Horoskooppi
Viihde
Reseptit
Blogit
Vaihtoautot
Tietovisat
Sanakirja
TV-ohjelmat tänään
20
Su 20.07.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.45
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
08.00
Yle Uutiset
08.05
Avara luonto: Norsujen taipaleelta
09.00
Yle Uutiset
09.05
Aamusydämellä
09.45
Palanen: Venezuelan missiakatemia
09.55
Yle Uutiset
10.00
Jumalanpalvelus: Nojatuolikirkko
10.45
Löytöretkiä maailmaan
11.00
Yle Uutiset
11.05
Huuhkaja - pahan onnen lintu?
11.35
Kekäläisen kesäduuni
12.05
Kaikuja tuonpuoleisesta
12.35
Sydämen asialla
13.30
Jaakko ja maailmanvalloittajat
14.00
Järviemme helmet
14.30
Puutarhaunelmia: remix
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Viimeistä päivää
15.40
Tarinateltta
15.55
Historia: Kuningatar Elisabetin anoppi
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.05
Ravisuora: St. Michel-ajo
18.00
Yle Uutiset
18.10
Urheiluruutu
18.15
Luontohetki: Erikoisia ekosysteemejä
18.45
Näin tehtiin Jäinen planeetta
19.00
Kriminalisti
20.00
Antiikkia, antiikkia
20.30
Yle Uutiset
20.45
Urheiluruutu
21.05
Tehdas
21.55
Foylen sota
23.25
Rupert Murdoch, lööppien kuningas
00.15
Uutisikkuna
04.00
-06.25
Uutisikkuna
LIVE
2
08.45
Petteri Kaniini
23.25
-23.55
Väärät miehet
LIVE
3
01.35
Onnensoitto
06.00
Onnensoitto
07.05
Ostoskanava Tvins.com
08.05
Chuggington
08.20
Professori Balthazar
08.30
Katti kaiken tietää!
09.00
Pokémon
09.25
Nakke Nakuttaja
09.50
Tom ja Jerry
10.15
Loton ja Jokerin tulokset
10.20
Grand Designs - unelma-asunnot
11.20
Hännänheiluttajat
11.50
Meidän safkaa
12.20
Hansin grillibileet
13.20
Purjehdusta: 49er Grand Prix
13.50
Sydänjää
14.50
Tulossa: Kiiltokuvia
14.55
Pilanpäiten
15.00
Hiiri jota ei saatu hengiltä
IMDb
6.3
16.55
Duudsonit tuli taloon
17.55
Suuret setelit
18.55
Naapurit-arvonta
19.00
Seitsemän Uutiset
19.10
MTV Sport Uutiset
19.20
MTV Sport: F1 Extra
19.30
Pulttibois
19.55
Tulossa: Kiiltokuvia
20.00
Tuubi
21.00
Kosto
22.00
Kymmenen Uutiset
22.15
Viikon sää
22.20
MTV Sport Uutiset
22.35
MTV Sport: F1 Extra
22.45
24 - Lontoo
23.45
Maria Wern
00.45
Labyrintti
01.40
-06.00
Onnensoitto
LIVE
4
03.15
Kylmäverisesti sinun
04.15
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Ostosruutu
07.30
Ostosruutu
08.00
Unelmamökki
08.30
Jaksa paremmin
09.00
Lentokenttä
09.30
SM-liigan viikkomakasiini: Kesäextra
10.00
Nelonen Pro: Moor Gääs
10.30
Neste Oil Ralli Helsinki Battle
10.35
Neljät häät
11.35
Dr. Phil
12.25
Eläintarhassa tapahtuu
12.55
Eläintarhassa tapahtuu
13.25
Manhattanin koirat
14.25
Amerikan hauskimmat kotivideot
14.55
Amerikan hauskimmat kotivideot
15.25
Amerikan hauskimmat kotivideot
15.55
Vaihdokkaat
16.55
Taste
17.55
Kuppilat kuntoon, Jyrki Sukula!
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Amerikan hauskimmat kotivideot
19.30
Vain elämää
20.57
Keno
21.00
Tulikärpäsiä puutarhassa
IMDb
6.6
23.05
Nelonen Pro: Moor Gääs
23.35
SM-liigan viikkomakasiini: Kesäextra
00.05
Neste Oil Ralli Helsinki Battle
00.10
NCIS Rikostutkijat
01.10
Virta
02.10
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
5
09.00
SVT: Bamse - världens starkaste björn
09.15
SVT: Olivia
09.25
SVT: Farfar i fickan
09.40
SVT: Ebb och Flo
09.45
SVT: Farfar i fickan
10.00
SVT: Rapport
10.05
SVT: Minnenas television: Thore Skogman
11.05
SVT: Sommarandakt
11.35
SVT: Örter - naturens eget apotek
11.55
SVT: Mitt i naturen - tittarfilm
12.00
SVT: Bokcirkeln Sundholm
12.30
SVT: Allsång på Skansen
13.30
SVT: Allsångsscenen är din - Laleh
15.15
Niklaksen keittiössä
16.15
Dok: Puppulehti
16.45
Muotokuvassa : Dick Idman
17.15
Veljesten keittössä
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
Muumilaakson tarinoita
18.23
Lalla ja Mix
18.30
Opiskelijaelämää
19.00
Ruotsalainen kesä Suomessa
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.40
Sportnytt
19.50
Suomen käärmeet
20.00
Dok: Miten lasten kävi?
21.00
Edith Carlmar - mainettaan parempi
21.35
Rakkaus on kuolemaksi
IMDb
6.8
00.25
SVT: Programtablå
00.30
SVT: Flickan som inte kunde säga nej
01.45
SVT: Kalla krigets fordon
01.55
SVT: Tuppen och Lillemor
02.00
SVT: Tjalles klubb
02.25
SVT: Tripp och Tropp upptäcker djur
02.30
-03.00
SVT: Programmen som förändrade TV
LIVE
6
02.00
Onnensoitto
06.00
Onnensoitto
08.00
Ostoskanava Tvins.com
10.00
Ostoskanava Guthy Renker
11.00
Simpsonit
11.30
Simpsonit
12.00
Simpsonit
12.30
Simpsonit
13.00
Simpsonit
13.30
MTV Sport: F1 Ennakkotunnelmat
14.00
Kiinteistöjen kuningas
15.00
XOX Betsey Johnson
16.00
Malliduunarit
17.00
Carrien päiväkirjat
18.00
Killer Karaoke
19.00
Formula 1: Saksan osakilpailu
20.00
Virittäjät
20.30
Ajoneuvos: Superautot
21.00
Wanted
IMDb
6.7
23.10
C.S.I. Miami
00.10
Pahan jäljillä
01.10
-05.58
Onnensoitto
LIVE
7
02.55
Pool Boys
04.25
Kadonneet
06.20
Lasten eläinmaailma: Ihanat kamalat lemmikit
06.25
Prameat mustalaishäät
06.30
Prameat mustalaishäät
07.25
Villi Pohjola
08.20
Dawson's Creek
09.20
TV Shop Tvins
12.20
Poliisikokelaat
12.50
Poliisikokelaat
13.15
Poliisikokelaat
13.45
Pallon viemää
14.10
Tatuointistudio HelsINK
14.40
Tatuointistudio HelsINK
15.10
Tatuointistudio HelsINK
15.40
Villi Pohjola
16.40
Ihmemies MacGyver
17.35
Tervetuloa perheeseen
18.00
Sinua on varoitettu
19.00
Matilda ja lasten kapina
IMDb
6.9
21.00
Public Enemies
IMDb
7.0
23.50
Last Resort
00.40
Las Vegas
01.30
Las Vegas
02.20
-03.14
Las Vegas
LIVE
8
03.10
Supertähtien siivellä
04.05
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Suomen kaunein mökki
10.00
Sisustuskaksoset
10.30
Yhteinen taloprojekti
11.00
Kaisa ja puoli valtakuntaa
12.00
Kaisa ja puoli valtakuntaa
13.00
Lauran matkakuvia: Tukholma
13.30
Unelmien talo
14.00
Kirstien värkkäilyt
15.00
Liv D: Isosti seksikäs
16.00
Häähullut
17.00
Huvila & Huussi
18.00
Näin meistä tuli Ruotsin miljonääriäidit
19.00
Manhattanin äitiyskonsultti
20.00
Pappien tekopyhät tyttäret
21.00
Protector
22.00
Kumman kaa
22.30
Kumman kaa
23.00
Valheen vangit
23.55
Rakkauden FAQ
00.50
Asiaa seksistä
01.45
Greyn anatomia
02.35
Greyn anatomia
03.25
-04.20
Nashville
LIVE
9
03.35
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.00
Ostosruutu
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Merimaili
09.00
Kokki reissussa
09.25
Henkka & Niki vs. Amerikka
09.50
Henkka & Niki vs. Amerikka
10.20
Kuppilat kuntoon Ruotsi
11.15
Kuppilat kuntoon Ruotsi
12.05
Huippusalaiset reseptit
12.55
Suomen huutokauppakeisari
13.50
Suomen huutokauppakeisari
14.40
Suomen Tulli
15.35
Metsien miehet
16.30
Mahdoton illallinen
17.20
Gordon Ramsay ja paras ravintola
18.15
Maailman parhaat kalapaikat
19.10
Anthony Bourdain minilomalla
20.00
Tricked
21.00
MasterChef USA
21.55
Australian kovimmat keräilijät
22.50
Australian rajalla
23.20
Arman ja viimeinen ristiretki
23.55
Arman ja viimeinen ristiretki
00.25
Outoa vai mitä?
01.30
JIM D: Muinaiset avaruusoliot
02.25
Villit nettivideot
03.00
Villit nettivideot
03.30
Kenraali Pancho & Pojat Pohjoiskalotilla
04.00
-04.30
Kenraali Pancho & Pojat Pohjoiskalotilla
LIVE
10
01.45
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
NCIS: Los Angeles
19.00
NCIS Rikostutkijat
20.00
NCIS Rikostutkijat
21.00
NCIS Rikostutkijat
22.00
Hiuskarvan varassa
23.00
Trokarit
23.55
Devils Ride
00.45
6D: Lähikuvassa valkohai
01.40
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.25
Vankilassa ulkomailla
04.15
Sky News
06.00
Sky News
06.30
FOX Kids: Sketsiä!
06.42
FOX Kids: Sannin taikamatka
06.54
FOX Kids: Sannin taikamatka
07.06
FOX Kids: Lola & Virginia
07.19
FOX Kids: Pound Puppies
07.41
FOX Kids: Transformers
08.02
FOX Kids: Transformers
08.24
FOX Kids: My Little Pony
08.45
FOX Kids: Avatar 3
09.10
FOX Kids: Monsuno
09.30
24Kitchen: Mummojen parhaat reseptit
09.55
24Kitchen: Valentinen villit herkut
10.25
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
10.55
24Kitchen: Sara Chafak suolasta sahramiin
11.20
24Kitchen: Teemu Laurell
11.50
24Kitchen: Nopeaa ja herkullista
12.20
Eläinkunnan hurjimmat
13.10
Lentoturmatutkinta
14.00
Lentoturmatutkinta
14.50
Lentoturmatutkinta
15.40
Aivopelit
16.35
Huijareiden kaupunki
17.25
Autonraadot rahaksi
18.15
Autojen ensiapu
19.10
Kuningaskalastajat
20.05
Rojua, rojua
21.00
12 days of terror - kauhu nousee syvyyksistä
IMDb
5.5
22.40
The Bridge
23.40
Ilman johtolankaa
00.25
Ilman johtolankaa
01.15
Ilman johtolankaa
02.00
Ilman johtolankaa
02.45
Ilman johtolankaa
03.35
24Kitchen: Teemu Laurell
04.00
-05.59
Sky News
LIVE
13
01.15
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Remontilla rahoiksi
10.30
Remontilla rahoiksi
11.05
Remontilla rahoiksi
12.00
Remontilla rahoiksi
12.30
Remontilla rahoiksi
13.25
Esittelyssä: Iholla
13.30
Remontilla rahoiksi
14.00
Unelmien koti
15.00
Unelmakoti puoleen hintaan
16.00
Jamie Oliverin herkullinen Iso-Britannia
17.00
Jamie Oliverin herkullinen Iso-Britannia
18.00
Koiralle koti
18.30
Koiralle koti
19.00
Kotia kohti
20.00
Rakas, sinusta on tullut pullukka
21.00
Solsidan
21.30
Moderni perhe
22.00
Frendit
22.30
Frendit
23.00
Frendit
23.30
Pariterapiaa radioaalloilla
00.25
Miamin täydelliset naiset
01.20
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.40
Vankilassa ulkomailla
04.35
Romut rahaksi
05.00
Huumebisnes Oy
06.00
Alaskan poliisit
06.50
Romut rahaksi
07.15
Romut rahaksi
07.35
Huuhaa-tieteen huijarit
08.25
Vaarallisen valtatien pelastajat Kanada
09.15
Alaskan selviytymiskoe
10.05
Alaskan poliisit
10.55
Romut rahaksi
11.20
Romut rahaksi
11.45
Huuhaa-tieteen huijarit
12.30
Alaskan selviytymiskoe
13.15
Cosmos: kaikki elämästä
14.00
Cosmos: kaikki elämästä
14.45
Cosmos: kaikki elämästä
15.30
Cosmos: kaikki elämästä
16.15
Cosmos: kaikki elämästä
17.00
Cosmos: kaikki elämästä
17.45
Cosmos: kaikki elämästä
18.35
Romut rahaksi
19.00
Romut rahaksi
19.20
Alaskan selviytymiskoe
20.10
Tyhmyrien tiedettä
20.35
Tyhmyrien tiedettä
21.00
Huuhaa-tieteen huijarit
22.00
Lyömättömien yhteenotto
22.50
Tabu
23.40
null
00.35
Lyömättömien yhteenotto
01.25
Tyhmyrien tiedettä
01.45
Tyhmyrien tiedettä
02.10
Huuhaa-tieteen huijarit
03.00
Peiteprojekti Yhdysvalloissa
03.50
-04.35
Alaskan selviytymiskoe
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.40
Israel puhuu
04.10
Tehdaskaupungin ylpeys
06.25
Ylistysliike
06.30
Hillsong TV
07.00
Tie on valmis!
07.30
Ruutupyhäkoulu
07.50
Panjo ja kaverit
08.00
Come Home Kids
08.30
Andrew Wommack evankeliumin äärellä
09.00
Herätys!
10.00
Gershon Nerelin Israel
10.10
Israel puhuu
10.40
Israel Art
10.55
Café Raamattu
11.25
Isän rakkaus
12.30
Matkalla Virossa
13.10
Hengessä mukana - Kansanlähetyspäivät 2011
14.40
Arjen sankarit
15.00
Jumalan lasten auktoriteetti
15.30
Ikuisia kertomuksia
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Jeesus auttaa -telttakokoussarja
17.00
Parantava rukous - Pirkko Jalovaara
17.30
Keskellä elämää 2013
19.00
Ajankohtaista taivaasta
19.30
Vanha Testamentti avautuu
20.15
Pelastusarkki - Räddningsarken
20.45
Onko Jumala olemassa?
21.00
Hyvät, pahat ja pyhät
21.30
Pysähdyspaikka
21.40
Jeesus antoi elämän
22.10
Armon kalliolla
22.30
Jerusalemin muureilla
23.00
Sanan silta
23.30
Parisuhdetta
00.00
Jeesus auttaa -telttakokoussarja
01.00
Parantava rukous - Pirkko Jalovaara
01.30
Keskellä elämää 2013
03.00
Ajankohtaista taivaasta
03.30
-04.15
Vanha Testamentti avautuu
23.37
Kesäkino: Elma ja Liisa
07.00
Nimipäiväonnittelu: 20.7.
07.01
Vekarat!
07.25
Kimmo Kuu
07.44
Sasu
07.55
Petteri Kaniini
09.00
Jumalanpalvelus: Nojatuolikirkko
09.50
Pisara
09.55
Aamusydämellä
10.35
Tartu Mikkiin
11.25
Palanen: Venezuelan missiakatemia
12.55
Teiniäidit
13.20
Teiniäidit
13.50
Teiniäidit
14.20
Puutarhaunelmia: remix
14.50
Tarinateltta
15.05
Satuhäät
15.55
Suomen tie jatkosotaan
16.50
Kesäkino: Elma ja Liisa
17.30
Opiskelijaelämää
18.00
Ruotsalainen kesä Suomessa
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
18.40
Naurun tasapaino
19.30
Yle Uutiset
19.45
Urheiluruutu
20.05
Tehdas
20.55
Muotokuvassa : Dick Idman
21.25
-21.57
Lähikuvassa Rauli "Badding" Somerjoki
09.00
GP2: Lauantain kilpailu - Saksa
10.15
Purjehdusta: 49er Grand Prix
10.40
Lentopallon Maailmanliiga: Välierä 1
12.40
Lentopallon Maailmanliiga: Välierä 2
14.40
Timanttiliiga: Monaco
16.50
GP2: Sunnuntain kilpailu - Saksa
17.50
Premier League Legends: Robbie Fowler
18.20
Lentopallon Maailmanliiga: Pronssiottelu
20.30
F1nnmade
20.50
Premier League Legends: Sol Campbell
21.20
Lentopallon Maailmanliiga: Loppuottelu
23.30
Lentopallon Maailmanliiga: Pronssiottelu
01.30
-03.50
Lentopallon Maailmanliiga: Loppuottelu
22.00
C More Action -ohjelmistoa
08.25
C More Action -ohjelmistoa
13.45
*** Generic Whats On Series (DO NOT RENAME) ***
14.10
GP3
14.55
Formula 1
17.00
MM Motocross
17.30
Wimbledon
19.00
Wimbledon
22.00
-04.30
C More Action -ohjelmistoa
02.00
UFC Fight Night: Cerrone vs. Miller
06.20
Late Show With David Letterman
07.05
Late Show With David Letterman
07.10
Late Show With David Letterman
07.55
Late Show With David Letterman
08.40
Metsästäjän Kanada
09.05
Metsästäjän Kanada
09.30
Kalastusta Australiassa
09.55
Aotearoa - metsästäjän taivas
10.20
GP3: Sunnuntain kilpailu - Saksa
11.05
Aotearoa - metsästäjän taivas
11.30
GP2: Sunnuntain kilpailu - Saksa
12.30
Maailman tehokkaimmat mönkijät
13.00
Maailman tehokkaimmat mönkijät
13.30
MTV Sport: F1 Ennakkotunnelmat
14.00
MTV Sport: F1 Varikkosuora
14.30
MTV Sport: F1 Lähtösuora
14.50
Formula 1: Saksan osakilpailu
17.10
MTV Sport: F1 Jälkihöyryt
17.45
Formula 1: Saksan osakilpailu
20.05
Duck Commander
20.30
Grip
21.15
Top Gear USA
22.05
UFC Fight Night: Cerrone vs. Miller
01.05
Tractor Pulling SM
02.00
-03.00
Future Cup: Imatra
06.00
Hopla
06.30
Sakarin satuveturi
06.45
Sakarin satuveturi
07.00
Kaislan komero
07.15
Tessu
07.25
Eveliina
07.30
Ystävämme Susu
07.45
Kaupungin Sankarit
08.00
Juniorin aamujumppa
08.01
Kioka
08.10
Van Dogh
08.15
Ella Elefantti
08.30
Onnenpäivä: Hyvää huomenta!
08.32
Littlest Pet Shop
08.54
Onnenpäivä: Postipäivä
09.02
Vikke Viikinki
09.14
Kotiviidakon kuningas
09.28
Onnenpäivä: Viikon vinkit
09.36
Hauskat eläinperheet
09.41
Petteri-eno
09.45
Idan puutarha
09.58
Miffy ja ystävät
10.04
Muumien maailma
10.14
Onnenpäivä: Hei hei!
10.15
Mimosa ja Petteri
10.30
Seikkailija Dora
11.00
Seikkailija Dora
11.30
Puuha-Pete
11.40
Puuha-Pete
11.50
Pororo
12.00
Rexi-koiran seikkailut
12.10
Tiheikön väki
12.40
Pikku kunkku
12.50
Sherlock - kooste
13.15
Soittotunti
13.30
Taskuvaari
13.45
Mimmikoto
14.00
Juniorin 10 kysymystä
14.10
Unkarilainen satukirja
14.20
Unkarilainen satukirja
14.30
Kuningas Arthurin katastrofit
15.00
Vampyyrikoulu
15.15
Robottijengi
15.30
Mia ja minä
16.00
Tarkastaja Gadget
16.30
Lucky Luken uudet seikkailut
16.55
Oggi ja torakat
17.20
Juniorin 10 kysymystä
17.30
Korisjengi
18.00
Paavo Pesusieni
18.30
Fish n' Chips
18.45
VJ DJ
19.00
Code Lyoko
19.25
Professori Balthazar
19.30
Beyblade: Metal Fury
19.55
Leo
03.00
BB King: The Life of Riley
05.10
A.C.A.B.: All Cops Are Bastards
07.00
The Wedding Video
IMDb
5.2
08.35
Sammyn suuri seikkailu 2
IMDb
5.7
10.05
Will
IMDb
7.0
11.50
The Spirit of '45
IMDb
6.9
13.30
Albert Nobbs
IMDb
6.7
15.20
Rock Of Ages
IMDb
5.9
17.20
Kvartetti
IMDb
6.8
18.55
Gambit
IMDb
5.7
20.25
Hyde Park on Hudson
22.00
Känn ingen sorg
IMDb
7.3
00.00
The Heat
IMDb
6.6
02.00
Contraband
IMDb
6.5
03.45
-04.36
Sarah Silverman: We Are Miracles
04.00
True Detective
05.00
True Detective
06.00
Girls
06.30
Girls
07.00
Girls
07.30
Girls
08.00
Girls
08.30
Girls
09.00
Believe
10.00
Believe
11.00
Believe
12.00
Believe
13.00
Believe
14.00
Believe
15.00
Mad Men
16.00
Mad Men
16.50
Mad Men
17.40
Mad Men
18.30
Mad Men
19.20
Mad Men
20.10
Mad Men
21.00
Veep
21.30
Veep
22.00
Turn
23.05
Falling Skies
00.00
Kohde
00.45
Kohde
01.30
True Detective
02.30
True Detective
03.30
-04.21
True Detective
03.50
Under solen
IMDb
6.9
05.55
Livet i 8 bitar
IMDb
4.6
07.25
Viiru ja Pesonen: Viirun syntymäpäivä
IMDb
6.1
08.40
Saariston lapset merirosvoina
10.15
Sixten
IMDb
5.0
11.35
Misa Mi
IMDb
5.8
13.00
Naapurihaudan kaveri
IMDb
5.6
14.30
Linas kvällsbok
IMDb
5.5
16.00
Lassen kesäloma
IMDb
6.6
17.30
Eva & Adam - neljät synttärit ja fiasko
IMDb
5.0
19.00
Yhdeksäs komppania
IMDb
7.0
21.00
Niin kuin taivaassa
IMDb
7.5
23.10
Genvägen
IMDb
5.0
00.30
Slutspel
IMDb
4.3
02.00
Tukeva taskuvaras
IMDb
4.3
03.25
-05.03
Pensionaatti Oskar
IMDb
6.0
01.40
Zero Dark Thirty
04.20
Evil Dead
IMDb
6.5
06.00
Kirveelle töitä
IMDb
5.5
08.00
Upside Down
IMDb
6.4
10.00
Min søsters børn i Afrika
IMDb
5.5
12.00
The Best Exotic Marigold Hotel
IMDb
7.3
14.00
Thor: The Dark World
IMDb
6.9
16.00
After Earth
18.00
Ender's Game
IMDb
6.8
20.00
Suuri puhallus
IMDb
7.2
22.00
Escape Plan
IMDb
6.8
00.00
Prometheus
02.10
-04.25
Medusan perintö
IMDb
6.6
23.00
Red 2
IMDb
6.6
19.00
Dirty Teacher
IMDb
4.5
21.00
Flukt
IMDb
5.7
23.00
-00.00
Chaos
IMDb
5.2
07.00
Dino 2
IMDb
4.9
09.00
Monsterit-yliopisto
IMDb
7.5
11.00
Lentsikat
IMDb
5.7
13.00
Itse ilkimys
IMDb
7.7
15.00
ParaNorman
IMDb
7.0
17.00
Silta salaiseen maahan
IMDb
7.2
19.20
Runaway Vacation
IMDb
5.5
21.00
Eskil & Trinidad
IMDb
6.3
23.00
Anna palaa!
IMDb
5.8
01.00
-02.39
A Plumm Summer
IMDb
6.1
23.30
NHL-klassikko: Montreal Canadiens - Calgary Flames
10.00
NHL-klassikko: Los Angeles Kings - Montreal Canadiens
12.30
SHL Playoffs: Frölunda - Linköping
14.30
KHL Playoffs: Salavat Julajev - Barys Astana
16.30
NHL-klassikko: Los Angeles Kings - Montreal Canadiens
19.00
NHL Playoffs: Montreal Canadiens - Boston Bruins
21.00
NHL-klassikko: Los Angeles Kings - Montreal Canadiens
23.30
-00.30
NHL-klassikko: Boston Bruins - Edmonton Oilers
02.00
NASCAR Highlights: Camping World RV Sales 301
14.00
Golf: European Tour Highlights
15.00
Golf: PGA Tour Highlights
18.00
Rallycross: Belgia
20.00
Trans World Sport
21.00
Athletix
21.30
Futbol Mundial
22.00
Speedway GP: Cardiff
01.00
Futbol Mundial
01.30
Athletix
02.00
-03.00
Trans World Sport
02.00
Golf: Web.com Tour Highlights
10.00
Golf: PGA Tour Highlights
11.00
Golf: Marathon Classic
12.30
Golf: The Open Championships Daily Highlights
13.00
Golf: British Open
21.00
Golf: Web.com Tour Highlights
22.00
Golf: Marathon Classic
00.00
Golf: European Tour Highlights
01.00
Golf: Challenge Tour Series Highlights
01.30
Golf: The Open Championships Daily Highlights
02.00
-03.00
Golf: Golfing World - Daily News
00.00
Hockeyallsvenskan: Karlskrona - Västerås
10.00
NHL: Detroit Red Wings - New York Rangers
12.00
Hockeyallsvenskan: BIK Karlskoga - Djurgården
14.00
NHL: Calgary Flames - Washington Capitals
16.00
Hockeyallsvenskan: Djurgården - Björklöven
18.00
NHL: Ottawa Senators - San Jose Sharks
20.00
Hockeyallsvenskan: Malmö Redhawks - Rögle
22.00
NHL: Colorado Avalanche - Winnipeg Jets
00.00
-01.00
Hockeyallsvenskan: Djurgården - Karlskrona
03.20
Amerikan sisällissota
04.15
Time Team
05.05
Keskiaika
06.05
Kapyong
07.00
Viikinkitarinoita
08.00
Time Team
09.00
Häirikkö-Tolstoi
IMDb
7.7
10.15
Häirikkö-Tolstoi
IMDb
7.7
11.20
Maailmaa muuttanut sää
11.50
Maailmaa muuttanut sää
12.20
Maailmaa muuttanut sää
12.45
Maailmaa muuttanut sää
13.10
Britannian kuninkaallisten saksalaiset juuret
14.00
Elisabet I:n sota terrorismia vastaan
15.00
Museon mysteerit
16.00
Museon mysteerit
17.00
Museon mysteerit
18.00
Time Team
19.00
Muinaiset maailmat
20.00
Kätketyt salaisuudet
21.00
Valkoinen kuningatar ja hänen kilpailijansa
22.00
Kuoleman työkalut
23.00
Pommittajapojat
IMDb
5.6
00.30
Maailmaa muuttanut sää
01.00
Mao ? kiinalainen tarina
IMDb
7.2
02.10
Museon mysteerit
03.00
Jackie ilman Jackiä
04.00
-05.00
Time Team
00.20
Rabbit Fall
07.00
Hope for Wildlife
08.00
Hope for Wildlife
08.50
Hope for Wildlife
09.45
Hope for Wildlife
10.40
Hope for Wildlife
11.30
Anna's Wild Life
12.00
The Nature of Britain
12.55
Wild About New Zealand
13.45
Naturopolis
14.40
Kingdom of Plants
15.30
Rift Valley - The Great Rift
16.25
Tigers ? Spy in the Jungle
17.15
Galapagos
18.10
Planet Earth
19.05
Underwater Creatures
20.00
Whale Shark
21.00
Inspector Lynley Mysteries
22.30
Flight of the Storks
00.05
-01.05
Ripper Street
09.25
Autourheilu: Auto GP Itävalta
09.58
Autourheilu: GP3-sarja Hockenheim, Saksa
10.23
Autourheilu: GP3-sarja Hockenheim, Saksa
11.00
Jalkapallo: Alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Unkari
12.38
Autourheilu: Porsche Supercup Hockenheim, Saksa
13.25
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
14.58
Pyöräily: LeMond kiertueella
15.16
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
18.30
Pyöräily: LeMond kiertueella
18.58
Speedway: EM-sarja Güstrow, Saksa
21.57
Futsal: Yliopistojen MM-kisat Málaga , Espanja
23.30
Moottoriurheilu: Motorsports Weekend
23.44
Ratsastus: Rolex Grand Slam Aachen, Alankomaat
00.50
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
01.51
Pyöräily: LeMond kiertueella
02.17
-02.29
Moottoriurheilu: Motorsports Weekend
04.00
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
04.04
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
07.01
Vahvin mies: Giants Live, Puola
07.28
Ralli: ERC-sarja,
07.56
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
08.56
Jalkapallo: Alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Unkari
09.57
Jalkapallo: Alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Unkari
10.58
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
11.50
Pyöräily: LeMond kiertueella
12.15
Autourheilu: Auto GP , Itävalta
13.00
Autourheilu: GP3-sarja Hockenheim, Saksa
13.29
Yleisurheilu: EAA-kilpailut Luzern, Sveitsi
14.31
Jalkapallo: Alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Unkari
15.26
Superbike: British Championship Brands Hatch 2
16.15
Jalkapallo: Alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Unkari
17.15
Jalkapallo: Alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Unkari
18.26
Superbike: British Championship Brands Hatch 2
19.15
Miekkailu: MM-kisat, Kazan, Venäjä
20.59
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
22.09
Pyöräily: LeMond kiertueella
22.36
Speedway: EM-sarja ,
00.00
Autourheilu: GP3-sarja Hockenheim, Saksa
00.30
Superbike: British Championship Brands Hatch 2
01.00
Futsal: Yliopistojen MM-kisat Málaga , Espanja
02.00
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
03.01
Jalkapallo: Alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Unkari
03.58
-07.01
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
03.55
Outback Truckers
04.45
X-Machines
05.35
Ruokatehdas
06.00
Ruokatehdas
06.25
Urheilutiede
07.20
Isojalan jäljillä
08.15
Deadly Dilemmas
08.40
Mielenhallinnan mestarit
09.05
Kultakuume
10.00
Kultakuume
11.00
Kultakuume
12.00
Kultakuume
13.00
Kultakuume
14.00
Kultakuume
15.00
Rise of the Machines
16.00
Arvokaman etsijät
17.00
Pohjois-Amerikka
18.00
Kullan sukeltajat
19.00
Tsunami
20.00
Rise of the Machines
21.00
Myytinmurtajat
22.00
Kotilonmetsästäjät
23.00
Islannin aikapommi
00.00
Weed Country
01.00
Kotilonmetsästäjät
02.00
Manhunt
03.00
Islannin aikapommi
03.55
-04.45
Rise of the Machines
Suomen suosituin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
La Promesa - Salaisuuksien kartano
,
Hakekaa kätilö!
,
SuomiLOVE
,
Hiljainen todistaja
,
Emmerdale
,
Race Across The World Suomi
,
Jääkiekkoa: Suomi - Ruotsi
,
Syyttäjä Imma Tataranni
,
Simpsonit
,
Isä Brown ja hänen laumansa
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti