Tietovisat
Blogit
Reseptit
Vaihtoautot
Viihde
Sanakirja
Horoskooppi
TV-ohjelmat tänään
13
Ke 13.08.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
01.55
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Kuoleman edessä
06.25
Ylen aamu-tv
09.30
Tuomas Enbuske - Sivistyksen käsikirja
10.00
Tohtori Kleistin perhe
10.50
Arjen huimapäät: Nuohooja
11.00
Yle Uutiset
11.05
Kiehtova maailma: Euroopan ruokatoreilla
12.00
Jaakko ja maailmanvalloittajat
12.30
Sydämen asialla
13.20
Sylvi
IMDb
4.6
14.50
Arkistokuvia: Kesäiltaa kuvittamassa
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
16.00
Avara luonto: Jäinen planeetta
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Scott & Bailey
18.00
Yle Uutiset
18.22
Yle Uutiset alueeltasi
18.25
Yle Uutiset sää
18.30
Tuomas Enbuske - Sivistyksen käsikirja
19.00
Historia: Joe McCarthyn nousu ja tuho
19.45
Löytöretkiä maailmaan
20.00
Puutarhaunelmia
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.05
A-studio
21.35
Monroe
22.20
Keskiviikon ravisuora
22.25
Kahden keikka
23.25
Yle Uutiset
23.30
Ulkolinja: Amerikan loputon huumesota
00.20
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
LIVE
3
06.35
Studio55.fi
01.30
Onnensoitto
05.30
Aamusää
06.00
Studio55.fi
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Studio55.fi
09.30
Huomenta Suomen Uutiset
09.40
Suurin pudottaja
10.10
Samaa sukua
11.05
Pilanpäiten
11.15
Pilanpäiten
11.25
Ostoskanava Tvins.com
12.55
Saaristoruokaa
13.25
Unelmakoti puoleen hintaan
14.25
Kadonneen jäljillä UK
15.25
Alueellinen sääennuste
15.30
Ensisilmäyksellä
16.00
Ensisilmäyksellä
16.30
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
17.00
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
17.30
Salatut elämät
18.00
Salatut elämät
18.30
Salatut elämät
19.00
Seitsemän Uutiset
19.20
Päivän sää
19.30
Suurin pudottaja
20.00
Duudsonit tuli taloon
21.00
Klikkaa mua
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Viking Lotto ja Jokeri
22.30
MTV Sport Uutiset
22.45
Kallista kipua
23.40
Noitapiiri
00.35
Monk
01.30
-05.30
Onnensoitto
LIVE
4
03.55
Dr. Phil
04.45
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Disneyn esikoulu: Erikoisagentti Oso
07.25
Disneyn esikoulu: Erikoisagentti Oso
07.50
My Little Pony: Ystävyyden taikaa
08.15
Waverly Placen velhot
08.40
Maailman oudoimmat ravintolat
09.10
Reissussa lasten kanssa
09.50
Hulluna häämekkoihin XL
10.20
Unelmamökki
10.50
Ennustaja-TV
11.20
Ostosruutu
11.50
Ostosruutu
12.20
LIVE: Tiedä ja Voita
13.20
Hulluna häämekkoihin XL
13.50
Unelmamökki
14.20
Maailman oudoimmat ravintolat
14.50
Deittikamera
15.20
Ruotsin karmein koti
16.20
Koiralle koti
17.25
Frasier
17.55
Himohamstraajat
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Poliisit
19.30
Poliisit
20.00
Hurja painonpudotus UK
20.57
Keno
21.00
Kuppilat kuntoon, Jyrki Sukula!
22.00
Criminal Minds - FBI-tutkijat
23.00
Castle
00.00
Frasier
00.30
Poliisit
01.00
Brad Meltzerin tulkinnat
02.00
Dr. Phil
03.00
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
5
07.55
SVT: Gomorron Sverige
11.40
SVT: Matiné: Nyordning på Sjögårda
13.05
SVT: En bok, en författare
13.25
SVT: Stopptid deluxe
13.55
SVT: Gäddkungen
14.00
SVT: Vem vet mest?
14.30
SVT: Idrottens himmel och helvete
15.00
SVT: Allsång på Skansen
16.55
Seikkailu Ghanassa
17.25
Urheilevat norjalaiset
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben: Emilin kesäloma
18.30
Kapteeni Sapelihammas - merten kuningas
18.45
Kysy Laralta
18.57
Ruohonjuuritasolla
19.00
Koukussa: taidelasiin
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.45
Muotokuvassa : Dome Karukoski
20.15
Suomalaisia valokuvaajia
20.30
Unelmien puutarhat
21.00
AD 1790
22.00
Henkivartijat
23.15
SVT: Hundra procent bonde
23.45
SVT: Apflickorna
01.05
SVT: Örter - naturens eget apotek
01.25
SVT: Emigrantfartyget Restauration
01.30
SVT: Fett, fusk och frosseri
02.00
SVT: Piratöarna
02.25
SVT: Scouts safari
02.45
SVT: Benny Brun
02.50
SVT: Skräp
02.55
-03.00
SVT: Showtajm
LIVE
6
02.00
Onnensoitto
06.00
Onnensoitto
08.00
Astral TV
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Tvins.com
13.00
Ostoskanava Guthy Renker
14.00
XOX Betsey Johnson
15.00
Pomo piilossa UK
15.55
Myytinmurtajat
17.00
Lemmen viemää
18.00
Walker, Teksasista
19.00
Naapurit-arvonta
19.05
Ensisilmäyksellä
19.30
Lainvalvojat
20.00
Miehen puolikkaat
20.30
Simpsonit
21.00
Kurjat kuppilat USA
22.00
The McCoys Show
22.30
The McCoys Show
23.00
666 Park Avenue
00.00
Vampyyripäiväkirjat
01.00
-05.30
Onnensoitto
LIVE
7
03.45
Maailman paras selvänäkijä
06.20
Ankkadynastia
06.45
Ihmemies MacGyver
07.40
Matlock
08.35
70's show
09.00
70's show
09.30
TV Shop Tvins
12.30
Ankkadynastia
13.00
Tahdon morsiuspuvun: Kaasot
13.25
Kakkukuningas
13.55
Kakkukuningas
14.25
Ihmemies MacGyver
15.20
Matlock
16.10
Kadonneet
17.05
Suhdekoukerot
17.30
Tatuointistudio HelsINK
18.00
70's show
18.30
70's show
19.00
Las Vegas
20.00
5D: Nukkelapseni
21.00
Intruders
IMDb
5.4
23.00
Blacklist
23.55
Hauska Britannia
00.25
Tappavat suhteet
01.20
Panic Room
IMDb
6.8
03.20
Ponille kyytiä
03.50
-04.20
Ponille kyytiä
LIVE
8
02.35
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Hulluna häämekkoihin XL
09.30
Tuhluriprinsessat
10.00
Emilyn sisustussalaisuudet
10.30
Eden
11.00
Lauran matkakuvia: Tukholma
11.30
Yllätyskokki Niki
12.00
Elixir
12.30
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
13.00
Tomin keittiö
13.30
Tuhluriprinsessat
14.00
Hulluna häämekkoihin XL
14.30
Kotikokkien taistelu
15.30
Olet mitä syöt
16.00
Neljät häät Amerikassa
17.00
Huippumalli haussa
18.00
Kotikokkien taistelu
19.00
Neljät häät Amerikassa
20.00
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
21.00
Sinkkuelämää
21.40
Sinkkuelämää
22.15
Nashville
23.15
Ruotsin miljonääriäidit New Yorkissa
00.15
Kotikokkien taistelu
01.15
Neljät häät Amerikassa
02.15
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
9
03.45
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
09.05
Ostosruutu
09.35
Ostosruutu
10.05
Ostosruutu
10.35
LIVE: Tiedä ja Voita
11.05
Maistuvimmat liikeideat
11.55
Krokotiilimies
12.55
Leijonan luola Ruotsi
13.50
Henkka & Niki vs. Amerikka
14.20
Jyrki Sukulan makujen maa
14.50
Kuppilat kuntoon Ruotsi
15.45
Huijarirakentajat
16.40
LA Ink
17.35
Leijonan luola Ruotsi
18.30
Kuppilat kuntoon Ruotsi
19.30
Panttilainaamo
20.00
Panttilainaamo
20.30
Panttilainaamo
21.00
Poliisit Norja
21.30
Poliisit Norja
22.00
Hyvät ja huonot uutiset
23.00
Rekkakuskit jäällä
00.00
Maaginen Criss Angel
00.55
Trigger Happy TV
01.25
Trigger Happy TV
01.55
Rantavahdit
02.25
LA Ink
03.20
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
10
02.30
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Dog, palkkionmetsästäjä
18.30
Dog, palkkionmetsästäjä
19.00
Roudarit
19.30
RaviTV
21.00
Fast n' Loud
22.00
Turha joukko
IMDb
6.2
00.10
NCIS Rikostutkijat
01.00
Warlocks - lain ulkopuolella
01.55
Star Trek: The Next Generation
02.45
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.35
24Kitchen: Sara La Fountain
04.00
Sky News
06.00
Sky News
06.26
FOX Kids: Sketsiä!
06.38
FOX Kids: Sketsiä!
06.49
FOX Kids: Lola & Virginia
07.02
FOX Kids: Pound Puppies
07.24
FOX Kids: Trollz
07.49
FOX Kids: My Little Pony
08.10
FOX Kids: Transformers
08.33
FOX Kids: Monsuno
08.56
FOX Kids: Avatar 3
09.20
Wipeout
10.10
24Kitchen: Sara La Fountain
10.35
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
11.05
24Kitchen: Kapinakokki Santeri Hämäläinen
11.35
Uskomaton eläinlääkäri Pol
12.25
Rajasota
13.20
Amishit: Rintamakarkurit
14.10
Tappajaeläimet
15.05
Aarteen tonkijat
15.35
Hetki ennen tuhoa
16.00
Lentoturmatutkinta
16.55
Aivopelit
17.20
Huutokaupan metsästäjät: Texas
17.50
Huutokaupan Metsästäjät
18.15
Lyödään ällikällä
18.45
Family Guy
19.10
How I Met Your Mother
19.35
How I Met Your Mother
20.00
Huutokaupan Metsästäjät
20.30
Huutokaupan metsästäjät: Texas
21.00
Criminal Minds
21.55
Alien 3
IMDb
6.4
23.55
How I Met Your Mother
00.20
How I Met Your Mother
00.45
Aliens - Paluu
IMDb
8.4
03.00
Family Guy
03.25
24Kitchen: Sara La Fountain
03.55
-05.59
Sky News
LIVE
13
00.20
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
10.00
Remontilla rahoiksi
10.30
Toinen nainen
11.00
Ostoskanava Guthy Renker
12.00
Makuja & Elämää
12.20
Baletin huipulle
13.15
Stylisti Rachel Zoe
14.10
Neljä huonetta
15.10
Esittelyssä: Iholla
15.15
Lääkärit
16.10
Makuja & Elämää
16.30
Jamie Oliverin helpot herkut
17.00
Face
18.00
Neljä huonetta
19.00
Remontilla rahoiksi
20.00
Grand Designs - unelma-asunnot
21.00
Sydän kolmantena jalkana
IMDb
6.1
23.10
Remontilla rahoiksi
00.05
NYC:n täydelliset naiset
01.00
-05.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.55
Tonnikalan saalistajat
04.45
Vankilassa ulkomailla
05.35
Tyhmyrien tiedettä
06.00
Lyömättömien yhteenotto
06.50
Remonttitalli
07.40
Cosmos: kaikki elämästä
08.25
Yukonin kultamaat
09.15
Tonnikalan saalistajat
10.05
Amishit: Rintamakarkurit
10.55
Lyömättömien yhteenotto
11.45
Remonttitalli
12.35
Lyömättömien yhteenotto
13.25
Lyömättömien yhteenotto
14.15
Lyömättömien yhteenotto
15.05
Lyömättömien yhteenotto
15.55
Lyömättömien yhteenotto
16.50
Lyömättömien yhteenotto
17.40
Lyömättömien yhteenotto
18.30
Vaarallisen valtatien pelastajat Kanada
19.25
Alaskan poliisit
20.20
Tyhmyrien tiedettä
20.45
Tyhmyrien tiedettä
21.10
Numeropeliä
21.35
Numeropeliä
22.00
Lyödään ällikällä
22.25
Lyödään ällikällä
22.50
Vankilassa ulkomailla
23.45
Tabu
00.35
Tyhmyrien tiedettä
01.00
Tyhmyrien tiedettä
01.25
Lyödään ällikällä
01.50
Lyödään ällikällä
02.15
Tabu
03.05
Vankilassa ulkomailla
03.55
-04.40
Tonnikalan saalistajat
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.30
Jerusalemin muureilla
04.00
TV7 Israel News
04.15
Tie on valmis!
04.45
Armon kalliolla
05.05
Danny Silk - Rakasta tositarkoituksella
06.00
Pelastusrukous
06.05
Minä odotan sinua, Herra
06.10
Lähetyspysäkki
06.20
Marttyyrien ääni
06.50
John Fenn - Kotiseurakunta
07.20
Parantava rukous - Pirkko Jalovaara
07.50
Elävä yhteys
08.20
Passion for Jesus
08.50
Tulinuoli
09.20
Kaiken kohdalleen asettaminen
09.50
Andrew Wommack evankeliumin äärellä
10.20
Jumalan juoksutytöt Virossa
10.50
Jeesus antoi elämän
11.20
Jerusalemin muureilla
11.50
TV7 Israel News
12.05
Tie on valmis!
12.35
Armon kalliolla
12.55
Raamattu puhuu sinulle
13.05
Danny Silk - Rakasta tositarkoituksella
14.00
Pelastusrukous
14.05
Minä odotan sinua, Herra
14.10
Lähetyspysäkki
14.20
Marttyyrien ääni
14.50
John Fenn - Kotiseurakunta
15.20
Parantava rukous - Pirkko Jalovaara
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Hyvät, pahat ja pyhät
16.30
Lasten Taivas
17.00
Veli-Villen kolme maailmaa
17.10
Lasten kotipuu
17.30
Pastori Tommy Liljan seurassa
18.00
Iloa arkeen - Joyce Meyer
18.30
2000 vuoden aikamatka
19.00
Polvijärven pastori
19.30
Jerusalem studio
20.00
TV7 Israel News
20.15
Viron pastorit areenalla
20.45
Haastattelussa
21.20
Kosketus taivaasta
22.05
Viestiaitio
22.20
Pelastuksen sofar
22.50
Viestiaitio
23.00
Herran käsi - Jackmin Tala
23.30
Jumalan lasten auktoriteetti
00.00
Hyvät, pahat ja pyhät
00.30
Lasten Taivas
01.00
Lasten kotipuu
01.20
Pastori Tommy Liljan seurassa
01.50
Iloa arkeen - Joyce Meyer
02.20
2000 vuoden aikamatka
02.50
Polvijärven pastori
03.20
Jerusalem studio
03.50
-04.05
TV7 Israel News
07.00
Tuomas Enbuske - Sivistyksen käsikirja
12.20
Sylvi
IMDb
4.6
13.48
Tulossa: Morsiusseppele
13.50
Arkistokuvia: Kesäiltaa kuvittamassa
14.10
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.00
A-studio
16.00
Pikku Kakkonen
17.00
Urheilukatu 2
17.25
Arjen huimapäät: Nuohooja
17.40
Kajaanin runoviikko 2014
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
18.45
Muotokuvassa : Dome Karukoski
19.20
Arkistokuvia: Kesäiltaa kuvittamassa
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.05
Niklas Moisander: Tie Turusta tähtiin
20.35
Tuomas Enbuske - Sivistyksen käsikirja
00.30
Valioliiga: Manchester City - West Ham
14.30
ATP Tennis 1000: Cincinnati / 1. ja 2. kierros
18.00
ATP Tennis 1000: Cincinnati / 2. kierros
00.00
Valioliiga: Season Preview
01.00
Valioliiga: Goals of the Season
02.00
-05.50
ATP Tennis 1000: Cincinnati / 2. kierros
02.00
ATP Tennis 1000
09.35
C More Action -ohjelmistoa
13.30
ATP Tennis 1000
19.30
UEFA Super Cup: Real Madrid - Sevilla
21.30
Premier League World
22.00
-04.33
C More Action -ohjelmistoa
06.30
Lähetystauko MTV Max
10.00
Air Race
11.00
Air Race
12.00
Late Show With David Letterman
12.45
Pihan myllääjät
13.10
Pihan myllääjät
13.35
Pihan myllääjät
14.00
Motocross: X-Fighters
15.00
World of Freesports
15.25
World of Freesports
16.00
MM Motocross
16.30
Lamborghini Trofeo Europe
17.01
Metsästäjän Kanada
17.31
Metsästäjän Kanada
18.00
Maailman tehokkaimmat mönkijät
18.30
Maailman tehokkaimmat mönkijät
19.00
Les Goldin panttilainaamo
19.25
Talvisodan henki
19.30
Les Goldin panttilainaamo
20.00
Pelastusjoukot
20.30
Pelastusjoukot
21.00
Nhra
21.30
Autohullun käsikirja
22.00
Cleveland Show
22.30
Ihmismetsästäjä
23.20
Walker, Teksasista
00.10
Late Show With David Letterman
00.55
Rikos ratkaistu
01.40
-02.10
Purjehdusta: 49er Grand Prix
06.00
Jummi Jammi
06.30
Teletapit
06.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Kotitilan konkkaronkka
07.15
Ystävämme Susu
07.30
Hello Kitty - onnistu kanssani!
07.40
Miffy ja ystävät
07.45
Aapon ja Tiian seikkailut
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Halinallet
08.30
Juniorijumppa
08.31
Tessu
08.40
Kassu-kissa
08.45
Mimosa ja Petteri
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Van Dogh
09.10
Manon
09.20
Hello Kitty - onnistu kanssani!
09.30
Puntti ja piipertäjät
09.35
Kotitilan konkkaronkka
09.50
Puuha-Pete
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Muumien maailma
10.15
Chuggington
10.25
Van Dogh
10.30
Jummi Jammi
10.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
11.00
Maija Mehiläinen
11.25
Maija Mehiläinen
11.50
Pororo
12.00
Juniorijumppa
12.01
Arttu
12.30
Mun oma lemmikki - ponikoulu
12.40
Pikkukokkikoulu
12.50
Pikkukokkikoulu
13.00
Juniorijumppa
13.01
Bibi ja Tiina
13.30
Eläimet pelissä
14.00
Katti kaiken tietää!
14.25
Onnenpäivä: Supersankarikoulu
14.30
Mona Vampyyri
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
Munamies
16.00
iCarly
16.25
Avaruuspingviinit
16.50
Sherlock - lasten salapoliisiseikkailu
17.00
Ryhmymaan taikakirja
17.15
SheZow
17.30
Robottijengi
17.45
Vampyyrikoulu
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Winx-klubi
18.30
Merirosvojengi
19.55
Viidakon veijarit
02.50
Detention
IMDb
4.5
04.20
12 Rounds 2: Reloaded
05.55
Dypet
07.25
El Bulli: Cooking in Progress
IMDb
6.3
09.15
Jayne Mansfield's Car
11.10
Kuokkavieraat
IMDb
6.9
13.15
Som du ser mig
IMDb
8.0
15.10
Neropatin päiväkirja 3: Kovan onnen kesä
IMDb
6.1
16.45
Kyss mig för fan
18.15
Lumikki ja metsästäjä
IMDb
6.1
20.20
Imogene
IMDb
5.7
22.00
Hamilton
IMDb
6.1
23.30
World War Z
IMDb
7.0
01.25
At Any Price
IMDb
5.7
03.10
-04.40
You're Next
04.00
Kohde
05.00
Heavy Metal Chronicles
05.30
Heavy Metal Chronicles
06.00
Parks and Recreation
06.30
Parks and Recreation
07.00
Believe
08.00
Mad Men
09.00
The Office
09.30
The Office
10.00
Parks and Recreation
10.30
Parks and Recreation
11.00
Believe
12.00
Mad Men
13.00
The Office
13.30
The Office
14.00
Parks and Recreation
14.30
Parks and Recreation
15.00
Believe
16.00
Mad Men
17.00
The Office
17.30
The Office
18.00
Parks and Recreation
18.30
Parks and Recreation
19.00
Believe
20.00
Mad Men
21.00
Halt and Catch Fire
22.00
Falling Skies
23.00
The Knick
00.00
The Red Road
01.00
Kohde
02.00
Heavy Metal Chronicles
02.30
Heavy Metal Chronicles
03.00
Believe
04.00
-04.41
Kohde
03.45
Ägget är löst!
IMDb
6.0
05.20
Yksinkertainen murhaaja
IMDb
7.7
07.05
Loranga, Masarin ja Dartanjang
08.00
Mimmi
08.30
Täältä tullaan tulevaisuus
IMDb
4.9
10.15
Terveysmatka
IMDb
3.1
11.55
Drömkåken
IMDb
5.0
13.35
Vägen ut
IMDb
6.1
13.40
Vägen ut
IMDb
6.1
15.25
Enkelten talo - toinen kesä
IMDb
5.1
17.40
Sixten
IMDb
5.0
19.00
Vingar av glas
IMDb
5.8
21.00
Valkoisia valheita
22.50
1939
IMDb
5.2
02.00
30:e november
IMDb
3.9
03.55
-05.27
Kim Novak ei uinut Genesaretin järvessä
IMDb
6.4
04.00
The Baytown Outlaws
IMDb
6.1
06.00
The Man with the Iron Fists
IMDb
5.4
08.00
Pyry - Valkoinen gorilla
IMDb
4.4
10.00
Ego
IMDb
6.1
12.00
Rakkaus
IMDb
7.8
14.10
Yhdet häät ja kolme anoppia
IMDb
5.6
16.00
What Maisie Knew
IMDb
7.5
18.00
Remember Sunday
IMDb
7.0
20.00
The Spectacular Now
IMDb
7.4
21.40
Call Girl
IMDb
6.5
00.00
The Baytown Outlaws
IMDb
6.1
02.00
-03.24
Chronicle
IMDb
7.0
23.00
Pimeyden ytimessä
IMDb
6.6
19.00
The Lone Ranger
IMDb
6.4
21.30
-22.58
Rikospaikalla
IMDb
5.8
07.00
Dino seikkailee
IMDb
4.9
09.00
Adventures of a Teenage Dragonslayer
IMDb
2.7
11.00
Barbie eläinsaaren prinsessana
13.00
Material Girls
IMDb
3.4
15.00
Lasse Kreikassa
IMDb
3.9
17.00
The Adventure Scouts
IMDb
6.6
19.00
Peilinaamio
IMDb
7.0
21.00
Country Remedy
IMDb
5.7
23.00
Yoko
IMDb
5.1
01.00
-02.31
Fast Girls
IMDb
6.2
23.30
NHL-klassikko: Colorado Avalanche - New Jersey Devils
10.00
NHL-klassikko: New Jersey Devils - Mighty Ducks of Anaheim
12.30
SHL: Linköping - Skellefteå
14.30
KHL: SKA - Torpedo
16.30
NHL-klassikko: New Jersey Devils - Mighty Ducks of Anaheim
19.00
NHL: Chicago Blackhawks - Los Angeles Kings
21.00
NHL-klassikko: Tampa Bay Lightning - Calgary Flames
23.30
-10.00
NHL-klassikko: Detroit Red Wings - Carolina Hurricanes
01.00
Rallicrossin MM-sarja: Kanada
13.30
V8 Supercars: Ipswich 400 - Race 3
17.30
NASCAR Highlights: Cheez-It 355 at The Glen
21.00
Golf: U.S. PGA Championship
01.00
Athletix
01.30
-02.00
Futbol Mundial
02.00
Golf: Golfing World - Daily News
10.00
Golf: Golfing World - Daily News
11.00
Golf: Bridgestone Invitational
17.00
Golf: Golfing World - Daily News
18.00
Golf: Meijer LPGA Classic
19.30
Golf: Challenge Tour Series Highlights
20.00
Golf: Nordea Tour 2014 - Isaberg Open
20.30
Golf: Countdown to The Ryder Cup
21.00
Golf: Golfing World - Daily News
22.00
Golf: European Tour Weekly
22.30
Golf: Optakt til Made In Denmark
23.00
Golf: Challenge Tour Series Highlights
23.30
Golf: Inside the PGA Tour
00.00
Golf: FedEx Cup Official Film 2013
01.00
Golf: European Tour Weekly
01.30
Golf: Inside the PGA Tour
02.00
-10.00
Golf: Golfing World - Daily News
00.00
Hockeyallsvenskan: Timrå - Mora
10.00
NHL: New York Rangers - Minnesota Wild
12.00
NHL: San Jose Sharks - Colorado Avalanche
14.00
NHL: Washington Capitals - New York Rangers
16.00
Hockeyallsvenskan: Västerås - Djurgården
18.00
NHL: St. Louis Blues - Chicago Blackhawks
20.00
Hockeyallsvenskan: Malmö Redhawks - Rögle
22.00
NHL: Calgary Flames - Vancouver Canucks
00.00
-10.00
Hockeyallsvenskan: Troja-Ljungby - Södertälje
03.00
Tudorien aikainen maatila
04.00
Time Team
05.00
Temppelivuori
06.00
Maanalainen sota
07.00
Temppelivuori
08.00
Time Team
09.00
Salainen sota
10.00
Tudorien aikainen maatila
11.10
Myyttien metsästäjät
12.10
Tieteen tarina
IMDb
7.6
13.15
Vaiettu historia
14.10
Maanalainen sota
15.00
Muinaiset maailmat
16.00
Tudorien aikainen maatila
17.05
Time Team
18.00
Temppelivuori
19.00
Myyttien metsästäjät
20.00
Myyttien metsästäjät
21.00
Vaiettu historia
22.00
Kätketyt salaisuudet
23.00
Kiinan synty
00.00
Kroatian kuninkaat
01.00
Salainen sota
02.00
Myyttien metsästäjät
03.00
Tudorien aikainen maatila
04.00
-05.00
Time Team
00.00
Ashes to Ashes
07.00
Naturopolis
07.55
Zoo Juniors
08.25
Anna's Wild Life
08.55
Hope for Wildlife
09.55
Underwater Okavango
10.50
The Incredible African Wildlife
11.45
The Zoo
12.10
The Zoo
12.40
Animal Park Wild in Africa
13.30
Underwater Okavango
14.35
The Zoo
15.00
The Zoo
15.25
Animal Rescue Squad
15.50
Animal Rescue Squad
16.15
Animal Park Wild in Africa
17.10
Hope For Wildlife
18.05
Croc Man: The Series
19.00
Wildlife Safaris
IMDb
4.6
20.05
Cheetah Diaries
20.30
Cheetah Diaries
21.00
Leverage
22.00
Injustice
23.00
The Blue Rose
00.00
-07.00
Ashes to Ashes
09.30
Yleisurheilu: EM-kisat, Zürich, Sveitsi
09.31
Yleisurheilu: EM-kisat, Zürich, Sveitsi
10.11
Yleisurheilu: EM-kisat, Zürich, Sveitsi
15.25
Yleisurheilu: EM-kisat, Zürich, Sveitsi
15.34
Yleisurheilu: EM-kisat, Zürich, Sveitsi
17.27
Yleisurheilu: EM-kisat, Zürich, Sveitsi
17.43
Pyöräily: Eneco Tour Belgia ja Hollanti
18.33
Yleisurheilu: EM-kisat, Zürich, Sveitsi
18.46
Yleisurheilu: EM-kisat, Zürich, Sveitsi
19.14
Yleisurheilu: EM-kisat, Zürich, Sveitsi
23.12
Muut lajit: Wednesday Selection
23.15
Ratsastus: FEI Nations Cup Dublin, Irlanti
23.18
Ratsastus: Riders Club
23.25
Muut lajit: Meeting Equestrian
23.38
Golf: Golf Club
23.45
Purjehdus: Yacht Club
23.55
Muut lajit: Wednesday Selection
01.56
-02.28
Yleisurheilu: EM-kisat, Zürich, Sveitsi
02.57
Melonta: Ratamelonnan Maailman mestaruuskilpailut, Moskova, Venäjä
04.02
Jalkapallo: Naisten alle 20-vuotiaiden MM-kisat, Kanada
05.01
Jalkapallo: Naisten alle 20-vuotiaiden MM-kisat, Kanada
06.02
Speedway: EM-sarja ,
07.58
Pyöräily: Eneco Tour Belgia ja Hollanti
09.29
Speedway: EM-sarja , Ruotsi
10.57
Jalkapallo: Naisten alle 20-vuotiaiden MM-kisat, Kanada
12.45
Muut lajit: WATTS
12.58
Uimahypyt: maailmancup, Kazan, Venäjä
13.54
Jalkapallo: Naisten alle 20-vuotiaiden MM-kisat, Kanada
14.58
Pyöräily: Eneco Tour Belgia ja Hollanti
15.57
Pyöräily: Eneco Tour Belgia ja Hollanti
17.47
Jalkapallo: Bundesliiga Goal Superstars
18.20
Muut lajit: WATTS
18.25
Jalkapallo: Bundesliiga
21.19
Pro Wrestling: This Week on World Wrestling Entertainment
21.53
Pro Wrestling: Vintage Collection
22.47
Nyrkkeily: WBA, Saksa
23.46
Muut lajit: WATTS
23.53
Jalkapallo: Naisten alle 20-vuotiaiden MM-kisat,
01.56
Pyöräily: Eneco Tour Belgia ja Hollanti
03.01
-04.01
Jalkapallo: Naisten alle 20-vuotiaiden MM-kisat, Kanada
03.55
American Chopper
04.45
Lentäjät
05.10
Lentäjät
05.35
Ruokatehdas
06.00
Ruokatehdas
06.25
Selviytyjäkaksikko
07.20
Myytinmurtajat
08.15
Savage Family Diggers
08.40
Varastojen aarteet
09.05
Wheeler Dealers - klassikkojen kuninkaat
10.00
Viitosvaihde
11.00
Miten se syntyi?
11.30
Leludiileri
12.00
Naked and Afraid
13.00
Tanked
14.00
Savage Family Diggers
14.30
Varastojen aarteet
15.00
Kriisinhallinta
16.00
Miten se syntyi?
16.30
Leludiileri
17.00
Viitosvaihde
18.00
Wheeler Dealers - klassikkojen kuninkaat
19.00
Myytinmurtajat
20.00
Kultakuume
21.00
Jokien hirviöt
23.00
Naked and Afraid
00.00
Lentäjät
00.30
Lentäjät
01.00
Jokien hirviöt
03.00
Isojalan jäljillä
03.55
-04.45
American Chopper
03.30
Violetta
04.10
Art Attack
04.35
Good Luck Charlie
04.55
Jessie
05.20
Phineas & Ferb
05.45
Lilo And Stitch
06.10
Dog With a Blog
06.35
Good Luck Charlie
07.15
Sofia the First
07.40
Phineas & Ferb
08.55
Austin and Ally
09.20
A.N.T Farm
09.40
Phineas & Ferb
10.05
Phineas & Ferb
10.20
Jessie
10.45
Jessie
11.10
Good Luck Charlie
11.35
Good Luck Charlie
12.50
A.N.T Farm
13.15
A.N.T Farm
13.40
Gravity Falls
14.05
Shake It Up
14.30
Dog With a Blog
14.55
ChANTs of a Lifetime
15.45
Good Luck Charlie
16.35
Jessie
17.50
I Didn't Do It
18.35
Jessie
19.50
Good Luck Charlie
20.15
Phineas & Ferb
20.30
Recess
20.50
Hannah Montana
21.15
Suite Life On Deck
21.40
Have A Laugh
21.45
Austin and Ally
22.10
Wizards Of Waverly Place
22.35
Good Luck Charlie
23.00
A.N.T Farm
23.20
Shake It Up
23.40
Jessie
00.05
That's so Raven
00.25
My Babysitter's A Vampire
00.45
Phil of the Future
01.10
Sonny With A Chance
01.30
Pair of Kings
01.55
So Random
02.15
Danny Cunningham The Ninja of the School
02.40
Dude, That's My Ghost
03.05
Packages From Planet X
03.30
-04.10
Violetta
Suomen suosituin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Simpsonit
,
Farmi Suomi
,
Rillit huurussa
,
SuomiLOVE
,
Reinikainen
,
The Voice of Finland
,
Pohjolan laki
,
Estradilla: Samuli Edelmann kirkossa
,
Hakekaa kätilö!
,
Rallisirkus
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti