Viihde
Vaihtoautot
Sanakirja
Tietovisat
Blogit
Reseptit
Horoskooppi
TV-ohjelmat tänään
25
Pe 25.04.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
00.25
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Puoli seitsemän
06.25
Ylen aamu-tv
09.30
Luontoretkellä: Majakan kaksi puutarhaa
10.00
Kyläsairaala
10.50
Ruotsin kuningaskunnan historia
11.00
Yle Uutiset
11.05
Puoli seitsemän
11.35
A-studio: Talk
12.30
Sydämen asialla
13.25
August järjestää kaiken
IMDb
6.2
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Yle Oddasat
15.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.55
Ranskan puutarhahelmet
16.50
Novosti Yle
16.55
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.08
Kyläsairaala
18.00
Yle Uutiset
18.22
Yle Uutiset alueeltasi
18.25
Yle Uutiset sää
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Kahden kerroksen väkeä
20.00
Pressiklubi
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.00
A-studio
21.30
Strada
22.00
Inhimillinen tekijä
22.50
Yle Uutiset
22.55
Newsroom
23.45
Uutisikkuna
04.00
-08.00
Uutisikkuna
LIVE
2
08.50
Pat & Stan
23.30
-23.55
Pasila 2.5 - The Spin-Off
LIVE
3
01.15
Eurojahti
05.30
Aamusää
06.00
Studio55.fi
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Studio55.fi
09.30
Huomenta Suomen Uutiset
09.40
Mitä tänään syötäisiin?
09.45
Kauniit ja rohkeat
10.10
Miehen puolikkaat
10.40
Emmerdale
11.10
Emmerdale
11.40
Lääkärit
12.35
Ostoskanava Tvins.com
14.05
Viikonvaihteen alueellinen sääennuste
14.10
Farm Kings
15.10
Mitä tänään syötäisiin?
15.15
Pilanpäiten
15.25
Enbuske & Linnanahde Crew
16.15
Pientä mökkiremonttia
17.15
Uutiset
17.20
Päivän sää
17.25
Kauniit ja rohkeat
17.55
Mitä tänään syötäisiin?
18.00
Emmerdale
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän Uutiset
19.20
Päivän sää
19.30
Salatut elämät
20.05
Suuret setelit
21.00
Tuubi
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
MTV Sport Uutiset
22.35
Kuukauden parhaat sekunnit
22.40
Dallas
23.35
Viimeinen erä
00.30
Eurojackpot ja Jokeri
00.35
-06.00
Eurojahti
LIVE
4
03.40
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
06.00
Ostosruutu
06.30
Ostosruutu
07.00
Disneyn esikoulu: Erikoisagentti Oso
07.25
Disney esittää: Kim Possible
07.50
Disney esittää: Aku ja kumppanit
08.00
Pound Puppies
08.25
Vaaleanpunainen pantteri
08.35
Vaaleanpunainen pantteri
08.45
Vaaleanpunainen pantteri
08.55
Kokki reissussa
09.25
Suuri painonpudotus
10.20
Pikakurssi kodinostoon
10.50
Ostosruutu
11.20
Ostosruutu
11.50
Ostosruutu
12.20
LIVE: Tiedä ja Voita
13.20
Suuri painonpudotus
14.20
Kokki reissussa
14.50
Neljät häät Amerikassa
15.55
Supernanny
16.55
Deittikamera
17.25
Suomen kaunein mökki
18.25
Frasier
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Huvila & Huussi
20.00
Hauskat kotivideot
20.57
Keno
21.00
Spider-Man 2
IMDb
7.4
23.40
Jackass 3.5
01.25
Frasier
01.55
Deittikamera
02.25
-05.00
Älypää-TV
LIVE
5
07.00
Min Morgon
08.30
SVT: Gomorron Sverige
14.00
SVT: Vem vet mest?
14.30
SVT: Designtalangerna
15.55
Fanny
16.02
Limbo 2
16.17
Nina Patalo
16.25
EU-vaalikeskustelu
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU: Mietipä sitä!
18.30
Kollektivet
19.00
Aamusta iltaan
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
Dok: Biologi ja näkijä
20.30
Ruotsin salaiset huoneet
20.45
Oddasat
21.00
SVT: Stjärnor hos Babben
22.00
SVT: Inför Eurovision Song Contest 2014
23.00
SVT: Sportnytt
23.15
SVT: Dokument inifrån: Politiker utan mål
00.15
SVT: Aktuellt
00.55
SVT: Kulturnyheterna
01.00
SVT: Östnytt
01.10
SVT: Nyhetssammanfattning
01.15
SVT: Kulturnyheterna
01.30
SVT: Isländska möten
01.55
SVT: Programtablå
02.00
SVT: Buskul
02.10
SVT: Den itusågade kaninen
02.30
SVT: AF1
02.55
SVT: Larva
03.00
-04.00
SVT: Stjärnor hos Babben
LIVE
6
02.00
Eurojahti
04.00
SubChat
06.00
SubChat
06.30
Astral TV
09.25
Eastenders
10.00
Lemmen viemää
10.55
Ostoskanava Tvins.com
12.55
Ostoskanava Guthy Renker
13.55
Myytinmurtajat
14.55
Malliduunarit
15.55
Jamie Oliverin helpot herkut
16.25
Eastenders
17.00
Lemmen viemää
18.00
Asunto 23
18.30
Tunteet pelissä
19.20
Pilanpäiten
19.30
Kolme miestä ja tyttö
20.00
Simpsonit
20.30
Miehen puolikkaat
21.00
Poliisiopisto 1
IMDb
6.6
22.50
C.S.I.
23.40
112
00.40
Eurojackpot ja Jokeri
00.45
Grimm
01.35
Lain nimessä
02.05
-06.00
Eurojahti
LIVE
7
03.05
Ihmemies MacGyver
04.00
Rakkauden painovoima
06.20
Lasten eläinmaailma: Kaikki koirista
07.15
Matlock
08.10
TV Shop Tvins
11.10
Ammattina sankari
11.40
Tahdon morsiuspuvun!
12.10
Lasten eläinmaailma: Kaikki koirista
13.05
Paritellen
13.50
Musta Kyy
14.30
Matlock
15.30
Kolmas kivi auringosta
16.00
Kolmas kivi auringosta
16.30
Pulmuset
17.05
Kaikki rakastavat Raymondia
17.35
Kellarin kunkku
18.00
Kellarin kunkku
18.40
Kultakuumeessa
IMDb
5.5
21.00
Superbad
IMDb
7.6
23.15
Alastomat selviytyjät
00.20
Ritari Ässä
01.25
Just for Laughs
02.20
Ihmemies MacGyver
03.15
-04.49
The Roommate
IMDb
3.5
LIVE
8
01.50
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Ostosruutu
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Hulluna häämekkoihin
09.30
Junior MasterChef
10.30
Jaksa paremmin
11.00
Heikin lähiruokaa
11.30
Eden
12.00
Kodikkaasti vuokralla
12.30
Arvostele mun illallinen Australiassa
13.00
Kaisa ja puoli valtakuntaa
14.00
Tyyliä vai ei
15.00
Näin teet ranskalaista ruokaa
15.30
Olet mitä syöt
16.00
Sinkkulaiva USA
17.00
Suomen kaunein mökki
18.00
Manhattanin äitiyskonsultti
19.00
Supernanny
20.00
Ruotsin miljonääriäidit
21.00
Pelasta perheemme, Supermarjo!
22.00
Sinkkuelämää
22.40
Sinkkuelämää
23.15
Sinkkkuelämää
23.55
Off the Map
00.50
Scandal
01.45
Gigolot
02.15
Supernanny
03.10
-05.00
Älypää-TV
LIVE
9
03.35
Jopet-show
04.05
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
08.45
Ostosruutu
09.15
Ostosruutu
09.45
Ostosruutu
10.15
Ostosruutu
10.45
Ostosruutu
11.15
LIVE: Tiedä ja Voita
11.45
Krokotiilimies
12.15
Muuttajat
12.45
Muuttajat
13.10
Huima konttihuutokauppa
13.35
Huima konttihuutokauppa
14.00
Maistuvimmat liikeideat
14.55
Britannian paras leipomo
15.50
Leijonan luola Kanada
16.45
The Voice of USA
17.40
Kuppilat kuntoon Ruotsi
18.35
Hotellit kuntoon, Gordon Ramsay
19.30
Kuuluisat kuppilat
20.00
MasterChef USA
21.00
Suomen huutokauppakeisari
22.00
Amerikan kovimmat keräilijät
23.00
Panttilainaamo
23.25
Panttilainaamo
23.55
Panttilainaamon autospesialistit
00.25
Splash! USA
01.20
South Park
01.50
South Park
02.20
Rekonstruktio
02.50
Jopet-show
03.20
-05.00
Älypää-TV
LIVE
10
03.15
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Star Trek: The Next Generation
19.00
Bear Grylls: Pako helvetistä
20.00
LA Ink
21.00
Fast n' Loud
22.00
Wasabi
IMDb
6.6
23.55
Manhunt
00.55
Star Trek: The Next Generation
01.55
Fame
02.50
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.50
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
04.20
Sky News
06.00
Sky News
06.17
FOX Kids: Lola & Virginia
06.30
FOX Kids: Sannin taikamatka
06.42
FOX Kids: Sannin taikamatka
06.54
FOX Kids: Gormiti
07.18
FOX Kids: My Little Pony
07.40
FOX Kids: Pound Puppies
08.02
FOX Kids: Transformers
08.23
FOX Kids: Prätkähiiret
08.45
Wipeout
09.35
24Kitchen: Teemu Laurell
10.05
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
10.35
24Kitchen: Makujen lähteillä kaukomailla
11.25
24Kitchen: Valentinen villit herkut
11.50
Eläinkunnan hurjimmat
12.40
Alaskan poliisit
13.30
Alaskan poliisit
14.25
Hetki ennen tuhoa
15.12
STT Uutiset
15.15
Aivopelit
16.05
24Kitchen: Turkkilainen herkkukokki
16.30
24Kitchen: Kalasta ja kokkaa
17.00
24Kitchen: Teemu Laurell
17.30
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
18.00
Maailmanlopun odottajat
18.50
Seiska News
18.55
Autiotalojen aarteet
19.25
Autiotalojen aarteet
19.55
Varastojen metsästäjät
20.25
Huutokaupan metsästäjät
20.55
Seiska News
21.00
Ilman johtolankaa
21.55
Kavahda naapuriasi!
IMDb
7.1
00.05
Ufojen jäljillä Euroopassa
00.55
Kiven sisällä
01.45
Alaskan lentopelastajat
02.35
Wipeout
03.20
24Kitchen: Teemu Laurell
03.50
-04.20
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
LIVE
13
01.15
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.05
Namaste jooga
08.35
Ostoskanava Tvins.com
09.35
Lääkärit
10.25
Beverly Hillsin täydelliset naiset
11.20
Pilanpäiten
11.30
Makuja & Elämää
11.50
Täydellinen Mrs. Vanderpump
12.45
Pilanpäiten
12.55
9 kuukauden odotus
13.45
Koko Ruotsi leipoo
14.45
Unelmien koti
15.45
Lääkärit
16.35
Makuja & Elämää
16.55
Salatut elämät
17.25
Eastenders
18.00
Frendit
18.30
Frendit
19.00
Pientä mökkiremonttia
20.00
Siivoushullut
21.00
Tähdet, tähdet
22.30
NYC:n täydelliset naiset
23.50
Grand Designs Australia
00.50
-06.00
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.30
Iso, isompi, isoin!
04.20
null
05.05
Alaskan poliisit
06.00
null
06.50
Richard Hammond ja suunnittelun vaikutteet
07.45
Pikku ihmiset, iso planeetta
08.30
Yukonin kultamaat
09.20
Dubain lentokenttä
10.10
Alaskan selviytymiskoe
11.00
Lentoturmatutkinta
11.50
null
12.40
null
13.30
null
14.20
Lentoturmatutkinta
15.10
Lentoturmatutkinta
16.00
Pikku ihmiset, iso planeetta
16.50
Yukonin kultamaat
17.35
Iso, isompi, isoin!
18.30
Vaarallisen valtatien pelastajat Kanada
19.20
Alaskan poliisit
20.10
Vankilassa ulkomailla
21.00
null
21.50
Huumebisnes Oy
22.35
Tabu USA
23.25
Taistelukenttien veljekset
00.15
Pahassa paikassa
01.05
Huumebisnes Oy
01.55
Tabu USA
02.45
Taistelukenttien veljekset
03.30
-04.25
Iso, isompi, isoin!
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.35
Kuningaskunnan tuuli
04.05
TV7 Israel News
04.20
Pappi ja puutarhuri
04.50
Avainvartti
05.05
Seurat Juhlatalossa
05.50
One Way
06.20
Käännekohta
06.50
Varustamo
07.20
Hillsong TV
07.50
Hyvät, pahat ja pyhät
08.20
Café Raamattu
08.50
Come Home Kids
09.20
Patricia King - Ikuinen rakkaus
09.50
Kun Herra vastaa
11.20
Kuningaskunnan tuuli
11.50
TV7 Israel News
12.05
Pappi ja puutarhuri
12.35
Avainvartti
12.50
Seurat Juhlatalossa
13.35
One Way
14.05
Onko Jumala olemassa?
14.20
Käännekohta
14.50
Varustamo
15.20
Hillsong TV
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Passion for Jesus
16.30
Jeesus - Kuningaskunta ilman rajoja
16.55
Satuikkuna
17.10
Soihdunkantajat
17.45
Uusi Testamentti avautuu
18.30
Yliluonnollista
19.00
Isännän pöydässä
19.30
Leo Meller ja ystävät
20.00
TV7 Israel News
20.15
Christian World News
20.45
Ilon ja rohkeuden Henki
21.15
Mars Hill Church
22.20
Musiikkia
22.30
Evankeliumin tuli
23.00
Come Home
23.30
Jumala puhuu
00.00
Soihdunkantajat
00.35
Uusi Testamentti avautuu
01.20
Yliluonnollista
01.50
Isännän pöydässä
02.20
Leo Meller ja ystävät
02.50
TV7 Israel News
03.05
Christian World News
03.35
-04.05
Ilon ja rohkeuden Henki
00.05
Suorana: Kortesmäki
07.00
Akuutti
08.30
Yle Uutiset Uusimaa
08.40
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
08.50
Yle Uutiset Lounais-Suomi
09.00
Yle Uutiset Häme
09.10
Yle Uutiset Keski-Suomi
09.20
Yle Uutiset Itä-Suomi
09.30
Yle Uutiset Pohjanmaa
09.40
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
09.50
Oddasat
10.05
Aamusta iltaan
10.35
A-studio
11.50
Puoli seitsemän
12.20
Yhteisvastuukeräys
12.25
August järjestää kaiken
IMDb
6.2
14.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
14.55
Strömsö
16.00
Pikku Kakkonen
17.00
Erätulilla
17.30
Puoli seitsemän
18.00
Siskonpeti: Making Of
18.10
Kootut askeleet: Arja Raatikainen
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
Pressiklubi
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.00
Tartu Mikkiin
20.50
A-studio: Talk
21.45
Ihan sama
22.15
Strada
22.45
-23.08
Pasila 2.5 - The Spin-Off
16.00
Premier League Sunday Highlights
17.00
UEFA Champions League: Real Madrid - Bayern München
18.50
Jääkiekon U18 MM-kisat: Puolivälierä / Ruotsi - Suomi
20.50
Jääkiekon A-maaottelu: Slovakia - Suomi
22.50
Premier League Monday Highlights
23.45
Premier League Preview
00.15
Premier League Match Pack
00.45
-09.00
Valioliiga: Hull - Arsenal
16.30
MM Motocross
17.00
ATP Tennis 1000
18.30
Premier League World
19.00
ATP Tennis 1000
21.30
Valioliiga
23.20
-00.20
Max.doc: Fight Life - Taistelijan elämää
04.15
Pihan myllääjät
09.30
Tuunaa mun rekka!
10.00
Max.doc: Lotuksen tarina, osa 2
11.00
Formula 1: Kiinan osakilpailu
13.20
Late Show With David Letterman
14.05
MM Motocross
14.35
Motormania
14.55
Rakastan autoani!
15.30
Max.doc: PC:n tarina
16.00
Kalastusta Australiassa
16.30
Mennään kalaan!
17.00
Max.doc: Urheilumenestyksen hinta
17.50
Motormania
18.00
Richard Hammondin koeajossa
18.55
Motormania
19.00
Aotearoa - metsästäjän taivas
19.25
Talvisodan henki
19.30
Aotearoa - metsästäjän taivas
20.00
Repomiehet
21.00
Grip
21.45
Nopeudet testissä
22.00
The Good Guys
22.50
Motormania
23.00
Duck Commander
23.30
UFC Unleashed
00.20
Late Show With David Letterman
01.05
UFC Countdown: 172
01.50
Rikos ratkaistu
02.35
Prätkäsaluuna
03.20
-04.10
Kunnian kentillä
06.00
Benjamin
06.30
Richard Scarryn touhukas maailma
06.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Lelumaan Niksu
07.15
Sakarin satuveturi
07.30
Chuggington
07.40
Miffy ja ystävät
07.45
Rastahiiri
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Vikke Viikinki
08.15
Vikke Viikinki
08.30
Juniorijumppa
08.31
Seikkailija Dora
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Kassu-kissa
09.10
Manon
09.20
Pajunkissametsä
09.30
Keksijäkylän Lotta
09.35
Ollin merenalaiset seikkailut
09.50
Wotwotit
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Pikku ja Jätti
10.20
Ava, Riko ja Teo
10.30
Richard Scarryn touhukas maailma
11.00
Benjamin
11.30
Maija Mehiläinen
11.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
12.00
Juniorijumppa
12.01
Ystävien kylä
12.15
Bruno ja banskupoppoo
12.30
Keltaisen Kirahvin eläintarinoita
12.40
Tellus Tähtinen
12.55
Puntti ja piipertäjät
13.00
Juniorijumppa
13.01
Peppi Pitkätossu
13.30
Olipa kerran avaruus
14.00
Diego ja tölkinhenki
14.15
Diego ja tölkinhenki
14.30
Noitatyttö Bibi
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
Angry Birds Toons
16.00
Paavo Pesusieni
16.25
Walter ja Tandoori
16.50
Ötökät!
17.00
VJ DJ
17.15
Ryhmymaan taikakirja
17.30
Fish n' Chips
17.45
Vampyyrikoulu
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Winx-klubi
18.30
Madagascarin pingviinit
18.55
Hauskat eläinperheet
19.00
Oggi ja torakat
19.30
Code Lyoko
19.55
Leo
03.00
Marley
IMDb
7.9
05.20
Tango Libre
IMDb
5.3
06.55
Anonymous
IMDb
6.7
09.10
Lay the favorite
IMDb
4.8
10.40
Som du ser mig
IMDb
8.0
12.35
Dark Horse
IMDb
5.8
14.00
Safety Not Guaranteed
15.25
Project X
IMDb
6.7
16.55
Real Steel
IMDb
7.1
19.00
So undercover
IMDb
4.6
20.30
Pirates!
IMDb
6.7
22.00
Trance
IMDb
7.0
23.45
Turvatalo
IMDb
6.7
01.40
Keinottelua
IMDb
6.6
03.25
-05.48
Margaret
IMDb
6.5
04.00
True Detective
05.00
Kohde
06.00
Treme
07.00
House of Lies
07.30
House of Lies
08.00
Shameless
09.00
The Office
09.30
The Office
10.00
Treme
11.00
House of Lies
11.30
House of Lies
12.00
Shameless
13.00
The Office
13.30
The Office
14.00
Treme
15.00
House of Lies
15.30
House of Lies
16.00
Shameless
17.00
The Office
17.30
The Office
18.00
Treme
19.00
House of Lies
19.30
House of Lies
20.00
Shameless
21.00
Girls
21.30
Girls
22.00
Believe
22.45
Banshee
23.30
Veep
00.00
The Office
00.30
The Office
01.00
True Detective
02.00
Kohde
03.00
Revolution
04.00
-04.55
True Detective
03.40
Veranda för en tenor
IMDb
4.9
05.10
Täältä tullaan tulevaisuus
IMDb
4.9
06.55
Svenska hjältar
IMDb
5.9
08.40
Stjärnsystrar
IMDb
5.2
10.00
Emma ja Daniel - kohtaaminen
11.25
Saariston lapset
IMDb
6.1
13.00
Päästäkää vangit irti - on kevät!
IMDb
6.1
14.40
Jim och piraterna Blom
16.10
En på miljonen
IMDb
5.2
17.35
Håkan Bråkan & Josef
IMDb
4.5
19.00
Yhdeksäs komppania
IMDb
7.0
21.00
Terveysmatka
IMDb
3.1
22.45
Henkivartijat
IMDb
6.2
00.35
Svensson Svensson
IMDb
5.0
02.00
-04.12
Arn - Temppeliritari
IMDb
6.5
04.00
Lockout
IMDb
6.1
06.00
Intersections
IMDb
5.9
08.00
Le chef ? rakkaudesta ruokaan
IMDb
6.4
10.00
Un monstre à Paris
IMDb
6.6
12.00
Lumoava kirous
IMDb
6.1
14.00
Chalet Girl
IMDb
6.1
16.00
Rakkauden pelikenttä
IMDb
5.6
18.00
Neropatin päiväkirja 2: Isoveli isottelee
IMDb
6.6
20.00
Oblivion
IMDb
7.0
22.10
Chronicle
IMDb
7.0
00.00
Magic Magic
IMDb
5.2
01.50
Resident Evil: Retribution
IMDb
5.4
04.00
-05.30
Only God Forgives
IMDb
5.9
23.00
Dead Man Down
19.00
Premium Rush
IMDb
6.5
20.50
Killing Season
IMDb
5.4
22.20
-01.05
Django Unchained
IMDb
8.4
07.00
Babine
IMDb
6.5
09.00
Rokkikukko
IMDb
5.6
11.00
Barbie Tähkäpää
IMDb
5.4
13.00
Super Buddies
IMDb
4.8
15.00
Otto er et Næsehorn
IMDb
5.7
17.00
Raspberry Magic
IMDb
6.7
19.00
Salamaseepra
IMDb
5.1
21.00
The Odd Life of Timothy Green
IMDb
6.4
23.00
Monsteritalo
IMDb
6.6
01.00
-02.30
A Second Chance
IMDb
6.7
00.30
NHL Tonight
04.35
NHL Playoffs: Minnesota Wild - Colorado Avalanche
08.00
NHL Playoffs: Detroit Red Wings - Boston Bruins
10.00
NHL Playoffs: Minnesota Wild - Colorado Avalanche
12.00
NHL Tonight
13.00
NHL Playoffs: Los Angeles Kings - San Jose Sharks
15.00
NHL Playoffs: Detroit Red Wings - Boston Bruins
17.00
KHL: Lev Praha - Metallurg Magnitogorsk
19.00
NHL Tonight
20.00
NHL Playoffs: Minnesota Wild - Colorado Avalanche
22.00
NHL Tonight
23.00
NHL Playoffs: Los Angeles Kings - San Jose Sharks
01.00
NHL Tonight
03.05
-07.55
NHL Playoffs: St. Louis Blues - Chicago Blackhawks
01.15
NHL: Chicago Blackhawks - St. Louis Blues
04.35
NHL: Minnesota Wild - Colorado Avalanche
08.00
NHL: Detroit Red Wings - Boston Bruins
14.00
Golf: European Tour Weekly
14.30
Golf: Inside the PGA Tour
15.00
Golf: European Tour Highlights
16.00
Golf: PGA Tour Highlights
17.00
Euroliiga: Olympiacos Piraeus - Real Madrid
19.30
NHL: Minnesota Wild - Colorado Avalanche
21.40
Euroliiga: Real Madrid - Olympiacos
23.45
NHL: Detroit Red Wings - Boston Bruins
03.05
-09.30
NHL:n pudotuspelit: St Louis Blues - Chicago Blackhawks
01.30
Golf: Swinging Skirts LPGA Classic
08.30
Volvo China Open
12.30
Golf: CIMB Niaga Indonesian Masters
16.30
Golf: Swinging Skirts LPGA Classic
18.00
Volvo China Open
22.00
Zürich Classic of New Orleans
01.00
Golf: European Tour Weekly
01.30
-08.00
Golf: Swinging Skirts LPGA Classic
03.05
NHL: Detroit Red Wings - Boston Bruins
05.35
NHL: Los Angeles Kings - San Jose Sharks
09.00
NHL Tonight
10.00
NHL: Detroit Red Wings - Boston Bruins
12.00
NHL: Los Angeles Kings - San Jose Sharks
14.00
NHL Tonight
15.00
NHL: Minnesota Wild - Colorado Avalanche
17.00
NHL: Chicago Blackhawks - St. Louis Blues
19.00
NHL: Detroit Red Wings - Boston Bruins
21.00
NHL: Los Angeles Kings - San Jose Sharks
23.00
NHL Tonight
00.00
NHL: Minnesota Wild - Colorado Avalanche
02.05
-05.35
NHL: Philadelphia Flyers - New York Rangers
03.35
Luonnonvoimien armoilla
04.00
Luonnonvoimien armoilla
04.20
Pit Crews
05.15
Floridan rannikkovartiosto
06.00
Näin rakennetaan...
07.00
Luonnonvoimien armoilla
07.25
Luonnonvoimien armoilla
07.50
Pit Crews
08.45
Yksin erämaassa
09.35
Floridan rannikkovartiosto
10.20
Luonnonvoimien armoilla
10.45
Luonnonvoimien armoilla
11.15
Pit Crews
12.10
Wow, I Never Knew That!
12.35
Floridan rannikkovartiosto
13.25
Näin rakennetaan...
14.20
Sin City Motors
15.10
Pit Crews
16.10
Wow, I Never Knew That!
16.35
Wow, I Never Knew That!
17.05
Yksin erämaassa
17.55
Näin rakennetaan...
18.55
Floridan rannikkovartiosto
19.45
Wow, I Never Knew That!
20.10
Wow, I Never Knew That!
20.35
Näin rakennetaan...
21.30
Floridan rannikkovartiosto
22.15
Supercarrier
23.15
Kaksintaistelu
IMDb
8.5
00.05
Inside
00.50
Supercarrier
01.45
Kaksintaistelu
02.30
Inside
03.20
Luonnonvoimien armoilla
03.45
-04.10
Luonnonvoimien armoilla
03.00
Medicin suku
04.00
Time Team
05.00
Mahlerin jalanjäljillä
06.00
Missio X
07.00
Kohtaaminen roomalaisten kanssa
IMDb
7.6
08.10
Time Team
09.05
Salainen sota
10.00
Sota-ajan maatilalla
IMDb
8.4
11.10
Myyttien metsästäjät
12.10
Tieteen tarina
IMDb
7.6
13.20
Sisäinen salaisuutemme
14.20
Elämä Jeesuksen aikakaudella
15.15
Temppelivuori
16.15
Maailmaa muuttanut sää
16.40
Sota-ajan maatilalla
IMDb
8.4
17.50
Mongolian jäinen hauta
19.00
Myyttien metsästäjät
20.00
Myyttien metsästäjät
21.00
Sota-ajan maatilalla
IMDb
8.4
22.10
Elisabet I:n sota terrorismia vastaan
23.10
Sisäinen salaisuutemme
00.10
Kuoleman työkalut
01.10
Salainen sota
02.10
Myyttien metsästäjät
03.10
-04.05
Medicin suku
00.35
Rabbit Fall
IMDb
7.1
07.00
Rift Valley - The Great Rift
08.00
Zoo Juniors
08.30
Anna's Wild Life
09.00
Hope for Wildlife
09.50
Land of Crystal Waters
10.45
Djurakuten
11.15
Djurakuten
11.40
Zoo Juniors
12.10
Zoo Juniors
12.40
Animal Park
13.40
Land of Crystal Waters
14.30
Zoo Juniors
15.00
Zoo Juniors
15.30
Djurakuten
16.00
Djurakuten
16.25
Animal Park
17.25
Wild Animal E.R.
17.50
Wild Animal E.R.
18.15
J'ai Marché Sur La Terre
19.05
White Lions - Born Wild
20.00
Tigers ? Spy in the Jungle
21.00
Leverage
22.00
DCI Banks
23.00
Wire in the Blood
00.35
-07.00
Rabbit Fall
00.15
Futsal: UEFA Cup Baku, Azerbaid?an
09.31
Ralli: Inside ERC
09.59
Futsal: UEFA Cup ,
10.56
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
11.28
Snooker: MM-kisat ,
11.59
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
15.40
Futsal: UEFA Cup Tbilisi, Georgia
15.56
Futsal: UEFA Cup Tbilisi, Georgia
16.29
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
19.16
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
20.15
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
20.57
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
23.53
-09.31
Muut lajit: WATTS
02.34
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
04.02
Futsal: UEFA Cup Baku, Azerbaid?an
05.03
Futsal: UEFA Cup Baku, Azerbaid?an
06.04
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
07.57
Futsal: UEFA Cup Baku, Azerbaid?an
08.44
Futsal: UEFA Cup Baku, Azerbaid?an
09.56
Muut lajit: Watts top 10
10.32
Pyöräily: Fleche Wallonne, Belgia
11.58
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
15.39
Pyöräily: Fleche Wallonne, Belgia
16.27
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
19.14
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
20.43
Muut lajit: Watts top 10
21.24
Jalkapallo: Bundesliiga
23.30
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
23.57
Kamppailu-urheilu: Fight Club
01.40
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
02.58
-04.01
Jalkapallo: Bundesliiga
03.55
Sons Of Guns
04.45
Myytinmurtajat
05.35
Miten se syntyi? Isäntänä Kenneth Tonef
06.00
Miten se syntyi? Isäntänä Kenneth Tonef
06.25
Hengenvaarallinen saalis
07.20
Sinua on varoitettu
08.15
Miten se toimii?
08.40
Matkatavarakaaos
09.05
Klassikkoautojen jäljillä
09.30
Klassikkoautojen jäljillä
10.00
Fast N' Loud
11.00
Kadonnut ja myyty
11.30
Miten se syntyi?
12.00
Jäätikön pilotit
13.00
Arvokaman etsijät
14.00
Miten se toimii?
14.30
Matkatavarakaaos
15.00
Sinua on varoitettu
16.00
United States of Bacon
16.30
Miten se syntyi?
17.00
Outback Truckers
18.00
Äärimmäiset autokerääjät
19.00
Myytinmurtajat
20.00
Taistelukauppiaat
21.00
Yukonin miehet
22.00
Natsien valtaannousu
23.00
Viitosvaihde
00.00
Kultakuume
01.00
Yukonin miehet
02.00
Natsien valtaannousu
03.00
Jenkkimetsurit
03.55
-04.45
Sons Of Guns
03.25
Violetta
04.10
Danny Cunningham Koulun Ninja
04.35
Packages From Planet X
04.55
Dude, That's My Ghost
05.15
Art Attack
05.40
Lääkäri McStuffins
05.45
Lääkäri McStuffins
06.00
Liv ja Maddie
06.25
Finias ja Ferb
06.35
Onnea matkaan, Charlie!
07.00
Jake ja Mikä-Mikä-Maan merirosvot
07.10
Sofia Ensimmäinen
07.35
Jessie
08.00
Jessie
08.25
Onnea matkaan, Charlie!
08.50
Onnea matkaan, Charlie!
09.15
A.N.T. - Aikaistetut nuoret taiturit
09.40
A.N.T. - Aikaistetut nuoret taiturit
10.05
Austin & Ally
10.30
Austin& Ally
10.55
Gravity Falls
11.15
Gravity Falls
11.40
Kaksi Kunkkua
12.05
Kaksi Kunkkua
12.30
Wizards of Waverly Place: Alex Saves Mason
13.20
Dog With a Blog
13.45
A.N.T. - Aikaistetut nuoret taiturit
14.10
A.N.T. - Aikaistetut nuoret taiturit
14.35
Shake It Up
14.55
Shake it up
15.20
Liv ja Maddie
15.45
Liv ja Maddie
16.10
Dog With A Blog
16.35
Dog With a Blog
17.00
Violetta
17.50
Austin & Ally
18.15
Aikaistetut nuoret taiturit
18.40
Onnea matkaan, Charlie!
19.05
Liv ja Maddie
19.30
Mikke Hiiri
19.35
En prinsessas dagbok 2 - kungligt uppdrag.
21.30
Violetta
22.20
Wander maailmankaikkeudessa
22.35
Onnea matkaan, Charlie!
23.00
Jessie
23.20
Jessie
23.45
Onnea matkaan, Charlie!
00.05
Onnea matkaan, Charlie!
00.25
A.N.T. - Aikaistetut nuoret taiturit
00.50
A.N.T. - Aikaistetut nuoret taiturit
01.15
Austin & Ally
01.35
Austin& Ally
02.00
Gravity Falls
02.20
Gravity Falls
02.40
Kaksi Kunkkua
03.05
Kaksi Kunkkua
03.25
-04.10
Violetta
Suomen suosituin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Salatut elämät
,
Simpsonit
,
Mahdoton tapaus
,
Lähiöbotox: African Metal Tour
,
Farmi Suomi
,
Syke
,
Muodin huipulle
,
Miehen puolikkaat
,
Taivaan tulet
,
La Promesa - Salaisuuksien kartano
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti