu
12.20
LIVE: Tiedä ja Voita
13.20
Lauran matkakuvia: Tukholma
13.50
Unelmamökki
14.20
Maailman oudoimmat ravintolat
14.50
Ruotsin karmein koti
15.50
Dr. Phil
16.50
Koiralle koti
17.55
Huvila & Huussi
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Poliisit
19.30
Poliisit
20.00
Hauskat kotivideot
20.57
Keno
21.00
Kaaosteoria
IMDb
6.8
22.50
Viime hetkellä
IMDb
6.3
00.45
Poliisit
01.15
Castle
02.15
Kylmäverisesti sinun
03.20
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
5
07.25
SVT: Gomorron Sverige
11.55
SVT: En bok, en författare
12.15
SVT: Dansa resten av livet
13.00
SVT: Skärgårdens väktare
13.40
SVT: Utfrågningen: Fredrik Reinfeldt
14.40
SVT: Eriks moralkompass
14.55
SVT: EM i simning
16.50
Fanny
16.56
Kaksoiselämää
17.08
Gazoon
17.12
Nina Patalo
17.20
Obs debatt
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU: Mietipä sitä!
18.30
Taiteilijatapaamisia
19.00
Romanikuninkaan lapsenlapset
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Dok: Vieras kotonaan
20.30
Sportmagasinet replay
20.45
Oddasat
21.00
SVT: Säsongstart: Doobidoo
22.00
SVT: EM i simning
00.00
SVT: Sportnytt
00.15
SVT: Aktuellt
00.35
SVT: Kulturnyheterna
00.40
SVT: Östnytt
00.45
SVT: Retro
01.15
SVT: Kulturnyheterna
01.30
SVT: Gomorron Sverige sammandrag
02.00
SVT: Amigo grande
02.30
-03.00
SVT: Bloggistan
LIVE
6
01.00
Onnensoitto
06.00
Onnensoitto
08.00
Astral TV
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Guthy Renker
12.00
Ostoskanava Tvins.com
14.00
Ylläs - huipulla tuulee
14.50
Pilanpäiten
15.00
Pomo piilossa UK
15.55
Myytinmurtajat
17.00
Lemmen viemää
18.00
Walker, Teksasista
19.00
Naapurit-arvonta
19.05
Formula 1: vapaat harjoitukset
19.30
Lainvalvojat
20.00
Miehen puolikkaat
20.30
Simpsonit
21.00
Smokkimies
IMDb
5.3
22.55
Rysän päällä
23.55
Jennifer's Body
01.55
Eurojackpot ja Jokeri
02.00
-06.00
Onnensoitto
LIVE
7
03.40
Kasinon kulisseissa
04.05
Kadonneet
06.15
Ankkadynastia
06.45
Ihmemies MacGyver
07.40
Matlock
08.35
70's show
09.00
70's show
09.30
TV Shop Tvins
12.30
Ankkadynastia
13.00
Tahdon morsiuspuvun: Kaasot
13.25
Kakkukuningas
13.50
Kakkukuningas
14.20
Ihmemies MacGyver
15.15
Matlock
16.10
Kolmas kivi auringosta
16.35
Kaikki rakastavat Raymondia
17.05
Pulmuset
17.35
Pulmuset
18.05
70's show
18.35
70's show
19.05
Ollaanko jo valmiita?
IMDb
3.6
21.00
Lomaterapiaa
IMDb
5.5
23.15
Blacklist
00.15
Friikkisirkus: Vampyyrin oppipoika
IMDb
5.9
02.10
-03.57
Coraline ja toinen todellisuus
IMDb
7.7
LIVE
8
03.20
Neljät häät Amerikassa
04.15
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
09.30
Tuhluriprinsessat
10.00
Emilyn sisustussalaisuudet
10.30
Jaksa paremmin
11.00
Neljät häät Amerikassa
12.00
Vanessa ja pikkuväki
12.30
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
13.00
James Martin ja herkkuja Välimerellä
13.30
Tyyliä vai ei
14.30
Kotikokkien taistelu
15.30
Neljät häät Amerikassa
16.30
Unelmien talo
17.00
Huippumalli haussa
18.00
Taste
19.00
Neljät häät Amerikassa
20.00
Toisenlaiset äidit
21.00
Sinkkuelämää
21.40
Sinkkuelämää
22.20
Rakkauden FAQ: K18 Special
23.20
Tosielämän L-koodi
00.30
Protector
01.30
Neljät häät Amerikassa
02.30
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
9
03.20
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
09.00
Ostosruutu
09.30
Ostosruutu
10.00
Ostosruutu
10.30
LIVE: Tiedä ja Voita
11.00
Maistuvimmat liikeideat
11.50
Kokki reissussa
12.20
Kokki reissussa
12.50
Gordon Ramsay - pannu kuumana
13.45
Henkka & Niki vs. Amerikka
14.15
Jyrki Sukulan makujen maa
14.45
Kuppilat kuntoon Ruotsi
15.40
Huijarirakentajat
16.35
LA Ink
17.30
Gordon Ramsay - pannu kuumana
18.30
Brady Barrin vaarallinen luonto
19.30
Kuuluisat kuppilat
20.00
MasterChef USA
21.00
Villit nettivideot
21.30
Villit nettivideot
22.00
Roast - William Shatner
23.30
Australian kovimmat keräilijät
00.30
JIM D Rikos: Jengielämää
01.25
Poliisit Norja
01.55
Poliisit Norja
02.25
Täysillä tutkaan
02.55
LA Ink
03.50
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
10
03.35
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Sons of Guns
18.30
Sons of Guns
19.00
Hiuskarvan varassa
20.00
Vaaralliset valinnat
20.30
Ajan hidastajat
21.00
Fast n' Loud
22.00
Glass House
IMDb
5.7
00.00
NCIS Rikostutkijat
00.50
Rikollisten sisäpiirissä
01.45
Star Trek: The Next Generation
02.40
Dog, palkkionmetsästäjä
03.05
Dog, palkkionmetsästäjä
03.35
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.35
24Kitchen: Sara La Fountain
04.00
Sky News
06.00
Sky News
06.22
FOX Kids: Lola & Virginia
06.36
FOX Kids: Pound Puppies
06.57
FOX Kids: Trollz
07.22
FOX Kids: My Little Pony
07.44
FOX Kids: Transformers
08.06
FOX Kids: Monsuno
08.30
FOX Kids: Avatar 3
08.50
Wipeout Kesä
09.40
24Kitchen: Sara La Fountain
10.10
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
10.35
24Kitchen: Makoisat kilometrit
11.35
Maailman kovimmat korjaushankkeet
12.30
Rajasota
13.20
Rajasota
14.15
Autonraadot rahaksi
15.05
Hetki ennen tuhoa
15.35
Aivopelit
16.00
Aivopelit
16.30
Aivopelit
16.55
Huutokaupan metsästäjät: Texas
17.20
Huutokaupan Metsästäjät
17.50
Lyödään ällikällä
18.15
Family Guy
18.40
How I Met Your Mother
19.05
Jaakon matkassa
20.00
Huutokaupan Metsästäjät
20.30
Huutokaupan metsästäjät: Texas
21.00
Bones
21.55
Criminal Minds
22.45
Tabu
23.40
Maissilapset
IMDb
5.7
01.20
Rajasota
02.10
Totta vai tarua?
02.35
Totta vai tarua?
03.05
Family Guy
03.30
24Kitchen: Sara La Fountain
03.55
-05.59
Sky News
LIVE
13
00.40
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Jamie Oliverin 30 minuutin ateriat
10.00
Remontilla rahoiksi
11.00
Ostoskanava Guthy Renker
12.00
Makuja & Elämää
12.20
Baletin huipulle
13.10
Toinen nainen
13.40
Shannen tahtoo naimisiin
14.35
Koiralle koti
15.05
Koiralle koti
15.35
Lääkärit
16.30
Makuja & Elämää
16.50
Koko Britannia leipoo: Mestariluokka
18.00
Neljä huonetta
19.00
Remontilla rahoiksi
20.00
Remontilla rahoiksi
20.30
Grand Designs - unelma-asunnot
21.30
Kaappaus keittiössä
22.25
Frendit
23.20
Frendit
23.45
Remontilla rahoiksi
00.40
Remontilla rahoiksi
01.05
NYC:n täydelliset naiset
01.55
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.55
Tonnikalan saalistajat
04.45
Tyhmyrien tiedettä
05.10
Alaskan poliisit
06.00
Tonnikalan saalistajat
06.45
Remonttitalli
07.30
Cosmos
08.20
Yukonin kultamaat
09.05
Tonnikalan saalistajat
09.55
Moniavioisuuden kannattajat
10.45
Lyömättömien yhteenotto
11.30
Remonttitalli
12.20
Vankilassa ulkomailla
13.10
Vankilassa ulkomailla
14.05
Vankilassa ulkomailla
15.00
Vankilassa ulkomailla
15.50
Vankilassa ulkomailla
16.45
Vankilassa ulkomailla
17.40
Vankilassa ulkomailla
18.30
Vaarallisen valtatien pelastajat USA
19.25
Alaskan poliisit
20.15
Tyhmyrien tiedettä
20.40
Tyhmyrien tiedettä
21.05
Kiven sisällä
22.00
Huumebisnes Oy
22.55
Vankilassa ulkomailla
23.50
Tabu USA
00.40
Tyhmyrien tiedettä
01.05
Tyhmyrien tiedettä
01.30
Huumebisnes Oy
02.20
Tabu USA
03.05
Vankilassa ulkomailla
03.55
-04.45
Tonnikalan saalistajat
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.35
Tulta Jerusalemista
04.05
TV7 Israel News
04.20
Hyvät, pahat ja pyhät
04.50
Seurat Juhlatalossa
05.35
One Way
06.05
Musiikkia
06.15
Käännekohta
06.45
Haastattelussa
07.20
Hillsong TV
07.50
Jumalan juoksutytöt Virossa
08.20
Café Raamattu
08.50
Come Home Kids
09.20
Patricia King - Ikuinen rakkaus
09.50
Taivas kuulee
11.20
Tulta Jerusalemista
11.50
TV7 Israel News
12.05
Hyvät, pahat ja pyhät
12.35
Kosketus
12.45
Pelastusrukous
12.50
Seurat Juhlatalossa
13.35
One Way
14.05
Musiikkia
14.15
Käännekohta
14.45
Haastattelussa
15.20
Hillsong TV
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Passion for Jesus
16.30
Jeesus - Kuningaskunta ilman rajoja
16.55
Pekan biisit
17.00
Koulun jälkeen
17.30
Minä odotan sinua, Herra
17.35
Lähetyspysäkki
17.45
Uusi Testamentti avautuu
18.25
Pelastusrukous
18.30
Yliluonnollista
19.00
Israel-raportti Euroopan parlamentista
19.30
Jerusalem studio
20.00
TV7 Israel News
20.15
Christian World News
20.45
Ilon ja rohkeuden Henki
21.15
Mars Hill Church
22.20
Jerikon muuri
22.50
Raamattu puhuu sinulle
23.00
Herätyksen läpimurto
23.30
Jumala puhuu
00.00
Passion for Jesus
00.30
Uusi Testamentti avautuu
01.10
Pelastusrukous
01.15
Yliluonnollista
01.45
Israel-raportti Euroopan parlamentista
02.15
Jerusalem studio
02.45
TV7 Israel News
03.00
Christian World News
03.30
Ilon ja rohkeuden Henki
04.00
-05.05
Mars Hill Church
07.00
Rakkauden tähden: Erica ja Heikki
08.20
Yle Uutiset Uusimaa
08.30
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
08.40
Yle Uutiset Lounais-Suomi
08.50
Yle Uutiset Häme
09.00
Yle Uutiset Keski-Suomi
09.10
Yle Uutiset Itä-Suomi
09.20
Yle Uutiset Pohjanmaa
09.30
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
09.40
Oddasat
11.10
Aamusydämellä
11.50
Uusi päivä
12.20
Onni etsii asuntoa
IMDb
4.4
14.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.00
A-studio
16.00
Pikku Kakkonen
17.00
Uusi päivä
17.30
Puutarhaunelmia
18.00
Blogistania: Kasper Diem
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
Dok: Vieras kotonaan
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.00
Tosi tarina: Pirtutrokarit
20.30
Strada
21.00
Tässä lepää Aino Koski
22.00
-22.57
Volga - venäläinen joki
16.00
Champions Hockey League: Liberec - Kärpät
18.00
MTV Sport: Jääkiekkostudio
18.25
Champions Hockey League: JYP - RB Salzburg
20.45
MTV Sport: Jääkiekkostudio
21.15
Champions Hockey League: KalPa - Sparta Praha
23.15
Premier League Preview
23.45
UEFA Champions League: Besiktas - Arsenal
01.35
-02.28
Premier League Sunday Highlights
09.50
C More Action -ohjelmistoa
16.50
F1nnmade
17.05
Premier League World
17.30
Premier League Match Pack
18.00
Valioliiga
19.50
Timanttiliiga
22.00
-04.39
C More Action -ohjelmistoa
06.30
Lähetystauko MTV Max
10.05
Late Show With David Letterman
10.55
Formula 1: vapaat harjoitukset
12.40
Formula 1: vapaat harjoitukset
14.25
Inside Grand Prix
14.55
Formula 1: vapaat harjoitukset
16.40
Formula 1: vapaat harjoitukset
18.30
Max.doc: Vettel - Maailmanmestari
19.00
Aotearoa - metsästäjän taivas
19.25
Talvisodan henki
19.30
Aotearoa - metsästäjän taivas
20.00
Max.doc: Sarjamurhaajien jäljillä
20.50
Motormania
21.00
Kaikilla vaihteilla
21.30
Kaikilla vaihteilla
22.00
Gates
23.00
Duck Commander
23.30
Late Show With David Letterman
00.15
Rikos ratkaistu
01.00
Rikos ratkaistu
01.50
Les Goldin panttilainaamo
02.15
Les Goldin panttilainaamo
02.40
-03.20
Palkkionmetsästäjät Dog ja Beth
06.00
Jummi Jammi
06.30
Teletapit
06.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Ella Elefantti
07.15
Kaupungin Sankarit
07.30
Ystävämme Susu
07.45
Aapon ja Tiian seikkailut
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Vikke Viikinki
08.15
Vikke Viikinki
08.30
Juniorijumppa
08.31
Tessu
08.40
Tuomas Veturi
08.50
Palomies Sami
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Seikkailija Dora
09.30
Eliaksen verkkoseikkailu
09.35
Kotitilan konkkaronkka
09.50
Puuha-Pete
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Muumien maailma
10.15
Chuggington
10.25
Puntti ja piipertäjät
10.30
Jummi Jammi
10.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
11.00
Maija Mehiläinen
11.25
Maija Mehiläinen
11.50
Pororo
12.00
Juniorijumppa
12.01
Arttu
12.30
Rexi-koiran seikkailut
12.40
Pikkukokkikoulu
12.50
Pikkukokkikoulu
13.00
Juniorijumppa
13.01
Bibi ja Tiina
13.30
Eläimet pelissä
13.55
Eliaksen verkkoseikkailu
14.00
Katti kaiken tietää!
14.30
Mona Vampyyri
14.55
Eliaksen verkkoseikkailu
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
iCarly
16.20
INK - Ihmenappuloiden kerho
16.45
Taitokoulu
16.50
Taitokoulu
17.00
VJ DJ
17.15
Ryhmymaan taikakirja
17.30
Ounou!
17.45
SheZow
17.58
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.04
Winx-klubi
18.28
Possu ja Kärpänen
18.53
Paavo Pesusieni
19.35
Code Lyoko
03.20
Arena
IMDb
4.8
04.55
Starship Troopers: Invasion
IMDb
5.9
06.25
The Summit
IMDb
6.8
08.05
Karsten och Petra blir bästa vänner
IMDb
7.2
09.25
Jack and Jill
IMDb
3.4
11.00
I Love One Direction
IMDb
3.9
12.10
Lay the favorite
IMDb
4.8
13.45
Captivated: The Trials of Pamela Smart
15.25
Känn ingen sorg
IMDb
7.3
17.20
Prince Avalanche
IMDb
6.4
18.55
Kvartetti
IMDb
6.8
20.30
The Bling Ring
22.00
That's My Boy
IMDb
5.5
00.00
Lumikki ja metsästäjä
IMDb
6.1
02.05
Dragon Eyes
IMDb
4.5
03.35
-04.59
Hostel 3
04.00
Kohde
05.00
Game of Thrones
06.00
Parks and Recreation
06.30
Parks and Recreation
07.00
Girls
07.30
Girls
08.00
Mad Men
09.00
The Office
09.30
The Office
10.00
Parks and Recreation
10.30
Parks and Recreation
11.00
Girls
11.30
Girls
12.00
Mad Men
13.00
The Office
13.30
The Office
14.00
Parks and Recreation
14.30
Parks and Recreation
15.00
Girls
15.30
Girls
16.00
Mad Men
17.00
The Office
17.30
The Office
18.00
Parks and Recreation
18.30
Parks and Recreation
19.00
Girls
19.30
Girls
20.00
Mad Men
21.00
Parks and Recreation
21.30
Parks and Recreation
22.00
Game of Thrones
23.00
True Blood
00.00
Banshee
01.00
Kohde
02.00
Game of Thrones
03.00
Turn
04.00
-04.41
Kohde
03.35
Vingar av glas
IMDb
5.8
05.25
Den demokratiske terroristen
IMDb
5.8
07.15
Kalle mestarietsivä
IMDb
5.6
08.40
Marikki
IMDb
6.1
10.00
Ryöstetty Rasmus ja Kalle Mestarietsivä
IMDb
5.3
11.15
Elvira Madigan
IMDb
7.5
12.45
Ägget är löst!
IMDb
6.0
14.20
Seuramatka
IMDb
7.1
16.05
Hur som helst är han jävligt död
IMDb
3.1
17.40
Vitun neljätoista
19.00
Nils Karlsson Pyssling
19.30
Veijarikopla tulee taas
IMDb
5.8
21.00
Täältä tullaan tulevaisuus
IMDb
4.9
22.40
1939
IMDb
5.2
02.00
7 miljonääriä
IMDb
4.2
03.35
-05.44
Vendetta
IMDb
3.7
02.00
Dirty Teacher
IMDb
4.5
04.00
Emperor
IMDb
6.5
06.00
Bullet to the Head
IMDb
5.7
08.00
Ostwind - Zusammen sind wir frei
IMDb
7.1
10.00
Pitch Perfect
IMDb
7.2
12.00
The Lone Ranger
IMDb
6.4
14.30
Sover Dolly på ryggen?
IMDb
5.3
16.20
Hokkus Pokkus Mikko Mallikas
IMDb
6.0
18.00
Mormor og de åtte ungene
IMDb
5.5
20.00
One Direction: This Is Us
IMDb
4.2
22.00
Korttelivahdit
IMDb
5.7
00.00
Dorfman in Love
IMDb
6.0
02.00
Hours
IMDb
6.4
03.50
-06.05
Medusan perintö
IMDb
6.6
21.00
Mafiaperhe
IMDb
6.4
23.00
Killing Them Softly
IMDb
6.2
19.00
Welcome to the Punch
IMDb
6.1
21.00
-23.00
The Machine
07.00
Barbie Fairytopia - Sateenkaaren taikaa
09.00
Bratz: The Movie
IMDb
3.0
11.00
A Plumm Summer
IMDb
6.1
13.00
Barbie Fairytopia - Mermaidia
15.00
Smurffit 2
IMDb
5.3
17.00
Ego
IMDb
6.1
19.00
Min søsters børn i Afrika
IMDb
5.5
21.00
Wizard
IMDb
6.0
23.00
Lasse Kreikassa
IMDb
3.9
01.00
-02.38
Eskil & Trinidad
IMDb
6.3
23.00
NHL: Boston Bruins - Vancouver Canucks
10.00
NHL-klassikko: Detroit Red Wings - Pittsburgh Penguins
12.00
NHL: Chicago Blackhawks - Boston Bruins
14.00
NHL: Boston Bruins - Vancouver Canucks
16.00
KHL Playoffs: SKA - TsSKA Moskova
18.00
Pelipäivä - Jukka Jalonen, osa 1
18.30
Pelipäivä - Jukka Jalonen, osa 2
19.00
NHL: Chicago Blackhawks - Philadelphia Flyers
21.00
NHL-klassikko: Philadelphia Flyers - Chicago Blackhawks
23.30
-10.00
KHL Playoffs: Salavat Julajev - Torpedo
14.00
Golf: European Tour Weekly
14.30
Golf: Inside the PGA Tour
15.00
Golf: European Tour Highlights
16.00
Golf: PGA Tour Highlights
17.00
Futbol Mundial
17.30
Athletix
02.30
Golf: Inside the PGA Tour
10.00
Golf: Golfing World - Daily News
11.00
Golf: Nordea Tour 2014 - SM Match
11.30
Golf: Viasat Golf Card - Sweden
12.00
Golf: Czech Masters
14.00
Golf: Czech Masters
16.00
Golf: Czech Masters
19.00
Golf: Asian Tour Golf Show
19.30
Golf: Canadian Pacific Women's Open
21.00
Golf: The Barclays
01.00
Golf: Canadian Pacific Women's Open
02.30
-10.00
Golf: Asian Tour Golf Show
00.00
Hockeyallsvenskan: Björklöven - Djurgården
10.00
NHL: Detroit Red Wings - Florida Panthers
12.00
NHL: Vancouver Canucks - Phoenix Coyotes
14.00
NHL: Pittsburgh Penguins - Buffalo Sabres
16.00
Hockeyallsvenskan: Djurgården - Södertälje
18.00
NHL: San Jose Sharks - Los Angeles Kings
20.00
Hockeyallsvenskan: Asplöven - Björklöven
22.00
NHL: Vancouver Canucks - Edmonton Oilers
00.00
-10.00
Hockeyallsvenskan: Karlskrona - Djurgården
03.00
Paluu ajassa: Perhe
04.00
Time Team
05.00
Elämä Jeesuksen aikakaudella
06.00
Museon mysteerit
07.00
Elämä Jeesuksen aikakaudella
08.00
Time Team
09.00
Putin - Muotokuva
10.00
Paluu ajassa: Perhe
11.00
Myyttien metsästäjät
12.00
Koodinmurtajat
13.00
Missio X
14.00
Maailmaa muuttanut sää
14.30
Maailmaa muuttanut sää
15.00
Museon mysteerit
16.00
Paluu ajassa: Perhe
17.00
Time Team
18.00
Elämä Jeesuksen aikakaudella
19.00
Myyttien metsästäjät
20.00
Myyttien metsästäjät
21.00
Gandhi - Mahatman synty
22.00
Totuus Gallipolista
23.00
Maanalainen sota
00.00
Amerikan sisällissota
01.00
Putin - Muotokuva
02.00
Myyttien metsästäjät
03.00
Paluu ajassa: Perhe
04.00
-05.00
Time Team
00.00
Ashes to Ashes
07.00
Whale Adventure with Nigel Marven
07.55
Zoo Juniors
08.25
Anna's Wild Life
08.55
Hope for Wildlife
09.50
Earthflight
10.45
The Secret Life of Birds
11.15
The Secret Life of Birds
11.45
Zoo Juniors
12.15
Zoo Juniors
12.45
Animal Park Wild in Africa
13.30
Earthflight
14.30
Zoo Juniors
15.00
Zoo Juniors
15.30
Animal Rescue Squad
15.55
Animal Rescue Squad
16.20
Animal Park Wild in Africa
17.10
Hope For Wildlife
18.05
Jimmy and the Whale Whisperer
19.05
Hainan Adventure With Nigel Marven
19.55
Wildlife Safaris
IMDb
4.6
21.00
Leverage
21.50
Shadow Island Mysteries
IMDb
4.9
23.20
-07.00
The Crossing - ristitulessa
09.30
Uintiurheilu: EM-kisat Berliini, Saksa
09.31
Uintiurheilu: EM-kisat Berliini, Saksa
10.18
Uintiurheilu: EM-kisat Berliini, Saksa
12.37
Uintiurheilu: EM-kisat Berliini, Saksa
13.45
Uintiurheilu: EM-kisat Berliini, Saksa
14.51
Uintiurheilu: EM-kisat Berliini, Saksa
16.13
Pyöräily: LeMond of Cycling
16.32
Uintiurheilu: EM-kisat ,
16.50
Uintiurheilu: EM-kisat Berliini, Saksa
18.05
Uintiurheilu: EM-kisat Berliini, Saksa
18.46
Uintiurheilu: EM-kisat Berliini, Saksa
21.00
Jalkapallo: Bundesliiga
22.37
Pyöräily: Pro Cycling Challenge Yhdysvallat
00.00
Pyöräily: Pro Cycling Challenge Yhdysvallat
00.25
Muut lajit: WATTS
00.28
Pyöräily: Pro Cycling Challenge Yhdysvallat
00.30
Pyöräily: LeMond of Cycling
00.35
Pyöräily: Pro Cycling Challenge Yhdysvallat
01.19
Uintiurheilu: EM-kisat Berliini, Saksa
02.00
-02.28
Uintiurheilu: EM-kisat Berliini, Saksa
02.30
Pyöräily: Pro Cycling Challenge Yhdysvallat
04.02
Jalkapallo: Naisten alle 20-vuotiaiden MM-kisat, Kanada
05.02
Pyöräily: Pro Cycling Challenge Yhdysvallat
06.01
Jalkapallo: Naisten alle 20-vuotiaiden MM-kisat, Kanada
07.16
Jalkapallo: Naisten alle 20-vuotiaiden MM-kisat, Kanada
08.16
Pyöräily: LeMond of Cycling
08.34
Pyöräily: Pro Cycling Challenge Yhdysvallat
09.34
Jalkapallo: Saksan Supercup, Dortmund, Saksa
10.28
Snooker: Euroopan kiertue , Saksa
20.55
Jalkapallo: Bundesliiga
23.50
Muut lajit: WATTS
00.05
Snooker: Euroopan kiertue , Saksa
03.59
-04.44
Muut lajit: WATTS
03.55
American Chopper
04.45
Bullet Points
05.35
Ruokatehdas
06.00
Ruokatehdas
06.25
Selviytyjäkaksikko
07.20
Myytinmurtajat
08.15
Savage Family Diggers
08.40
Varastojen aarteet
09.05
Wheeler Dealers - klassikkojen kuninkaat
10.00
Viitosvaihde
11.00
Miten se syntyi?
11.30
Leludiileri
12.00
Naked and Afraid
13.00
Tanked
14.00
Savage Family Diggers
14.30
Varastojen aarteet
15.00
Törmäyskurssilla
16.00
Miten se syntyi?
16.30
Leludiileri
17.00
Amerikan rekkakuskit
17.30
Amerikan rekkakuskit
18.00
Ultimate Car Build-Off
19.00
Myytinmurtajat
20.00
Kuinka hait saalistavat?
21.00
Tappavimmat hait
22.00
I Escaped Jaws
23.00
Tuunaajat 2013
00.00
Bullet Points
01.00
Tappavimmat hait
02.00
I Escaped Jaws
03.00
Isojalan jäljillä
03.55
-04.45
American Chopper
03.25
Violetta
04.10
Art Attack
04.35
Good Luck Charlie
04.55
Jessie
05.20
Phineas & Ferb
05.45
Lilo And Stitch
06.10
Dog With a Blog
06.35
Good Luck Charlie
07.15
Sofia the First
07.40
Phineas & Ferb
08.05
Jessie
08.55
Austin and Ally
09.20
A.N.T Farm
10.05
Henry Hugglemonster
10.20
Jake and the Never Land Pirates
10.35
Mickey Mouse Clubhouse
11.00
Doc McStuffins
11.25
Chuggington
11.35
Lilo And Stitch
12.00
Brandy And Mr Whiskers
12.25
Kim Possible
12.50
American Dragon
13.15
Emperor's New School
14.05
Shake It up
14.55
Liv And Maddie
15.20
I Didn't Do It
15.45
Austin and Ally
16.35
Dog With A Blog
17.25
Austin and Ally
18.15
Liv And Maddie
18.40
I Didn't Do It
19.05
Jessie
19.30
Mickey Shorts
21.25
Phineas & Ferb
21.40
Have A Laugh
21.45
Austin and Ally
22.10
Wizards Of Waverly Place
22.35
Good Luck Charlie
23.00
A.N.T Farm
23.20
Shake It Up
23.40
Jessie
00.05
That's so Raven
00.25
My Babysitter's A Vampire
00.45
Phil of the Future
01.10
Sonny With A Chance
01.30
Pair of Kings
01.55
So Random
02.15
Danny Cunningham The Ninja of the School
02.40
Dude, That's My Ghost
03.05
Packages From Planet X
03.25
-04.10
Violetta
Suomen suosituin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Yökylässä Maria Veitola
,
Reinikainen
,
Simpsonit
,
Latelan Laurin hurja remontti
,
The Lazarus Project
,
Lähiöbotox: African Metal Tour
,
Emmerdale
,
Suuri seikkailu
,
Syyttäjä Imma Tataranni
,
Taivaan tulet
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti