Vaihtoautot
Blogit
Horoskooppi
Sanakirja
Reseptit
Tietovisat
Viihde
TV-ohjelmat tänään
19
La 19.07.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.30
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
08.00
Yle Uutiset
08.05
Armfelt ja Kustaa III
09.00
Yle Uutiset
09.05
Avara luonto: Saksa
10.00
Yle Uutiset
10.05
Kiehtova maailma: Kartanon vuosi
11.00
Yle Uutiset
11.05
Pisara
11.10
Suomen tie jatkosotaan
12.05
Kysymyksiä luonnosta
12.35
Sydämen asialla
13.30
Dokumenttiprojekti: Median hauras maine
14.30
Luontohetki: Erikoisia ekosysteemejä
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Viimeistä päivää
15.40
Tarinateltta
15.55
Prisma: Katastrofin kynnyksellä
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Ravisuora
18.00
Yle Uutiset
18.10
Urheiluruutu
18.15
Jaakko ja maailmanvalloittajat
18.45
Avara luonto: Norsujen taipaleelta
19.35
Ryhmä Pullman
20.30
Yle Uutiset
20.45
Urheiluruutu
21.10
Karjalan kunnailla
22.00
Ylikomisario Morse
23.45
Valkoinen kuningatar
00.45
Uutisikkuna
04.00
-08.00
Uutisikkuna
LIVE
2
08.36
Babar ja Badun seikkailut
LIVE
3
01.30
Onnensoitto
06.00
Onnensoitto
07.10
Ostoskanava Tvins.com
08.10
Chuggington
08.25
Professori Balthazar
08.35
Paavo Pesusieni
09.00
Pokémon
09.25
Eliaksen verkkoseikkailu
09.30
Superpahisten liiga
09.55
45minuuttia SuomiAreenalla
10.55
SuomiAreena Special
11.25
Ostoskanava Tvins.com
11.55
Kiihdytysajot: Power & Speed 2014
12.30
Pitch - kuningasidea
13.30
Tulossa: Kiiltokuvia
13.35
Keidas
14.05
Pilanpäiten
14.15
Fievel matkalla villiin länteen
15.50
Kiinan kesytön luonto
16.50
Top Gear
18.00
Salatut elämät
18.30
Salatut elämät
19.00
Seitsemän Uutiset
19.10
MTV Sport Uutiset
19.20
MTV Sport: F1 Extra
19.30
Tähdet, tähdet
21.00
Selviytyjät
22.00
Kymmenen Uutiset
22.10
Päivän sää
22.15
Lotto ja Jokeri
22.25
MTV Sport Uutiset
22.35
Wallander: Valokuvaaja
IMDb
6.0
00.30
Isänmaan puolesta
01.35
-05.59
Onnensoitto
LIVE
4
03.55
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Ostosruutu
07.30
Ostosruutu
08.00
Elixir Sport
08.30
Eden
09.00
Lentokenttä
09.30
Lentokenttä
10.00
Matkaoppaat
10.30
Matkaoppaat
11.00
Matkaoppaat
11.30
Matkaoppaat
12.00
Matkaoppaat
12.30
Dr. Phil
13.25
Koiralle koti
14.30
Eläintarhassa tapahtuu
15.00
Amerikan hauskimmat kotivideot
15.30
Onnea matkaan, Charlie!
16.00
90210
16.55
Neljän tähden illallinen
17.25
Neljän tähden illallinen
17.55
Neljän tähden illallinen
18.25
Neljän tähden illallinen
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Pomo haussa
20.00
Hauskat kotivideot
20.57
Keno
21.00
Top Secret - Huippusalaista
IMDb
7.2
22.50
Neste Oil Ralli Helsinki Battle
22.55
The Brave - Soturi
IMDb
6.5
01.20
Neste Oil Ralli Helsinki Battle
01.25
Hannibal
02.25
River
03.15
-04.15
Kylmäverisesti sinun
LIVE
5
09.00
SVT: Cirkuskiosken
09.25
SVT: Yoko! Jakamoko! Toto!
09.30
SVT: Vi på Saltkråkan
10.00
SVT: Rapport
10.05
SVT: Strömsö
10.45
SVT: Svetlana och Kurt
11.45
SVT: Bokcirkeln Sundholm
12.15
SVT: Vem vet mest?
12.45
SVT: Lögnen
13.15
SVT: Plugga för livet
14.25
Opiskelijaelämää
14.55
Ruotsalainen kesä Suomessa
15.25
Romanien unelmia
15.55
Kesäpuhujat
16.55
Tunturipeuroja
17.25
Eurooppalaisia elokuvadiivoja
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
Bärtil
18.15
Eki Eläinlääkäri
18.26
Valdemarin kertomukset
18.30
Rakkausagentit
18.57
Lonkeroiset
19.00
Mitä Kiinassa syödään?
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.40
Sportnytt
19.50
Matador
20.42
Määränpäänä Santiago de Compostela
21.00
SVT: Seriestart: Sommarkväll med Rickard Olsson
22.00
SVT: Seriestart: Peter Apelgrens semesteräventyr
22.30
SVT: Dans för singlar
23.20
SVT: Latela - bilduellen
23.50
SVT: Programtablå
00.00
SVT: Dreamhack open
02.00
SVT: Hjärnkontoret
02.30
-03.00
SVT: Hundra procent bonde
LIVE
6
02.00
Onnensoitto
06.00
Onnensoitto
07.59
Ostoskanava Tvins.com
10.00
Ostoskanava Guthy Renker
11.00
Ben ja Kate
11.30
Kolme miestä ja tyttö
12.00
Kolme miestä ja tyttö
12.30
Middle
13.00
Tyhjätaskut
13.30
Tyhjätaskut
14.00
MTV Sport: F1 Ennakkotunnelmat
14.30
Jamie Oliverin keittiössä
15.30
Explorers - elämysten metsästäjät
16.00
Explorers - elämysten metsästäjät
16.30
Suurperhe Bates
17.00
Tanssien tähtiin
18.00
The Hero
18.54
Esittelyssä: Iholla
19.00
Naapurit-arvonta
19.05
Formula 1: aika-ajot
20.00
Killer Karaoke
21.00
Villi joki
IMDb
6.4
23.10
C.S.I. Miami
00.05
Arrow
01.05
American Horror Story
02.00
-06.00
Onnensoitto
LIVE
7
06.25
Lasten eläinmaailma: Kissakuiskaaja
06.35
Suhdekoukerot
07.05
Kakkukuningas
07.35
Kodin kunnostajat
08.30
Ullaredin kyläkauppa
09.25
TV Shop Tvins
12.30
Huoli sisaruksistani
14.10
Dawson's Creek
15.05
Prameat mustalaishäät
16.00
Täydelliset hääpuvut
16.30
DC Cupcakes
16.55
DC Cupcakes
17.20
Poliisikokelaat
17.50
Poliisikokelaat
18.20
Poliisikokelaat
18.50
Roxanne
IMDb
6.5
21.00
American Gangster
IMDb
7.8
00.05
Playboy esittää: Sexcetera
01.10
Nana
IMDb
4.2
02.55
-04.25
Pool Boys
LIVE
8
03.40
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Arvostele mun illallinen Australiassa
09.30
Arvostele mun illallinen Australiassa
10.00
Arvostele mun illallinen Australiassa
10.30
Arvostele mun illallinen Australiassa
11.00
Arvostele mun illallinen Australiassa
11.30
Tomin keittiö
12.00
Nigellan uudet herkut
12.35
Sikke - Ruokaa rakkaudella
13.05
Olet mitä syöt
13.35
Olet mitä syöt
14.05
Olet mitä syöt
14.35
Leila leipoo
15.05
Huikeat kakut
16.00
Liv D: Pikadieetit testissä
17.00
Kirsi ja himoshoppaajat
18.00
Sisustusarkkitehti Marko Paananen
19.00
Suomen kaunein mökki
20.00
Supermarjo ja tytöt 2
21.00
Maailman övereimmät juhlat
22.00
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
22.55
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
23.50
Vaarallinen nettisuhde
IMDb
4.1
01.35
Ringer
02.20
Viikko ilman naisia
03.10
-04.05
Supertähtien siivellä
LIVE
9
03.15
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.00
Ostosruutu
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Merimaili
09.00
Jaksa paremmin
09.30
Kuppilat kuntoon Ruotsi
10.20
Kuppilat kuntoon Ruotsi
11.10
Leijonan luola UK
12.00
Leijonan luola UK
12.55
Leijonan luola UK
13.50
Leijonan luola UK
14.45
Suomen huutokauppakeisari
15.40
Suomen huutokauppakeisari
16.35
Kuuluisat kuppilat
17.05
Kuuluisat kuppilat
17.30
Kuuluisat kuppilat
18.00
Arman ja viimeinen ristiretki
18.30
Arman ja viimeinen ristiretki
19.00
Poliisit
19.30
Poliisit
20.00
Poliisit
20.30
Poliisit
21.00
Maaginen Criss Angel
21.55
Metsien miehet
22.50
Villit nettivideot
23.20
Villit nettivideot
23.50
Maailman vaarallisimmat tiet
00.45
Suomen Tulli
01.40
Australian rajalla
02.10
Bullrun - kaasu pohjassa
02.40
NCIS Los Angeles
03.35
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
10
01.50
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
6D: Boyzone
19.00
Ruotsinlaivalla 24h
20.00
Trokarit
21.00
Richterin asteikko
22.00
Ylvis Show
23.00
Layer Cake - diilerin käsikirja
IMDb
7.4
00.55
Star Trek: The Next Generation
01.45
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.40
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
04.10
Sky News
06.00
Sky News
06.35
FOX Kids: Sketsiä!
06.47
FOX Kids: Sannin taikamatka
06.59
FOX Kids: Sannin taikamatka
07.11
FOX Kids: Lola & Virginia
07.24
FOX Kids: Pound Puppies
07.46
FOX Kids: Hot Wheels
08.08
FOX Kids: Hot Wheels
08.30
FOX Kids: My Little Pony
08.52
FOX Kids: Avatar 3
09.16
FOX Kids: Monsuno
09.38
FOX Kids: Trollz
10.00
24Kitchen: Valentinen villit herkut
10.30
24Kitchen: Nopeaa ja herkullista
11.00
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
11.30
24Kitchen: Sara Chafak suolasta sahramiin
11.55
24Kitchen: Teemu Laurell
12.25
Eläinkunnan hurjimmat
13.15
Supertehtaat
14.05
Supertehtaat
14.55
Lentoturmatutkinta
15.45
Lentoturmatutkinta
16.40
Saulin Paras Kaveri
17.30
Rojua, rojua
18.20
Asehullu perhe
19.15
Matkalaukkujen metsästäjät
19.40
Matkalaukkujen metsästäjät
20.05
Matkalaukkujen metsästäjät
20.30
Matkalaukkujen metsästäjät
21.00
Criminal Minds
21.50
Criminal Minds
22.40
Criminal Minds
23.30
Tuhon aatto
01.45
Vankilassa ulkomailla
02.35
Vankilassa ulkomailla
03.25
-04.15
Vankilassa ulkomailla
LIVE
13
01.40
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Neljä huonetta
10.30
Neljä huonetta
11.30
Meidän safkaa
11.55
OC:n täydelliset naiset
12.50
OC:n täydelliset naiset
13.45
OC:n täydelliset naiset
14.45
OC:n täydelliset naiset
15.40
Lily Cole taiteen parissa
16.40
Face
17.40
Muodin huipulle
18.40
Tulossa: Kiiltokuvia
18.45
Koko Britannia leipoo
20.00
Maajussille morsian
21.00
Meidän häät
22.00
Frendit
22.30
Frendit
23.00
Frendit
23.30
Pariterapiaa radioaalloilla
00.25
Miamin täydelliset naiset
01.15
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.55
Tonnikalan saalistajat
04.45
Alaskan poliisit
05.35
Lyödään ällikällä
06.00
Aarteen tonkijat
06.25
Aarteen tonkijat
06.50
Lyömättömien yhteenotto
07.40
Autojen ensiapu
08.30
Remonttitalli
09.20
Alaskan poliisit
10.10
Henkensä edestä
11.00
Aarteen tonkijat
11.25
Aarteen tonkijat
11.50
Lyömättömien yhteenotto
12.35
Tabu USA
13.25
Tabu USA
14.15
Tabu USA
15.05
Tabu USA
15.55
Tabu USA
16.45
Tabu USA
17.35
Tabu USA
18.25
Huuhaa-tieteen huijarit
19.15
Lyömättömien yhteenotto
20.05
Alaskan selviytymiskoe
20.55
Romut rahaksi
21.20
Romut rahaksi
21.45
Huumebisnes Oy
22.35
Vankilassa ulkomailla
23.30
Tabu
00.20
Kiven sisällä
01.10
Peiteprojekti Yhdysvalloissa
02.00
Tabu
02.50
Evakuoikaa Maa
03.40
-04.35
Vankilassa ulkomailla
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.30
Ilon ja rohkeuden Henki
04.00
Mars Hill Church
05.00
Yhteistä ylistystä Laikun lavalla
05.45
Come Home
06.15
Jumala puhuu
06.45
Passion for Jesus
07.15
Laululautta
07.25
Laululautta
07.35
Laululautta
07.45
Laululautta
07.55
Laululautta
08.05
Laululautta
08.15
Rose Shimatin tarina
08.30
Uusi Testamentti avautuu
09.15
Yliluonnollista
09.45
Isännän pöydässä
10.15
Leo Meller ja ystävät
10.45
Gershon Nerelin Israel
10.55
Musiikkia
11.00
Loren Cunningham - Elämänpituinen tehtävä
11.30
Ilon ja rohkeuden Henki
12.00
Mars Hill Church
13.00
Yhteistä ylistystä Laikun lavalla
13.45
Come Home
14.15
Jumala puhuu
14.45
Suolapala
14.50
Ohjelmatiedot
15.00
Jerusalemin muurinvartijat
16.00
Polvijärven pastori
16.30
Lelulaatikko
17.00
Seitsemäs päivä
17.30
Klubi 700
18.00
Kämmenellä
18.30
Café Raamattu
19.00
Herätys!
20.00
Gershon Nerelin Israel
20.10
Israel puhuu
20.40
Tehdaskaupungin ylpeys
22.55
Ylistysliike
23.00
Hillsong TV
23.30
Tie on valmis!
00.00
Polvijärven pastori
00.30
Seitsemäs päivä
01.00
Klubi 700
01.30
Kämmenellä
02.00
Café Raamattu
02.30
Herätys!
03.30
Gershon Nerelin Israel
03.40
-04.10
Israel puhuu
06.50
Nimipäiväonnittelu: 19.7.
06.52
Nimipäiväonnittelu: 19.7.
06.54
Touhukkaat: Kadonneet steppikengät
07.17
Hommat hoituu
07.23
Postimies Pate, erikoislähettipalvelu
07.38
Babar ja Badun seikkailut
08.00
Galaxi
09.00
Nuoret mestarit: Koiramestari
09.30
Yle Uutiset Uusimaa
09.37
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
09.44
Yle Uutiset Lounais-Suomi
09.51
Yle Uutiset Häme
09.58
Yle Uutiset Keski-Suomi
10.05
Yle Uutiset Itä-Suomi
10.12
Yle Uutiset Pohjanmaa
10.19
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
10.30
Päivän kasvo
10.40
Kuningas Alkoholi
11.10
Palava susi
11.58
Vuosisadan rakkaustarina
14.00
Tulli
14.28
Tulli
14.57
Tulli
15.30
Teinipomo
16.30
Suomi-Filmin tarina
17.30
Erätulilla
18.00
Jaakko ja maailmanvalloittajat
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
18.40
Tartu Mikkiin
19.30
Yle Uutiset
19.45
Urheiluruutu
20.10
Karjalan kunnailla
21.00
Kesäkino: Kohtaamisia
22.21
Kesäkino: Punatukka
23.37
-07.00
Kesäkino: Elma ja Liisa
09.00
Timanttiliiga Highlights: Glasgow / 1. päivä
09.50
Timanttiliiga Highlights: Glasgow / 2. päivä
10.45
Timanttiliiga: Monaco
12.55
Valioliiga: Season Review
13.50
MM Supermoto: Italian osakilpailu
14.20
Lentopallon Maailmanliiga: Australia - Italia
16.20
Lentopallon Maailmanliiga: Final Six
18.20
Lentopallon Maailmanliiga: Välierä 1
20.30
F1nnmade
20.50
Lamborghini Trofeo Europe: Paul Ricard
21.20
Lentopallon Maailmanliiga: Välierä 2
23.30
Lentopallon Maailmanliiga: Välierä 1
01.30
-03.50
Lentopallon Maailmanliiga: Välierä 2
02.00
C More Action -ohjelmistoa
08.35
C More Action -ohjelmistoa
14.25
Premier League Legends
14.55
Formula 1
16.05
Wimbledon
19.10
Wimbledon
21.10
GP3
22.00
-05.02
C More Action -ohjelmistoa
03.30
Palkkionmetsästäjät Dog ja Beth
04.15
Syvissä vesissä
04.40
Syvissä vesissä
06.15
Late Show With David Letterman
07.00
Late Show With David Letterman
07.45
Late Show With David Letterman
08.30
World of Freesports
09.00
World of Freesports
09.30
Max.doc: Porsche
10.25
Purjehdusta: 49er Grand Prix
10.55
Inside Grand Prix
11.25
MM Motocross
11.55
Formula 1: vapaat harjoitukset
13.10
Formula 1: vapaat harjoitukset
14.00
MTV Sport: F1 Ennakkotunnelmat
14.30
MTV Sport: F1 Varikkosuora
14.50
Formula 1: aika-ajot
16.20
MTV Sport: F1 Jälkihöyryt
16.35
GP2: Lauantain kilpailu - Saksa
18.00
F1nnmade
18.15
GP3
19.00
Ihmismetsästäjä
20.00
Glades
20.45
Nopeudet testissä
21.00
Duck Commander
21.30
Palkkionmetsästäjät Dog ja Beth
22.15
Pomminpurkajat
23.00
Erikoisia rikoksia
23.30
Autovarkaat
00.25
Motormania
00.30
Formula 1: aika-ajot
02.00
-05.00
UFC Fight Night: Cerrone vs. Miller
06.00
Hopla
06.30
Teletapit
06.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
07.00
Kaislan komero
07.15
Tessu
07.25
Eveliina
07.30
Chuggington
07.40
Kassu-kissa
07.45
Kaupungin Sankarit
08.00
Juniorin aamujumppa
08.01
Kioka
08.10
Van Dogh
08.15
Ella Elefantti
08.30
Onnenpäivä: Hyvää huomenta!
08.32
Littlest Pet Shop
08.54
Onnenpäivä: Viestikeskus
09.02
Vikke Viikinki
09.14
Kotiviidakon kuningas
09.28
Onnenpäivä: Viestikeskus
09.36
Hauskat eläinperheet
09.41
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.45
Idan puutarha
09.58
Miffy ja ystävät
10.04
Muumien maailma
10.14
Onnenpäivä: Hei hei!
10.15
Mimosa ja Petteri
10.30
Seikkailija Dora
11.00
Ti-Ti Nallen taikarumpu
11.50
Pororo
12.00
Rexi-koiran seikkailut
12.10
Tiheikön väki
12.35
Leonardo
12.45
Leonardo
12.55
Pikku kunkku
13.05
Pikku kunkku
13.15
Soittotunti
13.30
Taskuvaari
13.45
Mimmikoto
14.00
Juniorin 10 kysymystä
14.10
Unkarilainen satukirja
14.20
Unkarilainen satukirja
14.30
Kuningas Arthurin katastrofit
15.00
Vampyyrikoulu
15.15
Robottijengi
15.30
Mia ja minä
16.00
Tarkastaja Gadget
16.30
Lucky Luken uudet seikkailut
16.55
Oggi ja torakat
17.20
Juniorin 10 kysymystä
17.30
Korisjengi
18.00
Paavo Pesusieni
18.30
Fish n' Chips
18.45
VJ DJ
19.00
Code Lyoko
19.25
Professori Balthazar
19.30
Beyblade: Metal Fury
19.55
Leo
03.00
Shadow dancer
IMDb
6.2
04.50
Starship Troopers: Invasion
IMDb
5.9
06.20
Yves Saint Laurent - Hullu rakkaus
08.05
Karsten och Petra blir bästa vänner
IMDb
7.2
09.30
Billy Crystal: 700 Sundays
11.35
Not Fade Away
IMDb
6.0
13.25
The Reluctant Fundamentalist
IMDb
6.9
15.35
Wyatt Earp's Revenge
IMDb
4.1
17.05
House of Versace
IMDb
5.7
18.40
The Lucky One
IMDb
6.5
20.20
Kvartetti
IMDb
6.8
21.55
The Campaign
IMDb
6.2
22.00
The Campaign
IMDb
6.2
23.25
Turvatalo
IMDb
6.7
23.30
Turvatalo
IMDb
6.7
01.25
You're Next
03.00
-04.58
BB King: The Life of Riley
04.00
Game of Thrones
05.00
Banshee
06.00
Girls
06.30
Girls
07.00
Girls
07.30
Girls
08.00
Girls
08.30
Girls
09.00
Believe
10.00
Believe
11.00
Believe
12.00
Believe
13.00
Believe
14.00
Believe
15.00
Believe
16.00
Mad Men
16.50
Mad Men
17.40
Mad Men
18.30
Mad Men
19.20
Mad Men
20.10
Mad Men
21.00
Family Tree
21.30
Family Tree
22.00
Halt and Catch Fire
23.00
Kohde
23.45
Kohde
00.30
Kohde
01.15
Kohde
02.00
True Detective
03.00
True Detective
04.00
-04.55
True Detective
03.35
Neljä viikkoa kesäkuussa
05.30
Kesälesket
IMDb
5.0
07.25
Viiru ja Pesonen
IMDb
5.6
08.40
Saariston lapset
IMDb
6.1
10.15
Loranga, Masarin ja Dartanjang
11.10
Lasinpuhaltajan lapset
IMDb
6.0
13.00
Tusen gånger starkare
IMDb
5.6
14.25
Darling
IMDb
6.3
16.00
Elämä on i-ha-haa
IMDb
4.3
17.20
Saariston lasten suuri seikkailu
IMDb
6.1
19.00
Veljeni Leijonamieli
IMDb
7.0
21.00
Elämäni koirana
IMDb
7.1
22.35
Populäärimusiikkia Vittulajänkältä
IMDb
6.5
00.20
Perhesalaisuuksia
IMDb
6.0
02.00
Komisario Beck tähtäimessä
IMDb
7.4
03.50
-05.54
Under solen
IMDb
6.9
02.00
Oblivion
IMDb
7.0
04.10
Vi
IMDb
5.3
06.00
Red 2
IMDb
6.6
08.00
Having You
IMDb
6.4
09.50
Hotel Transylvania
IMDb
7.1
12.00
Premium Rush
IMDb
6.5
13.40
Min søsters børn i Afrika
IMDb
5.5
16.00
Upside Down
IMDb
6.4
18.00
The Best Exotic Marigold Hotel
IMDb
7.3
20.00
Oblivion
IMDb
7.0
22.10
Kirveelle töitä
IMDb
5.5
00.00
Vi
IMDb
5.3
01.40
-04.20
Zero Dark Thirty
23.00
Bait
IMDb
5.2
19.00
After Earth
21.00
-22.32
Bullet to the Head
IMDb
5.7
07.00
Rockyn ja Bullwinklen seikkailut
IMDb
4.1
09.00
La reine soleil
IMDb
5.8
11.00
Monsterit-yliopisto
IMDb
7.5
13.00
Dino 2
IMDb
4.9
15.00
Dino seikkailee
IMDb
4.9
17.00
Ice Age 4: Mannerten mullistus
IMDb
6.6
19.00
ParaNorman
IMDb
7.0
21.00
Monsteritalo
IMDb
6.6
23.00
Silta salaiseen maahan
IMDb
7.2
01.10
-02.48
Eskil & Trinidad
IMDb
6.3
23.30
NHL-klassikko: Edmonton Oilers - Boston Bruins
10.00
NHL-klassikko: Chicago Blackhawks - Pittsburgh Penguins
12.30
SHL Playoffs: Luleå - Växjö
14.30
KHL Playoffs: Donbass - Lev Praha
16.30
NHL-klassikko: Chicago Blackhawks - Pittsburgh Penguins
19.00
NHL Playoffs: Los Angeles Kings - Anaheim Ducks
21.00
NHL-klassikko: Los Angeles Kings - Montreal Canadiens
23.30
-10.00
NHL-klassikko: Montreal Canadiens - Calgary Flames
02.00
Trans World Sport
14.00
Trans World Sport
15.00
Athletix
15.30
Futbol Mundial
16.00
Speedway GP: Cardiff
21.00
Rallycross: Belgia
23.00
Golf: European Tour Highlights
00.00
Golf: PGA Tour Highlights
01.00
-02.00
Speedway GP Highlights: Cardiff
02.00
Golf: Golfing World - Daily News
10.00
Golf: Marathon Classic
11.30
Golf: The Open Championships Daily Highlights
12.00
Golf: British Open
21.30
Golf: Challenge Tour Series Highlights
22.00
Golf: Marathon Classic
00.00
Golf: PGA Tour Highlights
01.00
Golf: This is PGA Tour Canada
01.30
Golf: The Open Championships Daily Highlights
02.00
-10.00
Golf: Web.com Tour Highlights
00.00
Hockeyallsvenskan: Södertälje - Timrå
10.00
NHL: Edmonton Oilers - Washington Capitals
12.00
Hockeyallsvenskan: Rögle - Oskarshamn
14.00
NHL: Pittsburgh Penguins - New York Islanders
16.00
Hockeyallsvenskan: Troja-Ljungby - Södertälje
18.00
NHL: Ottawa Senators - Anaheim Ducks
20.00
Hockeyallsvenskan: Mora - Djurgården
22.00
NHL: Phoenix Coyotes - Edmonton Oilers
00.00
-10.00
Hockeyallsvenskan: Karlskrona - Västerås
02.50
Kuun varjossa
IMDb
7.9
04.30
Maailmaa muuttanut sää
05.00
Keskiaika
06.00
Lääkeaineiden historiaa
07.00
Ötzi ? arkeologinen salapoliisikertomus
08.00
Time Team
09.00
Tehdään historiaa
10.00
Aleksandria: kaupungeista mahtavin
11.00
Muinaiset maailmat
12.00
Elisabet I:n sota terrorismia vastaan
13.00
Valkoinen kuningatar ja hänen kilpailijansa
14.00
Museon mysteerit
14.50
Museon mysteerit
15.45
Häirikkö-Tolstoi
IMDb
7.7
17.00
Häirikkö-Tolstoi
IMDb
7.7
18.10
Time Team
19.00
Maanalainen sota
20.00
Vaiettu historia
21.00
Ken Follettin matka pimeään keskiaikaan
22.00
Aseet, jotka muuttivat maailman
23.00
Aseet, jotka muuttivat maailman
00.00
Kroatian kuninkaat
01.00
Kroatian kuninkaat
01.50
Kroatian kuninkaat
02.30
Museon mysteerit
03.20
-04.15
Amerikan sisällissota
00.20
Rabbit Fall
07.00
Zoo Juniors
07.30
Zoo Juniors
08.00
Zoo Juniors
08.30
Zoo Juniors
09.00
Zoo Juniors
09.30
Zoo Juniors
10.00
Zoo Juniors
10.30
Zoo Juniors
11.00
Zoo Juniors
11.30
Anna's Wild Life
12.00
Bear Whisperer Returns
12.55
Cuckoo
13.45
The Conquerors
14.40
Wildlife Safaris
IMDb
4.6
15.45
The Incredible African Wildlife
16.35
Trouble in Lemur Land
17.30
Wild Connection: The Great Bridge
18.25
Croc Man: The Series
19.10
Galapagos
20.05
Planet Earth
21.00
Vexed
22.00
Crossbones
22.50
Underbelly: Squizzy
23.35
Underbelly: Squizzy
00.20
-07.00
Rabbit Fall
09.30
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
09.31
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
10.24
Pyöräily: LeMond kiertueella
10.56
Miekkailu: MM-kisat, Kazan, Venäjä
11.54
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
12.41
Pyöräily: LeMond kiertueella
13.17
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
18.33
Pyöräily: LeMond kiertueella
18.55
Jalkapallo: Alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Unkari
20.55
Jalkapallo: Alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Unkari
23.13
Ralli: ERC-sarja Viro
23.48
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
01.12
Pyöräily: LeMond kiertueella
01.37
-02.56
Jalkapallo: Alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Unkari
03.10
Vesipallo: EM-kisat, Budapest, Unkari
04.01
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
06.47
Nyrkkeily: WBC-finaali, KINSHASA , Kongon demokraattinen tasavalta
07.57
Ralli: ERC-sarja,
08.26
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
09.05
Pyöräily: LeMond kiertueella
09.36
Australialainen jalkapallo: Australian Football League
12.24
Vesipallo: EM-kisat, Budapest, Unkari
13.55
Vesipallo: EM-kisat, Budapest, Unkari
15.15
Yleisurheilu: EAA-kilpailut Luzern, Sveitsi
15.27
Vesipallo: EM-kisat, Budapest, Unkari
16.39
Muut lajit: WATTS
16.57
Vesipallo: EM-kisat, Budapest, Unkari
18.13
Autourheilu: GP3-sarja Hockenheim, Saksa
19.12
Jalkapallo: Alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Unkari
21.27
Vesipallo: EM-kisat, Budapest, Unkari
22.47
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
23.56
Pyöräily: LeMond kiertueella
00.20
Jalkapallo: Alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Unkari
01.18
Jalkapallo: Alle 19-vuotiaiden EM-kisat, Unkari
02.17
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
03.13
Vesipallo: EM-kisat, Budapest, Unkari
04.00
-07.00
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
03.55
Alaska
04.45
Lentäjät
05.10
Lentäjät
05.35
Ruokatehdas
06.00
Ruokatehdas
06.25
Urheilutiede
07.20
Outback Truckers
08.15
South Beach Classics
08.40
South Beach Classics
09.05
Rods N' Wheels
10.00
Tuunaajat 2013
11.00
Tuhoajat
11.30
Tuhoajat
12.00
Kuninkaallisen kuolemansyyn tutkimus
13.00
Isojalan jäljillä
14.00
Sons Of Guns
15.00
USA Memory Championships
16.00
Kotilonmetsästäjät
17.00
Deadly Dilemmas
17.30
Mielenhallinnan mestarit
18.00
Trokarit
19.00
Rods N' Wheels
20.00
Ben Earl
21.00
Amish Mafia
22.00
Kullan sukeltajat
23.00
Kotilonmetsästäjät
00.00
Chrome Underground
01.00
Amish Mafia
02.00
Bear Grylls
03.00
Hirviöiden jäljillä
03.55
-04.45
Outback Truckers
03.20
Violetta
04.10
Art Attack
04.30
Pair of Kings
04.55
Phineas & Ferb
05.05
Wizards Of Waverly Place
05.30
That's So Raven
05.50
Phineas & Ferb
06.15
Dog With a Blog
06.35
Good Luck Charlie
07.00
Henry Hugglemonster
07.10
Doc McStuffins
07.25
Phineas & Ferb
07.50
Shake It Up
08.15
Austin and Ally
08.35
Jessie
09.00
Good Luck Charlie
09.25
Mabel's Guide To Life
09.30
Dog With A Blog
09.50
Wander Over Yonder
10.05
Sabrina Secrets of a teenage witch
10.30
Liv And Maddie
10.55
Liv And Maddie
11.20
Liv And Maddie
11.40
Liv And Maddie
12.05
I Didn't Do It
12.30
Good Luck Charlie
12.55
Good Luck Charlie
13.20
Dog With a Blog
13.45
Dog With a Blog
14.10
Shake It up
14.35
Shake It up
15.25
Dog With a Blog
15.50
Dog With a Blog
16.15
Jessie
16.35
Jessie
17.00
Good Luck Charlie
17.25
Good Luck Charlie
17.50
Austin and Ally
18.15
Austin and Ally
18.40
I Didn't Do It
19.05
Shake It up
19.30
Shake It up
19.55
Dippers guide to the unexplained
20.00
Peter Pan
21.20
Jessie
21.45
Liv And Maddie
22.10
Dog With A Blog
22.35
Good Luck Charlie
23.00
Hannah Montana
23.20
Sonny With A Chance
23.45
That's So Raven
00.05
Phil of the Future
00.30
Good Luck Charlie
00.50
Jessie
01.15
Phineas & Ferb
01.25
Austin and Ally
01.50
Dude, That's My Ghost
02.10
Danny Cunningham The Ninja of the School
02.35
Packages From Planet X
02.55
Violetta
03.40
-04.05
Art Attack
Suomen näppärin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Latelan Laurin hurja remontti
,
Kauniit ja rohkeat
,
Kova laki: Erikoisyksikkö
,
The Spanish Princess
,
Unelma-asunto auringon alta
,
Rillit huurussa
,
Erikoisjoukot
,
Suuri seikkailu
,
Chelsean etsivä
,
Lemmen viemää
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti