Vaihtoautot
Tietovisat
Viihde
Reseptit
Sanakirja
Blogit
Horoskooppi
TV-ohjelmat tänään
8
Pe 08.08.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.00
Uutisikkuna
00.05
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.25
Kekäläisen kesäduuni
06.55
Ylen aamu-tv
09.30
Tuomas Enbuske - Sivistyksen käsikirja
10.00
Tohtori Kleistin perhe
10.50
Päivän kasvo
11.00
Yle Uutiset
11.05
Avara luonto: Iso valliriutta
12.00
Antiikkia, antiikkia
12.30
Sydämen asialla
13.20
Noita palaa elämään
IMDb
6.5
14.45
3 Walls - 3 Seinää
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.50
Maailman kauneimmat puutarhat
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Scott & Bailey
18.00
Yle Uutiset
18.13
Yle Uutiset alueeltasi
18.16
Yle Uutiset sää
18.20
Päivän kasvo
18.30
Tuomas Enbuske - Sivistyksen käsikirja
19.00
Hakekaa kätilö!
20.00
Järviemme helmet
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.00
Kekäläisen kesäduuni
21.30
Suden vuosi
IMDb
6.3
23.05
Yle Uutiset
23.10
Monroe
00.00
Uutisikkuna
04.00
-08.00
Uutisikkuna
LIVE
2
LIVE
3
01.50
Onnensoitto
06.00
Onnensoitto
07.45
Aamusää
08.00
Säätiöt
08.30
Säätiöt
09.05
Samaa sukua
10.00
Suurin pudottaja
10.30
Lääkärit
11.25
Ostoskanava Tvins.com
12.55
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
13.25
Neljä huonetta
14.25
Kaappaus keittiössä
15.25
Viikonvaihteen alueellinen sääennuste
15.30
Mike & Molly
16.00
Mike & Molly
16.30
Hansin grillibileet
17.30
Salatut elämät
18.00
Salatut elämät
18.30
Salatut elämät
19.00
Seitsemän Uutiset
19.15
MTV Sport Uutiset
19.25
Päivän sää
19.30
Remonttimestari
20.00
Suurin pudottaja
21.00
Mentalist
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
MTV Sport Uutiset
22.35
Diili: All Star
00.30
Eurojackpot ja Jokeri
00.35
Monk
01.35
-06.00
Onnensoitto
LIVE
4
03.10
Dr. Phil
04.05
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
08.50
Ostosruutu
09.20
Ostosruutu
09.50
Ostosruutu
10.20
Ostosruutu
10.50
LIVE: Tiedä ja Voita
13.20
Hurja remontti
14.20
Shake It Up
14.50
Isännän ja koiran käytöskoulu Amerikassa
15.50
Dr. Phil
16.50
Koiralle koti
17.55
Huvila & Huussi
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Poliisit
19.30
Poliisit
20.00
Hauskat kotivideot
20.57
Keno
21.00
Star Trek
IMDb
8.0
23.40
Pankkikeikka
IMDb
7.3
01.55
Poliisit
02.25
Castle
03.25
-04.30
Kylmäverisesti sinun
LIVE
5
07.55
SVT: Gomorron Sverige
11.45
SVT: En bok, en författare
12.05
SVT: Duvhöken - skogens rovfågel
12.25
SVT: Flykten från Anderna
12.30
SVT: Fett, fusk och frosseri
13.00
SVT: Extra Rapport
13.05
SVT: Made in Finland: Antto Melasniemi
13.35
SVT: Grön glädje
14.00
SVT: Extra Rapport
14.15
SVT: Vem vet mest?
14.45
SVT: Via Sverige
15.00
SVT: Seriestart: Världens bästa skitskola
16.55
Kaksoiselämää
17.07
Lonkeroiset
17.10
Sanamyrsky
17.25
Töitä Tanskan työttömille
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
Pyry ja syksy
18.26
Murut ja lurut
18.30
Eurooppalaisia elokuvadiivoja
19.00
Koukussa: antiikkilasiin
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.45
Dok: Hyvä mies
20.15
Maailmanperintö hoidettavana
20.55
Sportmagasinet replay
21.00
SVT: Anne på väg
22.00
SVT: Aktuellt
22.23
SVT: Östnytt
22.30
SVT: Sportnytt
22.45
SVT: Retro
23.15
SVT: Korrespondenterna
23.45
SVT: Sveriges bästa äldreboende
00.45
SVT: I brandbil till Mongoliet
01.15
SVT: Örter - naturens eget apotek
01.30
SVT: Idrottens himmel och helvete
02.00
SVT: Piratöarna
02.25
SVT: Kylskåpsparty
02.30
SVT: Gazoon
02.35
-03.00
SVT: Scouts safari
LIVE
6
01.50
Onnensoitto
06.00
Onnensoitto
07.45
Astral TV
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Guthy Renker
12.00
Ostoskanava Tvins.com
14.00
Ylläs - huipulla tuulee
14.55
Pomo piilossa UK
15.55
Myytinmurtajat
17.00
Lemmen viemää
18.00
Walker, Teksasista
18.50
Pilanpäiten
19.00
Naapurit-arvonta
19.05
Ensisilmäyksellä
19.30
Lainvalvojat
20.00
Miehen puolikkaat
20.30
Simpsonit
21.00
Road Trip
IMDb
6.5
22.50
Rysän päällä
23.50
Painajaisissa
IMDb
5.4
01.40
-06.00
Onnensoitto
LIVE
7
06.30
Ihmemies MacGyver
07.30
Matlock
08.30
70's show
09.00
70's show
09.30
TV Shop Tvins
12.30
Tahdon morsiuspuvun: Kaasot
13.00
Kakkukuningas
13.30
Kakkukuningas
13.55
Ihmemies MacGyver
14.55
Matlock
15.50
Kadonneet
16.45
Suhdekoukerot
17.15
Suhdekoukerot
17.45
70's show
18.15
70's show
18.45
Valtapeli
IMDb
7.3
21.00
Mieheni ex-naiset
IMDb
5.3
23.05
Blacklist
00.00
Blacklist
00.55
Kun tuntematon soittaa
02.30
Kadonneet
03.25
-04.59
Huoli sisaruksistani
LIVE
8
03.10
Kotikokkien taistelu
04.15
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Hulluna häämekkoihin XL
09.30
Tuhluriprinsessat
10.00
Hulluna leivontaan
10.30
Jaksa paremmin
11.00
Suomen kaunein mökki
12.00
Elixir
12.30
Arvostele mun illallinen Australiassa
13.00
Huippukokki lähtee maalle
13.30
Tyyliä vai ei
14.30
Kotikokkien taistelu
15.30
Neljät häät Amerikassa
16.30
Unelmien talo
17.00
Huippumalli haussa
18.00
Taste
19.00
Neljät häät Amerikassa
20.00
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
21.00
Sinkkuelämää
21.40
Sinkkuelämää
22.20
Rakkauden FAQ
23.20
Tosielämän L-koodi
00.30
Protector
01.30
Neljät häät Amerikassa
02.30
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
9
03.00
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
09.15
Ostosruutu
09.45
Ostosruutu
10.15
Ostosruutu
10.45
LIVE: Tiedä ja Voita
11.15
Maistuvimmat liikeideat
12.05
Apua avajaisiin
12.55
Leijonan luola Ruotsi
13.50
Henkka & Niki vs. Amerikka
14.20
Jyrki Sukulan makujen maa
14.50
Kuppilat kuntoon Ruotsi
15.45
Huijarirakentajat
16.40
LA Ink
17.35
Gordon Ramsay ja paras ravintola
18.35
Brady Barrin vaarallinen luonto
19.35
Kuuluisat kuppilat
20.05
MasterChef USA
21.00
Villit nettivideot
21.30
Villit nettivideot
22.00
Arman ja viimeinen ristiretki
22.30
Arman ja viimeinen ristiretki
23.00
Australian kovimmat keräilijät
00.00
JIM D Rikos: Jengielämää
01.00
Poliisit Norja
01.30
Poliisit Norja
02.00
Täysillä tutkaan
02.30
LA Ink
03.25
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
10
02.05
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Dog, palkkionmetsästäjä
18.30
Dog, palkkionmetsästäjä
19.00
Hiuskarvan varassa
20.00
Vaaralliset valinnat
20.30
Ajan hidastajat
21.00
Fast n' Loud
22.00
Villit kuviot 2
IMDb
6.5
23.50
NCIS Rikostutkijat
00.40
Rikollisten sisäpiirissä
01.30
Star Trek: The Next Generation
02.25
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.30
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
04.00
Sky News
06.00
Sky News
06.31
FOX Kids: Lola & Virginia
06.44
FOX Kids: Sannin taikamatka
06.56
FOX Kids: Sannin taikamatka
07.09
FOX Kids: Trollz
07.34
FOX Kids: My Little Pony
07.56
FOX Kids: Transformers
08.18
FOX Kids: Avatar 3
08.43
FOX Kids: Hot Wheels
09.05
Wipeout
09.55
24Kitchen: Sara La Fountain
10.25
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
10.50
24Kitchen: Makoisat kilometrit
11.50
Uskomaton eläinlääkäri Pol
12.40
Kalojen kunkut
13.30
Kalojen kunkut
14.25
Autonraadot rahaksi
15.15
Aivopelit
15.45
Hetki ennen tuhoa
16.10
Lentoturmatutkinta
17.05
Paksut poliisit
17.25
Paksut poliisit
17.50
Paksut poliisit
18.15
Lyödään ällikällä
18.40
Family Guy
19.10
How I Met Your Mother
19.35
How I Met Your Mother
20.00
Huutokaupan Metsästäjät
20.30
Huutokaupan metsästäjät: Texas
21.00
Criminal Minds
21.55
The Game Plan
IMDb
6.1
23.55
The Hills Have Eyes 2
IMDb
5.1
01.30
How I Met Your Mother
01.55
How I Met Your Mother
02.20
Family Guy
02.45
Family Guy
03.10
24Kitchen: Sara La Fountain
03.40
-05.59
Sky News
LIVE
13
00.55
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
10.00
Remontilla rahoiksi
10.30
Tina Nordströmin pohjoiset herkut
11.00
Ostoskanava Guthy Renker
12.00
Miljoonan dollarin sisustukset
12.50
Hullut hamstraajat
13.45
Shannen tahtoo naimisiin
14.40
Koiralle koti
15.05
Koiralle koti
15.30
Lääkärit
16.20
Jamie Oliverin helpot herkut
16.50
Koko Britannia leipoo
18.00
Neljä huonetta
19.00
Remontilla rahoiksi
20.00
Remontilla rahoiksi
20.30
Grand Designs - unelma-asunnot
21.30
Kaappaus keittiössä
22.30
Frendit
23.00
Frendit
23.30
Remontilla rahoiksi
00.25
Remontilla rahoiksi
00.55
NYC:n täydelliset naiset
01.50
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.50
Tonnikalan saalistajat
04.40
Alaskan poliisit
05.30
Tyhmyrien tiedettä
06.00
Remonttitalli
06.50
Tyhmyrien tiedettä
07.10
Cosmos: kaikki elämästä
08.00
Yukonin kultamaat
08.45
Tonnikalan saalistajat
09.35
Amishit: Rintamakarkurit
10.25
Lyömättömien yhteenotto
11.15
Remonttitalli
12.05
Vankilassa ulkomailla
13.00
Vankilassa ulkomailla
13.55
Vankilassa ulkomailla
14.50
Vankilassa ulkomailla
15.45
Vankilassa ulkomailla
16.40
Vankilassa ulkomailla
17.35
Vankilassa ulkomailla
18.30
Vaarallisen valtatien pelastajat Kanada
19.20
Alaskan poliisit
20.15
Tyhmyrien tiedettä
20.40
Tyhmyrien tiedettä
21.05
Kiven sisällä
22.00
Huumebisnes Oy
22.50
Vankilassa ulkomailla
23.45
Tabu
00.35
Tyhmyrien tiedettä
01.00
Tyhmyrien tiedettä
01.25
Huumebisnes Oy
02.15
Tabu
03.05
Vankilassa ulkomailla
03.55
-04.45
Tonnikalan saalistajat
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.35
Elävä yhteys
04.05
TV7 Israel News
04.20
Hyvät, pahat ja pyhät
04.50
Kosketus
05.00
Seurat Juhlatalossa
05.50
One Way
06.20
Käännekohta
06.50
Haastattelussa
07.20
Hillsong TV
07.50
Martin ja Mirjan matkassa
08.20
Café Raamattu
08.50
Come Home Kids
09.20
Patricia King - Ikuinen rakkaus
09.50
Rakkauden kosketus
11.20
Elävä yhteys
11.50
TV7 Israel News
12.05
Hyvät, pahat ja pyhät
12.35
Kosketus
12.45
Seurat Juhlatalossa
13.35
One Way
14.05
Onko Jumala olemassa?
14.20
Käännekohta
14.50
Haastattelussa
15.20
Hillsong TV
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Passion for Jesus
16.30
Jeesus - Kuningaskunta ilman rajoja
16.55
Pekan biisit
17.00
Vilkku
17.30
Minä odotan sinua, Herra
17.35
Lähetyspysäkki
17.45
Uusi Testamentti avautuu
18.30
Yliluonnollista
19.00
Isännän pöydässä
19.30
Tähtäimessä Israel
20.00
TV7 Israel News
20.15
Christian World News
20.45
Ilon ja rohkeuden Henki
21.15
Mars Hill Church
22.10
Jalat maassa
22.40
Raamattu puhuu sinulle
22.50
Raamattu puhuu sinulle
23.00
Herätyksen läpimurto
23.30
Jumala puhuu
00.00
Passion for Jesus
00.30
Uusi Testamentti avautuu
01.15
Yliluonnollista
01.45
Isännän pöydässä
02.15
Tähtäimessä Israel
02.45
TV7 Israel News
03.00
Christian World News
03.30
Ilon ja rohkeuden Henki
04.00
-04.55
Mars Hill Church
07.00
Tuomas Enbuske - Sivistyksen käsikirja
07.30
Päivän kasvo
07.55
Nimipäiväonnittelu: 8.8.
07.59
Matikkahirviöt
08.09
Tilda ja hänen ystävänsä : Tilda ja hänen ystävänsä
08.24
Apina opena
08.34
Pikku perunat
10.45
Aamusydämellä
11.25
Uusi päivä
11.51
Uusi päivä
12.20
Noita palaa elämään
IMDb
6.5
13.34
Tulossa: Opri
14.10
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
14.50
A-studio
16.00
Nimipäiväonnittelu: 8.8.
16.01
Matikkahirviöt
16.13
Tilda ja hänen ystävänsä
16.24
Kasper ja Liisa
16.36
Pikku perunat
16.39
Apina opena
17.00
Antiikkia, antiikkia
17.30
Puutarhaunelmia
18.00
Blogistania: Vatsasekaisin kilinkolin
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
18.45
Päivän kasvo
18.55
Filmikellari
19.00
Dok: Hyvä mies
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.00
Kekäläisen kesäduuni
20.30
Suden vuosi
IMDb
6.3
22.05
-22.35
Tuomas Enbuske - Sivistyksen käsikirja
01.30
ATP Tennis 1000: Toronto / 3. kierros
16.00
ATP Tennis 1000: Toronto / 3. kierros
20.00
ATP Tennis 1000: Toronto / Puolivälierä 1 ja 2
00.00
ATP Tennis 1000: Toronto / Puolivälierä 1
02.00
-06.01
ATP Tennis 1000: Toronto / Puolivälierä 3 ja 4
22.00
C More Action -ohjelmistoa
09.50
C More Action -ohjelmistoa
12.50
ATP Tennis 1000
18.50
*** Generic Whats On Series (DO NOT RENAME) ***
19.15
Valioliiga
20.10
UEFA Champions League
22.00
-04.35
C More Action -ohjelmistoa
06.30
Lähetystauko MTV Max
10.00
MM Motocross
10.30
Jokkis SM
11.10
Air Race
12.00
Late Show With David Letterman
12.45
Future Cup
13.50
World of Freesports
14.30
Lamborghini Trofeo Europe
15.00
Max.doc: Supercars
16.00
Kalastusta Australiassa
16.30
Kalastusta Australiassa
17.00
World of Freesports
17.30
World of Freesports
18.00
Kaikilla vaihteilla
18.30
Kaikilla vaihteilla
19.00
Aotearoa - metsästäjän taivas
19.25
Talvisodan henki
19.30
Aotearoa - metsästäjän taivas
20.00
Autovarkaat
21.00
Kaikilla vaihteilla
21.30
Kaikilla vaihteilla
22.00
The Good Guys
23.00
Duck Commander
23.30
Late Show With David Letterman
00.15
Rikos ratkaistu
01.00
Meteoriittimiehet
01.50
Les Goldin panttilainaamo
02.15
Les Goldin panttilainaamo
02.40
-03.20
Palkkionmetsästäjät Dog ja Beth
06.00
Jummi Jammi
06.30
Teletapit
06.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Ella Elefantti
07.15
Kaupungin Sankarit
07.30
Ystävämme Susu
07.45
Aapon ja Tiian seikkailut
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Vikke Viikinki
08.15
Vikke Viikinki
08.30
Juniorijumppa
08.31
Tessu
08.40
Tuomas Veturi
08.50
Palomies Sami
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Van Dogh
09.10
Manon
09.20
Hello Kitty - onnistu kanssani!
09.30
Kassu-kissa
09.35
Mokon suuri maailma
09.50
Puuha-Pete
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Muumien maailma
10.15
Chuggington
10.25
Van Dogh
10.30
Jummi Jammi
10.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
11.00
Maija Mehiläinen
11.25
Maija Mehiläinen
11.50
Pororo
12.00
Juniorijumppa
12.01
Arttu
12.30
Rexi-koiran seikkailut
12.40
Pikkukokkikoulu
12.50
Pikkukokkikoulu
13.00
Juniorijumppa
13.01
Bibi ja Tiina
13.30
Eläimet pelissä
14.00
Katti kaiken tietää!
14.30
Mona Vampyyri
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
Munamies
16.00
iCarly
16.25
Avaruuspingviinit
16.50
Professori Balthazar
16.55
Professori Balthazar
17.00
VJ DJ
17.15
Mimmikoto
17.30
Ryhmymaan taikakirja
17.45
SheZow
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Winx-klubi
18.30
Possu ja Kärpänen
19.00
Paavo Pesusieni
19.30
Code Lyoko
19.55
Leo
03.15
Mud
IMDb
7.4
05.20
Anonymous
IMDb
6.7
07.30
Karsten och Petra blir bästa vänner
IMDb
7.2
08.45
Keltaisten sitruunoiden ravintola
10.30
Will
IMDb
7.0
12.10
Syödä, nukkua, kuolla
IMDb
6.6
13.55
Faro
IMDb
6.0
15.25
Project X
IMDb
6.7
16.55
Call Me Crazy: A Five Film
IMDb
7.2
18.20
Äärimmäisen lujaa ja uskomattoman läheltä
IMDb
6.9
20.30
Kaunotar ja monsteri.
22.00
Imogene
IMDb
5.7
23.40
Lumikki ja metsästäjä
IMDb
6.1
01.45
-04.22
Yön Ritarin paluu
IMDb
8.6
04.00
Kohde
05.00
Turn
06.00
Looking
06.30
Looking
07.00
Believe
08.00
Mad Men
09.00
The Office
09.30
The Office
10.00
Looking
10.30
Looking
11.00
Believe
12.00
Mad Men
13.00
The Office
13.30
The Office
14.00
Looking
14.30
Looking
15.00
Believe
16.00
Mad Men
17.00
The Office
17.30
The Office
18.00
Looking
18.30
Looking
19.00
Believe
20.00
Mad Men
21.00
Parks and Recreation
21.30
Parks and Recreation
22.00
Game of Thrones
23.00
True Blood
00.00
Heartless
01.00
Kohde
02.00
Turn
03.00
Believe
04.00
-04.41
Kohde
03.45
Hur som helst är han jävligt död
IMDb
3.1
05.20
Naisen elämää
IMDb
6.7
07.00
Viiru ja Pesonen
IMDb
5.6
08.20
Peter & Petra
08.50
Kaisa Kullanmuru
09.25
Sixten
IMDb
5.0
10.40
Ägget är löst!
IMDb
6.0
12.15
Drömkåken
IMDb
5.0
13.55
Täältä tullaan tulevaisuus
IMDb
4.9
15.35
7 miljonääriä
IMDb
4.2
17.10
Vingar av glas
IMDb
5.8
19.00
Veijarikopla ja Dynamiitti-Harry
IMDb
5.9
21.00
SOS - purjehdusreissu
IMDb
5.9
22.45
Van Veeteren: Tapaus G
IMDb
5.8
00.15
Angel
IMDb
6.8
02.00
-04.12
Arn - Temppeliritari
IMDb
6.5
04.00
Born To Race: Fast Track
06.00
Kvinden i buret
IMDb
7.1
08.00
Alvin ja pikkuoravat 3
IMDb
4.2
10.00
Remember Sunday
IMDb
7.0
12.00
Much Ado About Nothing
IMDb
7.3
14.00
Blondie
IMDb
4.8
16.00
Lycka till och ta hand om varandra
IMDb
6.4
18.00
Bettien matka
IMDb
6.5
20.00
Koti eläintarhassa
IMDb
7.1
22.10
Thanks for Sharing
IMDb
6.4
00.10
The Necessary Death of Charlie Countryman
IMDb
6.4
02.10
After Earth
04.00
-05.41
Poliisit
IMDb
7.6
23.00
Daybreakers
IMDb
6.5
19.00
Ender's Game
IMDb
6.8
21.00
-23.00
Breakout
07.00
Silta salaiseen maahan
IMDb
7.2
09.00
Derby Dogs
IMDb
6.1
11.00
Barbie Pähkinänsärkijä-baletissa
IMDb
5.4
13.00
Aasi ja puolikuun ritari
IMDb
4.7
15.00
Yoko
IMDb
5.1
17.00
Kaikenkarvainen Charlie
IMDb
6.6
19.00
Tarok
IMDb
5.7
21.00
Dreamer - laukkaratsun tarina
IMDb
6.9
23.00
Itse ilkimys 2
IMDb
7.3
01.00
-07.00
Ostwind - Zusammen sind wir frei
IMDb
7.1
23.30
NHL-klassikko: Buffalo Sabres - Dallas Stars
10.00
NHL-klassikko: Colorado Avalanche - New Jersey Devils
12.30
Pelipäivä - Ossi Väänänen
13.15
KHL: Metallurg Magnitogorsk - Lev Praha
15.45
Pelipäivä - Ville Leino
16.30
NHL-klassikko: Colorado Avalanche - New Jersey Devils
19.00
NHL: Boston Bruins - Tampa Bay Lightning
21.00
NHL-klassikko: Detroit Red Wings - Carolina Hurricanes
23.30
-10.00
NHL-klassikko: Dallas Stars - New Jersey Devils
02.00
Golf: PGA Tour Highlights
14.00
Golf: European Tour Weekly
14.30
Golf: Inside the PGA Tour
15.00
Golf: World Golf Championships Highlights
16.00
Golf: PGA Tour Highlights
20.00
Trans World Sport
21.00
Futbol Mundial
21.30
Athletix
22.00
NASCAR Highlights: GoBowling.com 400
23.00
Golf: World Golf Championships Highlights
00.00
-01.00
Golf: PGA Tour Highlights
02.00
Golf: Meijer LPGA Classic
10.00
Golf: Golfing World - Daily News
11.00
Golf: This is PGA Tour Canada
11.30
Golf: World Golf Championships Highlights
12.30
Golf: Meijer LPGA Classic
14.00
Golf: U.S. PGA Championship
20.00
Golf: U.S. PGA Championship
02.00
-10.00
Golf: Meijer LPGA Classic
00.00
NHL: Los Angeles Kings - St. Louis Blues
10.00
NHL: Toronto Maple Leafs - San Jose Sharks
12.00
NHL: Washington Capitals - Carolina Hurricanes
14.00
NHL: Anaheim Ducks - Los Angeles Kings
16.00
Ruotsin karsintasarja: Rögle - Västerås
18.00
NHL: New Jersey Devils - Montreal Canadiens
20.00
Ruotsin karsintasarja: Malmö Redhawks - Djurgården
22.00
NHL: Detroit Red Wings - Philadelphia Flyers
00.00
-10.00
NHL: Pittsburgh Penguins - San Jose Sharks
03.00
Muinainen Egypti: Elämä ja kuolema Kuninkaiden laaksossa
04.00
Time Team
05.00
Haydnia etsimässä
06.00
Museon mysteerit
07.00
Germaaniset heimot
08.00
Time Team
09.00
Salainen sota
10.00
Muinainen Egypti: Elämä ja kuolema Kuninkaiden laaksossa
11.10
Kätketyt salaisuudet
12.10
Sitkeä edistys
IMDb
7.1
13.45
Maailmaa muuttanut sää
14.10
Äänetön sota: Taistelu pinnan alla
15.10
Museon mysteerit
16.00
Muinainen Egypti: Elämä ja kuolema Kuninkaiden laaksossa
17.05
Time Team
18.00
Germaaniset heimot
19.00
Kätketyt salaisuudet
20.00
Myyttien metsästäjät
21.00
Gandhi - Mahatman synty
22.00
Samurai-metsästäjät
23.00
Maanalainen sota
00.00
Taistelijoiden klubi: väkivallan historia
01.00
Salainen sota
02.00
Myyttien metsästäjät
03.00
Muinainen Egypti: Elämä ja kuolema Kuninkaiden laaksossa
04.00
-05.00
Time Team
00.00
Ashes to Ashes
IMDb
5.8
07.00
Whale Adventure with Nigel Marven
07.55
Zoo Juniors
08.25
Anna's Wild Life
08.55
Hope For Wildlife
09.50
Feast of Predators
10.45
The Secret Life of Birds
11.15
The Secret Life of Birds
11.45
The Zoo
12.10
The Zoo
12.40
Animal Park Wild in Africa
13.40
Feast of Predators
14.35
The Zoo
15.00
The Zoo
15.25
Djurakuten
15.50
Djurakuten
16.15
Animal Park Wild in Africa
17.10
Hope For Wildlife
18.05
Invasion Of The Giant Pythons: Florida With Nigel Marven
19.00
Great White Shark - A Living Legend
20.00
A Year in the Wild
21.00
Leverage
22.00
Criminal Justice
23.00
Deadly Summer
IMDb
2.2
00.30
-07.00
Rabbit Fall
IMDb
7.1
09.30
Snooker: Euroopan kiertue Riika, Latvia
09.31
Snooker: Euroopan kiertue Riika, Latvia
11.50
Snooker: Euroopan kiertue Riika, Latvia
12.57
Jalkapallo: UEFA Mestareiden Liiga
14.00
Jalkapallo: Eurooppaliiga
14.30
Snooker: Euroopan kiertue Riika, Latvia
18.30
Pyöräily: Tour of Poland - Puolan ympäriajo
20.00
Snooker: Euroopan kiertue Riika, Latvia
23.00
Ratsastus: FEI Nations Cup Dublin, Irlanti
00.02
Vahvin mies: Mestarien liiga Suomi
01.03
Pyöräily: Tour of Poland - Puolan ympäriajo
01.51
-03.52
Jalkapallo: Naisten alle 20-vuotiaiden MM-kisat, Kanada
03.55
Snooker: Australian Goldfields Open Bendigo, Australia
05.50
Mäkihyppy: Kesä GP Wisla, Puola
06.55
Pyöräily: Tour of Poland - Puolan ympäriajo
07.53
Jalkapallo: Naisten alle 20-vuotiaiden MM-kisat, Kanada
08.55
Muut lajit: WATTS
09.27
Kesäampumahiihto: Näytös Sandnes, Norja
10.55
Pyöräily: Tour of Poland - Puolan ympäriajo
11.54
Jalkapallo: *
12.57
Muut lajit: WATTS
13.09
Melonta: Ratamelonnan Maailman mestaruuskilpailut, Moskova, Venäjä
15.14
maailmancup, Kazan, Venäjä
16.48
Ratsastus: FEI Nations Cup Dublin, Irlanti
18.35
Snooker: Euroopan kiertue Riika, Latvia
19.57
Mäkihyppy: Kesä GP Einsiedeln, Sveitsi
21.11
Pyöräily: Tour of Poland - Puolan ympäriajo
22.16
maailmancup, Kazan, Venäjä
23.10
Mäkihyppy: Kesä GP Einsiedeln, Sveitsi
23.48
Jalkapallo: Naisten alle 20-vuotiaiden MM-kisat, Kanada
02.01
Mäkihyppy: Kesä GP Einsiedeln, Sveitsi
02.51
Pyöräily: Tour of Poland - Puolan ympäriajo
03.55
-04.23
Snooker: Euroopan kiertue Riika, Latvia
03.55
American Chopper
04.45
Lentäjät
05.10
Lentäjät
05.35
Ruokatehdas
06.00
Ruokatehdas
06.25
Selviytyjäkaksikko
07.20
Myytinmurtajat
08.15
Savage Family Diggers
08.40
Varastojen aarteet
09.05
Wheeler Dealers
10.00
Street Outlaws
11.00
Miten se syntyi? Isäntänä Kenneth Tonef
11.30
Keksintöjen kansa
12.00
Naked and Afraid
13.00
Tanked
14.00
Savage Family Diggers
14.30
Varastojen aarteet
15.00
Kriisinhallinta
16.00
Miten se syntyi? Isäntänä Kenneth Tonef
16.30
Keksintöjen kansa
17.00
Amerikan rekkakuskit
17.30
Amerikan rekkakuskit
18.00
Ultimate Car Build-Off
19.00
Myytinmurtajat
20.00
Hirviöiden jäljillä
21.00
Kylmän joen kalastajat
22.00
Chrome Underground
23.00
Tuunaajat 2013
00.00
Lentäjät
00.30
Lentäjät
01.00
Kylmän joen kalastajat
02.00
Chrome Underground
03.00
Isojalan jäljillä
03.55
-04.45
American Chopper
03.25
Violetta
04.10
Art Attack
04.35
Good Luck Charlie
04.55
Jessie
05.20
Phineas & Ferb
05.45
Lilo And Stitch
06.10
Dog With a Blog
06.35
Good Luck Charlie
07.15
Jake and the Never Land Pirates
07.40
Wander Over Yonder
08.55
Mabel's Guide To Life
09.00
Dog With a Blog
09.45
Liv And Maddie
10.10
Gravity Falls
10.35
Adventures of Disney Fairies
11.05
Hannah Montana I'll always remember you
11.55
Dippers guide to the unexplained
12.50
Phineas & Ferb
13.15
Phineas & Ferb
13.40
Pair Of Kings
14.05
Pair Of Kings
14.30
A.N.T Farm
14.55
Hannah Montana Achy Jakey Heart
15.45
Good Luck Charlie
16.35
Jessie
17.45
Ultimate Violetta
17.50
Good Luck Charlie
18.15
Suite Life On Deck
20.20
Mickey Shorts
20.30
Recess
20.40
Hannah Montana
21.05
Wizards Of Waverly Place
21.30
Phineas & Ferb
21.45
Dog With a Blog
22.10
Phil of the Future
22.35
Good Luck Charlie
23.00
A.N.T Farm
23.20
Shake It Up
23.40
Jessie
00.05
That's so Raven
00.25
My Babysitter's A Vampire
00.45
Phil of the Future
01.10
Sonny With A Chance
01.30
Pair of Kings
01.55
So Random
02.15
Danny Cunningham The Ninja of the School
02.40
Dude, That's My Ghost
03.05
Packages From Planet X
03.25
-04.10
Violetta
Suomen suosituin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Baywatch
,
Hiljainen todistaja
,
Syyttäjä Imma Tataranni
,
Kauniit ja rohkeat
,
Miehen puolikkaat
,
Emmerdale
,
Unelma-asunto auringon alta
,
Pikku Kakkonen
,
Chelsean etsivä
,
Syke
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti