Vaihtoautot
Viihde
Tietovisat
Blogit
Horoskooppi
Reseptit
Sanakirja
TV-ohjelmat tänään
22
Ti 22.07.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
01.10
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.25
Kauneuskirurgian varjot
06.55
Ylen aamu-tv
09.30
Kuningas Alkoholi
10.00
Kyläsairaala
10.50
Päivän kasvo
11.00
Yle Uutiset
11.05
Jumalanpalvelus: Nojatuolikirkko
11.50
Luontohetki: Erikoisia ekosysteemejä
12.20
Sydämen asialla
13.10
Vaivaisukon morsian
IMDb
5.7
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.50
A-studio
16.20
Antiikkia, antiikkia
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Kyläsairaala
18.00
Yle Uutiset
18.13
Yle Uutiset alueeltasi
18.16
Yle Uutiset sää
18.20
Päivän kasvo
18.30
Kuningas Alkoholi
19.00
Maailman kauneimmat puutarhat
20.00
Kuoleman edessä
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.00
Murtuva maailma
22.30
Kahden keikka
23.30
Yle Uutiset
23.35
Prisma: Katastrofin kynnyksellä
00.25
Uutisikkuna
04.00
-06.25
Uutisikkuna
LIVE
2
08.55
Ruohonjuuritasolla
LIVE
3
01.30
Onnensoitto
06.00
Onnensoitto
07.45
Aamusää
08.00
Cosmos - salattu luonto
09.00
Farm Kings
10.00
Suurin pudottaja
10.30
Lääkärit
11.25
Ostoskanava Tvins.com
12.55
Teknavi
13.25
Amazing Race
14.25
Selviytyjät
15.25
Alueellinen sääennuste
15.30
Moderni perhe
16.00
Moderni perhe
16.30
Unelmakoti puoleen hintaan
17.30
Salatut elämät
18.00
Salatut elämät
18.30
Salatut elämät
19.00
Seitsemän Uutiset
19.15
MTV Sport Uutiset
19.25
Päivän sää
19.30
Suurin pudottaja
20.00
Pomo piilossa
21.00
Klikkaa mua
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
MTV Sport Uutiset
22.35
Pukumiehet
23.35
Harryn laki
00.30
Monk
01.25
-06.00
Onnensoitto
LIVE
4
02.30
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
08.50
Ostosruutu
09.20
Ostosruutu
09.50
Ostosruutu
10.20
Ostosruutu
10.50
LIVE: Tiedä ja Voita
13.20
Hurja remontti
14.20
Waverly Placen velhot
14.50
Merieläinten pelastajat
15.20
Amerikan hauskimmat kotivideot
15.50
Deittikamera
16.20
Deittikamera
16.50
Vaaleanpunainen pantteri
16.55
Himosiivoojat New Yorkissa
17.55
Eden
18.25
Frasier
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Neljän tähden illallinen
19.30
Neljän tähden illallinen
20.00
Huvila & Huussi
20.57
Keno
21.00
NCIS Rikostutkijat
21.55
Neste Oil Ralli Helsinki Battle
22.00
Holmes NYC
23.00
Kylmäverisesti sinun
00.00
Frasier
00.30
NCIS Rikostutkijat
01.25
Neste Oil Ralli Helsinki Battle
01.30
Holmes NYC
02.25
Dr. Phil
03.20
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
5
07.55
SVT: Gomorron Sverige
11.30
SVT: Matiné: Barnen från Frostmofjället
13.10
SVT: Det söta livet
13.30
SVT: Lögnen
14.00
SVT: Vem vet mest?
16.25
Kuoleman monet kasvot
16.55
Rakkausagentit
17.22
Lonkeroiset
17.25
Puutarhakeskiviikko
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
Pikkurilli
18.05
Bo muuttaa kotoa
18.14
Aarne Alligaattorin musiikkiseikkailu
18.17
Tatonka
18.30
Tiedehemmot
18.49
Uusi koti Ruotsissa
18.53
Ruohonjuuritasolla
19.00
Tanskalaisarkkitehtien koteja
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.45
Romanien unelmia
20.15
Popkalaset Special: September
20.30
Anna minulle elämä
21.00
Allsång på Skansen
22.00
Henkivartijat
23.15
SVT: Året var 1957
00.15
SVT: Guld på godset
01.15
SVT: Fjällfolk
01.55
SVT: Idrottens himmel och helvete
02.25
SVT: Lilla Sportspegeln
02.40
SVT: Supergorillan
02.55
SVT: Tårtkonstnär
03.00
-04.00
SVT: Allsång på Skansen
LIVE
6
01.20
Onnensoitto
06.00
Onnensoitto
07.45
Astral TV
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Guthy Renker
12.00
Ostoskanava Tvins.com
14.00
Kreisiä menoa
14.30
Beverly Hillsin panttilainaamo
15.00
The Hero
15.55
Myytinmurtajat
17.00
Lemmen viemää
18.00
Walker, Teksasista
19.00
Naapurit-arvonta
19.05
Riemuloma Kanarialla
19.30
Lainvalvojat
20.00
Miehen puolikkaat
20.30
Simpsonit
21.00
Carrien päiväkirjat
22.00
112
23.00
The Tomorrow People
23.55
The Tomorrow People
00.55
Rysän päällä
01.50
-05.50
Onnensoitto
LIVE
7
06.15
Hengenvaarallinen saalis
06.30
Suhdekoukerot
07.00
Kakkukuningas
07.30
Lasten eläinmaailma: Kissakuiskaaja
08.20
Eläintarha
08.50
Tarzan
09.25
TV Shop Tvins
12.25
Hulppeat hääkakut
13.25
Lasten eläinmaailma: Kissakuiskaaja
14.20
Eläintarha
14.50
Tarzan
15.20
70's show
15.45
70's show
16.15
Kadonneet
17.10
Suhdekoukerot
17.35
Tatuointistudio HelsINK
18.05
70's show
18.35
70's show
19.05
Las Vegas
20.00
Tatuointistudio HelsINK
20.30
Poliisikokelaat
21.00
Diary of a Mad Black Woman
IMDb
5.5
23.15
Klondike
00.15
Chicago Fire
01.05
Kysy seksistä
02.00
Maailman paras selvänäkijä
02.50
Mahdoton seikkailu
03.40
-04.31
Kadonneet
LIVE
8
03.35
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
09.30
Tuhluriprinsessat
10.00
Sarahin sisustusvinkit
10.30
Eden
11.00
Leila leipoo
11.30
Sikke - Ruokaa rakkaudella
12.00
Elixir
12.30
Arvostele mun illallinen Australiassa
13.00
Lauran matkakuvia: Tukholma
13.30
Tuhluriprinsessat
14.00
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
14.30
Fashion Star
15.30
Olet mitä syöt
16.00
Isännän ja koiran käytöskoulu Amerikassa
17.00
Hurja remontti
18.00
Kaisa ja puoli valtakuntaa
19.00
Arvostele mun illallinen Suomessa
19.30
Arvostele mun illallinen Suomessa
20.00
Valheen vangit
21.00
Sinkkuelämää
21.35
Sinkkuelämää
22.10
Duane Hopwood - Vastamäessä
IMDb
6.8
23.45
Viikko ilman naisia
00.40
Supertähtien siivellä
01.35
Näin meistä tuli miljonääriäidit
02.30
Häähullut
03.25
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
9
03.35
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
09.50
Ostosruutu
10.20
Ostosruutu
10.50
Ostosruutu
11.20
LIVE: Tiedä ja Voita
11.50
Krokotiilimies
12.20
Maailman parhaat kalapaikat
13.10
Leijonan luola Ruotsi
14.05
Henkka & Niki vs. Amerikka
14.35
Jyrki Sukulan makujen maa
15.05
Kuppilat kuntoon Ruotsi
16.00
Ruotsin karmein koti
16.50
LA Ink
17.45
Leijonan luola Ruotsi
18.40
Kuppilat kuntoon Ruotsi
19.35
Suomen huutokauppakeisari
20.30
Poliisit
21.00
MasterChef USA
21.55
Hyvät ja huonot uutiset
22.50
Konttori
23.20
Australian rajalla
23.50
Poliisit
00.20
Poliisit Norja
00.50
Poliisit Norja
01.20
Täysillä tutkaan
01.45
Metsien miehet
02.35
Leijonan luola UK
03.30
-04.25
LA Ink
LIVE
10
01.40
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Hengenvaarallinen saalis
19.00
American Chopper
20.00
Miami Ink
21.00
NCIS Rikostutkijat
22.00
Funny People
IMDb
6.3
00.40
Num3rot
01.30
Star Trek: The Next Generation
02.20
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.45
Sky News
06.00
Sky News
06.30
FOX Kids: Sketsiä!
06.42
FOX Kids: Lola & Virginia
06.55
FOX Kids: Trollz
07.19
FOX Kids: My Little Pony
07.41
FOX Kids: Pound Puppies
08.03
FOX Kids: Monsuno
08.25
FOX Kids: Avatar 3
08.49
FOX Kids: Hot Wheels
09.10
Wipeout Kesä
10.00
24Kitchen: Mummojen parhaat reseptit
10.30
24Kitchen: Turkkilainen herkkukokki
10.55
24Kitchen: Nopeaa ja herkullista
11.20
24Kitchen: Nopeaa ja herkullista
11.50
24Kitchen: Kapinakokki Santeri Hämäläinen
12.20
Uskomaton eläinlääkäri Pol
13.10
Alaskan poliisit
14.00
Supertehtaat
14.50
Autojen ensiapu
15.40
Aarteen tonkijat
16.05
Hetki ennen tuhoa
16.35
Lentoturmatutkinta
17.25
Hätäkutsu
17.55
Matkalaukkujen metsästäjät
18.20
Family Guy
18.45
Family Guy
19.10
How I Met Your Mother
19.35
How I Met Your Mother
20.05
Huutokaupan Metsästäjät
20.30
Huutokaupan metsästäjät: Kanada
21.00
Ilman johtolankaa
21.55
Kohtalon soturit
IMDb
4.3
23.40
How I Met Your Mother
00.05
How I Met Your Mother
00.30
12 days of terror - kauhu nousee syvyyksistä
IMDb
5.5
02.05
Family Guy
02.30
Family Guy
02.55
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
03.25
24Kitchen: Teemu Laurell
03.50
-05.59
Sky News
LIVE
13
01.25
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
10.00
Remontilla rahoiksi
10.55
Ostoskanava Guthy Renker
11.55
Market Kitchen
12.50
Kodinkohentajat
13.45
Kadonneen jäljillä UK
14.45
Unelmien koti
15.40
Lääkärit
16.30
Jamie Oliverin kotona
17.00
Muodin huipulle
17.55
Tulossa: Kiiltokuvia
18.00
Neljä huonetta
19.00
Remontilla rahoiksi
19.30
Meidän safkaa
20.00
Grand Designs - unelma-asunnot
21.00
Solsidan
21.30
Moderni perhe
22.00
Face
23.00
Iholla
23.30
Remontilla rahoiksi
00.00
Miamin täydelliset naiset
00.55
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.30
Vankilassa ulkomailla
04.20
Tonnikalan saalistajat
05.10
Kiven sisällä
06.00
null
06.50
Aivopelit
07.10
Tyhmyrien tiedettä
07.35
Kiven sisällä
08.25
null
09.15
Tonnikalan saalistajat
10.05
Amishit: Rintamakarkurit
10.55
null
11.45
Remonttitalli
12.30
Rajasota
13.20
Rajasota
14.15
Rajasota
15.05
Rajasota
16.00
Rajasota
16.50
Rajasota
17.40
Vaarallisen valtatien pelastajat Kanada
18.30
Alaskan poliisit
19.20
Lyödään ällikällä
19.45
Tyhmyrien tiedettä
20.10
Natsien jättimäiset rakennusurakat
21.00
null
21.55
null
22.45
Tabu
23.40
null
00.30
null
01.25
Maailmanloppu: Toinen maailmansota
02.15
Tabu
03.05
Vankilassa ulkomailla
03.55
-04.45
Tonnikalan saalistajat
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.35
Pelastuksen sofar
04.05
Gershon Nerelin Israel
04.15
Musiikkia
04.20
Hillsong TV
04.50
Herätyksen läpimurto
05.20
Käännekohta
05.50
Yliluonnollista
06.20
Iloa arkeen - Joyce Meyer
06.50
Ilon ja rohkeuden Henki
07.20
Elävä yhteys
07.50
Israel puhuu
08.20
Jeesus - Kuningaskunta ilman rajoja
08.45
Pekan biisit
08.50
Lelulaatikko
09.20
Herran käsi - Jackmin Tala
09.50
Jumala puhuu
10.20
One Way
10.50
Sanan ja runon tuoksua
11.05
Kanssanne Ritu Ylipahkala
11.20
Pelastuksen sofar
11.50
Gershon Nerelin Israel
12.00
Musiikkia
12.05
Hillsong TV
12.35
Herätyksen läpimurto
13.05
Käännekohta
13.35
Yliluonnollista
14.05
Rohkaisua Raamatusta - Matti Vuolanne
14.20
Iloa arkeen - Joyce Meyer
14.50
Ilon ja rohkeuden Henki
15.20
Elävä yhteys
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Kuningaskunnan tuuli
16.30
Passion for Jesus
17.00
Ikuisia kertomuksia
17.20
Nelli-Nalle
17.30
Kaikkeen maailmaan
18.00
Andrew Wommack evankeliumin äärellä
18.30
Koputus
19.00
Herra, opeta minua
19.30
Jerusalemin muureilla
20.00
Gershon Nerelin Israel
20.10
Musiikkia
20.15
Varustamo
20.45
Armon kalliolla
21.05
Kosketus
21.15
Uskosta totta
21.45
Herra käyttää lääkäriä
22.15
Viron pastorit areenalla
22.45
Viestiaitio
23.00
Anne Miettinen - Luovat ihmeet
00.00
Kuningaskunnan tuuli
00.30
Passion for Jesus
01.00
Ikuisia kertomuksia
01.20
Kaikkeen maailmaan
01.50
Andrew Wommack evankeliumin äärellä
02.20
Koputus
02.50
Herra, opeta minua
03.20
Jerusalemin muureilla
03.50
Gershon Nerelin Israel
04.00
-04.05
Musiikkia
07.00
Kuningas Alkoholi
07.30
5 kulmaa kosmologiaan: Missä kaikki ovat
08.30
Yle Uutiset Uusimaa
08.37
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
08.44
Yle Uutiset Lounais-Suomi
08.51
Yle Uutiset Häme
08.58
Yle Uutiset Keski-Suomi
09.05
Yle Uutiset Itä-Suomi
09.12
Yle Uutiset Pohjanmaa
09.19
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
09.30
Päivän kasvo
11.20
Jumalanpalvelus: Nojatuolikirkko
12.05
Pisara
12.10
Vaivaisukon morsian
IMDb
5.7
13.57
Tulossa: Kasvot kuvastimessa
14.10
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
16.00
Pikku Kakkonen
17.00
Uusi päivä
17.27
Uusi päivä
18.00
Blogistania
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
18.45
Päivän kasvo
18.55
Filmikellari
19.00
Tulli
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.00
A-studio
20.30
Suojele minua!
21.20
-21.47
Kuningas Alkoholi
16.00
Purjehdusta: 49er Grand Prix
16.30
Premier League Legends: Sol Campbell
17.00
Formula 1: Saksan aika-ajot
18.30
Formula 1: Saksan osakilpailu
20.50
Timanttiliiga Highlights: Monaco
21.45
Timanttiliiga: Glasgow / 1. päivä
23.55
-03.30
Timanttiliiga: Glasgow / 2. päivä
09.45
C More Action -ohjelmistoa
17.40
UEFA Champions League
19.30
UEFA Champions League
22.00
-03.49
C More Action -ohjelmistoa
02.20
Formula 1: osakilpailu
06.30
Lähetystauko MTV Max
10.00
GP3: Sunnuntain kilpailu - Saksa
10.50
GP2: Sunnuntain kilpailu - Saksa
12.00
Late Show With David Letterman
12.45
Motormania
13.00
Syvissä vesissä
13.30
Syvissä vesissä
14.00
Pelastusjoukot
14.30
Pelastusjoukot
14.55
World of Freesports
15.25
World of Freesports
15.55
Duck Commander
16.20
Lain nimessä
16.45
Pomminpurkajat
17.30
Parisuhteellista
18.00
Top Gear USA
19.00
Metsästäjän Kanada
19.25
Talvisodan henki
19.30
Metsästäjän Kanada
20.00
Rikos ratkaistu
20.45
Bioautojen anatomia
21.00
Maailman tehokkaimmat mönkijät
21.30
Maailman tehokkaimmat mönkijät
22.00
Glades
23.00
Walker, Teksasista
23.45
Late Show With David Letterman
00.30
Erikoisia rikoksia
01.00
-02.00
Autovarkaat
06.00
Jummi Jammi
06.30
Teletapit
06.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Mokon suuri maailma
07.15
Ystävämme Susu
07.30
Hello Kitty - onnistu kanssani!
07.40
Hauskat eläinperheet
07.45
Kaislan komero
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Kotiviidakon kuningas
08.20
Kioka
08.30
Juniorijumppa
08.31
Tessu
08.40
Tuomas Veturi
08.50
Palomies Sami
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Van Dogh
09.10
Manon
09.21
Pörri Orava
09.50
Puuha-Pete
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Muumien maailma
10.15
Kassu-kissa
10.20
Chuggington
10.30
Jummi Jammi
10.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
11.00
Maija Mehiläinen
11.25
Maija Mehiläinen
11.50
Pororo
12.00
Juniorijumppa
12.01
Arttu
12.30
Pikku kunkku
12.40
Pikkukokkikoulu
12.50
Pikkukokkikoulu
13.00
Juniorijumppa
13.01
Bibi ja Tiina
13.30
Leonardo
13.40
Leonardo
13.50
Leonardo
14.00
Samu
14.15
Samu
14.30
Mona Vampyyri
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
Munamies
16.00
iCarly
16.25
Avaruuspingviinit
16.50
Sherlock - lasten salapoliisiseikkailu
17.00
Idan puutarha
17.15
SheZow
17.30
Robottijengi
17.45
Vampyyrikoulu
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Winx-klubi
18.30
Madagascarin pingviinit
18.55
Professori Balthazar
19.00
Korisjengi
19.30
Lola
02.40
Keinottelua
IMDb
6.6
04.25
Kaaos perheessä
06.05
Jayne Mansfield's Car
08.05
Jesus Christ Superstar - Live Arena Tour
IMDb
6.3
09.50
The Stone Roses: Made of Stone
11.30
Keltaisten sitruunoiden ravintola
13.05
The Dinosaur Project
IMDb
4.7
14.30
360
IMDb
6.2
16.20
Lumikki ja metsästäjä
IMDb
6.1
18.30
Sukupuolten taistelu
20.00
Känn ingen sorg
IMDb
7.3
22.00
Posketonta bongausta
IMDb
6.1
23.40
World War Z
IMDb
7.0
01.35
Den som söker
IMDb
5.0
03.15
-05.00
Contraband
IMDb
6.5
03.15
True Detective
04.20
Game of Thrones
05.15
Banshee
06.00
Girls
06.30
Girls
07.00
Silicon Valley
07.30
Silicon Valley
08.00
Mad Men
09.00
Shameless
10.00
Girls
10.30
Girls
11.00
Silicon Valley
11.30
Silicon Valley
12.00
Mad Men
13.00
Shameless
14.00
Girls
14.30
Girls
15.00
Silicon Valley
15.30
Silicon Valley
16.00
Mad Men
17.00
Shameless
18.00
Girls
18.30
Girls
19.00
Silicon Valley
19.30
Silicon Valley
20.00
Mad Men
21.00
Halt and Catch Fire
22.00
The Leftovers
23.00
True Blood
00.00
Believe
01.00
Game of Thrones
02.00
Banshee
03.00
True Detective
04.00
-04.52
Game of Thrones
03.45
Kolmas aalto
IMDb
6.2
05.50
Populäärimusiikkia Vittulajänkältä
IMDb
6.5
07.40
Kaisa Kullanmuru
08.15
Peppi seitsemällä merellä
IMDb
6.7
09.50
Loranga, Masarin ja Dartanjang
10.45
Darling
IMDb
6.3
12.20
Miffo
IMDb
5.7
13.55
Vaimoni ensimmäinen rakastaja
15.30
Unelma Riitasta
17.15
Populäärimusiikkia Vittulajänkältä
IMDb
6.5
19.00
Stjärnsystrar
IMDb
5.2
20.20
Vaahteramäen Eemeli
21.00
Yrrol
IMDb
6.4
22.25
Kun pimeys koittaa - när mörkret faller
IMDb
7.4
00.35
Kertausharjoitukset
IMDb
6.2
02.00
-04.08
Gossip
IMDb
5.9
04.10
Mama
IMDb
6.2
06.00
Spies & Glistrup
IMDb
6.6
08.00
Charlie & Boots
IMDb
6.4
10.00
Marie Krøyer
IMDb
6.3
12.00
Much Ado About Nothing
IMDb
7.3
14.00
Pyry - Valkoinen gorilla
IMDb
4.4
16.00
Wunderkinder
IMDb
6.8
18.00
Pitch Perfect
IMDb
7.2
20.00
The Words ? Pariisin sanat
IMDb
6.9
22.00
The To Do List
IMDb
5.8
00.00
Mama
IMDb
6.2
02.00
Looper
IMDb
7.4
04.00
-06.00
Movie 43
IMDb
4.4
23.00
Company of Heroes
19.00
Ender's Game
IMDb
6.8
21.00
-22.32
Mine Games
IMDb
5.1
07.00
Joulu ihmemaassa
IMDb
4.7
09.00
Arthur ja minimoit
IMDb
6.0
11.00
Seefood
IMDb
4.5
13.00
Aasi ja puolikuun ritari
IMDb
4.7
15.00
Asterix ja Obelix Britanniassa
IMDb
5.2
17.00
Bertram & Co
IMDb
2.5
19.00
August Rush
IMDb
7.5
21.00
Odottava Mary
IMDb
5.0
23.00
Wizard
IMDb
6.0
01.00
-02.31
Fast Girls
IMDb
6.2
23.30
NHL-klassikko: Pittsburgh Penguins - Minnesota North Stars
10.00
NHL-klassikko: Montreal Canadiens - Los Angeles Kings
12.30
Ruotsin karsintasarja: Djurgården ? Örebro
14.30
KHL Playoffs: Barys Astana - Salavat Julajev
16.30
NHL-klassikko: Montreal Canadiens - Los Angeles Kings
19.00
NHL Playoffs: Pittsburgh Penguins - New York Rangers
21.00
NHL-klassikko: Montreal Canadiens - Los Angeles Kings
23.30
-10.00
NHL-klassikko: Minnesota North Stars - Pittsburgh Penguins
02.00
Trans World Sport
14.00
Golf: British Open
22.00
Athletix
22.30
Futbol Mundial
23.00
-01.00
Rallycross: Iso-Britannia
02.00
Golf: Golfing World - Daily News
10.00
Golf: Golfing World - Daily News
11.00
Golf: Albertsons Boise Open
13.00
Golf: Golfing World - Daily News
14.00
Golf: Marathon Classic
15.30
Golf: The Open Championship Highlights
16.00
Golf: The Open Championship Highlights
16.30
Golf: Golfing World - Daily News
17.30
Golf: This is PGA Tour Canada
18.00
Golf: Albertsons Boise Open
20.00
Golf: ECCO Tour 2014 - Bravo Tours Open
20.30
Golf: Nordea Tour 2014 - Fjällbacka Open
21.00
Golf: Web.com Tour Highlights
22.00
Golf: Marathon Classic
23.30
Golf: Countdown to The Ryder Cup
00.00
Golf: Web.com Tour Highlights
01.00
Golf: The Open Championship Highlights
01.30
Golf: The Open Championship Highlights
02.00
-10.00
Golf: Golfing World - Daily News
00.00
NHL: New York Islanders - New York Rangers
10.00
NHL: Chicago Blackhawks - Ottawa Senators
12.00
Hockeyallsvenskan: Västerås - Södertälje
14.00
NHL: Pittsburgh Penguins - Boston Bruins
16.00
Hockeyallsvenskan: Björklöven - Karlskrona
18.00
NHL: Vancouver Canucks - Detroit Red Wings
20.00
Hockeyallsvenskan: Karlskrona - Asplöven
22.00
NHL: New York Rangers - Buffalo Sabres
00.00
-10.00
NHL: Boston Bruins - Anaheim Ducks
03.00
Koodinmurtajat
04.00
Time Team
05.00
Lontoon sairaala
06.00
Ken Follettin matka pimeään keskiaikaan
07.00
Mahtavat Manner-Euroopan junamatkat
08.00
Time Team
09.00
Toinen maailmansota väreissä
10.00
Maailmaa muuttanut sää
10.30
Maailmaa muuttanut sää
11.00
Museon mysteerit
12.00
Sisäinen salaisuutemme
13.00
Elisabet I:n sota terrorismia vastaan
14.00
Tehdään historiaa
15.00
Valkoinen kuningatar ja hänen kilpailijansa
16.00
Maailmaa muuttanut sää
16.30
Maailmaa muuttanut sää
17.00
Time Team
18.00
Mahtavat Manner-Euroopan junamatkat
IMDb
8.1
19.10
Museon mysteerit
20.00
Museon mysteerit
21.00
Maanalainen sota
22.00
Mao ? kiinalainen tarina
IMDb
7.2
23.10
Vaiettu historia
IMDb
6.6
00.00
Aseet, jotka muuttivat maailman
01.00
Toinen maailmansota väreissä
02.00
Museon mysteerit
03.00
Maailmaa muuttanut sää
03.30
Maailmaa muuttanut sää
04.00
-05.00
Time Team
00.00
Ashes To Ashes
IMDb
7.9
07.00
The Secret Life of Birds
07.30
The Secret Life of Birds
08.00
The Zoo
08.30
Monkey Thieves
09.00
Hope For Wildlife
09.50
Naturopolis
10.45
Wildlife Safaris
11.45
Zoo Juniors
12.10
Zoo Juniors
12.40
Animal Park
13.40
Naturopolis
14.35
Zoo Juniors
15.00
Zoo Juniors
15.25
The Great Penguin Rescue
15.50
The Great Penguin Rescue
16.15
Animal Park
17.10
Djurakuten
17.35
Djurakuten
18.05
J'ai Marché Sur La Terre
19.05
Unusual World
20.00
Ganges
21.00
Spooks
22.00
The Children
23.00
Vexed
IMDb
7.6
00.00
-07.00
Ashes To Ashes
IMDb
7.9
00.30
Miekkailu: MM-kisat, Kazan, Venäjä
09.31
Ratsastus: Rolex Grand Slam Aachen, Alankomaat
10.30
Miekkailu: MM-kisat, Kazan, Venäjä
10.46
Miekkailu: MM-kisat, Kazan, Venäjä
12.27
Muut lajit: WATTS
12.53
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
14.39
Pyöräily: LeMond kiertueella
15.20
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
18.27
Pyöräily: LeMond kiertueella
18.59
Jalkapallo: Alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Unkari
20.55
Muut lajit: WATTS
21.00
Pyöräily: Home of Cycling -pyöräilymakasiini
22.28
Speedway: EM-sarja Güstrow, Saksa
22.58
Ralli: Inside ERC
23.31
Moottoriurheilu: Tuesday Night Speed Date
23.32
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
00.38
Pyöräily: LeMond kiertueella
01.06
-02.25
Jalkapallo: Alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Unkari
03.07
Vesipallo: EM-kisat, Budapest, Unkari
04.00
Yleisurheilu: EAA-kilpailut Luzern, Sveitsi
06.01
Vesipallo: EM-kisat, Budapest, Unkari
07.00
Vesipallo: EM-kisat, Budapest, Unkari
07.42
Vesipallo: EM-kisat, Budapest, Unkari
08.30
Yleisurheilu: EAA-kilpailut Luzern, Sveitsi
10.15
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
12.05
Pyöräily: LeMond kiertueella
12.23
Superbike: British Championship Brands Hatch 2
12.54
Superbike: British Championship Brands Hatch 2
13.29
Autourheilu: Porsche Supercup Hockenheim, Saksa
14.00
Speedway: EM-sarja ,
15.59
Jalkapallo: Alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Unkari
17.12
Jalkapallo: Alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Unkari
18.41
Muut lajit: WATTS
18.55
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
20.00
Vahvistetaan myöhemmin
21.01
Pyöräily: LeMond kiertueella
21.27
Jalkapallo: Alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Unkari
23.28
Australialainen jalkapallo: Australian Football League
00.29
Speedway: EM-sarja ,
01.57
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
03.00
Jalkapallo: Alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Unkari
03.59
-06.49
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
03.55
Alaska
04.45
Lentäjät
05.10
Lentäjät
05.35
Ruokatehdas
06.00
Ruokatehdas
06.25
Hiuskarvan varassa
07.20
Myytinmurtajat
08.15
Porter Ridge - elämää syrjäkylässä
08.40
Varastojen aarteet
09.05
Viitosvaihde
10.00
Street Outlaws
11.00
Miten se syntyi? Isäntänä Kenneth Tonef
11.30
Tuhoajat
12.00
Selviytyjäkaksikko
13.00
Tanked
14.00
Porter Ridge - elämää syrjäkylässä
14.30
Varastojen aarteet
15.00
Maailman suurin laiva
16.00
Miten se syntyi? Isäntänä Kenneth Tonef
16.30
Tuhoajat
17.00
Street Outlaws
18.00
Viitosvaihde
19.00
Myytinmurtajat
20.00
Kultakuume
21.00
Kullan sukeltajat
22.00
Hengenvaarallinen saalis
23.00
Selviytyjäkaksikko
00.00
Lentäjät
00.30
Lentäjät
01.00
Kullan sukeltajat
02.00
Hengenvaarallinen saalis
03.00
Outback Truckers
03.55
-04.45
Alaska
03.20
Violetta
04.10
Art Attack
04.30
Pair of Kings
04.55
Phineas & Ferb
05.05
Wizards Of Waverly Place
05.30
That's So Raven
05.50
Phineas & Ferb
06.15
Dog With a Blog
06.35
Good Luck Charlie
07.00
Doc McStuffins
07.20
Jake and the Never Land Pirates
07.45
Wander Over Yonder
08.10
I Didn't Do It
08.35
A.N.T Farm
09.00
Dog With A Blog
09.25
Shake It up
09.45
Liv And Maddie
10.10
Gravity Falls
10.35
Wander Over Yonder
11.00
Good Luck Charlie
11.20
Good Luck Charlie
11.45
Mickey Shorts
11.50
Stitch
12.15
Scaredy Squirrel
12.40
Phineas & Ferb
13.05
Phineas & Ferb
13.30
Pair of Kings
13.50
Pair of Kings
14.15
A.N.T Farm
14.40
Phineas & Ferb
14.55
Phineas and Ferb Mission Marvel
15.45
Good Luck Charlie
16.10
Austin and Ally
16.35
Jessie
17.00
Violetta
17.45
Ultimate Violetta
17.50
Good Luck Charlie
18.15
Suite Life On Deck
18.40
Phineas & Ferb
19.00
Good Luck Charlie The Road Trip Movie
20.20
Have A Laugh
20.30
Recess
20.45
Hannah Montana
21.10
Wizards Of Waverly Place
21.30
Violetta
22.20
Phineas & Ferb
22.35
Good Luck Charlie
23.00
Shake It Up
23.20
A.N.T Farm
23.45
Good Luck Charlie
00.05
Jessie
00.30
My Babysitter's A Vampire
00.50
Phil of the Future
01.10
That's So Raven
01.35
So Random
01.55
Pair of Kings
02.15
Danny Cunningham The Ninja of the School
02.35
Dude, That's My Ghost
03.00
Packages From Planet X
03.20
-04.10
Violetta
Suomen nopein TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Farmi Suomi
,
Kauniit ja rohkeat
,
Miehen puolikkaat
,
Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
,
Suuri seikkailu
,
Valta
,
The Voice of Finland
,
SuomiLOVE
,
Sanansaattajat
,
Emmerdale
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti