Horoskooppi
Reseptit
Viihde
Vaihtoautot
Sanakirja
Blogit
Tietovisat
TV-ohjelmat tänään
31
To 31.07.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.25
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.25
Puutarhaunelmia: remix
06.55
Ylen aamu-tv
09.30
Tuomas Enbuske - Sivistyksen käsikirja
10.00
Kyläsairaala
10.50
Päivän kasvo
11.00
Yle Uutiset
11.05
Aamusydämellä
11.45
Ruotsin salaiset huoneet
12.00
A-studio
12.30
Sydämen asialla
13.20
Kuisma ja Helinä
IMDb
4.4
14.50
Arkistokuvia: Leikkiviä lapsia
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.55
Avara luonto: Tiikerin paluu
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Scott & Bailey
18.00
Yle Uutiset
18.13
Yle Uutiset alueeltasi
18.16
Yle Uutiset sää
18.20
Päivän kasvo
18.30
Tuomas Enbuske - Sivistyksen käsikirja
19.00
Downton Abbey
19.50
Lenan matkassa
20.00
Tiettömän taipaleen takana
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.05
Valkoinen kuningatar
22.05
Ulkolinja: Japanin eläkepommi
22.55
Yle Uutiset
23.00
Kahden keikka
23.55
Uutisikkuna
04.00
-06.25
Uutisikkuna
LIVE
2
23.10
-00.00
Alamaailma
LIVE
3
01.30
Onnensoitto
06.00
Onnensoitto
07.45
Aamusää
08.00
Tähdet kertovat
08.55
Samaa sukua
09.55
Viking Loton ja Jokerin tulokset
10.00
Suurin pudottaja
10.30
Lääkärit
11.25
Ostoskanava Tvins.com
12.55
Keidas
13.25
Neljä huonetta
14.25
Pomo piilossa
15.25
Alueellinen sääennuste
15.30
Middle
15.55
Middle
16.25
Ruokaritarit Jamie ja Jimmy
17.25
Viking Loton ja Jokerin tulokset
17.30
Salatut elämät
18.00
Salatut elämät
18.30
Salatut elämät
19.00
Seitsemän Uutiset
19.15
MTV Sport Uutiset
19.25
Päivän sää
19.30
Suurin pudottaja
20.00
Koko Suomi leipoo
21.00
Hansin grillibileet
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
MTV Sport Uutiset
22.35
The Day After Tomorrow
IMDb
6.5
00.55
Monk
01.50
-06.00
Onnensoitto
LIVE
4
02.50
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
08.50
Ostosruutu
09.20
Ostosruutu
09.50
Ostosruutu
10.20
Ostosruutu
10.50
LIVE: Tiedä ja Voita
13.20
Hurja remontti
14.20
Shake It Up
14.50
Isännän ja koiran käytöskoulu Amerikassa
15.50
Deittikamera
16.20
Koiralle koti
17.25
Frasier
17.55
Himohamstraajat
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Poliisit
19.30
Poliisit
20.00
Suomen kaunein mökki
20.57
Keno
21.00
Hotellit kuntoon, Gordon Ramsay
22.00
River
23.00
Neste Oil Ralli Finland: 1. kisapäivän kooste
23.30
Under the Dome
00.25
Under the Dome
01.25
Frasier
01.55
Poliisit
02.25
Dr. Phil
03.20
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
5
07.55
SVT: Gomorron Sverige
13.00
SVT: Där ingen skulle tro att någon kunde bo
13.30
SVT: Lögnen
14.00
SVT: Vem vet mest?
14.30
SVT: Idrottens himmel och helvete
15.00
SVT: Amerikafinnar
15.10
SVT: Programtablå
15.20
SVT: Fiskeskolan
15.30
SVT: Grön glädje
15.55
SVT: En post-motorcykel väcks till liv
16.45
Kapteeni Sapelihammas - merten kuningas
16.59
Kysy Laralta
17.12
Ruohonjuuritasolla
17.15
Norjan suomalaismetsissä
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
Marikki
18.27
Minipala: Arvaa!
18.30
Kaksoiselämää
18.42
Lonkeroiset
18.45
Sanamyrsky
19.00
Tyylikkäitä tilaratkaisuja
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.45
Töitä Tanskan työttömille
20.15
Popkalaset Special
20.30
Niklaksen keittiössä
21.30
Dag
21.53
Hjälprock
22.00
Dok: Katuvauvat
00.15
SVT: Andraland
00.50
SVT: Dokument utifrån
01.40
SVT: En bok, en författare
02.00
SVT: Dröm om demokrati
02.15
SVT: Capelito
02.20
SVT: Skräp
02.25
SVT: Pingu
02.30
SVT: Scouts safari
02.50
-03.00
SVT: Fjärilsmannen
LIVE
6
01.45
Onnensoitto
06.00
Onnensoitto
07.45
Astral TV
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Tvins.com
13.00
Ostoskanava Guthy Renker
14.00
Gordon Ramsay kiven sisässä
15.00
Pomo piilossa UK
16.00
Myytinmurtajat
17.00
Lemmen viemää
18.00
Walker, Teksasista
19.00
Naapurit-arvonta
19.05
Ensisilmäyksellä
19.30
Lainvalvojat
20.00
Miehen puolikkaat
20.30
Simpsonit
21.00
Arrow
22.00
C.S.I. Miami
23.00
Pahan jäljillä
00.00
American Horror Story
00.55
Bones
01.50
-05.59
Onnensoitto
LIVE
7
03.05
Aidosti outoa
IMDb
7.6
04.55
Mahdoton seikkailu
05.40
Kadonneet
06.30
Suhdekoukerot
07.00
Kakkukuningas
07.30
Lasten eläinmaailma: Kaikki kissoista
08.20
Eläintarha
08.50
Tarzan
09.25
TV Shop Tvins
12.25
Alligaattorin metsästäjät
13.25
Lasten eläinmaailma: Kaikki kissoista
14.20
Eläintarha
14.50
Tarzan
15.20
70's show
15.45
70's show
16.15
Kadonneet
17.10
Suhdekoukerot
17.35
Tatuointistudio HelsINK
18.05
70's show
18.35
70's show
19.05
5D: Ei ole helppoa olla susipoika
20.00
Klondike
21.00
Melkein julkkis
IMDb
7.9
23.20
5D: Ainainen nälkä
00.20
5D: Ilman vaatteita
01.10
Kampuspoliisit
01.40
Kasinon kulisseissa
02.05
Mahdoton seikkailu
03.00
-03.54
Kadonneet
LIVE
8
02.50
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
09.30
Tuhluriprinsessat
10.00
Sarahin sisustusvinkit
10.30
Eden
11.00
Olgan kotona
11.30
Leila leipoo
12.00
Elixir
12.30
Arvostele mun illallinen Australiassa
13.00
Huippukokki lähtee maalle
13.30
Tuhluriprinsessat
14.00
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
14.30
Näin meistä tuli Ruotsin miljonääriäidit
15.30
Olet mitä syöt
16.00
Neljät häät Amerikassa
17.00
Hurja remontti
18.00
Victoria's Secret Fashion Show 2013
19.00
Neljät häät Amerikassa
20.00
Valheen vangit
21.00
Sinkkuelämää
21.35
Sinkkuelämää
22.15
Petolliset enkelit
23.10
Valheen vangit
00.10
Pappien tekopyhät tyttäret
01.05
Asiaa seksistä
02.00
Ruotsin plastiikkakirurgit
02.55
Neljät häät Amerikassa
03.50
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
9
02.50
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
09.45
Ostosruutu
10.15
Ostosruutu
10.45
Ostosruutu
11.15
LIVE: Tiedä ja Voita
11.45
Krokotiilimies
12.15
Apua avajaisiin
13.05
Leijonan luola Ruotsi
14.00
Henkka & Niki vs. Amerikka
14.30
Jyrki Sukulan makujen maa
15.00
Kuppilat kuntoon Ruotsi
15.55
Ruotsin karmein koti
16.50
LA Ink
17.45
Leijonan luola Ruotsi
18.40
Kuppilat kuntoon Ruotsi
19.35
Suomen huutokauppakeisari
20.30
Panttilainaamo
21.00
Tricked
22.00
Hyvät ja huonot uutiset
23.00
Konttori
23.30
Australian rajalla
00.00
Eriskummalliset rikokset
00.35
Panttilainaamon autospesialistit
01.05
Rantavahdit
01.35
LA Ink
02.30
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
10
01.55
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Hengenvaarallinen saalis
19.00
American Chopper
20.00
Miami Ink
21.00
NCIS Rikostutkijat
22.00
Kaikki pelissä
IMDb
5.0
23.50
Richterin asteikko
00.40
Star Trek: The Next Generation
01.30
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.35
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
04.00
Sky News
06.00
Sky News
06.31
FOX Kids: Lola & Virginia
06.44
FOX Kids: Sannin taikamatka
06.56
FOX Kids: Sannin taikamatka
07.08
FOX Kids: My Little Pony
07.30
FOX Kids: Pound Puppies
07.52
FOX Kids: Monsuno
08.14
FOX Kids: Avatar 3
08.38
FOX Kids: Hot Wheels
09.00
Wipeout Kesä
09.45
24Kitchen: Valentinen villit herkut
10.15
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
10.40
24Kitchen: Rudolph leipoo
11.10
24Kitchen: Portugalin makuja
11.35
Uskomaton eläinlääkäri Pol
12.25
Eläinkunnan hurjimmat
13.15
Supertehtaat
14.05
Kuningaskalastajat
14.55
Aarteen tonkijat
15.25
Hetki ennen tuhoa
15.50
Hetki ennen tuhoa
16.15
Lentoturmatutkinta
17.05
Paksut poliisit
17.30
Autiotalojen aarteet
17.55
Autiotalojen aarteet
18.20
Family Guy
18.45
Family Guy
19.10
How I Met Your Mother
19.35
How I Met Your Mother
20.00
Huutokaupan Metsästäjät
20.30
Huutokaupan metsästäjät: Texas
21.00
Criminal Minds
21.55
Sky Captain
IMDb
6.1
23.50
How I Met Your Mother
00.15
How I Met Your Mother
00.40
Pathfinder - Legenda aavesoturista
IMDb
5.4
02.20
Family Guy
02.45
Family Guy
03.10
24Kitchen: Teemu Laurell
03.35
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
04.00
-05.59
Sky News
LIVE
13
01.35
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
10.00
Remontilla rahoiksi
11.00
Ostoskanava Guthy Renker
12.00
9 kuukauden odotus
12.50
Hullut hamstraajat
13.45
Asustemuodin huipulle
14.40
Lily Cole taiteen parissa
15.40
Lääkärit
16.30
Jamie Oliverin helpot herkut
17.00
Jamie Oliverin koululaishaaste
18.00
Koiralle koti
18.30
Koiralle koti
19.00
Remontilla rahoiksi
20.00
Grand Designs - unelma-asunnot
21.00
Sade kuuluu meille
IMDb
7.4
23.00
Iholla
23.30
Remontilla rahoiksi
00.25
Miamin täydelliset naiset
01.20
-05.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.50
Tonnikalan saalistajat
04.40
Alaskan poliisit
05.30
Lyödään ällikällä
06.00
null
06.45
Autojen ensiapu
07.35
Tyhmyrien tiedettä
08.00
Kiven sisällä
08.50
Yukonin kultamaat
09.35
Tonnikalan saalistajat
10.25
Moniavioisuuden kannattajat
11.15
Autojen ensiapu
12.05
Remonttitalli
12.55
Natsien jättimäiset rakennusurakat
13.40
Natsien jättimäiset rakennusurakat
14.30
Natsien jättimäiset rakennusurakat
15.20
Natsien jättimäiset rakennusurakat
16.10
Natsien jättimäiset rakennusurakat
17.00
Natsien jättimäiset rakennusurakat
17.50
Vaarallisen valtatien pelastajat USA
18.40
Alaskan poliisit
19.30
Lyödään ällikällä
19.55
Tyhmyrien tiedettä
20.20
Remonttitalli
21.10
Henkensä edestä
22.00
Alaskan selviytymiskoe
22.50
Tabu
23.45
Vankilassa ulkomailla
00.35
Henkensä edestä
01.25
Alaskan selviytymiskoe
02.15
Tabu
03.05
Vankilassa ulkomailla
03.55
-04.45
Tonnikalan saalistajat
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.50
TV7 Israel News
04.05
Viron pastorit areenalla
04.35
Evankeliumin tuli
05.05
Pyhän Hengen ilta
06.05
Pelastuksen sofar
06.35
Sanan ja runon tuoksua
06.50
Helena Penttilä
07.20
Haastattelussa
07.50
Hyvät, pahat ja pyhät
08.20
Lasten Taivas
08.50
Veli-Villen kolme maailmaa
09.00
Lasten kotipuu
09.20
Pastori Tommy Liljan seurassa
09.50
Iloa arkeen - Joyce Meyer
10.20
2000 vuoden aikamatka
10.50
Polvijärven pastori
11.20
Jerusalem studio
11.50
TV7 Israel News
12.05
Viron pastorit areenalla
12.35
Evankeliumin tuli
13.05
Pyhän Hengen ilta
14.05
Pelastuksen sofar
14.35
Sanan ja runon tuoksua
14.50
Helena Penttilä
15.20
Haastattelussa
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Israel-raportti Euroopan parlamentista
16.30
Café Raamattu
17.00
Come Home Kids
17.30
John Fenn - Kotiseurakunta
18.00
Perhealttari
19.30
Kuningaskunnan tuuli
20.00
TV7 Israel News
20.15
Uskosta totta
20.45
Kosketus
20.55
Pelastusrukous
21.00
Seurat Juhlatalossa
21.40
Ylistysliike
21.45
One Way
22.15
Onko Jumala olemassa?
22.30
Käännekohta
23.00
David Wilkersonin näky
23.30
Hillsong TV
00.00
Parantavat psalmit
00.05
Israel-raportti Euroopan parlamentista
00.35
Café Raamattu
01.05
Come Home Kids
01.35
John Fenn - Kotiseurakunta
02.05
Perhealttari
03.35
-04.05
Kuningaskunnan tuuli
06.14
Possu Pallero
06.24
Raa Raa, leikkisä leijona
06.34
Lilli ja kukkaisystävät
06.44
Popi Kissa
06.59
Neppajymykerho
07.00
Tuomas Enbuske - Sivistyksen käsikirja
07.30
Jaakko ja maailmanvalloittajat
08.20
Päivän kasvo
08.30
Yle Uutiset Uusimaa
08.37
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
08.44
Yle Uutiset Lounais-Suomi
08.51
Yle Uutiset Häme
08.58
Yle Uutiset Keski-Suomi
09.05
Yle Uutiset Itä-Suomi
09.12
Yle Uutiset Pohjanmaa
09.19
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11.25
Uusi päivä
11.51
Uusi päivä
12.20
Kuisma ja Helinä
IMDb
4.4
13.50
Arkistokuvia: Leikkiviä lapsia
14.10
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
14.55
Ajankohtainen kakkonen
15.58
Nimipäiväonnittelu: 31.7.
16.00
Nimipäiväonnittelu: 31.7.
16.01
Possu Pallero
16.10
Raa Raa, leikkisä leijona
16.20
Lilli ja kukkaisystävät
16.30
Popi Kissa
16.40
Neppajymykerho
17.00
Uusi päivä
17.30
Uusi päivä
18.00
Blogistania
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
18.45
Päivän kasvo
18.55
Filmikellari
19.00
Erikoisrajajääkärit
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.05
A-studio
20.35
Tunne minut
21.20
Silminnäkijä: Salaiset mamut
21.50
Tuomas Enbuske - Sivistyksen käsikirja
22.20
-23.37
Mykkä valo: Noidan kirot
00.10
Timanttiliiga: Rooma
16.00
Premier League Legends: Robert Pires
16.30
Premier League World
17.00
Wimbledon
22.00
-00.10
Timanttiliiga: Oslo
09.40
C More Action -ohjelmistoa
15.45
Valioliiga
17.45
Valioliiga
19.40
GP2 -kisa
20.55
GP2 -kisa
22.00
-04.26
C More Action -ohjelmistoa
01.50
Formula 1: Unkarin osakilpailu
06.30
Lähetystauko MTV Max
10.00
Grip
10.45
Grip
11.30
Purjehdusta: 49er Grand Prix
12.00
Late Show With David Letterman
12.45
Formula 1: Unkarin osakilpailu
15.05
Tractor Pulling SM
16.00
Les Goldin panttilainaamo
16.30
Les Goldin panttilainaamo
17.00
Bobby Flayn grilliherkut
17.30
Bobby Flayn grilliherkut
18.00
Grip
19.00
Kalastusta Australiassa
19.25
Talvisodan henki
19.30
Kalastusta Australiassa
20.00
Palkkionmetsästäjät Dog ja Beth
20.45
Nopeudet testissä
21.00
FinRace rata-ajon SM-sarja: Seinäjoki
21.45
Bioautojen anatomia
22.00
Louie
22.30
Meteoriittimiehet
23.20
Walker, Teksasista
00.05
Late Show With David Letterman
00.50
Grip
01.35
Pelastusjoukot
02.00
Pelastusjoukot
02.25
Pihan myllääjät
02.50
Pihan myllääjät
03.15
-03.40
Pihan myllääjät
06.00
Jummi Jammi
06.30
Teletapit
06.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Ella Elefantti
07.15
Kaupungin Sankarit
07.30
Linus
07.40
Hauskat eläinperheet
07.45
Aapon ja Tiian seikkailut
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Halinallet
08.30
Juniorijumppa
08.31
Tessu
08.40
Kassu-kissa
08.45
Mimosa ja Petteri
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Van Dogh
09.10
Manon
09.20
Hello Kitty - onnistu kanssani!
09.30
Onnenpäivä: Supersankarikoulu
09.35
Mokon suuri maailma
09.50
Puuha-Pete
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Muumien maailma
10.15
Chuggington
10.25
Van Dogh
10.30
Jummi Jammi
10.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
11.00
Maija Mehiläinen
11.25
Maija Mehiläinen
11.50
Pororo
12.00
Juniorijumppa
12.01
Arttu
12.30
Rexi-koiran seikkailut
12.40
Pikkukokkikoulu
12.50
Pikkukokkikoulu
13.00
Juniorijumppa
13.01
Bibi ja Tiina
13.30
Leonardo
13.40
Leonardo
13.50
Leonardo
14.00
Katti kaiken tietää!
14.25
Onnenpäivä: Supersankarikoulu
14.30
Mona Vampyyri
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
Munamies
16.00
iCarly
16.25
Avaruuspingviinit
16.50
Sherlock - lasten salapoliisiseikkailu
17.00
VJ DJ
17.15
Mimmikoto
17.30
Ryhmymaan taikakirja
17.45
SheZow
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Winx-klubi
18.30
Possu ja Kärpänen
19.00
Paavo Pesusieni
19.25
Onnenpäivä: Supersankarikoulu
19.30
Code Lyoko
19.55
Leo
02.30
Jeff Wayne's Musical Version of the War of the Worlds Alive on Stage! The New Generation
04.30
Underworld: Awakening
IMDb
6.4
06.25
El Bulli: Cooking in Progress
IMDb
6.3
08.20
Jayne Mansfield's Car
10.25
Keltaisten sitruunoiden ravintola
12.05
Hyde Park on Hudson
13.40
Promised Land
IMDb
6.6
15.25
Känn ingen sorg
IMDb
7.3
17.20
Foodfight!
18.50
Safety Not Guaranteed
20.15
Ruby Sparks
IMDb
7.2
22.00
The Normal Heart
00.10
Dypet
01.45
Looking for Fidel
02.55
-04.29
Kvartetti
IMDb
6.8
04.00
Game of Thrones
05.00
Turn
06.00
Veep
06.30
Veep
07.00
Looking
07.30
Looking
08.00
Mad Men
09.00
Shameless
10.00
Veep
10.30
Veep
11.00
Looking
11.30
Looking
12.00
Mad Men
13.00
Shameless
14.00
Veep
14.30
Veep
15.00
Looking
15.30
Looking
16.00
Mad Men
17.00
Shameless
18.00
Veep
18.30
Veep
19.00
Looking
19.30
Looking
20.00
Mad Men
21.00
The Red Road
22.00
True Detective
23.00
Falling Skies
00.00
Last Week Tonight with John Oliver
00.30
Heavy Metal Chronicles
01.00
Heavy Metal Chronicles
01.25
Kohde
02.15
Turn
03.00
Believe
04.00
-04.41
Kohde
03.40
Kun pimeys koittaa - när mörkret faller
IMDb
7.4
05.50
Tre solar
IMDb
2.7
07.35
Loranga, Masarin ja Dartanjang
08.30
Viiru ja Pesonen: Viirun syntymäpäivä
IMDb
6.1
09.45
Kullannuppu
10.15
Vinterviken
IMDb
4.6
11.55
Naapurihaudan kaveri
IMDb
5.6
13.25
Gossip
IMDb
5.9
15.40
Yrrol
IMDb
6.4
17.05
Kocken
19.00
Lassen kesäloma
IMDb
6.6
20.30
Vaahteramäen Eemeli
21.00
Neljä viikkoa kesäkuussa
22.55
Veranda för en tenor
IMDb
4.9
00.25
Kesälesket
IMDb
5.0
02.00
Ihanat naiset rannalla
03.45
-05.18
Miffo
IMDb
5.7
04.00
The Man with the Iron Fists
IMDb
5.4
06.00
After Earth
08.00
From Prada to Nada
IMDb
5.1
10.00
Charlie & Boots
IMDb
6.4
12.00
Itse ilkimys 2
IMDb
7.3
14.00
Ostwind - Zusammen sind wir frei
IMDb
7.1
16.00
Pelastakaa kummitukset
IMDb
4.5
18.00
A Birder's Guide to Everything
IMDb
6.4
20.00
De l'autre côté du périph
IMDb
5.7
21.40
The Butler
IMDb
7.2
00.00
Mental
IMDb
6.1
02.00
Dark Skies
IMDb
6.3
04.00
-05.40
Dirty Teacher
IMDb
4.5
23.00
Evil Dead
IMDb
6.5
19.00
After Earth
21.00
-22.30
The Samaritan
IMDb
5.5
01.00
American Girl: Saige Paints the Sky
IMDb
6.4
07.00
The Deported
IMDb
6.5
09.00
Monster Mutt
IMDb
3.3
11.00
Little Bigfoot
IMDb
3.5
13.00
Little Bigfoot 2: The Journey Home
IMDb
3.4
15.00
Aasi ja puolikuun ritari
IMDb
4.7
17.00
Bitchkram
IMDb
5.6
19.00
Wizard
IMDb
6.0
21.00
American Girl: Saige Paints the Sky
IMDb
6.4
23.00
Eskil & Trinidad
IMDb
6.3
01.00
-02.41
Her Best Move
IMDb
5.7
23.30
NHL Playoffs: Chicago Blackhawks - Los Angeles Kings
09.30
NHL-klassikko: Florida Panthers - Colorado Avalanche
13.30
KHL Playoffs: Salavat Julajev - Metallurg Magnitogorsk
15.30
NHL-klassikko: Los Angeles Kings - Montreal Canadiens
18.30
NHL Playoffs: New York Rangers - Montreal Canadiens
21.00
NHL-klassikko: Los Angeles Kings - Montreal Canadiens
23.30
-09.00
NHL-klassikko: Edmonton Oilers - Boston Bruins
16.45
V8 Supercars: Townsville 500 - Race 3
19.00
NASCAR Highlights: Brickyard 400
20.00
Trans World Sport
21.00
Rallycross: Belgia
23.00
Futbol Mundial
23.30
Golf: European Tour Weekly
00.00
Golf: Inside the PGA Tour
00.30
-01.00
Athletix
02.00
Golf: Golfing World - Daily News
10.00
Golf: Golfing World - Daily News
11.00
Golf: Senior Tour Highlights
12.00
Golf: European Tour Highlights
13.00
Golf: European Tour Weekly
13.30
Golf: Inside the PGA Tour
14.00
Golf: Golfing World - Daily News
15.00
Cadillac Championship
20.30
Golf: Bridgestone Invitational
01.30
-10.00
Golf: Reno-Tahoe Open
00.00
NHL: Montreal Canadiens - New York Rangers
10.00
NHL: New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins
12.00
NHL: Calgary Flames-Edmonton Oilers
14.00
NHL: Ottawa Senators - Columbus Blue Jackets
16.00
Ruotsin karsintasarja: Västerås - Rögle
18.00
NHL: New York Rangers - Los Angeles Kings
20.00
Ruotsin karsintasarja: Djurgården - Malmö Redhawks
22.00
NHL: Chicago Blackhawks - San Jose Sharks
00.00
-10.00
NHL: Pittsburgh Penguins - Anaheim Ducks
03.00
Amerikan sisällissota
04.00
Time Team
05.00
Barokkia!
06.00
Vaiettu historia
07.00
Totuudet taruista
07.30
Hannibalin jäljillä
08.00
Time Team
09.00
Toinen maailmansota väreissä
10.00
Susinaaraat
11.10
Kätketyt salaisuudet
12.10
Tarkkuus: Asioiden mitat
13.20
Kätketyt salaisuudet
14.20
Kiinan synty
15.10
Vaiettu historia
16.00
Susinaaraat
17.10
Time Team
18.00
Totuudet taruista
18.30
Hannibalin jäljillä
19.00
Kätketyt salaisuudet
20.00
Kätketyt salaisuudet
21.00
Tehdään historiaa
22.00
Putin - Muotokuva
23.00
Museon mysteerit
IMDb
7.7
00.00
Kuoleman työkalut
01.00
Toinen maailmansota väreissä
02.00
Kätketyt salaisuudet
03.00
Maailmaa muuttanut sää
03.30
Maailmaa muuttanut sää
04.00
-05.00
Time Team
00.00
Ashes to Ashes
IMDb
5.8
07.00
Wild Faces of the Andes
08.00
Zoo Juniors
08.30
Monkey Thieves
09.00
Hope For Wildlife
09.50
Rift Valley - The Great Rift
10.45
The Saga of the White-tailed Eagle
11.40
Puppy SOS
12.05
Puppy SOS
12.40
Animal Park
13.40
Rift Valley - The Great Rift
14.35
Puppy SOS
15.00
Puppy SOS
15.25
Djurakuten
15.50
Djurakuten
16.15
Animal Park
17.10
Djurakuten
17.35
Djurakuten
18.05
Wild Colombia with Nigel Marven
19.05
Dog's Best Friend
19.30
Dog's Best Friend
20.00
The Conquerors
21.00
Leverage
22.00
Hidden
23.00
Prisoners' Wives
00.00
-07.00
Ashes to Ashes
IMDb
5.8
09.30
Pyöräily: Tour of Wallonnie - Wallonnien ympäriajo, Belgia
09.31
Pyöräily: Tour of Wallonnie - Wallonnien ympäriajo, Belgia
10.35
Mäkihyppy: Kesä GP Wisla, Puola
11.14
Jalkapallo: Alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Unkari
12.54
Jalkapallo: Alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Unkari
14.33
Pyöräily: Tour of Wallonnie - Wallonnien ympäriajo, Belgia
15.40
Mäkihyppy: Kesä GP Wisla, Puola
16.22
Jalkapallo: Alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Unkari
18.05
Jalkapallo: Alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Unkari
19.40
Jalkapallo: Alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Unkari
22.13
Kamppailu-urheilu: Fight Club
00.01
Jalkapallo: Alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Unkari
01.25
-02.27
Paini: Golden Grand Prix, Baku, Azerbaid?an
03.56
Pyöräily: Tour of Wallonnie - Wallonnien ympäriajo, Belgia
04.55
Motocross: MM-sarja Loket, Tsekki
05.23
Motocross: MM-sarja Loket, Tsekki
05.58
Muut lajit: WATTS
07.00
Jalkapallo: *
07.39
Mäkihyppy: Kesä GP Wisla, Puola
08.52
Jalkapallo: Alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Unkari
09.59
Jalkapallo: Alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Unkari
10.59
Pyöräily: Tour of Wallonnie - Wallonnien ympäriajo, Belgia
12.00
Autourheilu: Porsche Supercup Budapest, Unkari
12.38
Motocross: MM-sarja Loket, Tsekki
13.20
Motocross: MM-sarja Loket, Tsekki
14.01
Mäkihyppy: Kesä GP Wisla, Puola
14.57
Jalkapallo: Alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Unkari
15.52
Motocross: MM-sarja Loket, Tsekki
16.23
Motocross: MM-sarja Loket, Tsekki
17.02
Pyöräily: Tour of Wallonnie - Wallonnien ympäriajo, Belgia
18.09
Pyöräily: LeMond of Cycling
18.25
Mäkihyppy: Kesä GP Wisla, Puola
19.25
Yleisurheilu: Nuorten MM-kisat Eugene, Yhdysvallat
20.57
Kädenvääntö: PAL / NAL,
21.30
Freestyle Motocross: Night of the Jumps Basel, Sveitsi
22.25
Vahvin mies: Giants Live, Puola
22.57
Vahvin mies: Giants Live, Puola
23.26
Pro Wrestling: This Week on World Wrestling Entertainment
23.59
Pro Wrestling: Vintage Collection
00.51
Kädenvääntö: PAL / NAL,
01.18
Jalkapallo: Alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Unkari
02.57
Jalkapallo: *
04.00
-05.00
Jalkapallo: *
03.55
American Chopper
04.45
Lentäjät
05.10
Lentäjät
05.35
Ruokatehdas
06.00
Ruokatehdas
06.25
Hiuskarvan varassa
07.20
Myytinmurtajat
08.15
Backyard Oil
08.40
Varastojen aarteet
09.05
Rods N' Wheels
10.00
Street Outlaws
11.00
Miten se syntyi? Isäntänä Kenneth Tonef
11.30
Tuhoajat
12.00
Naked and Afraid
13.00
Tanked
14.00
Backyard Oil
14.30
Varastojen aarteet
15.00
Superjahdit
16.00
Miten se syntyi? Isäntänä Kenneth Tonef
16.30
Tuhoajat
17.00
Street Outlaws
18.00
Rods N' Wheels
19.00
Myytinmurtajat
20.00
Kultakuume
21.00
Myytinmurtajat Likainen tusina
22.00
Rise of the Machines
23.00
Naked and Afraid
00.00
Lentäjät
00.30
Lentäjät
01.00
Myytinmurtajat Likainen tusina
02.00
Rise of the Machines
03.00
Isojalan jäljillä
03.55
-04.45
American Chopper
Suomen nopein TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Lemmen viemää
,
Syke
,
Ulosottomiehet
,
Suuri seikkailu
,
Gran Hotel
,
Huone 301
,
Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
,
Syyttäjä Imma Tataranni
,
Rekkakuskit jäällä
,
Haluatko miljonääriksi?
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Käyttöehdot
Tietosuoja
Evästeasetukset