Vaihtoautot
Sanakirja
Horoskooppi
Reseptit
Viihde
Blogit
Tietovisat
TV-ohjelmat tänään
2
La 02.08.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.15
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
08.00
Yle Uutiset
08.05
Mastodonttien kuolemanloukku
09.00
Yle Uutiset
09.05
Avara luonto: Tiikerin paluu
10.00
Yle Uutiset
10.05
Kiehtova maailma: Euroopan ruokatoreilla
11.00
Yle Uutiset
11.05
Pisara
11.10
Ihantalan ihme
12.05
Tiettömän taipaleen takana
12.35
Sydämen asialla
13.30
Dokumenttiprojekti: Viidakon laki
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Viimeistä päivää
15.40
Näin tehtiin Jäinen planeetta
15.55
Prisma: Katastrofin kynnyksellä
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Ravisuora: Kuninkuusravit
18.00
Yle Uutiset
18.10
Urheiluruutu
18.15
Jaakko ja maailmanvalloittajat
18.45
Avara luonto: Jäinen planeetta
19.35
Ryhmä Pullman
20.30
Yle Uutiset
20.45
Urheiluruutu
21.10
Karjalan kunnailla
22.00
Ylikomisario Morse: Kainin tyttäret
23.45
Valkoinen kuningatar
00.45
Uutisikkuna
04.00
-08.00
Uutisikkuna
LIVE
2
08.37
Babar ja Badun seikkailut
22.05
-23.50
Assembly 2014: Counter-Striken finaali
LIVE
3
01.20
Onnensoitto
06.00
Onnensoitto
07.10
Ostoskanava Tvins.com
08.10
Chuggington
08.25
Professori Balthazar
08.35
Paavo Pesusieni
09.00
Pokémon
09.25
Superpahisten liiga
09.55
Suurin pudottaja
10.55
Hännänheiluttajat
11.25
Ostoskanava Tvins.com
11.55
Kiihdytysajot: Power & Speed 2014
12.30
Pitch - kuningasidea
13.30
Keidas
14.00
Pilanpäiten
14.10
Tie El Doradoon
15.55
Kiinan kesytön luonto
16.55
Top Gear
18.00
Salatut elämät
18.30
Salatut elämät
19.00
Seitsemän Uutiset
19.10
MTV Sport Uutiset
19.30
Tähdet, tähdet -konsertti
21.00
Selviytyjät
22.00
Kymmenen Uutiset
22.10
Päivän sää
22.15
Lotto ja Jokeri
22.25
MTV Sport Uutiset
22.35
Wallander: Pilvilinna
IMDb
6.2
00.20
Isänmaan puolesta
01.25
-06.00
Onnensoitto
LIVE
4
03.10
Kylmäverisesti sinun
04.15
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Ostosruutu
07.30
Ostosruutu
08.00
Elixir Sport
08.30
Eden
09.00
Lentokenttä
09.30
Lentokenttä
10.00
Matkaoppaat
10.30
Matkaoppaat
11.00
Matkaoppaat
11.30
Matkaoppaat
11.55
Matkaoppaat
12.25
Dr. Phil
13.25
Manhattanin koirat
14.25
Eläintarhassa tapahtuu
14.55
Onnea matkaan, Charlie!
15.25
90210
16.25
Poliisit
16.55
Poliisit
17.25
Poliisit
17.55
Poliisit
18.25
Poliisit
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Hotellit kuntoon, Gordon Ramsay
20.00
Hauskat kotivideot
20.57
Keno
21.00
Spanglish - käännöskukkasia
IMDb
6.5
23.40
Neste Oil Ralli Finland: 3. kisapäivän kooste
00.10
Rec
IMDb
7.5
01.45
Hannibal
02.45
River
03.35
-04.35
Kylmäverisesti sinun
LIVE
5
09.00
SVT: Lilla Aktuellt
09.05
SVT: Cirkuskiosken
09.30
SVT: Vi på Saltkråkan
10.00
SVT: Rapport
10.05
SVT: Spisa med Price
10.45
SVT: En askungesaga
11.35
SVT: Bokcirkeln Sundholm
12.05
SVT: Programtablå
12.15
SVT: Vem vet mest?
12.45
SVT: Brassgalen
13.25
SVT: Programtablå
13.30
SVT: Lögnen
14.25
Opiskelijaelämää
14.55
Ruotsalainen kesä Suomessa
15.25
Romanien unelmia
15.55
Kesäpuhujat
16.55
Luontoretkellä: Kaamoksen kuvia
17.25
Eurooppalaisia elokuvadiivoja
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
Bärtil
18.11
Eki Eläinlääkäri
18.21
Saukon seikkailut
18.26
Valdemarin kertomukset
18.30
Rakkausagentit
18.57
Lonkeroiset
19.00
Mitä Kiinassa syödään?
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.40
Sportnytt
19.50
Matador
20.41
Määränpäänä Santiago de Compostela
21.00
SVT: Sommarkväll med Rickard Olsson
22.00
SVT: Peter Apelgrens semesteräventyr
22.30
SVT: När sugfiskar krockar
23.00
SVT: Mitt livs trasmatta
23.45
SVT: Offerrollsretorik
00.00
SVT: Kobra
00.30
SVT: Programmen som förändrade TV
01.00
SVT: Dans för singlar
01.50
SVT: Semesterresa till 70-talet
02.20
SVT: Farfar i fickan
02.30
SVT: Kom ketchup så går vi
02.35
SVT: Olivia
02.45
SVT: Lulu Zipadoo
02.55
-03.00
SVT: Yoko! Jakamoko! Toto!
LIVE
6
01.45
Onnensoitto
06.00
Onnensoitto
08.00
Ostoskanava Tvins.com
10.00
Ostoskanava Guthy Renker
11.00
Ben ja Kate
11.30
Kolme miestä ja tyttö
12.00
Kolme miestä ja tyttö
12.30
Middle
13.00
Tyhjätaskut
13.30
Tyhjätaskut
14.00
Monster Jam - International Racing and Freestyle
14.30
Jamie Oliverin keittiössä
15.30
Explorers - elämysten metsästäjät
16.00
Explorers - elämysten metsästäjät
16.30
Suurperhe Bates
17.00
Tanssien tähtiin
18.00
The Hero
18.50
Pilanpäiten
19.00
Naapurit-arvonta
19.05
Top Gear
20.05
Killer Karaoke
21.00
Tulikokeessa
IMDb
6.6
23.15
C.S.I. Miami
00.10
Arrow
01.05
Grimm
02.00
American Horror Story
02.50
-06.00
Onnensoitto
LIVE
7
06.15
Pallon viemää
06.50
Score
07.20
Kodin kunnostajat
08.15
Ullaredin kyläkauppa
09.10
TV Shop Tvins
12.10
Suhdekoukerot
12.40
Yllätyssulhanen Las Vegasista
14.15
Dawson's Creek
15.05
Prameat mustalaishäät
16.05
Täydelliset hääpuvut
16.35
Breaking Amish
17.30
Poliisikokelaat
18.00
Poliisikokelaat
18.30
Poliisikokelaat
19.00
Herra Deeds
IMDb
5.8
21.00
Evan - taivaanlahja
IMDb
5.4
22.55
Voicella on lentokone 2014
23.10
Playboy esittää: Sexcetera
00.20
Strippiklubin tanssijatar
02.15
-04.25
Melkein julkkis
IMDb
7.9
LIVE
8
03.05
Victoria's Secret Fashion Show 2013
04.00
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Arvostele mun illallinen Australiassa
09.30
Arvostele mun illallinen Australiassa
10.00
Arvostele mun illallinen Australiassa
10.30
Arvostele mun illallinen Australiassa
11.00
Arvostele mun illallinen Australiassa
11.30
Tomin keittiö
12.00
Nigellan uudet herkut
12.35
Leila leipoo
13.05
Olet mitä syöt
13.35
Olet mitä syöt
14.05
Olet mitä syöt
14.35
Olet mitä syöt
15.05
Huikeat kakut
16.00
Kirsi ja himoshoppaajat
17.00
Taste
18.00
Sisustusarkkitehti Marko Paananen
19.00
Suomen kaunein mökki
20.00
Supermarjo ja tytöt 2
21.00
Maailman övereimmät juhlat
22.00
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
23.00
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
00.00
Kohtalokas suhde
IMDb
4.1
01.50
Ringer
02.35
Supertähtien siivellä
03.30
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
9
02.30
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
06.40
Ostosruutu
07.10
Ostosruutu
07.40
Ostosruutu
08.10
Merimaili
08.40
Jaksa paremmin
09.10
Henkka & Niki vs. Amerikka
09.40
Henkka & Niki vs. Amerikka
10.10
Kuppilat kuntoon Ruotsi
11.00
Kuppilat kuntoon Ruotsi
11.55
Ruotsin karmein koti
12.50
Krokotiilimies
13.50
Krokotiilimies
14.45
Suomen huutokauppakeisari
15.40
Suomen huutokauppakeisari
16.35
Kuuluisat kuppilat
17.05
Kuuluisat kuppilat
17.30
Kuuluisat kuppilat
18.00
Arman ja viimeinen ristiretki
18.35
Arman ja viimeinen ristiretki
19.05
Panttilainaamo
19.35
Panttilainaamo
20.00
Panttilainaamo
20.30
Panttilainaamo
21.00
Maaginen Criss Angel
21.55
Metsien miehet
22.50
Villit nettivideot
23.20
Villit nettivideot
23.50
Maailman vaarallisimmat tiet
00.45
Australian rajalla
01.15
Bullrun - kaasu pohjassa
01.45
Eriskummalliset rikokset
02.20
NCIS Los Angeles
03.15
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
10
02.15
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
6D: Alanis Morisette
18.30
6D: Keane
19.00
Ruotsinlaivalla 24h
20.00
Trokarit
21.00
Richterin asteikko
22.00
Cleaners
22.30
Kohtalokkaat kaunottaret
23.00
Into the Sun
IMDb
4.1
00.50
Star Trek: The Next Generation
01.40
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.35
24Kitchen: Teemu Laurell
04.05
Sky News
06.00
Sky News
06.36
FOX Kids: Sketsiä!
06.48
FOX Kids: Sketsiä!
06.59
FOX Kids: Sannin taikamatka
07.11
FOX Kids: Sannin taikamatka
07.23
FOX Kids: Lola & Virginia
07.37
FOX Kids: Pound Puppies
07.59
FOX Kids: Hot Wheels
08.21
FOX Kids: Hot Wheels
08.43
FOX Kids: My Little Pony
09.05
FOX Kids: Trollz
09.29
FOX Kids: Monsuno
09.50
Wipeout Kesä
10.40
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
11.05
24Kitchen: Sara Chafak suolasta sahramiin
11.30
24Kitchen: Teemu Laurell
12.00
Eläinkunnan hurjimmat
12.50
Supertehtaat
13.40
Supertehtaat
14.30
Aivopelit
14.55
Hetki ennen tuhoa
15.20
Hetki ennen tuhoa
15.45
Hetki ennen tuhoa
16.10
Hetki ennen tuhoa
16.35
Hetki ennen tuhoa
17.00
Saulin Paras Kaveri
17.55
Rojua, rojua
18.50
Asehullu perhe
19.45
Varastojen metsästäjät
20.10
Varastojen metsästäjät
20.35
Varastojen metsästäjät
21.00
Criminal Minds
21.55
Haihurrikaani
23.25
The Bridge
00.10
The Gift - Enne
IMDb
6.7
02.05
Pakenin lahkosta
02.50
Satojen kissojen nainen
03.40
-05.59
Sky News
LIVE
13
01.45
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Neljä huonetta
10.30
Neljä huonetta
11.30
Jamie Oliverin kotona
11.55
OC:n täydelliset naiset
12.50
OC:n täydelliset naiset
13.45
OC:n täydelliset naiset
14.40
OC:n täydelliset naiset
15.40
Pilanpäiten
15.45
Lily Cole taiteen parissa
16.45
Face
17.45
Esittelyssä: Iholla
17.55
Muodin huipulle
18.50
Koko Britannia leipoo
20.00
Maajussille morsian
21.00
Meidän häät
22.00
Frendit
22.30
Frendit
23.00
Frendit
23.30
Pariterapiaa
00.25
Miamin täydelliset naiset
01.15
-06.03
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.10
Vankilassa ulkomailla
04.00
Tonnikalan saalistajat
04.45
Alaskan poliisit
05.35
Tyhmyrien tiedettä
06.00
Henkensä edestä
06.50
Jalokivien metsästäjät
07.35
Romut rahaksi
07.55
Autojen ensiapu
08.45
Remonttitalli
09.30
Vaarallisen valtatien pelastajat Kanada
10.20
Henkensä edestä
11.10
Jalokivien metsästäjät
12.00
Lyömättömien yhteenotto
12.50
Remonttitalli
13.40
Remonttitalli
14.30
Remonttitalli
15.20
Remonttitalli
16.10
Remonttitalli
17.00
Remonttitalli
17.50
Remonttitalli
18.40
Huuhaa-tieteen huijarit
19.30
Lyömättömien yhteenotto
20.20
Alaskan selviytymiskoe
21.10
Romut rahaksi
21.35
Romut rahaksi
22.00
Huumebisnes Oy
22.50
Vankilassa ulkomailla
23.45
Tabu
00.35
Kiven sisällä
01.25
Peiteprojekti Yhdysvalloissa
02.15
Tabu
03.05
Evakuoikaa Maa
03.55
-04.45
Aikamatkaajat
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.30
Ilon ja rohkeuden Henki
04.00
Mars Hill Church
05.00
Yhteistä ylistystä Laikun lavalla
05.40
Pelastusrukous
05.45
Come Home
06.15
Jumala puhuu
06.45
Passion for Jesus
07.15
Jeesus - Kuningaskunta ilman rajoja
07.40
Pekan biisit
07.45
Vilkku
08.15
Minä odotan sinua, Herra
08.20
Lähetyspysäkki
08.30
Uusi Testamentti avautuu
09.15
Yliluonnollista
09.45
Isännän pöydässä
10.15
Jerusalem studio
10.45
TV7 Israel News
11.00
Christian World News
11.30
Ilon ja rohkeuden Henki
12.00
Mars Hill Church
13.00
Yhteistä ylistystä Laikun lavalla
13.40
Pelastusrukous
13.45
Come Home
14.15
Jumala puhuu
14.45
Suolapala
14.50
Ohjelmatiedot
15.00
Jerusalemin muurinvartijat
16.00
Polvijärven pastori
16.30
Lelulaatikko
17.00
Seitsemäs päivä
17.30
Klubi 700
18.00
Kämmenellä
18.30
Café Raamattu
19.00
Pyhän Hengen ilta
20.00
Gershon Nerelin Israel
20.10
Israel puhuu
20.40
Ruudun vangit
22.30
Manga Messiaan jäljillä
23.00
Hillsong TV
23.30
Tie on valmis!
00.00
Polvijärven pastori
00.30
Seitsemäs päivä
01.00
Klubi 700
01.30
Kämmenellä
02.00
Café Raamattu
02.30
Pyhän Hengen ilta
03.30
Gershon Nerelin Israel
03.40
-04.10
Israel puhuu
06.53
Nimipäiväonnittelu: 2.8.
06.55
Pingu: Lastenvahtina
07.00
Touhukkaat: Naruvoro
07.20
Postimies Pate, erikoislähettipalvelu
07.35
Babar ja Badun seikkailut
08.00
Galaxi
09.00
Nuoret mestarit: Koiramestari
09.30
Tuomas Enbuske - Sivistyksen käsikirja
10.00
Päivän kasvo
13.35
Elää ja palaa
14.40
Kaks Marjaa
15.15
TV-arkiston vieraana: Marja Korhonen kertoo
15.22
Ilkamat
16.05
Erikoisrajajääkärit
16.35
Erikoisrajajääkärit
17.05
Ihantalan ihme
18.00
Jaakko ja maailmanvalloittajat
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
18.40
Tartu Mikkiin
19.30
Yle Uutiset
19.45
Urheiluruutu
20.10
Karjalan kunnailla
00.10
Timanttiliiga: Pariisi
09.00
Premier League Legends
09.30
MM Supermoto: Castelletto di Branduzzon osakilpailu
10.00
Lentopallon Maailmanliiga: Välierä 1
12.00
Lentopallon Maailmanliiga: Välierä 2
14.00
Wimbledon: Välierä 1, naiset
15.30
Wimbledon: Välierä 2, naiset
17.00
Wimbledon: Välierä 1, miehet
20.05
Wimbledon: Välierä 2, miehet
22.00
Timanttiliiga: Glasgow / 1. päivä
00.10
-09.00
Timanttiliiga: Glasgow / 2. päivä
22.00
C More Action -ohjelmistoa
09.00
C More Action -ohjelmistoa
16.50
Purjehdusta: 49er Grand Prix
17.20
Valioliiga
19.10
Valioliiga
21.00
Premier League Legends
21.30
Premier League World
22.00
-04.45
C More Action -ohjelmistoa
03.25
Palkkionmetsästäjät Dog ja Beth
06.30
Lähetystauko MTV Max
08.15
Late Show With David Letterman
09.00
Late Show With David Letterman
09.45
Late Show With David Letterman
10.30
Purjehdusta: 49er Grand Prix
11.00
World of Freesports
11.30
World of Freesports
12.00
Tractor Pulling SM
13.00
Kaikilla vaihteilla
13.30
Kaikilla vaihteilla
14.00
Nopeudet testissä
14.20
GP2: Lauantain kilpailu - Unkari
15.40
GP3
16.30
MM Motocross
17.00
Max.doc: Vettel - Maailmanmestari
17.30
Max.doc: Rakastan autoani!
18.05
FinRace rata-ajon SM
19.00
Max.doc: Bruce Mclaren
20.00
Glades
21.00
Duck Commander
21.30
Palkkionmetsästäjät Dog ja Beth
22.15
Maailman tehokkaimmat mönkijät
22.40
Maailman tehokkaimmat mönkijät
23.05
Maailman tehokkaimmat mönkijät
23.30
Erikoisia rikoksia
00.00
Autovarkaat
00.50
Kunnian kentillä
01.40
World of Freesports
02.10
Buck Medley - Villieläinten kesyttäjä
02.35
-03.05
Buck Medley - Villieläinten kesyttäjä
06.00
Hopla
06.30
Teletapit
06.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
07.00
Kaislan komero
07.15
Maija Mehiläinen
07.30
Ystävämme Susu
07.45
Kaupungin Sankarit
08.00
Juniorin aamujumppa
08.01
Kioka
08.10
Van Dogh
08.15
Ella Elefantti
08.30
Onnenpäivä: Hyvää huomenta!
08.32
Halinallet
08.54
Onnenpäivä: Viestikeskus
09.02
Vikke Viikinki
09.14
Kotiviidakon kuningas
09.28
Onnenpäivä: Viestikeskus
09.36
Hauskat eläinperheet
09.41
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.45
Idan puutarha
10.00
Miffy ja ystävät
10.05
Muumien maailma
10.15
Onnenpäivä: Hei hei!
10.16
Mimosa ja Petteri
10.30
Seikkailija Dora
11.00
Ti-Ti Nallen leikkivä ja laulava kuvakirja
11.50
Pororo
12.00
Rexi-koiran seikkailut
12.10
Tiheikön väki
12.35
Myyrä
12.45
Myyrä
12.55
Pikku kunkku
13.05
Pikku kunkku
13.15
Soittotunti
13.30
Ounou!
13.45
Mimmikoto
14.00
Juniorin 10 kysymystä
14.10
Unkarilainen satukirja
14.20
Unkarilainen satukirja
14.30
Kuningas Arthurin katastrofit
15.00
Vampyyrikoulu
15.15
Robottijengi
15.30
Mia ja minä
16.00
Tarkastaja Gadget
16.30
Lucky Luken uudet seikkailut
16.55
Oggi ja torakat
17.20
Juniorin 10 kysymystä
17.30
Korisjengi
18.00
Paavo Pesusieni
18.30
Fish n' Chips
18.45
VJ DJ
19.00
Code Lyoko
19.25
Professori Balthazar
19.30
Beyblade: Metal Fury
19.55
Leo
03.30
House of Versace
IMDb
5.7
05.05
The Reluctant Fundamentalist
IMDb
6.9
07.15
Soul-Siskot
IMDb
5.6
09.15
Jack and Jill
IMDb
3.4
10.45
Beasts of the Southern Wild
IMDb
7.3
12.20
Paholainen pukeutuu Pradaan
IMDb
6.9
14.10
Will
IMDb
7.0
15.55
Lumikki ja metsästäjä
IMDb
6.1
18.00
Percy Jackson: Hirviöidenmeri
IMDb
6.0
19.50
Mud
IMDb
7.4
22.00
Jackass esittää: Paha pappa
IMDb
6.7
23.30
Wallander - Den orolige mannen
01.10
Laittomat
IMDb
7.3
03.05
-04.29
Hostel 3
04.00
Kohde
05.00
Turn
06.00
Girls
06.30
Girls
07.00
Girls
07.30
Girls
08.00
Girls
08.30
Girls
09.00
The Office
09.30
The Office
10.00
The Office
10.30
The Office
11.00
The Office
11.30
The Office
12.00
The Office
12.30
The Office
13.00
The Office
13.30
The Office
14.00
The Office
14.30
The Office
15.00
The Office
15.30
The Office
16.00
The Office
16.30
Believe
17.15
Believe
18.00
Believe
18.45
Believe
19.30
Believe
20.15
Believe
21.00
Family Tree
21.30
Family Tree
22.00
Halt and Catch Fire
23.00
Game of Thrones
00.00
Heartless
00.45
Heartless
01.30
Heartless
02.15
Heartless
03.00
Heartless
04.00
-04.57
True Detective
03.30
1939
IMDb
5.2
06.40
Naapurihaudan kaveri
IMDb
5.6
08.15
Lotta osaa kaiken
IMDb
5.7
09.40
Lassen kesäloma
IMDb
6.6
11.10
Unelma Riitasta
13.00
Tuppen
IMDb
5.7
14.35
Hyvää yötä, herra Kulkuri
15.05
Jönssonliiga näyttää taitonsa
IMDb
3.7
16.45
Arn - Temppeliritari
IMDb
6.5
19.00
Saariston lapset ja hylje
IMDb
6.3
20.30
Vaahteramäen Eemeli
21.00
Seuramatka
IMDb
7.1
22.45
Surmanjahti
IMDb
6.3
00.30
Yhteinen onni
IMDb
5.4
02.00
G
IMDb
5.0
03.50
-05.10
Tukeva taskuvaras
IMDb
4.3
22.00
Mafiaperhe
IMDb
6.4
04.00
Kvinden i buret
IMDb
7.1
06.00
Mafiaperhe
IMDb
6.4
08.00
Väärät paperit
IMDb
5.7
10.00
ParaNorman
IMDb
7.0
12.00
Posketonta bongausta
IMDb
6.1
14.00
Pitch Perfect
IMDb
7.2
15.50
Parasta ennen
IMDb
5.0
17.30
Les Miserables
IMDb
7.6
20.10
Nuija, nuijempi ja täysnuija
IMDb
5.1
22.00
Dark Skies
IMDb
6.3
00.00
Kvinden i buret
IMDb
7.1
02.00
Red Lights
IMDb
6.2
04.00
-05.55
Escape Plan
IMDb
6.8
23.00
House at the End of the Street
IMDb
5.4
19.00
Keinoja kaihtamatta
IMDb
6.3
21.00
-22.38
Amerikan psyko
IMDb
7.6
07.00
Bratz: The Movie
IMDb
3.0
09.00
Hulk VS.
11.00
Santapeikko
13.00
Dino 2
IMDb
4.9
15.00
Barbie esittää: Peukalo-Liisa
17.00
Azur et Asmar
IMDb
7.4
19.00
The Adventure Scouts
IMDb
6.6
21.00
Fast Girls
IMDb
6.2
23.00
Yoko
IMDb
5.1
01.00
-02.25
Min søsters børn i Afrika
IMDb
5.5
23.30
NHL Playoffs: New York Rangers - Montreal Canadiens
10.00
NHL-klassikko: Washington Capitals - Detroit Red Wings
12.30
Pelipäivä - Jukka Jalonen, osa 1
13.00
Pelipäivä - Jukka Jalonen, osa 2
13.30
Kari Jalonen - halu voittaa
14.30
KHL Playoffs: Salavat Julajev - Metallurg Magnitogorsk
16.30
NHL-klassikko: Washington Capitals - Detroit Red Wings
19.00
NHL Playoffs: Los Angeles Kings - Chicago Blackhawks
21.00
NHL-klassikko: Buffalo Sabres - Dallas Stars
01.30
-10.00
NHL-klassikko: Montreal Canadiens - Calgary Flames
14.00
Trans World Sport
15.00
Athletix
15.30
Futbol Mundial
16.00
Golf: European Tour Weekly
16.30
Golf: Inside the PGA Tour
17.00
Golf: European Tour Highlights
18.00
Golf: PGA Tour Highlights
19.00
NASCAR Highlights: Brickyard 400
20.00
Trans World Sport
21.00
Rallycross: Belgia
23.00
-01.15
Guinness Cup: Manchester United - Real Madrid
01.30
Golf: Reno-Tahoe Open
10.00
Golf: Senior Tour Highlights
11.00
Golf: Countdown to The Ryder Cup
11.30
Golf: Reno-Tahoe Open
14.00
Golf: Senior Tour Highlights
15.00
Golf: Bridgestone Invitational
19.00
Golf: Bridgestone Invitational
01.00
Golf: Countdown to The Ryder Cup
01.30
-10.00
Golf: Reno-Tahoe Open
00.00
NHL: Washington Capitals - Pittsburgh Penguins
10.00
NHL: Calgary Flames - Columbus Blue Jackets
12.00
NHL: Boston Bruins - St. Louis Blues
14.00
NHL: Detroit Red Wings - Carolina Hurricanes
16.00
Ruotsin karsintasarja: Örebro - Djurgården
18.00
NHL: San Jose Sharks - Tampa Bay Lightning
20.00
Ruotsin karsintasarja: Rögle - Malmö Redhawks
22.00
NHL: Washington Capitals - Montreal Canadiens
00.00
-10.00
NHL: Pittsburgh Penguins - New York Islanders
03.30
Maailmaa muuttanut sää
04.00
Time Team
05.00
Impressionistit
06.00
Kadonneen vakoojakoneen arvoitus
07.00
Mahtavat Manner-Euroopan junamatkat
08.00
Time Team
09.00
Tehdään historiaa
10.00
Hannibalin jäljillä
10.30
Hannibalin jäljillä
11.00
Pompejin kaltainen: Elämää ja kuolemaa Herculaneumissa
12.10
Kaikuja antiikin Delfoista
13.00
Kiinan synty
14.00
Kätketyt salaisuudet
15.00
Kätketyt salaisuudet
16.00
Yksi lensi yli Kremlin
17.00
Putin - Muotokuva
18.00
Time Team
19.00
Maanalainen sota
20.00
Vaiettu historia
21.00
Britannian kuninkaallisten saksalaiset juuret
22.00
Kuoleman työkalut
23.00
Kuoleman työkalut
IMDb
6.9
00.00
Putin - Muotokuva
01.00
Aleksanterin kadonnutta maailmaa etsimässä
02.00
Museon mysteerit
03.00
-04.50
Titanicin pelastajat
IMDb
6.9
00.30
Rabbit Fall
07.00
Zoo Juniors
07.30
Zoo Juniors
08.00
Zoo Juniors
08.30
Zoo Juniors
09.00
Zoo Juniors
09.30
The Zoo
10.00
The Zoo
10.30
The Zoo
11.00
The Zoo
11.30
Anna's Wild Life
12.00
Bear Whisperer Returns
12.55
Whale Adventure with Nigel Marven
13.45
The Conquerors
14.40
Out of the Ashes
15.45
The Incredible African Wildlife
16.40
The Saga of the White-tailed Eagle
17.30
Wild Connection: The Great Bridge
18.20
Rainforest - The Secret of Life
19.10
Galapagos
20.05
Planet Earth
21.00
Vexed
22.00
Crossbones
23.00
Siege
IMDb
7.5
00.30
-07.00
Rabbit Fall
IMDb
7.1
02.27
Muut lajit: WATTS
09.31
Muut lajit: WATTS
10.24
Muut lajit: WATTS
11.16
Muut lajit: WATTS
12.06
Muut lajit: WATTS
13.01
Muut lajit: WATTS
13.54
Muut lajit: WATTS
14.48
Pyöräily: Tour of Wallonnie - Wallonnien ympäriajo, Belgia
16.27
Pyöräily: Clasica San Sebastian, Espanja
18.18
Muut lajit: WATTS
18.49
Ratsastus: Global Champions Tour Valkenswaard, Alankomaat
20.17
FIA WTCC: Vakioautojen MM-sarja
20.52
FIA WTCC: Vakioautojen MM-sarja , Argentiina
22.05
Kamppailu-urheilu: Superkombat, World GP Series
00.40
Pyöräily: Clasica San Sebastian, Espanja
02.06
-02.55
FIA WTCC: Vakioautojen MM-sarja , Argentiina
03.59
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
06.19
Jalkapallo: Alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Unkari
07.26
Pyöräily: Tour of Wallonnie - Wallonnien ympäriajo, Belgia
08.46
Australialainen jalkapallo: Australian Football League
09.34
Australialainen jalkapallo: Australian Football League
12.12
Pyöräily: Tour of Wallonnie - Wallonnien ympäriajo, Belgia
13.28
Melonta: Pujottelun maailmancup
14.59
Jalkapallo: Alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Unkari
15.54
Jalkapallo: *
17.24
Motocross: MM-sarja Loket, Tsekki
17.59
Melonta: Pujottelun maailmancup
18.59
Pyöräily: Clasica San Sebastian, Espanja
20.00
Mäkihyppy: Kesä GP Wisla, Puola
21.13
Nyrkkeily: WBA
22.29
Melonta: Pujottelun maailmancup
23.28
Pyöräily: Clasica San Sebastian, Espanja
00.56
FIA WTCC: Vakioautojen MM-sarja , Argentiina
01.56
Kamppailu-urheilu: Superkombat, World GP Series
03.59
-04.50
Kamppailu-urheilu: Total KO
03.55
American Chopper
04.45
Lentäjät
05.10
Lentäjät
05.35
Ruokatehdas
06.00
Ruokatehdas
06.25
Urheilutiede
07.20
Outback Truckers
08.15
Ultimate Car Build-Off
09.05
Extreme Car Hoarders
10.00
Tuunaajat 2013
11.00
Tuhoajat
11.30
Tuhoajat
12.00
Imperiumi
13.00
Isojalan jäljillä
14.00
Sons Of Guns
15.00
Survive That!
16.00
Kotilonmetsästäjät
17.00
Myytinmurtajat
18.00
Trokarit
19.00
Extreme Car Hoarders
20.00
Ben Earl
21.00
Amish Mafia
22.00
Kullan sukeltajat
23.00
Kotilonmetsästäjät
00.00
Chrome Underground
01.00
Amish Mafia
02.00
Bear Grylls
03.00
Hirviöiden jäljillä
03.55
-04.45
Outback Truckers
03.20
Violetta
04.10
Art Attack
04.30
Pair of Kings
04.55
Phineas & Ferb
05.05
Wizards Of Waverly Place
05.30
That's So Raven
05.50
Phineas & Ferb
06.15
Dog With a Blog
06.35
Good Luck Charlie
07.10
Henry Hugglemonster
08.15
Austin and Ally
08.35
Jessie
09.00
Good Luck Charlie
09.30
Dog With A Blog
10.05
Sabrina Secrets of a teenage witch
10.30
Phineas & Ferb
10.50
Gravity Falls
11.15
Dippers guide to the unexplained
11.20
Gravity Falls
11.45
Gravity Falls
12.10
Dippers guide to the unexplained
12.40
Dippers guide to the unexplained
12.45
Gravity Falls
13.10
Dog With a Blog
13.55
Shake It up
14.20
Shake It up
14.45
Wander Over Yonder
15.00
Rescuers, The
16.15
Mickey Shorts
16.25
Jessie
16.45
Jessie
17.10
Good Luck Charlie
17.35
Austin and Ally
18.00
Austin and Ally
18.25
I Didn't Do It
18.50
Shake It up
19.55
Mickey Shorts
20.00
Rescuers Down Under, The
21.20
Jessie
21.45
Liv And Maddie
22.10
Dog With a Blog
22.35
Good Luck Charlie
23.00
Jessie
23.20
A.N.T Farm
23.45
Shake It Up
00.05
That's So Raven
00.30
My Babysitter's A Vampire
00.50
Phil of the Future
01.15
So Random
01.35
Sabrina Secrets of a teenage witch
02.00
Dude, That's My Ghost
02.20
Packages From Planet X
02.45
Danny Cunningham The Ninja of the School
03.10
Violetta
03.55
-04.15
Austin and Ally
Suomen nopein TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Frendit
,
Taivaan tulet
,
Vera Stanhope tutkii
,
Farmi Suomi
,
Pikku Kakkonen
,
Unelma-asunto auringon alta
,
Reinikainen
,
Yökylässä Maria Veitola
,
Beledweynen etsivä
,
Miehen puolikkaat
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti