Vaihtoautot
Viihde
Sanakirja
Horoskooppi
Reseptit
Tietovisat
Blogit
TV-ohjelmat tänään
24
To 24.04.
Kanavat
Koko päivä
Korostukset
Suosikit
Kirjaudu
Valitse ohjelmataulun kanavat
Omat kanavat
Kaikki
Ilmaiset
Antenni
Suoratoisto
Elokuvat
Urheilu
Lapset
MTV
Viasat
Muokkaa omia kanavia
Ohjelmataulun aikarajaus
Vain tulevat
Koko päivä
Seuraavat 3h
Ilta
Korosta ohjelmia aihepiirin mukaan
Elokuvat
Urheilu
Uutiset
Fakta
Kotim. fiktio
Ulkom. sarjat
Viihde
Lapsille
Muut
Suosikkiohjelmia ja -listoja
Omat korostukset
Käyttäjien suosikit
Elokuvat
Urheilu
Sarjat
Tuunaa Telsusta näköisesi
Pystynäkymä
Vaakanäkymä
Vaalea ulkoasu
Tumma ulkoasu
LIVE
1
23.50
Uutisikkuna
04.00
Uutisikkuna
05.55
Puoli seitsemän
06.25
Ylen aamu-tv
09.30
Akuutti
10.00
Kyläsairaala
10.50
Ruotsin kuningaskunnan historia
11.00
Yle Uutiset
11.05
Puoli seitsemän
11.35
A-studio
12.25
Sydämen asialla
13.20
Ihana seikkailu
IMDb
4.8
15.00
Yle Uutiset
15.05
Yle News
15.10
Yle Oddasat
15.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
16.00
Eduskunnan kyselytunti
16.55
Novosti Yle
16.57
Yle Uutiset viittomakielellä
17.00
Yle Uutiset
17.08
Kyläsairaala
18.00
Yle Uutiset
18.22
Yle Uutiset alueeltasi
18.25
Yle Uutiset sää
18.30
Puoli seitsemän
19.00
Downton Abbey
20.00
Kuningaskuluttaja
20.30
Yle Uutiset
20.55
Urheiluruutu
21.05
A-studio: Talk
22.00
Ulkolinja: En halunnut lähteä
22.50
Yle Uutiset
22.55
Vera Stanhope tutkii
00.25
Uutisikkuna
04.00
-05.55
Uutisikkuna
LIVE
2
08.50
Pat & Stan
23.05
-23.55
Toisen kanssa
LIVE
3
01.35
Eurojahti
05.30
Aamusää
06.00
Studio55.fi
06.25
Huomenta Suomi
09.05
Studio55.fi
09.30
Huomenta Suomen Uutiset
09.35
Mitä tänään syötäisiin?
09.40
Viking Loton ja Jokerin tulokset
09.45
Kauniit ja rohkeat
10.10
Miehen puolikkaat
10.40
Emmerdale
11.10
Emmerdale
11.40
Lääkärit
12.35
Ostoskanava Tvins.com
14.05
Alueellinen sääennuste
14.10
Koko Britannia leipoo
15.15
Mitä tänään syötäisiin?
15.20
Middle
15.45
Middle
16.15
Kadonneen jäljillä
17.15
Uutiset
17.20
Päivän sää
17.25
Viking Loton ja Jokerin tulokset
17.30
Kauniit ja rohkeat
17.55
Mitä tänään syötäisiin?
18.00
Emmerdale
18.30
Emmerdale
19.00
Seitsemän Uutiset
19.20
Päivän sää
19.30
Salatut elämät
20.05
Pientä mökkiremonttia
21.00
Klikkaa mua
22.00
Kymmenen Uutiset
22.20
Päivän sää
22.25
MTV Sport Uutiset
22.35
Enbuske & Linnanahde Crew
23.20
Kuolleiden valtakunta
IMDb
6.3
01.15
-06.45
Eurojahti
LIVE
4
03.00
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
06.00
Ostosruutu
06.30
Ostosruutu
07.00
Disneyn esikoulu: Mikki Hiiren kerhotalo
07.25
Disney esittää: Kim Possible
07.50
Disney esittää: Aku ja kumppanit
08.00
Transformers Rescue Bots
08.25
Vaaleanpunainen pantteri
08.35
Vaaleanpunainen pantteri
08.45
Vaaleanpunainen pantteri
08.55
Kokki reissussa
09.25
Suuri painonpudotus
10.20
Pikakurssi kodinostoon
10.50
Ostosruutu
11.20
Ostosruutu
11.50
Ostosruutu
12.20
LIVE: Tiedä ja Voita
13.20
Suuri painonpudotus
14.20
Kokki reissussa
14.50
Neljät häät Amerikassa
15.55
Supernanny
16.55
Deittikamera
17.25
Hyvät ja huonot uutiset
18.25
Frasier
18.55
HS-uutiset
18.58
HS-sää
19.00
Neljän tähden talkoot
19.30
Neljän tähden illallinen
20.00
Tricked
20.57
Keno
21.00
The Rock - paluu helvettiin
IMDb
7.4
23.45
Blue Bloods
00.40
Frasier
01.10
Red Widow
02.10
Greyn anatomia
03.10
Deittikamera
03.40
-05.00
Älypää-TV
LIVE
5
07.00
Min Morgon
08.30
SVT: Gomorron Sverige
14.00
SVT: Vem vet mest?
14.30
SVT: Min son, min son
15.00
SVT: Hundra procent bonde
15.55
Onnistuuko elämä maalla?
15.56
Onnistuuko elämä maalla?
16.55
Supersankari Energina
17.08
Kysy Laralta
17.20
Gazoon
17.25
Selkävaivat
17.55
Yle Nyheter TV-nytt
18.00
BUU-klubben: Rohkea ritaripoika
18.30
Fanny
18.37
Limbo 2
18.52
Nina Patalo
19.00
Aamusta iltaan
19.30
Yle Nyheter TV-nytt
20.00
EU-vaalikeskustelu
21.30
Sportmagasinet replay
21.40
Oddasat
21.57
Yle Nyheter TV-nytt
22.00
Dok: Pitkä matka isäksi
23.00
SVT: Sportnytt
23.10
SVT: Hockeykväll
23.45
SVT: Prata EU
00.15
SVT: Aktuellt
00.55
SVT: Kulturnyheterna
01.00
SVT: Sydnytt
01.10
SVT: Nyhetssammanfattning
01.15
SVT: Debatt
02.00
SVT: Buskul
02.15
SVT: Lilla Aktuellt
02.30
-03.00
SVT: Renskrubbat folk
LIVE
6
01.55
Eurojahti
04.00
SubChat
06.00
SubChat
06.30
Astral TV
09.25
Eastenders
10.00
Lemmen viemää
10.55
Ostoskanava Tvins.com
12.55
Ostoskanava Guthy Renker
13.55
Myytinmurtajat
14.55
Dieetit vaihtoon!
15.50
Jamie Oliverin helpot herkut
16.25
Eastenders
17.00
Lemmen viemää
18.00
Asunto 23
18.30
Viidakon tähtöset
19.30
Tyhjätaskut
20.00
Simpsonit
20.30
Miehen puolikkaat
21.00
Arrow
22.00
Revolution
23.00
Entourage
23.36
C.S.I.
00.30
Bones
01.25
Lain nimessä
02.00
Eurojahti
04.00
-06.00
SubChat
LIVE
7
04.55
Ihmemies MacGyver
06.05
Paritellen
06.40
Lasten eläinmaailma: Suloiset eläinvauvat
07.35
Matlock
08.30
TV Shop Tvins
11.30
Kakkukuningas
12.00
Eläintarha
12.30
Lasten eläinmaailma: Suloiset eläinvauvat
13.30
Paritellen
14.10
Musta Kyy
14.55
Matlock
15.55
Kolmas kivi auringosta
16.25
Kolmas kivi auringosta
16.55
Pulmuset
17.30
Kaikki rakastavat Raymondia
18.00
Kellarin kunkku
18.30
Kellarin kunkku
19.00
C.S.I.
20.00
Myyntimies Jethro
21.00
Blues Brothers 2000
IMDb
4.8
23.30
Blacklist
00.25
Richterin asteikko
01.30
Höösäävä äiti
03.05
Ihmemies MacGyver
04.00
-04.46
Rakkauden painovoima
LIVE
8
02.30
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
06.30
Ostosruutu
07.00
Ostosruutu
07.30
Ostosruutu
08.00
Ostosruutu
08.30
Ostosruutu
09.00
Hulluna häämekkoihin
09.30
Sarahin sisustusvinkit
10.00
Tyyliä vai ei
11.00
Sikke - Ruokaa rakkaudella
11.30
Leila leipoo
12.00
Tuhluriprinsessat
12.30
Arvostele mun illallinen Australiassa
13.00
Kaisa ja puoli valtakuntaa
14.00
Tyyliä vai ei
15.00
Eden
15.30
Kodikkaasti vuokralla
16.00
Tanssin superäidit
17.00
Hurja remontti
18.00
Kaisa ja puoli valtakuntaa
19.00
Supernanny
20.00
Pelasta perheemme, Supermarjo!
21.00
Valheen vangit
22.00
Off the Map
23.00
Ruotsin plastiikkakirurgit
00.00
Supernanny
00.55
Seurapiirisäpinää Teksasissa
01.50
-05.00
Älypää-TV
LIVE
9
03.15
The Voice of USA
04.05
Jopet-show
04.35
Älypää-TV
05.00
Älypää-TV
08.45
Ostosruutu
09.15
Ostosruutu
09.45
Ostosruutu
10.15
Ostosruutu
10.45
Ostosruutu
11.15
LIVE: Tiedä ja Voita
11.45
Krokotiilimies
12.15
Laiva
12.40
Laiva
13.10
Tomin keittiö
13.35
Tomin keittiö
14.05
Maistuvimmat liikeideat
15.00
Britannian paras leipomo
15.55
Leijonan luola Kanada
16.50
The Voice of USA
17.40
Kuppilat kuntoon Ruotsi
18.35
Britannian paras leipomo
19.30
The Voice of USA
20.30
Poliisit
21.00
Suomen Tulli
22.00
Panttilainaamo
22.30
JIM D: Muinaiset avaruusoliot
23.25
Poliisit
23.55
Rekonstruktio
00.25
Australian rajalla
00.55
Trigger Happy TV
01.20
South Park
01.50
Leijonan luola UK
02.45
The Voice of USA
03.35
-04.05
Jopet-show
LIVE
10
02.50
Voice TV
06.00
Voice TV
07.00
Voice TV
08.00
Voice TV
09.00
TV Shop Tvins
12.00
Voice TV
13.00
Iskelmä TV
14.00
Radio City TV
15.00
Voice TV
16.00
Iskelmä TV
17.00
Radio City TV
18.00
Star Trek: The Next Generation
19.00
Manhunt
20.00
LA Ink
21.00
Fast n' Loud
22.00
Kultakuumeessa
IMDb
5.5
00.20
Franklin & Bash
01.20
Star Trek: The Next Generation
02.20
Fame
03.15
-06.00
Voice TV
LIVE
11
12
03.55
Sky News
06.00
Sky News
06.15
FOX Kids: Sannin taikamatka
06.27
FOX Kids: Gormiti
06.52
FOX Kids: My Little Pony
07.14
FOX Kids: Pound Puppies
07.36
FOX Kids: Transformers
07.58
FOX Kids: Prätkähiiret
08.20
Wipeout
09.05
24Kitchen: Teemu Laurell
09.35
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
10.05
24Kitchen: Makoisat kilometrit
11.00
Tilt
11.25
Ari ja Kirsi: Kotirempat
11.50
Miehen paikka
12.15
Uskomaton eläinlääkäri Pol
13.05
Hetki ennen tuhoa
13.55
Hetki ennen tuhoa
14.47
STT Uutiset
14.50
Aivopelit
15.15
Miehen paikka
15.40
24Kitchen: Makujen lähteillä kaukomailla
16.30
24Kitchen: Valentinen villit herkut
17.00
24Kitchen: Teemu Laurell
17.30
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
18.00
Family Guy
18.25
Family Guy
18.55
Seiska News
19.00
S.H.I.E.L.D. Agentit
19.55
Varastojen metsästäjät
20.25
Huutokaupan metsästäjät
20.55
Seiska News
21.00
Ilman johtolankaa
21.55
Criminal Minds
22.50
Lord of War
IMDb
7.6
00.55
Kiven sisällä
01.45
Alaskan lentopelastajat
02.35
Wipeout
03.20
24Kitchen: Teemu Laurell
03.50
-04.20
24Kitchen: Kalle - Chef on the Beach
LIVE
13
01.50
Yön AVA
06.00
Aamun AVAus
08.05
Namaste jooga
08.35
Ostoskanava Tvins.com
09.35
Lääkärit
10.30
Hullut hamstraajat
11.30
Makuja & Elämää
11.50
Kodinkohentajat
12.45
Miljoonan dollarin sisustukset
13.45
Brad stailaa
14.45
Unelmakoti puoleen hintaan
15.45
Lääkärit
16.35
Makuja & Elämää
16.55
Salatut elämät
17.25
Eastenders
18.00
Frendit
18.30
Frendit
19.00
Saaristoruokaa
19.30
Keidas
20.00
Suurin pudottaja
20.30
Moderni perhe
21.00
Tanskan kaunein koti
21.30
Upeat skandikodit
22.00
Suurin pudottaja
22.30
Kaksi päivää tuhoon
IMDb
5.6
00.00
Americans
01.15
-05.15
Yön AVA
LIVE
14
LIVE
15
17
20
03.25
null
04.15
Vaarallisen valtatien pelastajat Kanada
05.05
Alaskan poliisit
06.00
null
06.50
Richard Hammond ja suunnittelun vaikutteet
07.40
Pikku ihmiset, iso planeetta
08.30
Yukonin kultamaat
09.20
Dubain lentokenttä
10.10
Alaskan selviytymiskoe
11.00
null
11.50
null
12.40
Maailmanlopun odottajat
13.30
Maailmanlopun odottajat
14.20
Maailmanlopun odottajat
15.10
Pikku ihmiset, iso planeetta
16.00
Yukonin kultamaat
16.50
Cosmos: kaikki elämästä
17.40
Iso, isompi, isoin!
18.30
Vaarallisen valtatien pelastajat Kanada
19.20
Alaskan poliisit
20.10
Autojen ensiapu
21.00
null
21.45
Maapallo XXL
22.35
Tabu USA
23.25
Taistelukenttien veljekset
00.15
Tonnikalan saalistajat
01.00
Maapallo XXL
01.50
Tabu USA
02.40
Taistelukenttien veljekset
03.30
-04.20
Iso, isompi, isoin!
33
OnniTV lähettää ohjelmaa arkipäivisin klo 10-13.
03.50
TV7 Israel News
04.05
Viron pastorit areenalla
04.35
Evankeliumin tuli
05.05
Herätys!
06.05
Pelastuksen sofar
06.35
Sanan ja runon tuoksua
06.50
Iloa arkeen - Joyce Meyer
07.20
Derek Prince
07.50
Hyvät, pahat ja pyhät
08.20
Lasten Taivas
08.50
Jänö Mustakorva
09.00
Lasten kotipuu
09.20
Pastori Tommy Liljan seurassa
09.50
Iloa arkeen - Joyce Meyer
10.20
Yön äänet
10.50
Polvijärven pastori
11.20
Jerusalem studio
11.50
TV7 Israel News
12.05
Viron pastorit areenalla
12.35
Evankeliumin tuli
13.05
Herätys!
14.05
Pelastuksen sofar
14.35
Sanan ja runon tuoksua
14.50
Iloa arkeen - Joyce Meyer
15.20
Derek Prince
15.50
Ohjelmatiedot
16.00
Hyvät, pahat ja pyhät
16.30
Café Raamattu
17.00
Come Home Kids
17.30
Patricia King - Ikuinen rakkaus
18.00
Kun Herra vastaa
19.30
Kuningaskunnan tuuli
20.00
TV7 Israel News
20.15
Pappi ja puutarhuri
20.45
Avainvartti
21.00
Seurat Juhlatalossa
21.45
One Way
22.15
Onko Jumala olemassa?
22.30
Käännekohta
23.00
Varustamo
23.30
Hillsong TV
00.00
Pelastusrukous
00.05
Hyvät, pahat ja pyhät
00.35
Café Raamattu
01.05
Come Home Kids
01.35
Patricia King - Ikuinen rakkaus
02.05
Kun Herra vastaa
03.35
-04.05
Kuningaskunnan tuuli
07.00
Arkistovieraana: Marjatta Leppänen
07.10
Euroviisut ja interviisut Suomen karsinta 1979
08.30
Yle Uutiset Uusimaa
08.40
Yle Uutiset Kaakkois-Suomi
08.50
Yle Uutiset Lounais-Suomi
09.00
Yle Uutiset Häme
09.10
Yle Uutiset Keski-Suomi
09.20
Yle Uutiset Itä-Suomi
09.30
Yle Uutiset Pohjanmaa
09.40
Yle Uutiset Pohjois-Suomi
09.50
Oddasat
10.05
Aamusta iltaan
11.30
Puoli seitsemän
11.50
Puoli seitsemän
12.20
Ihana seikkailu
IMDb
4.8
14.15
Ylen aamu-tv: Tänään otsikoissa
15.00
Ajankohtainen kakkonen
15.35
Kootut askeleet: Jyrki Karttunen
16.00
Pikku Kakkonen
17.00
Latela
17.30
Puoli seitsemän
18.00
Akuutti
18.30
Yle Nyheter TV-nytt
19.00
Kuningaskuluttaja
19.30
Yle Uutiset
19.55
Urheiluruutu
20.05
A-studio
20.55
Yhteisvastuukeräys
21.00
Tulossa: Tie pimeään
21.05
Kino Suomi : Tie pimeään
22.45
Kätevä emäntä
23.10
Kimmo
23.35
Lasso
00.05
-07.00
Suorana: Kortesmäki
16.30
MM Motocross
17.00
Premier League Saturday Highlights
17.55
Jääkiekon A-maaottelu
20.15
Jääkiekon U18 MM-kisat
22.15
UEFA Champions League -huippuhetket
22.40
-23.40
ATP Tennis 1000
01.45
Formula 1: Kiinan osakilpailu
09.30
Tuunaa mun rekka!
10.00
Sheriffi Butterbean
10.30
Sheriffi Butterbean
11.00
David Brown -traktorit, osa 1
12.00
Late Show With David Letterman
12.45
Motormania
13.00
Kaikilla vaihteilla
13.30
Motocross: Trentinon osakilpailu
14.00
Kuumat raudat
14.50
Motormania
15.00
Kunnian kentillä
15.50
Motormania
16.00
Les Goldin panttilainaamo
16.30
Les Goldin panttilainaamo
17.00
Grip
17.50
Motormania
18.00
Gordon Ramsay Aasiassa
18.55
Motormania
19.00
Kalastusta Australiassa
19.25
Talvisodan henki
19.30
Mennään kalaan!
20.00
Palkkionmetsästäjät Dog ja Beth
20.50
Motormania
21.00
Richard Hammondin koeajossa
21.50
Nopeudet testissä
22.05
Louie
22.30
Prätkäsaluuna
23.15
Walker, Teksasista
00.00
Late Show With David Letterman
00.45
LA - rikosten kaupunki
01.10
LA - rikosten kaupunki
01.35
Kunnian kentillä
02.25
Pihan myllääjät
02.50
Pihan myllääjät
03.15
-03.40
Pihan myllääjät
06.00
Benjamin
06.30
Richard Scarryn touhukas maailma
06.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
07.00
Hyvää huomenta!
07.01
Lelumaan Niksu
07.15
Sakarin satuveturi
07.30
Kioka
07.40
Hauskat eläinperheet
07.45
Rastahiiri
08.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
08.05
Littlest Pet Shop
08.30
Juniorijumppa
08.31
Idan puutarha
08.45
Robottijengi
09.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
09.05
Kassu-kissa
09.10
Manon
09.20
Pikku-Staraoke
09.35
Ollin merenalaiset seikkailut
09.50
Wotwotit
10.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
10.05
Pikku ja Jätti
10.20
Ava, Riko ja Teo
10.30
Richard Scarryn touhukas maailma
11.00
Benjamin
11.30
Maija Mehiläinen
11.55
Ti-Ti Nalle: Karaoke
12.00
Juniorijumppa
12.01
Ystävien kylä
12.15
Bruno ja banskupoppoo
12.30
Keltaisen Kirahvin eläintarinoita
12.40
Tellus Tähtinen
12.55
Puntti ja piipertäjät
13.00
Juniorijumppa
13.01
Peppi Pitkätossu
13.30
Olipa kerran avaruus
14.00
Diego ja tölkinhenki
14.15
Diego ja tölkinhenki
14.30
Noitatyttö Bibi
15.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
15.05
Pokémon
15.30
Pokémon
15.55
Angry Birds Toons
16.00
Paavo Pesusieni
16.25
Walter ja Tandoori
16.50
Sherlock - lasten salapoliisiseikkailu
17.00
VJ DJ
17.15
Ryhmymaan taikakirja
17.30
Fish n' Chips
17.45
Vampyyrikoulu
18.00
Onnenpäivä: Päivän puuha
18.05
Winx-klubi
18.30
Madagascarin pingviinit
18.55
Hauskat eläinperheet
19.00
Oggi ja torakat
19.30
Code Lyoko
19.55
Leo
03.00
Underworld: Awakening
IMDb
6.4
04.25
Tartunta
IMDb
6.7
06.15
Faro
IMDb
6.0
07.45
Karsten och Petra blir bästa vänner
IMDb
7.2
09.05
Love, Marilyn
IMDb
7.3
10.50
Mammas pojkar
IMDb
4.6
12.30
Outlaw Country
IMDb
6.3
13.55
About Face: Supermodels Then And Now
IMDb
6.9
15.10
Not Fade Away
IMDb
6.0
17.00
Pariah
IMDb
7.2
18.25
Moonrise Kingdom
IMDb
7.8
20.00
Soul-Siskot
IMDb
5.6
22.00
Rahalla saa 2
IMDb
6.1
23.40
Seeking a friend for the end of the world
IMDb
6.6
01.20
Sightseers
IMDb
6.5
03.00
-05.19
Marley
IMDb
7.9
04.00
True Detective
05.00
Kohde
06.00
Treme
07.00
House of Lies
07.30
House of Lies
08.00
Eastbound and Down
08.30
Eastbound and Down
09.00
The Office
09.30
The Office
10.00
Treme
11.00
House of Lies
11.30
House of Lies
12.00
Eastbound and Down
12.30
Eastbound and Down
13.00
The Office
13.30
The Office
14.00
Treme
15.00
House of Lies
15.30
House of Lies
16.00
Eastbound and Down
16.30
Eastbound and Down
17.00
The Office
17.30
The Office
18.00
Treme
19.00
House of Lies
19.30
House of Lies
20.00
Eastbound and Down
20.30
Eastbound and Down
21.00
House of Lies
21.30
Hello Ladies
22.00
Kohde
23.00
Revolution
00.00
The Office
00.30
The Office
01.00
True Detective
02.00
Kohde
03.00
Revolution
04.00
-04.55
True Detective
03.55
Nu är pappa trött igen!
IMDb
3.8
05.20
Rallybrudar
IMDb
4.8
07.00
En såpa
IMDb
6.6
08.45
Ryöstetty Rasmus ja Kalle Mestarietsivä
IMDb
5.3
10.00
Viiru ja Pesonen: Viirun syntymäpäivä
IMDb
6.1
11.15
Reine och Mimmi i fjällen
IMDb
2.2
12.55
Naapurihaudan kaveri
IMDb
5.6
14.30
Leijonankesyttäjä
IMDb
5.0
16.05
Yrrol
IMDb
6.4
17.35
Kertausharjoitukset
IMDb
6.2
19.00
Picasson seikkailut
IMDb
7.5
21.00
Miffo
IMDb
5.7
22.35
Surmanjahti
IMDb
6.3
00.25
Kahakka Benderissä
IMDb
2.0
02.00
Heartbreak Hotel
IMDb
5.3
03.40
-05.07
Veranda för en tenor
IMDb
4.9
04.00
A Hijacking
IMDb
7.1
06.00
Nordvest
IMDb
7.0
08.00
The Cup
IMDb
5.0
10.00
Zambezia ? lintukodon siipiveikot
IMDb
5.5
12.00
ParaNorman
IMDb
7.0
14.00
Un monstre à Paris
IMDb
6.6
16.00
Le chef ? rakkaudesta ruokaan
IMDb
6.4
18.00
Lumoava kirous
IMDb
6.1
20.00
Twilight - Aamunkoi, osa 2
IMDb
5.7
22.00
Intersections
IMDb
5.9
00.00
A Hijacking
IMDb
7.1
02.00
Over kanten
IMDb
4.5
04.00
-05.35
Lockout
IMDb
6.1
23.00
The Machine
05.00
Dead Man Down
19.00
Hours
IMDb
6.4
21.00
-22.47
The Last Stand
IMDb
6.4
07.00
From Prada to Nada
IMDb
5.1
09.00
Barbie Fairytopia - Sateenkaaren taikaa
11.00
Rokkikukko
IMDb
5.6
13.00
Babine
IMDb
6.5
15.00
Pour toujours, les Canadiens!
IMDb
4.8
17.00
The Makeover
IMDb
5.7
19.00
Otto er et Næsehorn
IMDb
5.7
21.00
Haaksirikkohuijaus
IMDb
4.9
23.00
Raspberry Magic
IMDb
6.7
01.00
-02.45
The Odd Life of Timothy Green
IMDb
6.4
03.05
NHL Playoffs: Dallas Stars - Anaheim Ducks
07.55
NHL Playoffs: Dallas Stars - Anaheim Ducks
09.55
NHL Playoffs: Columbus Blue Jackets - Pittsburgh Penguins
11.55
NHL Tonight
12.55
KHL: Lev Praha - Metallurg Magnitogorsk
14.55
SHL: Färjestad - Skellefteå
16.55
NHL Playoffs: Dallas Stars - Anaheim Ducks
18.55
NHL Tonight
19.55
KHL: Lev Praha - Metallurg Magnitogorsk
22.30
NHL Playoffs: Chicago Blackhawks - St. Louis Blues
00.30
-04.35
NHL Tonight
03.05
NHL: Dallas Stars - Anaheim Ducks
08.00
NHL: Dallas Stars - Anaheim Ducks
16.00
Futbol Mundial
16.30
NHL: Chicago Blackhawks - St. Louis Blues
18.45
NHL: Dallas Stars - Anaheim Ducks
21.30
NHL: Columbus Blue Jackets - Pittsburgh Penguins
23.45
Golf: European Tour Weekly
00.15
Golf: Inside the PGA Tour
00.45
Futbol Mundial
01.15
-04.35
NHL: Chicago Blackhawks - St. Louis Blues
02.00
Golf: Golfing World - Daily News
08.30
Volvo China Open
12.30
Golf: CIMB Niaga Indonesian Masters
16.30
Golf: LPGA Lotte Championship
18.00
Volvo China Open
22.00
Zürich Classic of New Orleans
01.00
Golf: Inside the PGA Tour
01.30
-08.30
Golf: Swinging Skirts LPGA Classic
02.05
NHL: Columbus Blue Jackets - Pittsburgh Penguins
04.35
NHL: Chicago Blackhawks - St. Louis Blues
09.00
NHL Tonight
10.00
NHL: Columbus Blue Jackets - Pittsburgh Penguins
12.00
NHL: Chicago Blackhawks - St. Louis Blues
14.00
NHL Tonight
15.00
NHL: Dallas Stars - Anaheim Ducks
17.00
NHL: Philadelphia Flyers - New York Rangers
19.00
NHL: Columbus Blue Jackets - Pittsburgh Penguins
21.00
NHL: Chicago Blackhawks - St. Louis Blues
23.00
NHL Tonight
00.00
NHL: Dallas Stars - Anaheim Ducks
02.00
NHL Tonight
03.05
-05.35
NHL: Detroit Red Wings - Boston Bruins
03.45
Luonnonvoimien armoilla
04.10
Pit Crews
05.10
Floridan rannikkovartiosto
06.00
Näin rakennetaan...
07.00
Luonnonvoimien armoilla
07.25
Luonnonvoimien armoilla
07.50
Pit Crews
08.50
Heikolla jäällä
09.40
Floridan rannikkovartiosto
10.25
Luonnonvoimien armoilla
10.50
Luonnonvoimien armoilla
11.15
Pit Crews
12.10
Wow, I Never Knew That!
12.35
Floridan rannikkovartiosto
13.25
How to Build
14.25
Alaskan merivartiosto
15.25
Alaskan merivartiosto
16.10
Wow, I Never Knew That!
16.35
Wow, I Never Knew That!
17.05
Yksin erämaassa
17.55
Näin rakennetaan...
18.55
Floridan rannikkovartiosto
19.45
Wow, I Never Knew That!
20.10
Wow, I Never Knew That!
20.35
Näin rakennetaan...
21.30
Floridan rannikkovartiosto
22.15
Sin City Motors
23.10
Pit Crews
IMDb
5.1
00.10
Inside
00.55
Sin City Motors
01.50
Pit Crews
02.50
Inside
03.35
Luonnonvoimien armoilla
04.00
-04.20
Luonnonvoimien armoilla
03.25
Putin - Muotokuva
04.30
Maailmaa muuttanut sää
05.00
Offenbachin jalanjäljillä
06.00
Vaiettu historia
07.00
Kohtaaminen roomalaisten kanssa
IMDb
7.6
08.10
Time Team
09.05
Salainen sota
10.00
Sota-ajan maatilalla
IMDb
8.4
11.10
Myyttien metsästäjät
12.10
Tieteen tarina
IMDb
7.6
13.20
Kätketyt salaisuudet
14.20
Elämä Jeesuksen aikakaudella
15.15
Temppelivuori
16.15
Maailmaa muuttanut sää
16.40
Sota-ajan maatilalla
IMDb
8.4
17.50
Kohtaaminen roomalaisten kanssa
IMDb
7.6
19.00
Myyttien metsästäjät
20.00
Myyttien metsästäjät
21.00
Missio X
22.00
Sisäinen salaisuutemme
23.00
Museon mysteerit
IMDb
7.7
00.00
Kuoleman työkalut
01.00
Salainen sota
02.00
Myyttien metsästäjät
03.00
Medicin suku
04.00
-05.00
Time Team
00.30
Rabbit Fall
IMDb
7.1
07.00
Rift Valley - The Great Rift
08.00
Zoo Juniors
08.30
Anna's Wild Life
09.00
Hope for Wildlife
09.50
Boteti - The Returning River
10.45
Djurakuten
11.15
Djurakuten
11.40
Zoo Juniors
12.10
Zoo Juniors
12.40
Animal Park
13.40
Boteti - The Returning River
14.30
Zoo Juniors
15.00
Zoo Juniors
15.30
Djurakuten
16.00
Djurakuten
16.25
Animal Park
17.25
Wild Animal E.R.
17.50
Wild Animal E.R.
18.15
J'ai Marché Sur La Terre
19.05
The Nature of Britain
20.00
Kingdom of Plants
21.00
Leverage
22.00
DCI Banks
23.00
Top Boy
23.50
Republic of Doyle
IMDb
7.4
00.35
-07.00
Rabbit Fall
IMDb
7.1
09.30
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
09.31
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
10.59
FIA WTCC: Vakioautojen MM-sarja
11.35
Pyöräily: Fleche Wallonne, Belgia
12.31
Muut lajit: Watts top 10
13.11
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
15.00
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
18.02
Futsal: UEFA Cup Tbilisi, Georgia
18.54
Futsal: UEFA Cup Tbilisi, Georgia
21.20
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
00.05
Snooker: MM-kisat ,
00.10
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
00.15
-09.31
Futsal: UEFA Cup Baku, Azerbaid?an
04.00
Pyöräily: Fleche Wallonne, Belgia
05.23
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
06.39
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
07.59
Australialainen jalkapallo: Australian Football League
08.55
Jalkapallo: Bundesliigan kohokohdat
09.48
Pyöräily: Fleche Wallonne, Belgia
10.57
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
13.03
Autourheilu: World Endurance Championships Silverstone, Iso-Britannia
13.32
Pyöräily: Fleche Wallonne, Belgia
14.53
Maahockey: European Hockey League
16.18
Futsal: UEFA Cup Tbilisi, Georgia
18.00
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
18.34
Snooker: Ronnie O'Sullivan -show
19.06
Snooker: MM-kisat ,
20.26
Kädenvääntö: PAL / NAL,
20.56
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
21.57
Snooker: MM-kisat ,
23.59
Pyöräily: Fleche Wallonne, Belgia
01.02
Futsal: UEFA Cup Tbilisi, Georgia
02.00
Muut lajit: Watts top 10
02.30
Snooker: MM-kisat ,
02.34
-04.02
Snooker: MM-kisat Sheffield, Iso-Britannia
03.55
Sons Of Guns
04.45
Myytinmurtajat
05.35
Miten se syntyi? Isäntänä Kenneth Tonef
06.00
Miten se syntyi? Isäntänä Kenneth Tonef
06.25
Hengenvaarallinen saalis
07.20
Sinua on varoitettu
08.15
Miten se toimii?
08.40
Matkatavarakaaos
09.05
Klassikkoautojen jäljillä
09.30
Klassikkoautojen jäljillä
10.00
Fast N' Loud
11.00
Kadonnut ja myyty
11.30
Miten se syntyi?
12.00
Jäätikön pilotit
13.00
Arvokaman etsijät
14.00
Miten se toimii?
14.30
Matkatavarakaaos
15.00
Sinua on varoitettu
16.00
United States of Bacon
16.30
Miten se syntyi?
17.00
Fast N' Loud
18.00
Klassikkoautojen jäljillä
18.30
Klassikkoautojen jäljillä
19.00
Myytinmurtajat
20.00
Kadonnut ja myyty
20.30
Miten se syntyi?
21.00
Myytinmurtajat
22.00
Magic of Science
22.30
Magic of Science
23.00
Fast N' Loud
00.00
Sinua on varoitettu
01.00
Myytinmurtajat
02.00
Magic of Science
02.30
Magic of Science
03.00
Jenkkimetsurit
03.55
-04.45
Sons Of Guns
03.25
Violetta
04.10
Danny Cunningham Koulun Ninja
04.35
Packages From Planet X
04.55
Dude, That's My Ghost
05.15
Art Attack
05.40
Lääkäri McStuffins
05.45
Lääkäri McStuffins
06.00
Liv ja Maddie
06.25
Finias ja Ferb
06.35
Onnea matkaan, Charlie!
07.00
Jake ja Mikä-Mikä-Maan merirosvot
07.10
Sofia Ensimmäinen
07.35
Jessie
08.00
Jessie
08.25
Onnea matkaan, Charlie!
08.50
Onnea matkaan, Charlie!
09.15
A.N.T. - Aikaistetut nuoret taiturit
09.40
A.N.T. - Aikaistetut nuoret taiturit
10.05
Austin & Ally
10.30
Austin& Ally
10.55
Gravity Falls
11.15
Gravity Falls
11.40
Kaksi Kunkkua
12.05
Kaksi Kunkkua
12.30
Violetta
13.20
Dog With a Blog
13.45
A.N.T. - Aikaistetut nuoret taiturit
14.10
A.N.T. - Aikaistetut nuoret taiturit
14.35
Shake It Up
14.55
Shake it up
15.20
Liv ja Maddie
15.45
Liv ja Maddie
16.10
Dog With A Blog
16.35
Dog With a Blog
17.00
Kaksi Kunkkua
17.20
Kaksi Kunkkua
17.50
Jessie
18.15
Austin & Ally
18.40
Aikaistetut nuoret taiturit
19.05
Onnea matkaan, Charlie!
19.30
Violetta
20.20
Avalon High
21.45
Shake It Up
22.10
Liv ja Maddie
22.35
Onnea matkaan, Charlie!
23.00
Jessie
23.20
Jessie
23.45
Onnea matkaan, Charlie!
00.05
Onnea matkaan, Charlie!
00.25
A.N.T. - Aikaistetut nuoret taiturit
00.50
A.N.T. - Aikaistetut nuoret taiturit
01.10
Austin & Ally
01.30
Austin& Ally
01.55
Gravity Falls
02.20
Gravity Falls
02.40
Kaksi Kunkkua
03.05
Kaksi Kunkkua
03.25
-04.10
Violetta
Suomen monipuolisin TV-opas.
Pinnalla juuri nyt:
Unelma-asunto auringon alta
,
Chelsean etsivä
,
La Promesa - Salaisuuksien kartano
,
Hakekaa kätilö!
,
Miehen puolikkaat
,
Syyttäjä Imma Tataranni
,
Jarkko Tammisen maailma
,
SuomiLOVE
,
Kauniit ja rohkeat
,
Salatut elämät
Ota yhteyttä
Käyttövinkkejä
Tietosuojaseloste
Käyttöehdot
Evästeet
Mainosmyynti