Sanakirja
Viihde
Horoskooppi
Vaihtoautot
Blogit
Reseptit
Tietovisat
TV-ohjelmat tänään
24
To 24.07.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.25
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.25
Puutarhaunelmia: remix
06.55
Ylen aamu-tv
09.30
Kuningas Alkoholi
10.00
Kyläsairaala
10.50
Päivän kasvo
11.00
Yle Uutiset
11.05
Aamusydämellä
11.45
Ruotsin salaiset huoneet
12.00
A-studio
12.30
Sydämen asialla
13.20
Jengi
IMDb
5.4
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.55
Avara luonto: Saksa
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Kyläsairaala
18.00
Yle Uutiset
18.13
Yle Uutiset alueeltasi
18.16
Yle Uutiset sää
18.20
Päivän kasvo
18.30
Estradilla: Valkea Ruusu
18.50
Downton Abbey
20.00
Tiettömän taipaleen takana
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.05
Valkoinen kuningatar
22.05
Ulkolinja: Puolan taistelu turskasta
23.05
Yle Uutiset
23.10
Kahden keikka
00.10
Uutisikkuna
04.00
-06.25
Uutisikkuna
LIVE
2
08.55
Ruohonjuuritasolla
23.10
-00.00
Alamaailma
LIVE
3
01.35
Onnensoitto
06.00
Onnensoitto
07.45
Aamusää
08.00
Menestyksen takana
09.00
Samaa sukua
09.55
Viking Loton ja Jokerin tulokset
10.00
Suurin pudottaja
10.30
Lääkärit
11.25
Ostoskanava Tvins.com
12.55
Keidas
13.25
Neljä huonetta
14.25
Pomo piilossa
15.25
Alueellinen sääennuste
15.30
Middle
15.55
Middle
16.25
Ruokaritarit Jamie ja Jimmy
17.25
Viking Loton ja Jokerin tulokset
17.30
Salatut elämät
18.00
Salatut elämät
18.30
Salatut elämät
19.00
Seitsemän Uutiset
19.15
MTV Sport Uutiset
19.25
Päivän sää
19.30
Suurin pudottaja
20.00
Koko Suomi leipoo
21.00
Hansin grillibileet
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
MTV Sport Uutiset
22.35
Frost/Nixon
IMDb
7.7
00.55
Monk
01.50
-06.00
Onnensoitto
LIVE
4
03.15
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
08.50
Ostosruutu
09.20
Ostosruutu
09.50
Ostosruutu
10.20
Ostosruutu
10.50
LIVE: Tiedä ja Voita
13.20
Hurja remontti
14.20
Shake It Up
14.50
Merieläinten pelastajat
15.20
Amerikan hauskimmat kotivideot
15.50
Deittikamera
16.20
Deittikamera
16.50
Vaaleanpunainen pantteri
16.55
Himosiivoojat New Yorkissa
17.55
Eden
18.25
Frasier
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Neljän tähden illallinen
19.30
Neljän tähden illallinen
20.00
Suomen kaunein mökki
20.57
Keno
21.00
Sekavia suhteita
IMDb
5.3
23.00
River
00.00
Pomo haussa
00.55
Under the Dome
01.55
Under the Dome
02.50
Frasier
03.20
-04.20
4D: Maailman lyhyin mies
LIVE
5
07.55
SVT: Gomorron Sverige
13.05
SVT: Det söta livet
13.30
SVT: Lögnen
14.00
SVT: Vem vet mest?
14.30
SVT: Idrottens himmel och helvete
15.00
SVT: Dokument utifrån
16.00
SVT: Seriestart: Anders tar parti
16.45
Kapteeni Sapelihammas - merten kuningas
16.59
Kysy Laralta
17.12
Ruohonjuuritasolla
17.15
Tunturien ihmisiä
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
Sirkus Imago
18.05
Rohkea ritaripoika
18.30
Kaksoiselämää
18.42
Lonkeroiset
18.44
Sanamyrsky
19.00
Tanskalaisarkkitehtien koteja ulkomailla
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.45
Töitä Tanskan työttömille
20.15
Popkalaset Special
20.30
Niklaksen keittiössä
21.30
Dag
21.53
Hjälprock
22.00
Dok: Kovaa työtä - kovaa peliä
00.15
SVT: Andraland
00.50
SVT: En vecka i naturen
01.50
SVT: Programtablå
01.55
SVT: Skräp
02.00
SVT: Pingu
02.05
SVT: Kul med Claude
02.15
SVT: Dröm om demokrati
02.30
-03.00
SVT: Bloggistan
LIVE
6
01.55
Onnensoitto
06.00
Onnensoitto
07.45
Astral TV
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Guthy Renker
12.00
Ostoskanava Tvins.com
14.00
Gordon Ramsay kiven sisässä
15.00
Tanssien tähtiin
15.55
Myytinmurtajat
17.00
Lemmen viemää
18.00
Walker, Teksasista
18.55
Esittelyssä: Iholla
19.00
Naapurit-arvonta
19.05
Ensisilmäyksellä
19.30
Lainvalvojat
20.00
Miehen puolikkaat
20.30
Simpsonit
21.00
Arrow
21.55
Esittelyssä: Iholla
22.00
C.S.I. Miami
23.00
Pahan jäljillä
00.00
American Horror Story
01.00
Bones
01.55
-05.58
Onnensoitto
LIVE
7
06.15
Hengenvaarallinen saalis
06.30
Suhdekoukerot
07.00
Kakkukuningas
07.30
Lasten eläinmaailma: Kaikki koirista
08.20
Eläintarha
08.50
Tarzan
09.25
TV Shop Tvins
12.25
Alligaattorin metsästäjät
13.25
Lasten eläinmaailma: Kaikki koirista
14.20
Eläintarha
14.50
Tarzan
15.20
70's show
15.45
70's show
16.15
Kadonneet
17.10
Suhdekoukerot
17.35
Tatuointistudio HelsINK
18.00
70's show
18.30
70's show
19.00
5D: Lolo Ferrari - kuolettavan kaunis
20.00
Klondike
21.00
Godzilla
IMDb
6.4
23.40
5D: 96-vuotias koululainen
00.35
5D: Transvestiittien vaimot
01.30
Kampuspoliisit
01.55
Kasinon kulisseissa
02.25
Mahdoton seikkailu
03.15
-04.08
Kadonneet
LIVE
8
03.35
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
09.30
Tuhluriprinsessat
10.00
Sarahin sisustusvinkit
10.30
Eden
11.00
Sikke - Ruokaa rakkaudella
11.30
Leila leipoo
12.00
Elixir
12.30
Arvostele mun illallinen Australiassa
13.00
Huippukokki lähtee maalle
13.30
Tuhluriprinsessat
14.00
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
14.30
Näin meistä tuli Ruotsin miljonääriäidit
15.30
Olet mitä syöt
16.00
Häähullut
17.00
Hurja remontti
18.00
Arvostele mun illallinen Suomessa
18.30
Arvostele mun illallinen Suomessa
19.00
Neljät häät Amerikassa
20.00
Fashion Star
21.00
Sinkkuelämää
21.35
Sinkkuelämää
22.10
Petolliset enkelit
23.05
Valheen vangit
00.00
Pappien tekopyhät tyttäret
00.50
Asiaa seksistä
01.45
Ruotsin plastiikkakirurgit
02.40
Neljät häät Amerikassa
03.35
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
9
03.10
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
09.50
Ostosruutu
10.20
Ostosruutu
10.50
Ostosruutu
11.20
LIVE: Tiedä ja Voita
11.50
Krokotiilimies
12.20
Apua avajaisiin
13.10
Leijonan luola Ruotsi
14.05
Henkka & Niki vs. Amerikka
14.35
Jyrki Sukulan makujen maa
15.05
Kuppilat kuntoon Ruotsi
16.00
Ruotsin karmein koti
16.50
LA Ink
17.45
Leijonan luola Ruotsi
18.40
Kuppilat kuntoon Ruotsi
19.35
Suomen huutokauppakeisari
20.30
Poliisit
21.00
Tricked
22.00
Hyvät ja huonot uutiset
22.55
Konttori
23.25
Poliisit
23.55
Australian rajalla
00.25
Eriskummalliset rikokset
01.00
Panttilainaamon autospesialistit
01.30
Rantavahdit
02.00
LA Ink
02.55
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
10
01.40
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Hengenvaarallinen saalis
19.00
American Chopper
20.00
Miami Ink
21.00
NCIS Rikostutkijat
22.00
Maximum Risk
IMDb
5.1
23.50
Richterin asteikko
00.40
Star Trek: The Next Generation
01.30
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.35
24Kitchen: Teemu Laurell
04.05
Sky News
06.00
Sky News
06.27
FOX Kids: Sketsiä!
06.39
FOX Kids: Sketsiä!
06.50
FOX Kids: Lola & Virginia
07.03
FOX Kids: Sannin taikamatka
07.16
FOX Kids: Sannin taikamatka
07.28
FOX Kids: My Little Pony
07.49
FOX Kids: Pound Puppies
08.11
FOX Kids: Monsuno
08.33
FOX Kids: Avatar 3
08.57
FOX Kids: Hot Wheels
09.20
Wipeout Kesä
10.05
24Kitchen: Nopeaa ja herkullista
10.35
24Kitchen: Valentinen villit herkut
11.00
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
11.30
24Kitchen: Rudolph leipoo
11.55
24Kitchen: Portugalin makuja
12.25
Uskomaton eläinlääkäri Pol
13.15
Eläinkunnan hurjimmat
14.05
Supertehtaat
14.55
Kuningaskalastajat
15.45
Aarteen tonkijat
16.15
Hetki ennen tuhoa
16.40
Lentoturmatutkinta
17.35
Aarteen tonkijat
18.00
Matkalaukkujen metsästäjät
18.25
Family Guy
18.50
Family Guy
19.20
How I Met Your Mother
19.45
How I Met Your Mother
20.10
Huutokaupan Metsästäjät
20.35
Huutokaupan metsästäjät: Texas
21.00
Ilman johtolankaa
21.55
Kasvoton uhka
00.00
How I Met Your Mother
00.25
How I Met Your Mother
00.50
Home of the Brave
IMDb
5.6
02.50
Family Guy
03.15
Family Guy
03.40
-04.05
24Kitchen: Teemu Laurell
LIVE
13
02.05
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
10.00
Remontilla rahoiksi
10.55
Ostoskanava Guthy Renker
11.55
9 kuukauden odotus
12.50
Kodinkohentajat
13.45
Asustemuodin huipulle
14.40
Lily Cole taiteen parissa
15.40
Lääkärit
16.30
Jamie Oliverin kotona
17.00
Jamie Oliverin herkullinen Iso-Britannia
17.55
Esittelyssä: Iholla
18.00
Koiralle koti
18.30
Koiralle koti
19.00
Remontilla rahoiksi
20.00
Grand Designs - unelma-asunnot
21.00
Muiden hyväksi
23.00
Iholla
23.30
Esittelyssä: Iholla
23.35
Remontilla rahoiksi
00.30
Miamin täydelliset naiset
01.20
-05.05
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.50
Tonnikalan saalistajat
04.40
Vankilassa ulkomailla
05.35
Tyhmyrien tiedettä
06.00
null
06.50
null
07.35
Lyödään ällikällä
08.00
Kiven sisällä
08.50
Yukonin kultamaat
09.40
Tonnikalan saalistajat
10.30
Moniavioisuuden kannattajat
11.20
Autojen ensiapu
12.10
Remonttitalli
12.55
Natsien jättimäiset rakennusurakat
13.45
Natsien jättimäiset rakennusurakat
14.35
Natsien jättimäiset rakennusurakat
15.25
Natsien jättimäiset rakennusurakat
16.15
null
17.00
Natsien jättimäiset rakennusurakat
17.50
Vaarallisen valtatien pelastajat Kanada
18.40
Alaskan poliisit
19.30
Lyödään ällikällä
19.55
Tyhmyrien tiedettä
20.20
Remonttitalli
21.10
Henkensä edestä
22.00
Alaskan selviytymiskoe
22.50
Tabu
23.45
Vankilassa ulkomailla
00.35
Henkensä edestä
01.25
Alaskan selviytymiskoe
02.15
Tabu
03.05
Vankilassa ulkomailla
03.55
-04.45
Tonnikalan saalistajat
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.50
Gershon Nerelin Israel
04.00
Musiikkia
04.05
Esy Flow
05.05
Herätys!
06.05
Pelastuksen sofar
06.35
Sanan ja runon tuoksua
06.50
Iloa arkeen - Joyce Meyer
07.20
Jumalan lasten auktoriteetti
07.50
Isännän pöydässä
08.20
Lasten Taivas
08.50
Veli-Villen kolme maailmaa
09.00
Lasten kotipuu
09.20
Raamattu-TV
09.50
Iloa arkeen - Joyce Meyer
10.20
2000 vuoden aikamatka
10.50
Polvijärven pastori
11.20
Lähetyskäsky. Nyt.
11.50
Gershon Nerelin Israel
12.00
Musiikkia
12.05
Esy Flow
13.05
Herätys!
14.05
Pelastuksen sofar
14.35
Sanan ja runon tuoksua
14.50
Iloa arkeen - Joyce Meyer
15.20
Jumalan lasten auktoriteetti
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Jumalan juoksutytöt Virossa
16.30
Café Raamattu
17.00
Come Home Kids
17.30
John Fenn - Kotiseurakunta
18.00
Haastattelussa
18.30
Valkoinen Majakka
19.10
Peltilintu
19.30
Tulta Jerusalemista
20.00
Gershon Nerelin Israel
20.10
Musiikkia
20.15
Hyvät, pahat ja pyhät
20.45
Kosketus
20.55
Ylistysliike
21.00
Seurat Juhlatalossa
21.45
One Way
22.15
Onko Jumala olemassa?
22.30
Käännekohta
23.00
Pelastusarkki - Räddningsarken
23.30
Hillsong TV
00.00
Parantavat psalmit
00.05
Jumalan juoksutytöt Virossa
00.35
Café Raamattu
01.05
Come Home Kids
01.35
John Fenn - Kotiseurakunta
02.05
Haastattelussa
02.35
Valkoinen Majakka
03.15
Peltilintu
03.35
-04.05
Tulta Jerusalemista
07.00
Kuningas Alkoholi
07.30
Jaakko ja maailmanvalloittajat
08.20
Päivän kasvo
08.30
Yle Uutiset Uusimaa
08.35
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
08.40
Yle Uutiset Lounais-Suomi
08.50
Yle Uutiset Häme
08.55
Yle Uutiset Keski-Suomi
09.05
Yle Uutiset Itä-Suomi
09.10
Yle Uutiset Pohjanmaa
09.15
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
11.20
Uusi päivä
11.45
Uusi päivä
12.20
Jengi
IMDb
5.4
14.10
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
14.55
Ajankohtainen kakkonen
16.00
Nimipäiväonnittelu: 24.7.
16.02
Possu Pallero
16.12
Raa Raa, leikkisä leijona
16.22
Lilli ja kukkaisystävät
16.32
Popi Kissa
16.43
Hupsis
16.52
Neppajymykerho
17.00
Uusi päivä
17.27
Uusi päivä
18.00
Blogistania
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
18.45
Päivän kasvo
18.55
Filmikellari
19.00
Tulli
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.05
A-studio
20.35
Tunne minut
00.00
Lentopallon Maailmanliiga: 2 Ryhmän Välierä 2
16.00
Wimbledon
22.00
-00.00
Lentopallon Maailmanliiga: 2 Ryhmän Loppuottelu
22.00
C More Action -ohjelmistoa
09.30
C More Action -ohjelmistoa
16.30
GP3
17.15
GP3
18.00
Lentopallon Maailmanliiga
20.00
Lentopallon Maailmanliiga
22.00
-03.39
C More Action -ohjelmistoa
02.15
Formula 1: osakilpailu
06.30
Lähetystauko MTV Max
10.00
Syvissä vesissä
10.30
Syvissä vesissä
11.00
FinRace rata-ajon SM
12.00
Late Show With David Letterman
12.45
Formula 1: Saksan osakilpailu
15.11
Tractor Pulling SM
16.05
Les Goldin panttilainaamo
16.30
Les Goldin panttilainaamo
17.00
Bobby Flayn grilliherkut
17.30
Bobby Flayn grilliherkut
18.00
Grip
19.00
Inside Grand Prix
19.30
Talvisodan henki
19.35
Kalastusta Australiassa
20.00
Palkkionmetsästäjät Dog ja Beth
20.45
Motormania
21.00
Grip
21.45
Bioautojen anatomia
22.00
Terriers
22.50
Motormania
23.00
Meteoriittimiehet
23.50
Walker, Teksasista
00.35
Late Show With David Letterman
01.20
Pelastusjoukot
01.45
Pelastusjoukot
02.10
Pihan myllääjät
02.35
Pihan myllääjät
03.00
-03.25
Pihan myllääjät
06.00
Jummi Jammi
06.30
Teletapit
06.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Ella Elefantti
07.15
Kaupungin Sankarit
07.30
Linus
07.40
Hauskat eläinperheet
07.45
Aapon ja Tiian seikkailut
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Halinallet
08.30
Juniorijumppa
08.31
Tessu
08.40
Kassu-kissa
08.45
Mimosa ja Petteri
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Van Dogh
09.10
Manon
09.20
Hello Kitty - onnistu kanssani!
09.30
Kassu-kissa
09.35
Mokon suuri maailma
09.50
Puuha-Pete
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Muumien maailma
10.15
Chuggington
10.25
Van Dogh
10.30
Jummi Jammi
10.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
11.00
Maija Mehiläinen
11.25
Maija Mehiläinen
11.50
Pororo
12.00
Juniorijumppa
12.01
Arttu
12.30
Rexi-koiran seikkailut
12.40
Pikkukokkikoulu
12.50
Pikkukokkikoulu
13.00
Juniorijumppa
13.01
Bibi ja Tiina
13.30
Leonardo
13.40
Leonardo
13.50
Leonardo
14.00
Samu
14.15
Samu
14.30
Mona Vampyyri
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
Munamies
16.00
iCarly
16.25
Avaruuspingviinit
16.50
Sherlock - lasten salapoliisiseikkailu
17.00
VJ DJ
17.15
Mimmikoto
17.30
Taskuvaari
17.45
SheZow
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Winx-klubi
18.30
Possu ja Kärpänen
19.00
Paavo Pesusieni
19.30
Code Lyoko
19.55
Leo
03.55
Roman Polanski: Wanted and Desired
05.30
Kaikella rakkaudella
IMDb
6.2
07.10
Beny: Back to the Wild (Bonobos)
IMDb
6.2
08.40
Over/Under
IMDb
5.7
10.05
I Love One Direction
IMDb
3.9
11.15
The Company You Keep
IMDb
6.4
13.15
Darling Companion
IMDb
4.9
15.00
Jeff Wayne's Musical Version of the War of the Worlds Alive on Stage! The New Generation
16.55
The Guilt Trip
IMDb
5.7
18.30
The Sessions
IMDb
7.2
20.05
Soul-Siskot
IMDb
5.6
22.00
Arena
IMDb
4.8
23.35
Burning Man
01.25
House of Versace
IMDb
5.7
03.00
-04.29
Spring Breakers
IMDb
5.3
04.00
Game of Thrones
05.00
Banshee
06.00
Girls
06.30
Girls
07.00
Silicon Valley
07.30
Silicon Valley
08.00
Mad Men
09.00
Shameless
10.00
Girls
10.30
Girls
11.00
Silicon Valley
11.30
Silicon Valley
12.00
Mad Men
13.00
Shameless
14.00
Girls
14.30
Girls
15.00
Silicon Valley
15.30
Silicon Valley
16.00
Mad Men
17.00
Shameless
18.00
Girls
18.30
Girls
19.00
Silicon Valley
19.30
Silicon Valley
20.00
Mad Men
21.00
The Red Road
22.00
True Detective
23.00
Falling Skies
00.00
Last Week Tonight with John Oliver
00.30
Believe
01.15
Game of Thrones
02.05
Banshee
03.00
True Detective
04.00
-04.48
Game of Thrones
03.50
Tre solar
IMDb
2.7
05.30
Kocken
07.45
Oma siskoni
08.15
Peppi Etelämerellä
09.30
Niin kuin taivaassa
IMDb
7.5
11.40
Uusi maa
IMDb
7.4
13.55
Yhteinen onni
IMDb
5.4
15.25
Tusen gånger starkare
IMDb
5.6
16.50
Gossip
IMDb
5.9
19.00
Leijonankesyttäjä
IMDb
5.0
20.30
Vaahteramäen Eemeli
21.00
Miffo
IMDb
5.7
22.35
Oma koti kullan kallis
IMDb
6.3
00.15
Järvi
02.00
Unelma Riitasta
03.45
-04.59
Genvägen
IMDb
5.0
03.40
Yli vuorten
IMDb
7.6
06.20
Back in the Day
IMDb
5.0
08.00
This is 40
IMDb
6.2
10.10
Chalet Girl
IMDb
6.1
12.00
The Spectacular Now
IMDb
7.4
14.00
Pelastakaa kummitukset
IMDb
4.5
16.00
Remember Sunday
IMDb
7.0
18.00
Väärät paperit
IMDb
5.7
20.00
Selviytyminen
IMDb
7.6
22.00
Kvinden i buret
IMDb
7.1
00.00
Yli vuorten
IMDb
7.6
02.30
-04.05
Born To Race
23.00
Mama
IMDb
6.2
19.00
Red 2
IMDb
6.6
21.00
-22.45
Abraham Lincoln: Vampire Hunter
IMDb
5.9
07.00
Salamaseepra
IMDb
5.1
09.00
The Deported
IMDb
6.5
11.00
Kaikenkarvainen Charlie
IMDb
6.6
13.00
Space Chimps
IMDb
4.5
15.00
Eskil & Trinidad
IMDb
6.3
17.00
Fairytale - keijukaisten maailma
IMDb
6.5
19.00
A Second Chance
IMDb
6.7
21.00
Battle of the Bulbs
IMDb
5.6
23.00
Marvel's Iron Man & Hulk: Heroes United
IMDb
7.4
01.00
-02.27
Haaksirikkohuijaus
IMDb
4.9
23.30
NHL-klassikko: Pittsburgh Penguins - Chicago Blackhawks
10.00
NHL-klassikko: New Jersey Devils - New York Rangers
12.30
Ruotsin karsintasarja: Rögle - AIK
14.30
KHL Playoffs: Donbass - Lev Praha
16.30
NHL-klassikko: New Jersey Devils - New York Rangers
19.00
NHL Playoffs: Los Angeles Kings - Anaheim Ducks
21.00
NHL-klassikko: New Jersey Devils - New York Rangers
23.30
-10.00
NHL-klassikko: Chicago Blackhawks - Pittsburgh Penguins
20.00
Trans World Sport
22.00
Speedway GP Highlights: Cardiff
23.00
Futbol Mundial
23.30
Golf: European Tour Weekly
00.00
Golf: Inside the PGA Tour
00.30
-01.00
Athletix
02.00
Golf: Golfing World - Daily News
10.00
Golf: Golfing World - Daily News
11.00
Golf: Web.com Tour Highlights
12.00
Golf: The Open Championship Highlights
12.30
Golf: The Open Championship Highlights
13.00
Golf: Golfing World - Daily News
14.00
Golf: Countdown to The Ryder Cup
14.30
Golf: European Tour Weekly
15.00
Golf: Russian Open
18.00
Golf: Asian Tour Golf Show
18.30
Golf: International Crown
22.30
Golf: Inside the PGA Tour
23.00
Golf: RBC Canadian Open
02.00
-10.00
Golf: Golfing World - Daily News
00.00
NHL: New Jersey Devils - Philadelphia Flyers
10.00
NHL: Edmonton Oilers - Detroit Red Wings
12.00
Hockeyallsvenskan: Rögle - Malmö Redhawks
14.00
NHL: Ottawa Senators - Dallas Stars
16.00
Hockeyallsvenskan: Malmö Redhawks - Karlskrona
18.00
NHL: Chicago Blackhawks - Calgary Flames
20.00
Hockeyallsvenskan: Karlskrona - Oskarshamn
22.00
NHL: New York Rangers - Anaheim Ducks
00.00
-10.00
NHL: Winnipeg Jets - Detroit Red Wings
03.30
Maailmaa muuttanut sää
04.00
Time Team
05.00
Lontoon sairaala
06.00
Vaiettu historia
07.00
Mahtavat Manner-Euroopan junamatkat
08.00
Time Team
09.00
Toinen maailmansota väreissä
10.00
Maailmaa muuttanut sää
10.30
Maailmaa muuttanut sää
11.00
Kätketyt salaisuudet
12.00
Solu
13.00
Kätketyt salaisuudet
14.00
Muinaiset maailmat
15.00
Vaiettu historia
16.00
Maailmaa muuttanut sää
16.30
Maailmaa muuttanut sää
17.00
Time Team
18.00
Mahtavat Manner-Euroopan junamatkat
IMDb
8.1
19.10
Vaiettu historia
20.05
Kätketyt salaisuudet
21.00
Tehdään historiaa
22.00
Yksi lensi yli Kremlin
23.00
Museon mysteerit
IMDb
7.7
00.00
Aseet, jotka muuttivat maailman
01.00
Toinen maailmansota väreissä
02.00
Kätketyt salaisuudet
03.00
-04.35
Titanicin pelastajat
IMDb
6.9
00.00
Ashes To Ashes
IMDb
7.9
07.00
Feast of Predators
08.00
The Zoo
08.30
Monkey Thieves
09.00
Hope For Wildlife
09.50
Rift Valley - The Great Rift
10.45
Six Feet under the Savannah
11.40
Zoo Juniors
12.05
Zoo Juniors
12.40
Animal Park
13.40
Rift Valley - The Great Rift
14.35
Zoo Juniors
15.00
Zoo Juniors
15.25
Djurakuten
15.50
Djurakuten
16.15
Animal Park
17.10
Djurakuten
17.35
Djurakuten
18.05
Rooftop Rainforest
19.05
Dog's Best Friend
19.30
Dog's Best Friend
20.00
The Conquerors
21.00
Spooks
22.00
The Children
23.00
Prisoners' Wives
00.00
-07.00
Ashes To Ashes
IMDb
7.9
09.30
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
09.31
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
10.07
Pyöräily: LeMond kiertueella
10.37
Miekkailu: MM-kisat, Kazan, Venäjä
11.28
Yleisurheilu: Nuorten MM-kisat Eugene, Yhdysvallat
13.01
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
13.42
Pyöräily: LeMond kiertueella
14.17
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
18.24
Pyöräily: LeMond kiertueella
18.57
Jalkapallo: Naisten alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Norja
20.56
Kamppailu-urheilu: Fight Club
22.09
Kamppailu-urheilu: Superkombat, World GP Series
23.27
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
00.36
Pyöräily: LeMond kiertueella
01.08
-02.25
Jalkapallo: Naisten alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Norja
03.03
Vesipallo: EM-kisat, Budapest, Unkari
04.00
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
07.01
Vesipallo: EM-kisat, Budapest, Unkari
07.49
Vesipallo: EM-kisat, Budapest, Unkari
08.27
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
09.01
Pyöräily: LeMond kiertueella
09.29
Yleisurheilu: Nuorten MM-kisat Eugene, Yhdysvallat
11.26
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
12.27
Pyöräily: LeMond kiertueella
12.55
Autourheilu: Porsche Supercup Hockenheim, Saksa
13.35
Yleisurheilu: Nuorten MM-kisat Eugene, Yhdysvallat
14.29
Jalkapallo: Alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Unkari
15.29
Jalkapallo: Alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Unkari
16.32
Yleisurheilu: Nuorten MM-kisat Eugene, Yhdysvallat
17.59
Jalkapallo: Alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Unkari
18.53
Muut lajit: Campus
19.27
Speedway: EM-sarja ,
20.58
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
21.56
Pyöräily: LeMond kiertueella
22.29
Kädenvääntö: PAL / NAL,
22.55
Freestyle Motocross: Night of the Jumps Basel, Sveitsi
23.52
Yleisurheilu: Nuorten MM-kisat Eugene, Yhdysvallat
01.51
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
03.00
Jalkapallo: Alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Unkari
04.00
-06.58
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
03.55
Alaska
04.45
Lentäjät
05.10
Lentäjät
05.35
Ruokatehdas
06.00
Ruokatehdas
06.25
Hiuskarvan varassa
07.20
Myytinmurtajat
08.15
Porter Ridge - elämää syrjäkylässä
08.40
Varastojen aarteet
09.05
Rods N' Wheels
10.00
Street Outlaws
11.00
Miten se syntyi? Isäntänä Kenneth Tonef
11.30
Tuhoajat
12.00
Selviytyjäkaksikko
13.00
Tanked
14.00
Backyard Oil
14.30
Varastojen aarteet
15.00
Superjahdit
16.00
Miten se syntyi? Isäntänä Kenneth Tonef
16.30
Tuhoajat
17.00
Street Outlaws
18.00
Rods N' Wheels
19.00
Myytinmurtajat
20.00
Kultakuume
21.00
Myytinmurtajat Likainen tusina
22.00
Rise of the Machines
23.00
Selviytyjäkaksikko
00.00
Lentäjät
00.30
Lentäjät
01.00
Myytinmurtajat Likainen tusina
02.00
Rise of the Machines
03.00
Isojalan jäljillä
03.55
-04.45
Alaska
03.20
Violetta
04.10
Art Attack
04.30
Pair of Kings
04.55
Phineas & Ferb
05.05
Wizards Of Waverly Place
05.30
That's So Raven
05.50
Phineas & Ferb
06.15
Dog With a Blog
06.35
Good Luck Charlie
07.00
Doc McStuffins
07.20
Jake and the Never Land Pirates
07.45
Wander Over Yonder
08.10
I Didn't Do It
08.35
A.N.T Farm
09.00
Dog With A Blog
09.25
Shake It up
09.45
Liv And Maddie
10.10
Gravity Falls
10.35
Wander Over Yonder
11.00
Phineas & Ferb
11.20
Phineas & Ferb
11.45
Mickey Shorts
11.50
Stitch
12.15
Scaredy Squirrel
12.40
Phineas & Ferb
13.05
Phineas & Ferb
13.30
Pair of Kings
13.50
Pair of Kings
14.15
A.N.T Farm
14.40
Phineas & Ferb
14.55
G.I Jessie
15.45
Good Luck Charlie
16.10
Austin and Ally
16.35
Jessie
17.00
Violetta
17.45
Ultimate Violetta
17.50
Good Luck Charlie
18.15
Suite Life On Deck
18.40
Phineas & Ferb
19.00
The Suite life on Deck The Movie
20.15
Wander Over Yonder
20.30
Recess
20.45
Hannah Montana
21.10
Wizards Of Waverly Place
21.30
Violetta
22.20
Phineas & Ferb
22.35
Good Luck Charlie
23.00
Shake It Up
23.20
A.N.T Farm
23.45
Good Luck Charlie
00.05
Jessie
00.30
My Babysitter's A Vampire
00.50
Phil of the Future
01.10
That's So Raven
01.35
So Random
01.55
Pair of Kings
02.15
Danny Cunningham The Ninja of the School
02.35
Dude, That's My Ghost
03.00
Packages From Planet X
03.20
-04.10
Violetta
Suomen nopein TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Rillit huurussa
,
Latelan Laurin hurja remontti
,
The Spanish Princess
,
Valta
,
The Voice of Finland
,
Rikoksen Anatomia
,
Muodin huipulle
,
La Promesa - Salaisuuksien kartano
,
Lemmen viemää
,
Lähiöbotox: African Metal Tour
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti