Blogit
Tietovisat
Sanakirja
Reseptit
Vaihtoautot
Horoskooppi
Viihde
TV-ohjelmat tänään
6
Ke 06.08.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
23.45
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.25
Kuoleman edessä
06.55
Ylen aamu-tv
09.30
Tuomas Enbuske - Sivistyksen käsikirja
10.00
Tohtori Kleistin perhe
10.50
Päivän kasvo
11.00
Yle Uutiset
11.05
Kiehtova maailma: Euroopan ruokatoreilla
12.00
Jaakko ja maailmanvalloittajat
12.30
Sydämen asialla
13.20
Halveksittu
IMDb
5.1
14.50
Arkistokuvia: Kauneus ja muoti
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
16.00
Avara luonto: Jäinen planeetta
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Scott & Bailey
18.00
Yle Uutiset
18.13
Yle Uutiset alueeltasi
18.16
Yle Uutiset sää
18.20
Päivän kasvo
18.30
Tuomas Enbuske - Sivistyksen käsikirja
19.00
Historia: Kadonnut vakoilukone
20.00
Puutarhaunelmia
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.05
A-studio
21.35
Monroe
22.20
Keskiviikon ravisuora
22.25
Kahden keikka
23.55
Ulkolinja: Japanin eläkepommi
00.00
Uutisikkuna
00.45
Uutisikkuna
04.00
-06.25
Uutisikkuna
LIVE
2
LIVE
3
01.30
Onnensoitto
06.00
Onnensoitto
07.45
Aamusää
08.00
Säätiöt
09.05
Samaa sukua
10.00
Suurin pudottaja
10.30
Lääkärit
11.25
Ostoskanava Tvins.com
12.55
Saaristoruokaa
13.25
Unelmakoti puoleen hintaan
14.25
Kadonneen jäljillä UK
15.25
Alueellinen sääennuste
15.30
Ensisilmäyksellä
16.00
Ensisilmäyksellä
16.30
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
17.00
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
17.30
Salatut elämät
18.00
Salatut elämät
18.30
Salatut elämät
19.00
Seitsemän Uutiset
19.15
MTV Sport Uutiset
19.25
Päivän sää
19.30
Suurin pudottaja
20.00
Duudsonit tuli taloon
21.00
Klikkaa mua
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
Viking Lotto ja Jokeri
22.30
MTV Sport Uutiset
22.45
Kallista kipua
23.45
Noitapiiri
00.40
Monk
01.35
-06.00
Onnensoitto
LIVE
4
03.05
Holmes NYC
04.00
Dr. Phil
05.00
Ennustaja-TV
08.50
Ostosruutu
09.20
Ostosruutu
09.50
Ostosruutu
10.20
Ostosruutu
10.50
LIVE: Tiedä ja Voita
13.20
Hurja remontti
14.20
Shake It Up
14.50
Isännän ja koiran käytöskoulu Amerikassa
15.50
Deittikamera
16.20
Koiralle koti
17.25
Frasier
17.55
Himohamstraajat
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Poliisit
19.30
Poliisit
20.00
Hurja painonpudotus UK
20.57
Keno
21.00
Kuppilat kuntoon, Jyrki Sukula!
22.00
Criminal Minds - FBI-tutkijat
23.00
Castle
00.00
Frasier
00.30
Poliisit
01.00
Red Widow
02.00
Dr. Phil
03.00
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
5
07.55
SVT: Gomorron Sverige
11.40
SVT: Matiné: Himlens hjärta
13.15
SVT: Via Sverige
13.30
SVT: Lögnen
14.00
SVT: Vem vet mest?
14.30
SVT: Idrottens himmel och helvete
15.00
SVT: Allsång på Skansen
16.55
Tiedehemmot
17.14
Uusi koti Ruotsissa
17.19
Ruohonjuuritasolla
17.25
Urheilevat norjalaiset
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
Tarinoita maailmalta: Emilin kesäloma
18.04
Olli - avulias auto
18.09
Taikaleipää
18.18
Mami Fatale
18.30
Kapteeni Sapelihammas - merten kuningas
18.44
Kysy Laralta
18.57
Ruohonjuuritasolla
19.00
Tyylikkäitä tilaratkaisuja
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.45
Muotokuvassa : Milja Sarkola
20.15
Suomalaisia valokuvaajia: Kuvasiskot
20.30
Unelmien puutarhat
21.00
AD 1790
22.00
Henkivartijat
23.15
SVT: Hundra procent bonde
23.45
SVT: Patrik 1,5
01.25
SVT: Programtablå
01.30
SVT: Fett, fusk och frosseri
02.00
SVT: Piratöarna
02.25
SVT: Tilly och hennes vänner
02.35
SVT: Scouts safari
02.55
-03.00
SVT: Benny Brun
LIVE
6
01.50
Onnensoitto
06.00
Onnensoitto
07.45
Astral TV
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Guthy Renker
12.00
Ostoskanava Tvins.com
14.00
Jamie Oliverin kotona
14.30
Jamie Oliverin kotona
15.05
Pomo piilossa UK
16.00
Myytinmurtajat
17.00
Lemmen viemää
18.00
Walker, Teksasista
18.50
Pilanpäiten
19.00
Naapurit-arvonta
19.05
Ensisilmäyksellä
19.30
Lainvalvojat
20.00
Miehen puolikkaat
20.30
Simpsonit
21.00
The Hero
22.00
Aurinkorannan tähtöset
22.30
The McCoys Show
23.00
666 Park Avenue
23.55
Vampyyripäiväkirjat
00.50
Bones
01.45
-06.00
Onnensoitto
LIVE
7
03.25
Maailman paras selvänäkijä
04.20
Spartacus - gladiaattori
06.30
Suhdekoukerot
07.00
Ihmemies MacGyver
08.00
Matlock
08.55
TV Shop Tvins
11.55
70's show
12.20
70's show
12.50
Tahdon morsiuspuvun: Kaasot
13.15
Kakkukuningas
13.45
Kakkukuningas
14.15
Ihmemies MacGyver
15.10
Matlock
16.10
Kadonneet
17.05
Suhdekoukerot
17.30
Tatuointistudio HelsINK
18.00
70's show
18.30
70's show
19.00
Las Vegas
20.00
Tatuointistudio HelsINK
20.30
Poliisikokelaat
21.00
Down to You - me kaksi
IMDb
4.6
22.55
Blacklist
23.50
Blacklist
00.45
Tappavat suhteet
01.40
Hauska Britannia
02.10
Ponille kyytiä
02.40
Ponille kyytiä
03.05
-05.50
Patriot
IMDb
7.0
LIVE
8
03.10
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Hulluna häämekkoihin XL
09.30
Tuhluriprinsessat
10.00
Sarahin sisustusvinkit
10.30
Eden
11.00
Lauran matkakuvia: Tukholma
11.30
Yllätyskokki Niki
12.00
Elixir
12.30
Arvostele mun illallinen Australiassa
13.00
Tomin keittiö
13.30
Tuhluriprinsessat
14.00
Hulluna häämekkoihin XL
14.30
Kotikokkien taistelu
15.30
Olet mitä syöt
16.00
Neljät häät Amerikassa
17.00
Hurja remontti
18.00
Kotikokkien taistelu
19.00
Neljät häät Amerikassa
20.00
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
21.00
Sinkkuelämää
21.40
Sinkkuelämää
22.20
Nashville
23.20
Ruotsin miljonääriäidit New Yorkissa
00.20
Kotikokkien taistelu
01.20
Neljät häät Amerikassa
02.20
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
9
03.20
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
09.05
Ostosruutu
09.35
Ostosruutu
10.05
Ostosruutu
10.35
LIVE: Tiedä ja Voita
11.05
Krokotiilimies
12.05
Apua avajaisiin
12.55
Leijonan luola Ruotsi
13.50
Henkka & Niki vs. Amerikka
14.20
Jyrki Sukulan makujen maa
14.50
Kuppilat kuntoon Ruotsi
15.45
Huijarirakentajat
16.40
LA Ink
17.35
Leijonan luola Ruotsi
18.30
Kuppilat kuntoon Ruotsi
19.30
Panttilainaamo
20.00
Panttilainaamo
20.30
Panttilainaamo
21.00
Poliisit Norja
21.30
Poliisit Norja
22.00
Hyvät ja huonot uutiset
23.00
Konttori
23.30
Maaginen Criss Angel
00.20
Trigger Happy TV
00.50
Trigger Happy TV
01.20
Rantavahdit
01.50
LA Ink
02.45
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
10
01.30
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Dog, palkkionmetsästäjä
18.30
Dog, palkkionmetsästäjä
19.00
Roudarit
19.30
RaviTV
21.00
Fast n' Loud
22.00
The Shepherd: Border Patrol
IMDb
5.7
23.50
NCIS Rikostutkijat
00.40
A-Team
01.30
Star Trek: The Next Generation
02.25
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.50
Sky News
06.00
Sky News
06.36
FOX Kids: Lola & Virginia
06.50
FOX Kids: Sannin taikamatka
07.02
FOX Kids: Sannin taikamatka
07.14
FOX Kids: Trollz
07.38
FOX Kids: My Little Pony
08.00
FOX Kids: Transformers
08.23
FOX Kids: Avatar 3
08.48
FOX Kids: Hot Wheels
09.10
Wipeout
10.00
24Kitchen: Sara La Fountain
10.25
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
10.50
24Kitchen: Itä haukkaa länttä
11.20
24Kitchen: Kapinakokki Santeri Hämäläinen
11.50
Uskomaton eläinlääkäri Pol
12.40
Eläinkunnan hurjimmat
13.30
Amishit: Rintamakarkurit
14.20
Tappajaeläimet
15.15
Aarteen tonkijat
15.40
Hetki ennen tuhoa
16.05
Lentoturmatutkinta
17.00
Paksut poliisit
17.20
Autiotalojen aarteet
17.50
Autiotalojen aarteet
18.15
Lyödään ällikällä
18.40
Family Guy
19.10
How I Met Your Mother
19.35
How I Met Your Mother
20.00
Huutokaupan Metsästäjät
20.30
Huutokaupan metsästäjät: Texas
21.00
Criminal Minds
21.55
The Happening
IMDb
5.0
23.30
How I Met Your Mother
23.55
How I Met Your Mother
00.20
Seraphim Falls
IMDb
6.7
02.10
Family Guy
02.35
Family Guy
03.00
24Kitchen: Sara La Fountain
03.25
24Kitchen: Kapinakokki Santeri Hämäläinen
03.55
-05.59
Sky News
LIVE
13
01.00
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
10.00
Remontilla rahoiksi
10.30
Toinen nainen
11.00
Ostoskanava Guthy Renker
12.00
Market Kitchen
12.50
Hullut hamstraajat
13.45
Stylisti Rachel Zoe
14.40
Neljä huonetta
15.40
Lääkärit
16.30
Jamie Oliverin helpot herkut
17.00
Face
18.00
Lily Cole taiteen parissa
19.00
Remontilla rahoiksi
20.00
Grand Designs - unelma-asunnot
21.00
Vieraat toisilleen
IMDb
5.7
22.45
Iholla
23.15
Remontilla rahoiksi
00.10
NYC:n täydelliset naiset
01.05
-05.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.55
Tonnikalan saalistajat
04.45
Alaskan poliisit
05.35
Tyhmyrien tiedettä
06.00
Lyömättömien yhteenotto
06.50
Remonttitalli
07.40
Cosmos: kaikki elämästä
08.30
Yukonin kultamaat
09.20
Tonnikalan saalistajat
10.05
Moniavioisuuden kannattajat
10.55
Lyömättömien yhteenotto
11.45
Remonttitalli
12.35
Aivopelit
13.00
Aivopelit
13.25
Aivopelit
13.50
Aivopelit
14.15
Aivopelit
14.40
Aivopelit
15.05
Aivopelit
15.30
Aivopelit
15.55
Numeropeliä
16.20
Numeropeliä
16.45
Numeropeliä
17.10
Numeropeliä
17.35
Numeropeliä
18.00
Numeropeliä
18.25
Vaarallisen valtatien pelastajat Kanada
19.20
Alaskan poliisit
20.20
Tyhmyrien tiedettä
20.45
Tyhmyrien tiedettä
21.10
Numeropeliä
21.35
Numeropeliä
22.00
Lyömättömien yhteenotto
22.50
Vankilassa ulkomailla
23.45
Tabu
00.35
Tyhmyrien tiedettä
01.00
Tyhmyrien tiedettä
01.25
Lyömättömien yhteenotto
02.15
Tabu
03.05
Vankilassa ulkomailla
03.55
-04.40
Tonnikalan saalistajat
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.30
Jerusalemin muureilla
04.00
TV7 Israel News
04.15
Varustamo
04.45
Armon kalliolla
05.05
Uskosta totta
05.35
Herra käyttää lääkäriä
06.05
Minä odotan sinua, Herra
06.10
Lähetyspysäkki
06.20
Pastori Tommy Liljan seurassa
06.50
Viron pastorit areenalla
07.20
Parantava rukous - Pirkko Jalovaara
07.50
Kuningaskunnan tuuli
08.20
Passion for Jesus
08.50
Tulinuoli
09.20
Kaikkeen maailmaan
09.50
Andrew Wommack evankeliumin äärellä
10.20
Koputus
10.50
Herra, opeta minua
11.20
Jerusalemin muureilla
11.50
TV7 Israel News
12.05
Varustamo
12.35
Armon kalliolla
12.55
Raamattu puhuu sinulle
13.05
Uskosta totta
13.35
Herra käyttää lääkäriä
14.05
Minä odotan sinua, Herra
14.10
Lähetyspysäkki
14.20
Pastori Tommy Liljan seurassa
14.50
Viron pastorit areenalla
15.20
Parantava rukous - Pirkko Jalovaara
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Isännän pöydässä
16.30
Lasten Taivas
17.00
Veli-Villen kolme maailmaa
17.10
Lasten kotipuu
17.30
Tervetuloa kotiin
18.00
Iloa arkeen - Joyce Meyer
18.30
2000 vuoden aikamatka
19.00
Polvijärven pastori
19.30
Jerusalem studio
20.00
TV7 Israel News
20.15
Esy Flow
21.15
Pyhän Hengen ilta
22.15
Israelin puolesta Brysselissä
22.45
Sanan ja runon tuoksua
23.00
Helena Penttilä
23.30
Jumalan lasten auktoriteetti
00.00
Isännän pöydässä
00.30
Lasten Taivas
01.00
Lasten kotipuu
01.20
Tervetuloa kotiin
01.50
Iloa arkeen - Joyce Meyer
02.20
2000 vuoden aikamatka
02.50
Polvijärven pastori
03.20
Jerusalem studio
03.50
-04.05
TV7 Israel News
07.00
Tuomas Enbuske - Sivistyksen käsikirja
08.20
Päivän kasvo
08.30
Yle Uutiset Uusimaa
08.37
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
08.44
Yle Uutiset Lounais-Suomi
08.51
Yle Uutiset Häme
08.58
Yle Uutiset Keski-Suomi
09.05
Yle Uutiset Itä-Suomi
09.12
Yle Uutiset Pohjanmaa
09.19
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
09.30
On monia asioita joita ei voi ymmärtää
10.15
Tove ja meri
12.20
Halveksittu
IMDb
5.1
13.50
Arkistokuvia: Kauneus ja muoti
14.10
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.00
A-studio
16.00
Pikku Kakkonen
17.00
Uusi päivä
17.25
Uusi päivä
18.00
Blogistania: Isyyspakkaus
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
18.45
Päivän kasvo
18.55
Filmikellari
19.00
Erikoisrajajääkärit
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.05
Ajankohtainen kakkonen
20.55
Alamaailma
21.45
-22.13
Tuomas Enbuske - Sivistyksen käsikirja
00.00
ATP Tennis 1000: Toronto / 1. ja 2. kierros
12.00
ATP Tennis 1000: Toronto / 1. ja 2. kierros
18.00
ATP Tennis 1000: Toronto / 2. kierros
00.00
Premier League World
00.30
Timanttiliiga Highlights: Glasgow / 1. päivä
01.30
-06.15
ATP Tennis 1000: Toronto / 2. kierros
10.25
C More Action -ohjelmistoa
13.45
ATP Tennis 1000
19.45
Premier League Legends
20.15
UEFA Champions League
22.00
-05.03
C More Action -ohjelmistoa
06.30
Lähetystauko MTV Max
09.40
GP3
10.30
GP2
11.30
World of Freesports
12.00
Late Show With David Letterman
12.45
Pihan myllääjät
13.10
Pihan myllääjät
13.35
Pihan myllääjät
14.00
Air Race
15.00
FinRace rata-ajon SM
16.00
MM Motocross
16.30
MM Supermoto
17.00
Metsästäjän Kanada
17.30
Metsästäjän Kanada
18.00
Maailman tehokkaimmat mönkijät
18.30
Maailman tehokkaimmat mönkijät
19.00
Les Goldin panttilainaamo
19.25
Talvisodan henki
19.30
Les Goldin panttilainaamo
20.00
Pelastusjoukot
20.30
Pelastusjoukot
21.00
Nhra
21.30
Autohullun käsikirja
22.00
Cleveland Show
22.30
Ihmismetsästäjä
23.20
Walker, Teksasista
00.05
Late Show With David Letterman
00.50
Rikos ratkaistu
01.35
-02.35
Tractor Pulling SM
06.00
Jummi Jammi
06.30
Teletapit
06.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Mokon suuri maailma
07.15
Ystävämme Susu
07.30
Hello Kitty - onnistu kanssani!
07.40
Miffy ja ystävät
07.45
Aapon ja Tiian seikkailut
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Halinallet
08.30
Juniorijumppa
08.31
Tessu
08.40
Kassu-kissa
08.45
Mimosa ja Petteri
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Van Dogh
09.10
Manon
09.20
Hello Kitty - onnistu kanssani!
09.30
Kassu-kissa
09.35
Mokon suuri maailma
09.50
Puuha-Pete
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Muumien maailma
10.15
Chuggington
10.25
Van Dogh
10.30
Jummi Jammi
10.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
11.00
Maija Mehiläinen
11.25
Maija Mehiläinen
11.50
Pororo
12.00
Juniorijumppa
12.01
Arttu
12.30
Pikku kunkku
12.40
Pikkukokkikoulu
12.50
Pikkukokkikoulu
13.00
Juniorijumppa
13.01
Bibi ja Tiina
13.30
Eläimet pelissä
14.00
Katti kaiken tietää!
14.30
Mona Vampyyri
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
Munamies
16.00
iCarly
16.25
Avaruuspingviinit
16.50
Sherlock - lasten salapoliisiseikkailu
17.00
Ryhmymaan taikakirja
17.15
SheZow
17.30
Robottijengi
17.45
Vampyyrikoulu
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Winx-klubi
18.30
Halinallet - Reilunalle loistaa
19.40
Takkutarha
02.50
Turvatalo
IMDb
6.7
04.45
Last Call at the Oasis
IMDb
7.2
06.20
Mammas pojkar
IMDb
4.6
08.05
Soul-Siskot
IMDb
5.6
10.00
Jesus Christ Superstar - Live Arena Tour
IMDb
6.3
11.40
Twist of Faith
IMDb
6.4
13.05
The Summit
IMDb
6.8
14.45
Gambit
IMDb
5.7
16.15
Milk
IMDb
7.5
18.25
Riding Giants
IMDb
7.8
20.05
Som du ser mig
IMDb
8.0
22.00
Jack Reacher: Tappajan jäljillä
IMDb
7.0
00.10
Wallander - Mordbrännaren
01.45
Underworld: Awakening
IMDb
6.4
03.15
-04.39
Sightseers
IMDb
6.5
04.00
Kohde
05.00
Turn
06.00
Looking
06.30
Looking
07.00
Believe
08.00
Mad Men
09.00
The Office
09.30
The Office
10.00
Looking
10.30
Looking
11.00
Believe
12.00
Mad Men
13.00
The Office
13.30
The Office
14.00
Looking
14.30
Looking
15.00
Believe
16.00
Mad Men
17.00
The Office
17.30
The Office
18.00
Looking
18.30
Looking
19.00
Believe
20.00
Mad Men
21.00
Shameless
22.00
Falling Skies
23.00
The Leftovers
00.00
Heartless
01.00
Kohde
02.00
Turn
03.00
Believe
04.00
-04.41
Kohde
03.20
Naisen elämää
IMDb
6.7
04.50
Arn - Temppeliritari
IMDb
6.5
07.10
Saariston lapset ja hylje
IMDb
6.3
08.40
Saariston lapset
IMDb
6.1
10.10
Loranga, Masarin ja Dartanjang
11.05
Svar med foto
IMDb
5.3
12.35
Hur som helst är han jävligt död
IMDb
3.1
14.10
Ägget är löst!
IMDb
6.0
15.45
Scener ur ett kändisskap
IMDb
5.0
17.20
Täältä tullaan tulevaisuus
IMDb
4.9
19.00
Drömkåken
IMDb
5.0
21.00
Kommissarie Späck
22.20
9 millimeter
IMDb
3.2
00.00
Metsästäjät
IMDb
6.7
02.00
30:e november
IMDb
3.9
03.50
-05.23
Miffo
IMDb
5.7
02.40
Warm Bodies
04.20
Red 2
IMDb
6.6
06.20
Officer Down
IMDb
5.9
08.00
Lumoava kirous
IMDb
6.1
10.00
Tarok
IMDb
5.7
12.10
Ender's Game
IMDb
6.8
14.00
Struck by Lightning
IMDb
6.4
16.00
Itse ilkimys 2
IMDb
7.3
18.00
Ego
IMDb
6.1
20.00
Warm Bodies
21.50
This is 40
IMDb
6.2
00.00
Red 2
IMDb
6.6
02.00
-04.10
Fast & Furious 6
23.00
Layer Cake - diilerin käsikirja
IMDb
7.4
19.00
Welcome to the Punch
IMDb
6.1
20.50
Django Unchained
IMDb
8.4
07.00
Arthur ja minimoit
IMDb
6.0
09.00
Salamaseepra
IMDb
5.1
11.00
Barbie - Joutsenlampi
IMDb
5.4
13.00
Bratz: The Movie
IMDb
3.0
15.00
The Spy Next Door
IMDb
5.2
17.00
Peilinaamio
IMDb
7.0
19.00
Wizard
IMDb
6.0
21.00
Jack and the Beanstalk
IMDb
4.7
23.00
Otto er et Næsehorn
IMDb
5.7
01.00
-02.39
A Plumm Summer
IMDb
6.1
00.30
NHL-klassikko: Los Angeles Kings - Montreal Canadiens
10.00
NHL-klassikko: Dallas Stars - New Jersey Devils
13.30
NHL: Florida Panthers - Tampa Bay Lightning
15.30
KHL: Lev Praha - Metallurg Magnitogorsk
17.30
NHL-klassikko: Dallas Stars - New Jersey Devils
21.00
NHL-klassikko: Colorado Avalanche - New Jersey Devils
23.30
-10.00
NHL-klassikko: Washington Capitals - Detroit Red Wings
02.00
NASCAR Highlights: GoBowling.com 400
14.00
Golf: Reno-Tahoe Open
16.30
Athletix
17.00
Trans World Sport
20.00
Golf: World Golf Championships Highlights
21.00
Golf: PGA Tour Highlights
22.00
Golf: Bridgestone Invitational
01.00
Athletix
01.30
-02.00
Futbol Mundial
02.00
Golf: Golfing World - Daily News
10.00
Golf: Golfing World - Daily News
11.00
Golf: 3M Championship
14.00
Golf: Golfing World - Daily News
15.00
Golf: Reno-Tahoe Open
17.30
Golf: Countdown to The Ryder Cup
18.00
Golf: World Golf Championships Highlights
19.00
Golf: PGA Tour Highlights
20.00
Golf: Golfing World - Daily News
21.00
Golf: Challenge Tour Highlights
22.00
Golf: European Tour Weekly
22.30
Golf: Champions Tour Highlights
23.30
Golf: Inside the PGA Tour
00.00
Golf: World Golf Championships Highlights
01.00
Golf: European Tour Weekly
01.30
Golf: Inside the PGA Tour
02.00
-10.00
Golf: Golfing World - Daily News
00.00
NHL: Boston Bruins - New York Rangers
10.00
NHL: New York Islanders - Detroit Red Wings
12.00
NHL: Dallas Stars - Chicago Blackhawks
14.00
NHL: San Jose Sharks - St. Louis Blues
16.00
Ruotsin karsintasarja: AIK - Malmö Redhawks
18.00
NHL: New York Rangers - Vancouver Canucks
20.00
Ruotsin karsintasarja: Rögle - Djurgården
22.00
NHL: Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs
00.00
-10.00
NHL: San Jose Sharks - Anaheim Ducks
03.00
Elämä Jeesuksen aikakaudella
04.00
Time Team
05.00
Afrikan, Australian ja Intian kätketyt taideaarteet
06.00
Maanalainen sota
07.00
Germaaniset heimot
08.00
Time Team
09.00
Salainen sota
10.00
Elämä Jeesuksen aikakaudella
11.00
Kätketyt salaisuudet
12.00
Missio X
13.00
Vaiettu historia
14.00
Maanalainen sota
15.00
Britannian kuninkaallisten saksalaiset juuret
16.00
Elämä Jeesuksen aikakaudella
17.00
Time Team
18.00
Germaaniset heimot
19.00
Kätketyt salaisuudet
20.00
Kätketyt salaisuudet
21.00
Vaiettu historia
22.00
Kätketyt salaisuudet
23.00
Kiinan synty
00.00
Taistelijoiden klubi: väkivallan historia
01.00
Salainen sota
02.00
Kätketyt salaisuudet
03.00
Elämä Jeesuksen aikakaudella
04.00
-05.00
Time Team
00.00
Ashes to Ashes
IMDb
5.8
07.00
Naturopolis
07.55
Zoo Juniors
08.25
Anna's Wild Life
08.55
Hope For Wildlife
09.50
Kingdom of Plants
10.45
The Incredible African Wildlife
11.45
The Zoo
12.10
The Zoo
12.40
Animal Park Wild in Africa
13.40
Kingdom of Plants
14.35
The Zoo
15.00
The Zoo
15.25
Djurakuten
15.50
Djurakuten
16.15
Animal Park Wild in Africa
17.10
Hope For Wildlife
18.05
Wild Things
18.30
Wild Things
19.00
Chinese Merganser ? Survivor from the Ice Ages
20.00
Terry Pratchett's Facing Extinction
21.00
Leverage
22.00
Criminal Justice
23.00
The Blue Rose
00.00
-07.00
Ashes to Ashes
IMDb
5.8
09.30
Pyöräily: Tour of Poland - Puolan ympäriajo
09.31
Pyöräily: Tour of Poland - Puolan ympäriajo
10.21
Jalkapallo: Naisten alle 20-vuotiaiden MM-kisat, Kanada
11.21
Jalkapallo: Naisten alle 20-vuotiaiden MM-kisat, Kanada
12.29
Snooker: Wuxi Classic Kiina
15.27
Pyöräily: Tour of Poland - Puolan ympäriajo
16.14
Pyöräily: Tour of Poland - Puolan ympäriajo
17.30
Muut lajit: WATTS
17.48
Jalkapallo: *
20.10
Muut lajit: Wednesday Selection
20.11
Ratsastus: FEI Nations Cup Hickstead, Iso-Britannia
20.27
Ratsastus: Riders Club
20.32
Golf: World Golf Championships
20.35
Ratsastus: World Dressage M Falsterbo, Ruotsi
21.05
Golf: U.S. P.G.A. Tour - RBC Canadian Open
21.54
Golf: Golf Club
22.05
Muut lajit: Meeting Golf
22.17
Purjehdus: Yacht Club
22.23
Muut lajit: Wednesday Selection
22.24
Muut lajit: WATTS
22.47
Jalkapallo: Naisten alle 20-vuotiaiden MM-kisat, Kanada
00.56
FIA WTCC: Vakioautojen MM-sarja
01.32
-02.27
Pyöräily: Tour of Poland - Puolan ympäriajo
03.56
Jalkapallo: Naisten alle 20-vuotiaiden MM-kisat, Kanada
05.00
Jalkapallo: Naisten alle 20-vuotiaiden MM-kisat, Kanada
06.01
Australialainen jalkapallo: Australian Football League
06.54
Pyöräily: Tour of Poland - Puolan ympäriajo
07.38
Jalkapallo: Naisten alle 20-vuotiaiden MM-kisat, Kanada
09.07
Jalkapallo: Naisten alle 20-vuotiaiden MM-kisat, Kanada
10.22
Autourheilu: F3 EM-sarja , Itävalta
10.49
Pyöräily: Tour of Poland - Puolan ympäriajo
11.34
Muut lajit: WATTS
12.20
Australialainen jalkapallo: Australian Football League
13.17
Pyöräily: Tour of Poland - Puolan ympäriajo
14.04
Jalkapallo: Naisten alle 20-vuotiaiden MM-kisat, Kanada
14.56
Jalkapallo: Naisten alle 20-vuotiaiden MM-kisat, Kanada
16.25
FIA WTCC: Vakioautojen MM-sarja , Argentiina
16.58
FIA WTCC: Vakioautojen MM-sarja , Argentiina
17.49
Motocross: MM-sarja Lommel, Belgia
18.34
Speedway: EM-sarja , Ruotsi
20.00
Pyöräily: Tour of Poland - Puolan ympäriajo
21.02
Pro Wrestling: This Week on World Wrestling Entertainment
21.36
Pro Wrestling: Vintage Collection
22.27
Nyrkkeily: WBA
23.48
Jalkapallo: Naisten alle 20-vuotiaiden MM-kisat, Kanada
01.57
Mäkihyppy: Kesä GP Wisla, Puola
03.00
Pyöräily: Tour of Poland - Puolan ympäriajo
03.58
-05.27
Jalkapallo: Naisten alle 20-vuotiaiden MM-kisat, Kanada
03.55
American Chopper
04.45
Lentäjät
05.10
Lentäjät
05.35
Ruokatehdas
06.00
Ruokatehdas
06.25
Selviytyjäkaksikko
07.20
Myytinmurtajat
08.15
Backyard Oil
08.40
Varastojen aarteet
09.05
Wheeler Dealers
10.00
Street Outlaws
11.00
Miten se syntyi? Isäntänä Kenneth Tonef
11.30
Keksintöjen kansa
12.00
Naked and Afraid
13.00
Tanked
14.00
Backyard Oil
14.30
Varastojen aarteet
15.00
Kriisinhallinta
16.00
Miten se syntyi? Isäntänä Kenneth Tonef
16.30
Keksintöjen kansa
17.00
Street Outlaws
18.00
Wheeler Dealers
19.00
Myytinmurtajat
20.00
Kultakuume
21.00
Jokien hirviöt
23.00
Naked and Afraid
00.00
Lentäjät
00.30
Lentäjät
01.00
Jokien hirviöt
03.00
Isojalan jäljillä
03.55
-04.45
American Chopper
03.25
Violetta
04.10
Art Attack
04.35
Good Luck Charlie
04.55
Jessie
05.20
Phineas & Ferb
05.45
Lilo And Stitch
06.10
Dog With a Blog
06.35
Good Luck Charlie
07.15
Jake and the Never Land Pirates
07.40
Wander Over Yonder
08.55
Mabel's Guide To Life
09.00
Dog With a Blog
09.45
Liv And Maddie
10.10
Gravity Falls
10.35
Adventures of Disney Fairies
11.05
Suite life on Deck: Break up in Paris
11.55
Dippers guide to the unexplained
12.50
Phineas & Ferb
13.15
Phineas & Ferb
13.40
Pair Of Kings
14.05
Pair Of Kings
14.30
A.N.T Farm
14.55
Good Luck Charlie Special Delivery
15.45
Good Luck Charlie
16.35
Jessie
17.45
Ultimate Violetta
17.50
Good Luck Charlie
18.15
Suite Life On Deck
19.50
Jessie
20.15
Wander Over Yonder
20.30
Recess
20.40
Hannah Montana
21.05
Wizards Of Waverly Place
21.30
Phineas & Ferb
21.45
Dog With a Blog
22.10
Phil of the Future
22.35
Good Luck Charlie
23.00
A.N.T Farm
23.20
Shake It Up
23.40
Jessie
00.05
That's so Raven
00.25
My Babysitter's A Vampire
00.45
Phil of the Future
01.10
Sonny With A Chance
01.30
Pair of Kings
01.55
So Random
02.15
Danny Cunningham The Ninja of the School
02.40
Dude, That's My Ghost
03.05
Packages From Planet X
03.25
-04.10
Violetta
Suomen näppärin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Kauniit ja rohkeat
,
Hockey Night: Ilves - KalPa
,
Syke
,
Tulossa: Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
,
Taivaan tulet
,
Miehen puolikkaat
,
SuomiLOVE
,
Estradilla: Samuli Edelmann kirkossa
,
Vera Stanhope tutkii
,
Hakekaa kätilö!
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti