Viihde
Sanakirja
Tietovisat
Horoskooppi
Reseptit
Vaihtoautot
Blogit
TV-ohjelmat tänään
26
La 26.04.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
23.45
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
08.00
Yle Uutiset
08.05
Ranskan puutarhahelmet
09.00
Yle Uutiset
09.05
Ylen aamu-tv
10.00
Yle Uutiset
10.05
Ykkösaamu
10.45
YleLeaks
11.00
Yle Uutiset
11.05
Pisara
11.10
Tanskalaisten antiikkiaarteita
12.10
Pressiklubi
12.40
Sydämen asialla
13.30
Dokumenttiprojekti: Uskonnottomat
14.45
Löytöretkiä maailmaan
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Vielä virtaa
15.40
Tarinateltta
15.55
Prisma: Hyönteisten ruumiinavaus
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.10
Ravisuora
18.00
Yle Uutiset
18.10
Urheiluruutu
18.15
Jaakko ja maailmanvalloittajat
18.45
Avara luonto: Eläinpoikasten alkutaival
19.35
Ryhmä Pullman
20.30
Yle Uutiset
20.50
Urheiluruutu
21.15
YleLeaks
21.30
Uutisvuoto
22.00
Ylikomisario Morse
23.45
Red Riding 1980: Silmukka kiristyy
01.20
Uutisikkuna
04.00
-08.00
Uutisikkuna
LIVE
2
08.48
Viidakkokirja
22.05
-23.55
Dorian Grayn muotokuva
IMDb
6.3
LIVE
3
00.35
Eurojahti
06.00
Eurojahti
07.10
Ostoskanava Tvins.com
08.10
Tuomas Veturi
08.25
Professori Balthazar
08.35
Paavo Pesusieni
09.00
Pokémon
09.25
Superpahisten liiga
09.55
Cosmos - salattu luonto
11.00
Ostoskanava Tvins.com
11.30
Enbuske & Linnanahde Crew
12.15
Salatut elämät
12.45
Salatut elämät
13.15
Jamie Oliverin helpot herkut
13.45
Järjestyshäiriö: Rantakatu
13.50
Pilanpäiten
14.00
Maa aikojen alussa
15.30
Top Gear USA
16.30
Suuret setelit
17.30
Tuubi
18.30
MTV Sport Kisastudio
19.00
Seitsemän Uutiset
19.10
MTV Sport Uutiset
19.30
Pulttibois
20.00
Mentalisti Noora Karma
21.00
Selviytyjät
21.50
Pilanpäiten
22.00
Kymmenen Uutiset
22.10
Päivän sää
22.15
Lotto ja Jokeri
22.25
MTV Sport Uutiset
22.35
Kiinalainen
IMDb
7.0
00.20
Isänmaan puolesta
01.25
-06.00
Eurojahti
LIVE
4
02.25
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
05.10
Ostosruutu
05.40
Ostosruutu
06.10
Ostosruutu
06.40
Ostosruutu
07.10
Ostosruutu
07.40
My Little Pony: Ystävyyden taikaa
08.05
Lego Star Wars
08.30
Elixir
09.00
Elixir Sport
09.30
Start!
10.00
Huvila & Huussi
11.00
Neljän tähden illallinen
11.30
Neljän tähden illallinen
12.05
Neljän tähden illallinen
12.35
Neljän tähden illallinen
13.05
Manhattanin koirat
14.05
Eläintarhassa tapahtuu
14.35
Vaaleanpunainen pantteri
14.45
Vaaleanpunainen pantteri
14.55
Shake It Up
15.25
Amerikan hauskimmat kotivideot
15.55
Amerikan hauskimmat kotivideot
16.25
Amerikan hauskimmat kotivideot
16.55
Neljän tähden talkoot
17.25
Neljän tähden talkoot
17.55
Neljän tähden talkoot
18.25
Neljän tähden talkoot
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Hauskat kotivideot
20.00
Mitä tuli tehtyä
20.57
Keno
21.00
007 ja lupa tappaa
IMDb
6.6
23.40
Myllyrinne Company
00.10
Death Sentence - verikosto
IMDb
6.8
02.15
Dexter
03.20
-05.00
Älypää-TV
LIVE
5
03.00
SVT: Stjärnor hos Babben
09.00
SVT: Supersnällasilversara och Stålhenrik
09.20
SVT: Djungelpuls
09.30
SVT: Amigo Grande
10.00
SVT: Rapport
10.05
SVT: Debatt
10.50
SVT: Vårt bröllop
11.40
SVT: Isländska möten
12.05
SVT: Vem vet mest?
14.15
Euroviisaat
15.15
Kohti täydellistä elämää
15.45
Spotlight: Lobbareiden paratiisi
16.15
Bettina
16.55
Vuosi Pohjoiskalotilla
17.25
Kollektivet
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben: Bärtil
18.30
Haaste
19.00
Matkakumppanit
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.40
Sportnytt
19.50
Matador
20.40
Määränpäänä Santiago de Compostela
21.00
Yhtä perhettä
23.05
SVT: Robins
23.35
SVT: Här är ditt liv
01.25
SVT: L som i lycka
02.30
SVT: Det stora uppdraget
02.45
SVT: Ett djur tittar in
02.50
SVT: Vara vänner
03.00
-04.00
SVT: Dansens dag 2014: King, Khan, Cunningham - dansfest i Montpellier
LIVE
6
02.05
Eurojahti
06.00
Eurojahti
08.00
Ostoskanava Tvins.com
10.00
Ostoskanava Guthy Renker
11.00
Work It
11.30
Amerikan ykkösperhe
12.00
Whitney
12.30
Perhe 2.0
13.00
Kerran lapsi, aina lapsi
13.30
Middle
14.00
Middle
14.30
Ajoneuvos
15.00
Bestikset
15.25
Top Chef: Mestarit
16.25
Pilanpäiten
16.55
Kuukauden parhaat sekunnit
17.00
Beverly Hillsin panttilainaamo
17.30
Beverly Hillsin panttilainaamo
18.00
Pitch - kuningasidea
18.50
Pilanpäiten
19.00
Top Gear
20.00
Duudsonit tuli taloon
21.00
The Island
IMDb
6.8
23.30
C.S.I.
00.20
Hävyttömät
01.25
Eureka
02.15
Lain nimessä
02.45
-06.00
Eurojahti
LIVE
7
03.15
The Roommate
IMDb
3.5
06.20
Breaking Amish
07.15
Saiturin säästövinkit
07.40
Matlock
08.35
TV Shop Tvins
11.40
LauantaiForum: Kohti kevättä!
12.15
Kämppikset
IMDb
5.5
13.55
90 päivää morsiamena
14.55
Prameat mustalaishäät
15.55
Täydelliset hääpuvut
16.25
Viestejä tuonpuoleisesta
16.55
Sisarvaimot
17.30
Tavallista elämää
18.00
Tavallista elämää
18.30
Tavallista elämää
19.00
Myyntimies Jethro
20.00
Suomen pisimmät treffit
21.00
Kohtalon valvojat
IMDb
7.0
23.05
Playboy esittää: Sexcetera
00.20
Drawn to the Flame
IMDb
4.6
02.15
Kauniit ja rohkeat Båstadissa
03.10
-04.51
Gothika
IMDb
5.8
LIVE
8
03.10
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Ostosruutu
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
09.30
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
10.00
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
10.30
Arvostele mun illallinen Ruotsissa
11.00
Näin teet ranskalaista ruokaa
11.30
Tomin keittiö
12.00
Tomin keittiö
12.30
Sikke - Ruokaa rakkaudella
13.00
Olet mitä syöt
13.30
Huippukokki lähtee maalle
14.00
Heikin lähiruokaa
14.30
Leila leipoo
15.00
Huikeat kakut
16.00
Suomen kaunein mökki
17.00
Eden
17.30
Piha kuntoon
18.00
Sisustusarkkitehti Marko Paananen
19.00
Suomen Huippumalli haussa
20.00
Jutta ja puolen vuoden superdieetit
21.00
Rakkauden FAQ
22.00
Valheen vangit
23.00
Greyn anatomia
23.55
Pimeä perhesalaisuus
IMDb
4.0
01.35
Olivian armoilla
02.05
Häät sulhasen tapaan
03.15
-05.00
Älypää-TV
LIVE
9
03.20
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
06.50
Ostosruutu
07.20
Ostosruutu
07.50
Ostosruutu
08.20
Ostosruutu
08.50
Ostosruutu
09.20
Jaksa paremmin
09.50
Britannian paras leipomo
10.45
Britannian paras leipomo
11.40
Kuppilat kuntoon Ruotsi
12.35
Kuppilat kuntoon Ruotsi
13.30
Kokki lomalla
14.00
Mahdoton illallinen
14.50
Vuorien sankarit
15.45
Anthony Bourdain minilomalla
16.35
Kuuluisat kuppilat
17.05
Henkka & Niki vs. Amerikka
17.35
Jyrki Sukulan makujen maa
18.05
Pomo piilossa
19.00
Poliisit
19.30
Poliisit
20.00
Poliisit
20.30
Poliisit
21.00
Rekkakuskit jäällä
22.00
Panttilainaamo
22.30
Panttilainaamo
23.00
Hotellit kuntoon, Gordon Ramsay
23.55
Suomen Tulli
00.50
Australian rajalla
01.20
Villit nettivideot
01.50
Villit nettivideot
02.20
Rantavahdit
02.45
South Park
03.15
South Park
03.45
-05.00
Älypää-TV
LIVE
10
02.50
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Dance USA
19.50
Live From Abbey Road
21.00
Trokarit
22.00
Vuokralaiset helvetistä
22.30
Vuokralaiset helvetistä
23.00
22 Bullets
IMDb
6.6
01.15
Star Trek: The Next Generation
02.20
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.50
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
04.20
Sky News
06.00
Sky News
06.16
FOX Kids: Vipo - lentävän koiran seikkailut
06.29
FOX Kids: Sketsiä!
06.41
FOX Kids: Sannin taikamatka
06.53
FOX Kids: Pound Puppies
07.14
FOX Kids: My Little Pony
07.35
FOX Kids: My Little Pony
07.57
FOX Kids: Gormiti
08.22
FOX Kids: Prätkähiiret
08.44
FOX Kids: Transformers
09.06
FOX Kids: Avatar 2
09.30
Wipeout
10.20
24Kitchen: Mummojen parhaat reseptit
10.45
24Kitchen: Teemu Laurell
11.15
24Kitchen: Teemu Laurell
11.45
24Kitchen: Teemu Laurell
12.15
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
12.45
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
13.15
Tilt
13.40
Seiska News Special
13.45
Lentoturmatutkinta
14.35
Lentoturmatutkinta
15.25
Historian salaisuudet
16.15
Juhli kuin...
17.05
Mammanpojasta mieheksi
17.55
S.H.I.E.L.D. Agentit
18.40
Match Point
IMDb
7.7
20.55
Rojua, rojua
21.55
Da Vinci's Demons
23.05
Criminal Minds
23.50
Criminal Minds
00.40
Criminal Minds
01.25
Criminal Minds
02.10
Huumebisnes Oy
03.05
Ilman johtolankaa
03.50
-04.35
Ilman johtolankaa
LIVE
13
00.50
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.05
Namaste jooga
08.35
Ostoskanava Tvins.com
09.35
Täydellinen päivä
10.10
Kuninkaalliset skandaalit
11.05
Tähdet kertovat
12.00
Amerikan lapsityrannit
12.55
Siivoushullut
13.55
Keidas
14.25
Saaristoruokaa
15.00
Brad stailaa
16.00
Unelmien koti
16.55
Grand Designs Australia
17.55
Mitä tänään syötäisiin?
18.00
Suurin pudottaja
18.30
Suurin pudottaja
19.00
Suurin pudottaja
19.30
Suurin pudottaja
20.00
American Idol
21.55
American Idol
22.25
Lipstick Jungle
23.20
AVA Dokumentti: Duran Duran - Girl Panic
23.50
Unelmakoti puoleen hintaan
00.50
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.30
Iso, isompi, isoin!
04.25
Vaarallisen valtatien pelastajat Kanada
05.15
Alaskan poliisit
06.00
null
06.50
Autonraadot rahaksi
07.40
Alaskan poliisit
08.30
Maailman perintökohteet
09.20
Aarteen tonkijat
09.45
Aarteen tonkijat
10.10
Cosmos: kaikki elämästä
10.55
Salakuljettajat satimeen
11.45
null
12.35
Salakuljettajat satimeen
13.25
Salakuljettajat satimeen
14.15
Salakuljettajat satimeen
15.05
Salakuljettajat satimeen
15.55
Salakuljettajat satimeen
16.50
Autojen ensiapu
17.35
Autonraadot rahaksi
18.25
Tonnikalan saalistajat
19.15
Cosmos: kaikki elämästä
20.05
Maapallo XXL
21.00
Remonttitalli
21.45
Huumebisnes Oy
22.30
Vankilassa ulkomailla
23.20
Tabu
00.10
Kiven sisällä
01.00
Inside: Taistelusotilaat
01.50
Tabu
02.40
Huumebisnes Oy
03.30
-04.20
Vankilassa ulkomailla
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.35
Ilon ja rohkeuden Henki
04.05
Mars Hill Church
05.10
Musiikkia
05.20
Evankeliumin tuli
05.50
Come Home
06.20
Jumala puhuu
06.50
Passion for Jesus
07.20
Jeesus - Kuningaskunta ilman rajoja
07.45
Satuikkuna
08.00
Soihdunkantajat
08.35
Uusi Testamentti avautuu
09.20
Yliluonnollista
09.50
Isännän pöydässä
10.20
Leo Meller ja ystävät
10.50
TV7 Israel News
11.05
Christian World News
11.35
Ilon ja rohkeuden Henki
12.05
Mars Hill Church
13.10
Musiikkia
13.20
Evankeliumin tuli
13.50
Come Home
14.20
Jumala puhuu
14.50
Ohjelmatiedot
15.00
Jerusalemin muurinvartijat
16.00
Polvijärven pastori
16.30
Lelulaatikko
17.00
Rakkauden tie
17.30
Klubi 700
18.00
Siunaus, kirous vaiko sattuma? -opintosarja
18.30
Café Raamattu
19.00
Pyhän Hengen ilta
20.00
TV7 Jerusalem Uutiset
20.10
Israel puhuu
20.40
Valvovien ilmestys
22.10
Pyhä Patrick
23.00
Hillsong TV
23.30
Tie on valmis!
00.00
Polvijärven pastori
00.30
Rakkauden tie
01.00
Klubi 700
01.30
Siunaus, kirous vaiko sattuma? -opintosarja
02.00
Café Raamattu
02.30
Pyhän Hengen ilta
03.30
TV7 Jerusalem Uutiset
03.40
-04.10
Israel puhuu
07.00
Nimipäiväonnittelu: 26.4.
07.01
Runokuva
07.03
Touhukkaat: Kadonnut juoksupallo
07.26
Unelmajuttu
07.31
Postimies Pate, erikoislähettipalvelu
07.46
Viidakkokirja
07.57
Viidakkokirja
08.08
Unelmien koulukuva
08.28
Joraavat juurikkaat
08.31
Galaxin Soundi
09.45
YleLeaks
10.05
Pisara
10.10
Aamusta iltaan
11.30
Moskovan valot ja varjot
12.00
Puoli seitsemän
12.30
Pressiklubi
13.00
A-studio: Talk
13.55
Spotlight: Lobbareiden paratiisi
14.25
Ylen aamu-tv
15.20
EU-vaalikeskustelu
16.50
Erätulilla
17.20
Puoli seitsemän
17.50
Bettina
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
18.40
Lamastalgia
19.30
Yle Uutiset
19.50
Urheiluruutu
20.15
YleLeaks
20.30
Uutisvuoto
21.00
Ihan sama
21.30
-22.13
Suomensukuiset 30 päivässä
00.45
Valioliiga: Hull - Arsenal
09.00
Premier League World
09.30
Premier League Preview
10.00
UEFA Champions League viikkomakasiini
10.30
Premier League Match Pack
11.00
Valioliiga: Norwich - Liverpool
12.55
UEFA Champions League: Real Madrid - Bayern München
14.50
MTV Sport: Jääkiekkostudio
15.00
Jääkiekon U18 MM-kisat: Välierä / USA - Ruotsi
17.20
MTV Sport: Jääkiekkostudio
17.35
Huippu-Pohjolan parasta etsimässä
18.20
Max.doc: Vettel - Maailmanmestari
18.50
MTV Sport: Jääkiekkostudio
19.00
Jääkiekon U18 MM-kisat: Välierä / Kanada - Tshekki
21.20
MTV Sport: Jääkiekkostudio
21.35
Valioliiga: Manchester United - Norwich
23.25
Valioliiga: Fulham - Hull
01.15
-03.30
Valioliiga: Southampton - Everton
12.45
Lumilajien huippuhetket
13.10
Premier League World
13.40
Premier League Match Pack
14.10
Premier League Preview
14.40
Valioliiga
16.45
MM Motocross
17.20
MM Motocross
17.55
Jääkiekon A-maaottelu
20.15
MM Motocross
20.45
MM Motocross
21.15
MM Motocross
21.45
Jääkiekon U18 MM-kisat
23.45
-01.43
Jääkiekon U18 MM-kisat
03.20
Kunnian kentillä
04.10
Palkkionmetsästäjät Dog ja Beth
04.55
Amerikka myytävänä
05.20
Amerikka myytävänä
06.45
Late Show With David Letterman
07.30
Late Show With David Letterman
08.15
Late Show With David Letterman
09.00
Karavaanarit
09.30
Karavaanarit
09.55
Kauhukuskit
10.40
Kauhukuskit
11.25
Kauhukuskit
12.10
Kauhukuskit
12.55
Kauhukuskit
13.40
Kauhukuskit
14.25
TALVISOTA: koko kansan tarina
14.40
TALVISOTA: koko kansan tarina
14.55
TALVISOTA: koko kansan tarina
15.10
TALVISOTA: koko kansan tarina
15.25
TALVISOTA: koko kansan tarina
15.40
TALVISOTA: koko kansan tarina
15.55
TALVISOTA: koko kansan tarina
16.10
TALVISOTA: koko kansan tarina
16.25
Motocross: Bulgarian osakilpailu
16.55
Valioliiga: Fulham - Hull
19.15
Motormania
19.25
Valioliiga: Manchester United - Norwich
21.30
Sons of Anarchy
22.30
Gordon kokkaa tykimmin
23.00
Palkkionmetsästäjät Dog ja Beth
23.45
Mustan kullan metsästäjät
00.35
Erikoisia rikoksia
01.05
Les Goldin panttilainaamo
01.35
Les Goldin panttilainaamo
02.05
Repomiehet
03.05
UFC Unleashed
03.50
-04.15
Moottorikelkkailun ammattilaiset
06.00
Pororo
06.10
Pororo
06.20
Pororo
06.30
Richard Scarryn touhukas maailma
06.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
07.00
Aapon ja Tiian seikkailut
07.15
Mimosa ja Petteri
07.30
Chuggington
07.40
Linus
07.50
Hunajapupuset
08.00
Juniorin aamujumppa
08.01
Kioka
08.10
Kassu-kissa
08.15
Ella Elefantti
08.30
Onnenpäivä: Hyvää huomenta!
08.32
Littlest Pet Shop
08.53
Onnenpäivä: Viestikeskus
09.01
Vikke Viikinki
09.13
Kotiviidakon kuningas
09.26
Onnenpäivä: Viestikeskus
09.34
Hauskat eläinperheet
09.39
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.43
Idan puutarha
09.55
Miffy ja ystävät
10.00
Professori Balthazar
10.10
Onnenpäivä: Hei hei!
10.11
Rastahiiri
10.30
Robottijengi
10.45
Pikku-Staraoke
11.00
Ti-Ti Nallen seikkailu Lelumaassa
12.10
Bruno ja banskupoppoo
12.25
Bruno ja banskupoppoo
12.40
Myyrä
12.50
Myyrä
13.00
Katti kaiken tietää!
13.30
Kuningas Arthurin katastrofit
14.00
Juniorin 10 kysymystä
14.10
Unkarilainen satukirja
14.20
Unkarilainen satukirja
14.30
Supersintit
15.00
Vampyyrikoulu
15.15
Vampyyrikoulu
15.30
1001 yön tarinat
16.00
Fish n' Chips
16.15
Kasperin kauhukoulu
16.30
Lucky Luken uudet seikkailut
16.55
Ötökät!
17.05
Ryhmymaan taikakirja
17.20
Juniorin 10 kysymystä
17.30
Oggi ja torakat
17.55
Angry Birds Toons
18.00
Kultakalani on ilkimys
18.30
Ounou!
18.45
VJ DJ
19.00
Code Lyoko
19.25
Viidakon veijarit
19.30
Beyblade: Metal Fury
19.55
Leo
03.25
Margaret
IMDb
6.5
05.50
Dirty Wars
IMDb
7.5
07.20
Soul-Siskot
IMDb
5.6
09.20
Your Sister's Sister
IMDb
6.7
10.50
Dark Shadows
12.50
Jack and Jill
IMDb
3.4
14.25
Star Trek Into Darkness
IMDb
7.8
16.35
Matka 2: Salainen saari
IMDb
5.8
18.10
The Lucky One
IMDb
6.5
19.55
Piin elämä
IMDb
7.9
22.00
Battleship
IMDb
5.8
00.15
Hitchcock
IMDb
6.8
01.50
Underworld: Awakening
IMDb
6.4
03.20
-05.05
Contraband
IMDb
6.5
04.00
True Detective
05.00
Kohde
06.00
Eastbound and Down
06.30
Eastbound and Down
07.00
Eastbound and Down
07.30
Eastbound and Down
08.00
Eastbound and Down
08.30
Eastbound and Down
09.00
Eastbound and Down
09.30
Eastbound and Down
10.00
Girls
10.30
Girls
11.00
Girls
11.30
Girls
12.00
Girls
12.30
Girls
13.00
Girls
13.30
Girls
14.00
Girls
14.30
Girls
15.00
Girls
15.30
Girls
16.00
Shameless
17.00
Shameless
18.00
Shameless
19.00
Shameless
20.00
Shameless
21.00
Treme
22.00
True Detective
23.00
Turn
00.00
Banshee
01.00
Banshee
02.00
Banshee
03.00
Banshee
04.00
-04.44
Banshee
02.00
Arn - Temppeliritari
IMDb
6.5
04.15
Sellaista on elämä
IMDb
7.6
06.25
Tilapäinen vaimo haussa
IMDb
5.1
08.00
Saariston lasten suuri seikkailu
IMDb
6.1
09.35
Sherdil - arabialaisori
IMDb
3.8
11.20
Eemeli ja possuressu
IMDb
7.1
13.00
Gossip
IMDb
5.9
15.15
Agnes Cecilia
IMDb
6.4
17.25
Hur som helst är han jävligt död
IMDb
3.1
19.00
Lassen kesäloma
IMDb
6.6
20.30
Kuka uskaltaa
21.00
Kocken
22.55
Kolmas aalto
IMDb
6.2
02.00
-04.02
Arn - Pohjoinen valtakunta
IMDb
6.4
04.00
Only God Forgives
IMDb
5.9
06.00
Chronicle
IMDb
7.0
08.00
Rakkauden pelikenttä
IMDb
5.6
10.00
Chalet Girl
IMDb
6.1
12.00
Neropatin päiväkirja 2: Isoveli isottelee
IMDb
6.6
14.00
Haute cuisine - mestari keittiössä
IMDb
6.3
16.00
Artturi Joulu - Joulupukin poika
IMDb
7.1
18.00
Eskil & Trinidad
IMDb
6.3
20.00
The Way, Way Back
IMDb
7.4
22.00
Zero Dark Thirty
00.40
Only God Forgives
IMDb
5.9
02.10
The Moth Diaries
IMDb
4.7
03.30
-05.05
Un balcon sur la mer
IMDb
6.0
19.00
Bullet to the Head
IMDb
5.7
21.00
-22.50
Act of Valor
IMDb
6.5
07.00
Super Buddies
IMDb
4.8
09.00
Barbie Tähkäpää
IMDb
5.4
11.00
Monsterit-yliopisto
IMDb
7.5
13.00
S.O.S Svartskjær
IMDb
6.2
15.00
Salamaseepra
IMDb
5.1
17.00
Monsteritalo
19.00
Hotel Transylvania
IMDb
7.1
21.00
A Second Chance
IMDb
6.7
23.00
Asterix ja Obelix Britanniassa
IMDb
5.2
01.00
-02.54
August Rush
IMDb
7.5
03.05
NHL Playoffs: St. Louis Blues - Chicago Blackhawks
07.55
NHL Playoffs: Philadelphia Flyers - New York Rangers
09.55
NHL Playoffs: St. Louis Blues - Chicago Blackhawks
11.55
NHL Tonight
12.55
Kari Jalonen - halu voittaa
13.55
KHL: Metallurg Magnitogorsk - Lev Praha
16.30
NHL Playoffs: St. Louis Blues - Chicago Blackhawks
18.30
NHL Playoffs: Anaheim Ducks - Dallas Stars
20.30
NHL Tonight
21.50
#Pelipäivä
22.05
NHL Playoffs: Boston Bruins - Detroit Red Wings
01.00
-04.35
NHL Tonight
03.05
NHL:n pudotuspelit: St Louis Blues - Chicago Blackhawks
09.30
NHL:n pudotuspelit: St Louis Blues - Chicago Blackhawks
11.45
NHL: Philadelphia Flyers - New York Rangers
14.00
NHL:n pudotuspelit: Anaheim Ducks - Dallas Stars
19.05
NHL:n pudotuspelit: St Louis Blues - Chicago Blackhawks
02.30
Trans World Sport
03.30
-04.35
Futbol Mundial
01.30
Golf: Swinging Skirts LPGA Classic
08.00
Volvo China Open
12.00
Golf: CIMB Niaga Indonesian Masters
16.00
Volvo China Open
20.00
Zürich Classic of New Orleans
01.00
Golf: Nordea Tour 2014 - Black Mountain Invitational
01.30
-08.00
Golf: Swinging Skirts LPGA Classic
02.05
NHL: Philadelphia Flyers - New York Rangers
05.35
NHL:n pudotuspelit: Anaheim Ducks - Dallas Stars
09.00
NHL Tonight
10.00
NHL: Philadelphia Flyers - New York Rangers
12.00
NHL:n pudotuspelit: Anaheim Ducks - Dallas Stars
14.00
NHL Tonight
17.00
NHL:n pudotuspelit: St Louis Blues - Chicago Blackhawks
19.00
NHL: Philadelphia Flyers - New York Rangers
21.00
NHL Tonight
22.05
NHL:n pudotuspelit: Boston Bruins - Detroit Red Wings
01.00
NHL Tonight
02.05
-05.05
NHL:n pudotuspelit: Pittsburgh Penguins - Columbus Blue Jackets
03.45
Luonnonvoimien armoilla
04.10
Pit Crews
05.10
Floridan rannikkovartiosto
06.00
Näin rakennetaan...
07.00
Edin seikkailut
07.25
Edin seikkailut
07.50
How to Build
08.40
Kaivurit työssä
09.25
Miten se toimii
09.50
Miten se toimii
10.15
Miten se toimii
10.40
Floridan rannikkovartiosto
11.25
Floridan rannikkovartiosto
12.10
Pit Crews
13.05
Pit Crews
14.00
Sin City Motors
14.55
Sin City Motors
15.50
Alaskan merivartiosto
16.45
Alaskan merivartiosto
17.35
Into the Future
18.25
James Mayn suuret suunnitelmat
IMDb
7.6
19.35
Tribe (Bruce Parry)
20.30
Miten se toimii
20.55
Miten se toimii
21.25
Miljoonan dollarin saalis
21.50
Miljoonan dollarin saalis
22.15
Generation Astronaut
23.10
Asia's Underworld
23.40
Asia's Underworld
00.05
Secret Ops
00.30
Secret Ops
00.55
Pit Crews
01.50
Sin City Motors
02.45
Secret Ops
03.10
Secret Ops
03.35
Miten se toimii
04.00
-04.25
Miten se toimii
03.10
Medicin suku
04.05
Time Team
05.00
Arthur Rubinstein
06.00
Sisäinen salaisuutemme
07.00
Pääsiäisteoksen seikkailu: Juudaksen suudelma
08.00
Time Team
09.00
Sota-ajan maatilalla
IMDb
8.4
10.10
Sota-ajan maatilalla
IMDb
8.4
11.20
Kätketyt salaisuudet
12.20
Elisabet I:n sota terrorismia vastaan
13.20
Medicin suku
14.20
Myyttien metsästäjät
15.20
Myyttien metsästäjät
16.20
Putin - Muotokuva
17.15
Häirikkö-Tolstoi
IMDb
7.7
18.30
Time Team XV
19.30
Sisäinen salaisuutemme
20.30
Romanovit: Tsaarien nousu ja tuho
21.30
Vaiettu historia
22.20
Kuoleman työkalut
23.20
Kuoleman työkalut
IMDb
7.9
00.20
Ninjat ? varjosoturit
01.20
Intiaanien historia: Mayflowerin jälkeen
02.45
Projek Mandela
03.40
-04.10
Maailmaa muuttanut sää
00.35
Rabbit Fall
07.00
Zoo Juniors
07.30
Zoo Juniors
08.00
Zoo Juniors
08.30
Zoo Juniors
09.00
Zoo Juniors
09.30
Zoo Juniors
10.00
Zoo Juniors
10.30
Zoo Juniors
11.00
Zoo Juniors
11.30
Anna's Wild Life
12.00
Meet the Sloths
12.50
White Lions - Born Wild
13.45
Cheetah Diaries
14.10
Cheetah Diaries
14.35
Cheetah Diaries
15.00
Cheetah Diaries
15.30
Cheetah Diaries
15.55
Cheetah Diaries
16.20
Cheetah Diaries
16.25
Cheetah Diaries
17.20
Cheetah Diaries
17.45
Cheetah Diaries
18.10
White Lions - Born Wild
19.05
Tigers ? Spy in the Jungle
20.00
The Conquerors
21.00
Prisoners' Wives
22.00
Sherlock
IMDb
9.3
23.30
-01.07
Lanester
IMDb
5.9
23.53
Muut lajit: WATTS
09.31
Muut lajit: WATTS
10.24
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
11.57
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
15.00
Muut lajit: Watts top 10
15.17
Autourheilu: World Series by Renault, Espanja
16.30
Jalkapallo: Bundesliiga
18.30
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
19.28
Futsal: UEFA Cup Baku, Azerbaid?an
21.45
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
23.52
-09.34
Futsal: UEFA Cup Baku, Azerbaid?an
02.58
Jalkapallo: Bundesliiga
04.01
Nyrkkeily: Keskisarjan Walesin mestaruus, Wales
05.49
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
08.13
Pyöräily: Fleche Wallonne, Belgia
08.14
Muut lajit: Watts top 10
09.36
Australialainen jalkapallo: Australian Football League
12.15
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
14.29
Futsal: UEFA Cup Baku, Azerbaid?an
15.12
Jalkapallo: Bundesliiga
16.23
Jalkapallo: Bundesliiga
18.26
Jalkapallo: Bundesliiga
19.19
Jalkapallo: Bundesliiga
21.26
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
23.53
Autourheilu: Eurocup Formula Renault 2.0 Aragon, Espanja
00.32
Ratsastus: Global Champions Tour Antwerpen, Belgia
01.47
Futsal: UEFA Cup Baku, Azerbaid?an
02.37
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
04.00
-05.00
Futsal: UEFA Cup Baku, Azerbaid?an
03.55
Sons Of Guns
04.45
Myytinmurtajat
05.35
Miten se syntyi? Isäntänä Kenneth Tonef
06.00
Miten se syntyi? Isäntänä Kenneth Tonef
06.25
Metsurit suolla
07.20
Outback Truckers
08.15
Äärimmäiset autokerääjät
09.05
Wheeler Dealers - klassikkojen kuninkaat
10.00
Viitosvaihde
11.00
Porter Ridge - elämää syrjäkylässä
11.30
Porter Ridge - elämää syrjäkylässä
12.00
Natsien valtaannousu
13.00
Isojalan jäljillä
14.00
Tosielämän salaiset kansiot
15.00
Survive That!
16.00
Mystery of the Lost Islands
17.00
Myytinmurtajat
18.00
Trokarit: Tickle
18.30
Trokarit: Tickle
19.00
Wheeler Dealers - klassikkojen kuninkaat
20.00
Survive That!
21.00
Kalifornian kultakuume
22.00
Kalifornian kultakuume
23.00
Kultakuume
00.00
Yukonin miehet
01.00
Viitosvaihde
02.00
Äärimmäiset autokerääjät
03.00
Tosielämän salaiset kansiot
03.55
-04.45
Outback Truckers
03.25
Violetta
04.10
Danny Cunningham Koulun Ninja
04.35
Packages From Planet X
04.55
Dude, That's My Ghost
05.15
Art Attack
05.40
Lääkäri McStuffins
05.45
Lääkäri McStuffins
06.00
Liv ja Maddie
06.25
Finias ja Ferb
06.35
Onnea matkaan, Charlie!
07.00
Chuggington
07.10
Jake ja Mikä-Mikä-Maan merirosvot
07.25
Finias ja Ferb
07.40
Shake It Up
08.05
Austin & Ally
08.30
Jessie
08.55
Onnea matkaan, Charlie!
09.20
Dippers guide to the unexplained
09.25
Violetta: The Scoop
09.35
Dog With A Blog
10.00
Wander maailmankaikkeudessa
10.15
Finias ja Ferb
10.30
Wander maailmankaikkeudessa
10.45
Mikke Hiiri
10.50
Mikke Hiiri
10.55
Aikaistetut nuoret taiturit
11.20
Mikke Hiiri
11.25
Onnea matkaan, Charlie!
11.50
Mikke Hiiri
11.55
Liv ja Maddie
12.20
Mikke Hiiri
12.30
Liv ja Maddie
12.55
Shake It Up
13.20
Violetta
14.05
Jessie
14.30
Jessie
14.55
Dippers guide to the unexplained
15.00
En prinsessas dagbok 2 - kungligt uppdrag.
17.00
A.N.T. - Aikaistetut nuoret taiturit
17.25
A.N.T. - Aikaistetut nuoret taiturit
17.50
Onnea matkaan, Charlie!
18.15
Austin & Ally
18.35
Liv ja Maddie
19.00
Liv ja Maddie
19.25
Shake It Up
19.50
Violetta: The Scoop
20.00
Bernard ja Bianca Australiassa
21.30
Violetta
22.20
Wander maailmankaikkeudessa
22.35
Onnea matkaan, Charlie!
23.00
Onnea matkaan, Charlie!
23.20
Jessie
23.45
Austin & Ally
00.05
Dog With A Blog
00.30
Wander maailmankaikkeudessa
00.40
Finias ja Ferb
00.55
Wander maailmankaikkeudessa
01.05
Aikaistetut nuoret taiturit
01.30
Onnea matkaan, Charlie!
01.50
Liv ja Maddie
02.15
Liv ja Maddie
02.35
Shake It Up
03.00
Violetta
03.45
-04.05
Dude, That's My Ghost
Suomen monipuolisin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Lemmen viemää
,
Suuri seikkailu
,
Rillit huurussa
,
Syke
,
Sorjonen
,
Lähiöbotox: African Metal Tour
,
Kova laki: Erikoisyksikkö
,
Unelma-asunto auringon alta
,
The Lazarus Project
,
The Spanish Princess
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti