Tietovisat
Viihde
Horoskooppi
Vaihtoautot
Reseptit
Sanakirja
Blogit
TV-ohjelmat tänään
3
To 03.07.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.15
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.25
Puutarhaunelmia: remix
06.55
Ylen aamu-tv
09.30
Lupaus
10.00
Kyläsairaala
10.50
Päivän kasvo
11.00
Yle Uutiset
11.05
Aamusydämellä
11.45
Ruotsin salaiset huoneet
12.00
A-studio
12.30
Sydämen asialla
13.20
Oho, sanoi Eemeli
IMDb
5.0
14.50
Arkistokuvia: Rytmin siivin
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.55
Avara luonto: Saksa
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Kyläsairaala
18.00
Yle Uutiset
18.13
Yle Uutiset alueeltasi
18.16
Yle Uutiset sää
18.20
Päivän kasvo
18.30
Lupaus
19.00
Downton Abbey
19.50
Unohtuneet rikokset
20.00
Kysymyksiä luonnosta
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.05
Valkoinen kuningatar
22.05
Ulkolinja: Siirtolaisten kova maailma
23.05
Yle Uutiset
23.10
Kahden keikka
00.10
Uutisikkuna
04.00
-06.25
Uutisikkuna
LIVE
2
08.55
Ruohonjuuritasolla
23.05
-23.56
True Blood
LIVE
3
01.30
Onnensoitto
06.00
Onnensoitto
07.45
Aamusää
08.00
Tähdet kertovat
08.55
Farm Kings
09.55
Viking Loton ja Jokerin tulokset
10.00
Suurin pudottaja
10.30
Lääkärit
11.25
Ostoskanava Tvins.com
12.55
Keidas
13.25
Neljä huonetta
14.25
Pomo piilossa
15.25
Alueellinen sääennuste
15.30
Middle
15.55
Middle
16.25
Ruokaritarit Jamie ja Jimmy
17.25
Viking Loton ja Jokerin tulokset
17.30
Salatut elämät
18.00
Salatut elämät
18.30
Salatut elämät
19.00
Seitsemän Uutiset
19.15
MTV Sport Uutiset
19.25
Päivän sää
19.30
Suurin pudottaja
20.00
Pientä mökkiremonttia
21.00
Hansin grillibileet
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
MTV Sport Uutiset
22.35
Syntynyt 4. heinäkuuta
IMDb
7.2
01.15
Monk
02.10
-06.00
Onnensoitto
LIVE
4
03.10
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
09.50
Ostosruutu
10.20
Ostosruutu
10.50
LIVE: Tiedä ja Voita
13.20
Hurja remontti
14.20
Waverly Placen velhot
14.50
Eläintarhojen elämää
15.20
Hauskat eläinvideot
15.50
Deittikamera
16.20
Deittikamera
16.45
Vaaleanpunainen pantteri
16.55
Neljät häät
17.55
Eden
18.25
Frasier
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Neljän tähden illallinen
19.30
Neljän tähden illallinen
20.00
Suomen kaunein mökki
20.57
Keno
21.00
The Hurt Locker
IMDb
7.6
23.40
River
00.35
Pomo haussa
01.30
Blue Bloods
02.30
Frasier
03.00
4D: Nörtistä tissimalliksi
04.00
-05.00
4D: Puolen tonnin murhaaja
LIVE
5
07.30
SVT: Rapport
07.40
SVT: Godbitar ur Gomorron Sverige
07.55
SVT: Gomorron Sverige
11.00
SVT: Debatt Almedalen
12.00
SVT: Uppdrag granskning sommar
13.00
SVT: Ledin, Ådalen, rötterna
13.30
SVT: Svett & etikett
14.00
SVT: Strömsö
14.40
SVT: Fotografens favorit
14.55
SVT: Andraland
15.25
SVT: Norges tuffaste
16.45
Kapteeni Sapelihammas - merten kuningas
16.59
Kysy Laralta
17.11
Ruohonjuuritasolla
17.15
Tunturien ihmisiä
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
Sirkus Imago
18.05
Rohkea ritaripoika
18.30
Kaksoiselämää
18.42
Lonkeroiset
18.44
Sanamyrsky
19.00
Tanskalaisarkkitehtien koteja
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.45
Töitä Tanskan työttömille
20.15
Popkalaset special
20.30
Niklaksen keittiössä
21.30
Dag
21.53
Hjälprock
22.00
Dok: Elämämme kuvina
23.45
SVT: Debatt Almedalen
00.45
SVT: Twintip: Högre än himlen
01.15
SVT: Hjälp, vi ska föda
01.45
SVT: Programmen som förändrade TV
02.15
SVT: Kampen
02.25
SVT: Erky Perky
02.40
-03.10
SVT: Andraland
LIVE
6
02.15
Onnensoitto
06.00
Onnensoitto
07.45
Astral TV
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Tvins.com
13.00
Ostoskanava Guthy Renker
14.00
Siivoushullut
15.00
Tanssien tähtiin
15.55
Myytinmurtajat
17.00
Lemmen viemää
18.00
Walker, Teksasista
19.00
Naapurit-arvonta
19.05
Riemuloma Kanarialla
19.30
Lainvalvojat
20.00
Miehen puolikkaat
20.30
Simpsonit
21.00
Arrow
22.00
C.S.I. Miami
23.00
Pahan jäljillä
23.55
American Horror Story
00.50
Bones
01.45
Lain nimessä
02.10
-06.40
Onnensoitto
LIVE
7
03.55
Mahdoton seikkailu
04.40
Kadonneet
06.15
Hengenvaarallinen saalis
06.30
Suhdekoukerot
07.00
Kakkukuningas
07.25
Lasten eläinmaailma: Krokotiilinmetsästäjä
08.20
Eläintarha
08.50
Tarzan
09.25
TV Shop Tvins
12.25
Alligaattorin metsästäjät
13.20
Lasten eläinmaailma: Krokotiilinmetsästäjä
14.20
Eläintarha
14.50
Tarzan
15.20
Hulluna sinuun
15.45
Hulluna sinuun
16.15
Kadonneet
17.10
Suhdekoukerot
17.35
Tatuointistudio HelsINK
18.00
Hulluna sinuun
18.30
Hulluna sinuun
19.00
5D: En voi lopettaa piereskelyä
20.00
Klondike
21.00
Kadonnut maailma - Jurassic Park
IMDb
6.6
23.30
5D: Raskaana humalassa
00.35
5D: Neitsytkoulu
01.35
Boondock Saints 2
IMDb
6.3
03.40
-04.30
Mahdoton seikkailu
LIVE
8
03.10
Häähullut
04.05
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Hulluna häämekkoihin
09.30
Tuhluriprinsessat
10.00
Sarahin sisustusvinkit
10.30
Eden
11.00
Sikke - Ruokaa rakkaudella
11.30
Leila leipoo
12.00
Elixir
12.30
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
13.00
Onni Extreme
13.30
Tuhluriprinsessat
14.00
Hulluna häämekkoihin
14.30
Liv D: Leimatut yksinhuoltajat
15.30
Olet mitä syöt
16.00
Himosiivoojat New Yorkissa
17.00
Hurja remontti
18.00
Arvostele mun illallinen Suomessa
18.30
Arvostele mun illallinen Suomessa
19.00
Ruotsin miljonääriäidit
20.00
Fashion Star
21.00
Petolliset enkelit
22.00
Kumman kaa
22.30
Kumman kaa
23.05
Pappien tekopyhät tyttäret
00.00
Asiaa seksistä
00.55
Ruotsin plastiikkakirurgit
01.50
Lemmi, kosi, vältä
02.25
Häähullut
03.15
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
9
03.25
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
10.10
Ostosruutu
10.40
Ostosruutu
11.10
Ostosruutu
11.40
LIVE: Tiedä ja Voita
12.10
Krokotiilimies
12.40
Vuorien sankarit
13.30
Huijarirakentajat
14.20
Suomen paras leipomo
15.10
Ruotsin karmein koti
16.00
LA Ink
16.55
Talent USA
18.30
Kuppilat kuntoon Ruotsi
19.30
Suomen huutokauppakeisari
20.30
Poliisit
21.00
Suomen Tulli
22.00
Hyvät ja huonot uutiset
23.00
Konttori
23.30
Poliisit
00.00
JIM D: Muinaiset avaruusoliot
00.50
Australian rajalla
01.20
Leijonan luola UK
02.15
LA Ink
03.10
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
10
01.25
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Hengenvaarallinen saalis
19.00
American Chopper
20.00
Miami Ink
21.00
NCIS: Los Angeles
22.00
The Producers
IMDb
6.3
00.20
Franklin & Bash
01.05
Star Trek: The Next Generation
02.00
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.50
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
04.20
Sky News
06.00
Sky News
06.36
FOX Kids: Lola & Virginia
06.49
FOX Kids: Trollz
07.14
FOX Kids: My Little Pony
07.36
FOX Kids: Pound Puppies
07.58
FOX Kids: Monsuno
08.20
FOX Kids: Transformers
08.42
FOX Kids: Avatar 3
09.05
Wipeout
09.50
24Kitchen: Sara Chafak suolasta sahramiin
10.20
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
10.50
24Kitchen: Makoisat kilometrit
11.45
24Kitchen: Nopeaa ja herkullista
12.15
Ari ja Kirsi: Kotirempat
12.40
Futurama
13.05
Montanan poliisit
14.00
Supertehtaat
14.50
Kuningaskalastajat
15.40
Totta vai tarua?
16.10
Hetki ennen tuhoa
16.35
Lentoturmatutkinta
17.30
Matkalaukkujen metsästäjät
17.55
Huutokaupan Metsästäjät
18.20
Family Guy
18.45
Family Guy
19.10
How I Met Your Mother
19.35
How I Met Your Mother
20.05
Suomen vartijat
20.30
Huutokaupan metsästäjät: Kanada
21.00
Ilman johtolankaa
21.55
Boltsit pelissä - Dodgeball
IMDb
6.6
23.40
How I Met Your Mother
00.05
How I Met Your Mother
00.30
Teräskehä
IMDb
5.9
02.10
Vankilassa ulkomailla
03.00
Suomen vartijat
03.25
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
03.55
-05.59
Sky News
LIVE
13
00.20
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
10.00
Remontilla rahoiksi
11.00
Ostoskanava Guthy Renker
12.00
9 kuukauden odotus
12.55
Kodinkohentajat
13.50
Asustemuodin huipulle
14.40
Lily Cole taiteen parissa
15.40
Lääkärit
16.30
Jamie Oliverin kotona
17.00
Jamie Oliverin kokkikoulu Australiassa
18.00
Koiralle koti
18.30
Koiralle koti
19.00
Grand Designs - unelma-asunnot
20.05
Remontilla rahoiksi
21.00
Merelle
22.45
Iholla
23.15
Remontilla rahoiksi
00.10
Armeijalesket
00.55
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.55
Tonnikalan saalistajat
04.45
Numeropeliä
05.10
Lyömättömien yhteenotto
06.00
Autojen ensiapu
06.50
Hurjat mökkiurakat
07.35
Kiven sisällä
08.25
Yukonin kultamaat
09.15
Tonnikalan saalistajat
10.05
Moniavioisuuden kannattajat
10.55
Autojen ensiapu
11.45
Remonttitalli
12.30
Hurjat mökkiurakat
13.20
Hurjat mökkiurakat
14.10
Hurjat mökkiurakat
15.00
Hurjat mökkiurakat
15.50
Hurjat mökkiurakat
16.45
Hurjat mökkiurakat
17.35
Vaarallisen valtatien pelastajat USA
18.25
Alaskan poliisit
19.15
Katutiedettä
19.40
Aivopelit
20.05
Remonttitalli
21.00
Tonnikalan saalistajat
21.50
Hurjat mökkiurakat
22.45
Tabu USA
23.35
Vankilassa ulkomailla
00.30
Tonnikalan saalistajat
01.25
Hurjat mökkiurakat
02.15
Tabu USA
03.00
Vankilassa ulkomailla
03.55
-04.45
Tonnikalan saalistajat
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.50
Gershon Nerelin Israel
04.00
Musiikkia
04.05
Viron pastorit areenalla
04.35
Evankeliumin tuli
05.05
Pyhän Hengen ilta
06.05
Tulta Jerusalemista
06.35
Sanan ja runon tuoksua
06.50
Iloa arkeen - Joyce Meyer
07.20
Haastattelussa
07.50
Hyvät, pahat ja pyhät
08.20
Lasten Taivas
08.50
Jänö Mustakorva
09.00
Lasten kotipuu
09.20
Pastori Tommy Liljan seurassa
09.50
Iloa arkeen - Joyce Meyer
10.20
2000 vuoden aikamatka
10.50
Polvijärven pastori
11.20
Lähetyskäsky. Nyt.
11.50
Gershon Nerelin Israel
12.00
Musiikkia
12.05
Viron pastorit areenalla
12.35
Evankeliumin tuli
13.05
Pyhän Hengen ilta
14.05
Tulta Jerusalemista
14.35
Sanan ja runon tuoksua
14.50
Iloa arkeen - Joyce Meyer
15.20
Haastattelussa
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Israel-raportti Euroopan parlamentista
16.30
Café Raamattu
17.00
Come Home Kids
17.30
Patricia King - Ikuinen rakkaus
18.00
Haastattelussa
18.30
Joel Hallikainen - Rakkautta etsimässä
19.30
Kuningaskunnan tuuli
20.00
Gershon Nerelin Israel
20.10
Musiikkia
20.15
Uskosta totta
20.45
Kulmakivi
21.05
Seurat Juhlatalossa
21.40
Ylistysliike
21.45
One Way
22.15
Onko Jumala olemassa?
22.30
Käännekohta
23.00
Epäonnistujan maailmanennätys
23.30
Hillsong TV
00.00
Pelastusrukous
00.05
Israel-raportti Euroopan parlamentista
00.35
Café Raamattu
01.05
Come Home Kids
01.35
Patricia King - Ikuinen rakkaus
02.05
Haastattelussa
02.35
Joel Hallikainen - Rakkautta etsimässä
03.35
-04.05
Kuningaskunnan tuuli
06.14
Nimipäiväonnittelu: 3.7.
06.19
Possu Pallero
06.29
Keppihevostalli
06.34
Raa Raa, leikkisä leijona
06.44
Lilli ja kukkaisystävät
06.54
Popi Kissa
07.00
Lupaus
07.30
Päivän kasvo
08.00
Jaakko ja maailmanvalloittajat
08.30
Yle Uutiset Uusimaa
08.37
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
08.44
Yle Uutiset Lounais-Suomi
08.51
Yle Uutiset Häme
08.58
Yle Uutiset Keski-Suomi
09.05
Yle Uutiset Itä-Suomi
09.12
Yle Uutiset Pohjanmaa
09.19
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
12.20
Oho, sanoi Eemeli
IMDb
5.0
12.22
Oho, sanoi Eemeli
IMDb
5.0
13.52
Arkistokuvia: Rytmin siivin
14.00
Tangomarkkinat 2014: Tango kuuluu kaikille
14.10
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
16.00
Nimipäiväonnittelu: 3.7.
16.01
Neppajymykerho
16.07
Possu Pallero
16.17
Keppihevostalli
16.24
Raa Raa, leikkisä leijona
16.34
Lilli ja kukkaisystävät
16.44
Popi Kissa
16.55
Neppajymykerho
17.02
Uusi päivä
17.30
Uusi päivä
18.00
Sissipuutarhurit
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
18.45
Päivän kasvo
18.55
Filmikellari
19.00
Hullu juttu
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.05
A-studio
20.35
Tunne minut
21.20
Silminnäkijä: Luukkuun hylätyt vauvat
21.50
-22.17
Lupaus
10.00
Wimbledon
15.00
Wimbledon
20.00
Tennis: Decade of Wimbledon / The 90 's
21.00
ATP Tennis 1000: Madrid / Finaali
23.25
ATP Tennis 1000: Rooma / Puolivälierä 1
01.25
-03.30
ATP Tennis 1000: Rooma / Puolivälierä 2
22.00
C More Action -ohjelmistoa
10.50
C More Action -ohjelmistoa
16.10
Valioliiga
18.00
Premier League Legends
18.30
Premier League Legends
19.00
Valioliiga
19.55
Timanttiliiga Highlights
20.50
Timanttiliiga
23.00
MM Motocross
23.30
MM Supermoto
00.00
-01.00
C More Action -ohjelmistoa
06.30
Lähetystauko MTV Max
10.00
Syvissä vesissä
10.30
Syvissä vesissä
11.00
Max.doc: Ford RS, osa 1
12.00
Late Show With David Letterman
12.45
Motormania
13.00
Kaikilla vaihteilla
13.30
MM Motocross
14.00
MM Supermoto
14.30
MM Motocross
15.00
Grip
15.50
Motormania
16.00
Les Goldin panttilainaamo
16.30
Les Goldin panttilainaamo
17.00
Bobby Flayn grilliherkut
17.30
Bobby Flayn grilliherkut
18.00
Grip
18.50
Nopeudet testissä
19.00
Inside Grand Prix
19.30
Talvisodan henki
19.35
Kalastusta Australiassa
20.00
Palkkionmetsästäjät Dog ja Beth
20.50
Nopeudet testissä
21.00
Future cup: Isosyöte
22.00
Terriers
22.50
Meteoriittimiehet
23.40
Walker, Teksasista
00.25
Late Show With David Letterman
01.10
Pelastusjoukot
01.35
Pelastusjoukot
02.00
Grip
02.45
Pihan myllääjät
03.10
Pihan myllääjät
03.35
-04.00
Pihan myllääjät
06.00
Jummi Jammi
06.30
Richard Scarryn touhukas maailma
06.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Ella Elefantti
07.15
Kaupungin Sankarit
07.30
Linus
07.40
Hauskat eläinperheet
07.45
Rastahiiri
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Littlest Pet Shop
08.30
Juniorijumppa
08.31
Tessu
08.40
Kassu-kissa
08.45
Mimosa ja Petteri
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Van Dogh
09.10
Manon
09.20
Pikku-Staraoke
09.35
Mokon suuri maailma
09.50
Wotwotit
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Muumien maailma
10.15
Muumien maailma
10.25
Van Dogh
10.30
Jummi Jammi
10.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
11.00
Mansikka Marja
11.25
Halinallet
11.50
Pororo
12.00
Juniorijumppa
12.01
Arttu
12.25
Bruno ja banskupoppoo
12.40
Pikkukokkikoulu
12.50
Pikkukokkikoulu
13.00
Juniorijumppa
13.01
Bibi ja Tiina
13.30
Leonardo
13.40
Leonardo
13.50
Leonardo
14.00
Samu
14.15
Samu
14.30
Mona Vampyyri
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
Munamies
16.00
iCarly
16.25
Avaruuspingviinit
16.50
Sherlock - lasten salapoliisiseikkailu
17.00
VJ DJ
17.15
Mimmikoto
17.30
Taskuvaari
17.45
SheZow
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Winx-klubi
18.30
Possu ja Kärpänen
19.00
Paavo Pesusieni
19.30
Code Lyoko
19.55
Leo
02.50
Look Again
IMDb
4.6
04.20
El Bulli: Cooking in Progress
IMDb
6.3
06.15
Jeff Wayne's Musical Version of the War of the Worlds Alive on Stage! The New Generation
08.10
Not Fade Away
IMDb
6.0
10.05
Wanderlust
IMDb
5.6
11.45
Mammas pojkar
IMDb
4.6
13.25
360
IMDb
6.2
15.15
Jayne Mansfield's Car
17.15
Inequality for all
IMDb
7.9
18.45
Albert Nobbs
IMDb
6.7
20.35
Dark Horse
IMDb
5.8
22.00
Wallander - Sveket
23.35
Turvatalo
IMDb
6.7
01.30
The Bay
03.00
-04.23
Paranormal Activity 4
IMDb
4.6
04.00
Banshee
05.00
Kohde
06.00
Girls
06.30
Girls
07.00
House of Lies
07.30
House of Lies
08.00
Parks and Recreation
08.30
Parks and Recreation
09.00
The Office
09.30
The Office
10.00
Girls
10.30
Girls
11.00
House of Lies
11.30
House of Lies
12.00
Parks and Recreation
12.30
Parks and Recreation
13.00
The Office
13.30
The Office
14.00
Girls
14.30
Girls
15.00
House of Lies
15.30
House of Lies
16.00
Parks and Recreation
16.30
Parks and Recreation
17.00
The Office
17.30
The Office
18.00
Girls
18.30
Girls
19.00
House of Lies
19.30
House of Lies
20.00
Parks and Recreation
20.30
Parks and Recreation
21.00
House of Lies
21.30
House of Lies
22.00
Silicon Valley
22.30
Silicon Valley
23.00
Falling Skies
00.00
Last Week Tonight with John Oliver
00.30
Game of Thrones
01.25
Turn
02.30
Kohde
03.15
Revolution
04.00
-05.01
Turn
03.40
Metsästäjät
IMDb
6.7
05.40
Ihanat naiset rannalla
07.30
Eemeli ja possuressu
IMDb
7.1
09.05
Rasmus ja kulkuri
IMDb
6.5
10.50
Misa Mi
IMDb
5.8
12.10
Eva & Adam - neljät synttärit ja fiasko
IMDb
5.0
13.45
Elämäni koirana
IMDb
7.1
15.25
Neljä viikkoa kesäkuussa
17.20
Kesälesket
IMDb
5.0
19.00
Ronja Ryövärintytär
19.25
Pieniä ihmeitä
IMDb
5.9
21.00
Underbara älskade
IMDb
6.2
22.40
Livet i 8 bitar
IMDb
4.6
00.05
Jäätävä ansa
IMDb
5.0
02.00
Kertausharjoitukset
IMDb
6.2
03.25
-05.33
Gossip
IMDb
5.9
02.00
Café de Flore
IMDb
7.4
04.00
Väärät paperit
IMDb
5.7
05.50
This is 40
IMDb
6.2
08.00
From Prada to Nada
IMDb
5.1
10.00
Pelle Politibil på sporet
IMDb
5.5
12.00
ParaNorman
IMDb
7.0
14.00
Wunderkinder
IMDb
6.8
16.00
Struck by Lightning
IMDb
6.4
18.00
Lasse Kreikassa
IMDb
3.9
20.00
Café de Flore
IMDb
7.4
22.00
Oblivion
IMDb
7.0
00.00
Väärät paperit
IMDb
5.7
02.00
Halo 4: Forward Unto Dawn
IMDb
6.9
04.00
-05.16
Rewind
IMDb
6.8
23.00
The Possession
IMDb
5.8
19.00
Stand Up Guys
IMDb
6.5
21.00
-22.32
From Paris with Love
IMDb
6.4
00.50
Tarok
IMDb
5.7
07.00
Aasi ja puolikuun ritari
IMDb
4.7
09.00
A Plumm Summer
IMDb
6.1
11.00
Dino seikkailee
IMDb
4.9
13.00
Monster Mutt
IMDb
3.3
15.00
Wizard
IMDb
6.0
17.00
Muppet-elokuva
IMDb
7.7
19.00
Lentsikat
IMDb
5.7
20.50
Tarok
IMDb
5.7
23.10
Runaway Vacation
IMDb
5.5
00.50
-07.00
Mahtava Oz
IMDb
6.3
23.30
NHL Playoffs: Minnesota Wild - Colorado Avalanche
10.00
NHL-klassikko: Edmonton Oilers - Philadelphia Flyers
12.30
NHL Tonight
13.30
KHL Playoffs: Ak Bars - Sibir
15.30
NHL Playoffs: Columbus Blue Jackets - Pittsburgh Penguins
17.30
NHL Tonight
18.30
NHL-klassikko: Edmonton Oilers - Philadelphia Flyers
21.00
NHL Playoffs: Colorado Avalanche - Minnesota Wild
23.00
-10.00
NHL-klassikko: Edmonton Oilers - Philadelphia Flyers
01.00
Rallycross: Suomi
14.00
Speedway GP: Kööpenhamina
19.00
Trans World Sport
20.00
Rallycross: Suomi
22.00
Speedway GP Highlights: Kööpenhamina
23.00
Futbol Mundial
23.30
Golf: European Tour Weekly
00.00
Golf: Inside the PGA Tour
00.30
Athletix
01.00
-02.00
NASCAR Highlights: Quaker State 400
02.00
Golf: Golfing World - Daily News
10.00
Golf: Golfing World - Daily News
11.00
Golf: European Tour Weekly
11.30
Golf: Alstom Open de France
14.30
Golf: Viasat Golf Card - Sweden
15.00
Golf: Alstom Open de France
16.30
Golf: Alstom Open de France
19.30
Golf: Inside the PGA Tour
20.00
Golf: Alstom Open de France
22.00
Golf: The Greenbrier Classic
02.00
-10.00
Golf: Golfing World - Daily News
00.00
Hockeyallsvenskan: Södertälje-Mora
09.00
NHL Tonight
10.00
NHL: Edmonton Oilers - Winnipeg Jets
12.00
Hockeyallsvenskan: Västerås - BIK Karlskoga
14.00
NHL Tonight
15.00
NHL: Philadelphia Flyers - Toronto Maple Leafs
17.00
Hockeyallsvenskan: Karlskrona - Södertälje
19.00
NHL: Detroit Red Wings - Buffalo Sabres
21.00
Hockeyallsvenskan: Timrå - Mora
23.00
NHL Tonight
00.00
-09.00
NHL: Pittsburgh Penguins - New Jersey Devils
03.00
Pariisi, pääkaupungin tarina
04.00
Time Team XV
05.00
Pariisin loistavat vuodet ? kohti modernia maailmaa
06.00
Vaiettu historia
07.00
Hannibalin jäljillä
07.30
Hannibalin jäljillä
08.00
Time Team XV
09.00
Napoleon
10.00
Historian kurjimmat työpaikat
10.50
Myyttien metsästäjät
11.50
Tarkkuus: Asioiden mitat
13.00
Kätketyt salaisuudet
14.00
Muinaiset maailmat
15.00
Vaiettu historia
16.00
Historian kurjimmat työpaikat
17.00
Time Team XV
18.00
Hannibalin jäljillä
18.30
Hannibalin jäljillä
19.00
Myyttien metsästäjät
20.00
Myyttien metsästäjät
21.00
Mahtavat Manner-Euroopan junamatkat
IMDb
8.1
22.10
Lääkeaineiden historiaa
23.10
Museon mysteerit
IMDb
7.7
00.00
Kuoleman työkalut
01.00
Napoleon
02.00
Myyttien metsästäjät
03.00
Pariisi, pääkaupungin tarina
04.00
-05.00
Time Team XV
00.05
Dexter
07.00
Tigers ? Spy in the Jungle
08.00
The Zoo
08.30
Anna's Wild Life
09.00
Hope for Wildlife
09.50
Flight for Survival
10.45
Wild Vets
11.05
Wild Vets
11.30
Zoo Juniors
12.00
Zoo Juniors
12.30
Animal Park Wild in Africa
13.30
Flight for Survival
14.25
Zoo Juniors
14.50
Zoo Juniors
15.20
Wild Vets
15.50
Wild Vets
16.15
Animal Park Wild in Africa
17.05
Dog's Best Friend
17.30
Dog's Best Friend
18.00
Jimmy Doherty in Darwin's Garden
19.00
Rift Valley - The Great Rift
20.00
A Year in the Wild
21.00
Wire in the Blood
22.30
Whitechapel
23.15
Whitechapel
00.05
-07.00
Dexter
09.30
Jalkapallo: Brazilmania
09.31
Jalkapallo: Brazilmania
09.48
FIA WTCC: Vakioautojen MM-sarja
10.24
Snooker: Australian Goldfields Open Bendigo, Australia
11.41
Jalkapallo: Brazilmania
11.58
Snooker: Australian Goldfields Open Bendigo, Australia
13.57
Jalkapallo: Brazilmania
14.12
Snooker: Australian Goldfields Open Bendigo, Australia
15.30
Snooker: Australian Goldfields Open Bendigo, Australia
16.11
Muut lajit: WATTS
16.50
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
17.23
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
17.56
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
18.30
Jalkapallo: Bom Dia Rio
18.44
Muut lajit: WATTS
19.11
Snooker: Australian Goldfields Open Bendigo, Australia
20.26
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
22.32
Jalkapallo: Copacabana
23.18
Kamppailu-urheilu: Fight Club
00.50
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
01.58
-02.26
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
04.00
Jalkapallo: Copacabana
04.01
Jalkapallo: Copacabana
04.29
Pyöräily: Liege-Bastogne-Liege, Belgia
05.55
Snooker: Australian Goldfields Open Bendigo, Australia
06.43
Snooker: Australian Goldfields Open Bendigo, Australia
08.01
Jalkapallo: Copacabana
08.29
Speedway: EM-sarja , Ruotsi
09.34
Jousiammunta: maailmancup, Antalya, Turkki
10.04
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
10.32
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
11.00
Jalkapallo: Brazilmania
11.15
Pyöräily: Giro d'Italia - Italian ympäriajo
13.02
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
13.29
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
13.58
Jalkapallo: Brazilmania
14.15
Speedway: EM-sarja , Ruotsi
15.28
Pyöräily: Giro d'Italia - Italian ympäriajo
16.44
Jalkapallo: Brazilmania
17.02
Snooker: Australian Goldfields Open Bendigo, Australia
19.03
Muut lajit: WATTS
19.55
Yleisurheilu: IAAF World Challenge Ostrava, Tsekki
20.50
Jalkapallo: Bom Dia Rio
21.00
Kädenvääntö: PAL / NAL,
21.28
Freestyle Motocross: Night of the Jumps Basel, Sveitsi
22.29
Snooker: Australian Goldfields Open Bendigo, Australia
23.30
Snooker: Australian Goldfields Open Bendigo, Australia
23.59
Darts: * , Englanti
02.05
Jalkapallo: Copacabana
02.27
Snooker: Australian Goldfields Open Bendigo, Australia
03.24
Snooker: Australian Goldfields Open Bendigo, Australia
03.56
-04.31
Jalkapallo: Copacabana
03.55
Alaska: Viimeinen rintama
04.45
Ultimate Warfare
05.35
Valmistuksen salat
06.00
Valmistuksen salat
06.25
Hiuskarvan varassa
07.20
Myytinmurtajat
08.15
Savage Family Diggers
08.40
Varastojen aarteet
09.05
Viitosvaihde
10.00
Fast N' Loud
11.00
Treehouse Masters
12.00
Naked and Afraid
13.00
Tanked
14.00
Savage Family Diggers
14.30
Varastojen aarteet
15.00
Miten se syntyi?
15.30
Miten se syntyi?
16.00
Miten se syntyi? Turbot
17.00
Fast N' Loud
18.00
Viitosvaihde
19.00
Myytinmurtajat
20.00
Kultakuume
21.00
Deadly Dilemmas
21.30
Mielenhallinnan mestarit
22.00
Rise of the Machines
23.00
Naked and Afraid
00.00
Ultimate Warfare
01.00
Deadly Dilemmas
01.30
Mielenhallinnan mestarit
02.00
Rise of the Machines
03.00
Outback Truckers
03.55
-04.45
Alaska: Viimeinen rintama
03.35
Violetta
04.10
Art Attack
04.45
Pair of Kings
05.05
Wizards Of Waverly Place
05.30
That's So Raven
05.50
Phineas & Ferb
06.15
Good Luck Charlie
06.35
Austin and Ally
07.00
Jake and the Never Land Pirates
07.15
Sofia the First
07.40
Wander Over Yonder
08.05
Minnie and You
08.10
A.N.T Farm
08.35
A.N.T Farm
09.00
Dog With a Blog
09.25
Shake It Up
09.45
Liv And Maddie
10.10
I Didn't Do It
10.35
Adventures of Disney Fairies
11.05
Wizards Of Waverly Place The Movie
12.35
Mickey Shorts
12.45
Gravity Falls
13.25
Pair Of Kings
13.50
Pair of Kings
14.15
Phineas & Ferb
14.30
Cars Toons
14.35
Shake It Up Made In Japan
15.45
Good Luck Charlie
16.10
Austin and Ally
16.35
Jessie
17.00
Violetta
17.45
Ultimate Violetta
17.50
Good Luck Charlie
18.15
Good Luck Charlie
18.40
Good Luck Charlie
19.05
Good Luck Charlie
19.30
Wizards Of Waverly Place The Movie
21.00
Have A Laugh
21.05
Wizards Of Waverly Place
21.45
Dog With a Blog
22.10
Phil of the Future
22.35
Good Luck Charlie
23.00
Shake It Up
23.20
A.N.T Farm
23.45
Good Luck Charlie
00.05
Jessie
00.30
My Babysitter's A Vampire
00.50
Phil of the Future
01.15
That's So Raven
01.35
So Random
02.00
Pair of Kings
02.20
Danny Cunningham The Ninja of the School
02.45
Dude, That's My Ghost
03.05
Packages From Planet X
03.35
-04.10
Violetta
Suomen suosituin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Kauniit ja rohkeat
,
Reinikainen
,
Salatut elämät
,
Unelma-asunto auringon alta
,
Suomen huutokauppakeisari
,
Pikku Kakkonen
,
Beledweynen etsivä
,
Yökylässä Maria Veitola
,
Rillit huurussa
,
Vera Stanhope tutkii
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti