Tietovisat
Reseptit
Viihde
Sanakirja
Vaihtoautot
Horoskooppi
Blogit
TV-ohjelmat tänään
1
Ti 01.07.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
01.30
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
06.25
Arvokas kuolema
06.55
Ylen aamu-tv
09.30
Wenzelin antiikkikoulu
10.00
Kyläsairaala
10.50
Päivän kasvo
11.00
Yle Uutiset
11.05
Jumalanpalvelus
12.05
Luontohetki: Erikoisia ekosysteemejä
12.35
Sydämen asialla
13.30
Me tulemme taas
IMDb
6.0
14.50
Arkistokuvia: Paimenen tarina
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.50
A-studio
16.20
Antiikkia, antiikkia
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Kyläsairaala
18.00
Yle Uutiset
18.13
Yle Uutiset alueeltasi
18.16
Yle Uutiset sää
18.20
Päivän kasvo
18.30
Lupaus
19.00
Maailman kauneimmat puutarhat
20.00
Kaikuja tuonpuoleisesta
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.00
Murtuva maailma
22.05
Syyttäjä
23.05
Yle Uutiset
23.10
Prisma: Vuorovesilammikoiden elämää
00.05
Uutisikkuna
04.00
-06.25
Uutisikkuna
LIVE
2
08.55
Ruohonjuuritasolla
LIVE
3
01.30
Onnensoitto
06.00
Onnensoitto
07.45
Aamusää
08.00
Cosmos - salattu luonto
09.00
Farm Kings
10.00
Suurin pudottaja
10.30
Lääkärit
11.25
Ostoskanava Tvins.com
12.55
Teknavi
13.25
Amazing Race
14.25
Selviytyjät
15.25
Alueellinen sääennuste
15.30
Moderni perhe
16.00
Moderni perhe
16.30
Unelmakoti puoleen hintaan
17.30
Salatut elämät
18.00
Salatut elämät
18.30
Salatut elämät
19.00
Seitsemän Uutiset
19.15
MTV Sport Uutiset
19.25
Päivän sää
19.30
Suurin pudottaja
20.00
Pomo piilossa
21.00
Klikkaa mua
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
MTV Sport Uutiset
22.35
Pukumiehet
23.35
Harryn laki
00.35
Monk
01.30
-06.00
Onnensoitto
LIVE
4
02.30
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
09.50
Ostosruutu
10.20
Ostosruutu
10.50
LIVE: Tiedä ja Voita
13.20
Hurja remontti
14.20
Waverly Placen velhot
14.50
Eläintarhojen elämää
15.20
Hauskat eläinvideot
15.50
Deittikamera
16.20
Deittikamera
16.45
Vaaleanpunainen pantteri
16.55
Neljät häät
17.55
Eden
18.25
Frasier
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Neljän tähden illallinen
19.30
Neljän tähden illallinen
20.00
Huvila & Huussi
20.57
Keno
21.00
NCIS Rikostutkijat
22.00
Holmes NYC
23.00
Kylmäverisesti sinun
00.05
Frasier
00.35
NCIS Rikostutkijat
01.30
Holmes NYC
02.25
Dr. Phil
03.20
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
5
07.30
SVT: Rapport
07.40
SVT: Godbitar ur Gomorron Sverige
07.55
SVT: Gomorron Sverige
11.00
SVT: Debatt Almedalen
12.00
SVT: Matiné: Klockorna i Gamla stan
13.40
SVT: En bok, en författare
14.00
SVT: Torsteins dröm
14.40
SVT: Svett & etikett
15.10
SVT: Andraland
15.40
SVT: Handlarens thailändska kärleksaffär
17.25
Rakkausagentit
17.48
Gazoon
17.52
Lonkeroiset
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
Pikkurilli
18.05
Bo muuttaa kotoa
18.13
Aarne Alligaattorin musiikkiseikkailu
18.17
Tatonka
18.30
Tiedehemmot
18.49
Minun kotieläimeni
18.54
Ruohonjuuritasolla
19.00
Tanskalaisarkkitehtien koteja
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.45
Nälän kasvot
20.15
Popkalaset special: Redrama
20.30
Anna minulle elämä
21.00
Allsång på Skansen
22.00
Henkivartijat
23.45
SVT: Debatt Almedalen
00.45
SVT: Uppfinnarens revansch
01.30
SVT: Drömträdgårdar
02.00
SVT: Inte vilken bingo som helst
02.05
SVT: Hollys hjältar
02.30
-03.00
SVT: Studio natur
LIVE
6
01.25
Onnensoitto
06.00
Onnensoitto
07.45
Astral TV
10.00
Lemmen viemää
11.00
Ostoskanava Tvins.com
13.00
Ostoskanava Guthy Renker
14.00
Kreisiä menoa
14.30
Beverly Hillsin panttilainaamo
15.00
The Hero
15.55
Myytinmurtajat
17.00
Lemmen viemää
18.00
Walker, Teksasista
19.00
Naapurit-arvonta
19.05
Riemuloma Kanarialla
19.30
Lainvalvojat
20.00
Miehen puolikkaat
20.30
Simpsonit
21.00
Carrien päiväkirjat
22.00
112
23.00
The Tomorrow People
23.55
The Tomorrow People
00.55
Rysän päällä
01.50
Lain nimessä
02.15
-06.00
Onnensoitto
LIVE
7
03.10
Riivatut
04.05
Tarkka-ampujat
04.50
Ryhmäterapian tarpeessa
06.15
Hengenvaarallinen saalis
06.30
Suhdekoukerot
07.00
Kakkukuningas
07.30
Lasten eläinmaailma: Kissakuiskaaja
08.20
Eläintarha
08.50
Tarzan
09.25
TV Shop Tvins
12.25
Lasten eläinmaailma: Kissakuiskaaja
13.20
Ihmemies MacGyver
14.20
Eläintarha
14.50
Tarzan
15.20
Hulluna sinuun
15.45
Hulluna sinuun
16.15
Kadonneet
17.10
Suhdekoukerot
17.35
Tatuointistudio HelsINK
18.05
Hulluna sinuun
18.35
Hulluna sinuun
19.05
Las Vegas
20.00
Tatuointistudio HelsINK
20.30
Poliisikokelaat
21.00
The Grace Card
IMDb
5.3
23.00
Klondike
23.55
Chicago Fire
00.45
Client List
01.35
Kysy seksistä
02.30
Maailman paras selvänäkijä
03.20
-04.12
Kadonneet
LIVE
8
03.05
Häähullut
04.00
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Hulluna häämekkoihin
09.30
Tuhluriprinsessat
10.00
Sarahin sisustusvinkit
10.30
Eden
11.00
Leila leipoo
11.30
Sikke - Ruokaa rakkaudella
12.00
Elixir
12.30
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
13.00
Lauran matkakuvia: Tukholma
13.30
Tuhluriprinsessat
14.00
Hulluna häämekkoihin
14.30
Fashion Star
15.30
Olet mitä syöt
16.00
Isännän ja koiran käytöskoulu Amerikassa
17.00
Hurja remontti
18.00
Kaisa ja puoli valtakuntaa
19.00
Arvostele mun illallinen Suomessa
19.30
Arvostele mun illallinen Suomessa
20.00
Maailman övereimmät juhlat
21.00
Unelmadeittiä etsimässä
IMDb
5.5
22.40
Viikko ilman naisia
23.40
Kaksi julkkista ja yhdet häät
00.35
Liv D: Roskaruokaäidit
01.30
Lemmi, kosi, vältä
02.05
Häähullut
03.00
-05.00
Ennustaja-TV
LIVE
9
03.10
Ennustaja-TV
05.00
Ennustaja-TV
09.15
Ostosruutu
09.45
Ostosruutu
10.15
Ostosruutu
10.45
LIVE: Tiedä ja Voita
11.15
Krokotiilimies
11.45
Maailman parhaat kalapaikat
12.35
Huijarirakentajat
13.30
Kutsu kylään Ian Wright
14.25
Suomen paras leipomo
15.15
Ruotsin karmein koti
16.10
LA Ink
17.00
Talent USA
18.35
Suomen paras leipomo
19.30
Suomen huutokauppakeisari
20.30
Poliisit
21.00
MasterChef USA
22.00
Hyvät ja huonot uutiset
23.00
Konttori
23.30
Australian rajalla
00.00
Poliisit
00.30
Poliisit Norja
00.55
Poliisit Norja
01.25
Täysillä tutkaan
01.50
Metsien miehet
02.40
Leijonan luola UK
03.35
-04.30
LA Ink
LIVE
10
01.40
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Hengenvaarallinen saalis
19.00
American Chopper
20.00
Miami Ink
21.00
NCIS: Los Angeles
22.00
Miami Vice
IMDb
6.0
00.20
Num3rot
01.05
Star Trek: The Next Generation
02.00
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.50
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
04.15
Sky News
06.00
Sky News
06.35
FOX Kids: Sketsiä!
06.46
FOX Kids: Lola & Virginia
07.00
FOX Kids: Trollz
07.24
FOX Kids: My Little Pony
07.46
FOX Kids: Pound Puppies
08.07
FOX Kids: Monsuno
08.30
FOX Kids: Transformers
08.52
FOX Kids: Avatar 3
09.15
Wipeout
10.05
24Kitchen: Maailman parhaat kokit
10.30
24Kitchen: Turkkilainen herkkukokki
10.55
24Kitchen: Nopeaa ja herkullista
11.25
24Kitchen: Nopeaa ja herkullista
11.50
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
12.15
Ari ja Kirsi: Kotirempat
12.40
Futurama
13.05
Alaskan poliisit
14.00
Amerikan romanit
14.50
Autojen ensiapu
15.40
Totta vai tarua?
16.05
Hetki ennen tuhoa
16.35
Lentoturmatutkinta
17.25
Matkalaukkujen metsästäjät
17.55
Huutokaupan Metsästäjät
18.20
Family Guy
18.45
Family Guy
19.10
How I Met Your Mother
19.35
How I Met Your Mother
20.00
Suomen vartijat
20.30
Huutokaupan metsästäjät: Kanada
21.00
Ilman johtolankaa
21.55
Driven
IMDb
4.4
00.00
How I Met Your Mother
00.25
How I Met Your Mother
00.50
Tabu
01.45
Annapolis
03.30
Suomen vartijat
04.00
-04.25
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
LIVE
13
01.25
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.30
Ostoskanava Tvins.com
09.30
Jamie Oliverin 15 minuutin ateriat
10.00
Remontilla rahoiksi
10.55
Ostoskanava Guthy Renker
11.55
Market Kitchen
12.50
Kodinkohentajat
13.50
Kadonneen jäljillä UK
14.45
Unelmien koti
15.40
Lääkärit
16.30
Jamie Oliverin kotona
17.05
Muodin huipulle
18.00
Neljä huonetta
19.00
Grand Designs - unelma-asunnot
20.00
Remontilla rahoiksi
20.30
Meidän safkaa
21.00
Solsidan
21.30
Moderni perhe
22.00
Face
23.00
Iholla
23.30
Remontilla rahoiksi
00.00
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.15
Insinööritaidon huiput
04.05
Alaskan poliisit
04.50
Yukonin kultamaat
05.35
Aarteen tonkijat
06.00
Aivopelit
06.20
Katutiedettä
06.45
Autojen ensiapu
07.35
Kiven sisällä
08.25
Yukonin kultamaat
09.15
Tonnikalan saalistajat
10.05
Moniavioisuuden kannattajat
10.50
Autojen ensiapu
11.40
Remonttitalli
12.30
Rajasota
13.20
Rajasota
14.15
Rajasota
15.05
Rajasota
15.55
Rajasota
16.45
Rajasota
17.35
Vaarallisen valtatien pelastajat USA
18.25
Alaskan poliisit
19.15
Katutiedettä
19.40
Aivopelit
20.05
Natsien jättimäiset rakennusurakat
21.00
Ensimmäinen suuri pakoretki
21.50
Maihinnousun uhraukset
22.45
Tabu USA
23.35
Vankilassa ulkomailla
00.30
Ensimmäinen suuri pakoretki
01.25
Maihinnousun uhraukset
02.15
Tabu USA
03.05
Vankilassa ulkomailla
03.55
-04.45
Insinööritaidon huiput
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.35
Pelastuksen sofar
04.05
Gershon Nerelin Israel
04.15
Musiikkia
04.20
Hillsong TV
04.50
Come Home
05.20
Käännekohta
05.50
Yliluonnollista
06.20
Iloa arkeen - Joyce Meyer
06.50
Ilon ja rohkeuden Henki
07.20
Hän muutti kaiken
07.50
Israel puhuu
08.20
Jeesus - Kuningaskunta ilman rajoja
08.45
Pekan biisit
08.50
Lelulaatikko
09.20
Tulimummot
09.50
Jumala puhuu
10.20
One Way
10.50
Sanan ja runon tuoksua
11.05
Kanssanne Ritu Ylipahkala
11.20
Pelastuksen sofar
11.50
Gershon Nerelin Israel
12.00
Musiikkia
12.05
Hillsong TV
12.35
Come Home
13.05
Käännekohta
13.35
Yliluonnollista
14.05
Rohkaisua Raamatusta - Matti Vuolanne
14.20
Iloa arkeen - Joyce Meyer
14.50
Ilon ja rohkeuden Henki
15.20
Hän muutti kaiken
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Tulta Jerusalemista
16.30
Passion for Jesus
17.00
Ikuisia kertomuksia
17.20
Nelli-Nalle
17.30
Kaikkeen maailmaan
18.00
Andrew Wommack evankeliumin äärellä
18.30
Uusi elämä
19.00
Jeesus antoi elämän
19.30
Jerusalemin muureilla
20.00
Gershon Nerelin Israel
20.10
Musiikkia
20.15
Tie on valmis!
20.45
Armon kalliolla
21.05
Kosketus
21.15
Danny Silk - Rakasta tositarkoituksella
22.15
Elämä kuoleman jälkeen
22.30
Marttyyrien ääni
23.00
Anne Miettinen - Luovat ihmeet
00.00
Tulta Jerusalemista
00.30
Passion for Jesus
01.00
Ikuisia kertomuksia
01.20
Kaikkeen maailmaan
01.50
Andrew Wommack evankeliumin äärellä
02.20
Uusi elämä
02.50
Jeesus antoi elämän
03.20
Jerusalemin muureilla
03.50
Gershon Nerelin Israel
04.00
-04.05
Musiikkia
07.00
Tuhkimotarinoita
07.50
Päivän kasvo
11.25
Jumalanpalvelus
12.25
Pisara
12.30
Me tulemme taas
IMDb
6.0
13.45
Tulossa: Kaksi vanhaa tukkijätkää
13.50
Arkistokuvia: Paimenen tarina
14.10
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
16.00
Pikku Kakkonen
17.00
Suojele minua!
17.50
Filmikellari
18.00
Sissipuutarhurit
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
18.45
Päivän kasvo
18.55
Väylä
19.20
30 vastausta
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.00
A-studio
20.30
Lupaus
00.20
ATP Tennis 1000: Monte Carlo / Finaali
09.00
Wimbledon
15.00
Wimbledon
20.00
Tennis: Decade of Wimbledon / The 70 's
21.00
ATP Tennis 1000: Madrid / Puolivälierä 1
23.00
ATP Tennis 1000: Madrid / Puolivälierä 2
01.00
-02.57
ATP Tennis 1000: Madrid / Puolivälierä 3
11.15
C More Action -ohjelmistoa
15.15
Premier League Legends
15.45
GP2 -kisa
17.00
GP2 -kisa
18.00
Lentopallon Maailmanliiga
20.00
Lentopallon Maailmanliiga
22.00
-04.48
C More Action -ohjelmistoa
00.50
Rikos ratkaistu
06.30
Lähetystauko MTV Max
10.00
Max.doc: Ford Sierra osa 2
10.45
Motormania
11.00
Max.doc: Ferrari 60 vuotta
12.00
Late Show With David Letterman
12.45
Motormania
13.00
Syvissä vesissä
13.30
Syvissä vesissä
14.00
Pelastusjoukot
14.30
Pelastusjoukot
15.00
World of Freesports
15.30
Duck Commander
16.00
Lain nimessä
16.30
Pomminpurkajat
17.20
Motormania
17.30
Parisuhteellista
18.00
Top Gear USA
18.50
Motormania
19.00
Metsästäjän Kanada
19.25
Talvisodan henki
19.30
Metsästäjän Kanada
20.00
Rikos ratkaistu
20.45
Nopeudet testissä
21.00
Maailman tehokkaimmat mönkijät
21.30
Maailman tehokkaimmat mönkijät
22.00
Glades
22.50
Motormania
23.00
Walker, Teksasista
23.45
Late Show With David Letterman
00.30
Erikoisia rikoksia
01.00
Repomiehet
01.50
-02.15
Kaikilla vaihteilla
06.00
Jummi Jammi
06.30
Teletapit
06.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Mokon suuri maailma
07.15
Chuggington
07.30
Hello Kitty - onnistu kanssani!
07.40
Hauskat eläinperheet
07.45
Kaislan komero
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Kotiviidakon kuningas
08.20
Kioka
08.30
Juniorijumppa
08.31
Tessu
08.40
Tuomas Veturi
08.50
Palomies Sami
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Van Dogh
09.10
Manon
09.20
Pörri Orava
09.50
Wotwotit
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Rastahiiri
10.20
Muumien maailma
10.30
Jummi Jammi
10.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
11.00
Mansikka Marja
11.25
Halinallet
11.50
Pororo
12.00
Juniorijumppa
12.01
Arttu
12.30
Pikku kunkku
12.40
Kotiviidakon kuningas
12.55
Myyrän ystävät: Hepokatti
13.00
Juniorijumppa
13.01
Peppi Pitkätossu
13.30
Leonardo
13.40
Leonardo
13.50
Leonardo
14.00
Samu
14.15
Samu
14.30
Mona Vampyyri
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
Munamies
16.00
iCarly
16.25
Avaruuspingviinit
16.50
Sherlock - lasten salapoliisiseikkailu
17.00
Idan puutarha
17.15
SheZow
17.30
Robottijengi
17.45
Vampyyrikoulu
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Winx-klubi
18.30
Supersintit
18.55
Professori Balthazar
19.00
Korisjengi
19.30
Lola
03.00
The Marine 3: Homefront
IMDb
4.8
04.35
The Bay
06.05
Who is Dayani Cristal?
IMDb
7.2
07.35
Will
IMDb
7.0
09.20
Som du ser mig
IMDb
8.0
11.15
BB King: The Life of Riley
13.15
Promised Land
IMDb
6.6
15.05
The Company You Keep
IMDb
6.4
17.05
Dark Horse
IMDb
5.8
18.30
American Pie: Luokkakokous
IMDb
6.8
20.20
Winston Churchill: Walking with Destiny
IMDb
7.4
22.00
Wallander - Den orolige mannen
23.35
Starship Troopers: Invasion
IMDb
5.9
23.40
Starship Troopers: Invasion
IMDb
5.9
01.10
Yön Ritarin paluu
IMDb
8.6
04.00
-05.56
Hypnotisoija
IMDb
5.6
04.00
Banshee
05.00
Kohde
06.00
Girls
06.30
Girls
07.00
House of Lies
07.30
House of Lies
08.00
Parks and Recreation
08.30
Parks and Recreation
09.00
The Office
09.30
The Office
10.00
Girls
10.30
Girls
11.00
House of Lies
11.30
House of Lies
12.00
Parks and Recreation
12.30
Parks and Recreation
13.00
The Office
13.30
The Office
14.00
Girls
14.30
Girls
15.00
House of Lies
15.30
House of Lies
16.00
Parks and Recreation
16.30
Parks and Recreation
17.00
The Office
17.30
The Office
18.00
Girls
18.30
Girls
19.00
House of Lies
19.30
House of Lies
20.00
Parks and Recreation
20.30
Parks and Recreation
21.00
Halt and Catch Fire
22.00
The Leftovers
23.15
True Blood
00.05
Game of Thrones
01.00
Banshee
02.00
Kohde
03.00
Revolution
04.00
-04.46
Banshee
03.40
1939
IMDb
5.2
06.55
Kuka uskaltaa
07.25
Vaahteramäen Eemeli
IMDb
7.1
09.00
Viiru ja Pesonen
IMDb
5.6
10.15
Leijonankesyttäjä
IMDb
5.0
11.45
Naapurihaudan kaveri
IMDb
5.6
13.15
Linas kvällsbok
IMDb
5.5
14.45
Vaimoni ensimmäinen rakastaja
16.20
Sixten
IMDb
5.0
17.40
Stjärnsystrar
IMDb
5.2
19.00
Ronja Ryövärintytär
19.25
Bert - viimeinen viaton
IMDb
5.5
21.00
Pensionaatti Oskar
IMDb
6.0
22.40
Slutspel
IMDb
4.3
00.00
Ihanat naiset rannalla
02.00
Järvi
03.40
-05.14
Kesälesket
IMDb
5.0
04.00
Looper
IMDb
7.4
06.00
Plush
IMDb
5.3
08.00
Haute cuisine - mestari keittiössä
IMDb
6.3
10.00
The Amazing Spider-Man
IMDb
7.0
12.20
A Birder's Guide to Everything
IMDb
6.4
14.00
Pyry - Valkoinen gorilla
IMDb
4.4
16.00
Think Like a Man
IMDb
6.2
18.00
Blue Jasmine
IMDb
7.3
20.00
To Rome with Love
IMDb
6.3
22.00
Stand Up Guys
IMDb
6.5
00.00
Movie 43
IMDb
4.4
01.40
Pitch Perfect
IMDb
7.2
03.30
-05.10
The Haunting in Connecticut 2: Ghosts of Georgia
IMDb
4.9
23.00
Mama
IMDb
6.2
19.00
Chronicle
IMDb
7.0
21.00
-22.30
The Samaritan
IMDb
5.5
01.00
The Makeover
IMDb
5.7
07.00
Barbie eläinsaaren prinsessana
09.00
Bertram & Co
IMDb
2.5
11.00
Little Bigfoot
IMDb
3.5
13.00
Little Bigfoot 2: The Journey Home
IMDb
3.4
15.00
Pelin säännöt
IMDb
6.5
17.00
August Rush
IMDb
7.5
19.00
Pelastakaa kummitukset
IMDb
4.5
21.00
The Makeover
IMDb
5.7
23.00
Fast Girls
IMDb
6.2
01.00
-02.37
Artturi Joulu - Joulupukin poika
IMDb
7.1
23.00
NHL Playoffs: St. Louis Blues - Chicago Blackhawks
10.00
NHL Playoffs: Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens
12.00
NHL Tonight
13.00
KHL Playoffs: Salavat Julajev - Torpedo
15.00
NHL Tonight
16.00
NHL Playoffs: Columbus Blue Jackets - Pittsburgh Penguins
18.00
NHL Playoffs: Minnesota Wild - Colorado Avalanche
20.00
NHL Tonight
21.00
NHL-klassikko: Edmonton Oilers - New York Islanders
23.00
-10.00
NHL Playoffs: St. Louis Blues - Chicago Blackhawks
02.00
Trans World Sport
14.00
Golf: BMW International Open
17.00
Golf: Quicken Loans National
20.00
NASCAR Highlights: Quaker State 400
21.00
-23.00
Rallycross: Suomi
02.00
Golf: Golfing World - Daily News
10.00
Golf: Golfing World - Daily News
11.00
Golf: BMW International Open
15.30
Golf: This is PGA Tour Canada
16.00
Golf: United Leasing Championship
18.00
Golf: Constellation SENIOR PlAYERS Championship
20.00
Golf: ECCO Tour 2014 - Ejner Hessel Championship
20.30
Golf: Nordea Tour 2014 - Deljsö Ladies Open
21.00
Golf: Champions Tour Highlights
22.00
Golf: Walmart NW Arkansas Championship
23.30
Golf: Challenge Tour Series Highlights
00.00
Golf: Web.com Tour Highlights
01.00
Golf: Challenge Tour Highlights
02.00
-10.00
Golf: Golfing World - Daily News
00.00
NHL:n pudotuspelit: Montreal Canadiens - New York Rangers
09.00
NHL Tonight
10.00
NHL:n pudotuspelit: Chicago Blackhawks - Los Angeles Kings
12.00
NHL:n pudotuspelit: New York Rangers - Montreal Canadiens
14.00
NHL Tonight
15.00
NHL:n pudotuspelit: Los Angeles Kings - Chicago Blackhawks
17.00
NHL:n pudotuspelit: Chicago Blackhawks - Los Angeles Kings
19.00
Stanley Cup -finaalit: Los Angeles Kings - New York Rangers
21.00
Stanley Cup -finaalit: Los Angeles Kings - New York Rangers
23.00
NHL Tonight
00.00
-09.00
Stanley Cup -finaali: New York Rangers - Los Angeles Kings
03.00
Pariisi, pääkaupungin tarina
04.00
Time Team XV
05.00
Haydnia etsimässä
06.00
Keskiaika
07.00
Aleksanterin kadonnutta maailmaa etsimässä
08.00
Time Team XV
09.00
Napoleon
10.00
Historian kurjimmat työpaikat
10.50
Myyttien metsästäjät
11.50
Tarkkuus: Asioiden mitat
13.00
Keskiaika
14.00
Kuolemaa ja keskiaikaa
15.00
778 ? Rolandin laulu
16.00
Historian kurjimmat työpaikat
17.00
Time Team XV
18.00
Hannibalin jäljillä
18.30
Hannibalin jäljillä
19.00
Myyttien metsästäjät
20.00
Myyttien metsästäjät
21.00
Maanalainen sota
22.00
Amerikan sisällissota
23.00
Vaiettu historia
IMDb
6.6
00.00
Kuoleman työkalut
01.00
Napoleon
02.00
Myyttien metsästäjät
03.00
Pariisi, pääkaupungin tarina
04.00
-05.00
Time Team XV
00.05
Dexter
07.00
Unusual World
08.00
The Zoo
08.30
Anna's Wild Life
09.00
Hope for Wildlife
09.50
Chinese Merganser ? Survivor from the Ice Ages
10.45
Wild Vets
11.05
Wild Vets
11.30
Zoo Juniors
12.00
Zoo Juniors
12.30
Animal Park Wild in Africa
13.30
Chinese Merganser ? Survivor from the Ice Ages
14.25
Zoo Juniors
14.50
Zoo Juniors
15.20
Wild Vets
15.50
Wild Vets
16.15
Animal Park Wild in Africa
17.05
Dog's Best Friend
17.30
Dog's Best Friend
18.00
Hainan Adventure With Nigel Marven
19.00
Life In The Undergrowth
20.00
The Conquerors
21.00
Wire in the Blood
22.30
Whitechapel
23.15
Whitechapel
IMDb
7.7
00.05
-07.00
Dexter
09.30
Jalkapallo: Brazilmania
09.31
Jalkapallo: Brazilmania
09.50
Snooker: Australian Goldfields Open Bendigo, Australia
10.55
Snooker: Australian Goldfields Open Bendigo, Australia
11.39
Jalkapallo: Brazilmania
11.58
Snooker: Australian Goldfields Open Bendigo, Australia
14.12
Snooker: Australian Goldfields Open Bendigo, Australia
15.02
Jalkapallo: Bom Dia Rio
15.15
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
15.44
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
16.17
Ratsastus: Horse Racing Time
16.36
Snooker: Australian Goldfields Open Bendigo, Australia
17.34
Muut lajit: WATTS
18.34
Jalkapallo: Bom Dia Rio
18.44
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
19.18
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
19.52
Muut lajit: WATTS
19.55
Muut lajit: WATTS
20.00
Pyöräily: Home of Cycling -pyöräilymakasiini
21.00
Jalkapallo: Bundesliiga
22.03
Autourheilu: World Series by Renault, Venäjä
22.39
Jalkapallo: Copacabana
23.01
Autourheilu: F3 EM-sarja , Saksa
23.34
Autourheilu: Blancpain Endurance Series Le Castellet, Ranska
00.25
Muut lajit: WATTS
00.42
Moottoriurheilu: Motorsports Weekend
01.00
Jalkapallo: Copacabana
01.25
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
01.51
-02.17
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
02.54
Snooker: Australian Goldfields Open Bendigo, Australia
04.00
Jalkapallo: Copacabana
04.25
Pyöräily: Paris-Roubaix, Ranska
06.37
Snooker: Australian Goldfields Open Bendigo, Australia
08.17
Jalkapallo: Copacabana
08.43
Freestyle Motocross: Night of the Jumps Basel, Sveitsi
09.37
Speedway: EM-sarja , Ruotsi
10.55
Jalkapallo: Brazilmania
11.13
Pyöräily: Paris-Roubaix, Ranska
12.45
Pyöräily: LeMond kiertueella
13.06
Pyöräily: Kansalliset mestaruuskisat
13.52
Jalkapallo: Brazilmania
14.11
Darts: * , Englanti
15.22
Pyöräily: Paris-Roubaix, Ranska
16.46
Jalkapallo: Bom Dia Rio
16.57
Snooker: Australian Goldfields Open Bendigo, Australia
19.03
Muut lajit: WATTS
19.58
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
20.28
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
21.00
Snooker: Australian Goldfields Open Bendigo, Australia
22.54
Australialainen jalkapallo: Australian Football League
23.57
Australialainen jalkapallo: Australian Football League
00.54
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
01.21
Pyöräily: Ranskan Ympäriajo - Tour de France
01.58
Jalkapallo: Copacabana
02.25
Snooker: Australian Goldfields Open Bendigo, Australia
02.29
Jalkapallo: Copacabana
02.58
Snooker: Australian Goldfields Open Bendigo, Australia
03.58
-04.27
Jalkapallo: Copacabana
03.55
Alaska: Viimeinen rintama
04.45
Ultimate Warfare
05.35
Valmistuksen salat
06.00
Valmistuksen salat
06.25
Hiuskarvan varassa
07.20
Myytinmurtajat
08.15
Savage Family Diggers
08.40
Varastojen aarteet
09.05
Viitosvaihde
10.00
Fast N' Loud
11.00
Treehouse Masters
12.00
Naked and Afraid
13.00
Tanked
14.00
Savage Family Diggers
14.30
Varastojen aarteet
15.00
Miten se syntyi?
15.30
Miten se syntyi?
16.00
Treehouse Masters
17.00
Fast N' Loud
18.00
Viitosvaihde
19.00
Myytinmurtajat
20.00
Kultakuume
21.00
Kullan sukeltajat
22.00
Hengenvaarallinen saalis
23.00
Naked and Afraid
00.00
Ultimate Warfare
01.00
Kullan sukeltajat
02.00
Hengenvaarallinen saalis
03.00
Outback Truckers
03.55
-04.45
Alaska: Viimeinen rintama
03.25
Violetta
04.10
Art Attack
04.35
Pair of Kings
04.55
Pair of Kings
05.20
Phineas & Ferb
05.30
A.N.T Farm
05.50
Phineas & Ferb
06.10
Good Luck Charlie
06.15
Good Luck Charlie
06.35
Austin and Ally
07.00
Jake and the Never Land Pirates
07.15
Sofia the First
07.40
Wander Over Yonder
08.05
Minnie and You
08.10
A.N.T Farm
08.35
A.N.T Farm
09.00
Dog With a Blog
09.25
Shake It Up
09.45
Liv And Maddie
10.10
I Didn't Do It
10.35
Adventures of Disney Fairies
11.05
Peter Pan: Return to Neverland
12.20
Scaredy Squirrel
12.45
Gravity Falls
13.25
Pair Of Kings
13.50
Pair of Kings
14.15
A.N.T Farm
14.40
Phineas & Ferb
14.55
G.I Jessie
15.45
Good Luck Charlie
16.10
Austin and Ally
16.35
Jessie
17.00
Violetta
17.45
Ultimate Violetta
17.50
Good Luck Charlie
18.15
Good Luck Charlie
18.40
Good Luck Charlie
19.05
Good Luck Charlie
19.30
Peter Pan: Return to Neverland
20.40
Hannah Montana
21.05
Wizards Of Waverly Place
21.45
Dog With a Blog
22.10
Phil of the Future
22.35
Good Luck Charlie
23.00
Shake It Up
23.20
A.N.T Farm
23.45
Good Luck Charlie
00.05
Jessie
00.30
My Babysitter's A Vampire
00.50
Phil of the Future
01.15
That's So Raven
01.35
So Random
02.00
Pair of Kings
02.20
Danny Cunningham The Ninja of the School
02.45
Dude, That's My Ghost
03.05
Packages From Planet X
03.35
-04.10
Violetta
Suomen suosituin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Mahdoton tapaus
,
Latelan Laurin hurja remontti
,
Yökylässä Maria Veitola
,
Kauniit ja rohkeat
,
The Lazarus Project
,
Diili
,
Rikoksen Anatomia
,
Muodin huipulle
,
Syyttäjä Imma Tataranni
,
Rillit huurussa
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti