Tietovisat
Sanakirja
Blogit
Reseptit
Horoskooppi
Viihde
Vaihtoautot
TV-ohjelmat tänään
14
Ma 14.07.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.20
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.25
Järviemme helmet
06.55
Ylen aamu-tv
09.30
Kuningas Alkoholi
10.00
Kyläsairaala
10.50
Päivän kasvo
11.00
Yle Uutiset
11.05
Armfelt ja Kustaa III
12.00
Kysymyksiä luonnosta
12.30
Sydämen asialla
13.20
Mä oksalla ylimmällä
IMDb
4.0
14.45
Arkistokuvia: Kesäpäivä Pohjois-Karjalassa
14.55
Pisara
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.55
Kiehtova maailma: Kartanon vuosi
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Kyläsairaala
18.00
Yle Uutiset
18.13
Yle Uutiset alueeltasi
18.16
Yle Uutiset sää
18.20
Päivän kasvo
18.30
Kuningas Alkoholi
19.00
Prisma: Katastrofin kynnyksellä
20.00
Vaarallista laihdutusta?
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.00
A-studio
21.30
Dokumenttiprojekti: Median hauras maine
22.30
Tehdas
23.20
Yle Uutiset
23.25
Mihin katosivat Haitin rahat?
00.00
Uutisikkuna
04.00
-06.25
Uutisikkuna
LIVE
2
08.55
Ruohonjuuritasolla
LIVE
3
01.30
Onnensoitto
06.00
Onnensoitto
07.45
Aamusää
08.00
Cosmos - salattu luonto
09.00
Farm Kings
10.00
Tanskan kaunein koti
10.30
Lääkärit
11.25
Ostoskanava Tvins.com
12.55
Suurperhe Bates
13.25
Diili: All Star
15.15
Pilanpäiten
15.25
Alueellinen sääennuste
15.30
Isän tyttö
16.00
Isän tyttö
16.30
Upeat skandikodit
17.00
Upeat skandikodit
17.30
Salatut elämät
18.00
45minuuttia SuomiAreenalla
19.00
Seitsemän Uutiset
19.15
MTV Sport Uutiset
19.25
Päivän sää
19.30
SuomiAreena Special
20.00
Suomen kaunein koti
21.00
Uhka
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
MTV Sport Uutiset
22.35
Helppo elämä
23.35
24 - Lontoo
00.35
Monk
01.30
-06.00
Onnensoitto
LIVE
4
03.10
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
08.50
Ostosruutu
09.20
Ostosruutu
09.50
Ostosruutu
10.20
Ostosruutu
10.50
LIVE: Tiedä ja Voita
13.20
Hurja remontti
14.20
Waverly Placen velhot
14.50
Merieläinten pelastajat
15.20
Amerikan hauskimmat kotivideot
15.50
Deittikamera
16.20
Deittikamera
16.45
Vaaleanpunainen pantteri
16.55
Himosiivoojat New Yorkissa
17.55
Eden
18.25
Frasier
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Neljän tähden illallinen
19.30
Neljän tähden illallinen
20.00
Huippumalli haussa
20.57
Keno
21.00
Zoolander
IMDb
6.5
22.50
Kylmäverisesti sinun
23.50
Frasier
00.20
Criminal Minds: Epäilyksen alla
01.15
Dr. Phil
02.10
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
5
07.30
SVT: Rapport
07.40
SVT: Godbitar ur Gomorron Sverige
07.55
SVT: Gomorron Sverige
13.20
SVT: Seriestart: En vecka i naturen
14.20
SVT: Sportspegeln
14.50
SVT: Erlend och Steinjo
15.15
SVT: Från mull till guld - Camilla Plums kryddväxter
15.45
SVT: Guldbaggen 50 år: Maggie vaknar på balkongen
16.56
Anna minulle elämä
17.25
Mitä Kiinassa syödään?
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
Vohvelisydän
18.20
Hiiret liikkeellä
18.30
Tunturipeuroja
19.00
Tanskalaisarkkitehtien koteja
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.45
Tunturien ihmisiä
20.24
30 vastausta
20.30
Kuoleman monet kasvot
21.00
Kesäpuhujat
22.00
Orphan Black
22.45
SVT: Grattis Kronprinsessan!
00.15
SVT: Lögnen
00.45
SVT: Anjas resor
00.55
SVT: Världen
01.55
SVT: Viberodden fyr
02.00
SVT: Programtablå
02.05
SVT: Hollys hjältar
02.30
SVT: En bok, en författare
02.50
-03.30
SVT: Brassgalen
LIVE
6
02.35
Onnensoitto
06.00
Onnensoitto
07.45
Astral TV
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Tvins.com
13.00
Ostoskanava Guthy Renker
14.00
Kreisiä menoa
14.30
Beverly Hillsin panttilainaamo
15.00
XOX Betsey Johnson
15.55
Myytinmurtajat
17.00
Lemmen viemää
18.00
Walker, Teksasista
19.00
Naapurit-arvonta
19.05
Riemuloma Kanarialla
19.30
Lainvalvojat
20.00
Miehen puolikkaat
20.30
Simpsonit
21.00
Borat
IMDb
7.3
22.45
Almost Human
23.40
Almost Human
00.35
Seksiä yhdellä klikkauksella
01.35
-05.58
Onnensoitto
LIVE
7
06.15
Hengenvaarallinen saalis
06.30
Dieettiklubi
07.30
Alligaattorin metsästäjät
08.20
Eläintarha
08.50
Tarzan
09.25
TV Shop Tvins
12.25
Ostarikytät
12.55
Ponille kyytiä
13.25
Ullaredin kyläkauppa
14.20
Eläintarha
14.50
Tarzan
15.20
70's show
15.45
70's show
16.15
Kadonneet
17.10
Suhdekoukerot
17.35
Ryhmäterapian tarpeessa
18.05
70's show
18.35
70's show
19.05
Las Vegas
20.00
Tatuointistudio HelsINK
20.30
Poliisikokelaat
21.00
Täydellinen mies
IMDb
5.2
23.00
5D: Pornoaddiktio pilaa elämäni
00.00
The Green Hornet
IMDb
5.9
02.05
Twin Peaks
03.00
Tarkka-ampujat
03.50
-04.14
Ryhmäterapian tarpeessa
LIVE
8
03.30
Nashville
04.25
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Tyyliä vai ei
09.55
Sarahin sisustusvinkit
10.25
Eden
10.55
Nigellan uudet herkut
11.30
Kyproksen herkkukeittiö
12.00
Näin teet ranskalaista ruokaa
12.30
Arvostele mun illallinen Australiassa
13.00
Hulluna leivontaan
13.30
Tuhluriprinsessat
14.00
Hulluna häämekkoihin Atlantassa
14.30
Häähullut
15.30
Olet mitä syöt
16.00
Supermarjo ja tytöt 2
17.00
Suomen kaunein mökki
18.00
Sisustusarkkitehti Marko Paananen
19.00
Pelasta perheemme, Supermarjo!
20.00
Valheen vangit
21.00
Sinkkuelämää
21.35
Sinkkuelämää
22.05
Ringer
23.00
Täydelliset naiset
23.55
Greyn anatomia
00.50
Greyn anatomia
01.40
Fashion Star
02.30
Lemmi, kosi, vältä
03.05
Häähullut
04.00
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
9
03.10
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
09.55
Ostosruutu
10.25
Ostosruutu
10.55
Ostosruutu
11.25
LIVE: Tiedä ja Voita
11.55
Krokotiilimies
12.25
Krokotiilimies
12.55
Apua avajaisiin
13.45
Kutsu kylään Ian Wright
14.40
Kuuluisat kuppilat
15.10
Huippusalaiset reseptit
16.00
Anthony Bourdain minilomalla
16.50
Ruotsin karmein koti
17.45
Talent USA
18.40
Kuppilat kuntoon Ruotsi
19.35
Suomen huutokauppakeisari
20.30
Poliisit
21.00
Australian kovimmat keräilijät
22.00
Hyvät ja huonot uutiset
22.55
Konttori
23.25
Poliisit
23.55
NCIS Los Angeles
00.45
Leijonan luola UK
01.35
Outoa vai mitä?
02.35
Mahdoton illallinen
03.30
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
10
00.45
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Hengenvaarallinen saalis
19.00
6D: Lähikuvassa valkohai
20.00
Miami Ink
21.00
Num3rot
22.00
A-Team
23.00
Playboy esittää: Badass!
23.30
Playboy esittää: Badass!
23.55
American Chopper
00.50
Miami Ink
01.40
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.55
Ilman johtolankaa
04.40
Sky News
06.00
Sky News
06.36
FOX Kids: Lola & Virginia
06.50
FOX Kids: Trollz
07.14
FOX Kids: My Little Pony
07.35
FOX Kids: Pound Puppies
07.57
FOX Kids: Monsuno
08.20
FOX Kids: Avatar 3
08.44
FOX Kids: Hot Wheels
09.05
Wipeout
09.55
24Kitchen: Nopeaa ja herkullista
10.25
24Kitchen: Itä haukkaa länttä
10.50
24Kitchen: Sara La Fountain
11.20
24Kitchen: Liha vs. kasvis
11.45
24Kitchen: Savannin herkut
12.15
ShowHau
12.40
Futurama
13.05
Historian salaisuudet
14.00
Asehullu perhe
14.50
Saulin Paras Kaveri
15.40
Suomen vartijat
16.05
Hetki ennen tuhoa
16.35
Lentoturmatutkinta
17.25
Autojen ensiapu
18.20
Family Guy
18.45
Family Guy
19.10
How I Met Your Mother
19.35
How I Met Your Mother
20.00
Aarteen tonkijat
20.30
Huutokaupan metsästäjät: Kanada
21.00
Ilman johtolankaa
21.55
The Bridge
22.55
Sivulliset uhrit
IMDb
5.3
00.55
How I Met Your Mother
01.20
How I Met Your Mother
01.45
Vankilassa ulkomailla
02.40
The Bridge
03.35
-04.05
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
LIVE
13
01.30
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
10.00
Remontilla rahoiksi
10.45
Pilanpäiten
10.55
Ostoskanava Guthy Renker
12.00
Remontilla rahoiksi
12.20
Toinen nainen
12.50
Kodinkohentajat
13.45
Koko Britannia leipoo
14.45
Neljä huonetta
15.40
Lääkärit
16.30
Jamie Oliverin kotona
17.05
Jamie Oliverin herkullinen Iso-Britannia
18.00
Unelmien koti
19.00
Remontilla rahoiksi
20.00
Grand Designs - unelma-asunnot
21.00
Meidän häät
22.00
Muodin huipulle
23.00
Iholla
23.30
Kosto
00.20
Remontilla rahoiksi
01.15
-05.43
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.50
Alaskan selviytymiskoe
04.40
Romut rahaksi
05.05
Alaskan selviytymiskoe
06.00
Autojen ensiapu
06.50
Remonttitalli
07.40
Kiven sisällä
08.30
Yukonin kultamaat
09.20
Tonnikalan saalistajat
10.10
Amishit: Rintamakarkurit
11.00
Autojen ensiapu
11.50
Remonttitalli
12.35
Aarteen tonkijat
13.00
Aarteen tonkijat
13.25
Aarteen tonkijat
13.50
Aarteen tonkijat
14.15
Aarteen tonkijat
14.40
Aarteen tonkijat
15.05
Aarteen tonkijat
15.30
Aarteen tonkijat
15.55
Aarteen tonkijat
16.20
Aarteen tonkijat
16.45
Aarteen tonkijat
17.10
Aarteen tonkijat
17.35
Vaarallisen valtatien pelastajat Kanada
18.20
Alaskan poliisit
19.10
Katutiedettä
19.35
Aivopelit
20.00
Yukonin kultamaat
20.50
Aarteen tonkijat
21.15
Aarteen tonkijat
21.40
Tyhmyrien tiedettä
22.00
Romut rahaksi
22.30
Romut rahaksi
22.55
Tabu
23.45
Vankilassa ulkomailla
00.40
Aarteen tonkijat
01.05
Aarteen tonkijat
01.30
Romut rahaksi
01.55
Romut rahaksi
02.20
Tabu
03.10
-04.05
Vankilassa ulkomailla
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.30
Vanha Testamentti avautuu
04.15
Kuningaskunnan paluu
04.45
Onko Jumala olemassa?
05.00
Marttyyrien ääni
05.30
Herra, opeta minua
06.00
Armon kalliolla
06.20
Jerusalemin muureilla
06.50
Koputus
07.20
Parisuhdetta
07.50
Jeesus auttaa -telttakokoussarja
08.50
Parantava rukous - Pirkko Jalovaara
09.20
Keskellä elämää 2013
10.50
Herra käyttää lääkäriä
11.20
Vanha Testamentti avautuu
12.05
Kuningaskunnan paluu
12.35
Onko Jumala olemassa?
12.50
Marttyyrien ääni
13.20
Pysähdyspaikka
13.30
Herra, opeta minua
14.00
Armon kalliolla
14.20
Jerusalemin muureilla
14.50
Koputus
15.20
Parisuhdetta
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Israel puhuu
16.30
Jeesus - Kuningaskunta ilman rajoja
16.55
Pekan biisit
17.00
Lelulaatikko
17.30
Tulimummot
18.00
Jumala puhuu
18.30
One Way
19.00
Sanan ja runon tuoksua
19.15
Kanssanne Ritu Ylipahkala
19.30
Pelastuksen sofar
20.00
Gershon Nerelin Israel
20.15
Hillsong TV
20.45
Come Home
21.15
Käännekohta
21.45
Yliluonnollista
22.15
Rohkaisua Raamatusta - Matti Vuolanne
22.30
Iloa arkeen - Joyce Meyer
23.00
Ilon ja rohkeuden Henki
23.30
Hän muutti kaiken
00.00
Suolapala
00.05
Israel puhuu
00.35
Jeesus - Kuningaskunta ilman rajoja
01.00
Pekan biisit
01.05
Lelulaatikko
01.35
Tulimummot
02.05
Jumala puhuu
02.35
One Way
03.05
Sanan ja runon tuoksua
03.20
Kanssanne Ritu Ylipahkala
03.35
-04.05
Pelastuksen sofar
07.00
Kekäläisen kesäduuni
07.30
Erätulilla
12.20
Mä oksalla ylimmällä
IMDb
4.0
13.45
Arkistokuvia: Kesäpäivä Pohjois-Karjalassa
14.10
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
14.55
Teinipomo
16.00
Pikku Kakkonen
17.00
HulaHula
18.00
Soramonttuprinsessat
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
18.45
Päivän kasvo
19.00
Antiikkia, antiikkia
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.00
Satuhäät
20.50
Kuningas Alkoholi
21.20
-21.47
Opiskelijaelämää
16.00
Lentopallon Maailmanliiga: 2 Ryhmän Välierä 1
18.00
Timanttiliiga: Glasgow / 1. päivä
20.10
Timanttiliiga: Glasgow / 2. päivä
22.20
GP3: Lauantain kilpailu - Iso-Britannia
23.05
GP3: Sunnuntain kilpailu - Iso-Britannia
23.50
-03.30
ATP Tennis 1000: Rooma / Finaali
22.00
C More Action -ohjelmistoa
08.45
C More Action -ohjelmistoa
15.05
Timanttiliiga Highlights
16.00
Wimbledon
22.00
-04.35
C More Action -ohjelmistoa
21.45
UFC
09.55
Pihan myllääjät
10.20
Pihan myllääjät
10.45
Pihan myllääjät
11.10
Max.doc: Lotuksen tarina, osa 4
12.05
Late Show With David Letterman
12.50
Meteoriittimiehet
13.45
Nopeudet testissä
14.00
Duck Commander
14.30
Aotearoa - metsästäjän taivas
15.00
Aotearoa - metsästäjän taivas
15.30
Max.doc: Aston Martin DB7
16.30
MM Supermoto
17.00
Grip
17.45
Nopeudet testissä
18.00
Lamborghini Trofeo Europe
18.30
World of Freesports
19.00
Duck Commander
19.25
Talvisodan henki
19.30
World of Freesports
20.00
Lain nimessä
20.30
Erikoisia rikoksia
21.00
Top Gear USA
21.50
Nopeudet testissä
22.00
Out There
22.30
Pomminpurkajat
23.15
Walker, Teksasista
00.00
Late Show With David Letterman
00.45
-10.00
Rikos ratkaistu
06.00
Jummi Jammi
06.30
Teletapit
06.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Mokon suuri maailma
07.15
Chuggington
07.30
Hello Kitty - onnistu kanssani!
07.40
Miffy ja ystävät
07.45
Kaislan komero
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Kotiviidakon kuningas
08.20
Kioka
08.30
Juniorijumppa
08.31
Tessu
08.40
Tuomas Veturi
08.50
Palomies Sami
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Van Dogh
09.10
Manon
09.20
Pörri Orava
09.45
Onnenpäivä: Supersankarikoulu
09.50
Wotwotit
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Rastahiiri
10.20
Chuggington
10.30
Jummi Jammi
10.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
11.00
Maija Mehiläinen
11.25
Maija Mehiläinen
11.50
Pororo
12.00
Juniorijumppa
12.01
Arttu
12.30
Pikku kunkku
12.40
Pikkukokkikoulu
12.50
Pikkukokkikoulu
13.00
Juniorijumppa
13.01
Bibi ja Tiina
13.30
Leonardo
13.40
Leonardo
13.50
Leonardo
14.00
Samu
14.15
Samu
14.30
Mona Vampyyri
14.55
Onnenpäivä: Supersankarikoulu
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
Munamies
16.00
iCarly
16.25
Avaruuspingviinit
16.50
Sherlock - lasten salapoliisiseikkailu
17.00
Idan puutarha
17.15
Winx-klubi: Trixien kosto
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Winx-klubi
18.30
Madagascarin pingviinit
18.55
Professori Balthazar
19.00
Korisjengi
19.25
Onnenpäivä: Supersankarikoulu
19.30
Lola
03.15
Territories
IMDb
5.0
04.50
Persona Non Grata
IMDb
7.0
06.00
Who is Dayani Cristal?
IMDb
7.2
07.30
Dypet
09.00
Knife Fight
IMDb
4.9
10.40
Tango Libre
IMDb
5.3
12.15
The We and The I
IMDb
5.7
13.55
Kaikella rakkaudella
IMDb
6.2
15.35
Call Me Crazy: A Five Film
IMDb
7.2
17.05
Winston Churchill: Walking with Destiny
IMDb
7.4
18.45
Will
IMDb
7.0
20.30
Lorax
IMDb
6.4
22.00
You're Next
23.40
The Amazing Spider-Man
IMDb
7.0
01.55
Curse of Chucky
03.30
-05.05
Rahalla saa 2
IMDb
6.1
03.45
Kohde
04.30
Kohde
05.15
Kohde
06.00
Treme
07.00
Parks and Recreation
07.30
Parks and Recreation
08.00
Mad Men
09.00
Veep
09.30
Veep
10.00
Treme
11.00
Parks and Recreation
11.30
Parks and Recreation
12.00
Mad Men
13.00
Veep
13.30
Veep
14.00
Treme
15.00
Parks and Recreation
15.30
Parks and Recreation
16.00
Mad Men
17.00
Veep
17.30
Veep
18.00
Treme
19.00
Parks and Recreation
19.30
Parks and Recreation
20.00
Mad Men
21.00
The Leftovers
22.00
True Blood
23.00
Heartless
00.00
Believe
01.00
Turn
02.00
Banshee
03.00
Revolution
04.00
-04.41
Turn
03.35
Störst av allt
IMDb
5.0
05.15
Slutspel
IMDb
4.3
06.35
Elvira Madigan
IMDb
7.5
08.05
Katto-Kassinen
IMDb
5.2
09.20
Sixten
IMDb
5.0
10.40
En på miljonen
IMDb
5.2
12.05
Irralliset
IMDb
6.2
13.40
Unelmien prinssi
IMDb
5.4
15.30
Yhdeksäs komppania
IMDb
7.0
17.20
Kesälesket
IMDb
5.0
19.00
Ronja Ryövärintytär
IMDb
7.1
21.00
Linas kvällsbok
IMDb
5.5
22.30
Tre solar
IMDb
2.7
00.10
Korppikortteli
IMDb
7.9
02.00
Metsästäjät
IMDb
6.7
04.00
-05.32
Järvi
02.00
Café de Flore
IMDb
7.4
04.00
The Machine
06.00
Abraham Lincoln: Vampire Hunter
IMDb
5.9
08.00
Blondie
IMDb
4.8
10.00
Total Recall
IMDb
6.2
12.00
The Butler
IMDb
7.2
14.00
Sover Dolly på ryggen?
IMDb
5.3
14.10
Sover Dolly på ryggen?
IMDb
5.3
16.00
Asterix ja Obelix Britanniassa
IMDb
5.2
18.00
Monsterit-yliopisto
IMDb
7.5
20.00
Café de Flore
IMDb
7.4
22.00
Thor: The Dark World
IMDb
6.9
00.00
The Machine
02.00
A Birder's Guide to Everything
IMDb
6.4
04.00
-05.38
Blue Jasmine
IMDb
7.3
19.00
Emperor
IMDb
6.5
21.00
-22.34
Ultraviolet
IMDb
4.4
07.00
Space Chimps
IMDb
4.5
09.00
Valiant
IMDb
5.5
11.00
Chestnut: Hero of Central Park
IMDb
5.5
13.00
Mafiakoira Sonny
IMDb
2.9
15.00
Itse ilkimys
IMDb
7.7
17.00
Her Best Move
IMDb
5.7
19.00
From Prada to Nada
IMDb
5.1
21.00
Min søsters børn i Afrika
IMDb
5.5
23.00
Arthur ja minimoit
IMDb
6.0
01.00
-07.00
Lasse Kreikassa
IMDb
3.9
10.00
NHL-klassikko: Pittsburgh Penguins - Minnesota North Stars
12.30
SHL Playoffs: Leksand - HV71
14.30
KHL Playoffs: Salavat Julajev - Torpedo
16.30
NHL-klassikko: Boston Bruins - Edmonton Oilers
18.30
NHL Playoffs: Montreal Canadiens - Boston Bruins
21.00
NHL-klassikko: Minnesota North Stars - Pittsburgh Penguins
23.30
-10.00
NHL-klassikko: Edmonton Oilers - New York Islanders
14.00
Rallycross: Belgia
16.00
Athletix
16.30
Speedway GP: Cardiff
21.30
Rallycross: Belgia
23.30
V8 Supercars: Townsville 500 - Race 3
01.45
-02.15
Futbol Mundial
10.00
Golf: Golfing World - Daily News
11.00
Golf: John Deere Classic
14.00
Golf: Golfing World - Daily News
15.00
Golf: PGA Tour Highlights
16.00
Golf: This is PGA Tour Canada
16.30
Golf: US Senior Open
20.00
Golf: Golfing World - Daily News
21.00
Golf: PGA Tour Highlights
22.00
Golf: European Tour Highlights
23.00
Golf: Golfing World - Daily News
00.00
Golf: PGA Tour Highlights
01.00
Golf: European Tour Highlights
02.00
-10.00
Golf: Golfing World - Daily News
10.00
NHL: Chicago Blackhawks - St Louis Blues
12.00
Hockeyallsvenskan: Troja-Ljungby - Västerås
14.00
NHL: Winnipeg Jets - St Louis Blues
16.00
Hockeyallsvenskan: Rögle - Mora
18.00
NHL: Anaheim Ducks - Phoenix Coyotes
20.00
Hockeyallsvenskan: Björklöven - Djurgården
22.00
NHL: Pittsburgh Penguins - Vancouver Canucks
00.00
-10.00
Hockeyallsvenskan: Djurgården - Södertälje
03.00
Amerikan sisällissota
04.00
Time Team
05.00
La Joya ja sumuisten vuorten soturit
06.00
Vaiettu historia
07.00
Ötzi ? arkeologinen salapoliisikertomus
08.00
Time Team
09.00
Napoleon
10.00
Terry Jones ja barbaarit
11.00
Museon mysteerit
12.00
James Mayn 1900-luku
12.30
James Mayn 1900-luku
13.00
Maanalainen sota
14.00
Tehdään historiaa
15.00
Aleksandria: kaupungeista mahtavin
16.00
Terry Jones ja barbaarit
17.00
Time Team
18.00
Pariisi, pääkaupungin tarina
19.00
Museon mysteerit
20.00
Museon mysteerit
21.00
Ken Follettin matka pimeään keskiaikaan
22.00
Valkoinen kuningatar ja hänen kilpailijansa
23.00
Kuoleman työkalut
IMDb
6.9
00.00
Kroatian kuninkaat
01.00
Napoleon
02.00
Museon mysteerit
03.00
Barack Obama ? suuria odotuksia
04.00
-05.00
Time Team
07.00
The Nature of Britain
08.00
The Zoo
08.30
Anna's Wild Life
09.00
Hope For Wildlife
09.50
Wild Connection: The Great Bridge
10.45
The Conquerors
11.40
Nature's Babies
12.40
Animal Park
13.40
Wild Connection: The Great Bridge
14.35
Nature's Babies
15.25
Animal 24/7
16.15
Animal Park
17.10
Djurakuten
17.35
Djurakuten
18.05
J'ai Marché Sur La Terre
19.05
Galapagos
20.00
Secret Life of Elephants
21.00
Spooks
22.00
Top Boy
23.00
Leverage
00.00
-07.00
Ashes To Ashes
IMDb
7.9
09.30
Moottoriurheilu: Motorsports Weekend
09.31
Moottoriurheilu: Motorsports Weekend
09.44
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
10.33
Pyöräily: LeMond kiertueella
11.05
Superbike: MM-sarja Yhdysvallat
11.41
Superbike: MM-sarja Yhdysvallat
12.20
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
13.30
Pyöräily: LeMond kiertueella
14.12
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
19.07
Pyöräily: LeMond kiertueella
19.36
Superbike: MM-sarja Yhdysvallat
20.11
Superbike: MM-sarja Yhdysvallat
20.49
Melonta: EM-kisat Brandenburg, Saksa
21.42
Muut lajit: WATTS
21.55
Pro Wrestling: This Week on World Wrestling Entertainment
22.31
Pro Wrestling: Vintage Collection
23.25
Ratsastus: Horse Racing Time
23.44
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
00.41
Pyöräily: LeMond kiertueella
01.09
Melonta: EM-kisat Brandenburg, Saksa
01.59
-02.28
Soutu: maailmancup Luzern, Sveitsi
02.25
Melonta: EM-kisat Brandenburg, Saksa
04.00
Jalkapallo: Copacabana
04.09
Jalkapallo: Copacabana
04.43
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
06.57
Superbike: MM-sarja , Yhdysvallat
07.37
Superbike: MM-sarja , Yhdysvallat
08.06
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
09.11
Pyöräily: LeMond kiertueella
09.36
Soutu: maailmancup Luzern, Sveitsi
10.27
Jalkapallo: Copacabana
11.05
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
12.02
Pyöräily: LeMond kiertueella
12.28
Superbike: MM-sarja , Yhdysvallat
13.18
Superbike: MM-sarja , Yhdysvallat
13.47
Melonta: EM-kisat Brandenburg, Saksa
15.24
Soutu: maailmancup Luzern, Sveitsi
16.18
Superbike: MM-sarja , Yhdysvallat
16.57
Superbike: MM-sarja , Yhdysvallat
17.29
Yleisurheilu: IAAF World Challenge Ostrava, Tsekki
18.46
Jalkapallo: Copacabana
19.25
Muut lajit: WATTS
19.54
Vesipallo: EM-kisat, Budapest, Unkari
21.04
Vesipallo: EM-kisat, Budapest, Unkari
21.40
Vesipallo: EM-kisat, Budapest, Unkari
23.02
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
23.37
Pyöräily: LeMond kiertueella
00.05
Kamppailu-urheilu: Superkombat, World GP Series
02.06
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
03.04
Vesipallo: EM-kisat, Budapest, Unkari
04.00
-06.00
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
03.55
Rise of the Machines
04.45
Arvokaman etsijät
05.35
Ruokatehdas
06.00
Ruokatehdas
06.25
Hiuskarvan varassa
07.20
Myytinmurtajat
08.15
Porter Ridge - elämää syrjäkylässä
08.40
Varastojen aarteet
09.05
Tuunaajat 2013
10.00
Rods N' Wheels
11.00
Miten se syntyi? Turbot
12.00
Naked and Afraid
13.00
Tanked
14.00
Porter Ridge - elämää syrjäkylässä
14.30
Varastojen aarteet
15.00
Brasilian MM-kisoja rakentamassa
16.00
Miten se syntyi? Isäntänä Kenneth Tonef
16.30
Tuhoajat
17.00
Street Outlaws
18.00
Viitosvaihde
19.00
Myytinmurtajat
20.00
Kultakuume - 4. tuotantokauden erikoisjaksot
21.00
Rods N' Wheels
22.00
Tuunaajat 2013
23.00
Selviytyjäkaksikko
00.00
Suurimmat tankkitaistelut
01.00
Rods N' Wheels
02.00
Tuunaajat 2013
03.00
Outback Truckers
03.55
-04.45
Alaska
03.45
Art Attack
04.05
Pair of Kings
04.25
Shake It Up
04.50
Wizards Of Waverly Place
05.10
Hannah Montana
05.35
Phineas & Ferb
05.55
Shake It up
06.15
Austin and Ally
06.35
Good Luck Charlie
07.00
Doc McStuffins
07.20
Jake and the Never Land Pirates
07.45
Wander Over Yonder
08.10
I Didn't Do It
08.35
A.N.T Farm
09.00
Dog With a Blog
09.25
Shake it up
09.45
Liv And Maddie
10.10
Gravity Falls
10.35
Wander Over Yonder
11.00
Shake It Up Made In Japan
12.15
Scaredy Squirrel
12.40
Phineas & Ferb
13.05
Phineas & Ferb
13.30
Pair Of Kings
13.50
Pair of Kings
14.15
A.N.T Farm
14.40
Phineas & Ferb
14.55
Pair of Kings Special: Return of the kings
15.45
Good Luck Charlie
16.10
Austin and Ally
16.35
Jessie
17.00
Violetta
17.45
Ultimate Violetta
17.50
Good Luck Charlie
18.15
Suite Life On Deck
18.40
Phineas & Ferb
19.00
Go Figure
20.30
Recess
20.45
Hannah Montana
21.10
Wizards Of Waverly Place
21.30
Violetta
22.20
Phineas & Ferb
22.35
Good Luck Charlie
23.00
Shake It Up
23.20
A.N.T Farm
23.45
Good Luck Charlie
00.05
Jessie
00.30
My Babysitter's A Vampire
00.50
Phil of the Future
01.10
That's So Raven
01.35
So Random
01.55
Pair of Kings
02.15
Danny Cunningham The Ninja of the School
02.35
Dude, That's My Ghost
03.00
Packages From Planet X
03.20
-04.10
Violetta
Suomen nopein TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Suuri seikkailu
,
Miehen puolikkaat
,
Syke
,
Emmerdale
,
Tulossa: Kuppilat kuntoon, Ville Haapasalo ja Pipsa Hurmerinta!
,
Pikku Kakkonen
,
Rillit huurussa
,
Unelma-asunto auringon alta
,
Vera Stanhope tutkii
,
Syyttäjä Imma Tataranni
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti