Blogit
Reseptit
Sanakirja
Tietovisat
Viihde
Horoskooppi
Vaihtoautot
TV-ohjelmat tänään
6
Su 06.07.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.45
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
08.00
Yle Uutiset
08.05
Avara luonto: Maapallo lintujen silmin
09.00
Yle Uutiset
09.05
Aamusydämellä
09.45
Palanen: Sotakamera
09.55
Yle Uutiset
10.00
Jumalanpalvelus
11.10
Yle Uutiset
11.15
Iloa puutarhasta
11.45
Kekäläisen kesäduuni
12.15
Kaikuja tuonpuoleisesta
12.45
Sydämen asialla
13.40
Pitkä mies
14.00
Pohjoismaisia puutarhoja: Glorup
14.30
Puutarhaunelmia: remix
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Viimeistä päivää
15.40
Tarinateltta
15.55
Flora ja Aladar, rakkautta ja vakoilua
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.05
Ravisuora: Suur-Hollola-ajo
18.00
Yle Uutiset
18.10
Urheiluruutu
18.15
Luontohetki: Erikoisia ekosysteemejä
18.45
Luontoretkellä kottaraisia katsomassa
19.00
Kahden keikka
20.00
Antiikkia, antiikkia
20.30
Yle Uutiset
20.45
Urheiluruutu
21.05
Risto
22.00
Foylen sota
23.35
Vala bin Ladenille
01.10
Uutisikkuna
04.00
-06.25
Uutisikkuna
LIVE
2
08.45
Petteri Kaniini
23.20
-23.50
Väärät miehet
LIVE
3
02.30
Onnensoitto
06.00
Onnensoitto
07.05
Ostoskanava Tvins.com
08.05
Chuggington
08.20
Professori Balthazar
08.30
Katti kaiken tietää!
09.00
Pokémon
09.25
Teini-ikäiset mutanttininjakilpikonnat
09.50
Tom ja Jerry
10.15
Loton ja Jokerin tulokset
10.20
Pientä mökkiremonttia
11.20
Remonttimestari
11.50
Meidän safkaa
12.20
Hansin grillibileet
13.15
Sydänjää
14.10
Paulie
IMDb
6.4
15.55
Strongman Champions League
16.55
Duudsonit tuli taloon
17.55
Suuret setelit
18.55
Naapurit-arvonta
19.00
Seitsemän Uutiset
19.10
MTV Sport Uutiset
19.20
MTV Sport: F1 Extra
19.30
Pulttibois
20.00
Tuubi
21.00
Kosto
22.00
Kymmenen Uutiset
22.15
Viikon sää
22.20
MTV Sport Uutiset
22.35
MTV Sport: F1 Extra
22.45
24 - Lontoo
23.45
Maria Wern
00.45
Wimbledon
01.45
-06.00
Onnensoitto
LIVE
4
03.55
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Ostosruutu
07.30
Ostosruutu
08.00
Unelmamökki
08.30
Jaksa paremmin
09.00
Lentokenttä
09.30
SM-liigan viikkomakasiini: Kesäextra
10.00
Nelonen Pro: Moor Gääs
10.30
Neljät häät
11.30
Dr. Phil
12.25
Eläintarhassa tapahtuu
12.55
Eläintarhassa tapahtuu
13.25
Koiralle koti
14.25
Amerikan hauskimmat kotivideot
14.55
Amerikan hauskimmat kotivideot
15.25
Amerikan hauskimmat kotivideot
15.55
Vaihdokkaat
16.55
Taste
17.55
Kuppilat kuntoon, Jyrki Sukula!
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Amerikan hauskimmat kotivideot
19.30
Vain elämää
20.57
Keno
21.00
Kuusi päivää, seitsemän yötä
IMDb
5.7
23.10
Nelonen Pro: Moor Gääs
23.40
SM-liigan viikkomakasiini: Kesäextra
00.10
NCIS Rikostutkijat
01.05
Tudors
02.10
Blue Bloods
03.05
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
5
08.30
SVT: Sagor från zoo
08.40
SVT: Lisa
08.50
SVT: Olivia
09.00
SVT: Alfons Åberg
09.15
SVT: Bamse - världens starkaste björn
09.30
SVT: Farfar i fickan
09.45
SVT: Farfar i fickan
10.00
Saunailta Strömsössä
12.33
Saunailta Strömsössä
15.15
Niklaksen keittiössä
16.15
Seportaasi: Äänimaisemia
16.45
Muotokuvassa : Lars Huldén
17.15
Veljesten keittössä
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
Muumilaakson tarinoita
18.23
Lalla ja Mix
18.30
Opiskelijaelämää
19.00
Ruotsalainen kesä Suomessa
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.40
Sportnytt
19.50
Kuvakirjeitä maailmalta: Kuvakirje Brasiliasta
20.00
Dok: Golfsota
20.51
Sportmagasinet replay
21.00
Bodil Ipsen - elokuvaohjaaja
21.25
Hairahtunut
IMDb
6.5
00.00
SVT: Debatt Almedalen
00.30
SVT: En bok, en författare
00.50
SVT: Det blomstrar över nationsgränserna
01.15
SVT: Ledin, Ådalen, rötterna
01.45
SVT: 24 Vision
01.50
SVT: Flator
02.05
SVT: Hollys hjältar
02.30
SVT: Båt, bössa, bär och bröd
02.55
-03.00
SVT: Mitt i naturen - tittarfilm
LIVE
6
02.00
Onnensoitto
06.00
Onnensoitto
08.00
Ostoskanava Tvins.com
10.00
Ostoskanava Guthy Renker
11.00
Simpsonit
11.30
Simpsonit
12.00
Simpsonit
12.30
Simpsonit
13.00
Simpsonit
13.30
MTV Sport: F1 Ennakkotunnelmat
14.00
Kiinteistöjen kuningas
15.00
XOX Betsey Johnson
16.00
Malliduunarit
17.00
Carrien päiväkirjat
18.00
Killer Karaoke
19.00
Formula 1: Britannian osakilpailu
20.00
Virittäjät
20.30
Ajoneuvos: Superautot
21.00
Robin Hood
IMDb
5.3
23.00
C.S.I. Miami
23.55
Pahan jäljillä
00.50
Supernatural
01.45
-06.00
Onnensoitto
LIVE
7
02.00
Bad Boys 2
IMDb
6.6
04.30
Kadonneet
06.00
Lasten eläinmaailma: Ihanat kamalat lemmikit
06.05
Prameat mustalaishäät
07.00
Villi Pohjola
08.00
Dawson's Creek
08.50
TV Shop Tvins
11.50
Poliisikokelaat
12.20
Poliisikokelaat
12.45
Poliisikokelaat
13.15
Pallon viemää
13.45
Tatuointistudio HelsINK
14.10
Tatuointistudio HelsINK
14.40
Tatuointistudio HelsINK
15.05
Villi Pohjola
16.05
Ihmemies MacGyver
17.00
Tervetuloa perheeseen
17.30
Sinua on varoitettu
18.25
Robotin elämää
IMDb
6.7
21.00
Your Highness
IMDb
5.5
23.00
Last Resort
23.55
Las Vegas
00.45
Las Vegas
01.35
Las Vegas
02.25
-04.06
I Spy
IMDb
5.4
LIVE
8
03.05
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Suomen kaunein mökki
10.00
Sisustuskaksoset
10.30
Yhteinen taloprojekti
11.00
Kaisa ja puoli valtakuntaa
12.00
Kaisa ja puoli valtakuntaa
13.00
Lauran matkakuvia: Tukholma
13.30
Koti Suomessa
14.00
Kirstien värkkäilyt
15.00
Himosiivoojat New Yorkissa
16.00
Sarahin sisustusvinkit
16.30
Huvila & Huussi
17.30
Piha kuntoon
18.00
Näin meistä tuli Ruotsin miljonääriäidit
19.00
Manhattanin äitiyskonsultti
20.00
Pappien tekopyhät tyttäret
21.00
Protector
22.00
Rakkauden FAQ
22.55
Asiaa seksistä
23.45
Greyn anatomia
00.40
Greyn anatomia
01.35
Nashville
02.30
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
9
02.30
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Ostosruutu
09.30
Merimaili
10.00
Kokki reissussa
10.30
Kuuluisat kuppilat
10.55
Kuuluisat kuppilat
11.20
Kuppilat kuntoon Ruotsi
12.15
Huippusalaiset reseptit
13.05
Suomen huutokauppakeisari
13.55
Suomen huutokauppakeisari
14.45
Suomen Tulli
15.40
Metsien miehet
16.30
Mahdoton illallinen
17.20
Gordon Ramsay ja paras ravintola
18.15
Maailman parhaat kalapaikat
19.10
Anthony Bourdain minilomalla
20.00
Hotellit kuntoon, Gordon Ramsay
21.00
MasterChef USA
21.55
Australian kovimmat keräilijät
22.50
Australian rajalla
23.20
Outoa vai mitä?
00.20
Myrskyn silmässä
01.15
JIM D: Muinaiset avaruusoliot
02.10
Kenraali Pancho & Pojat Pohjoiskalotilla
02.40
Kenraali Pancho & Pojat Pohjoiskalotilla
03.10
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
10
01.40
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
NCIS: Los Angeles
19.00
NCIS: Los Angeles
20.00
NCIS: Los Angeles
21.00
NCIS: Los Angeles
22.00
Hiuskarvan varassa
23.00
Trokarit
23.55
Devils Ride
00.45
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.20
Saulin Paras Kaveri
04.00
Sky News
06.00
Sky News
06.30
FOX Kids: Sketsiä!
06.42
FOX Kids: Sketsiä!
06.54
FOX Kids: Sketsiä!
07.05
FOX Kids: Lola & Virginia
07.18
FOX Kids: Pound Puppies
07.40
FOX Kids: Vipo - lentävän koiran seikkailut
07.53
FOX Kids: Vipo - lentävän koiran seikkailut
08.06
FOX Kids: Transformers
08.28
FOX Kids: My Little Pony
08.50
FOX Kids: Avatar 3
09.14
FOX Kids: Monsuno
09.36
FOX Kids: Trollz
10.00
24Kitchen: Nopeaa ja herkullista
10.30
24Kitchen: Sara Chafak suolasta sahramiin
10.55
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
11.25
24Kitchen: Sara Chafak suolasta sahramiin
11.50
24Kitchen: Teemu Laurell
12.20
Eläinkarkurit
13.10
Lentoturmatutkinta
14.00
Lentoturmatutkinta
14.50
Lentoturmatutkinta
15.45
Aivopelit
16.35
Huijareiden kaupunki
17.25
Autonraadot rahaksi
18.15
Autojen ensiapu
19.10
Kuningaskalastajat
20.05
Rojua, rojua
21.00
Räjähtävä aurinko
23.10
The Bridge
00.00
The Bridge
00.50
Ilman johtolankaa
01.35
Ilman johtolankaa
02.25
Ilman johtolankaa
03.10
Ilman johtolankaa
03.55
-04.30
Ilman johtolankaa
LIVE
13
00.30
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Remontilla rahoiksi
10.25
Remontilla rahoiksi
10.55
Remontilla rahoiksi
11.45
Remontilla rahoiksi
12.40
Remontilla rahoiksi
13.35
Remontilla rahoiksi
14.05
Unelmien koti
15.05
Unelmakoti puoleen hintaan
16.05
Jamie Oliverin kokkikoulu Australiassa
17.00
Jamie Oliverin kokkikoulu Australiassa
18.00
Koiralle koti
18.30
Koiralle koti
19.00
Kotia kohti
20.00
Rakas, sinusta on tullut pullukka
21.00
Solsidan
21.30
Moderni perhe
22.00
Frendit
22.30
Frendit
23.00
Frendit
23.30
Kiinteistöjen kuningas
00.30
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.55
Vankilassa ulkomailla
04.45
Autojen ensiapu
05.35
Kokeile tai kuole
06.00
Kiven sisällä
06.50
Yukonin kultamaat
07.40
Katutiedettä
08.05
Vaarallisen valtatien pelastajat Kanada
08.55
Alaskan selviytymiskoe
09.45
Alaskan poliisit
10.35
Romut rahaksi
11.00
Romut rahaksi
11.20
Hurjat mökkiurakat
12.10
Tonnikalan saalistajat
13.00
Kokeile tai kuole
13.20
Kokeile tai kuole
13.45
Kokeile tai kuole
14.10
Kokeile tai kuole
14.35
Kokeile tai kuole
14.55
Kokeile tai kuole
15.20
Kokeile tai kuole
15.45
Kokeile tai kuole
16.10
Kokeile tai kuole
16.30
Kokeile tai kuole
16.55
Kokeile tai kuole
17.20
Kokeile tai kuole
17.45
Kokeile tai kuole
18.05
Kokeile tai kuole
18.30
Romut rahaksi
18.55
Romut rahaksi
19.20
Hurjat mökkiurakat
20.10
Kokeile tai kuole
20.35
Kokeile tai kuole
21.00
Huuhaa-tieteen huijarit
22.00
Lyömättömien yhteenotto
22.55
Tabu
23.45
Vankilassa ulkomailla
00.40
Lyömättömien yhteenotto
01.35
Kokeile tai kuole
01.55
Kokeile tai kuole
02.20
Huuhaa-tieteen huijarit
03.10
Inside: Kokaiinisodat
04.00
-04.50
Alaskan selviytymiskoe
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.40
Israel puhuu
04.10
Erämaan etsikkoaika
05.35
Kadonnut
06.25
Ylistysliike
06.30
Hillsong TV
07.00
Tie on valmis!
07.30
Ruutupyhäkoulu
07.50
Panjo ja kaverit
08.00
Come Home Kids
08.30
Andrew Wommack evankeliumin äärellä
09.00
Pyhän Hengen ilta
10.00
Gershon Nerelin Israel
10.10
Israel puhuu
10.40
Israel Art
10.55
Café Raamattu
11.25
Hengessä mukana - Kansanlähetyspäivät 2011
12.55
Pyhämaan perintö
13.40
Joensuun gospel
14.40
Arjen sankarit
15.00
Jumalan lasten auktoriteetti
15.30
Ikuisia kertomuksia
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Jeesus auttaa -telttakokoussarja
17.00
Parantava rukous - Pirkko Jalovaara
17.30
Keskellä elämää 2013
18.50
Musiikkia
19.00
Ajankohtaista taivaasta
19.30
Vanha Testamentti avautuu
20.15
Ilpoisten piiri
20.45
Onko Jumala olemassa?
21.00
Hyvät, pahat ja pyhät
21.30
Pysähdyspaikka
21.40
Jeesus antoi elämän
22.10
Armon kalliolla
22.30
Jerusalemin muureilla
23.00
Uusi elämä
23.30
Parisuhdetta
00.00
Jeesus auttaa -telttakokoussarja
01.00
Parantava rukous - Pirkko Jalovaara
01.30
Keskellä elämää 2013
02.50
Musiikkia
03.00
Ajankohtaista taivaasta
03.30
-04.15
Vanha Testamentti avautuu
07.00
Nimipäiväonnittelu: 6.7.
07.01
Vekarat!
07.25
Kimmo Kuu
07.44
Sasu
07.55
Petteri Kaniini
08.15
Pisara
08.20
Aamusydämellä
09.00
Saunailta Strömsössä
11.33
Saunailta Strömsössä
14.15
Kesäkino: Juurakon Hulda
15.40
Flora ja Aladar, rakkautta ja vakoilua
16.29
Kesäkino: Eila
18.00
Ruotsalainen kesä Suomessa
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
18.40
Kajaanin runoviikko 2014
19.30
Yle Uutiset
19.45
Urheiluruutu
20.05
Risto
21.00
Muotokuvassa : Lars Huldén
21.30
-21.58
Ihmebantu
00.45
ATP Tennis 1000: Rooma / Finaali
09.00
Wimbledon: Välierä 1, miehet
11.30
Wimbledon: Välierä 2, miehet
14.00
Wimbledon: Naisten Finaali
16.00
Wimbledon: Miesten Finaali
21.00
Timanttiliiga Highlights: Pariisi
22.00
-00.00
Lentopallon Maailmanliiga: Suomi - Belgia
23.55
C More Action -ohjelmistoa
10.10
C More Action -ohjelmistoa
13.10
Premier League Legends
13.40
GP2 -kisa
14.55
Formula 1
17.00
Timanttiliiga
19.10
Parhaat!
19.20
MM Motocross
19.50
Lentopallon Maailmanliiga
22.00
GP2 -kisa
23.00
GP3
23.45
F1nnmade
00.00
-01.00
C More Action -ohjelmistoa
03.45
World of Freesports
04.15
UFC Countdown
05.00
UFC 175
06.30
Lähetystauko MTV Max
09.10
Metsästäjän Kanada
09.35
Aotearoa - metsästäjän taivas
10.05
GP3: Sunnuntain kilpailu - Iso-Britannia
10.50
Maailman tehokkaimmat mönkijät
11.15
GP2: Sunnuntain kilpailu - Iso-Britannia
12.15
Kalastusta Australiassa
12.40
Maailman tehokkaimmat mönkijät
13.05
Inside Grand Prix
13.30
MTV Sport: F1 Ennakkotunnelmat
14.00
MTV Sport: F1 Varikkosuora
14.30
MTV Sport: F1 Lähtösuora
14.50
Formula 1: Britannian osakilpailu
17.05
MTV Sport: F1 Jälkihöyryt
17.40
Duck Commander
18.05
Formula 1: Britannian osakilpailu
20.25
Grip
21.10
Top Gear USA
22.00
-02.10
UFC 175
06.00
Hopla
06.30
Sakarin satuveturi
06.45
Sakarin satuveturi
07.00
Kaislan komero
07.15
Hello Kitty - onnistu kanssani!
07.25
Eveliina
07.30
Chuggington
07.40
Kassu-kissa
07.45
Kaupungin Sankarit
08.00
Juniorin aamujumppa
08.01
Kioka
08.10
Van Dogh
08.15
Ella Elefantti
08.30
Onnenpäivä: Hyvää huomenta!
08.32
Littlest Pet Shop
08.54
Onnenpäivä: Postipäivä
09.02
Vikke Viikinki
09.14
Kotiviidakon kuningas
09.28
Onnenpäivä: Viikon vinkit
09.36
Hauskat eläinperheet
09.41
Petteri-eno
09.45
Idan puutarha
09.58
Miffy ja ystävät
10.04
Muumien maailma
10.13
Onnenpäivä: Hei hei!
10.14
Rastahiiri
10.30
Mimosa ja Petteri
10.45
Pikku-Staraoke
11.00
Tuomas Veturi: Pelastustehtävä Usvasaari
12.00
Pororo
12.10
Pororo
12.20
Mun oma lemmikki - ponikoulu
12.30
Rexi-koiran seikkailut
12.40
Pikku kunkku
12.50
Sherlock - kooste
13.15
Soittotunti
13.30
Taskuvaari
13.45
Mimmikoto
14.00
Juniorin 10 kysymystä
14.10
Unkarilainen satukirja
14.20
Unkarilainen satukirja
14.30
Supersintit
15.00
Vampyyrikoulu
15.15
Robottijengi
15.30
Mia ja minä
16.00
Tarkastaja Gadget
16.30
Lucky Luken uudet seikkailut
16.55
Oggi ja torakat
17.20
Juniorin 10 kysymystä
17.30
Korisjengi
18.00
Paavo Pesusieni
18.30
Fish n' Chips
18.45
VJ DJ
19.00
Code Lyoko
19.25
Professori Balthazar
19.30
Beyblade: Beywheelz
19.55
Leo
03.25
Contraband
IMDb
6.5
05.15
Albert Nobbs
IMDb
6.7
07.10
Som du ser mig
IMDb
8.0
09.10
Lorax
IMDb
6.4
10.40
Pirates!
IMDb
6.7
12.10
Äärimmäisen lujaa ja uskomattoman läheltä
IMDb
6.9
14.20
Keltaisten sitruunoiden ravintola
16.00
Koti eläintarhassa
IMDb
7.1
18.00
Lumikki ja metsästäjä
IMDb
6.1
20.05
American Pie: Luokkakokous
IMDb
6.8
22.00
Wallander - Sorgfågel
23.35
Hyde Park on Hudson
01.10
Side Effects
IMDb
7.1
03.00
-04.50
Turvatalo
IMDb
6.7
03.40
Turn
04.25
Turn
05.10
Turn
06.00
Ja'mie: Private School Girl
06.30
Ja'mie: Private School Girl
07.00
Ja'mie: Private School Girl
07.30
Ja'mie: Private School Girl
08.00
Ja'mie: Private School Girl
08.30
Ja'mie: Private School Girl
09.00
Veep
09.30
Veep
10.00
Veep
10.30
Veep
11.00
Veep
11.30
Veep
12.00
Veep
12.35
Veep
13.05
Veep
13.35
Veep
14.05
Mad Men
15.00
Mad Men
16.00
Mad Men
17.00
Mad Men
18.00
Mad Men
19.00
Mad Men
20.00
Mad Men
21.00
The Red Road
22.00
Believe
23.00
Falling Skies
23.55
Revolution
00.40
Revolution
01.30
Turn
02.15
Turn
03.05
Turn
04.00
-04.41
Turn
03.35
Uutispommi
IMDb
4.9
05.40
Vaimoni ensimmäinen rakastaja
07.15
Jim och piraterna Blom
08.45
Eemeli ja possuressu
IMDb
7.1
10.20
Peppi seitsemällä merellä
IMDb
6.7
12.00
Loranga, Masarin ja Dartanjang
13.00
Vinterviken
IMDb
4.6
14.40
Pieniä ihmeitä
IMDb
5.9
16.15
Viiru ja Pesonen: Viirun syntymäpäivä
IMDb
6.1
17.25
Vaahteramäen Eemelin uudet metkut
IMDb
7.1
19.00
Ronja Ryövärintytär
19.35
Tusen gånger starkare
IMDb
5.6
21.00
Darling
IMDb
6.3
22.35
Järvi
00.10
Päivä ja yö
IMDb
5.6
02.00
Yhdeksäs komppania
IMDb
7.0
03.50
-05.42
Neljä viikkoa kesäkuussa
04.00
Mama
IMDb
6.2
06.00
The Sitter
IMDb
5.6
08.00
A Birder's Guide to Everything
IMDb
6.4
10.00
The Amazing Spider-Man
IMDb
7.0
12.20
The Descendants
IMDb
7.3
14.20
Lentsikat
IMDb
5.7
15.50
Tarok
IMDb
5.7
18.00
Premium Rush
IMDb
6.5
20.00
Plush
IMDb
5.3
22.00
Movie 43
IMDb
4.4
00.00
Mama
IMDb
6.2
01.50
Anna Karenina
IMDb
6.6
04.00
-05.42
Martha Marcy May Marlene
IMDb
6.9
19.00
The Hurt Locker
IMDb
7.6
21.10
Erased
IMDb
6.1
23.00
-00.00
The Call
IMDb
6.7
07.00
Space Chimps
IMDb
4.5
09.00
Arthur ja minimoit
IMDb
6.0
11.00
La reine soleil
IMDb
5.8
13.00
Santapeikko
15.00
Monsterit-yliopisto
IMDb
7.5
17.00
Her Best Move
IMDb
5.7
19.00
Ice Age 4: Mannerten mullistus
IMDb
6.6
21.00
I et speil i en gåte
IMDb
6.4
23.00
Ego
IMDb
6.1
01.00
-02.38
Anna palaa!
IMDb
5.8
23.30
NHL Playoffs: St. Louis Blues - Chicago Blackhawks
10.00
NHL-klassikko: Edmonton Oilers - Philadelphia Flyers
12.30
Unelmana NHL
13.30
KHL Playoffs: Torpedo - Salavat Julajev
15.30
NHL-klassikko: Edmonton Oilers - Philadelphia Flyers
18.00
NHL Playoffs: Montreal Canadiens - Tampa Bay Lightning
20.00
NHL Playoffs: Chicago Blackhawks - St. Louis Blues
22.00
NHL-klassikko: Edmonton Oilers - Philadelphia Flyers
00.30
-01.30
Pelipäivä - Harri Rindell
02.30
Futbol Mundial
13.30
Rallycross: Suomi
15.30
Rallycross: Ruotsi
17.30
Athletix
18.00
Futbol Mundial
18.30
Trans World Sport
19.30
NASCAR: Coke Zero 400
00.00
Rallycross: Ruotsi
02.00
-03.00
Trans World Sport
02.00
Golf: Champions Tour Highlights
10.00
Golf: ECCO Tour 2014 - Ejner Hessel Championship
10.30
Golf: Alstom Open de France
14.30
Golf: Alstom Open de France
19.00
Golf: Champions Tour Highlights
20.00
Golf: The Greenbrier Classic
21.30
Golf: ECCO Tour 2014 - Ejner Hessel Championship
22.00
Golf: The Greenbrier Classic
01.00
Golf: Web.com Tour Highlights
02.00
-03.00
Golf: Golfing World - Daily News
00.00
Hockeyallsvenskan: Djurgården - Timrå
09.00
NHL Tonight
10.00
Hockeyallsvenskan: Oskarshamn - Malmö Redhawks
12.00
NHL: Winnipeg Jets - Anaheim Ducks
14.00
NHL Tonight
15.00
Hockeyallsvenskan: BIK Karlskoga - Djurgården
17.00
NHL: Calgary Flames - Vancouver Canucks
19.00
Hockeyallsvenskan: Karlskrona - Mora
21.00
NHL: Edmonton Oilers - New Jersey Devils
23.00
NHL Tonight
00.00
-01.00
Hockeyallsvenskan: Djurgården - Björklöven
03.30
Maailmaa muuttanut sää
04.00
Time Team
05.00
Loistava Tati
06.00
Kuolemaa ja keskiaikaa
07.00
Hannibalin jäljillä
07.30
Hannibalin jäljillä
08.00
Time Team
09.00
Kadonnut Amazoniin ? eversti Percy Fawcettin arvoitus
10.00
Keskiaika
11.00
Venäläinen taide
12.00
778 ? Rolandin laulu
13.00
Kaarle Suuren myytti
14.00
Mahtavat Manner-Euroopan junamatkat
IMDb
8.1
15.10
Myyttien metsästäjät
16.10
Myyttien metsästäjät
17.10
Myyttien metsästäjät
18.00
Time Team
19.00
Muinaiset maailmat
20.00
Kätketyt salaisuudet
21.00
Amerikan sisällissota
22.00
Kuoleman työkalut
23.00
Kuoleman työkalut
IMDb
7.9
00.00
Kuoleman työkalut
01.00
Elisabet I:n sota terrorismia vastaan
02.00
Myyttien metsästäjät
03.00
Maailmaa muuttanut sää
03.30
Maailmaa muuttanut sää
04.00
-05.00
Time Team
00.35
Rabbit Fall
07.00
Hope for Wildlife
08.00
Hope for Wildlife
08.50
Hope for Wildlife
09.45
Hope for Wildlife
10.40
Hope for Wildlife
11.30
Anna's Wild Life
11.55
Planet Earth
12.45
A Year in the Wild
13.30
Feast of Predators
14.30
Land of Crystal Waters
15.25
Chinese Merganser ? Survivor from the Ice Ages
16.15
Egret - The Dramas of Life and Death
17.05
Croc Man
18.00
Hainan Adventure With Nigel Marven
19.00
Planet Earth
20.00
Dog's Best Friend
20.30
Dog's Best Friend
21.00
Inspector Lynley Mysteries
22.30
Bloodlines
IMDb
7.0
00.00
-01.00
Ripper Street
09.15
Jalkapallo: Brazilmania
09.38
Autourheilu: GP3-sarja Silverstone, Iso-Britannia
10.07
Autourheilu: GP3-sarja Silverstone, Iso-Britannia
10.45
Snooker: Australian Goldfields Open Bendigo, Australia
12.06
Jalkapallo: Brazilmania
12.26
Autourheilu: Porsche Supercup Silverstone, Iso-Britannia
13.18
Pyöräily: LeMond kiertueella
13.36
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
18.30
Pyöräily: LeMond kiertueella
18.48
Snooker: Australian Goldfields Open Bendigo, Australia
20.00
Speedway: EM-sarja Güstrow, Saksa
23.00
Jalkapallo: Copacabana
23.31
Superbike: MM-sarja Portimao, Portugali
00.14
Supersport: MM-sarja Portimao, Portugali
00.48
Superbike: MM-sarja Portimao, Portugali
01.30
Moottoriurheilu: Motorsports Weekend
01.46
-02.29
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
04.00
Jalkapallo: Copacabana
04.32
Jalkapallo: Copacabana
05.01
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
06.11
Snooker: Australian Goldfields Open Bendigo, Australia
08.05
Jalkapallo: Copacabana
08.32
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
09.14
Pyöräily: LeMond kiertueella
09.30
Darts: * , Englanti
10.49
Jalkapallo: Brazilmania
11.07
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
12.14
Pyöräily: LeMond kiertueella
12.30
Jalkapallo: Brazilmania
12.47
Uintiurheilu: Ranskan Avoin Vichy, Ranska
13.50
Superbike: MM-sarja ,
14.55
Moottoripyöräily: *
15.27
Supersport: MM-sarja Portimao, Portugali
16.15
Jalkapallo: Brazilmania
16.35
Superbike: MM-sarja ,
16.55
Superbike: MM-sarja ,
17.45
Ratsastus: Paris Eiffel -Show Pariisi, Ranska
19.44
Amerikkalainen jalkapallo: Italian Superbowl
22.30
Motocross: MM-sarja Uddevalla, Ruotsi
23.14
Motocross: MM-sarja Uddevalla, Ruotsi
00.00
Superstock: MM-sarja Portimao, Portugali
00.32
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
02.17
Pyöräily: LeMond kiertueella
02.33
Jalkapallo: Copacabana
03.00
Snooker: Australian Goldfields Open Bendigo, Australia
04.00
-04.30
Jalkapallo: Copacabana
03.55
Outback Truckers
04.45
X-Machines
05.35
Valmistuksen salat
06.00
Valmistuksen salat
06.25
Urheilutiede
07.20
Isojalan jäljillä
08.15
Deadly Dilemmas
08.40
Mielenhallinnan mestarit
09.05
Kultakuume
10.00
Kultakuume
11.00
Kultakuume
12.00
Kultakuume
13.00
Kultakuume
14.00
Kultakuume
15.00
Brasilian MM-kisoja rakentamassa
16.00
Arvokaman etsijät
17.00
Pohjois-Amerikka
18.00
Kullan sukeltajat
19.00
Urheilu uhattuna
20.00
Rise of the Machines
21.00
Deadly Dilemmas
21.30
Mielenhallinnan mestarit
22.00
Kotilonmetsästäjät
23.00
Megamyrsky: Maailman suurin taifuuni
00.00
Weed Country
01.00
Kotilonmetsästäjät
02.00
Manhunt
03.00
Megamyrsky: Maailman suurin taifuuni
03.55
-04.45
Rise of the Machines
Suomen nopein TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Hakekaa kätilö!
,
Taivaan tulet
,
Simpsonit
,
Lemmen viemää
,
Suomen huutokauppakeisari
,
Murha paratiisissa
,
Race Across The World Suomi
,
Hiljainen todistaja
,
The Voice of Finland
,
Kauniit ja rohkeat
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti